Ruutülevaade – kõik, mida peate teadma (2020)

Elu on raske. Mõnel päeval ärkate, kõnnite köögi juurde ja avate kapi, et haarata kauss, et oma maitsvat teravilja sisse visata. Kui lähete kappi avama, mängib pahaendelist muusikat ja maapind hakkab loksuma –


plastiline üleujutus

Kogu teie tupperware tervitab teid päeval suure kallistusega. Sa lihtsalt tead, et sellest saab halb päev.

Istud maha ja nutad. See on olnud raske hommik – raske kuu, tõesti. Kui aus olla, siis see aasta on olnud üldiselt keeruline.

Võite vaid mõelda, kuidas peate oma ülemuse jaoks täna veebisaidi üles ehitama ja idee proovida veebisaidi loomise kunsti vallata tundub kuradi peaaegu võimatu.

Paus hetkeks – hingake sügavalt sisse, hoidke kinni, vabastage… kas tunnete end nüüd paremini? Hea küll. See on sama tunne, mis teil kasutamisel Ruuturuum. See teeb lihtsalt elu lihtsaks.

Nähtavalt põnevil näete, kui lihtne on Squarespace’i abil ilusat veebisaiti kiiresti ja hõlpsalt teha. Naeratus levib üle kogu näo, kui saate aru, et kõik saab korda. Pildi tulemus emotikonidele

Madalseis

Veebiarendus html vektorpildigaKui otsite viisi, kuidas võimalikult kiiresti luua malli sisse puhas ja lihtne veebisait, siis on Squarespace teile sobiv veebisaidi koostaja.

Squarespace’iga on ilusat valmistoodet lihtsam ja kiirem luua kui kuskil mujal. Mis tal puuduvad funktsioonidest, on see hõlpsaks kasutamiseks ja valmistooteks.

Kui soovite võimalust luua täielikult kohandatud veebisait, millel on fantastiline klienditugi ja suurepärane kogukond, mis aitab teil veebisaiti üles ehitada, peaksite ka tutvuma Wixiga.

Wix erineb ruudust Ruum, kuna see on tõeliselt tühi lõuend, kus saate luua täpselt ette nähtud veebisaidi. Kuigi seda on pisut keerulisem kasutada – võimalusi on lõputult.

Kõik taandub isiklikele eelistustele ja veebisaidi tüübile, mida soovite luua.

Kelle jaoks ruut on?

Idee veebisaidi loomine võib olla tohutu, kui te pole seda kunagi teinud. Eelneva kogemuse või väljaõppe puudumine ei ole 21. sajandil veebisaitide ehitamisel siiski takistuseks.

Fakt on see, et mõnikord tuleb teie ülemus sisse ja palub abi veebisaidi loomisel, et tutvustada oma nukupeade kollektsiooni. Sellistes stsenaariumides peate pöörduma suurepärased veebisaitide ehitajad nagu Ruuturuum –ja üsna tõenäoliselt ka võimud.

Ruuturuum on mõeldud inimestele, kes soovivad olla võimelised looma ilusaid ja professionaalseid veebisaite minimaalne pingutus. Võimalus kõike kohandada ei ole Ruuturuumi prioriteet, vaid see pakub mitmekesist mallide kogu, mida saab hõlpsasti redigeerida, et luua seda, mida arvate..

Tõmba ja lase lahti

lohistamisikoon

Seal on palju veebisaitide arendamise teenuseid, millel on lohistamise funktsioon. Wix ja Weebly on muud suured tegijad veebisaitide lohistamise valdkonnas. Võtate elemendi, mille soovite lehel üles ehitada, ja lohistage see sinna, kuhu soovite.

Lohistate seda ja siis viskate!

Wix lubab vabadusel luua kõike, mida soovite. Selle vabadusega kaasneb valdavate võimaluste meri ja see annab võimaluse segada teie loodud veebisaidi paljusid aspekte.

Squarespace’i disainiliides on nii lihtne kui võimalik. Võtate elemendi, mille soovite eelhäälestatud mallile üles ehitada, ja selle eelseatud asendisse, millesse saab paigutada. Kogu protsess on standardiseeritud, et teie veebisait püsiks ühtsena ja stiliseeritud.

Elamine ruutmaailmas

Hea

Analyticsi vektorpiltHea küll vahva Squarespace’i puhul on asi see, kui lihtne on a-st teha tõeliselt esteetiliselt meeldiv veebisait üllatavalt vähe aega.

Ruuturuum on kõikehõlmav ja pakub sõna otseses mõttes kõike, mida vajate oma veebisaidi loomiseks ja kasvatamiseks. Kui olete kõik ühel platvormil koos kõigega, mille Squarespace omistab ja arendab, teeb kõik lihtsamaks. Nad isegi pakkuda veebisaidi analüüse ja mõõdikuid just seal sinu jaoks.

Selle eest, mille eest Squarespace’is tegelikult maksate, on pukseerimistarkvara, mis on ühendatud nende suurepäraste mallidega. Need kaks funktsiooni koos moodustavad lihtsalt fantastiliselt ilusa veebisaidi.

Päeva lõpus, kui te ei hooli oma veebisaidi ja teie kõigi aspektide kohandamisest eesmärk on lihtsalt luua veebisait, mis töötab ja näeb välja hämmastav, siis peaks Squarspace kindlasti olema oma loendi ülaosas.

Halb

Sõltuvalt teie arvamusest ei pruugi see isegi halb olla. Squarespace’i halvim asi on võimetus kohandada. Malli suurejoonelisusega kaasneb malli needus. (Malli needus .. hmm .. see kõlab lahedalt, ma peaksin seda kaubamärki märkima.)

Malli abil saate panna teatud elemendid ainult teatud kohtadesse. Kuigi see pole tavaliselt probleem – oma veebisaidi loomisel võite saada suurepärase idee. Kui proovite seda ideed ellu viia, näete, et see pole võimalik. Malli abil loominguline saamine toob tavaliselt kaasa pettumuse.

Squarespace’iga on veel mõned probleemid, mida rõhutatakse allpool, kuid ükski neist ei tohiks takistada kellelgi tarkvara kasutamast. Ainus teine ​​tähelepanuväärne aspekt, mis on negatiivne, on see, et ruut Ruut on natuke kallim kui konkurendid.

Kelle jaoks ruut tegelikult on

Kui soovite lohistada, peaksite kasutama ruutu Ruuturuum, kuid soovite ka oma veebisaidi võimalikult kiiresti üles ehitada. Teie jaoks on suur prioriteet see, et kõik näeks välja klanitud, professionaalne ja ühtlane, ilma et peaksite hulga seadetega ringi hiilima, et see nii välja näeks.

Kui teie eesmärk on ilus ja lihtne veebisait, ilma et peaksite asju liiga keeruliseks tegema, siis pange ruut Ruum teile. Kui soovite end oma veebisaidi kaudu tõeliselt väljendada, võiksite siiski otsida teisi veebisaidi koostajaid, kes vastavad teie vajadustele – välja arvatud juhul, kui teie hinge koorumine näeb välja nagu Ruuturuumi mall. Ma ei otsusta, kas see nii on!

Lagunema

Kasutuslihtsus

Ruuturuum on parim veebisaidi koostaja nii funktsionaalsuse kui ka kasutusmugavuse osas. On veebisaitide ehitajaid, kellel on rohkem funktsioone, nagu Wixis juba mainitud, ja on veebisaidiehitajaid, mida on lihtsam kasutada. Üldiselt on kõik lihtsamini kasutatavad võimalused üsna halvad.

Squarespace’i suurepärane asi on see, kui intuitiivne kõik on. Saate sirvida erinevaid elemente, et sisse lülitada, ja redigeerida selle elemendi sätteid.

ruudu kujundus

Või võite lihtsalt klõpsata sellel, mida veebilehel on, ja redigeerida seadeid ilma, et peaksite otsitavat jahtima.

ruudu-stiilis

Mallid

See jaotis on põhjus, miks keegi valiks ruudu Wixi kohal ruudu. Ruuturuumis on parimad mallid. Nad pole mitte ainult parimad, mõlemad ja igaüks neist on fantastiline.

ruut-teema

On täiesti võimalik valida mall, muuta kogu teksti ja pilte ning olla tehtud oma veebisaidiga vähem kui tunniga. See on põhjus ruudu Squarespace kasutamiseks. Nende mallidega on nii lihtne teha lihtne ja tõeliselt ilus veebisait.

Probleem tuleb siis, kui soovite seda veelgi kohandada. Pole tervet hunnikut, mida saaksite mallide kohandamiseks vastavalt soovile, mida paljud inimesed sooviksid.

ruudu-teema2

Ruutruumi mallid sobivad suurepäraselt vinge fotograafia kuvamiseks koos mõne tekstikirjeldusega. Kui see oleks kogu minu veebisait, mille poole püüdletakse, kasutaksin ruutu ruudu iga kord.

Mallid ei näe mitte ainult töölaual ilusad, vaid ka kõik maksimaalselt mobiilisõbralik. See läheb nii kaugele, et mõned mallid ei lase isegi oma veebisaidi mobiiliversiooni redigeerida.

Integratsioonid

Igal veebisaidi koostajal on integratsioonid. Paljudel veebisaitide koostajatel on rohkem integratsioone kui ruudus. Squarespace’i integreerimise juures on suurepärane asi see, et nemad kõik töötavad veatult.

Ükskõik, mis neil puuduvad, mille eest nad tasa teenivad kvaliteet. Mul ei õnnestunud mõelda integratsioonidele, mida võiksin tahta, et ka Squarespace ei oleks. Peaksite tõesti leidma hipsteritarkvara, mida kasutada, et leida midagi, mis pole saadaval.

Mõned integratsioonid, mis on lisatud, on Amazoni sidusettevõtete jälgimine, Mailchimp, Instagram ja Pinterest, kui nimetada mõnda.

Läheme mallist kaugemale

Taustprogrammi võimalused, mis ületavad ruudus ruudu malli kleepimise, võivad olla lausa raske. Kui teie eesmärk on malli põhjal mõtiskleda, on teil tõenäoliselt halb aeg.

Kunagi nägin, kuidas keegi üritas ruutu Ruutu kasutada, valides malli – kustutage lehelt kõik elemendid – ja proovige siis midagi nullist üles ehitada. Naersin ta üle ja ütlesin talle õnne.

Kui see on teie plaan, otsige uuesti teist võimalust. Ruuturuum ei ole loodud selliseks kasutamiseks.

Squarespace’is ühtse veebisaidi proovimine üles ehitada on nagu IKEA kummuti ehitamine isiklikul ja loomingulisel viisil. Lõpuks võib teil olla midagi sellist, nagu see võiks olla kummut, kui sahtlid sinna mahuksid.

Pidage tegelikult malli kinni või ärge kasutage ruutu Ruut.

Teadmistebaas ja tugi

ruudu toetamise vestlusSee on üks ala, mille leidsin, et Ruuturuum palli natukene alla viskab. Kui vajate abi, on see kindlasti olemas. Probleem on selles, et ooteaeg võib olla pisut pikem, kui eelistaksite.

Alates Ruuturuumi suurim tugevus on lihtne, kuid samas võimas teadmistebaasi kasutamiseks pole vaja nii palju. Kuid kui teil seda vaja on – see on kõik olemas.

Teadmistebaas on kasulik, kui ma ei leia teatud seadeid või elemente. Vaja on vaid kiiret otsimist teadmistebaasis, et olla õiges suunas.

Ainuke probleem, mis peaks teil tekkima, on see, kas need on tehnilist laadi. Sel hetkel peate võtma ühendust tugimeeskonnaga.

Blogimine

Blogimine on Squarespace’i abil üsna vaevatu. Seal on olemas kõik ajaveebi funktsioonid. Suurepärane funktsioon, mida pole kõigil veebisaitide koostajatel, on võimalus postituste kavandamiseks hiljem avaldada.

Muud funktsioonid hõlmavad meeldimist, kommentaare ja jagamisikooni. Samuti saate lubada RSS-voo ja seadistada taskuhäälingu integreerimise.

äri ajamine

SEO

Nagu iga teine ​​veebisaidi koostaja – ka SEO on ruutruumis hästi. Nende SEO funktsioonide hulka kuuluvad automaatselt loodud saidikaardid, samuti kohandatavad lehepealkirjad ja metakirjeldused. Kui plaanite blogimist ja SEO optimeerimist, töötab Squarespace teie jaoks.

Ainus kord Ruutruumi tuleks vältida, kas kavatsete kõik SEO-ga välja käia. Tavaliselt ei kehti see inimeste puhul, kes kasutavad veebisaitide koostajaid.

Hinnakujundus

Squarespace’i suurepärane asi on see see pakub 14-päevast tasuta prooviperioodi. Prooviversiooni abil saate alustada oma saidi loomist ja vaadata, kuidas tarkvara teile meeldib. See on enam kui piisav aeg, et näha, kas teile meeldib ruut Ruut kasutada.

Pärast tasuta prooviperioodi lõppu pakutakse teile nelja erinevat võimalust. Kaks tavalise veebisaidi jaoks ja kaks e-kaubanduse jaoks.

ruuturuumi hinnakujundus

Kui makstakse igal aastal – on Squarespace’i tellimused konkurentidega võrdsed. Kui makstakse igakuiselt – kulud on suhteliselt suured. Nagu iga veebisaidi ehitaja, maksate kasutusmugavuse eest lisatasu ja kõik ühes lahenduses.

Järeldus

Ruuturuum peaks kindlasti olema teie nimekirja tipus veebisaidi ehitamiseks. Kui soovite minna veebisaidi koostaja marsruuti, mitte WordPressi hostima ja kasutama, peaks teie valik langema ruutudele Ruut ja Wix.

Internetis elab lugematu arv vingeid veebisaite, mis on ehitatud ruutu Squarespace abil ja ma eeldan, et enamik neist on üles ehitatud eriti kiiresti.

KKK

Milline on parim veebisaidi koostaja algajatele?

Ruuturuum on suurepärane valik, kui tunnete, et olete algaja ja tunnete veebisaidi ehitamisel pisut muret. Ka Wix on fantastiliselt hea valik ja seda tuleks kasutada siis, kui tunnete end pisut kindlamalt oma võimetes tarkvara õppida. Kasutage ruutu Ruut, kui otsite veebisaidi loomiseks kõige lihtsamat lähenemisviisi.

(Loe veel: Wix vs ruut)

Milline on lihtsaim veebisaidi koostaja?

Ruuturuum on kindlasti lihtsaim veebisaitide koostaja, kes saab ilusa veebisaidi üles ehitada. On olemas alternatiive, mis on segu lihtsusest ja kohandatavusest, kuid niipalju kui kasutusmugavus Squarespace võidab.

Kas ruut on parem kui WordPress?

Lühike vastus on ei. Pikk vastus on, et see võib nii olla. Vt ülaltoodud küsimusi. Ruuturuumi on palju lihtsam kasutada kui WordPressi ja sellel on umbes üks kahekümnes osa õppekõverikust. Algajana võib WordPress olla hirmutav.

Kas ruut on parem kui Wix?

Mõlemad võimalused pakuvad eeliseid. Ruuturuum on mõeldud inimestele, kes soovivad luua ilusa veebisaidi fantastilise malli sisse, samas kui Wix on mõeldud inimestele, kes soovivad rohkem kohandatavust.

Viited ja pildikrediidid:

 • ConceitCode.com
 • ITarian.com
 • Poetry2u.com
 • Verint.com
 • BusinessProcessIncubator.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map