Recenzja Kinsta

Kinsta jest hostem premium. Kiedy myślę o czymkolwiek premium, zwykle chcę tego nad czymś brudnym, starym standard rzecz jest dostępna. Jeśli wiem, że istnieje wersja premium, szydzę z alternatywy.


W świecie hostingu większość ludzi nie potrzebuje wersji premium. Prawdopodobnie tak jest w większości sytuacji dotyczących usług premium. Standardowe usługi hostingowe naprawdę wykonują zadanie, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją stronę internetową. 
To nie znaczy, że hosting premium nie ma swojego miejsca. Istnieje wiele korzyści z usług takich jak Kinsta.

Wspaniałą rzeczą jest to Kinsta to najlepsza z dostępnych opcji hostingu premium i chciałbym ci powiedzieć, dlaczego.

TLDR;

Kinsta należy do kategorii premium hostingu WordPress. Jeśli zdecydujesz, że chcesz zebrać dodatkową gotówkę na korzystanie z Kinsta, nie będziesz rozczarowany. Po prostu wiedz, że wydasz dużo pieniędzy. 

Ważne jest, aby pamiętać, że tańsze usługi hostingowe mogą zapewnić Ci to, czego potrzebujesz, bez wydawania dużych pieniędzy. Jeśli potrzebujesz usługi hostingowej premium, Kinsta to świetny wybór.

Przegląd Kinsta

Co sprawia, że ​​usługa hostingowa jest premium?

Na każdej standardowej platformie hostingowej będą z nią związane negatywy. Szybkość witryny może nie być idealna lub instalacja protokołu SSL może być dużym problemem. Istotą tych usług premium jest usunięcie wszelkich bolączek. Robią to, pobierając więcej opłat, aby mieć najlepszą możliwą infrastrukturę.

Sama Kinsta została stworzona przez programistów WordPress. To dobry znak, ponieważ został stworzony przez osoby, które naprawdę chciały skorzystać z usługi. W 2013 roku ich celem było stworzenie najlepszej platformy hostingowej WordPress na rynku.

Kinsta Dashboard

Twórcy zdali sobie sprawę, że są wiele usług hostingowych oferujących ten sam rodzaj usługi. Zamiast pobierać niską kwotę dolara, postanowili zbudować usługę hostingową opartą na nowej technologii całkowicie skoncentrowany na szybkości, bezpieczeństwie i stabilności.

Dokonali tego, budując na platformie Google Cloud wykorzystując najnowszą technologię i łącząc ją z kontrolą bezpieczeństwa w przypadku przekroczenia poziomu uprawnień oraz ponadprzeciętną obsługą klienta.

 • PROS

  Wysoki poziom obsługi klienta
  Bezpieczna sieć
  Codzienne kopie zapasowe
  Szybkie prędkości
  Niezawodny czas pracy
  Funkcje premium

 • CONS

   Nowy pulpit nawigacyjny, więc nie cPanel ani Plesk
  Kosztowny
  Specjalizuje się tylko w WordPress

Kinsta Uptime

Serwery Kinsta są strategicznie rozmieszczane i obsługiwane przez Google Cloud Platform, co oznacza, że ​​są super szybkie. Za cenę, którą zapłacisz za Kinstę, lepiej otrzymuj absurdalne prędkości. Na szczęście Kinsta dostarcza.

Zanurzmy się w mojej ulubionej części, w rzeczywistych liczbach.

Wszystkie nasze testy zostały przeprowadzone w Kanadzie, aby uzyskać dokładną mieszankę wyników w całym kraju. Podczas testu korzystaliśmy z serwera Montréal dla Montréal i Toronto oraz serwera Iowa dla Vancouver i Winnipeg. Aby rozpocząć, sprawdź poniższe wyniki z naszych czterech lokalizacji testowych.

 • Montreal

  Czas pracy – 99,98%
  Czas ładowania – 409ms

 • Toronto

  Czas pracy – 99,98%
  Czas ładowania – 468ms

 • Vancouver

  Czas pracy – 99,97%
  Czas ładowania – 416ms

 • Winnipeg

  Czas pracy – 99,97%
  Czas ładowania – 501ms

Co właściwie oznaczają te liczby??

Po pierwsze, ważne jest, aby zrozumieć terminologię. Kiedy mówimy o czasie bezczynności na HostingCanada.org, odnosi się to do pomiaru stopnia spójności usług dostawcy hostingu. Statystyka jest prezentowana jako procent wskazujący całkowity czas, w którym dostawca usług hostingowych jest online i działa normalnie.

Na przykład, Kinsta działał z 99,98% czasu sprawności z lokalizacji testowych w Montrealu. Oznacza to, że we wszystkich danych, które zgromadziliśmy podczas naszych testów, Usługi Kinsta były niedostępne tylko dla 0,02% czasu użytkowników Montrealu. Matematyka oznacza mniej niż 2 godziny przestoju w ciągu roku – prawie nic.

Podczas oceny wydajności czasu sprawności nawet ułamek punktu procentowego może znacząco wpłynąć na dostępność Twojej witryny. Uważamy, że wskaźniki czasu działania wynoszące ponad 98% są mocne, a wszystko poniżej jest sklasyfikowane jako słabe.

Kinsta z 99,9% + czasu sprawności

Najlepsze firmy hostingowe gwarantują 99% bezawaryjności, w przeciwnym razie zwrócą Ci niektóre płatności, jeśli nie zostaną spełnione te oczekiwania. Kinsta jest jedną z tych firm, które zapewniają taką gwarancję.

Strona Kinsta Uptime

Teraz, zmieniając biegi na czasy ładowania, skupiamy się na ogólnej dostępności na rzeczywiste pomiary prędkości. Liczby zebrane przez Hosting Canada to średnia z miesięcy testów na platformie Kinsta z różnymi przeglądarkami, takimi jak Google Chrome, Mozilla Firefox i Microsoft Internet Explorer. Czasy podane powyżej są mierzone w milisekundach i obejmują długość pełnego żądania i odpowiedzi dla serwera sieci w chmurze.

Pamiętaj, że użytkownicy końcowi Twojej witryny mogą wydawać się zmienni w czasach reakcji z powodu różnych czynników, w tym szybkości sieci lokalnej, zachowania przeglądarki i ruchu na serwerze. Ogólnie, Prędkości czasu ładowania Kinsta wypadły znacznie powyżej średniej w porównaniu do innych popularnych dostawców dostępnych w Kanadzie. Mamy tendencję do posiadania wyższej prędkości internetu niż większość.

Czasy ładowania, które średnio wynoszą 2000 milisekund lub mniej, są uważane za wysoką wydajność, ponieważ oznacza to, że użytkownik końcowy będzie miał bardzo małe opóźnienie podczas ładowania strony internetowej. Korzystanie z usług hostingowych o dłuższym czasie reakcji jest ryzykowne. Czytelnicy i klienci mogą denerwować się opóźnieniami i zamiast tego mogą przeglądać inne witryny.

Kinsta wydmuchuje te czasy z wody i naprawdę zapewnia doskonałe wrażenia.

Serwery

Kinsta korzysta z Google Cloud, a dokładniej z wieloregionalnej wersji swojej usługi. Oznacza to, że użytkownicy Kinsta mają dostęp do 22 regionów, w których znajdują się centra danych.

Lokalizacje w Kinsta

Jako Kanadyjczyk istnieje wiele serwerów, które mogą mieć sens dla Twojej firmy, takich jak Montréal i Iowa.

Jeśli zdecydujesz się użyć Kinsta, możesz wybrać następujące miasta dla swojego centrum danych:

 •  Council Bluffs, Iowa, USA
  St. Ghislain, Belgia
   Hrabstwo Changhua, Tajwan
   Sydney w Australii
   The Dalles, Oregon, USA
  Ashburn, Virginia, USA
  Moncks Corner, Karolina Południowa, USA
  São Paulo, Brazylia
  Londyn, Wielka Brytania
  Frankfurt, Niemcy
 • Jurong West, Singapur
  Tokio, Japonia
  Mumbai w Indiach
  Montreal, Kanada
  Holandia
  Hamina, Finlandia
  Los Angeles, Kalifornia
  Hongkong
  Zurych, Szwajcaria
  Osaka, Japonia

Bezpieczeństwo i monitorowanie

Bezpieczeństwo jest oczywiście dużym problemem przy zarządzaniu witryną. Istnieje wiele sposobów zabezpieczenia witryny WordPress. Możesz użyć wtyczek lub wdrożyć własną procedurę ręczną, ale najlepszym sposobem na zarządzanie zabezpieczeniami WordPress jest zlecenie wykonania zadania innej osobie.

Kto powinien z niego korzystać

Kinsta implementuje sieć o wysokim poziomie bezpieczeństwa, która zasadniczo robi wszystko, co zrobiłaby dla Ciebie wtyczka bezpieczeństwa WordPress.

Częścią wartości dodanej usługi premium jest to, że czynią twoją stronę wyjątkowo bezpieczną. konkretnie, Kinsta implementuje wykrywanie ataku DDoS, ograniczenia programowe, obsługę SSL i zapory ogniowe.

Mało tego, jeśli z jakiegoś powodu atak przełączy twoją stronę w tryb offline i usunie wszystko, nie masz się czego obawiać. Kinsta ma codzienne zasady tworzenia kopii zapasowych co oznacza, że ​​bez względu na wszystko możesz od razu uruchomić wczorajszą wersję swojej witryny. Jeśli osoba atakująca witrynę poprawnie wykona swój atak, być może uda Ci się odzyskać dzisiejszą wersję witryny.

funkcje bezpieczeństwa kinsta

Kinsta korzysta z oddzielnych środowisk tworzenia kopii zapasowych dla witryny na żywo i środowiska testowego więc nie stracisz żadnego z nowych postępów.

Jeśli codzienna kopia zapasowa nie jest twoją rzeczą, możesz zapłacić Kinsta więcej za aktualizację witryny tak często, jak to możliwe. Jeśli jesteś paranoikiem, który potrzebuje kopii zapasowej Twojej witryny co godzinę, Kinsta nie będzie Cię oceniać, weźmie kilka dodatkowych dolarów i co godzinę będzie archiwizować Twoją witrynę.

Kinsta aktywnie działa na rzecz zapobiegania włamaniom ponieważ dbają o to, aby całe oprogramowanie ich serwerów było aktualne i stosowali wysokie zasady monitorowania, które zajmiemy się w następnej kolejności. Jeśli zostaniesz zhakowany, Kinsta ma gwarancję, że zostaniesz załatwiony z natychmiastowym priorytetem. Ich eksperci WordPress obiecują, że Twoja strona internetowa zostanie ponownie uruchomiona i uruchomiona w krótkim czasie.

Ceny i funkcje

Czy kiedykolwiek kupiłeś usługę i usługa ta jest o wiele większa niż faktycznie potrzebujesz? Na przykład, jeśli kupisz siedzenia po stronie lodowiska do gry Maple Leaf, a cena biletu obejmuje masaż, kiedy tylko chcesz.

kinsta wycena starter-pro-biznes

Nie zrozum mnie źle, masaż byłby miły. Nie jest to jednak konieczne. Z przyjemnością obejrzysz grę. Wersja Kinsta masażu w hokeju jest ich polityką monitorowania. To zdecydowanie przesada, ale wciąż doceniamy.

kinsta wycena biznes-przedsiębiorstwo

Usługa hostingowa sprawdza twoją witrynę co dwie minuty. Tak, co dwie minuty. Oznacza to, że Kinsta sprawdza Twoją witrynę 720 razy dziennie. Trochę mi to wygląda, ale co ja wiem. Jeśli coś pójdzie nie tak, natychmiast sprawdzają i naprawiają. Może się to zdarzyć dosłownie, zanim zdasz sobie sprawę, że coś jest nie tak. Kinsta robi to samo z całym swoim sprzętem i systemami.

Obsługa klienta

Kinsta naprawdę przenosi obsługę klienta hostingu na wyższy poziom. Firma nie jest usatysfakcjonowany samą pomocą, aby upewnić się, że wszystko robisz dobrze pod względem hostingu. Obsługa klienta pomoże Ci nawet w Twojej witrynie WordPress. W końcu jest to usługa hostingowa WordPress.

Kto powinien z niego korzystać

Kinsta jest po to, aby pomóc Ci w tworzeniu witryny WordPress. Ponieważ usługa jest skonfigurowana jako usługa hostingowa WordPress, dział obsługi klienta wie wszystko o WordPress i może rozwiązać problemy z WordPress. Pomogą Ci w rozwiązywaniu problemów, konserwacji serwera, motywów, wtyczek i ogólnej konserwacji. Korzystanie z Kinsta jako usługi hostingowej zapewnia od razu ekspert WordPress w zespole.

funkcje wsparcia kinsta

Witryna Kinsta ma nawet całą sekcję poświęconą nauczaniu WordPress.

Baza wiedzy

Osobiście nienawidzę korzystania z obsługi klienta w firmie, ponieważ informacje, których potrzebuję, są już dostępne. Jestem frajerem bazy wiedzy, a Kinsta dostarcza. Mają niezliczone pomocne artykuły, które powinny obejmować najbardziej podstawowe zagadnienia.

Wygląda na to, że polityka Kinsty polega na rejestrowaniu wszystkich problemów, a jeśli wystąpi więcej niż kilka razy, tworzą artykuł na ten temat w bazie wiedzy.

Wsparcie 24/7

Kinsta zapewnia całodobową obsługę klienta co jest fantastyczne dla międzynarodowych klientów i osób, które lubią pracować do późnych godzin nocnych. Wsparcie jest dostępne za pośrednictwem czatu i poczty e-mail i jest zasilany przez domofon, najlepsze oprogramowanie do obsługi klienta na rynku i pozwala wielu osobom uzyskać dostęp do problemu obsługi klienta.

funkcje

Powinieneś spodziewać się szeregu funkcji z usługi premium, takiej jak Kinsta. Na szczęście Kinsta nie powstrzymuje się i daje ci wszystko, czego możesz chcieć. Jeśli Kinsta nie ma obecnie tego, czego chcesz, ich witryna informuje nas, aby się z nimi skontaktować więc usługa może pracować nad jego uzyskaniem. Nie znam innej usługi hostingowej, która to oferuje.

Przegląd funkcji kinsta

Architektura

To napędza całą łódź. Kinsta wykorzystuje najnowszą technologię, aby zapewnić szybki czas ładowania, o którym mówiliśmy wcześniej. Sposób, w jaki to się osiąga, to: koncentrując się na wykorzystaniu najlepszej technologii, izolacji zasobów, automatycznej skalowalności i dostępności.

Dla entuzjastów technologii istnieje technologia, którą Kinsta wykorzystuje w swojej architekturze, to Nginx, PHP 7.4, kontenery oprogramowania LXD i MariaDB.

Google Cloud

Platforma Google Cloud to najlepsza i najszybsza platforma, z której może korzystać usługa hostingowa. Dzięki 22 centrom danych na całym świecie wszystko jest połączone i zaprojektowane tak, aby nikt z nich nie był daleko. Powoduje to znacznie szybsze prędkości i pozwala każdemu klientowi Kinsta na zwiększenie mocy w dowolnym momencie.

Inne funkcje

Kinsta ma inne funkcje, takie jak bezpłatne migracje witryn, jeśli przychodzisz z innego hosta, gotowość do wzrostu ruchu, narzędzia do zarządzania witryną, serwery pomostowe, klonowanie witryn, analityka witryny, zastrzeżony pulpit nawigacyjny, środowiska testowe, witryny programistyczne, zaawansowana obsługa programistów, wiele PHP wersje, Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis, wizyty w skali, CDN i odwrotne proxy Nginx.

Funkcje prędkości uptime kinsta

I jeszcze jedno, jeśli nie widzisz tego, czego potrzebujesz na pulpicie nawigacyjnym, Kinsta zachęca do skontaktowania się z zespołem pomocy technicznej, aby poprosić o to, czego potrzebujesz. Nie przetestowaliśmy tego, ale wygląda na to, że dostaną wszystko, czego potrzebujesz, w oparciu o przebieg innych testów obsługi klienta.

Rodzaje hostingu

Kinsta nie oferuje hostingu współdzielonego ani hostingu VPS. Oferuje własny typ hostingu który obecnie nie ma etykiety. Zamiast oferować dedykowany serwer lub opcje hostingu VPS, Kinsta oferuje opcje startowe i pro, a także kategorię biznes i przedsiębiorstwo.

Opcja startowa jest idealna dla kogoś, kto ma jedną stronę internetową, podczas gdy wersja pro jest dla kogoś, kto ma jedną lub dwie strony internetowe, ale potrzebuje trochę dodatkowego soku.

Łatwo jest określić, którego planu będziesz potrzebować, ponieważ Kinsta określa go za pomocą łatwych wskaźników, które odpowiadają Twoim potrzebom na przykład liczbę instalacji WordPress i całkowity miesięczny ruch.

Po przejściu do kategorii biznesowej i korporacyjnej najlepszym sposobem na określenie potrzebnych potrzeb jest dopasowanie ich do tego. Jeśli prowadzisz agencję lub przedsiębiorstwo, które ma większe potrzeby niż oferowane, wystarczy skontaktować się z firmą.

Plany cenowe

Każdy plan z Kinsta obejmuje:

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
  Darmowe podstawowe migracje z innych hostów
  Google Cloud Platform
  Wszystkie ich serwery
  Automatyczne codzienne kopie zapasowe
  14 dni przechowywania kopii zapasowych
  Wsparcie 24/7
 • Środowisko dla wielu użytkowników
  Miejsce postoju
  Certyfikat SSL
  Obsługa PHP 7
  Dostęp SSH
  Pamięć podręczna z białą etykietą

Każdy plan oprócz planu początkowego obejmuje także klonowanie witryn i obsługę wielu witryn. Różne plany pokazano w poniższej tabeli. Najlepszym sposobem na określenie, czego możesz potrzebować, jest liczba witryn, z których będziesz korzystać, oraz liczba odwiedzin miesięcznych.

Podsumowując

Kinsta jest prawdopodobnie uważany za jedno z najlepszych obecnie dostępnych na rynku rozwiązań hostingowych WordPress. Nie mamy Kinsty na pierwszym miejscu, ponieważ większość ludzi nie potrzebuje najlepszego na rynku rozwiązania hostingowego WordPress dla konsumentów. 

Usługa została zbudowana jako produkt premium a większość ludzi, zwłaszcza dopiero zaczynając, musi po prostu uruchomić swoją stronę internetową.

Dla tych, którzy potrzebują najlepszego na rynku rozwiązania hostingowego WordPress dla konsumentów, zalecamy korzystanie z Kinsta. Jeśli potrzebujesz najszybsze prędkości, najlepszy czas bezawaryjnej pracy, bezpieczeństwo w stylu Fort Knox i eksperci WordPress na telefon, powinieneś użyć Kinsta

Jeśli masz już rozbudowaną witrynę i ruch jest duży, zalecamy przejście na Kinstę..

FAQ

Czym zarządza hosting WordPress?

Zarządzany hosting WordPress to usługa, w której zadbano o wszystkie techniczne aspekty hostingu witryny WordPress. Host dba o bezpieczeństwo, szybkość, aktualizacje, kopie zapasowe, czas działania i skalowalność. Oznacza to również, że obsługa klienta jest fantastyczna. Korzystanie z zarządzanego hostingu WordPress powoduje znaczną odpowiedzialność techniczną z ramienia właściciela strony.

Czy Kinsta dzieli hosting??

Kinsta nie jest hostingiem współdzielonym. Firma stworzyła swoją własną kategorię. Gdybyśmy musieli to zdefiniować, nazwalibyśmy to hostingiem kontenerów Google Cloud. Firma korzystająca z Google Cloud i zarządza każdą domeną we własnym kontenerze oprogramowania przez Linux.

Jaka jest różnica między hostem a domeną?

Domena to Twój adres internetowy. W ten sposób ludzie wiedzą, gdzie znaleźć rzeczywistą stronę internetową. Wpisują go w przeglądarce internetowej, która działa jak internetowy GPS. Twój adres musi być gdzieś, aby założyć sklep, więc Twój hosting zapewnia ziemię internetową, na której możesz policzkować twój adres. W tym scenariuszu Twoja rzeczywista strona internetowa byłaby Twoim domem internetowym.

Może Ci się spodobać:

 • Najlepsze usługi hostingowe
 • Najlepszy tani hosting
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector