GoDaddy mitināšana

GoDaddy ir īsts mitināšanas nozares tētis. Tas ir lielākais domēna vārdu reģistrators un lielākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs pasaulē.


Šajā objektīvajā GoDaddy mitināšanas pārskatā ir jānoskaidro, vai tas ir labākais vietņu mitināšanas pakalpojums.

Es, iespējams, nevarēju apiet GoDaddy, meklējot labāko vietņu mitināšanas uzņēmumu. Lai pilnveidotu hostinga pasauli kopumā, izmantojot godīgus pārskatus un tiešas atsauksmes, man bija jānovērtē lielākās viesstrādnieku priekšrocības un trūkumi..

Es iegādājos Deluxe koplietoto plānu, izveidoju noklusējuma vietni WordPress un piesaistīju to vairākiem uzraudzības rīkiem, lai izmērītu tā veiktspēju. Tur ir daudz GoDaddy mitināšanas pārskatu, taču nevienā no tiem nav dziļuma un patieso datu, ko apkopoju mēnešu laikā.

Kas ir GoDaddy?

Ja jūs dzīvojat ASV, jūs noteikti zināt par GoDaddy, jo šis ir uzņēmums, kas izmanto agresīvas mārketinga stratēģijas, kuras reizēm rada apšaubāmu garšu. Super Bowl reklāmas, kurās bieži piedalās slavenības un slaveni sportisti, lieli sponsorēšanas piedāvājumi un daudz diskusiju – tas viss veicina GoDaddy popularitāti..

Uzņēmums tika dibināts 1997. gadā ar nosaukumu Jomax Technologies, un kopš tā laika tas ir audzis. Saskaņā ar oficiālajiem datiem GoDaddy nodarbina vairāk nekā 6000 cilvēku, kuri apkalpo 17 miljonus klientu.

Lielākajai daļai citu mitinātāju nav tik daudz domēna vārdu (un arī GoDaddy ir 75 miljoni no tiem).

GoDaddy ir masīvs.

Tomēr lieliem uzņēmumiem bieži vien ir jāpaliek aktuāliem tirgū ar strauju tirgus apriti, kur galvenās priekšrocības ir inovācijas un pastāvīga attīstība.

Vai tas tā ir ar šo milzu??

Vai tā spēj atjaunināt savu plašo infrastruktūru??

Vai tas var reāli konkurēt ar labākajiem vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem un viņu uzlabotajiem produktiem?

Šajā objektīvajā, detalizētajā pārskatā numuriem ļaušu pastāstīt GoDaddy stāstu.

"Iesācējiem draudzīgs hostings"

Laiks

99,99%

Atbalsts

7/10

Iekraušanas ātrums

1,25 sekundes

Iespējas

7/10

OVERAL2.8

Essentials – GoDaddy Uptime, Speed, Support

Uptime, ātrums un kvalitatīvs atbalsts ir pozitīvas tīmekļa mitināšanas pieredzes galvenās sastāvdaļas, un tās ir galvenās lietas, kas jānovērtē šeit, Hostinga tiesā.

1. Lielisks darba laiks – 99,99%

Uptime ir vissvarīgākais faktors, kas jāņem vērā jaunā tīmekļa mitinātājā.

Tāpēc pirmā lieta, ko es izdarīju pēc savas GoDaddy testa vietnes izveidošanas, bija savienot to ar manu StatusCake uzraudzības kontu.

Tik tālu, uptime ir nevainojams 100%. Divu mēnešu uzraudzības laiks joprojām ir pārāk īss, lai izdarītu lielus secinājumus, taču sākums ir ļoti daudzsološs.

GoDaddy garantē 99,9% kopējo darbspējas laiku. Šī garantija tiek nodrošināta ar salīdzinoši niecīgu kompensācijas politiku. Ja darbspējas laiks nokrītas zem 99,9%, tiešais lietotājs varētu saņemt kredītu, kas vienāds ar 5% no ikmēneša maksas. Tieši tā.

Kompensācijai nav nozīmes faktiskajam dīkstāves ilgumam.

Citi resursdatori piedāvā pilnu mēnesi bezmaksas mitināšanu, ja tiek pārkāpts esošais SLA.

Tas viss tomēr ir veltīgs vingrinājumu teorijas darbs, jo GoDaddy serveris nodrošina solīto stabilitāti un pēc tam arī dažus.

Vidējais Uptime 2018:

 • Augusts – 100%
 • Septembris – 100%
 • Oktobris – 100%
 • Novembris – 100%
 • Decembris – 100%

Vidējais Uptime 2019:

 • Janvāris – 100%

"Lielisks darbspējas laiks."

2. Apšaubāms ātrums

 • Ātrās reaģēšanas laiks – 0,68 s
 • Neimpresīvs pilnas slodzes laiks – 1,32 s
 • Saprātīga slodze – 0,69 s

Piezīme: ja manā domēnā veicat ātruma testus, rezultāti var nedaudz svārstīties. Pat no vienas un tās pašas testēšanas platformas divi secīgi testi parasti parāda nedaudz atšķirīgus rezultātus. Mana GoDaddy vietne tiek mitināta Arizonā, tāpēc es to pārbaudīju no ASV vietām. Visi spraudņi un servera puses kešatmiņa tika atspējoti.

Ātrums ir otrais pēc būtības. Lēnā vietne ir nopietns atturēšanas līdzeklis, un daudzi lietotāji nekad pat neapsver iespēju atgriezties lapā, kuras ielāde prasa ilgu laiku.

Pārbaudot visus analizētos saimniekus, es ievēroju īpašus noteikumus, jo dažādi etalonuzdevumu rīki bieži dod atšķirīgus rezultātus. Cenšoties izveidot objektīvus un godīgus pārskatus, es izmantoju trīs testu vidējo vērtību.

Kad es pārbaudīju GoDaddy, gan servera reakcijas laiks (TTFB), gan laiks, kas nepieciešams lapas pilnīgai ielādēšanai, bija iespaidīgs. Pirmais baits tika nosūtīts atpakaļ mazāk nekā pussekundē, bet pilnīga lapas nodošana aizņēma apmēram 1,32 sekundes.

Tas ir labs ātrums maza, pamata vietne, piemēram, mana, taču, salīdzinot ar citiem saimniekiem, kurus esmu pārskatījis, jāsaka, ka GoDaddy sniegums ir viduvējs.

Lietas bija iespaidīgas, kad es GoDaddy serveri pakļāvu nopietnai slodzei. Tas apstrādāja visus ~ 150 pieprasījumus. 50 vienlaicīgi lietotāji nosūtīja savu ceļu ar ievērojamu stabilitāti un konsekvenci, nodrošinot ātru atbildi visā.

Tikai nelielas svārstības stresa apstākļos.

Ātra un stabila atbilde uz vairākiem jautājumiem.

GoDaddy serveris stresa apstākļos parādīja ļoti cienījamu sniegumu.

Balstoties tikai uz darbības laiku un ātrumu, GoDaddy ierindojas labāko pieejamo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju vidū.

Vidējais reakcijas laiks 2018:

 • Augusts – 0,47s
 • Septembris – 0,82 s
 • Oktobris – 0,53s
 • Novembris – 1.20
 • Decembris – 0,41s

Pilnībā ielādēta 2018. gada lapa:

 • Augusts – 1.25
 • Septembrī – 1,52s
 • Oktobris – 1.31
 • Novembris – 1.66s
 • Decembris – 0,85 s

Atbilde ar slodzi 2018:

 • Augusts – 0.52s
 • Septembris – 0.50s
 • Oktobris – 0,52s
 • Novembris – 1.31
 • Decembris – 0,58s

"Ātrums nav pārāk slikts, bet varētu būt daudz labāks."

3. Neregulārs atbalsts un novecojusi zināšanu bāze

Ātrumam un darbības laikam ir izšķiroša nozīme, taču tehniskais atbalsts ir vēl viens izšķirošs faktors, kas nosaka tīmekļa mitinātāja kvalitāti.

Es jums teicu par GoDaddy lielumu. Uzņēmums ir milzīgs, un tā klientu loks ir milzīgs. Rezultātā atbalsta komandai jābūt daudzām, lai 24/7 apmierinātu pieprasījumu.

Apmācīt vairāk nekā tūkstoš cilvēku sniegt augstas kvalitātes tehnisko atbalstu nav tik vienkārši, un GoDaddy šajā jomā nedara īpaši labu darbu.

Ir taisnība, ka jūsu vajadzību stundā jūs varat saņemt ļoti labas atbildes un atbilstošu atbalstu. Tomēr vienlīdz iespējams, ka no neatbilstošām zināšanām un slikti sagatavotiem aģentiem pieaugs neapmierinātība.

Līnijas ir pieejamas daudzās valodās visu diennakti, bet to pašu nevar teikt par tērzēšanas atbalstu. Kad es sāku šo pārskatīšanu, tērzēšana nebija pilnībā pieejama, t.i., nebija neviena tērzēšanas poga.

Tagad, pēc dažām dienām, tas atkal ir tiešsaistē, bet tērzēšanas atbalsta komanda ir pieejama tikai darba laikā. Man jāsaka, ka tas GoDaddy liek izskatīties amatieriski.

Tērzēt tikai tad, kad?

Tā kā tērzēšana ir pieejama tikai darba laikā, GoDaddy nopietni atpaliek no konkurentiem.

Zināšanu bāze arī ir jāatjaunina. Kamēr es meklēju savus GoDaddy vārdu serverus (kas ir pārsteidzoši labi paslēpti), man nācās izmantot zināšanu bāzi, lai iegūtu norādījumus… tikai lai saprastu, ka sniegtajās darbībās ir ekrānuzņēmumi no klienta zonas vecākas versijas. Bezjēdzīgi.

Uzturot kārtīgu un atjauninātu ceļvežu un rakstu kolekciju, ir jāpieliek pūles, taču cienījamajai saimniecei ir smagi jācenšas. It īpaši, ja atbalsts ir pieejams galvenokārt pa tālruni un līnijas parasti ir aizņemtas.

"GoDaddy atbalsts ir tik tikko piemērots, un zināšanu bāze ir novecojusi."

Plusi GoDaddy

GoDaddy turpina paplašināties. Un, lai arī lielu daļu panākumu var attiecināt uz labu mārketingu, uzņēmums piedāvā samērā labi noapaļotus produktus.

1. Dāsni plāni

Ievads – dalītā ekonomikas dalīta hostinga plāns, GoDaddy nodrošina jaukas paketes, kurās ir neierobežota vieta diskā un joslas platums. Piešķirtā RAM un CPU jauda nav vislielākā, taču piemērota vide koplietošanai.

Vienīgais ierobežojums, kas noteikts visiem plāniem, ir failu skaits, kas lietotājam var būt. Tas ir 250 000, kas ir pienācīgi. Tomēr tas ir ierobežojums, ko izjutīs tie, kuriem ir vairākas vidēja lieluma vietnes.

Lai precizētu vārdus, kaut arī milzīgā mitināšanas vieta nav ierobežota, datu apjoms, ko varat augšupielādēt GoDaddy serverī, ir.

Ja izlasīsit GoDaddy mitināšanas plānus (vairāk par tiem vēlāk), jūs varētu pārsteigt par uzskaitīto funkciju skaitu. Neesiet tā, jo praktiski visi no tiem ir standarta funkcijas visos Linux dalīta hostinga plānos. Ar to nekas nav kārtībā, jo standarta cPanel funkcijas ir spēcīgas un satriecošas, taču tas bija jāprecizē.

Jūs nesaņemsit neko unikālu, taču pakotnes ir pietiekami labi aprīkotas, lai bez jebkādām grūtībām darbinātu modernās satura pārvaldības sistēmas.

2. Neat konta iestatīšana

Vietnes palaišana ar GoDaddy ir ļoti vienkārša, jo pati konta iestatīšana var palīdzēt jums veikt nemanāmu WordPress instalēšanu.

Pēc konta izveides var izveidot WordPress pamata vietni un darbināt minūtes.

Ātra un ērta WordPress instalēšana.

Ātri, bez traucējumiem, pilnveidota.

To es izdarīju, un tas bija ātri un patīkami.

Tīri.

3. Bezmaksas vietņu veidotājs

Gadu gaitā GoDaddy izstrādā savu vietņu veidotāju. Tiek saukta tā jaunākā iterācija GoCentral.

Es mazliet nevēlos to uzskaitīt kā uzņēmuma priekšrocības, jo tā ir diezgan viduvēja vietņu veidošanas lietojumprogramma, taču tā noderēs cilvēkiem, kuri vēlas pamata klātbūtni internetā.

GoCentral ir noslēdzis radošo procesu.

GoCentral var izveidot pamata vietnes ar ievērojamu vieglumu.

Piedāvāts visos plānos, GoCentral ir ļoti pilnveidots izveides process, kas ļauj izveidot vietni dažu minūšu laikā. Šis vietnes veidotājs, kas tiek pasniegts kā intuitīvs un viegli lietojams tā veidotājiem, patiesībā jūtas mazliet ierobežojošs un vienkāršs, taču es esmu redzējis ievērojami sliktākus un ievērojami dārgākus vietņu veidošanas rīkus..

4. Labi piedāvājumi

GoDaddy ir slavens ar saviem ienesīgajiem darījumiem. Lielāko daļu laika jūs varat saņemt smieklīgi zemas sākuma paketes.

Es runāju par viena dolāra mēneša maksu šeit. Tas nepārsniedz to, kas atrodas zemāk, nepārsniedzot bezmaksas mitināšanas teritoriju.

Vislabākais ir tas, ka zemas GoDaddy mitināšanas cenas ir atrodamas praktiski visu laiku, jo saimniekdatoram ir ļoti spēcīga mārketinga komanda, kas labi zina, kā piesaistīt jaunus klientus.

GoDaddy mīnusi

Vai GoDaddy ir laba mitināšanas iespēja?

Sākumā GoDaddy sāka darboties kā domēna vārdu reģistrators, kas vēlāk izvērsās visos hostinga pakalpojumu veidos: vietņu mitināšanā, e-pasta mitināšanā, vietņu veidotājā, tiešsaistes grāmatvedībā un citur..

Vienkārši jāsaka, ka uzņēmums cenšas būt visu aģentu džeks, bet, protams, nav neviens no tiem, un domēna reģistrācija ir iespējamais izņēmums.

Es jau minēju, ka atbalsta komanda ir mazāka par nominālvērtību, salīdzinot ar dažiem labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Šeit ir vēl citi nozīmīgi GoDaddy trūkumi

1. Galvenie mitināšanas risinājumi

GoDaddy piedāvā standarta mitināšanas produktu. Tās Linux mitināšanas paketē nav nekas izcils vai īpaši iespaidīgs. Būtībā tam ir katra cPanel mitināšanas noklusējuma pakalpojumi.

Tagad, ja jūs nemeklējat neko citu kā vienkāršu vietni, tā varētu būt pietiekami laba. Neapšaubāmi, daudzos gadījumos tas ir pietiekami labs, jo patīk WordPress, kas nodrošina izcilu funkcionalitāti pat visnepieciešamākajos Linux iestatījumos..

Es tomēr gaidīju vairāk no uzņēmuma, kas ir nozares līderis, pateicoties tirgus daļas nopelniem, un ir tik vokāls par saviem produktiem.

2. Mārketings, kas pārsniedz reālo vērtību

Iepriekšējais punkts ir saistīts ar faktu, ka GoDaddy lielā mērā paļaujas uz spēcīgu mārketingu, nevis uz spēcīgiem produktiem.

Uzņēmums reklamē daudzās iezīmes, kas ir tās plānos, tomēr tas maksā par absolūti katru papildu pakalpojumu. Tas ir tik izsalcis, ka pat gandrīz visās citās tīmekļa mitinātājās bez maksas atrastas funkcijas nepastāv vai par tām tiek maksātas.

Naudas atdošanas garantija? Neeksistējošs.

Automātiskas dublējumkopijas? Nē. Vietnes un e-pastu dublēšanai varat izmantot iebūvēto cPanel funkciju, taču tas jādara manuāli. Turklāt nekur plāna detaļās neredzat vārdu par šo iespēju. Iespēja maksāt par GoDaddy dublēšanas rīku tomēr ir diezgan pamanāma.

GoDaddy labi zina mārketingu.

Upsells, kurš ir tavs tētis?

Bezmaksas SSL? Nē, ja vien jūs nedomājat par lielāko dalītā hostinga plānu. Šis ir īpaši liels darbības pārtraukums, visas pārējās lietas ir vienādas, Google ierindo vietnes ar SSL augstāku nekā lapas bez droša savienojuma. Tā kādreiz sagādāja problēmas nelielu vietņu īpašniekiem, jo ​​SSL sertifikāti nebija bezmaksas, taču tādi projekti kā Let’s Encrypt noņemja šo šķērsli.

Tā rezultātā lielākoties visi labie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji savos plānos iekļauj bezmaksas SSL.

Upsells? JĀ! No tiem jūs saņemat daudz. Ir nedaudz smieklīgi, ja katru reizi piesakāties savā klientu zonā, tiek ieteikti domēna vārdi.

Šie ir tikai daži gadījumi, kad GoDaddy mēģina – lielākoties veiksmīgi, ņemot vērā tā ieņēmumus – iekasēt maksu par pakalpojumiem, kas ir diezgan svarīgi un lielākoties bez maksas pieejami citos resursdatoros..

Pēc reģistrēšanās jūs regulāri saņemat reklāmas e-pastus, kas mudinās pasūtīt produktus, kas nav absolūti nepieciešami.

3. Nav migrācijas dienesta

Migrācija? Nē. Pakalpojuma noteikumos teikts, ka tas var būt pieklājīgs pakalpojums, kuru var sniegt vai nevar sniegt, taču GoDaddy neapsola, ka pēc vietnes migrēšanas jūsu vietne darbosies..

Tāpat kā nopietni?

Ļaujiet man uzdot interesantu jautājumu šeit:

Cik maksā vietnes uzturēšana GoDaddy?

Ja vietne ir jāpārceļ vienai pašai, nepieciešams daudz laika un tehniskas zināšanas.

4. Klientu zona ar sliktu navigāciju

GoDaddy pati par sevi ir viegli lietojams resursdators, kas piemērots absolūtiem iesācējiem.

Lai gan uzņēmums noteikti zina, kā pārdot produktus nepieredzējušiem lietotājiem, es nevaru teikt, ka tā klientu zona ir īpaši draudzīga lietotājam.

Lielākajai daļai produktu pārvaldības funkciju ir salīdzinoši viegli piekļūt, kaut arī jums tām ir jāiet cauri nolaižamajai izvēlnei. Tas ir savādi, jo ir daudz vietas skaidri izkārtotai navigācijai.

GoDaddy klientu zona ir jāuzlabo.

Klientu zona varētu būt noderīgāka un mazāk pārdošanas.

Tādas lietas kā vienkārša domēna pārvaldība ir nevajadzīgas neskaidras. Domēna pārvaldnieks automātiski nerāda domēnu vārdi, kas reģistrēti citur, bet tiek mitināti GoDaddy. Tie faktiski ir jāievada meklēšanas joslā, lai iegūtu būtisku informāciju, piemēram, kādus vārdu serverus izmantot.

Kāpēc šī sadaļa tiek dēvēta par “Maniem domēniem”, man nav skaidrs.

Vienkāršākais, ko varat darīt, izmantojot klientu portālu, ir jaunu produktu iegāde.

5. Augstas atjaunošanas maksas

Es pieminēju faktu, ka GoDaddy praktiski visu laiku rīko akcijas, un ka jūs varat iegūt dalītu hostingu par USD 1 mēnesī. Ja paveicas, iespējams, jūs pat iegūsit darījumu, kad jums būs jāatjauno mitināšanas pakete, taču ir daudz ticamāk, ka jums būs jāmaksā dūšīga atjaunošanas cena..

Maksimālā pakete atjaunošanas laikā maksā 24,99 USD (bez nodokļiem), kas ir par 10 USD vairāk nekā ievada cena. 24,99 USD nav visstingrākā maksa (SiteGround iekasē USD 29,99), bet par iekļautajām funkcijām cena ir pilnīga.

6. Uzņēmuma kultūra

Tagad tas nav kaut kas, ko es parasti uzskatu par svarīgu faktoru, izvēloties tīmekļa mitinātāju. Kamēr serveri ir ātri un stabili, atbalsta komanda zina savu darbu un cena ir saprātīga, es nevarētu mazāk rūpēties par to, ko dara uzņēmums.

Tomēr, GoDaddy ir tik pazemīgs, ka tas zināmā mērā nosaka visu hostinga nozari. Tas ir agresīvs spēlētājs, kurš iegādājas mazākus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, nevis tikai pakalpojumu sniedzējus. Turklāt tam ir spēcīgs mārketings, kas rada spēcīgu zīmola tēlu, un tas ne vienmēr ir pozitīvs.

GoDaddy gadu gaitā ir spēlējis galveno lomu nelielā skaitā skandālu, un uzņēmuma nostāja par SOPA man ir visatklājamākā. Lielākā hostinga pakalpojumu sniedzēja un domēnu reģistratūras sākotnējā nostāja atkal bija tāda, ka SOPA ir laba lieta, kas būtu jāīsteno.

Vienlaicīgi, SOPA būtu slēdzis nedaudz domēna reģistrētāju, savukārt GoDaddy būtu baudījis īpašu, aizsargātu statusu.

Manuprāt, tas ir vēl viens pierādījums tam, ka GoDaddy ir uzņēmums, kas atņem neko citu kā peļņu, neatkarīgi no līdzekļiem un iespējamām izmaksām sabiedrībai kopumā. Straujš pretstats tiem, kas patīk vietnēm SiteGround un InMotion Hostings, kas parasti rīkojas pēc saviem klientiem un nodrošina daudz resursu, kas dod iespēju tiešajiem lietotājiem un padara internetu labāku..

Vai mēs iesakām GoDaddy?

GoDaddy ir OK resursdators, taču ir pieejamas daudz labākas iespējas.

Šīs mitināšanas behemotes negatīvie punkti ir sliktā atbalsta komanda, taču agresīvs mārketings un lielais pārdoto preču skaits to arī nedod..

Tās serveri demonstrē izcilu ātrumu un uzticamību, taču vairums no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kurus es šeit pārskatīju, var tiem atbilst.

Lai arī cik svarīgi šie abi faktori varētu būt, ar tiem vien nepietiek, lai GoDaddy iekļautu 2019. gada labāko 3 un pat 5 labāko saimnieku skaitā.

Ja atrodaties pēc vienkāršas vietnes, kurā ir maz lapu un ierobežota funkcionalitāte, GoDaddy var būt saprātīga izvēle, it īpaši, ja jums izdodas saņemt patīkamu atlaidi.

Pretējā gadījumā aizmirst par šo GoDaddy mitināšanas pārskatu un izpētiet mazliet vairāk.

GoDaddy īsumā

Atbalsts Zināšanu pamatsKopīgi hostinga plāniVadības panelisUzņemto domēnu skaitsDatubāzu skaitsE-pasta kontiDublējumi un atjaunošanaUzglabāšanaJoslas platumsTehnoloģijasDrošībaDomēna vārda reģistrācijaVietnes migrācijaVietņu veidotājsE-komercija Specializēta mitināšanaWindows mitināšanaDatu centriLaiksĀtrumsCenu noteikšanaCenu struktūraGarantijasProcentuāli kompensācijas par pirmstermiņa atcelšanuFreebiesUzņēmuma vietneUzņēmuma kultūra
Pieejams tikai tālruņa numurs
Zināšanu bāze ir pareiza, taču tā ir nopietni jāatjaunina
4 koplietošanas plāni
cPanel
1 domēns mazākajam plānam, pārējam neierobežots
10 mazākajam, 25 ekonomiskajam iepakojumam, neierobežots pārējiem diviem plāniem
Nezināms iesūtņu skaits; to lielums ir 250 MB vienā e-pastā, kopā 5 GB
Nav automātiskas dublēšanas
Neierobežots; tikai mazākais plāns ierobežo vietu līdz 100 GB.
Nemērīts
HDD, standarta Linux mitināšanas tehnoloģijas; ir pieejamas vairāk nekā 125 lietotnes
Diezgan populāri Linux sīkumi
Lēta sākotnējā reģistrācija
Pieklājības pakalpojums bez jebkādām garantijām
Pamata vietņu veidotājs
Nav ideāli, jo SSL ir iekļauts tikai divos lielākajos plānos un serveri nav saderīgi ar PCI
GoDaddy ir specializēti WordPress mitināšanas plāni
Pieejami 3 plāni, sākot no USD 2,49 mēnesī
9 datu centri visā pasaulē
Labs sniegums, 99,9% solījums izpildīts
GoDaddy ātri apkalpo vietnes, reakcijas laiks ir nedaudz mazāks par vidējo
Ļoti zemas ievadmaksas
Priekšapmaksa samazina izmaksas mēnesī; atjaunošanas maksas ir vērstas uz dārgo spektra galu
Ja darbspējas laiks nokrītas zem 99,9%, varat pieprasīt kredītu 5% apmērā no ikmēneša hostinga maksas. Nav naudas atdošanas garantijas!
Nekas nav pieminēšanas vērts
GoDaddy vietne varētu būt mazāk pārblīvēta, un sejā būtu iespiests mazāk produktu
GoDaddy ir lielākais eksistējošais tīmekļa mitināšanas uzņēmums. Visu savu vēsturi uzņēmums ir zinājis daudzus strīdus, taču joprojām ir dominējošais spēlētājs šajā jomā.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map