FastComet apskats – komēta, kas lido augšup vai lejup?

FastComet ir samērā nezināms vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, taču brīdī, kad ieraudzīju uzņēmuma vietni, es zināju, ka man tas ir rūpīgi jāpārbauda.


Tikai reāllaika dati un precīza mērīšana var dot taisnību šim uz tehnoloģiju orientētam, geeky uzņēmumam Es reģistrējos, izveidoju pamata WordPress vietni un savienoju to ar spēcīgiem uzraudzības rīkiem sniegt pēc iespējas sīkāku FastComet pārskatu un atbildēt uz jautājumu:

Vai FastComet ir labs?

Kas ir FastComet?

Sākotnēji Sanfrancisko, Kalifornijā, FastComet sākotnēji nodrošināja mitināšanu un sistēmas administrēšanu tikai korporatīvajiem klientiem.

Četrus gadus kopš darbības uzsākšanas, 2013. gadā, uzņēmums uzsāka mākoņu mitināšanas risinājumu, atverot privātiem klientiem un mazu uzņēmumu īpašniekiem.

FastComet tehniskā pārliecība ir acīmredzama. Ar astoņiem datu centriem trīs kontinentos un ārkārtīgi detalizētu tīmekļa vietni, FastComet izskatās apsēsta ar tehnoloģijām un infrastruktūru.

Es nekad neesmu redzējis, ka hostinga uzņēmums sniedz tik daudz informācijas tieši pie nūjas. Vietne SiteGround ir tuvu, taču FastComet kopīgotās informācijas un informācijas līmenis ir kaut kas cits.

Bet vai šī apsēstība nozīmē kvalitatīvu pakalpojumu?

Apskatīsim, kas skaitļiem jāsaka, un kāds šis 2019. gada FastComet pārskats galu galā izskatīsies pēc dažiem mēnešiem.

"Hostings dizaineriem un iesācējiem"

Laiks:

99,99%

Iekraušanas ātrums:

1.27

Atbalsts:

Lielisks atbalsts, lieliska zināšanu bāze

Vadības panelis:

cPanel

VISPĀRĒJS4

Essentials – FastComet Uptime, Speed ​​un Support

1. Lielisks darba laiks – 99,99%

Vietnes mitināšana ir viena lieta: padariet mitināto vietni pieejamu no jebkuras vietas un jebkurā laikā.

Uptime nosaka, vai pakalpojums ir labs vai viduvējs.

Šajā sakarā FastComet izceļas. Kaut arī uzņēmuma vietne nesniedz nekādus solījumus, mans WordPress vietnes uptime piedāvātais laiks ir ļoti iespaidīgs.

Vienīgā dīkstāve, kas reģistrēta vairāk nekā sešu mēnešu uzraudzības laikā, notika oktobrī, un tā nebija pietiekami ilga, lai kopējā pieejamība būtu zemāka par 99,9%. Apmēram 15 minūšu dīkstāve sešu mēnešu laikā ir absolūti lieliska.

Vidējais Uptime 2018:

 • Augusts – 100%
 • Septembris – 100%
 • Oktobris – 99,97%
 • Novembris – 100%
 • Decembris – 100%

Vidējais Uptime 2019:

 • Janvāris – 99,99%

"FastComet uztur ļoti augstu darbspējas laiku."

2. Ļoti labs ātrums

 • Saprātīgs reakcijas laiks – 0.57s (8.)
 • Saprātīgs slodzes laiks – 1,27 s (11.)
 • Saprātīga slodze – 1,05 s (8.)

Piezīme: ja manā domēnā veicat ātruma testus, rezultāti var nedaudz svārstīties. Pat no vienas un tās pašas testēšanas platformas divi testi parasti parādītu nedaudz atšķirīgus rezultātus. Mana vietne FastComet tiek mitināta Londonā, tāpēc es to pārbaudīju no Lielbritānijas vietām. Visi spraudņi un servera puses kešatmiņa tika atspējoti.

Ātrums ir vismaz tikpat svarīgs kā uptime. Ātrākas vietnes redz daudz augstākus reklāmguvumu līmeņus, labāku SEO un lielāku klientu apmierinātību. No otras puses, lēnas lapas soda gan lietotāji, gan meklētājprogrammas.

Es pārbaudīju FastComet ar trim dažādiem rīkiem, lai iegūtu vidējo laiku, kas nepieciešams serverim, lai nosūtītu pirmo baitu, un pilnībā ielādēt savas WordPress vietnes mājas lapu..

Rezultāti bija ļoti labi. Kaut arī TTFB ir nedaudz vidējs, laiks, kas vajadzīgs lapas pilnīgai ielādēšanai, bija tikai DreamHost. Tomēr 2018. gada oktobrī visi rezultāti ievērojami palielinājās, vietnei pilnībā ielādējot laiku, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, tas gandrīz divkāršojās..

Ātrs ātrums ir jauks, taču tikpat svarīgi ir arī tas, kā serveris reaģē, kad uzpeld ar apmeklētājiem. Tāpēc es devos uz Load Impact un nosūtīja 50 virtuālos lietotājus pārbaudīt slodzes apstākļos atbildi.

Kvalitatīvs sniegums slodzes laikā.

Ātrums un stabilitāte raksturo FastComet serverus.

FastComet darbojas ar ievērojamu stabilitāti smagas slodzes gadījumā.

Pirmajos pāris mēnešos aizmugure bija zibens ātra, bet pēc tam tās atbildes laiks dubultojās. Joprojām FastComet serveri labi pārvalda satiksmi, bet uzņēmums jau ir izkritis no ātrāko aizmugures programmu top 5.

2019. gada janvārī tika novērots līdz šim sliktākais rezultāts – 2,03 sekundes. Salīdzinot ar daudziem citiem saimniekiem, tas joprojām ir ļoti ātrs un ir pietiekams, lai FastComet labi iekļautos labāko desmitniekā.

Kopējie ātrie pulksteņa rezultāti bija ļoti stabili un diezgan ātri. Vidējais reakcijas laiks ir tikai 0,92 sekundes, bet man jāpaskaidro, ka pēc pirmajiem diviem testēšanas mēnešiem tas gandrīz divkāršojās. Sākotnēji tas bija zemāks par 0,50 s.

FastComet dublē gandrīz nevainojamu darbības laiku ar pienācīgu ātrumu.

Vidējais reakcijas laiks 2018:

 • Augusts – 0.40s
 • Septembris – 0,43 s
 • Oktobris – 0,65s
 • Novembris – 0,68 s
 • Decembris – 0,59s

Vidējais reakcijas laiks 2019. gadā:

 • Janvāris – 0,64 s

Pilnībā ielādēta 2018. gada lapa:

 • Augusts – 0,92 s
 • Septembris – 0,79 s
 • Oktobris – 1.51s
 • Novembris – 1.65s
 • Decembris – 1,57s

Pilnībā ielādēta 2019. gada lapa:

 • Janvāris – 1.19

Atbilde ar slodzi 2018:

 • Augusts – 0,45 s
 • Septembris – 0,40 s
 • Oktobris – 1.10s
 • Novembris – 1.10
 • Decembris – 1.23s

Atbilde ar slodzi 2019:

 • Janvāris – 2.03s

"Ļoti ātrs serviss, kas ar vieglumu apstrādā satiksmes intensitāti."

3. Lielisks atbalsts

Iepriekš esmu paudis viedokli, ka mazāki uzņēmumi nodrošina labāku klientu pieredzi. Šķiet, ka FastComet pierāda šo punktu, jo tam ir salīdzinoši maza klientu bāze un lielisks atbalsts.

Kaliforniešiem ir jaudīga infrastruktūra, kuru uztur īsti hostinga eksperti. Pārbaudiet visus tehniskos emuāra ierakstus vietnē FastComet.com vai ierakstus zināšanu bāzē, lai redzētu pats.

Par šo FastComet pārskatu es vairākkārt tērzēju ar atbalstu un neizbēgami saņēmu ātras, draudzīgas un noderīgas atbildes. Tik daudz, ka es vairs neesmu pārliecināts, kurš ir labākais pakalpojumu sniedzējs šajā kategorijā.

Vēl nesen SiteGround bija neapstrīdamais numur viens, bet, ja man būtu jāsalīdzina FastComet vs SiteGround atbalsts, man būtu grūti rīkoties, lai norādītu skaidru uzvarētāju. FastComet noteikti ir zvaigžņu atbalsta komanda.

Zināšanu bāze, kuru uztur FastComet, ir ļoti labi izkārtota, un tajā ir daudz noderīgu mācību materiālu un rokasgrāmatu.

"Viena no labākajām, ja ne vislabākajām atbalsta komandām hostinga nozarē."

Plusi par FastComet

Patiesību sakot, vairākus FastComet pārskatus var rakstīt tikai par funkcijām, kas pēc noklusējuma iekļautas uzņēmuma kopīgajā risinājumā. Bet, tā kā es vēlos pabeigt šo konkrēto FastComet pārskatu pirms 2018. gada beigām, īsumā es pieminēšu tikai iespaidīgākos FastComet plānu aspektus.

1. Dedicated plāna resursi

Viens no galvenajiem dalītās hostinga trūkumiem ir nevienmērīgs resursu sadalījums. Dažreiz slikti kodēta vai uzlauzta vietne var palielināt servera jaudu, palēninot visus pārējos tajā mitinātos domēna vārdus..

FastComet sola ļoti labu konta izolāciju un īpašus resursus katrai vietnei.

FastComet piešķir īpašus resursus katram koplietotajam lietotājam.

Jūs zināt, ko jūs iegūstat ar katru FastComet plānu.

Šīs ir lieliskas ziņas vairākos līmeņos. Izvērstā konta izolācija palielina drošību, bet īpaši resursi garantē veiktspēju un skaidri parāda arī to, ko jūs iegūsit, ja jaunināt uz lielāku plānu.

2. Lieliska infrastruktūra

Astoņi datu centri izklausās iespaidīgi, jo tādi tiešām ir.

UPDATE: Kopš 2019. gada FastComet ir 10 datu centri.

Arī FastComet ir optimizējis serverus. SSD diski visā pasaulē un nedaudz ātruma pastiprinātāju nodrošina zvaigžņu veiktspēju. Visos koplietotajos kontos pēc noklusējuma ir iespējota agresīva GZIP saspiešana, pārlūkam optimizēts saturs, bezzaudētu datu saspiešana, asinhronā resursa ielāde un Keep Alive..

Un, ja šī tehniskā mocīšana izklausās tikpat nejēdzīga, kā man šķiet, ka tā varētu uztraukties, neuztraucieties, jo jums tas nav jāsaprot.

Pietiek ar to, ka vietnē FastComet strādājošie zina, kā konfigurēt šīs tehnoloģijas, lai visas vietnes, kuras tiek mitinātas uzņēmumā, darbotos optimālā līmenī..

3. Regulāras dublējumkopijas

Dublējumiem un digitālajiem datiem vajadzētu būt cieši saistītiem. Vienmēr.

It īpaši, ja attiecīgie dati tiek parādīti internetā, lai pasaule tos varētu redzēt un izmantot.

FastComet izveido automātiskas dublējumkopijas, kurām ir viegli piekļūt, izmantojot cPanel. Divos no uzņēmuma plāniem tiek saglabātas kopijas no pēdējām septiņām dienām, savukārt lielākajā plānā – no pēdējām 30.

4. Bezmaksas domēna pārsūtīšana

FastComet visu mūžu bija reģistrējusi bezmaksas domēnu, taču diemžēl šī funkcija tika pārtraukta.

Tomēr uzņēmums piedāvā stabilu aizstājēju – pilnīgi bezmaksas ienākošā domēna pārsūtīšanu. Domēnu pārsūtīšana pēc noklusējuma esošajai reģistrācijai pievieno papildu gadu.

Citiem vārdiem sakot, pārceļot savu domēnu uz vietni FastComet, jums būs bezmaksas reģistrācijas gads.

Turklāt FastComet piedāvā ārkārtīgi vilinošas atjaunošanas maksas, jo uzņēmums no klientiem iekasē tikai reģistra maksu.

5. Ļoti spēcīga drošība

FastComet padara drošību par neatņemamu tās pakalpojumu sastāvdaļu.

Uzlabotā konta izolēšana, izmantojot CageFS un Cloud Linux, garantē, ka inficētā vietne neizplatīs ļaunprātīgu programmatūru visā serverī.

Uzņēmuma tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris (WAF) ir optimizēts tādām populārākajām satura pārvaldības sistēmām kā Magento, WordPress un Joomla. Tas bloķē 99% no visiem mēģinājumiem iegūt nesankcionētu piekļuvi mitinātajām vietnēm.

Drošība ir galvenā FastComet prioritāte.

BitNinja pievieno vēl vienu aizsardzības slāni, pārtraucot skriptu ievadīšanu, DDoS un XSS uzbrukumus.

Ja viss notiek uz dienvidiem, FastComet tiešraides uzraudzības un drošības komanda ir gatava visu diennakti. Tie dažu minūšu laikā var saturēt jebkuru hakeru, skenēt un notīrīt nomocīto lietotāja kontu.

6. Uzlaboti rīki izstrādātājiem

FastComet noteikti ir lietotājam draudzīgs, taču tas netiek panākts uz pieredzējušāku lietotāju rēķina.

Gluži pretēji, tam, kam ir zināšanas un vēlme, var izmantot visdažādākos izstrādātāju rīkus. WP-CLI, bash, Drush, Laravel, Genesis un Symphony ir tikai daži no daudzajiem moduļiem un instrumentiem, kas pieejami visos kopīgajos plānos..

GIT ir arī sākotnēji instalēts.

7. Vairāku datu centru atrašanās vietas

Teorētiski, ja jūsu vietne atrodas tuvāk vietai, kur lielāko daļu trafika nodrošina labāki vispārējie rezultāti. Es pārbaudīju šo teoriju, sagatavojot savu objektīvo FastComet tīmekļa mitināšanas pārskatu, iegūstot ātruma etalonus no visas Atlantijas okeāna un redzot lēnāku reakcijas laiku.

FastComet ir divi serveri Āzijā, bet trīs – Eiropā un ASV.

8. Daudzi bezmaksas biedri

Visos kopīgajos FastComet plānos ietilpst bezmaksas SSL, SEO komplekts, bezmaksas tērzēšanas klients un 75 ASV dolāru vērta reklāmas nauda.

Pat ja jūs nenovērtējat FastComet kuponu no atlaižu vietnes, kurā atrodaties, par jauku darījumu, par to nav šaubu.

9. 45 dienu naudas atdošanas garantija

Lielākā daļa hostinga uzņēmumu piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju. FastComet, tāpat kā HostGator, to pagarina līdz 45 dienām, kas ir lieliski. Ar vienu mēnesi diez vai pietiek, lai pareizi pārbaudītu tīmekļa mitinātāju.

45 dienas dod vairāk vietas eksperimentiem un zondēšanai.

10. Bezmaksas migrācija

FastComet palīdzēs jums kopēt esošu vietni uz viņu serveriem. Mazākais plāns piešķir tikai vienu migrāciju, bet pārējās divas – līdz trim vietnēm.

Es jautāju tehniskajam atbalstam par šiem ierobežojumiem un man teica, ka tie ir apspriežami saprāta robežās.

Nav slikti.

11. Vienkārša cenu noteikšana

FastComet izmanto diezgan inovatīvu pieeju uzlādei.

Sākotnējā maksa ir ievērojami zemāka nekā maksa, kas jūs gaida, kad atjaunošanas laiks ir tuvu. Tas ir parastais bits, un tas ir ļoti skaidri ieskicēts.

Tomēr reklamētās sākotnējās maksas ir nemainīgas – tās nemainās, ņemot vērā sākotnējā perioda ilgumu.

Tas ievērojami vienkāršo lietas, jo jūs varat saņemt ļoti pieņemamu hostingu uz vienu mēnesi vai uz tevi gadiem.

Ir atsvaidzinoši redzēt šādu vienkāršību.

Mīnusi FastComet

FastComet ir kļuvis par vienu no labākajiem saimniekiem, ko esmu šeit pārskatījis Hostinga tiesā, taču tas nav nevainojams. Pirmkārt, FastComet WordPress mitināšana ir tieši tāda pati kā standarta kopīgajā piedāvājumā. Bet tas nav galvenais jautājums.

1. Maldinošs mārketings

Liekas, ka FastComet un InMotion mārketinga komandas ir devušās uz to pašu skolu. Abas firmas ir izveidojis rīku tiešai salīdzināšanai starp konkurentiem.

Maldinoša pašreklāma sliktākajā gadījumā.

Šie ātrumi netiek pārbaudīti.

Lielākā daļa cilvēku, kas lasa hostinga pārskatus, FastComet vai kā citādi, reti pārbauda vairāk nekā trīs uzņēmumus, tāpēc viņiem ir grūti objektīvi spriest, vai vietnē FastComet.com atrodamais salīdzinājums ir patiess..

Ļaujiet man tur jums palīdzēt: tā nav.

Kā redzat mūsu gadījuma izpētē, pamanāmā ātruma priekšrocība ir tālu no patiesības.

Vietnē FastComet.com var redzēt tiešus salīdzinājumus, piemēram, FastComet vs GoDaddy, FastComet vs HostGator utt., Taču šajos sīkajos mērījumos bieži ir kļūdaina informācija.

UPDATE: FastComet 2019. gada vasarā uzsāka pavisam jaunu savas tīmekļa vietnes iterāciju. Tiešais salīdzinājums tagad ir daudz precīzāks. Ja tā saņems regulārus atjauninājumus, FastComet paliks tikai viens komentārs manā pārskatā.

2. Ierobežota vieta diskā

Visiem FastComet plāniem ir ierobežota diska vieta. Vispārīgi runājot, ierobežojumi ir saprātīgi, bet vai tie visi ir vienādi.

15 GB mazākajam plānam ir vairāk nekā pietiekami, jo jebkurā gadījumā tajā var būt mitināta viena vietne. Tomēr lietotājiem, kuriem ir vairākas vietnes, 35 GB maksimālo robežu, kas ir lielākā no trim piedāvājumiem, varētu sajust.

Vai mēs iesakām FastComet??

Jā!

FastComet ir salīdzinoši mazs uzņēmums, kas ir daudz ieguldījis masīvā, modernā infrastruktūrā, un tas stāsta.

Nevainojams darbspējas laiks, ļoti labs ātrums, lielisks atbalsts un milzīgs tehnoloģiju skaits, kas pieejams gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tīmekļa pārziņiem, padara FastComet par ļoti spēcīgu resursdatoru.

Cenas ir godīgas un vienkāršas, savukārt pretī sniegtā vērtība ir vienkārši satriecoša. Turklāt uzņēmums nodrošina pilnu hostinga produktu klāstu, lai uzņēmumi tur varētu viegli augt. No pirmā acu uzmetiena FastComet VPS un īpaši risinājumi izskatās daudzsološi.

Tas noteikti ir viens no labākajiem vietņu mitināšanas uzņēmumiem, ko esmu pārbaudījis, bet, ja jūs nepiekrītat manam FastComet pārskatam, nolaidiet līniju zemāk vai pārbaudiet citus saimniekus, kurus mēs šeit esam pārskatījuši, Hostinga tribunālā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map