HostGator pārskats

HostGator ir viens no populārākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, un es labprāt pārbaudīju tā smalkumu.


Es izveidoju WordPress pamata instalāciju HostGator Baby Cloud un izmērīju reakcijas laikus un izturēšanos HostGator serveru slodzes apstākļos. Es arī apmeklēju daudzus HostGator pārskatus, lai iegūtu skaidrāku priekšstatu par uzņēmuma atbalstu un politikām.

Mani pašreizējie 11 populārāko mitināšanas uzņēmumu testi HostGator vērtē šādi

# 1 drošībā
# 10 priekšpuses ātrumā
# 10 aizmugures ātrumā
# 5 atbalsts
# 9 cenā

 • Cenas – 8,5 / 10
 • Atbalsts – 8/10
 • Iespējas & Lietošanas ērtums – 8,2 / 10
 • Uzticamība & Ātrums – 8/10

Kas ir HostGator?

Bez šaubām, HostGator ir viens no populārākajiem nosaukumiem nozarē, īpaši lietotājiem ASV.

Pašlaik tajā tiek izvietoti aptuveni 10 miljoni domēna vārdu, padarot to par vienu no lielākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. Nav slikti uzņēmumam, kas dibināts pirms aptuveni 16 gadiem.

Pirmajos desmit pastāvēšanas gados uzņēmumam ir izveidojusies ļoti laba reputācija, kas piesaistīja EIG uzmanību. Secīgā iegāde, tāpat kā tik daudzas lietas, kuras skar EIG, nebija pilnībā izdevīga, un jau pašā sākumā Provo datu centrā izraisīja vairākus apjomīgus pārtraukumus, kas skāra arī BlueHost..

Tomēr HostGator atkopās un uzlaboja savus pakalpojumus. Un, lai arī uzņēmuma standarta hostinga piedāvājums nav tik iespaidīgs, tas ir salīdzinoši jauns Mākoņu pakotnes HostGator vēlreiz ļauj apvienot labākos vietņu mitināšanas uzņēmumus.

Tā mākoņa platforma sola lielu ātrumu, lielisku mērogojamību un vienmērīgu resursu sadali starp citām priekšrocībām, lai kontu un vietņu pārvaldīšana būtu brīze.

Bet vai ir pietiekami uzskatīt HostGator par nopietnu pretendentu uz labāko tīmekļa mitinātāju 2018. gadā?

Apskatīsim, ko skaitļi saka, šajā detalizētajā HostGator Cloud mitināšanas pārskatā.

"Labākais UPTIME"

Laiks

100%

Atbalsts

8/10

Iekraušanas ātrums

1.21 sekundes

Iespējas

9/10

VISPĀRĒJĀ3.3

Pamatdati – HostGator Uptime, Speed, Support

Uptime, ātruma un kvalitātes atbalsts padara vai sagrauj mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

1. Lielisks darba laiks – 99,99%

Laiks, kas izmantots Uptime, ir vissvarīgākais faktors, kas jāņem vērā, pārbaudot jebkuru tīmekļa mitināšanas pārskatu. Ātrumam ir arī liela nozīme, taču lēna vietne tomēr dod labu; bezsaistes lapa ir neatrisināta katastrofa.

Iespējams, ka uzņēmums nav ideāls – dažas HostGator problēmas jūs varat redzēt tālāk – taču tā darbības laiks ir lielisks.

HostGator ir 99,9% uptime garantija un sola bezmaksas mitināšanu, ja tiek pārkāpts šis pakalpojuma līmeņa līgums.

Tagad pakalpojumu sniegšanas noteikumi paredz, ka ārējo uzraudzības sistēmu nevar izmantot, lai izmērītu darbības laiku. Tikai servera žurnāli tiek uzskatīti par pietiekami uzticamiem, lai tos varētu izmantot šādos gadījumos.

Tas ir pietiekami taisnīgi, jo pat labākie uzraudzības rīki nav drošs, un HostGator ir iebūvēts servera darbības laika monitorings, kuram var piekļūt, izmantojot klientu portālu.

Mākonis HostGator ir standarta koplietotās platformas jaunināta versija, un jauninājums stāsta. Galdā tiek parādītas divas galvenās priekšrocības: augstāka uzticamība un ļoti pieejami jauninājumi, kurus var iegādāties ar pāris klikšķiem un tikpat viegli atspējot, kad tie vairs nav nepieciešami..

Pateicoties uzlabotajai Mākoņu arhitektūrai, kas ļauj reāllaikā kopēt jebkuru vietni

Vidējais Uptime 2018:

 • Augusts – 100%
 • Septembris – 100%
 • Oktobris – 100%
 • Novembris – 100%
 • Decembris – 100%

Vidējais Uptime 2019:

 • Janvāris – 100%

"HostGator ir ārkārtīgi uzticama resursdators."

2. Vidējais ātrums

 • Saprātīgs reakcijas laiks – 0,70 s (11.)
 • Saprātīgs laiks ar pilnu slodzi – 1,28 s (10.)
 • Apšaubāms ar noteiktu slodzi – 9.43 (10.)

Piezīme: ja manā domēnā veicat ātruma testus, rezultāti var nedaudz svārstīties. Pat no vienas un tās pašas testēšanas platformas divi secīgi testi parasti parāda nedaudz atšķirīgus rezultātus. Mana HostGator vietne tiek mitināta Hjūstonā, tāpēc es to pārbaudīju no ASV vietām. Visi spraudņi un servera puses kešatmiņa tika atspējoti.

Iekraušanas ātrums ir absolūti svarīgs jebkuram veiksmīgam biznesam tiešsaistē. Vietni, kuras ielāde prasa vairāk nekā 4 sekundes, pamet 74% lietotāju, savukārt lēnas e-komercijas vietnes reti apmeklē atkārtoti.

Es pārbaudu TTFB (laiks līdz pirmajam baitam) un laiku, kas nepieciešams vietnes pilnīgai ielādēšanai. Pirmais rādītājs parāda, cik ātri serveris reaģē uz vaicājumu. Tas ir labs rādītājs tam, cik ātrs ir mitināšanas mašīna.

Otrais mērījums parāda, cik ilgs laiks paiet, līdz vietne ir redzama un noderīga galalietotājam. Bez šaubām, tas ir arī ļoti svarīgi.

Abās kategorijās visās trīs testēšanas vietnēs HostGator Cloud hostings bija iespaidīgs, ātrākais atbildes signāls un otrs ātrākais slodzes laiks manas WordPress pamata vietnes mājas lapu pilnībā. Turpmākajos mēnešos reakcijas un ielādes laiki tomēr palielinājās, pasliktinot HostGator vidējo veiktspēju.

Mana vietne HostGator WebPageTest uzrādīja labus rezultātus.

Mana vietne HostGator WebPageTest uzrādīja labus rezultātus.

Mani patiesi pārsteidza šī izrāde, bet, kad es pakļāvu savu HostGator vietni, serveris sabruka.

Skaidrības labad es iegādājos otro no trim HostGator piedāvātajiem mākoņu mitināšanas plāniem. Līdz 30 virtuālajiem lietotājiem tas darbojās samērā labi, taču tad sākās cīņa.

Rezultātā vidējais reakcijas laiks ar 50 virtuālajiem lietotājiem kļuva par milzīgo 7,9 sekundēm. Kamēr virtuālo lietotāju bija mazāk nekā 30, Mākonis serveris turpināja atbildēt 0,3–0,45 sekunžu laikā, kas ir diezgan labi.

Slodzes ietekme atklāja nelielu vājumu slodzes laikā.

Šķiet, ka 30 lietotāji ir vienmērīgas darbības rādītāji.

Slodzes ietekme atklāja nelielu vājumu slodzes laikā.

Man ir WordPress vietne HostGator WordPress Cloud (nedaudz dārgāka, kas optimizēta tieši WordPress), un regulāri veiktie Load Impact testi parāda līdzīgu izturēšanos: ļoti pienācīga aizmugures reakcija līdz 30 lietotājiem vai tā, un pēc tam nopietna kavēšanās. Tas ir vislēnākais vidēji starp visiem saimniekiem, kurus pārskata Uzņemšanas tribunāls.

Pilnīgi taisnīgi, 30 vienlaikus lietotāji nav tik mazs skaits pieaugošai vietnei, bet no vidēja HostGator tīmekļa mitināšanas piedāvājuma es gaidīju vairāk.

Vidējais reakcijas laiks 2018:
 • Augusts – 0,17 s
 • Septembris – 0,70 s
 • Oktobris – 1.71s
 • Novembris – 0,48 s
 • Decembris – 0,57s
Vidējais reakcijas laiks 2019. gadā:
 • Janvāris – 0,57s
Pilnībā ielādēta 2018. gada lapa:
 • Augusts – 0,87 s
 • Septembris – 1.26 s
 • Oktobris – 2,26 s
 • Novembris – 0,92 s
 • Decembris – 1.17s
Pilnībā ielādēta 2019. gada lapa:
 • Janvāris – 1.19
Atbilde ar slodzi 2018:
 • Augusts – 7.9s
 • Septembris – 10.01s
 • Oktobris – 7.99s
 • Novembris – 9.70
 • Decembris – 10.89s
Atbilde ar slodzi 2019:
 • Janvāris – 10.10s

"Ātri serveri, kas jāoptimizē, lai apstrādātu lielu trafika daudzumu."

3. HostGator ir lēns atbalsts un lieliska zināšanu bāze

Es sazinājos ar atbalsta komandu četrinieks reizes, sagatavojot šo padziļināto pārskatu. Vienreiz izmantojot e-pastu, trīs reizes tērzējot. Es arī apsvēru pārbaudīt 24/7 HostGator tālruņa atbalstu, taču šīs četras mijiedarbības bija pietiekamas.

Iesācējiem tērzēšanas gaidīšanas laiks nav tik īss.

Pirmo reizi es sazinājos ar tirdzniecības pārstāvi, lai jautātu skaidrojumus par noteiktām plāna funkcijām. Pārstāvjiem bija vajadzīgas kādas 4 minūtes, lai paņemtu manu tērzēšanas pieprasījumu. Tas nav šausmīgi, bet ir tālu no labākajiem vietņu mitinātājiem, kas tur atrodas.

Pēc tam mans jautājums bija diezgan vienkāršs, bet tas bija jāuzdod divreiz, jo pirmā atbilde, ko saņēmu, bija copy-paste no tās tīmekļa vietnes, kurā es jautāju paskaidrojumus. Otrajā reizē, kad jautāju, es neko daudz nemainīju. Liekas, ka aģents to vienkārši izlasīja rūpīgāk un sniedza atbildi, kuru meklēju.

Vai vēlaties aprunāties ar Gatoru?

HostGator atbalsts ir pieejams visos saziņas kanālos.

Otrā tērzēšana, ko sāku ar HostGator atbalstu, bija saistīta ar tehnisku problēmu. Uz to ātri atbildēja, un aģents veltīja laiku, lai izpētītu man radušos problēmu (iebūvētais uptime monitors nedarbojās). Viņš kādu laiku izpētīja un par mani vērsās pie sistēmas administratoriem.

Tas bija jauki, bet aģents man teica, ka man nosūtīs e-pastu uz lietas detaļām, lai uzraudzītu situāciju. Es nekad neesmu saņēmis e-pastu, un lieta neparādījās manā HostGator klientu portālā.

Pēc kārtējās tērzēšanas man teica, ka biļete nav reģistrēta manā kontā, jo tā ir saasināta, kurai nebija lielas jēgas. Tā joprojām nav.

Galu galā, pēc četrām dienām, es saņēmu e-pastu, kurā teikts, ka sistēmas administratori zina par šo problēmu, bet nevar man sniegt ETA par tās izšķirtspēju.

Pēdējā tikšanās ar HostGator tērzēšanas atbalstu bija par cPanel tēmas maiņu. Skatiet, HostGator Cloud ir pielāgota cPanel tēma, kas ir ļoti skaista un funkcionāla, taču tā neļauj pārslēgties uz cPanel klasiku, piemēram, Paper Lantern vai x3. Mans tērzēšanas pieprasījums tika pakārts vairāk nekā 15 minūtes. Vismaz aģents, kurš beidzot risināja manu jautājumu, bija pieklājīgs un ātrs.

Mans mērķis ir sniegt sirsnīgu un objektīvu katras pārbaudītās saimnieces analīzi, un man jāsaka, ka HostGator klientu apkalpošana ir pareiza..

To sakot, es priecājos redzēt, ka zināšanu bāze ir daudz uzlabojusies. Kopš pēdējās reizes (2017. gada vasara), ko pārbaudīju, resursu kvalitāte un kvantitāte ir ievērojami palielinājusies.

Tagad tas ir ļoti cienījams pašpalīdzības centrs.

"HostGator atbalsta komanda ir daudz stresa, un gaidīšanas laiks var būt liels, taču pašpalīdzības centrs ir lielisks."

HostGator plusi

HostGator ir draudzīgs hostinga uzņēmums ar daudzām priekšrocībām un kvalitatīviem pakalpojumiem. Tā mākoņa platforma ir ideāls piemērs.

1. Elastīga mitināšana

Mākonis ir nedaudz dārgāks nekā kopīgais HostGator tīmekļa mitināšanas piedāvājums, taču jūs saņemat to, par ko maksājat.

Mūsdienu serveri ir savstarpēji savienoti, kas ļauj ātri sadalīt resursus un lielu dublēšanu.

Vajadzības gadījumā ir iespējams iegūt papildu resursus. Izmantojot vienu pogas klikšķi un pamata slīdni, varat palielināt savas vietnes CPU un RAM, faktiski nepārslēdzoties uz lielāku plānu. Tāpat, kad papildu jauda vairs nav nepieciešama, varat to noņemt.

Vairāk RAM? Vienkārši.

Resursu pievienošana un noņemšana ir padarīta vienkārša!

Šāda elastība ir lieliska vietnēm, kuru satiksme ir neregulāra vai sezonāla. Ceļojumu aģentūras, pasākumu organizatori, konferenču centri, e-komercijas vietnes, kas rīko agresīvas mārketinga kampaņas, atradīs iespēju pārvaldīt vietnes resursus diezgan parocīgi, pievienojot nepieciešamo Umpf! kad nepieciešams, un atgriešanās pie noklusējuma vērtībām, kad apmeklētāju skaits atkal pazeminās.

Budžetam draudzīga, bez apgrūtinājumiem un iespējām bagāta šī ir lieliskā īpašība.

2. Laba statistika tieši no lodziņa

Pilnvaras pārvaldīt savas vietnes resursus ir jēgas tikai tad, ja jūs faktiski zināt, ko tas patērē. Uz to attiecas HostGator vietņu mitināšanas portāls.

Tur jūs varat redzēt apstrādes jaudu un atmiņu, ko jūsu lapas izmanto noteiktā brīdī. Šie statistikas dati, kas iegūti tieši no servera, ir ļoti pieejami un viegli lasāmi.

Jebkurā brīdī varat pārbaudīt operatīvās atmiņas lietojumu, darbības procesus un CPU slodzi. Visi šie dati sniedz pilnīgu priekšstatu par notiekošo jūsu vietnes aizmugurē un palīdz noteikt iespējamās problēmas pēc atjauninājumu un jaunu spraudņu instalēšanas..

3. Intuitīvs interfeiss

HostGator pieteikšanās zona ir tikpat intuitīva kā vēl nekad. Norēķini, detalizēta plāna informācija, domēna nosaukuma pārvaldība un atbalsts vienmēr ir tikai viena klikšķa attālumā.

Viss ir tikai viena klikšķa attālumā. Yay, Gators!

Noderīgs un nepārprotams klientu portāls neupurē dizaina funkcionalitāti.

Rokas lejā, šis ir viens no nepiesārņotākajiem un ērti lietojamākajiem klientu portāliem ES esmu redzējis. Tas ir izteiktā pretrunā ar, piemēram, A2 Hostinga modeļiem, kuru vadības panelis ir ļoti funkcionāls un labi izstrādāts, taču milzīgais informācijas daudzums, kas jūs sveicina, piesakoties, var būt milzīgs.

Vietnes pārvaldība notiek caur visuresošo cPanel. Tas ir pielāgots, lai tas atbilstu HostGator krāsu shēmai, un tas izskatās diezgan jauks. Stila dēļ jūs nevarat mainīt cPanel motīvu, taču izkārtojums ļauj to pietiekami pielāgot.

Tāpat kā klientu zona, arī HostGator cPanel labi parāda lietošanas statistiku.

4. Lieliska tīkla infrastruktūra

HostGator ir ideāli piemērots vietnēm, kas atrodas ASV.

Tās divi datu centri atrodas Provo, Jūtā un Hjūstonā, Teksasā, kur atrodas uzņēmuma galvenā mītne. Kādreiz tas atradās Floridā, un tas varētu liecināt par to, no kurienes zīmols iedvesmojies.

Visi mūsdienu datu centri ir aprīkoti ar vairākiem drošības līmeņiem, liekiem enerģijas ģeneratoriem, progresīvām dzesēšanas sistēmām, spēcīgu fizisko drošību, un HostGator nav izņēmums.

Viņus īpaši iespaido tas, ka viņu projektēšanā un nodrošināšanā galvenā loma bija Arista Networks, Juniper, Arbor, Brocade un Cisco. Šie ir lielākie nosaukumi tīklā – drošība, fiziskā infrastruktūra – un ir garantija stabilam, ātram un nākotnes drošam tīklam.

5. Spēcīgi serveri

Pārsteidzoši, ka ne mazā HostGator pārskatā tas tiek pieminēts, bet uzņēmuma Mākonis paļaujas uz nopietnu skaitļošanas jaudu.

Visiem serveriem ir SSD un tie darbojas ar 32 kodolu AMD Opteron ™ procesoru 6376 vai Intel (R) Xeon (R) CPU E5-2630 v3. Viņiem ir arī 4 RAID 1.

Tehniskais mumbo-jumbo, iespējams, nenozīmē daudz, bet ar to pietiek šīs ir dažas jaudīgas mašīnas.

Īss dažādu hostinga plānu (zemāk) apskats parāda, cik daudz enerģijas jūs varat sagaidīt no katra produkta. Lai gan informācija netiek parādīta pēc iespējas detalizētāk, tā tur ir.

6. Ieviešošo cenu vilināšana

Parasti web hostinga veidā, uzņēmums piesaista jaunus klientus ar ļoti zemām maksām. HostGator cenas palielinās pēc sākotnējā perioda beigām.

Ja apņematies trīs gadus, kopīgajā HostGator tīmekļa mitināšanas platformā vietne darbojas tikai par 2,75 USD / mēnesī. Hatchling mākonis maksā USD 4,95 par to pašu periodu, bez ekstras iekļautas.

HostGator ir zema sākuma maksa par vienu vietni.

Jauka cena par vietni!

Praktiski katrā hostinga pārskatā man jāpaskaidro, ka hostinga uzņēmumiem ir ierasta prakse reklamēt ļoti zemas cenas, lai cilvēki piespiestu savus plānus. HostGator vismaz pievieno zvaigznīti blakus katram mutes dzirdināšanas piedāvājumam, lai norādītu, ka darījumam ir vairāk.

Paturiet prātā, ka sākotnējā atlaide patiesībā ir automātiski piemērots HostGator kupons, tāpēc pat tad, ja atrodat izdevīgu darījumu citur tiešsaistē, atlaide, visticamāk, būs tāda pati.

7. WordPress optimizācija un kešatmiņa

Visi mākoņu plāni nāk ar Mojo Marketplace, Google Analytics un vairākām citām priekšrocībām. Ievērības cienīgākais ir lakas servera kešatmiņā, kas ir iepriekš instalēts (tas bija jāatspējo manuāli, lai iegūtu godīgus testa rezultātus) un nodrošina ļoti labu ātrumu.

Mojo Marketplace var pievienot daudz vērtības jūsu WordPress vietnei, savukārt servera puses kešatmiņa vienmēr ir jauka lieta, it īpaši, ja tiek izmantotas satura pārvaldības sistēmas.

Mans mīļākais WordPress perk ir fakts, ka Google Analytics ir gatavs lietošanai jo tā iestatīšana var būt šķērslis nepieredzējušiem lietotājiem.

Pārvaldītais WordPress risinājums ir izveidots testēšanai kā daļa no turpmākajām HostGator pārskatu sērijām šeit, Hostinga tribunālā.

8. Brīvbērni

HostGator apbalvo jaunos klientus ar pienācīgu mārketinga budžetu. Pēc AdWords faktisko 25 ASV dolāru iztērēšanas Google AdWords var būt 100 ASV dolāru vērtībā.

Iespējams, ka tas neizklausīsies daudz, taču, tiklīdz jūsu vietne ir izveidota un darbojas, šie reklāmas kredīti var palīdzēt ievērojami uzlabot redzamību. Ja tos izmanto stratēģiski un kopā ar labu SEO praksi, tie var palīdzēt jums iegūt pienācīgu ekspozīciju.

Arī, visi mākoņa plāni saņem bezmaksas Let’s Encrypt SSL, kamēr Business Cloud tiek piegādāts arī ar speciālu IP adresi.

Turklāt uzņēmumam ir 45 dienu naudas atdošanas garantija, kas ir garāka nekā nozares standarts – 30 dienas.

HostGator mīnusi

HostGator nebūt nav ideāls. Es pieskāros dažām jomām, kas HostGator atdala no labākajiem vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Galvenais no tiem ir lēnā atbalsta komanda, taču jāpiemin arī vairākas citas sūdzības par HostGator.

1. Maldinoša mārketinga valoda

Labojiet mani, ja es kļūdos, bet esmu ticējis, ka sarežģīta mārketinga valoda ir endēmiska visiem saimniekiem, kas atrodas EIG paspārnē..

HostGator Cloud mitināšanas gadījumā visspilgtākais kļūdains virziens ir plāna prezentācijā.

Plānā detalizēti reklamē resursus, piemēram, 2 CPU serdeņus un 2 GB RAM. Neveicot papildu izpēti, jūs varētu secināt, ka šie divi procesora kodoli un pieejamās atmiņas grupas būtu jums jāizmanto, kā vēlaties. Tas patiešām būtu ļoti loģisks secinājums; it kā tur būtu informācija, lai liktu aizdomāties tieši šim.

Nolasot slēpto informāciju, atklājas faktiskais piedāvājums, kaut arī formulējums ir neērts un neskaidrs.

Klasiskā mārketinga piemērs, ne viss ir tik bezgaumīgs, kā sākumā šķiet.

Es varu jums garantēt, ka ne visi rūpīgi pārbauda visu, un ar rūpību, piemēram, jāveic detalizēts, objektīvs saimnieka pārskats. Turklāt tas, kā šī informācija tiek izklāstīta, šķiet pietiekami neuzkrītošs, lai to izmantotu pēc nominālvērtības.

Tomēr, paplašinot plāna informāciju, jūs redzēsit skaidrojumu, kurā teikts, ka tie nav paredzēti, bet gan kopīgi resursi. Citiem vārdiem sakot, tās ir servera specifikācijas, nevis plānotās specifikācijas.

Es sazinājos ar HostGator pārdošanas komandu, lai apstiprinātu to kā formulējumu tik neskaidru, kā tas kļūst, bet tirdzniecības aģents pēc divreizēja jautājuma apstiprināja, ka reklamētās vērtības ir servera resursi, kuriem jūsu Cloud vietnei būs piekļuve. Kopā ar nezināmu skaitu citu vietņu.

Uz servera ar dažiem simtiem vietņu šie numuri neizskatās tik iespaidīgi, vai ne?

Es domāju, ka tā ir visa šāda neticamā formulējuma jēga. Tas ir acīmredzams mārketinga triks, kas ir tieši pretstatā patīk A2 Hostings un SiteGround, kas sniedz detalizētus katram plānam paredzēto resursu sarakstus..

Lai arī pamata servera resursu zināšana ir patīkama, tas personiski patiesībā nesniedz vērtīgu informāciju.

Veids, kādā HostGator attēlo skaitļus, ir neticams. Mani mulsināja, ka neviens no 2019. gada HostGator pārskatiem to neminēja.

2. Lēns klientu portāls

Iepriekš šajā HostGator Cloud pārskatā es minēju, cik satriecošs ir klientu portāls. Tas ir nepiesārņots un ļoti viegli lietojams, taču tam ir viens būtisks trūkums: tas ir lēns.

Pārslēgšanās starp cilnēm prasa sekundes, un bieži vien tajā pašā cilnē esošo opciju pārlūkošana notiek daudz lēnāk, nekā tam vajadzētu būt.

Lēnums diez vai ir darīšanas pārrāvējs, taču tas tomēr kaitina.

3. Lēna konta iestatīšana

Es iegādājos šai objektīvajai hostinga pārskatīšanai nepieciešamo plānu, izmantojot ātrāko pieejamo maksājuma veidu, proti, kredītkarti. Maksājums tika dzēsts uzreiz, bet tad man bija jāgaida vairāk nekā 40 minūtes, līdz mans pakalpojums kļuva pieejams.

HostGator jāuzlabo plāna nodrošināšana.

Tas prasīja laiku.

Atkal, tas nav darīšanas pārrāvums, bet tas liek aizdomāties, kāpēc automātiskais process prasa tik ilgu laiku. Galu galā, saskaņā ar HostGator vietni, vispopulārākais ir mans iegādātais plāns.

Vai mēs iesakām HostGator??

HostGator Cloud hostings ir pareiza izvēle.

Tas ir ļoti piemērots risinājums vietnēm, kas atrodas ASV, ar vidēju trafiku.

Atbalsts varētu būt labāks, taču Mākoņu infrastruktūra ir ļoti stabila un nodrošina izcilu ātrumu un darbspēju. Man būs interesanti uzzināt, kā darbojas parastais dalītais hostings, kā arī uzņēmuma pārvaldītais WordPress risinājums. Iespējams, ka mums drīz būs HostGator pārskatu sērija.

Slodzes gadījumā HostGator serveri labi darbojas līdz pat punktam. Tiklīdz vietni pārlūko vairāk nekā 30 vienlaicīgi lietotāji, kopējais reakcijas laiks palielinās. Tad atkal 30 lietotāji ir cienījams skaits. Ja jūsu vietnē regulāri ir tik daudz, jums vajadzētu apsvērt iespēju atteikties no kopīgotiem risinājumiem.

Neskatoties uz EIG iegādi, HostGator joprojām ir viens no labākajiem vietņu mitināšanas uzņēmumiem. Mūsdienīga, uzticama serveru un tīkla infrastruktūra nodrošina vienmērīgu darbību, savukārt visaptverošais pašpalīdzības centrs var būt lieliska vieta, kur uzzināt daudz jauna par tīmekļa mitināšanu kopumā.

Es ceru uz jūsu iespaidiem un arī uz rūpīgu, pienācīgu HostGator dalīta hostinga pārskatu, lai tikai redzētu, kā tas darbojas pret uzņēmuma galveno produktu.

BUJ

J: Vai HostGator ir labs?J: Vai HostGator ir labāks nekā GoDaddy?J: Cik maksā HostGator?J: Ko es varu darīt HostGator??J: Vai HostGator ir labākais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs?
A: Jā, HostGator ir ļoti labs, it īpaši tā Cloud platforma. Es vēl pilnībā pārbaudīšu uzņēmuma kopīgos kopīgos plānus, taču Cloud risinājums ir diezgan spēcīgs, ātrs un ar iespējām bagāts. Datu centra atrašanās vietas dēļ tas ir īpaši labi piemērots vietnēm, kas atrodas ASV. Viena liela priekšrocība ir fakts, ka uzņēmums visu laiku virzās uz priekšu, cenšoties vēl vairāk uzlabot savus pakalpojumus.
A: Jā, jā, tā ir. Godīgi sakot, GoDaddy būtu nelabvēlīgā pozīcijā, tieši salīdzinot ar lielāko daļu labāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju; tas viņus aprobežojas tikai ar lielumu. Diemžēl GoDaddy, lielums bieži vien kaitē kvalitatīvam pakalpojumam. Noslēgumā jāatzīst, ka atšķirība starp HostGator Cloud un GoDaddy piedāvāto kopīgo platformu ir tik liela, ka vienīgās jēgpilnās HostGator vs GoDaddy debates var būt par to, kura no tām ir pieejamāka. Pārbaudiet zemāk.
A: HostGator maksas samazina ar ilgākām saistībām. Ja maksājat par 36 mēnešiem, vietni varat mitināt par 4,95 USD mēnesī. Faktiski, ja mākoņa vietā izvēlaties koplietojamo platformu, jūs varētu saņemt darījumu par niecīgajiem USD 2,75 mēnesī. Ja mēneši kopā ir 36, tas ir. Pretējā gadījumā mēneša maksas palielinās, un maksa par priekšapmaksu USD 2,75 kļūst par USD 10,95, ja jūs nolemjat maksāt katru mēnesi. Jā, tieši tā. Apmēram četras reizes vairāk.
A: jebkas. Debesis ir robeža, jo HostGator Cloud platforma ir diezgan universāla un jaudīga. Tas ļauj jūsu rokās izmantot daudzas lietotnes, ērtu statistiku un pienācīgu zināšanu bāzi. WordPress, Joomla, e-komercija, jūs to nosaucat, konceptualizējat un realizējat. HostGator Cloud var ar to rīkoties. Tiklīdz jūsu vietne pietiekami aug, jūs varat meklēt VPS vai īpašu serveri. Cerams, ka būs gatavs arī laiks, kad vēlaties pārvietot mūsu HostGator VPS pārskatu. Ja nē, uzrakstiet mums, kāds ir pakalpojums. Lūdzu. Ļoti lūdzu.
A: HostGator ir savi WordPress Cloud Hostinga plāni, un tie nav tik slikti. Tomēr arī viņi nav tie labākie. Viņu cenas ir ļoti labas, un viņu apkalpošana ir pienācīga, taču, ja vēlaties patiesi izcilu sniegumu, jums nāksies meklēt citur. Ja citi HostGator pārskati mēģina pārliecināt jūs citādi, vislabāk apskatiet mūsu detalizēto WordPress gadījuma izpēti un paši spriediet.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map