Squarespace Review – Bilmeniz Gereken Her Şey (2020)

Hayat zor. Bazı günler uyanırsınız, mutfağa girersiniz ve lezzetli tahılınızı atmak için bir kaseyi kapmak için dolabı açarsınız. Dolabı açarken uğursuz müzik çalıyor ve zemin sallanmaya başlıyor –


plastik su baskını

Tüm tupperware’leriniz büyük bir kucaklama ile gün boyunca sizi selamlıyor. Sadece kötü bir gün olacağını biliyorsun.

Otur ve ağla. Zor bir sabah oldu, zor bir ay, gerçekten. Dürüst olursak, bu yıl genel olarak zor oldu.

Tek düşünebileceğin nasıl bugün patronun için bir web sitesi yapmalısın ve bir web sitesi oluşturma sanatında ustalaşmaya çalışma fikri neredeyse imkansız görünüyor.

Anı duraklatın – derin bir nefes alın, tutun, bırakın… şimdi daha iyi hissediyor musunuz? İyi. Bu, kullandığınız zaman alacağınız hissin aynısı Squarespace. Sadece hayatı kolaylaştırır.

Görünür olarak heyecanlı, Squarespace ile güzel bir web sitesini hızlı ve kolay bir şekilde yapmanın ne kadar basit olduğunu görüyorsunuz. Her şeyin yoluna gireceğini anladıkça yüzünüze bir gülümseme yayılıyor. Smiley için resim sonucu

Düşük

Html vektör görüntü ile web geliştirmeBir şablonda olabildiğince hızlı bir şekilde temiz ve basit bir web sitesi oluşturmanın bir yolunu arıyorsanız, Squarespace sizin için doğru web sitesi oluşturucusudur.

Squarespace ile güzel bir bitmiş ürün oluşturmak her yerden daha kolay ve hızlı. Kullanım kolaylığı ve bitmiş ürün için oluşturduğu özelliklerden yoksun.

Fantastik müşteri desteği ve web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak harika bir topluluk ile tamamen özelleştirilmiş bir web sitesi oluşturma şansı istiyorsanız, Wix’e de göz atmalısınız..

Wix, tam olarak tasarladığınız web sitesini oluşturabileceğiniz gerçekten boş bir tuval olduğu için Squarespace’ten farklıdır. Kullanımı biraz daha zor olsa da – seçenekler sonsuz.

Her şey kişisel tercihinize ve oluşturmak istediğiniz web sitesinin türüne bağlıdır.

Squarespace kimler içindir

In fikri daha önce hiç yapmadıysanız bir web sitesi oluşturmak çok zor olabilir. Ancak, 21. yüzyılda web sitesi oluşturmak söz konusu olduğunda önceden deneyim veya eğitim almamak bir engel değildir..

Mesele şu ki, bazen patronunuz içeri giriyor ve bebek kafaları koleksiyonunu sergilemek için bir web sitesi oluşturma konusunda yardım istiyor. Bunun gibi senaryolarda harika web sitesi oluşturucuları Squarespace gibive büyük olasılıkla yetkililer.

Squarespace, güzel ve profesyonel web siteleri oluşturmak isteyen kişiler için yapılmıştır. az çaba. Her şeyi özelleştirme yeteneği, Squarespace’in önceliği değildir, ancak aklınızdakileri oluşturmak için kolayca düzenlenmiş çeşitli şablonlar koleksiyonu sunmaktır..

Sürükle ve bırak

sürükle ve bırak-simge

Sürükle ve bırak işlevine sahip çok sayıda web sitesi geliştirme hizmeti vardır. Wix ve Weebly sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu alanındaki diğer büyük oyuncular. Sayfada oluşturmak istediğiniz bir öğeyi alıp istediğiniz yere sürüklersiniz.

Siz sürükleyin, sonra bırakın!

Wix, istediğiniz her şeyi yaratma özgürlüğüne izin verir. Bu özgürlük ile ezici seçeneklerin bir denizi gelir ve inşa ettiğiniz web sitesinin birçok yönünü bozma fırsatı sunar.

Squarespace’in tasarım arayüzü olabildiğince basit. Hazır ayar şablonu üzerinde oluşturmak istediğiniz bir öğeyi alırsınız ve bu öğeyi önceden ayarlanmış bir konuma yerleştirebilirsiniz. Tüm süreç, web sitenizin uyumlu ve stilize kalmasını sağlamak için standartlaştırılmıştır..

Squarespace’in Dünyasında Yaşamak

İyi

Analytics vektör görüntüİyi harika Squarespace ile ilgili bir şey gerçekten estetik olarak hoş bir web sitesi yapmak bir şaşırtıcı derecede az zaman.

Squarespace her şey dahil olup, web sitenizi oluşturmak ve büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Squarespace’in sahip olduğu ve geliştirdiği her şeyle tek bir platformda kalmak her şeyi kolaylaştırır. Onlar bile web sitesi analizi ve metrikleri sağlayın tam orada senin için.

Squarespace’te gerçekten ödediğiniz şey, şaşırtıcı şablonlarıyla eşleştirilen sürükle ve bırak yazılımıdır. Bu iki özellik bir araya geldiğinde harika görünümlü web siteleri oluşturuyor.

Günün sonunda, web sitenizin her yönünü özelleştirmekle ilgilenmiyorsanız ve amaç sadece çalışan ve harika görünen bir web sitesi yapmaktır, Squarspace kesinlikle olmalı listenin en üstünde.

Kötü

Fikrinize bağlı olarak bu kötü bile olmayabilir. Squarespace ile ilgili en kötü şey, özelleştirememe. Şablonun büyüklüğü ile şablonun laneti geliyor. (Şablonun Laneti .. hmm .. kulağa hoş geliyor. Bunu ticari marka yapmak isteyebilir.)

Bir şablonla yalnızca belirli yerlere belirli öğeler koyabilirsiniz. Bu genellikle bir sorun olmasa da, web sitenizi oluştururken harika bir fikir edinebilirsiniz. Bu fikri uygulamaya çalışırken çabucak mümkün olmadığını görüyorsunuz. Bir şablonla yaratıcı olmak genellikle hayal kırıklığına neden olur.

Squarespace ile aşağıda vurgulanacak birkaç sorun daha var, ancak bunların hiçbiri yazılımı kimsenin kullanmasını engellememelidir. Negatif olan gerçekten dikkate değer diğer tek husus, Squarespace’in biraz daha pahalı rakiplerden daha.

Squarespace aslında kimler içindir

Sürükleyip bırakmak istiyorsanız ancak web sitenizin mümkün olan en kısa sürede oluşturulmasını istiyorsanız Squarespace’i kullanmalısınız. Sizin için yüksek bir öncelik, her şeyin bu şekilde görünmesini sağlamak için bir dizi ayarla uğraşmaya gerek kalmadan şık, profesyonel ve tek tip görünmesidir..

Eğer çok karmaşık bir şey istemeden güzel ve basit bir web sitesi hedefiniz ise, o zaman Squarespace sizin için. Ancak, gerçekten web siteniz üzerinden kendinizi ifade etmek istiyorsanız, ruhunuzu barikat bir Squarespace şablonu gibi görünmüyorsa, ihtiyaçlarınıza uyacak diğer web sitesi oluşturucularını aramaya devam etmek isteyebilirsiniz. Öyle mi diye yargılamıyorum!

Yıkmak

Kullanım kolaylığı

Kareler işlevselliği ve kullanım kolaylığı açısından en iyi web sitesi oluşturucu. Wix’te daha önce belirtildiği gibi daha fazla özelliğe sahip web sitesi oluşturucuları ve kullanımı daha kolay olan web sitesi oluşturucuları var. Genel bir kural olarak, kullanımı daha kolay olan tüm seçenekler oldukça kötüdür.

Squarespace ile ilgili en iyi şey, her şeyin ne kadar sezgisel olduğudur. Seçmek ve öğenin ayarlarını düzenlemek için farklı öğeler arasında gezinebilirsiniz.

kare tasarım

Veya yalnızca web sayfasına yerleştirilenleri tıklayabilir ve aradıklarınızı avlamak zorunda kalmadan ayarları düzenleyebilirsiniz.

Squarespace tarzı

Şablonlar

Bu bölüm, birinin Wix üzerinden Squarespace’i seçmesinin nedenidir. Squarespace en iyi şablonlara sahiptir. Sadece en iyi değil, her biri ve sahip oldukları her biri harika.

Squarespace-tema

Bir şablon seçmek, tüm metni ve resimleri değiştirmek ve bir saatin altında web sitenizle yapılır. Squarespace’i kullanmanın nedeni budur. Basit ve gerçekten güzel bir web sitesi yapmak şablonları ile çok kolay.

Sorun, aslında daha fazla özelleştirmek istediğinizde ortaya çıkar. Bir şablonu birçok insanın isteyeceği şekilde özelleştirmek için yapabileceğiniz bir sürü grup yok.

Squarespace-THEME2

Kare alan şablonları, birkaç metin açıklaması ile harika fotoğraflar sergilemek için mükemmeldir. Web sitemin hepsi bu olsaydı, her seferinde Squarespace’i kullanırdım.

Şablonlar yalnızca masaüstünde güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda hepsi de mobil cihazlara uygun. Bazı şablonlar web sitenizin mobil sürümünü düzenlemenize bile izin vermediği sürece devam eder.

Entegrasyonları

Her web sitesi üreticisinin entegrasyonu vardır. Birçok web sitesi üreticisi, Squarespace’den daha fazla entegrasyona sahiptir. Squarespace’in entegrasyonlarıyla ilgili en güzel şey, hepsi kusursuz çalışıyor.

Telafi ettikleri miktar ne olursa olsun kalite. Squarespace’in de sahip olmasını isteyebileceğim tüm entegrasyonları düşünmeyi başaramadım. Mevcut olmayan bir şeyi bulmak için kullanmak için bir hipster yazılımı bulmanız gerekir..

Dahil olan bazı entegrasyonlar Amazon ortaklık takibi, Mailchimp, Instagram ve Pinterest’tir..

Şablonun Ötesine Geçmek

Squarespace’de bir şablona yapışmanın ötesinde arka uç yetenekleri düpedüz zor. Amacınız şablondan kıvrılmaksa, muhtemelen kötü bir zaman geçireceksiniz.

Bir keresinde birisinin bir şablon seçerek Squarespace’i kullanmaya çalıştığını gördüm – sayfadaki tüm öğeleri silmeye devam edin – ve sonra sıfırdan bir şey oluşturmaya çalışın. Ona güldüm ve ona iyi şanslar söyledim.

Bu sizin planınızsa, yine farklı bir seçenek arayın. Squarespace bu şekilde kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.

Squarespace’te sıfırdan uyumlu bir web sayfası oluşturmaya çalışmak, IKEA’dan kişisel ve yaratıcı bir şekilde bir şifoniyer kurmaya çalışmak gibidir. Sonunda, çekmecelerin içine sığması halinde bir şifoniyer gibi görünen bir şeye sahip olabilirsiniz..

Aslında şablona sadık kalın veya Squarespace kullanmayın.

Bilgi Tabanı ve Destek

kare destek sohbetBu, Squarespace’i topu biraz düşürmek için bulduğum bir alan. Yardıma ihtiyacınız varsa kesinlikle orada olması gerekiyor. Sorun şu ki, bekleme süresi tercih ettiğinizden biraz daha uzun olabilir.

Dan beri Squarespace’in en büyük gücü basit ama güçlü olmak bilgi tabanını çok fazla kullanmanız gerekmiyor. Yine de, eğer ihtiyacınız varsa – hepsi orada.

Belirli ayarları veya öğeleri bulamazsam, bilgi bankası kullanışlı olur. Tek gereken bilgi tabanında doğru yönde gösterilmek için hızlı bir arama.

Herhangi bir sorun yaşamanız gereken tek şey, teknik nitelikte olup olmadıklarıdır. Bu noktada destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekir.

Blog

Bloglama, Squarespace ile oldukça zahmetsizdir. Beklediğiniz tüm blog işlevselliği orada. Tüm web sitesi oluşturucularında olmayan harika bir özellik, yayınları daha sonra yayınlanmak üzere zamanlama yeteneğidir.

Diğer özellikler arasında beğenme, yorumlar ve bir paylaşım simgesi bulunur. Ayrıca bir RSS beslemesini etkinleştirebilir ve bir podcasting entegrasyonu ayarlayabilirsiniz.

iş için bloglama

SEO

Diğer herhangi bir web sitesi oluşturucu gibi – SEO Squarespace’de iyidir. SEO özellikleri, otomatik olarak oluşturulan site haritalarının yanı sıra özelleştirilebilir sayfa başlıkları ve meta açıklamaları içerir. Bloglama ve SEO optimize etmeyi planlıyorsanız Squarespace sizin için çalışacaktır.

Tek zaman Squarespace kaçınılmalıdır gerçekten SEO ile dışarı gidiyor planlıyoruz. Bu genellikle web sitesi oluşturucuları kullanan kişiler için geçerli değildir.

Fiyatlandırma

Squarespace ile ilgili en güzel şey 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor. Deneme ile sitenizi oluşturmaya başlayabilir ve yazılımı nasıl sevdiğinizi görebilirsiniz. Squarespace’i kullanmaktan hoşlanıp hoşlanmadığınızı görmek için artık yeterli zaman.

Ücretsiz deneme süreniz sona erdikten sonra size dört farklı seçenek sunulur. İki normal web sitesi ve iki e-ticaret için.

kare fiyatlandırma

Yıllık olarak ödenirse – Squarespace’in abonelikleri rakiplerle aynı doğrultudadır. Aylık olarak ödenirse – maliyet nispeten yüksektir. Tıpkı herhangi bir web sitesi oluşturucusunda olduğu gibi, kullanım kolaylığı ve hepsi bir arada çözüm.

Sonuç

Squarespace kesinlikle listenin başında olmalı bir web sitesi oluşturmak için. WordPress’i barındırmak ve kullanmak yerine web sitesi oluşturucu yoluna gidecekseniz, seçiminiz Squarespace ve Wix’e inmelidir..

İnternette yaşayan Squarespace ile inşa edilmiş sayısız harika web sitesi var ve bunların çoğunun son derece hızlı bir şekilde inşa edildiğini varsayıyorum.

SSS

Yeni başlayanlar için en iyi web sitesi oluşturucu nedir?

Bir acemi olduğunuzu düşünüyorsanız ve bir web sitesi oluşturma konusunda biraz endişe duyuyorsanız, Squarespace mükemmel bir seçimdir. Wix de harika bir seçimdir ve yazılımı öğrenme yeteneklerinizden biraz daha emin hissediyorsanız kullanılmalıdır. Bir web sitesi oluşturmak için en basit yaklaşımı arıyorsanız Squarespace’i kullanın.

(Okuma Daha: Wix ve Kareler)

En kolay web sitesi oluşturucu olan?

Squarespace kesinlikle güzel bir web sitesi oluşturabilecek en kolay web sitesi oluşturucusudur. Kolaylık ve özelleştirilebilirliğin bir karışımı olan alternatifler vardır, ancak kullanım kolaylığı kadar Squarespace kazanır.

Squarespace, WordPress’ten daha mı iyi??

Kısa cevap hayır. Uzun cevap, bunun olabileceğidir. Referans için yukarıdaki sorulara bakın. Kare alanın kullanımı WordPress’ten çok daha kolaydır ve öğrenme eğrisinin yaklaşık yirmide birine sahiptir. Başlangıç ​​olarak, WordPress göz korkutucu olabilir.

Squarespace Wix’ten daha mı iyi??

Her iki seçenek de fayda sağlar. Squarespace, fantastik bir şablonun içinde güzel bir web sitesi oluşturmak isteyenler için, Wix ise daha fazla özelleştirilebilirlik arayanlar için.

Referanslar ve resim kredileri:

 • ConceitCode.com
 • ITarian.com
 • Poetry2u.com
 • Verint.com
 • BusinessProcessIncubator.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map