Parimad võrreldavad poodiplatvormid (2020)

Unistades tööl oma tulevasest e-poe poest, mis annab teile võimaluse olla Scrooge McDuck, pole midagi häbeneda.


Aasta on 2020 – veebis raha teenimine pole kunagi olnud lihtsam!

Tööl sõitmine on mõttetu, “9–5 tööd” on hinge imemiseks ja iga päev pükste kandmine tundub tarbetu. Lõppude lõpuks on Kanadas külm ja meil on Internet – miks minna õue??

Tänapäeval on igapäevastel inimestel lõputult võimalusi lisaraha teenimiseks või ettevõttest alustamiseks.

Ja mitte ainult – ka e-poe veebisaidi loomise võimalused, et müüa oma kallite nuppude kollektsiooni, on peaaegu lõputud. Õnnestumiseks on tegelikult nii palju võimalusi, et see võib sageli tunda end üleolevana. Ärge vihastage!

Olen teid katnud parimate e-kaubanduse platvormide ja veebisaitide koostajatega, mis teile täna Kanadas saadaval on. ����

Contents

Meie valik parima e-kaubanduse veebisaidi koostaja jaoks

Kasutage Shopify. Teised ettevõtted on püüdnud konkureerida e-kaubanduse platvormi kuningaga, kuid Shopify ainus eesmärk on veenduda, et teil on kõik vajalik inimeste toodete ja teenuste müümiseks.

Meie poolt heaks kiidetud Shopify kinnitus võib pisut kokku puutuda, kuid kui olete testinud ja töötanud nii paljude e-kaubanduse platvormidega kui praegu, jõuate lõpuks samale arvamusele. E-kaubanduse platvormide võrdlus on keeruline, kuna need elavad suures spektris, kuid meil on teiega tegemist.

1. Shopify – parim e-poe platvorm

Kogu Shopify eesmärk on aidata teil äri üles ehitada. Kui teil on tahet, siis on neil teed.

Asutasid kolm meest Kanadas, kui neil oli olemasolevatest e-kaubanduse võimalustest kõrini – Shopify on lahendanud enamiku probleeme, millega e-poe kaupluste omanikud on varem kokku puutunud.

Plussid

Shopify plusse on lõputult, kuna see on tõesti parim e-poe platvorm turul. Võib kirjutada terve artikli sellest, kui lihtne on avalehel tooteid erineval viisil tutvustada, kuid siin on mõned plussid. Selle peakontor asub ka Kanadas Ottawas.

Mitme kanaliga müük (müüa Amazonil, Ebay-l, Etsy-l ühe klõpsuga)

Toodete müümisel ei pinguta te eriti, kui esitlete neid ainult oma veebisaidil. 48% inimestest hakkab toodet turgudelt otsima. See tähendab, et pooled sealsed inimesed pöörduvad oma probleemile lahenduse saamiseks Amazoni, Ebay või Etsy poole.

Shopify võimaldab teil integreerida oma tooteid nii nendele turgudele kui ka sellistesse sotsiaalmeedia kanalitesse nagu Pinterest, Facebook ja Instagram.

Inventeerimissüsteem

varude süsteemide kauplusShopify laosüsteem muudab toodete lisamise, korraldamise ja redigeerimise imelihtne.

Kui teil on suur tootekataloog, võib olla hirmutav proovida oma veebisaidil kõike klientidele mõistlikul viisil korraldada. Kui teil on varusid, mis pärinevad erinevatelt tarnijatelt, võib see olla veelgi hirmutavam.

Shopify võimaldab teil saada tooteid, mis pärinevad teie enda käest ja kõigist muudest täitmiskeskustest, mida võite kasutada. Poes, kus mõned tooted on pärit Amazoni täidesaatmiskeskustest, mõned pärinevad tellitava printimise teenusest, mõned otsetootmise teenusest ja mõned teie seast võivad olla tohutu peavalu, kuid Shopify teeb selle pingutuseta, kuna iga toote saab seada täidetuks ükskõik kust.

Kõigi korraldamisega saab Shopify kollektsioone teha ja tooteid korraga mitmesse rühma korraldada. Shopify kasutamine muudab teie varude kontrolli vaevata.

Funktsioonid

Kõik vajalikud tööriistad ja vidinad on Shopify’is olemas. Poe tagaosas on paljude juhuslike aspektide jaoks olulisi valikuid, näiteks tellimuste kinnitamiseks saadetud e-kirjade kohandamine, privaatsuseeskirjade värskendamine ja hüljatud ostukorvi taastamine.

Kui teil pole funktsiooni, mida proovite teha, siis on koht, kuhu pöörduda Shopify rakenduste poe poole. On hunnik rakendusi, mis võtavad tasusid või millel on mõnikord isegi tasuta versioonid, et aidata konkreetsetel probleemidel, mis Shopify poeomanikel tekivad.

Shopify saadab teile isegi krediitkaardilugeja, kui nendega registreerute, et saaksite oma kaupu ka isiklikult müüa.

Miinused

Shopify miinused on see parim müügiargument. Miinuseid pole tegelikult. Kui on mõni platvorm, mis teeb midagi paremini kui Shopify – see pole tavaliselt palju parem.

Shopify-omadused

Algajatele pole hind väga soodne. Kui soovite sellist platvormi kasutada, peate natuke raha välja käima, kuid kulud on võrreldavad kõigi teiste platvormidega.

Shopify suurim proov on teie veebisaidi varasemaid teemasid kohandada. Shopify siseselt koodiks registreerimiseks peate teadma, mida teete. Suure osa ajast hõlmab see kellegi palkamist, kes teid aitaks.

Shopify hinnakujundus

Hinnakujundus Shopify’is võib tunduda pisut kallis, kuid hind on seda väärt, kui kavatsete e-poe poodide loomist ja kasvatamist tõsiselt kaaluda. Shopify kulud koosnevad kõigest, mida veebipõhise ettevõtte kasvatamiseks vaja läheb.

Shopify konkureerib teiste e-kaubanduse platvormidega hästi, kuna nende hinnastruktuurid on äärmiselt sarnased. Hinnakujundus on halvasti võrreldav muude platvormidega, mis pole spetsiaalselt loodud e-kaubanduse jaoks, samuti WordPressis majutatavate tasuta valikutega.

Kui tulemas on piisavalt müüki, on isegi kõige kallima variandi korral kulud ebaolulised.

Taustprogrammi kodeerimine

Shopify taustal on mõned esoteerilised aspektid. Mõni ilmnev probleem võib teil kriimustada pähe ja Google’i arendajate teenus teid aidata.

Kellegi leidmine, kes teab, mida nad teevad, võib teie poe kinnistamisel põhjustada lisakulutusi ja viivitusi.

Kasutuslihtsus

Kaupluse seadistamine Shopify’s on nii lihtne kui võimalik. Shopify mõte on teha poe seadistamine võimalikult lihtsaks. Platvormis midagi tegema ei pea te olema ekspert.

Shopify annab teile toimiva veebipoe ülesehituse, nii et peate vaid oma poe kujundama. Seal on mallid, nii et te ei pea tegelikult midagi kavandama, kui te ei soovi, ja nende optimeeritud mobiiliekraanidele.

kaupluse seadistamine

Veebisaidi koostaja töötab sarnaselt muude võimalustega nagu Wix ja Squarespace ja muudab erinevate elementide redigeerimise imelihtne. Kõiki Shopify heaks kiidetud teemasid on ka disainilahenduselt hõlpsasti kasutatav ja ilusa poeplaadi tegemiseks on see imelihtne. Samuti on võimalik palgata Shopify tunnustatud ekspertide arendaja, et muuta teie sait võimalikult täiuslikuks.

Interneti-maksete tegemiseks ei pea te midagi tegema ja oma tootekataloogi saate visata sotsiaalvõrgustikesse.

Ka Shopify mobiilirakendus on tohutu eristaja. Rakendus on hämmastav ja liikvel olles saab täita mitmeid funktsioone. Miks peaksite tänapäeval valima valiku ilma mobiilirakenduseta.

Mallid / kujundus – kujundus pole vajalik

Shopify tasuta teemad on elujõuline tee, kui te ei soovi oma veebisaidi ilusaks tegemiseks raha sulatada.

Saadaval on kümme tasuta teemat, mis kõik täidavad erinevaid eesmärke. Üks on spetsialiseerunud servast servani pildistamisele (sobib suurepäraselt Kanada maastike tutvustamiseks), üks sobib suurepäraselt ühisrahastamiseks ja üks keskendub hõlpsale navigeerimisele.

shopify moeteema

Kui soovite rohkem funktsionaalsust, on Shopify jaoks tuhandeid teemasid, mida osta. Arendajad, näiteks Out of the Sandbox, teevad ilusaid teemasid, mille eesmärk on ilusa poe loomine hõlpsaks muuta. Neil on suurepärased teadmusbaasid ja kogukonnad ise, kes aitavad teil oma disainilahendusi koostada.

Rakendused ja lisandmoodulid – üle 2000 rakenduse

Shopify-l on enam kui 2000 rakendust ja see kasvab. Kui e-kaubanduse jaoks on midagi, siis soovite, et Shopify seda saaks. Valikud katavad tõesti kõik.

shopify rakenduste pood

Kui soovite luua drophipping-impeeriumi, saate kasutada Oberlo. Kas soovite luua kohandatud t-särke? Tutvuge CustomCatiga. Samuti on levinud turundusvõimalused, mis müüvad, täiustavad SEO-d või automatiseerivad e-posti turundamist.

Rakenduste poe ülevaatussüsteem näitab, mida arvavad plugina kohta ka teised inimesed. Mõnel parimal pistikprogrammil on isegi tasuta versioonid.

Klienditugi

Shopify tugimeeskond on fantastiline. Need on saadaval ööpäevaringselt e-posti, otsevestluse ja telefoni teel. Lisaks nende tugimeeskonnale on Shopify teadmistebaas suurepärane.

Teine tore asi Shopify juures on see, et see on kõige laialdasemalt kasutatav e-kaubanduse lahendus. See tähendab, et kogukond on elav. Mis tahes tüüpi probleemidega, mis võivad tekkida, käsitletakse tavaliselt kogukonnas ja see jätab klienditoe poolele.

Hinnakujundus

Iga hinnakujundustasand sisaldab piiramatuid tooteid, ööpäevaringset tuge, võimalust müüa teistes müügikanalites, tellimuste käsitsi loomist, sooduskoode, SSL-sertifikaati, hüljatud ostukorvi taastamist, Shopify makseid pettuseanalüüsiga, POS-i rakendust, füüsilist riistvara ja tugevat rakenduse valik.

Muud Shopifyga seotud kulud on tasulised pistikprogrammid, tasulised teemad ja domeeni ostmine. Seal on suur arv pluginaid, mis on väärt oma kulusid, aga ka uhkelt tasutud teemade eest, mis võivad teie poodi tõeliselt tõsta.

Suurepärane asi Shopify puhul on see, et omatakse täielikult funktsionaalne pood, millel on mõned parimad funktsioonid turul, see maksab teile ainult 29 dollarit kuus. Poe laiendamisel saate kulusid suurendada. Shopify sisaldab ka kohandatud ettevõtte taset, mis võimaldab rohkem kohandatavust.

Lisateabe saamiseks lugege meie Shopify arvustust. 

2. Wix – hea veebisaidi koostaja – pole poodide jaoks suurepärane 

Wix on veebisaitide looja, mis annab teile vabaduse midagi luua, ilma et peaksite vaeva nägema, kuidas midagi luua.

Suurepärase e-kaubanduse võimalustega piiratud raamatukogudele on see parim valik inimestele, kes müüvad ühte või kahte toodet.

TLDR – Wix on suurepärane tööriist veebisaidi loomiseks, kuid sellel pole kõiki kolmanda osapoole rakendusi ja funktsioone, mis moodustavad suurepärase poodiplatvormi.

Plussid

Wix pakub palju positiivseid e-kaubanduse ja veebisaidi kujunduse jaoks üldiselt. Ehkki see polnud loodud ainult e-kaubanduse jaoks, võib see kauni poe pakkumisel kaugele minna. Tõsi, see on parim väikeste tootekataloogide jaoks, kuid kui olete fotograaf või kunstnik, võib Wix olla teie jaoks parim valik.

Tühi lõuend – Peaksite Wixit kasutama, kui soovite lohistada, kuid teil on ka natuke kannatlikkust, et Wixi funktsionaalsuse omandamiseks aega varuda. Kui Wix on omandatud, on see võimas tööriist, mis võimaldab teil tühja lõuendi muuta kunstiteoseks.

Elemendid – Veebisaidile lisatavate võimaluste ja elementide hulk on ulatuslik. Kui on mõni võimalus, võite mõelda esteetilise funktsiooni loomisele veebisaidil, mida Wixil on. Valikuid on lõputult.

wix elemendid

Igal elemendil on lisaks uskumatult palju võimalusi …

Wixi teemapleier

Kunstlik kujundusintellekt – Selle asemel, et võtta aega kõigi teemade ja paigutustega tutvumiseks, valib tarkvara teile eelistuste ja esitatud küsimuste põhjal. See on aja kokkuhoiu ja otsuseid leevendav funktsioon. Lisage julgelt ka kõike, mida soovite.

Miinused

Wix on keskne tee kindla e-kaubanduse valiku ja veebisaidi looja vahel. Asi on selles, et kui soovite lihtsat veebisaitide koostajat koos e-kaubanduse võimalustega, võiksite teile paremini kasutada ruutu Ruut. Kui soovite e-kaubanduse platvormi, millel oleks veelgi rohkem e-kaubanduse funktsioone, siis peate kindlasti kasutama Shopify-d.

e-kaubanduse funktsionaalsus – Mis puutub sellesse, siis Wixit ei tehtud just ulatusliku e-kaubanduse kogemuse saamiseks. Seda öeldes on võimalik luua imeline pood. Te ei leia lihtsalt sama tüüpi funktsioonide ulatust ja e-kaubanduse tuge, mida osutaksite Shopify kaudu.

Kujundus on teiste võimalustega võrreldes ülimagus – Wixi abil on lugematu arv võimalusi ja arvukalt tähelepanu haaravaid funktsioone. Lubatud lihtsat ja lohistatavat veebisaidi ehitajat on üldiselt lihtne kasutada, kuid ruut Ruum on palju lihtsam, kui just seda otsite.

Kasutuslihtsus 

Wix on disainilahenduste osas selles nimekirjas teine ​​kõige lihtsamini kasutatav platvorm. Ainus lihtsam on ruut Ruut. Tegelikult on Wixil veebisaidi loomine ülilihtne ja teid üllatab see, kui ilusa veebisaidi saate tarkvara abil teha.

Enamik inimesi, kes soovivad oma lohistamise funktsiooniga veebisaidi üles ehitada, peaksid kasutama Wixi. Ainsad inimesed, kellele ma ruuturuumi suunas osutaksin, on need, kes soovivad lihtsat veebisaiti, kus pole segadust. Probleem tuleb esile siis, kui e-kaubandus võrrandisse satub. E-kaubanduse funktsioonid pole Wixil suurepärased, kuid nende funktsioone on lihtne kasutada.

Mallid / kujundus

lourdes twitter ms sõna meem

Toimetaja positiivne külg on see, et ta on nii lihtne kui saab. Toimetaja on asi, mille saate kohe kätte võtta ja kes on kell pool korralik. Õppida on mõned nipid ja peenemad asjad, kuid enamasti on seda lihtne teha ükskõik, mida soovite.

Tarkvara ümber liikuvate elementide vanune probleem on see, et on võimalus, et see võib häirida teisi läheduses asuvaid elemente. See pole just nii dramaatiline kui tarkvara nagu Microsoft Word, kuid siiski võib see põhjustada mõnda probleemi.

Samuti on hõlpsasti lahendatavad laadi probleemid. Õnneks on olemas sellised tööriistad nagu tagasivõtmine, uuesti tegemine, ruudustikku lisamine ja ankurdamine. Allpool on näide probleemidest, mis tavaliselt hüppavad. Kui muudame ühe jaotise kirjasuurust, suurendatakse seletamatult ka päise logo.

wix-edit-header

Wixi redigeerijat on sama lihtne kasutada kui kõigi teiste redaktorite jaoks. Wixi toimetajaga lihtsalt on rohkem. Seda enam, et lõbus on – lubame.

Täieliku kujundusvabadusega kaasnevad redaktoris mõned ägedad funktsioonid, mida enamikul veebisaitide loojatel pole võimalik teha ja mida on erakordselt raske kohandatud veebisaitideks sisse ehitada. Wixi võime visata videoid ja animatsiooni kõikjal ja igal pool on meie arvates järgmise taseme pornofilmid.

Mõningate vormindamisprobleemidega seotud pöörded ei ole kaitselülitid. Probleeme ilmneb, kuid need on alati täieliku tühja lõuendi redigeerija jaoks hõlpsalt lahendatavad. Samuti on toimetaja kasutusmugavus imeline. Kas me mainisime, et lohistate lihtsalt jama soovitud kohtadesse ja jätke siis sinna? See on fantastiline!

Wixi rakendused ja lisamine

Wixil on suhteliselt lai rakendusturg. See, mis e-kaubanduse kasutajatele kõige rohkem tähelepanu pöörab, on rakendus Wix Stores. See rakendus aitab kõike, mida on vaja veebipoe loomiseks ja haldamiseks, ning muudab selle üsna lihtsaks. See ei paku nii palju funktsioone kui lihtsalt Shopify kasutamine, kuid läheb kaugele.

On ka teisi lisandeid, mis aitavad allalaadimisi müüa, lisavad broneeringu funktsioone ja kasutavad tellitajateenuseid.

Wixi klienditugi

Kui tunnete Wixi ülekoormamist, olete selle katnud. Seetõttu on Wix algajatele nii suurepärane.

Wixi abikeskus sobib suurepäraselt algajatele. Abikeskuse osa redigeerija valimine viib sadadesse artiklitesse. Sajad! Mis tahes funktsiooni kasutamise välja selgitamiseks võite minna abikeskusesse ja otsida otsitavat. Nad õpetavad teile isegi SEO asju, kui soovite seda lugeda. Wix on tõesti teid katnud.

wixi abikeskus

Ka Wixi klienditoe meeskond on äärmiselt kiire ja abivalmis. Neil on ainult kaks võimalust, kuid mõlemad töötavad hästi. Saate esitada pileti või kasutada nende tagasihelistamise teenust esmaspäevast reedeni kell 8.00–18.00 EST. Vastus tuleb tavaliselt viie minuti jooksul. Kõrgemates plaanides on ka prioriteetse klienditoe võimalus.

Wixi hinnakujundus

Wixi hinnad on tegeliku e-kaubanduse hostimisteenustega võrreldes madalad. Alates madalaimast astmest kuni kõrgeimani ei saa te tegelikult paremat e-poe funktsionaalsust. Kõrgemad hinnapunktid pakuvad väärtust, mitte aga seda, millist väärtust pakuvad Shopify või BigCommerce.

Kõik hinnakujunduskavad aktsepteerivad veebimakseid, on 100% vahendustasudeta, pakuvad piiramatut ribalaiust, ühendatud domeeni, Wix-reklaame pole, Google Analytics, aasta tasuta domeen, 300-dollarine reklaamitšekk, saidi korduvarakendus ja vormiehitaja rakendus.

Wix on odavam kui enamus alternatiive. Küll aga saate selle, mille eest maksate. Wix pakub kõige lihtsamat e-kaubanduse funktsionaalsust – see võib olla just see, mida otsite.

Ehkki me ei arva, et Wix on seal parim e-poe platvorm, arvame siiski, et see on suurepärane võimalus.

Kas otsite tavalist ehitajat? Vaadake meie parimaid veebisaitide koostajaid. 

Vaadake kindlasti meie Wixi täielikku arvustust.

3. WooCommerce (tasuta) – hea kõrge WordPressi jaoks. Vajab kodeerimist

WordPressi e-kaubanduse platvorm, mis on CMS-i kasutajate seas praegu kõige populaarsem. See on võimalus WordPressis elavatele inimestele. WooCommerce on valik, kui soovite oma veebisaidi iga tolli kohandada.

See on ka paljude veebiarendajate valik. Kui teil on olemasolev WordPressi veebisait ja soovite lisada mõned tooted, on tõenäoliselt teie jaoks valik WooCommerce, kuna seda saab tasuta kasutada.

Plussid

WooCommendi vahetu positiiv, mis silma torkab, on see, et see on tasuta. Teine on see, et see on loodud WordPressi jaoks, nii et kui soovite WordPressi kasutada, peaks WooCommerce olema kindlasti teie valik.

WordPress ja Woocommerce-funktsioone

Blogid toodetega – Paljud veebiettevõtted saavad alguse ajaveebidest. Ükskõik, kas nad proovivad müüa sidusettevõtteid, teenida reklaamidelt raha või tahavad lihtsalt Interneti kaudu inimestega vestelda, tuleb aeg, kus paljud ajaveebiomanikud soovivad tooteid müüa.

Kuna suurem osa ajaveebidest on hostitud WordPressis, pakub WooCommerce hiiglaslikku lisaväärtust. Selle kõige lihtsamaks saate lihtsalt oma veebisaidile visata paar toodet, mida soovite müüa ja mis sobib ideaalselt ajaveebiga.

WordPressi sees – Nagu eespool blogimisega mainitud, on WooCommerce WordPressis. See tähendab, et kui olete WordPressi professionaal väljaspool e-kaubandust, on WooCommerce teile lihtne. Eduka e-poe poe saamiseks ei pea te õppima, kuidas Shopify töötab. WordPressi veteranina on WooCommerce teile loomulikult mõistlik ja võib hõlpsasti olla parim e-poe looja.

Saab sellega midagi teha – Täpselt nagu WordPress üldiselt – kui teil on teadmisi, kuidas saate WooCommerce’iga teha mida iganes soovite. Kui kogenud arendajad loovad kohandatud e-poe kauplused, kasutavad nad suure osa ajast WordPressi ja WooCommerce’i kasutamist.

Miinused – olulised kaalutlused

WooCommerce’iga seotud negatiivid on samad negatiivid, mis on seotud WordPressiga.

Õppimiskõver – WooCommerce’i on madalal tasemel lihtne rakendada. Kui olete WordPressi välja mõelnud, on lihtne lihtsalt mõni toode lisada. Hiiglaslike tootekataloogidega tohutu poe ehitamine on hoopis teine ​​lugu. Sama tüüpi poe Shopify väljaarendamine võtab palju WordPressi ja veebisaitide arendamise alaseid teadmisi, mis võimaldab teil välja ehitada üsna vaevata. Seda öeldes – võite WooCommerce’iga selle teadmisega Shopify’st kaugemale jõuda.

Aega võttev – WooCommerce võib selle ülevaate arvustustest luua ilmselt kõige kohandatud poe. Selle saavutamise katse on tohutu ettevõtmine. Teiste variantidega sama tüüpi poe ehitamine võtab palju kauem aega, kui teil pole eelnevaid teadmisi.

Võib vajada arendajat – Kui vajate või soovite kauplust ehitada, võib see võtta arendaja. Kui te ei tea, kuidas koodi sisestada, ja teil on grandioosne visioon, peate mingil hetkel palkama arendaja.

Kasutuslihtsus

veebisaidi kasutatavusKui olete WordPressi välja mõelnud, on toodete lisamine WooCommerceiga lihtne. WooCommerce’i viimine järgmisele tasemele ja täielikult sisustatud poe loomine on teine ​​lugu. Kui teil on sadu tooteid, võib olla keeruline oma tooteid korraldada ja üles ehitada pood, mis pole rämps.

Kui teil pole WordPressi kogemust, on õppimiskõver palju suurem. Esiteks peate õppima, kuidas WordPress töötab, ja veenduge, et teil oleks kõik oma teema ja kõigi muude kasutatavate pistikprogrammide abil välja mõeldud. Siis oleks aeg välja mõelda WooCommerce sisemine töö.

WooCommendi mallid / kujundus

Vastupidiselt paljude inimeste arvamusele – WordPressi kasutamiseks ei pea te teadma, kuidas koodi kodeerida. See aitab kohati kindlasti ja võib tõsta teie kujunduse järgmisele tasemele. Paljud teemad võimaldavad palju funktsioone, mida Wix või Squarespace pakuvad, ning võimalust koodiga veelgi kohandada.

veebikaupluse poe mall

WordPressi saidi loomise viis on see, kui kasutaja valib kasutatava teema. Teemad on põhimõtteliselt Wixi ehitaja, kuid selle on loonud teised arendajad. Mõnel juhul saate lohistada või valida elemendi, mida oma saidile lisada, ja seejärel saate seda redigeerida kohandatud teksti, piltide või mõne muu asjakohasega. Mõned neist teemadest on loodud spetsiaalselt kasutamiseks koos WooCommerce’i ja e-kaubandusega üldiselt

WordPressiga on kaasas palju erinevaid WordPressi sisseehitatud teemasid, mis võimaldavad kellelgi luua lihtsa veebisaidi. Lihtsaid teemasid saab koodiga tõsta, kuid veebisaidi saab kindlasti luua ilma koodi kasutamata.

Lisaks tasuta teemadele on teemad, mida saate osta ja seejärel kasutada ning mis pakuvad Wixiga sarnast ehituselamust. On ettevõtteid, kes on loonud ilusa ehituskogemuse nagu Elegant Themes ja Out of the Sandbox.

Elegantsed kujundused on loonud ehitaja, mis võimaldab teil hõlpsasti kasutatavate redigeerimisfunktsioonide abil konkreetseid elemente lohistada. Laadimisajata saab sekunditega palju ära teha.

kokku-ja ümber nimeta gif

Toetuse suurus ja juhendatav teave põhineb puhtalt sellel, millise teema valite. Mõnel teemal on ulatuslik kogukond, mis aitab selle teema kasutamisel, samas kui mõnel teemal pole peaaegu mingit abi.

Rakendused ja lisamine

Kui vaatate teenust nagu Wix – neil on umbes 300 rakendust, mille vahel valida. Kui mõelda sellele 300, kõlab see kindla numbrina – aga kuidas oleks 54 544 pistikprogrammile juurde pääseda? Selleks ajaks, kui homme veereb, on WordPressi turul veel rohkem pistikprogramme. Keegi ei vaja juurdepääsu enam kui 50 000 pistikprogrammile. Või teevad nad seda?

Siiski on olemas pistikprogramm kõigele, mida võiksite mõelda. Tegelikud kasutajad kontrollivad neid kõiki, kui inimesed neid tegelikult kasutavad, ja see annab teile otsustamiseks palju teavet. Võib osutuda tohutuks, kui proovite leida mõnikord seda, mida otsite.

See on koht, kus e-kaubandus elavdab WordPressi. WooCommerce on tehniliselt pistikprogramm ja seal on sadu pistikprogramme, mida saab kasutada teie WooCommerce’i kogemuse parandamiseks. Suur osa sellest on katse-eksituse meetod.

Klienditugi

Kuna te ei maksa WooCommerceiga mitte millegi eest midagi, ei pakuta klienditoe mitmel viisil. Tugitaotluse saab esitada otse WooCommerce’ile ja ka WordPressi meeskond võib aidata.

Kogukonna ressursside osas on WooCommerceil palju. Kuna WordPressis kasutatakse WooCommerce’i, paneb seda kasutavate inimeste hulk kogukonna õitsele. Kõik, mis võib teil abi vajada, on tõenäoliselt vaid Google’i otsingu kaugusel. Samuti on alati võimalus palgata arendaja.

WooCommerce’i hinnakujundus

WooCommerce on täiesti tasuta. Saate selle tasuta oma WordPressi veebisaidile lisada. WooCommerce teenib raha, pakkudes suurel hulgal pistikprogramme, mis aitavad mitmesuguseid e-kaubanduse funktsioone.

Woocommerce hinnakujundus

Selle ilu on see, et saate maksta nii vähe kui null dollarit ja kohandada oma saiti lihtsalt soovitud tasemele. Muud kaasnevad kulud on nii domeeni ostmine kui ka hostimise kulud, nagu kõik muud WordPressi veebisaidid.

WooCommerce’i hinnakujunduse juures on kõige parem see, et saate oma funktsioonide kasvades ja oma ettevõtte kohandamisel hakata maksma funktsioonide eest.

Vaadake meie WordPress vs Wix ülevaadet.

4. BigCommerce – nagu Shopify, kuid ½ funktsioonidega

BigCommerce on meie populaarseima poe Shopify kõige sarnasem platvorm. BigCommerce pole tingimata halvem – on inimesi, kes eelistavad seda. Kõik need tarkvarad pakuvad suurepäraseid teenuseid ja kui otsite otsest konkurenti, on see teie esimene koht, kust otsida. Samuti väärib märkimist, et see koht oli peaaegu visand Magento ja BigCommerce’i vahel. Magento võib pakkuda head raamistikku, nagu näete nendel e-kaubanduse saitidel, mis on üles ehitatud Magento 2-le. Vaatamata sellele võttis BigCommerce selle koha oma turundus- ja haldustööriistade ning ka võime tõttu teie tegevust hõlpsalt skaleerida..

Plussid

suurettevõtte funktsioonid

BigCommerce’i positiivsed küljed on nende tegelikes poehaldustööriistades. Kui asi puudutab teie ehitatud poe reaalset haldamist, on see peaaegu kui mitte nii hea kui Shopify.

Juhtimisriistad – BigCommerce’il on suurepärased haldustööriistad toodete halduse, tellimuste haldamise, analüüsi ja aruannete osas. Kui olete reaalselt ehitanud poe ja olete disainiga rahul, on sellest abi BigCommerce’ist. Kui müük hakkab nende haldamisel rullima, muutub imelihtne.

Turundusriistad – Platvormil on saadaval mitmesugused turundustööriistad ja -rakendused, mis on abiks reklaami, kupongide ja SEO korraldamisel.

Skaleeritav – Kuna teie müük kasvab, on BigCommerceil rohkem võimalusi oma tegevuse laiendamiseks. On üsna ilmne, et nad on rohkem huvitatud suuremahuliste müügiettevõtete abistamisest, mitte käivitamisest.

Miinused

Kõigi aspektide osas, mis võivad olla Shopifyga võrdsed, on üsna palju hullemaid.

Kujundus – Poe kujundamine BigCommerceil on raskem kui selle kujundamine Shopify’is. See pole nii intuitiivne ja võimalusi pole nii palju.

Tehingutasud – Madalaima plaani korral on 1,5% tehingutasu.

Intuitiivsus – Algajana aetakse teid BigCommerce’is segadusse. Kujundusliides ja terminoloogia on lihtsalt segane. Lihtsalt intuitiivselt ringi klõpsates pole palju võimalik ära teha.

Kasutuslihtsus

veebisaidi sisu kujundamineÜldiselt võib BigCommerce’i kasutamine olla pisut keeruline. Oma veebisaidi kujundamisel on lihtne mõista, et arendaja oleks palju parem, kui soovite, mida te olete teinud. Probleem on selles, et kui teil on vaja oma veebisaidi loomiseks arendajat, siis ei taha nad tõenäoliselt BigCommerce’i kasutada. Nad valiksid WooCommerce või Shopify.

Teine nende kasutusmugavuse probleem on see, et neil pole mobiilirakendust. Kui konkureerite otse sellise ettevõttega nagu Shopify – hämmastava mobiilirakendusega ettevõte, on teil parem töölauakogemus. Pood e-poe pidamisel peab alati midagi ette võtma, kui olete töövalmis.

BigCommerce kasutab ka veidrat terminoloogiat. Kui olete e-kaubanduse algaja, ajate teid segadusse. Kui peaksite keskenduma oma poe ehitamisele, proovite välja mõelda, mida teenus teile üritab öelda.

Mallid / kujundus (valida saab ainult 7 hulgast)

suurettevõtte mallid

BigCommerceis on tasuta kujundusi – kui täpne olla, siis seitse. Kuid need kõik on välja töötatud ühe ja sama ettevõtte poolt ja näevad kõik välja ühesugused. Ma olen aus – nad pole eriti ilusad. 

Teemade eest tasutud on päris kenad, kuid nende hinnasilt on 145–235 dollarit. Kõigi nende teemade juures on tore see, et nad reageerivad mobiilile.

Raske osa tuleb siis, kui kauplust tegelikult kujundatakse. BigCommerce’i suhtes ausad on nad teinud edusamme disainiprotsessi parendamiseks, luues tööriista nimega Store Design. Varem pidite oma poe kujundama ja seejärel eelvaate vaatama. Nüüd saab mõlemat teha samal ekraanil.

Isegi selle uue tööriistaga jääb BigCommerce oma kohandamiskogemuse tõttu Shopify taha. Kõik nende teemad tulevad professionaalselt välja, kuid need on pigem küpsisefreesid ja kohandamine on tõsine tõsiasi, kui teil pole arenduskogemust. Kujundusfunktsioone pole küllaga.

Rakendused ja lisandmoodulid – piiratud arv rakendusi

BigCommerceil on enam kui 600 rakendust ja see kasvab. Kui e-kaubanduse jaoks on midagi, siis soovite BigCommerce seda tavaliselt teha. Asi on selles – Shopifel on üle 2000.

suurettevõtted-rakendusedEhkki BigCommerce võib leida lahendusi teie sattunud probleemile – saab Shopify selle lahenduse ja tõenäoliselt teise võimaluse valida. See võistlus parandab nende rakendusi.

Kõik põhirakendused, mida võite e-poe platvormilt oodata, on olemas ja enamus vajadusi saab rahuldada.

Klienditugi

Teine ööpäevaringne klienditoe pakkumine on saadaval BigCommerce’is. Nendega saab ühendust telefoni või e-posti teel.

BigCommerceil on ka tuhandeid abiartikleid ja videoid. Samuti on abiks BigCommercei kogukond ja paljusid probleeme saab lahendada nende foorumeid või kiiret Google’i otsingut tutvudes.

BigCommerce’i hinnakujundus

BigCommerce’i hinnastruktuur on võrreldav Shopify omaga ja pakub palju sama väärtust.

Kõik plaanid hõlmavad piiramatuid tooteid, piiramatut personali kontot, piiramatuid tooteid, piiramatut failimahtu, piiramatut ribalaiust, võimalust müüa teistes müügikanalites, kuponge, allahindlusi, kinkekaarte, saatelehe allahindlusi, reaalajas saatmispakkumisi, professionaalseid aruandlustööriistu, HTTPS , spetsiaalne SSL, ööpäevaringne tugi ja tootehinnangud koos arvustustega.

BigCommerce hõlmab ka kohandatud ettevõtte taset, mis võimaldab rohkem kohandatavust.

5. Ruutruum – Wixi ja Shopify vahel poolel teel

Ruuturuum on veel üks võimalus, mis oleks ideaalne kaupluse jaoks, kus on ainult mõni toode. Squarespace’i peamine konkurent on Wix ja see on parim alternatiiv lihtsasti kasutatavale platvormile.

Ehkki Squarespace pole kindlasti e-poe poodide jaoks parim valik, on sellel siiski positiivseid külgi.

Ruuturuumi omadused

Kiire ehitamine – Hea, ei, see vahva Squarespace’i juures on asi see, kui lihtne on üllatavalt väikese aja jooksul teha tõeliselt esteetiliselt meeldiv veebisait.

Lihtne professionaalsus – Selle eest, mille eest Squarespace’is tegelikult maksate, on pukseerimistarkvara, mis on ühendatud nende suurepäraste mallidega. Need kaks funktsiooni koos muudavad veebisaite, mis näevad head välja. Päeva lõpus, kui te ei hooli oma veebisaidi iga aspekti kohandamisest, on teie üks eesmärk lihtsalt hea väljanägemisega veebisaidi loomine.

Jäädes ühte ökosüsteemi – Ruuturuum on kõikehõlmav ja pakub sõna otseses mõttes kõike, mida vajate oma veebisaidi loomiseks ja kasvatamiseks. Viibimine kõikidel platvormidel koos kõigega, mille Squarespace omistab ja arendab, teeb kõik lihtsamaks. Nad pakuvad teile isegi veebisaidi analüüse ja mõõdikuid. Probleem on selles, et e-kaubanduse võimalused pole suurepärased.

Fotograafide pood – Ruuturuum on suurepärane mallide fotode esitamisel. Nende müümine koos nende e-kaubanduse funktsioonidega on tõesti lihtne. Kui seda proovite teha, kasutage ruutu Ruut.

Miinused

Ruuturuum on hämmastav selle poolest, mida see hästi teeb. See ei tee lihtsalt palju, peale selle, et teeme malle veebisaite, millel on paar e-kaubanduse funktsiooni.

Tegelik e-kaubanduse funktsionaalsus – Ruuturuum pole mõeldud ettevõtetele, kes soovivad suuri poode. Rohkem kui mõne toote lisamine ja e-kaubanduse impeeriumi väljaehitamine ei aita teile Squarespace’is hästi.

Mallist kaugemale – Taustprogrammi võimalused väljaspool ruudus ruudu malli kleepimist võivad olla lausa keerulised. Kui teie eesmärk on malli põhjal mõtiskleda, on teil tõenäoliselt halb aeg.

Kasutuslihtsus

lohistamisvektorSeal on palju veebisaitide arendamise teenuseid, millel on lohistamise funktsioon. Nende tarkvaradega peate vaid võtma elemendi, mille soovite lehele üles ehitada, ja lohistage see sinna, kuhu soovite.

Lohistate seda – siis kukutage!

Squarespace’i disainiliides on nii lihtne kui võimalik. Võtate elemendi, mille soovite eelhäälestatud mallile üles ehitada, ja selle eelseatud asendisse, millesse saab paigutada. Kogu protsess on standardiseeritud, et teie veebisait püsiks ühtsena ja stiliseeritud.

Kõiki ruutu e-kaubanduse võimalusi on ka lihtne kasutada ja rakendada. Ruutruumis pole aimamismängu.

Mallid / kujundus

Ruuturuum on funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse osas parim veebisaitide koostaja kombineeritud. On veebisaitide ehitajaid, kellel on rohkem funktsioone, nagu Wixis juba mainitud, ja on veebisaidiehitajaid, mida on lihtsam kasutada. Üldiselt on kõik lihtsamini kasutatavad võimalused üsna halvad.

Squarespace’i suurepärane asi on see, kui intuitiivne kõik on. Saate sirvida erinevaid elemente, et neid sisse lülitada, ja redigeerida selle elemendi sätteid.

ruudu kujundus

Või võite lihtsalt klõpsata sellel, mida veebilehel on, ja redigeerida seadeid ilma, et peaksite otsitavat jahtima.

ruudu-stiilis

Rakendused ja lisamine

Ruutruumis pole palju integratsioone, kuid neil on mõned, mida tavaline e-kaubanduse veebisait, millel on ainult mõned tooted, kasutaks. Kui soovite mööda minna, pole ruut Ruum teie jaoks õige.

Neil kõigil integratsioonid on ehitatud Ruumiruumi ökosüsteemi ja need on kõrge kvaliteediga. Mõni kaasatav integratsioon, mis on kasulik, on Amazoni sidusettevõtete jälgimine, Mailchimp, Instagram ja Pinterest.

Klienditugi

KlienditugiRuuturuum on nii lihtne, et tõenäoliselt ei vaja te kunagi klienditoe meeskonda. Kui ilmneb mõni tehniline probleem, on nende tugi saadaval vestluse, e-posti ja telefoni teel.

Ruuduruumi teadmistebaas on ka ulatuslik, kui leidub midagi, mida ei leita. Teadmistebaas on kasulik, kui te ei leia teatud seadeid või elemente. Vaja on vaid kiiret otsimist teadmistebaasis, et olla õiges suunas.

Ruuturuumi hinnakujundus

Ruuturuumi hinnakujundust tuleks võrrelda Wixiga. Jällegi saate selle, mille eest maksate. Kõrgema astme hinnad ei paku suuremat hulka e-kaubanduse funktsioone, kuna ruut Ruum on mõeldud lihtsaks e-poe saidiks.

Kõik kolm Squarespace’i e-kaubanduse plaani hõlmavad piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi, SSL-turvalisust, ööpäevaringset tuge, e-posti aadressi, 100-dollarist Google’i reklaamide krediiti, reklaamihüpikuid, piiramatuid tooteid ja võimaldab teil annetusi vastu võtta.

Tutvuge meie Ruuturuumi ülevaatega siin.

6. Volusus – rohkem vaeva kui see väärt on

Volusioon on alternatiiviks teistele platvormidele ühel põhjusel. Varude juhtimine. Suurepärase varude haldamine on hämmastav ja tegelikult naelutas selle platvormi selle aspekti. Volusion on veel üks spetsiaalselt e-kaubanduse jaoks loodud platvormivõimalus, mida tasub vaadata võrreldes Shopify ja BigCommerce’iga.

Plussid

Volusioni pakutavad teenused eristuvad Shopify ja BigCommerce’i teenustest. See ei ole tingimata hea asi, kuid see on vähemalt natuke erinev.

Sisseehitatud teenused – Volusioonil on vabakutseliste, disainerite ja arendajate võrgustik, keda saate palgata, et täita ülesandeid otse Volusiooni platvormil. Tänu sellele on kohe abi leidmine lihtne.

rohkem sisseehitatud tööriistu

Varude haldamine – See on ainus asi, mida Volusion teeb konkurentidest paremini. Varude haldamine on fantastiline. See on kõige intuitiivsem ja muudab mitme kanali värskendamise ja kasutamise ülilihtsaks.

Miinused

Enamik võimalusi on halvem Volusioonil.

Ribalaiuse piirid – Erinevalt Volusioni konkurentidest piiravad nad teie veebisaidiga hakkama saadavat liiklust. See võib osutuda problemaatiliseks, kui olete saanud palju liiklust.

Kujundusvalikud – Veebisaidi kujundamine Volusioonil on muude võimalustega võrreldes kõige keerukam. Kui lukustaksite arendaja ruumis ja paneksite neil kõigil kuuel platvormil veebisaidi looma, siis oleks kõige koledam see Volusias.

Rakenduste ja analüütika puudumine – Sa ei saa isegi Volusias blogi ajada. Rakenduste pood puudub ja digitaalseid tooteid ei saa müüa. Lisaks sellele on analüüsi võimalused konkurentidega võrreldes kahvatud.

Kasutuslihtsus

Volusiooni pole tegelikult lihtsalt lihtne kasutada. Volusioni veebisaidi loomine pole just nii sirgjooneline. Ainus, mis on mõttekas, on nende varude haldamine.

Algajana pole seda lihtne kasutada, kuid isegi arendajana pole sellel nii suurt mõtet. Isegi SSL-i installimine on segane. Kui teil on raha, et visata keegi Volusionisse oma veebisaidi üles ehitama, siis on see lihtne, kuid miks ei lähe te lihtsalt otse arendaja juurde? Vean kihla, et palju raha ei taha ükski arendaja kasutada Volusionit, mitte Shopify või WooCommerce.

Klienditugi

Volusioni klienditugi võtab tõhusalt klienditugi. Nende abikeskusest on abi nagu kõigist muudest lahendustest ning telefonikõne või kiire vestlus annab teile vastused kõigele muule, mille jaoks abi vajate.

volusi abikeskus

Samuti on olemas võimalus maksta prioriteetse toetuse eest kõrgeimas astmes. See tagab, et peaaegu kunagi pole ooteaega.

Voluse hinnakujundus

Voluse hinnakujundus on võrreldav nii BigCommerce kui ka Shopifyga. Tasemed on pisut erinevad, kuna need avavad spetsiifilisemad valikud kui BigCommerce ja Shopify. Mõned funktsioonid, mis näivad olevat madalaimal tasemel saadaval, pole sellised.

Kõik kolm hinnastruktuuri hõlmavad piiramatut arvu tooteid, piiramatut failisalvestust, veebitoet, turvalist kassat, varude haldamist, käsitsi tellimuste loomist, kuponge, mitut maksevõimalust ja tootevariante.

Volusioon hõlmab ka kohandatud ettevõtte taset, mis võimaldab suuremat kohandatavust.

Mõtted populaarsematel poodiehitajatel

Siin toodud kuue peal on veelgi rohkem võimalusi. Kui asi puudutab seda, saate selle tõesti kolmele võimalusele kitsendada: Shopify, Wix ja WooCommerce.

3 poodide platvormiKasutage Shopify-d, kui soovite tõsiselt veebiettevõtteid kasvatada ja saate endale lubada hinnasilti. Shopify teeb kõik lihtsamaks ja hoolitseb kõigi peavalude eest, mis kaasnevad e-poeäri kasvatamisega.

Wix oleks teie valik, kui soovite luua ilusa veebisaidi ja müüa alla viie toote. Seda saab teha ka Shopify, kuid Wix on lihtsam ja odavam. Sellel puudub palju e-kaubanduse funktsioone, kuid kui te selle pärast ei muretse, on see täiuslik.

WooCommerce on mõeldud inimestele, kes soovivad õppida kõike e-kaubanduse veebisaidi kasvatamise kohta. WooCommerceis on palju kasulikke võimalusi, kuid peate kõik ise välja mõtlema. WooCommerce võib ajaveebi ja mõne tootega sidumisel olla lihtne, kuid kui soovite seda massiivseks kaupluseks kasvatada, peate teadma oma viisi WordPressi ümber.

Põhimõtteliselt peate välja mõtlema, millist tüüpi kauplust soovite ehitada, ja valima nende kolme valiku vahel. Shopify rahuldab kõiki võimalusi, nii et kui teile öeldakse, mida valida, valige Shopify.

KKK – muud küsimused Kanada parimate poodiehitajate kohta

Milline on parim alustavatele poodidele mõeldud pood?

Kui müüte mitut toodet, siis ostke seda, mida soovite. Kui staatiline veebisait (sait, mis sisaldab lihtsalt teavet) on just see, mida soovite, lugege palun meie parimate veebimajutajate artiklit.

Kuidas on lood digitaalsete allalaadimistega?

Shopify töötab suurepäraselt digitaalsete allalaadimiste jaoks. Neil on hulgaliselt funktsioone ja ka rakendusi, mis aitavad korduvaid makseid teha.

ECom: mis toimib dropshippingu korral?

Ma soovitaksin veel kord Shopify’l tutvuda, kuna neil on edukas rakenduste turg ning integratsioon Oberlo ja muu laohaldustarkvaraga.

Mis on hulgimüügi jaoks hea?

Kui soovite lihtsat lahendust, on BigCommerceil kõik vajalik. Hinnad on pisut odavamad ja teil on kõik platvormidega sama ühilduvus.

Väikeettevõtete e-platvorm

Shopify on parim e-kaubanduse platvorm. See on mõeldud ettevõtete omanikele, kes soovivad kõike, mis käepärast on ja millel on õitsev veebikogukond.

Milline raamistik on poodide veebisaitide jaoks parim?

Parim raamistik on Shopify. Tarkvaral on kõik, mis võimaldab teil laiendada e-kaubanduse veebisaiti võimalikult suurele kõrgusele ja juhtida vaid väikest butiikpoodi.

Kuidas luua veebipoodi tasuta??

Ainus 100% tasuta võimalus oleks Wixi veebisaidi seadistamine ilma kohandatud domeenita. Wixil on tasuta versioon, kuid teie domeeninimel on järgmine formaat: kasutajanimi.wixsite.com/siteadress.

Mis on poodide veebisaidi koostajat kõige lihtsamini kasutatav?

Lihtsaim e-kaubanduse veebisaidi koostaja, mille veebisaiti tegelikult üles ehitada, on Squarespace. Selle esialgse lihtsusega kaasnevad siiski pikaajalised ohvrid e-kaubanduse funktsionaalsusega. Parim segu lihtsusest ja funktsionaalsusest on Shopify.

Mis on odavaim poodiplatvorm?

Odavaim käivitatav e-kaubanduse platvorm on WooCommerce. WooCommerce’i saab WordPressis tasuta kasutada. WordPressi saidi seadistamine WooCommerceiga saab hostimise veebisaidil teha umbes kolm dollarit kuus.

Mida on vaja veebipoe alustamiseks?

Kõik, mida peate tegema, on välja mõelda toode, mida soovite müüa, ja seejärel kujundada veebisait. Teenuste, näiteks Shopify ja muude e-kaubanduse platvormide kontrollimine on hea koht alustamiseks.

Milline poodiplatvorm on SEO jaoks parim?

WooCommerce on parim valik, kuna seda kasutatakse WordPressis. WordPressil on parimad SEO võimalused. Kui soovite midagi lihtsamat – Shopify ja BigCommerce pakuvad SEO jaoks rakendusi ja blogimisvõimalusi.

Viited ja pildikrediidid:

  • Indiamart.com
  • Shopify.com
  • CanStockPhoto.com
  • TrendSoft.co
  • TeamOnTwikkeling.net

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector