Recenze Shopify – výhody, nevýhody a ceny analyzované na rok 2020

Nastává čas, kdy se každá začínající společnost, která něco prodává, změní na eCommerce. Vezměte si například – zcela nasyceného místního trhu svým řemeslným párátkem. Je čas podělit se o své umění s celým světem.


Co se stane dál? Chcete-li pomoci planetě Zemi uvolnit kousky jídla z jejich zubů ve stylu, musíte najít platformu elektronického obchodu. Díky bohu za službu Shopify – nejen že vám mohou pomoci splnit vaše skutečné povolání – chtějí.

Důvody nepoužívání Shopify

Existují pouze čtyři důvody, proč Shopify nepoužívat.

 1. Prodáváte do pěti produktů a oceňujete úplnou jednoduchost nad vším ostatním.
 2. Váš blog byl na prvním místě a ve svém životě potřebujete WordPress (v současné době nejoblíbenější CMS). SEO je váš chléb a máslo a elektronický obchod je mírně promyšlený.
 3. Máte šíleně obrovský rozpočet na házení na webového vývojáře. Zde je tajemství: Existuje vysoká pravděpodobnost, že z nich používá Shopify.
 4. Chcete prodávat pouze na jednom kanálu. (Nápověda – Shopify vám umožní snadno prodávat na každé platformě).

Pokud nespadáte do žádné z těchto kategorií, pak by služba Shopify měla být první volbou hostitelských platforem elektronického obchodování.

Pros – co se nám na Shopify líbí

Všechna pozitiva pro Shopify se přidávají k nabídce majitelů obchodů s eCommerce nástrojů, které potřebují k vybudování a správě obchodu. Pokud jde o činnosti, které je třeba provést na platformě, není příliš mnoho bodů bolesti.

Společnost byla také založena třemi milujícími Kanaďany Tima Hortona a sídlí v Ottawě. Musíme podporovat náš venkovský lid. ����

Prodej více kanálů48% lidí začíná hledat produkt na tržištích. To znamená, že polovina lidí se obrací k produktům Amazon, Ebay nebo Etsy.

Služba Shopify vám umožní integrovat vaše produkty do těchto trhů a do sociálních médií, jako jsou Pinterest, Facebook a Instagram.

Systém zásob – Systém zásob na Shopify usnadňuje přidávání, organizování a editaci produktů a bez bolesti. Pokud jde o organizaci všeho, Shopify vám umožňuje provádět sbírky a umožňuje organizovat vaše produkty do více skupin najednou. Používání Shopify usnadňuje ovládání inventáře od různých dodavatelů.

nakupovat pro všechna zařízeníFunkce – Všechny nástroje a pomůcky, které budete potřebovat, budou na Shopify existovat. V pozadí obchodu jsou možnosti pro mnoho náhodných aspektů, které jsou důležité, jako je přizpůsobení e-mailů odeslaných k potvrzení objednávky, aktualizace zásad ochrany osobních údajů a obnova opuštěného košíku..

Obchod s aplikacemi – Pokud pro to, co se snažíte udělat, neexistuje žádná funkce, podívejte se do obchodu s aplikacemi. Existuje spousta aplikací, které nabízejí bezplatné a prémiové služby, které pomáhají s určitými věcmi, které majitelé obchodu potřebují.

Zákaznická podpora -Shopify vám pošle čtečku kreditních karet, když se s nimi zaregistrujete, abyste mohli své zboží osobně prodat. Pro softwarovou společnost je vzácné udělat něco, co vám usnadní život.

Kromě toho – jejich personál zákaznické podpory je kolem 24/7 pomoci a ve vyšších úrovních plateb vám konkrétní bod-osoba, kterou chcete kontaktovat konkrétně.

Nevýhody – věci, které je třeba zvážit

Shopify přichází s negativy jako většina společností. Negativy spojené se službou nejsou drastické, ale také se v nejbližší době nebudou napravovat.

špatný pohledNáklady – Služba Shopify dobře konkuruje jiným platformám elektronického obchodování, protože jejich struktura cen je velmi podobná. Ceny se srovnávají špatně s jinými platformami, které nejsou speciálně vytvořeny pro eCommerce, a také s bezplatnými možnostmi hostovanými na WordPress.

Pro začátečníky, 29 dolarů měsíčně by mohlo být hodně peněz – zejména v případě, že prodej není uveden. Zahájení online podnikání je spojeno s mnoha náklady a vše se sčítá.

Pokud prochází dostatek tržeb, i ta nejdražší varianta bude zanedbatelná cena, ale na začátku to rozhodně připadá jako spousta peněz.

Backend Coding – Shopify’s backend má některé esoterické aspekty. Objeví se některé problémy, které vám umožní poškrábat hlavu a Googling vývojářskou službu, která vám pomůže.

nakupujte chybovou stránku

Komunita uživatelů Shopify je poměrně velká a mnohokrát existují opravy problémů na fórech nebo dokonce v článcích a videích.

Pokud to nepomůže najít někoho, kdo ví, co dělají, může to vést k dalším nákladům a zpoždění při opravě vašeho obchodu.

Dobrá věc je s množením ekosystému Shopify existuje spousta online tutoriálů pro doslova cokoli související s Shopify. Pokud jste ochotni vložit nějaké loketní mazivo a dostat se do něj, můžete si snadno udělat svůj vlastní obchod.

Budování obchodu

nakupovat web devVytvoření krásného výkladní skříně je jednou z hlavních priorit operace elektronického obchodování. Představte si, co se stane, když vstoupíte do fyzického obchodu a police se převrátí a pokladní vypadá, že se nesprchovali, protože Justin Bieber dostal první tetování.

Při prodeji online je ještě důležitější, aby obchod vypadal dobře. Lidé by se mohli podívat do minulosti převrácených polic a některých podezřelých známých skvrn v obchodě, pokud potřebují koupit něco dost špatně, ale v dnešní době nejsou lidé ochotni přehlédnout ekvivalent toho na webu. Stačí vytáhnout Google a najít alternativu.

Špatný design webových stránek je úplný zabiják – 61% uživatelů se nevrátí na web kvůli špatnému designu. Naštěstí Shopify v tomto ohledu skvěle pomáhá.

Jak to funguje

Služba Shopify usnadňuje vytváření webových stránek. Funguje to tak, že vyberete téma – buď zdarma nebo za prémii – a poté v rámci tohoto tématu vytvoříte svůj web. Shopify přináší velmi široký sortiment bezplatných témat, která mají velké možnosti.

shopify-homescreen

V pozadí je správa zásob mimo jiné nástroje, jako jsou nabídky, které budou mít vliv na to, jak se vaše webové stránky budují, ale většina budovy obchodu se bude konat uvnitř tématu.

Většina motivů jsou pseudo-drag-and-drop nástroje pro přesun různých prvků, jako jsou fotografie, textové bloky a další aspekty, na různá místa. Některá témata jsou více zaměřena na menu a jsou vytvořena méně vizuálně. Téměř všechna schválená témata Shopify se snadno používají s malými křivkami učení.

Uvnitř motivů si také můžete vybrat barvy, písma a další nezbytná nastavení.

 Shopify Themes

Platba za službu Shopify je již poměrně velkým výdajem pro mnoho nových podnikatelů. Existují deset bezplatných témat na Shopify které mohou opravdu vytvořit krásný web.

Náš oblíbený je Brooklyn, nejlepší pro středně velké obchody s oblečením, ale každý z nich je vhodný pro konkrétní typy obchodů. Jeden se specializuje na fotografování od okraje k okraji, jeden je skvělý pro crowdfunding a druhý se zaměřuje na snadnou navigaci.

brooklyn-banner-shopify šablona

Pokud chcete více funkcí, můžete si pro Shopify zakoupit tisíce témat. Existuje celá řada vývojářů, kteří vytvářejí témata pro hostování služeb, jako jsou Shopify, WordPress a BigCommerce. Ti nejlepší přicházejí s velkými znalostními bázemi a samotnými velkými komunitami, které vám pomohou při navrhování.

Nakupujte funkce elektronického obchodu

Služba Shopify je stejně bohatá na funkce. Ponoření do bezplatné zkušební verze může ukázat všechny různé možnosti, ale zde je několik.

Schopnosti

Nezbytným potencionálním problémem, na který byste měli myslet při zahájení, je to, co se stane, pokud váš obchod uspěje v šíleném stupni? Úspěch přichází s problémy. Může hostitelská služba, kterou právě používáte, podpořit váš meteorický vzestup?

Shopify roste s vámi. Nejlevnější plán nabízí vše, co by začátečník mohl chtít, a jejich nejdražší plán umožňuje rychlému stoupačce vyrůst v kvetoucí společnost. Existují skvělé funkce pro úsporu nákladů, pokročilí tvůrci sestav, slevy a dokonce i podniková řešení pro velkoobjemové obchodníky.

Vícekanálový prodej – prodávejte na jakékoli platformě 

Pokud na svých webových stránkách předvádíte své výrobky, nevynakládáte velké úsilí. Lidé nakupují na Amazonu, Ebay, Etsy, Facebooku, Jetu a Instagramu stejně často jako na webových stránkách elektronického obchodu..

Služba Shopify vám umožňuje prodávat na 20 dalších kanálech, což usnadňuje správu prodeje potenciálním zákazníkům kdekoli na internetu. To je pravděpodobně funkce, díky které je Shopify nejsilnější. Pokud vážně stavíte životaschopný obchod s elektronickým obchodem, nemůžete to porazit.

manage-multiple-marketplace-shopify

Řízení zásob 

Mnoho obchodů má velký katalog produktů. Může být děsivé snažit se uspořádat vše na vašem webu takovým způsobem, který by měl smysl pro zákazníky, a také žonglovat se zásobami, které pocházejí od různých dodavatelů. To je hodně starosti.

V obchodě, kde některé produkty pocházejí z Amazonských center pro plnění úkolů, některé pocházejí z tisku na vyžádání, některé z dropshippingové služby a některé ze suterénu dědečka – můžete se podívat na migrénu. Služba Shopify vás pokryla a umožňuje vám mít produkty, které pocházejí od vás a jakéhokoli jiného centra pro plnění, které můžete používat.

shopify-products-inventář

Služba Shopify usnadňuje práci, protože každý produkt může být nastaven na splnění odkudkoli – dokonce ve stejné kolekci.

Zprávy

Co kdybych ti řekl, že lidé hledali tvůj obchod a kontrolovali tvé produkty. Chtěli byste být, “Cool!”

To je bezva.

Ale nechcete vědět víc? Chcete-li být úspěšným majitelem obchodu, musíte vědět více, abyste se mohli poučit z těchto znalostí a zlepšit se.

Služba Shopify je bez námahy. V první řadě přichází s šikovnými grafy, které vám sdělují užitečné informace, jako je celkový prodej za časové období, míra konverze, celkový počet návštěv v obchodě, průměrná hodnota objednávky, opakovaná sazba zákazníka a celkový počet objednávek.

nakupovat kontrolní panel pro kontrolu

Velmi užitečné jsou i další aspekty, jako například to, kde lidé najdou váš web. Pokud 28 lidí přišlo na váš web z Pinterestu, ten den vás Shopify informuje.

Mobilní optimalizace

mobilní optimalizaceJe pravděpodobné, že sedm z 10 klientů navštíví váš obchod s elektronickým obchodem pomocí mobilního zařízení. Bohužel, mnoho platforem je postaveno pro použití na stolních počítačích.

Zde jsou dvě zábavné statistiky webových stránek pro eCommerce:

 • Špatný mobilní design sám o sobě stačí 57% uživatelů internetu nedoporučovat vaši firmu svým vrstevníkům.
 • Téměř 80% spotřebitelů přestane komunikovat s vaším webem, pokud se mobilní web zobrazí nepohodlně.

Služba Shopify ví, že lidé nakupují online pomocí svých telefonů, a zajistili, aby všechna témata použitá na jejich platformě byla optimalizována pro mobily. Nabízejí také zobrazení vašeho webu z počítačů, tabletů a mobilních verzí.

Další zábavné nástroje

Existuje několik zábavných funkcí a nástrojů, o kterých se vyplatí mluvit.

Kit – Nástroj pro automatizaci marketingu, který umožňuje odesílat e-maily, vytvářet reklamy, zveřejňovat příspěvky na sociálních médiích a zasílat vám připomenutí.

Prasknout – Fotografie firmy Shopify, která obsahuje vysoce kvalitní obrázky, které nevypadají obecně. Všechny obrázky jsou zdarma.

Výměna – Shopify má svůj vlastní obchod. Pokud rozvíjíte své podnikání a rozhodnete se ho prodat, pak je zde zabudované prostředí, do kterého se můžete ponořit.

Obchod s aplikacemi

Shopify má více než 2000 aplikací a roste. Pokud pro eCommerce existuje něco, co chcete, bude mít obchod s aplikacemi pravděpodobně řešení. Čím konkrétnější je tento problém, tím je pravděpodobnější, že s řešením budou spojené náklady.

Pokud chcete vytvořit říši dropshipping, můžete použít Oberlo. Chcete si vytvořit vlastní trička? Podívejte se na CustomCat. Převládají také marketingové možnosti, které rozšiřují, vylepšují SEO nebo automatizují e-mailový marketing.

Systém kontroly v obchodě s aplikacemi ukazuje, co si o aplikaci myslí i ostatní lidé. Některé z nejlepších mají dokonce i bezplatné verze.

Nakupujte zákaznickou podporu

Jak Shopify roste, zákaznická podpora se ve skutečnosti zlepšila. Velký rozsah společnosti umožnil společnosti mít nepřetržité linky pomoci ve více částech světa.

Shopify-Customer-Support-Landing-

Shopify má personál samozvaných guruů, kteří nabízejí pomoc v jakékoli oblasti, kterou byste mohli potřebovat. Nabízejí také podporu živého chatu a e-mailem je vždy možnost.

Pokud vám tým zákaznické podpory z jakéhokoli důvodu nemůže pomoci nebo se nechcete s nikým bavit (rozumíme), můžete si kdykoli vyzkoušet jiná média.

Znalostní základna Shopify je plná často kladených otázek a tipů. Nabízejí také akademii s bezplatnými školeními plnými videi a častými webináři. Kromě toho existují textové návody ke konkrétním tématům, která lze číst.

Jednou z podceňovaných částí obecné výzvy Shopify je komunita. Důvodem může být skutečnost, že komunita WordPress je tak masivní a zastarává jakoukoli komunitu hostující internet. Fóra pro Shopify – ať už jde o obecné Shopify, témata nebo aplikace – se vždy hemží užitečnými informacemi a pomocí.

Vysvětlení ceny Shopify

Každá úroveň cen zahrnuje neomezené produkty, nepřetržitou podporu, schopnost prodávat na jiných prodejních kanálech, ruční vytváření objednávek, slevové kódy, SSL certifikát, obnovení opuštěného košíku, Shopify platby s analýzou podvodů, POS aplikaci, fyzický hardware a robustní výběr aplikace.

Další náklady spojené se službou Shopify jsou placené aplikace, placená témata a nákup domény. Existuje velké množství aplikací, které stojí za to náklady, jakož i užitečná a krásná prémiová témata, která mohou váš obchod skutečně zvýšit.

Skvělé na Shopify je mít plně funkční obchod s některými z nejlepších funkcí na trhu, bude vás to stát jen 29 $ měsíčně. Jak rozšiřujete svůj obchod, můžete zvyšovat náklady. Shopify také zahrnuje vlastní podnikovou úroveň, která umožňuje větší přizpůsobitelnost pro velké obchody.

Závěr

Shopify sole raison d’etre je pomáhat vám budovat firmu. Pokud máte vůli, pak se dostali do cesty. Ostatní společnosti se pokusily konkurovat, ale jediným cílem Shopify je zajistit, abyste měli vše, co potřebujete k prodeji produktů a služeb lidem.

Naše podpora systému Shopify je ta, která přišla z několika hodin testování a práce s co největším počtem platforem elektronického obchodování.

FAQ

Která platforma eCommerce je nejlepší pro malé firmy?

Shopify je nejlepší platformou pro elektronický obchod. Je určen pro majitele firem, kteří chtějí vše na dosah ruky s prosperující online komunitou.

Jaký rámec je nejlepší pro webové stránky elektronického obchodu?

Nejlepší rámec je Shopify. Tento software má vše, co vám umožňuje růst webové stránky eCommerce do nejvyšší možné výšky, stejně jako spustit malý butikový obchod

Který je nejlepší tvůrce webových stránek pro eCommerce?

Nejjednodušší tvůrce webových stránek pro eCommerce, na kterém je web skutečně postaven, je Squarespace. S touto počáteční lehkostí však přicházejí dlouhodobé oběti s funkcí elektronického obchodování. Nejlepší kombinací jednoduchosti a funkčnosti je Shopify.

Kolik stojí prodat na Shopify?

Plány na Shopify začínají na 29 $ měsíčně.

Reference a obrazové kredity:

 • Gomanos.com
 • WorthThinkers.com
 • FiveOcean.net
 • VinculumGroup.com
 • ForexTribune.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector