Kinsta ülevaade

Kinsta on esmaklassiline veebimajutaja. Kui ma mõtlen esmaklassilisele asjale, tahan seda tavaliselt ükskõik kui räpast vanast standard asi on saadaval. Kui ma tean, et seal on premium versioon, siis ma kardan alternatiivi.


Hostimaailmas ei vaja enamik inimesi premium-versiooni. See on tõenäoliselt nii enamikes premium-teenustega seotud olukordades. Tavalised hostimisteenused saavad tõesti töö tehtud, eriti inimestele, kes alles alustavad oma veebisaidiga. 
See ei tähenda, et premium-hostingul pole oma kohta. Sellistel teenustel nagu Kinsta on terve hulk eeliseid.

Suurepärane on see Kinsta on parim seal pakutavatest esmaklassilistest hostimisvõimalustest ja ma tahaksin teile öelda, miks.

TLDR;

Kinsta kuulub WordPressi hostimise premium kategooriasse. Kui otsustate, et soovite Kinsta kasutamiseks lisaraha kokku küsida, ei pea te pettuma. Lihtsalt teadke, et kulutate palju raha. 

Oluline on meeles pidada, et odavamad hostimisteenused pakuvad teile vajalikku ilma palju raha kulutamata. Kui vajate premium-hallatava hostimisteenust, Kinsta on suurepärane valik.

Ülevaade Kinsta

Mis teeb majutusteenuse lisatasu?

Mis tahes standardsel hostimisplatvormil on sellega seotud negatiivseid külgi. Saidi kiirus ei pruugi olla täiuslik või võib SSL-i installimine olla suur valu. Nende lisateenuste eesmärk on kaotada kõik valupunktid. Nad teevad seda laadides rohkem, et neil oleks parim võimalik infrastruktuur.

Kinsta ise loodi WordPressi arendajate poolt. See on hea märk, kuna selle lõid inimesed, kes tegelikult tahtsid seda teenust kasutada. 2013. aastal oli nende eesmärk luua turul parim WordPressi hostimisplatvorm.

Kinsta armatuurlaud

Tegijad said aru, et on olemas palju hostimisteenuseid, mis pakuvad sama tüüpi teenuseid. Madala dollarisumma tasumise asemel otsustasid nad luua uuele tehnoloogiale tugineva hostimisteenuse, st keskendunud täielikult kiirusele, turvalisusele ja stabiilsusele.

Selle, kuidas nad seda on teinud, toetudes samal ajal Google’i pilveplatvormile uusima tehnoloogia kasutamine ning selle paaristamine ülekontrollitud turvakontrollide ja ülemise klienditoega.

 • Plussid

  Kõrgetasemeline klienditugi
  Turvaline võrk
  Igapäevased varukoopiad
  Kiire kiirus
  Usaldusväärne tööaeg
  Premium omadused

 • Miinused

   Uus armatuurlaud, seega pole cPaneli ega Pleski
  Kallid
  Spetsialiseerub ainult WordPressile

Kinsta Uptime

Kinsta serverid on Google Cloud Platformi strateegiliselt paigutatud ja mehitatud, mis tähendab, et need on ülikiirad. Selle hinna eest, mida Kinsta eest maksate, saate parem absurdset kiirust. Õnneks toimetab Kinsta.

Sukeldugem minu lemmikosa, tegelike numbrite hulka.

Kõik meie testid viidi läbi Kanadas, et saada täpsed tulemused kogu riigis. Testi vältel kasutasime Montréali serverit Montréali ja Toronto jaoks ning Iowa serverit Vancouveri ja Winnipegi jaoks. Alustamiseks vaadake meie nelja testimiskoha tulemusi allpool.

 • Montrealis

  Uptime – 99,98%
  Laadimisaeg – 409ms

 • Toronto

  Uptime – 99,98%
  Laadimisaeg – 468ms

 • Vancouver

  Uptime – 99,97%
  Laadimisaeg – 416ms

 • Winnipeg

  Uptime – 99,97%
  Laadimisaeg – 501ms

Mida need numbrid tegelikult tähendavad?

Noh, kõigepealt on oluline mõista terminoloogiat. Kui räägime veebisaidil HostingCanada.org tööajast, siis osutab see mõõtmele, kui järjekindlad on hostiteenuse pakkuja teenused. Statistika on esitatud protsentides, mis näitab üldist aega, mille jooksul hostingu pakkuja on võrgus ja töötab normaalselt.

Näiteks, Kinsta on esinenud 99,98% -lise tööajaga Montreali testimiskohtadest. See tähendab, et kõigi andmete osas, mille oleme oma testimise käigus kogunud, Kinsta teenused olid Montreali kasutajate jaoks alla vaid 02% protsenti. Matemaatika tähendab aasta jooksul vähem kui 2-tunnist seisakuid – peaaegu mitte midagi.

Toimivuse toimivuse mõõtmisel võib isegi murdosa protsendipunkt teie veebisaidi saadavust märkimisväärselt muuta. Peame üle 98% tööaja mõõdikuid tugevaks, kusjuures kõik, mis on madalam kui klassifitseeritakse halvaks.

Kinsta 99,9% + Uptimes

Parimad hostimisettevõtted tagavad 99% tööaja. Kui muidu see ootus ei täitu, maksab teile osa teie maksetest tagasi. Kinsta on üks neist ettevõtetest, kes sellist garantiid pakub.

Kinsta Uptime leht

Kui käigud laadimisaegadele lülitatakse, nihkub meie fookus üldisest saadavusest tegeliku kiiruse mõõtmisele. Kanadas Hosting koostanud numbrid on keskmised kuude jooksul tehtud testid Kinsta platvormil koos erinevate brauseritega nagu Google Chrome, Mozilla Firefox ja Microsoft Internet Explorer. Ülaltoodud aegu mõõdetakse millisekundites ja need hõlmavad pilve veebiserverile esitatud täieliku päringu ja vastuse pikkust.

Pidage meeles, et teie veebisaidi lõppkasutajad võivad reageerimise aegades erineda mitmesuguste tegurite, sealhulgas kohaliku võrgu kiiruse, brauseri käitumise ja serveri liikluse tõttu. Üldiselt, Kinsta laadimisaja kiirused olid keskmisest tunduvalt paremad võrreldes teiste Kanadas levinud pakkujatega. Interneti-kiirus on tavaliselt suurem kui enamikul.

Suureks jõudluseks loetakse laadimisaegu, mis keskmiselt 2000 millisekundit või vähem, kuna see tähendab, et lõppkasutaja kohtub veebilehe laadimisel väga väikese viivitusega. Aeglasema reageerimise ajaga hostiteenuse pakkujaid on riskantne kasutada. Teie lugejad ja kliendid võivad viivituste pärast pahane olla ja otsustavad sirvida selle asemel teisi saite.

Kinsta puhub need ajad veest välja ja pakub tõeliselt esmaklassilist elamust.

Serverid

Kinsta kasutab Google Cloudit ja täpsemalt nende teenuse mitut piirkonda hõlmavat versiooni. See tähendab, et Kinsta kasutajatel on juurdepääs 22 piirkonnale, kus asuvad andmekeskused.

Kinsta asukohad

Kanadalasena on mitu serverit, näiteks Montréal ja Iowa, mis võivad teie ettevõttele mõistlikuks osutuda.

Kui otsustate kasutada Kinstat, võite oma andmekeskuse jaoks valida järgmised linnad:

 •  Council Bluffs, Iowa, USA
  St. Ghislain, Belgia
   Changhua maakond, Taiwan
   Sydney, Austraalia
   Dalles, Oregon, USA
  Ashburn, Virginia, USA
  Moncks Corner, Lõuna-Carolina, USA
  São Paulo, Brasiilia
  London, Suurbritannia
  Frankfurt, Saksamaa
 • Jurong West, Singapur
  Tokyo, Jaapan
  Mumbai, India
  Montréal, Kanada
  Holland
  Hamina, Soome
  Los Angeles, California
  Hongkong
  Zürich, Šveits
  Osaka, Jaapan

Turvalisus ja seire

Turvalisus on ilmselgelt veebisaidi haldamisel suur mure. WordPressi veebisaidi turvamiseks on palju võimalusi. Võite kasutada pistikprogramme või rakendada oma käsitsiprotseduure, kuid parim viis WordPressi turvalisuse haldamiseks on see, kui keegi teine ​​teeb suurema osa tööst teie heaks.

Kes peaks seda kasutama

Kinsta rakendab kõrgeturvalist võrku, mis teeb põhimõtteliselt kõike, mida WordPressi turbe plugin teie heaks teeks.

Üks osa lisatasu lisatasust premium-teenuses on see need muudavad teie veebisaidi eriti turvaliseks. Täpsemalt, Kinsta rakendab DDoS-i rünnakute tuvastamist, tarkvarapõhiseid piiranguid, SSL-tuge ja tulemüüre.

Ja mitte ainult, et kui rünnak viib teie veebisaidi mingil põhjusel võrguühenduseta ja kustutab kõik, pole teil midagi karta. Kinsta kasutab igapäevaseid varunduspõhimõtteid mis tähendab, et hoolimata sellest, saate oma veebisaidi eilse versiooni kohe tööle panna. Kui teie veebisaidi ründaja korraldab rünnaku õigeks, võib teil olla võimalik isegi oma veebisaidi tänane versioon tagasi saada.

kinsta turvaelemendid

Kinsta kasutab teie veebisaidi ja lavastuskeskkonna jaoks eraldi varunduskeskkondi nii et te ei kaota ka oma uut edusamme.

Kui igapäevase varukoopia tegemine pole teie asi, võite maksta Kinstale oma veebisaidi võimalikult sagedaseks värskendamiseks rohkem. Kui olete paranoiline inimene, kes vajab teie saidi varundamist igal tunnil, siis Kinsta ei mõista teid üle, nad võtavad paar lisa dollarit ja varundavad teie saiti iga tund.

Kinsta on häkkerite ennetamisel ennetav kuna nad hoiavad kogu oma serveritarkvara ajakohasena ja neil on kopsakaid jälgimispõhimõtteid, mida käsitleme järgmisena. Kui teid häkitakse, on Kinsta garantii, et teie eest hoolitsetakse esmajärjekorras. Nende WordPressi eksperdid lubavad, et saavad teie veebisaidi kohe uuesti tööle ja töötama.

Hinnakujundus ja funktsioonid

Kas olete kunagi teenuse ostnud ja sellesse teenusesse kaasatud on palju rohkem kui tegelikult vajate? Nagu näiteks siis, kui ostate Vahtra lehe mängule liuväljas istmeid ja piletihinnas sisaldub massaaž alati, kui soovite.

kinsta hinnakujundus alustavale ettevõttele

Ärge saage minust valesti aru, massaaž oleks tore. Kuid see pole vajalik. Oleksite rahul vaid mängu vaatamisega. Kinsta versioon hokimängude massaažist on nende jälgimispoliitika. See on kindlasti ülepaisutatud, kuid siiski hinnatud.

kinsta hinnakujundusettevõte

Majutusteenus kontrollib teie veebisaiti iga kahe minuti järel. Jah, iga kahe minuti tagant. See tähendab, et Kinsta kontrollib teie veebisaiti 720 korda päevas. Mulle tundub natuke, aga mida ma tean. Kui midagi valesti läheb, uurivad nad seda kohe ja parandavad. See võib sõna otseses mõttes juhtuda enne, kui saate isegi aru, et midagi on valesti. Kinsta teeb sama ka kõigi nende riistvara ja süsteemidega.

Klienditugi

Kinsta viib veebimajutuse klienditoe tõepoolest järgmisele tasemele. Ettevõte pole rahul sellega, et aitate teil veenduda, et teete kõik õigesti hostimise osas. Klienditugi aitab teid isegi teie WordPressi veebisaidil. See on ju WordPressi veebimajutusteenus.

Kes peaks seda kasutama

Kinsta aitab teid WordPressi saidil tegelikult aidata. Kuna teenus on üles seatud WordPressi hostimisteenusena, Klienditugi teab kõike WordPressist ja suudab teie jaoks WordPressiga seotud probleemid lahendada. Nad on abiks tõrkeotsingul, serveri hooldusel, teemadel, pistikprogrammidel ja üldisel hooldusel. Kinsta kasutamine hostimisteenusena annab teile kohe oma meeskonna WordPressi eksperdi.

kinsta tugifunktsioonid

Kinsta veebisaidil on isegi terve jaotis, mis on pühendatud WordPressi õpetamisele.

Teadmistepagas

Ma isiklikult vihkan klienditoe kasutamist ettevõttes, kuna vajalik teave on mul juba olemas. Olen teadmistebaasi imetaja ja Kinsta toimetab. Neil on lugematu arv kasulikke artikleid, mis peaksid hõlmama põhilisi küsimusi.

Paistab, et Kinsta poliitikaks on kõigi probleemide logimine ja kui neid esineb mitu korda, loovad nad selle kohta teadmusbaasi käsitleva artikli.

24/7 tugi

Kinsta pakub klienditeenindust ööpäevaringselt mis on fantastiline rahvusvahelistele klientidele ja inimestele, kellele meeldib töötada hilja õhtul. Tugi on saadaval vestluse ja e-posti teel ning on toiteallikaks on parim klienditoe tarkvara täna turul ja võimaldab mitmel inimesel juurdepääsu teie klienditoe probleemile.

Funktsioonid

Peaksite eeldama, et saate hunniku funktsioone ka lisatasu teenuselt, näiteks Kinsta. Õnneks ei hoia Kinsta end tagasi ja annab teile kõik, mida võiksite soovida. Kui Kinsta’l pole praegu seda, mida soovite, käsitatakse tema veebisaidil meiega ühendust võtta nii et teenus saab selle saamise nimel tööd teha. Ma ei tea ühtegi teist hostimisteenust, mis seda pakub.

kinsta funktsioonide ülevaade

Arhitektuur

See juhib kogu paati. Kinsta kasutab uusimat tehnoloogiat, et tagada teile kiire laadimisaeg, millest me varem rääkisime. Selle saavutamise viis on keskendudes parima tehnoloogia kasutamisele, ressursside isoleerimisele, automaatsele mastaapsusele ja saadavusele.

Seal pakutavate tehnoloogiahuviliste jaoks kasutab tehnoloogia, mida Kinsta nende arhitektuuris kasutab, Nginx, PHP 7.4, LXD tarkvara konteinerid ja MariaDB.

Google’i pilv

Google Cloud platvorm on parim ja kiireim platvorm, mida hostimisteenus saab kasutada. 22 andmekeskusega üle kogu maailma on kõik ühendatud ja loodud nii, et keegi seda kasutavast pole kaugel. Selle tulemuseks on palju kiirem kiirus ja see võimaldab igal Kinsta kliendil oma võimsust suurendada igal ajal, kui nad seda soovivad.

Teised omadused

Kinsta pakub ka muid funktsioone, näiteks saitide tasuta migreerumist, kui tulete teiselt hostilt, liikluse suurenemise valmidus, saidihaldusriistad, lavastusserverid, saidi kloonimine, saidianalüütika, omanduses olev armatuurlaud, testimiskeskkonnad, arenduskohad, arenenud arendaja tugi, mitu PHP versioonid, Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis, skaalakülastused, CDN ja Nginxi pöördpuhvers.

kinsta uptime kiiruse funktsioonid

Veel üks asi, kui te ei näe armatuurlaual seda, mida vajate, soovitab Kinsta pöörduda tugimeeskonna poole ja küsida, mida vajate. Me pole seda testinud, kuid näib, et vastavalt vajadusele, nagu teised klienditoe testid on läinud, saavad nad kõik vajaliku,.

Hosting tüübid

Kinsta ei paku jagatud või VPS-i hostimist. See pakub oma tüüpi majutust sellel pole praegu silti. Selle asemel, et pakkuda spetsiaalset serverit või VPS-i hostimisvõimalusi, Kinsta pakub oma starter- ja pro-võimalusi ning tal on äri- ja ettevõtluskategooria.

Startimisvalik sobib suurepäraselt ühe veebisaidiga inimesele, samas kui profiversioon on mõeldud inimesele, kellel on üks või kaks veebisaiti, kuid vajab natuke lisamahla.

Lihtne on öelda, millist plaani vajate, kuna Kinsta koostab selle teie vajadustele vastavate lihtsate mõõdikute abil näiteks WordPressi installimiste arv ja igakuine liiklus.

Kui olete tutvunud äri- ja ettevõtluskategooriatega, on parim viis vajaliku kindlakstegemiseks, sobitades selle sellega vastavusse. Kui olete agentuur või ettevõte, kellel on pakutavast suuremad vajadused, peate vaid võtma ühendust ettevõttega.

Hinnakujundusplaanid

Iga Kinsta plaan sisaldab järgmist:

 • 30-päevane raha tagasi garantii
  Tasuta põhiränne teistelt võõrustajatelt
  Google’i pilveplatvorm
  Kõik nende serverid
  Automaatne igapäevane varundamine
  14 päeva varundamine
  24/7 tugi
 • Mitme kasutaja keskkond
  Peatuspaik
  SSL-sertifikaat
  PHP 7 tugi
  SSH-juurdepääs
  Valge märgisega vahemälu

Iga kava sisaldab peale stardiplaani ka saidi kloonimist ja mitme saidi tuge. Erinevad plaanid on toodud allolevas tabelis. Parim viis vajaliku kindlakstegemiseks on see, kui palju veebisaite te kasutate ja mitu igakuist külastust te saate.

Selle mähkimine

Kinstat peetakse seal ilmselt üheks parimaks turul pakutavaks WordPressi hostimislahenduseks. Kinstat pole meil number üks, sest enamik inimesi ei vaja turul parimat WordPressi hostimislahendust. 

Teenus on üles ehitatud esmaklassiliseks tooteks ja enamik inimesi, eriti just alustades, peavad lihtsalt oma veebisaidi elavaks saama.

Neile, kes vajavad parimat tarbija WordPressi hostimislahendust, soovitame tungivalt kasutada Kinstat. Kui teil on vaja kiireimad kiirused, parim tööaeg, Fort Knox-esque’i turvalisus ja WordPressi eksperdid kõne ajal, sa peaksid kasutama Kinstat

Kui olete oma veebisaidi üles ehitanud ja teenite praegu palju liiklust, soovitame kaaluda ka Kinstale üleminekut.

KKK

Mis on hallatav WordPressi hostimine??

Hallatud WordPressi hostimine on teenus, kus hoolitsetakse kõigi teie WordPressi saidi majutamise tehniliste aspektide eest. Host hoolitseb kindlasti turvalisuse, kiiruse, värskenduste, varundamise, tööaja ja skaleeritavuse eest. See tähendab ka, et klienditugi on fantastiline. Hallatava WordPress-hostingu kasutamine võtab veebisaidi omaniku õlgadelt palju tehnilist vastutust.

Kas Kinsta on jagatud hostimine?

Kinstat ei jagata hostimise teel. Ettevõtte tüüp lõi oma kategooria. Kui peaksime selle määratlema, nimetaksime seda Google Cloudi konteinerimahutuseks. Google Cloudit kasutav ettevõte haldab Linuxi kaudu iga domeeni oma tarkvara konteineris.

Mis vahe on hostil ja domeenil??

Domeen on teie veebiaadress. Nii teavad inimesed, kust leida teie tegelik veebisait. Nad kirjutavad selle veebibrauserisse, mis toimib Interneti-GPS-na. Teie aadress peab kuskil kaupluse üles seadma, nii et teie veebimajutaja pakub Internetti, kus teie aadressi saab. Selle stsenaariumi korral oleks teie tegelik veebisait teie Interneti-maja.

Sulle võib ka meeldida:

 • Parimad veebimajutusteenused
 • Parim odav hostimine
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector