Огляд Netfirms 2020

У вічних словах великого філософа Патріка Штампа (провідного співака Fall Out Boy) “О, як падіння могутнього”.


Netfirms ЛоготипКілька років тому веб-хостинг Netfirms багато в чому вважався однією з найбільших та найкращих ігор у місті. Вони запропонували доступні та якісні веб-хостингові рішення, які підтримували роботу багатьох найбільших веб-сайтів у світі.

Однак, з будь-якої причини, здається, що колись могутній веб-хостинг бегемот стримував їхні зусилля (можливо, їхній генеральний директор набрид і переїхав на Таїті… хто знає), і, як результат, якість їх послуг.

Якби цей огляд писали ще у 2010 році, ви б прочитали про те, наскільки надійними, універсальними, доступними та якісними Netfirms є.

netfirms тенденція домену

Але це 2018 рік, і мені сумно повідомити, що Netfirms майже не впізнається від компанії, якою вона була раніше.

Дійсно, могутні впали … І вони важко впали.

Але наскільки далеко впав цей колись великий провайдер веб-хостингу?

Вам просто доведеться прочитати і дізнатися ��

TLDR;

Що стосується спільного хостингу Netfirms, ми пропонуємо вам знайти альтернативу. Так, Netfirms були хорошими, і так, у них є кілька позитивних результатів, таких як міцний час роботи та необмежений пакет електронної пошти..

На жаль, у них також є маса негативів, таких як жахливі часи завантаження, обмежені плани хостингу та деякі найгірші відгуки клієнтів, які ми бачили в космосі.

Якщо ви шукаєте надійний план хостингу, який не має цих негативів, радимо перевірити HostPapa для ваших потреб хостингу. HostPapa – це канадський хостинговий сервіс із низькими вступними цінами, великою швидкістю та планами, що дозволяють забезпечити гнучкість для зростання.

Хто хостинг Netfirm?

Позиціонуючи себе як «перехід до веб-хостингу малого бізнесу», Netfirms існує вже давно. Заснований у 1998 році разом з Томасом Савундрою (який з тих пір перейшов до співавторського Sync.com) вже більше півтора десятиліть, Netfirms насправді був перехід на веб-хостинг для малого бізнесу.

netfirms загальних доменів 2018 рокуОднак після їх придбання Endurance International Group у 2011 році справи пішли в гірший бік.

При цьому компанія все ще несе відповідальність за розміщення понад 1,2 мільйона веб-сайтів і є членом однієї з найбільших хостингових корпорацій у світі..

… Що робить його ще більш прикрим, що якість їх послуг так незрозуміло впала.

Але досить з уроків історії. Якщо їх коротка історія походження не виходить, давайте поглибимося, як працює Netfirms сьогодні та що можна очікувати від цієї знакової хостингової компанії.

Плюси хостингу Netfirm

Хоча існує багато проблем з хостинговими послугами Netfirms та загальним досвідом роботи з клієнтами, на їхню думку, вони працюють досить добре на кількох важливих показниках.

Ось лише кілька позитивних аспектів, з якими я зіткнувся під час перегляду послуг Netfirms.

1. Хороші часи та гідна надійність

Найбільшим місцем продажу Netfirms є їх надійний час роботи. Це не нічого виняткового (як SiteGround або A2 хостинг), але за ціну, яку ви платите, вона все ще досить солідна.

netfirms тестовий графік безперервного часу

На жаль, вони не пропонують жодних гарантій безперервного часу (крім того, що ви фактично матимете час роботи), які вони виконували досить добре протягом наших 12 місяців як платні клієнти.

Ось результати, які я реєстрував протягом минулого року, використовуючи Netfirms:

 • Січень
 • Лютий
 • Березень
 • Квітень
 • Може
 • Червень
 • Липень
 • Серпень
 • Вересень
 • Жовтень
 • Листопад
 • Грудень

2. Безлімітні рахунки електронної пошти з усіма пакетами

Багато хто, якщо я скажу, “менш ніж етичні” хостингові компанії (кашель Godaddy кашель) запропонують єдиний безкоштовний обліковий запис електронної пошти протягом першого року вашого хостинг-плану, а потім стягуватимуть і непомірну плату за оновлення в межах 60 $ на рік за рахунок.

На щастя, так не котиться Netfirms.

Незалежно від обраного вами пакету, Netfirms надає всім своїм клієнтам доступ до необмеженої кількості облікових записів електронної пошти, що забезпечує додатковий рівень професіоналізму на веб-сайті та листуванні.

netfirms необмежена функція електронної пошти

3. Гідна підтримка чату

netfirms чат в прямому ефіріХоча вони не пропонують будь-якої розумної підтримки клієнтів, як HostGator або SiteGround, Netfirms надає своїм клієнтам доступ до обізнаної та чуйної підтримки клієнтів через цілодобові квитки електронної пошти та безкоштовний чат в прямому ефірі..

Після того, як пройти свою команду підтримки через їхні кроки, я б дав їм надійний B +. Їхній працівник служби підтримки досить чуйний (хоча і не миттєво так), і вони змогли впоратися з усіма питаннями, які я на них кинув… Навіть якби їм знадобилося пару спроб виправити це.

Так само, як і решта їх сервісу, підтримка користувачів Netfirms хороша за ціну, яку ви платите, але не зовсім врівень з деякими іншими гігантами галузі..

Мінуси хостингу Netfirm

На жаль, за кожне одне, що Netfirms підходить правильно, вони отримують ще дві помилки. Від структури їх хостинг-планів до типів серверів, які вони використовують, до їх жорстоких разів завантаження, ось лише деякі проблеми, з якими я стикався під час використання Netfirms.

1. Доступні обмежені плани хостингу

На перший погляд, Netfirms пропонує, більш-менш, таку ж різноманітність планів хостингу, які роблять інші великі провайдери. Але коли ви насправді очистіть шари поспільної цибулі, ви швидко зрозумієте, що все не так, як спочатку з’являється.

Плани розміщення NetFirms

Незважаючи на те, що у них є три різні пакети хостингу, плюс ($ 4,45 / місяць), перевага ($ 8,99 / місяць) та бізнес ($ 12,99 / місяць), різниці між цими планами номінальні.

Насправді єдиною реальною різницею їхніх планів Plus та Business є безкоштовний сертифікат SSL, необмежена база даних SQL та необмежена кількість облікових записів FTP. Особисто я не зовсім впевнений, чому хтось вирішить перейти на бізнес-рахунок із такою мізерною пропозицією.

2. Страшний час завантаження

Однією з найбільших проблем Netfirm є їх завантаження підпар.

У 2018 році швидкість вашого веб-сайту все.

Більше 47% клієнтів відмовляться від веб-сайту, якщо це займе більше часу 2 секунди завантажувати. Якщо ваш веб-хост не в змозі доставити час завантаження на рівні менше 2000 мс або менше, радимо негайно перенести нового постачальника..

підтверджує результат тесту на швидкість

На жаль для Netfirm, час їх завантаження був ніде не таким швидким, як повинен бути.

Оскільки вони не впроваджують хостинг SSD, їх продуктивність значно нижча від того, що вважатиметься прийнятним для високоякісного веб-хоста, і цього факту саме по собі нам достатньо для редагування нашої підтримки..

Але стає гірше …

3. Тільки спільний хостинг

Якщо ви хочете розмістити веб-сайт малого бізнесу або очікуєте, що на вашому веб-сайті з’явиться значна кількість відвідувачів, які шукають вміст, то спільний хостинг насправді не є можливим..

Звичайно, це працює, якщо ви перебуваєте в стартовій фазі нової компанії або ведете блоги про ноги та хихикання. Але коли ви набираєте масштаб понад 10 000 відвідувачів на місяць, вам цікаво перейти на VPS або спеціальний хостинг-пакет. Якщо ви цього не зробите, це еквівалент переїзду в квартиру з чотирма іншими сусідками по кімнаті лише за кілька місяців до того, як ви плануєте створити сім’ю … Ви просто налаштовуєте себе на світ шкоди.

На жаль, Netfirms не має великої кількості різноманітності у своїх хостинг-пакетах.

Якщо ви купуєте хостинг через Netfirms, ви купуєте спільний хостинг … Період.

Вони не пропонують спеціалізовані сервери, VPS-сервери чи будь-яке хмарне хостинг-рішення. Тож якщо ви плануєте масштабувати свій веб-сайт, і не хочете, щоб його попадали постійні збої на сервері та проблеми пропускної здатності, я б радив перенести свій бізнес в інше місце.

4. Нечіткі гарантії та повернення коштів

Однією з найприємніших і прямо неетичних проблем, яку я помітив на ринку веб-хостингу, є невиконані гарантії повернення грошей.

гарантія повернення грошейПоширення неоднозначних умов надання послуг та політики повернення грошей змусило багатьох недоброзичливих клієнтів зробити істотну покупку, виявитись незадоволеними кінцевим продуктом та вимагати повернення коштів… Тільки для того, щоб виявити, що ця маленька маленька дія (наприклад, використання одного клацання в один клік Встановлення WordPress) гарантію повернення грошей визнано недійсною.

На жаль, Netfirm, схоже, йде по стопах таких же недбалих компаній, як GoDaddy, з їх неоднозначними та неетичними методами виставлення рахунків..

Від відмови в скасуванні хостинг-акаунта (і відмови в поверненні коштів клієнта), а потім поновлення послуги без попереднього наступного року, до відвертого відмови у відшкодуванні клієнтам, які відповідають вимогам, я побачив у мережі безліч історій жахів щодо Netfirms ‘ практики виставлення рахунків.

Це величезний червоний прапор і жоден потенційний клієнт не повинен ігнорувати його.

Якщо ви (з якихось незрозумілих причин) вирішите довіряти Netfirm своїм далеко переважаючим конкурентам, і вирішите, що хочете повернути свої гроші… Ну, просто не очікуйте, що незабаром кошти будуть зараховані на ваш рахунок..

5. Жахливі відгуки клієнтів (з 2016 року)

Незважаючи на те, що мій власний досвід щодо Netfirm можна було б описати як “недидактичний” в гіршому випадку, громадськість взагалі не згодна з моїм консенсусом. Найпоширеніші слова та фрази, які вискакували під час перегляду відгуків клієнтів Netfirm, були: “Жахливий”, “Жорстокий сервіс” та “Повна відмова як веб-хоста”.

netfirms огляд клієнтів

Я не зовсім впевнений чому інші клієнти були настільки ретельно схвильовані послугами Netfirm, однак з 2016 року громадська думка Netfirm суттєво знизилася.

Після кількох годин перевірки інших веб-хостингових форумів та редакцій Reddit, я помітив достатньо цих оглядів (буквально їх сотні), які я вважав, що варто згадати.

6. Застарілий центр підтримки

Останнім питанням, з яким я стикався під час перегляду Netfirms, був їхній центр підтримки. Незважаючи на те, що у вас є доступ до електронної пошти, чату в прямому ефірі та через телефонну підтримку, є багато випадків, коли вам не здається хотіти клопоту розмовляти з реальною людиною і просто хочете швидкої відповіді на питання про хостинг.

На жаль, схоже, що Netfirms не оновив центр підтримки, оскільки їх придбала група Endurance International. Інформація, яку вам дають, є виразною та застарілою, а найкраща і зовсім не існує.

Це далеко не те, що ви очікували б побачити від компанії з більш ніж 1,2 мільйонами клієнтів.

Чи рекомендуємо ми Netfirms

Колись відповідь була б голосною: “Чорт так”.

Але сьогодні це важке “Ні”.

Від неприємних завантажувальних варіантів до обмежених варіантів хостингу до неетичних і неоднозначних методів виставлення рахунків просто немає причин платити хороші гроші за такий веб-хост підрозділу, коли ви можете так само легко зареєструватися на чудовий сервіс хостингу через SiteGround, хостинг A2, або HostGator.

Вибачте Netfirms, але схоже, що сяюча зірка світу веб-хостингу повністю згоріла.

Вам також може сподобатися:

 • Кращий веб-хостинг
 • Кращий веб-сайт Builder
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map