Preskúmanie štvorca – všetko, čo potrebujete vedieť (2020)

Život je ťažký. Niekoľko dní sa prebudíte, choďte do kuchyne a otvoríte skrinku v snahe chytiť misu, do ktorej hodíte lahodnú cereáliu. Keď idete otvoriť skrinku, hrá sa zlovestná hudba a zem sa trasie –


plastové záplavy

Všetky vaše tupperware vás pozdravia za deň s veľkým objatím. Vieš len, že to bude zlý deň.

Sadnete si a plačete. Bolo to ťažké ráno – skutočne ťažký mesiac. Ak sme úprimní, tento rok bol všeobecne ťažký.

Jediné, na čo si môžete myslieť, je ako musíte dnes pre svojho šéfa vytvoriť webovú stránku a myšlienka pokúsiť sa ovládnuť umenie vytvorenia webovej stránky sa zdá byť prekliata takmer nemožná.

Pauza na chvíľu – zhlboka sa nadýchnite, zadržte ju, uvoľnite … cítite sa teraz lepšie? Dobre. Je to rovnaký pocit, aký získate pri používaní Squarespace. Život len ​​uľahčuje život.

Viditeľne nadšení, vidíte, aké jednoduché je rýchlo a ľahko vytvoriť krásnu webovú stránku pomocou služby Squarespace. Na tvári sa šíri úsmev, keď si uvedomíte, že všetko bude v poriadku. Výsledok obrázka pre smajlík

Low-Down

Vývoj webových aplikácií s html vektorovým obrázkomAk hľadáte spôsob, ako v rámci šablóny čo najrýchlejšie vytvoriť čistý a jednoduchý web, potom je pre vás Squarespace tým správnym tvorcom webových stránok..

Je jednoduchšie a rýchlejšie vytvoriť krásny hotový produkt pomocou funkcie Squarespace ako kdekoľvek inde. To, čo mu chýba vo vlastnostiach, ktoré vynahradí pre ľahké použitie a hotový produkt.

Ak chcete mať možnosť vytvoriť úplne prispôsobenú webovú stránku s fantastickou podporou zákazníkov a skvelú komunitu, ktorá vám pomôže s vytvorením webovej stránky, mali by ste sa tiež pozrieť na Wix.

Wix sa líši od Squarespace, pretože ide o skutočne prázdne plátno, kde môžete vytvoriť presnú webovú stránku, ktorú ste si predstavili. Aj keď je použitie trochu zložitejšie – možnosti sú nekonečné.

Všetko sa to týka osobnej preferencie a typu webových stránok, ktoré chcete vytvoriť.

Pre koho je štvorcový priestor

Myšlienka vytvorenie webovej stránky môže byť ohromujúce, ak ste to nikdy neurobili. Pokiaľ však ide o vytváranie webových stránok v 21. storočí, nemalo by to mať predchádzajúce skúsenosti ani školenie.

Faktom je, že niekedy príde váš šéf a požiada o pomoc s vytvorením webovej stránky, ktorá predstaví jeho zbierku hláv bábik. V takýchto scenároch sa musíte obrátiť skvelí tvorcovia webových stránok napríklad Squarespace—a možno aj orgány.

Štvorcový priestor je určený pre ľudí, ktorí chcú mať možnosť vytvárať krásne a profesionálne webové stránky minimálne úsilie. Schopnosť prispôsobiť všetko nie je prioritou programu Squarespace, ale ponúka rozmanitú kolekciu šablón, ktoré sa dajú ľahko upravovať, aby vytvorili čo máte na mysli..

Drag-and-Drop

drag-and-drop-icon

Existuje mnoho služieb vývoja webových stránok, ktoré majú funkciu drag-and-drop. Wix a Weebly sú ďalšími veľkými hráčmi v oblasti vytvárania webov drag-and-drop. Beriete prvok, ktorý chcete na stránke vybudovať, a pretiahnete ho na požadované miesto.

Presuňte ju a potom ju pustite!

Wix umožňuje slobodu vytvárať všetko, čo chcete. S touto slobodou prichádza more ohromných možností a predstavuje príležitosť zahladiť mnoho aspektov webových stránok, ktoré vytvárate.

Dizajnové rozhranie programu Squarespace je také jednoduché, ako sa zdá. Beriete prvok, ktorý chcete stavať na prednastavenej šablóne, a umiestnite ho na prednastavenú pozíciu. Celý proces je štandardizovaný, aby vaše webové stránky zostali súdržné a štylizované.

Žijú vo svete Squarespace

Dobré

Vektorový obrázok AnalyticsDobré skvelý vec Squarespace je, aké ľahké je vytvoriť skutočne esteticky príjemný web v prekvapivo malé množstvo času.

Program Squarespace je komplexný a poskytuje doslova všetko, čo potrebujete na vybudovanie a rast svojich webových stránok. Zostať všetko na jednej platforme so všetkým, čo vlastní a vyvinie spoločnosť Squarespace, všetko uľahčuje. Oni dokonca poskytovať analýzy a metriky webových stránok práve pre vás.

Za program Squarespace skutočne platíte softvér drag-and-drop spojený s ich úžasnými šablónami. Tieto dve funkcie spolu vytvárajú fantasticky vyzerajúce webové stránky.

Ak vám na konci dňa nezáleží na prispôsobení všetkých aspektov vašich webových stránok a vašich Cieľom je len urobiť web, ktorý bude fungovať a bude vyzerať úžasne, potom by mal byť Squarspace určite v hornej časti zoznamu.

Zlý

V závislosti od vášho názoru to nemusí byť zlé. Najhoršie na Squarespace je neschopnosť prispôsobiť sa. S veľkosťou šablóny prichádza prekliatie šablóny. (Prekliatie šablóny .. hmm .. znie to dobre. Možno by ste si to chceli zapísať.)

Pomocou šablóny môžete umiestniť iba určité prvky na určité miesta. Aj keď to zvyčajne nie je problém – pri vytváraní svojich webových stránok môžete získať skvelý nápad. Keď sa pokúsite tento nápad implementovať, rýchlo uvidíte, že to nie je možné. Tvorivosť pomocou šablóny má zvyčajne za následok sklamanie.

Existuje niekoľko ďalších problémov s programom Squarespace, ktoré budú zvýraznené nižšie, ale žiadny z nich by nemal nikomu zabrániť v používaní softvéru. Jediným ďalším skutočne pozoruhodným aspektom, ktorý je negatívny, je to, že je to štvorcový priestor trochu drahšie ako konkurenti.

Pre koho je vlastne Squarespace

Program Squarespace by ste mali používať, ak chcete pretiahnuť myšou, ale tiež chcete, aby bol váš web zostavený čo najskôr. Vysokou prioritou pre vás je, že všetko vyzerá elegantne, profesionálne a jednotne bez toho, aby ste sa museli pohrávať s množstvom nastavení, aby to tak vyzeralo..

Ak je vaším cieľom krásna a jednoduchá webová stránka bez toho, aby ste chceli komplikovať veci, potom je pre vás priestor Squarespace. Ak sa však chcete skutočne vyjadriť prostredníctvom svojich webových stránok, možno budete chcieť pokračovať v hľadaní ďalších tvorcov webových stránok, ktorí budú vyhovovať vašim potrebám – pokiaľ výplň vašej duše nebude vyzerať ako šablóna Squarespace. Nesúdim, či áno!

Zlomiť

Jednoduchosť použitia

Námestie je najlepší tvorca webových stránok z hľadiska funkčnosti a jednoduchého použitia v kombinácii. Existujú weboví tvorcovia s viacerými funkciami, ako už bolo spomenuté vo Wixe, a sú tu aj weboví tvorcovia, ktorí sa ľahšie používajú. Spravidla sú všetky možnosti, ktoré sa ľahšie používajú, dosť zlé.

Skvelá vec v programe Squarespace je, aké intuitívne je všetko. Môžete sa pohybovať po rôznych prvkoch a vybrať a upraviť nastavenia tohto prvku.

štvorcový dizajn

Alebo stačí kliknúť na to, čo je umiestnené na webovej stránke, a jednoducho upraviť nastavenia bez toho, aby ste museli hľadať to, čo hľadáte.

Squarespace-style

šablóny

Táto sekcia je dôvodom, prečo by si niekto vybral Squarespace over Wix. Squarespace má najlepšie šablóny. Nielenže sú najlepší, každý a každý, kto má, je úžasný.

Squarespace-theme

Je úplne možné vybrať šablónu, zmeniť všetok text a obrázky a byť urobené pomocou vášho webu za menej ako hodinu. To je dôvod, prečo používať Squarespace. S ich šablónami je ľahké vytvoriť jednoduchý a skutočne krásny web.

Problém nastáva, keď ho chcete skutočne prispôsobiť. Neexistuje veľa balíkov, ktoré by ste mohli urobiť, aby ste prispôsobili šablónu tomu, čo by veľa ľudí chcela.

Squarespace-theme2

Šablóny námestia sú ideálne na predstavenie úžasnej fotografie s niekoľkými textovými popismi. Keby to bolo všetko, o čo sa moja webová stránka usilovala, použil by som Squarespace zakaždým.

Šablóny nielenže vyzerajú krásne na pracovnej ploche, ale aj všetky priateľské k mobilu do max. Zachádza to tak ďaleko, že vám niektoré šablóny neumožňujú upravovať mobilnú verziu svojho webu.

integrácia

Každý tvorca webových stránok má integráciu. Mnoho tvorcov webových stránok má viac integrácie ako Squarespace. Skvelá vec integrácie Squarespace je, že sú všetko funguje bezchybne.

Čokoľvek im chýba v množstve, ktoré vynahradia kvalita. Nepodarilo sa mi vymyslieť žiadnu integráciu, ktorú by som mohol chcieť, aby aj Squarespace nemal. Na nájdenie niečoho, čo nie je k dispozícii, by ste skutočne museli nájsť softvér pre bedrový kôš.

Niektoré integrácie, ktoré sú zahrnuté, sú Amazon affiliate tracking, Mailchimp, Instagram a Pinterest..

Nad rámec šablóny

Možnosti backendu, ktoré presahujú rámec šablóny na Squarespace, môžu byť úplne ťažké. Ak je vaším cieľom meandrovať zo šablóny, pravdepodobne budete mať zlý čas.

Raz som videl, ako sa niekto pokúša použiť priestor Squarespace výberom šablóny – pokračujte v odstraňovaní všetkých prvkov zo stránky – a potom sa pokúste niečo vytvoriť od nuly. Zasmial som sa mu a povedal mu veľa šťastia.

Ak je to váš plán, znova hľadajte inú možnosť. Štvorcový priestor nie je navrhnutý na použitie týmto spôsobom.

Snažiť sa vybudovať súdržnú webovú stránku od nuly v službe Squarespace je ako pokúsiť sa zostaviť komodu z IKEA svojím osobným a kreatívnym spôsobom. Nakoniec by ste mohli mať niečo také, ako by vyzeralo ako komoda, ak by do nej zapadli zásuvky.

V skutočnosti sa držte šablóny alebo nepoužívajte priestor štvorcov.

Znalostná základňa a podpora

chat podporujúci štvorcový priestorTo je jedna oblasť, ktorú som našiel Squarespace trochu spadnúť loptu trochu. Ak potrebujete pomoc, určite ju nájdete. Problém je v tom, že čakacia doba môže byť o niečo dlhšia, ako by ste si želali.

od tej doby Najväčšia sila štvorca je jednoduchá, ale výkonná nie je toho veľa, na čo by ste museli používať vedomostnú základňu. Ak to však potrebujete – je to všetko tam.

Znalostná báza sa hodí, ak nemôžem nájsť určité nastavenia alebo prvky. Stačí rýchle vyhľadanie vedomostnej základne, aby ste boli nasmerovaní správnym smerom.

Jediný čas, kedy by ste mali mať nejaké problémy, je, ak majú technický charakter. V tom okamihu by ste sa mali obrátiť na tím podpory.

blogovanie

Blogovanie je s programom Squarespace dosť jednoduché. K dispozícii sú všetky funkcie blogu, ktoré by ste očakávali. Skvelá funkcia, ktorá sa nenachádza vo všetkých tvorcoch webových stránok, je možnosť naplánovať príspevky na zverejnenie neskôr.

Medzi ďalšie funkcie patrí páčenie, komentáre a ikona zdieľania. Môžete tiež povoliť informačný kanál RSS a nastaviť integráciu podcastingu.

blogovanie pre podnikanie

SEO

Rovnako ako akýkoľvek iný tvorca webových stránok – SEO je v službe Squarespace v poriadku. Medzi ich funkcie SEO patria automaticky generované súbory Sitemap, ako aj prispôsobiteľné názvy stránok a meta popisy. Ak plánujete blogovanie a optimalizáciu SEO, bude program Squarespace pracovať pre vás.

Jediný čas Štvorpriestoru by ste sa mali vyhnúť, ak plánujete ísť so SEO úplne do poriadku. Toto zvyčajne neplatí pre ľudí, ktorí používajú predovšetkým tvorcov webových stránok.

stanovenie ceny

Na Squarespace je skvelá vec ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Vďaka skúške môžete začať s vytváraním svojich stránok a uvidíte, ako sa vám softvér páči. Toto je viac ako dosť času na to, aby ste zistili, či skutočne používate priestor Squarespace.

Po skončení bezplatnej skúšobnej verzie dostanete štyri rôzne možnosti. Dva pre bežnú webovú stránku a dva pre elektronický obchod.

štvorcový priestor

Ak sa platí ročne, predplatné služby Squarespace je v súlade s konkurenciou. Ak sa platí mesačne, náklady sú relatívne vysoké. Rovnako ako u akéhokoľvek tvorcu webových stránok platíte prémiu za jednoduché používanie a všetko v jednom riešení.

záver

Squarespace určite by mal byť na začiatku zoznamu na vytvorenie webovej stránky. Ak sa chystáte vydať na cestu tvorcom webových stránok a nie na hosťovanie a používanie programu WordPress, mali by ste sa rozhodnúť, či sa rozhodnete pre program Squarespace a Wix..

Na internete žije nespočet úžasných webových stránok, ktoré boli vytvorené pomocou programu Squarespace, a predpokladám, že väčšina z nich bola vytvorená veľmi rýchlo..

FAQ

Aký je najlepší tvorca webových stránok pre začiatočníkov?

Squarespace je skvelá voľba, ak máte pocit, že ste začiatočník a máte trochu strachu, pokiaľ ide o budovanie webovej stránky. Wix je tiež fantastická voľba a mala by sa používať, ak sa cítite trochu istejšie vo svojich schopnostiach naučiť sa softvér. Ak hľadáte najjednoduchší prístup k vytvoreniu webovej stránky, použite program Squarespace.

(Čítať viac: Wix vs Squarespace)

Čo je najjednoduchší tvorca webových stránok?

Squarespace je určite najjednoduchší tvorca webových stránok, ktorý dokáže vytvoriť krásnu webovú stránku. Existujú alternatívy, ktoré sú kombináciou ľahkosti a prispôsobiteľnosti, ale pokiaľ ide o jednoduchosť použitia, vyhráva štvorcový priestor.

Je funkcia Squarespace lepšia ako WordPress?

Krátka odpoveď znie nie. Dlhou odpoveďou je, že to tak môže byť. Pozri vyššie uvedené otázky. Používanie štvorca je omnoho jednoduchšie ako WordPress a má asi jednu dvadsiatinu krivky učenia. Ako začiatočník môže byť WordPress skľučujúci.

Je Squarespace lepší ako Wix?

Obe možnosti poskytujú výhody. Štvorcový priestor je určený pre ľudí, ktorí chcú vytvoriť fantastickú webovú stránku v rámci fantastickej šablóny, zatiaľ čo Wix je určený pre ľudí, ktorí hľadajú viac prispôsobivosti..

Referencie a obrazové kredity:

 • ConceitCode.com
 • ITarian.com
 • Poetry2u.com
 • Verint.com
 • BusinessProcessIncubator.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map