Kinsta pārskats

Kinsta ir premium klases tīmekļa mitinātājs. Kad es domāju par kaut ko prēmiju, es to parasti gribu pār visiem netīrajiem vecajiem standarta lieta ir pieejama. Ja es zinu, ka tur ir premium versija, es ņirgājos par alternatīvu.


Hostinga pasaulē lielākajai daļai cilvēku nav nepieciešama premium versija. Tas, iespējams, ir gadījums lielākajā daļā situāciju saistībā ar premium klases pakalpojumiem. Standarta mitināšanas pakalpojumi patiešām padara darbu paveiktu, it īpaši cilvēkiem, kuri tikai sāk savu vietni. 
Tas nenozīmē, ka premium hostingam nav savas vietas. Pastāv virkne priekšrocību tādiem pakalpojumiem kā Kinsta.

Lieliska lieta ir tā Kinsta ir vislabākā no augstākās klases hostinga iespējām un es labprāt jums pastāstītu, kāpēc.

TLDR;

Kinsta ir WordPress mitināšanas premium kategorijā. Ja jūs nolemjat iekasēt papildu naudu, lai izmantotu Kinsta, jūs nebūsit vīlušies. Vienkārši zināt, ka jūs tērēsit daudz naudas. 

Ir svarīgi paturēt prātā, ka lētāki hostinga pakalpojumi var sniegt jums visu nepieciešamo, netērējot daudz naudas. Ja jums nepieciešams premium līmeņa pārvaldīts hostinga pakalpojums, Kinsta ir lieliska izvēle.

Pārskats par Kinsta

Kas padara hostinga pakalpojumu piemaksu?

Jebkurā standarta mitināšanas platformā ar to būs saistīti negatīvi. Vietnes ātrums var nebūt ideāls, vai arī SSL instalēšana var sagādāt lielas sāpes. Visu šo premium pakalpojumu mērķis ir noņemt jebkuru sāpju punktu. Viņi to dara, iekasējot vairāk, lai viņiem būtu vislabākā iespējamā infrastruktūra.

Pašu Kinsta izveidoja WordPress izstrādātāji. Šī ir laba zīme, jo to radīja cilvēki, kuri patiesībā vēlējās izmantot pakalpojumu. 2013. gadā viņu mērķis bija izveidot labāko WordPress mitināšanas platformu tirgū.

Kinsta informācijas panelis

Radītāji saprata, ka ir daudz hostinga pakalpojumu, kas piedāvā tāda paša veida pakalpojumus. Tā vietā, lai iekasētu nelielu dolāru summu, viņi nolēma izveidot mitināšanas pakalpojumu, kas balstīts uz jaunām tehnoloģijām, tas ir pilnībā koncentrējoties uz ātrumu, drošību un stabilitāti.

Viņi to dara, balstoties uz Google Cloud Platform izmantojot jaunākās tehnoloģijas un apvienojot tās ar pārmērīgām drošības pārbaudēm un augstāko klientu atbalstu.

 • Pros

  Augsts klientu atbalsta līmenis
  Drošs tīkls
  Ikdienas dublējumi
  Ātri ātrumi
  Uzticams darbspējas laiks
  Premium iespējas

 • CONS

   Jauns informācijas panelis, tāpēc nav cPanel vai Plesk
  Dārgi
  Specializējas tikai WordPress

Kinsta Uptime

Kinsta serverus stratēģiski izvieto un pārvalda Google Cloud Platform, kas nozīmē, ka tie ir īpaši ātri. Par cenu, kuru maksāsit par Kinsta, labāk saņemsit absurdu ātrumu. Par laimi Kinsta piegādā.

Ienirsim manā iecienītajā daļā, faktiskajos skaitļos.

Visi mūsu testi tika veikti Kanādā, lai palīdzētu iegūt precīzu rezultātu sajaukumu visā valstī. Visā testā mēs izmantojām Monreālas serveri Monreālai un Toronto un Aiovas serveri Vankūverai un Vinipegai. Lai sāktu, iepazīstieties ar zemāk redzamajiem rezultātiem no mūsu četrām testēšanas vietām.

 • Monreāla

  Laiks, kas pavadīts saitā – 99,98%
  Ielādes laiks – 409ms

 • Toronto

  Laiks, kas pavadīts saitā – 99,98%
  Ielādes laiks – 468 ms

 • Vankūvera

  Laiks, kas pavadīts saitā – 99,97%
  Ielādes laiks – 416 ms

 • Vinipega

  Laiks, kas pavadīts saitā – 99,97%
  Ielādes laiks – 501ms

Tātad, ko šie skaitļi patiesībā nozīmē??

Vispirms vispirms ir svarīgi saprast terminoloģiju. Kad vietnē HostCanada.org mēs runājam par darbības laiku, tas norāda uz to, cik konsekventi ir mitināšanas pakalpojumu sniedzēja pakalpojumi. Statistika tiek uzrādīta procentos, lai norādītu kopējo laiku, kurā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir tiešsaistē un darbojas normāli.

Piemēram, Kinsta ir uzstājusies ar 99,98% uptime no Monreālas testēšanas vietām. Tas nozīmē, ka visos datos, ko esam apkopojuši pārbaudēs, Kinsta pakalpojumi Monreālas lietotājiem bija samazinājušies tikai par 0,2% procentiem no laika. Matemātika gada laikā nozīmē mazāk nekā 2 stundas dīkstāves – gandrīz neko.

Novērtējot darbības laiku, pat procentuāla daļa var ievērojami mainīt jūsu vietnes pieejamību. Mēs uzskatām, ka uptime metrika, kas pārsniedz 98%, ir spēcīga, kaut kas zemāks par to, kas tiek klasificēts kā slikts.

Kinsta ar 99,9% + Uptimes

Labākie hostinga uzņēmumi garantē 99% uptime vai pretējā gadījumā atmaksās jums dažus no jūsu maksājumiem, ja šīs cerības netiks izpildītas. Kinsta ir viens no tiem uzņēmumiem, kas sniedz šādu garantiju.

Kinsta Uptime lapa

Pārslēdzot pārnesumus uz slodzes laiku, mūsu uzmanība tiek pārvietota no vispārējās pieejamības uz faktiskajiem ātruma mērījumiem. Hostinga Kanādas apkopotie skaitļi ir vidējie izmēģinājumu mēneši, izmantojot Kinsta platformu ar dažādām pārlūkprogrammām, piemēram, Google Chrome, Mozilla Firefox un Microsoft Internet Explorer. Iepriekš norādītie laiki tiek mērīti milisekundēs un aptver visa pieprasījuma un atbildes uz mākoņa tīmekļa serveri laiku.

Ņemiet vērā, ka jūsu vietnes gala lietotājiem reakcijas laiki var šķist nedaudz atšķirīgi dažādu faktoru dēļ, tostarp vietējā tīkla ātrums, pārlūka darbība un servera trafiks. Kopumā, Kinsta ielādes laika ātrums ievērojami pārsniedza vidējo salīdzinot ar citiem Kanādā pieejamiem izplatītājiem. Mums parasti ir ātrāks internets nekā lielākajai daļai.

Slodzes laiki, kas vidēji ir 2000 milisekundi vai mazāki, tiek uzskatīti par augstas veiktspējas rādītājiem, jo tas nozīmē, ka gala lietotājs, ielādējot vietni, saskaras ar ļoti nelielu kavēšanos. Hostinga pakalpojumu sniedzējus ar lēnāku reakcijas laiku ir riskanti izmantot. Jūsu lasītāji un klienti var nokaitināt kavēšanos un izvēlēties pārlūkot citas vietnes.

Kinsta šajos laikos pūš no ūdens un patiesi nodrošina izcilu pieredzi.

Serveri

Kinsta izmanto Google Cloud un, precīzāk, viņu pakalpojuma vairāku reģionu versiju. Tas nozīmē, ka Kinsta lietotājiem ir pieeja 22 reģioniem, kur atrodas datu centri.

Kinsta atrašanās vietas

Kā kanādietim ir vairāki serveri, piemēram, Montréal un Iowa, kuriem varētu būt jēga jūsu uzņēmumam.

Ja jūs nolemjat izmantot Kinsta, tad ir šādas pilsētas, kuras varat izvēlēties savam datu centram:

 •  Council Bluffs, Aiova, ASV
  Ghislain, Beļģija
   Čanghua apgabals, Taivāna
   Sidneja, Austrālija
   Dalle, Oregona, ASV
  Ešbērna, Virdžīnija, ASV
  Moncks Corner, Dienvidkarolīnā, ASV
  Sanpaulu, Brazīlija
  Londona, Lielbritānija
  Frankfurte, Vācija
 • Jurong West, Singapūra
  Tokija, Japāna
  Mumbaja, Indija
  Monreāla, Kanāda
  Nīderlande
  Hamina, Somija
  Losandželosa, Kalifornija
  Honkonga
  Cīrihe, Šveice
  Osaka, Japāna

Drošība un uzraudzība

Pārvaldot vietni, acīmredzami lielas bažas rada drošība. Ir daudz veidu, kā nodrošināt WordPress vietnes drošību. Varat izmantot spraudņus vai ieviest savu manuālo procedūru, bet labākais veids, kā pārvaldīt WordPress drošību, ir panākt, lai kāds cits paveiktu lielāko daļu darba jūsu vietā..

Kam tas jālieto

Kinsta ievieš augstas drošības tīklu, kas principā dara visu, ko WordPress drošības spraudnis darītu jūsu labā.

Daļa no papildu hostinga pakalpojuma pievienotās vērtības ir tā tie padara jūsu vietni īpaši drošu. Konkrēti, Kinsta īsteno DDoS uzbrukumu noteikšanu, uz programmatūru balstītus ierobežojumus, SSL atbalstu un ugunsmūrus.

Ne tikai tas, ka, ja kāda iemesla dēļ uzbrukums jūsu vietni atceļ bezsaistē un izdzēš visu, jums nav no kā baidīties. Uzņēmumam Kinsta ir ikdienas rezerves politika kas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, jūs varat nekavējoties izveidot un palaist savas vakardienas vietnes versiju. Ja jūsu vietnes uzbrucējs reizēm uzbrūk pareizi, jūs, iespējams, pat varēsit atgriezt šodienas savas vietnes versiju.

kinsta drošības elementi

Kinsta izmanto atsevišķas dublēšanas vides jūsu aktīvajai vietnei un jūsu pieturvietas videi tāpēc jūs arī nezaudēsit savu jauno progresu.

Ja ikdienas rezerves kopija nav jūsu lieta, varat maksāt Kinsta vairāk par vietnes atjaunināšanu pēc iespējas biežāk. Ja esat paranoiķis, kuram jūsu vietne ir jāpapildina katru stundu, Kinsta jūs netiesās, viņi ņems dažus papildu dolārus un katru stundu dublēs jūsu vietni..

Kinsta ir proaktīva hakeru novēršanā jo viņi visu savu servera programmatūru atjaunina un viņiem ir dūšīga uzraudzības politika, kuru mēs iepazīsimies ar nākamo. Ja jūs uzlauzsiet, Kinsta garantēs, ka par jums tiks rūpēts nekavējoties. Viņu WordPress eksperti sola, ka jūsu vietne tiks atjaunota un palaista īsā laikā.

Cenas un iespējas

Vai esat kādreiz iegādājies pakalpojumu un iekļauts tajā, ir daudz vairāk, nekā patiesībā nepieciešams? Piemēram, ja jūs iegādājaties vietas kļavas lapas spēlēm pie slidotavas un biļetes cenā ir iekļauta masāža, kad vien vēlaties.

kinsta cenu noteikšanas sākums-pro-bizness

Nelietojiet mani nepareizi, masāža būtu jauka. Tomēr tas nav nepieciešams. Jūs būtu priecīgs, tikai skatoties spēli. Viņu uzraudzības politika ir Kinsta versija par hokeja spēļu masāžu. Tas noteikti ir pārlieku liels, bet tomēr tiek novērtēts.

kinsta cenu noteikšanas biznesa uzņēmums

Hostinga pakalpojums jūsu vietni pārbauda ik pēc divām minūtēm. Jā, ik pēc divām minūtēm. Tas nozīmē, ka Kinsta jūsu vietni pārbauda 720 reizes dienā. Man tas šķiet mazliet, bet ko es zinu. Ja kaut kas noiet greizi, viņi to nekavējoties ieskatās un salabo. Tas var notikt burtiski, pirms jūs pat saprotat, ka kaut kas nav kārtībā. Kinsta rīkojas tāpat kā ar visu viņu aparatūru un sistēmām.

Klientu atbalsts

Kinsta patiesi pārņem tīmekļa mitināšanas klientu atbalstu nākamajā līmenī. Kompānija nav apmierināts tikai ar to, ka palīdzat pārliecināties, ka darāt visu pareizi hostinga ziņā. Klientu atbalsts jums pat palīdzēs jūsu WordPress vietnē. Galu galā tas ir WordPress tīmekļa mitināšanas pakalpojums.

Kam tas jālieto

Kinsta ir tur, kas faktiski palīdzēs jums ar jūsu WordPress vietni. Tā kā pakalpojums ir iestatīts kā WordPress mitināšanas pakalpojums, klientu atbalsts zina visu par WordPress un var jums noteikt WordPress problēmas. Viņi jums palīdzēs problēmu novēršanā, servera uzturēšanā, motīvu, spraudņu un vispārējā uzturēšanā. Izmantojot Kinsta kā mitināšanas pakalpojumu, jūs tūlīt iegūsit WordPress ekspertu savā komandā.

kinsta atbalsta funkcijas

Kinsta vietnē ir pat vesela sadaļa, kas veltīta WordPress mācīšanai.

Zināšanu pamats

Es personīgi ienīstu klientu atbalsta izmantošanu uzņēmumā, jo visa nepieciešamā informācija tur jau ir pieejama. Es esmu zibinātājs zināšanu bāzei, un Kinsta to nodrošina. Viņiem ir neskaitāmi noderīgi raksti, kuriem būtu jāaptver galvenās problēmas.

Izskatās, ka Kinsta politika ir reģistrēt visas problēmas, un, ja tāda rodas vairāk nekā pāris reizes, viņi par to izveido rakstu par zināšanām.

24/7 atbalsts

Kinsta nodrošina klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī kas ir fantastiski starptautiskiem klientiem un cilvēkiem, kuriem patīk strādāt vēlu vakarā. Atbalsts ir pieejams, izmantojot tērzēšanu un e-pastu, un ir darbina ar domofonu, labākā klientu atbalsta programmatūra šodien tirgū un ļauj vairākiem lietotājiem piekļūt jūsu klientu atbalsta problēmai.

Iespējas

Jums vajadzētu sagaidīt, ka saņemsiet virkni funkciju no tāda premium līmeņa pakalpojuma kā Kinsta. Par laimi, Kinsta neattur un dod jums visu, ko varētu vēlēties. Ja Kinsta šobrīd nav to, ko jūs vēlaties, viņu vietne mums saka, lai sazinātos ar viņiem tāpēc pakalpojums var strādāt pie tā iegūšanas. Es nezinu par citu mitināšanas pakalpojumu, kas to piedāvā.

kinsta funkciju pārskats

Arhitektūra

Tas ir tas, kas vada visu laivu. Kinsta izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu ātru ielādes laiku, par kuru mēs runājām iepriekš. Veids, kā tas tiek paveikts, ir izdarīts koncentrējoties uz labāko tehnoloģiju izmantošanu, resursu izolēšanu, automātisko mērogojamību un pieejamību.

Tehnoloģiju mīļotājiem, kurus Kinsta izmanto savā arhitektūrā, ir Nginx, PHP 7.4, LXD programmatūras konteineri un MariaDB.

Google Cloud

Google Cloud platforma ir labākā un ātrākā platforma, ko var izmantot mitināšanas pakalpojums. Ar 22 datu centriem visā pasaulē viss ir savienots un izveidots tā, lai pārliecinātos, ka neviens to nelieto tālu. Tas rada daudz ātrāku ātrumu un ļauj jebkuram Kinsta klientam palielināt jaudu, kad vien viņi vēlas.

Citas īpašības

Kinsta ir arī citas funkcijas, piemēram, bezmaksas vietņu migrācija, ja jūs ierodaties no citas saimniekdatora, sagatavotība trafika palielināšanai, vietņu pārvaldības rīki, inscenēšanas serveri, vietņu klonēšana, vietņu analītika, patentēts informācijas panelis, testa vide, attīstības vietnes, uzlabots izstrādātāju atbalsts, vairāki PHP versijas, Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis, mēroga apmeklējumi, CDN un Nginx reversā starpniekserveris.

kinsta uptime ātruma funkcijas

Vēl viena lieta, ja informācijas panelī neredzat nepieciešamo, Kinsta mudina sazināties ar atbalsta komandu, lai pieprasītu nepieciešamo. Mēs to neesam pārbaudījuši, taču šķiet, ka, ņemot vērā citus klientu atbalsta testus, viņi tiks galā ar visu nepieciešamo..

Hostinga veidi

Kinsta nepiedāvā dalītu mitināšanu vai VPS mitināšanu. Tas piedāvā savu hostinga veidu kam pašlaik nav etiķetes. Tā vietā, lai piedāvātu īpašu serveri vai VPS mitināšanas iespējas, Kinsta piedāvā savas sākuma un profesionālās iespējas, un tai ir biznesa un uzņēmumu kategorija.

Sākuma opcija ir lieliski piemērota kādam, kam ir viena vietne, savukārt pro versija ir domāta kādam, kam ir viena vai divas vietnes, bet kurai nepieciešama nedaudz papildu sulas.

Ir viegli pateikt, kurš plāns jums būs nepieciešams, jo Kinsta to izstrādā ar vienkāršiem rādītājiem, kas atbilst jūsu vajadzībām piemēram, WordPress instalāciju skaits un kopējais mēneša trafiks.

Kad esat iedziļinājies biznesa un uzņēmumu kategorijās, vislabākais veids, kā noteikt, kas jums nepieciešams, ir atbilstoši to pielāgot. Ja esat aģentūra vai uzņēmums, kam ir lielākas vajadzības nekā tas, kas tiek piedāvāts, jums atliek tikai sazināties ar uzņēmumu.

Cenu plāni

Katrā Kinsta plānā ietilpst:

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
  Bezmaksas pamata migrācija no citiem saimniekiem
  Google mākoņa platforma
  Visi viņu serveri
  Automātiskas ikdienas rezerves kopijas
  14 dienu rezerves saglabāšana
  24/7 atbalsts
 • Vairāku lietotāju vide
  Pieturvietu zona
  SSL sertifikāts
  PHP 7 atbalsts
  SSH piekļuve
  Kešatmiņa ar baltu marķējumu

Katrā plānā bez sākuma plāna ietilpst arī vietņu klonēšana un atbalsts vairākām vietnēm. Dažādie plāni ir parādīti tabulā zemāk. Labākais veids, kā noteikt, kas jums varētu būt nepieciešams, ir tas, cik daudz vietņu jūs izmantosit un cik mēnesī apmeklēsit.

Iesaiņojot to

Iespējams, ka Kinsta tur augšā tiek uzskatīts par vienu no labākajiem WordPress mitināšanas risinājumiem tirgū. Mums nav Kinsta ranga numur viens, jo lielākajai daļai cilvēku nav vajadzīgs labākais patērētāja WordPress mitināšanas risinājums tirgū. 

Pakalpojums tika veidots kā premium produkts un lielākajai daļai cilvēku, it īpaši sākot darbu, ir vienkārši jāuzsāk viņu vietnes darbība.

Tiem, kam vajadzīgs vislabākais patērētāja WordPress mitināšanas risinājums tirgū, mēs ļoti iesakām izmantot Kinsta. Ja jums ir nepieciešams ātrākais ātrums, vislabākais darbspējas laiks, Fort Knox-esque drošība un WordPress eksperti pēc izsaukuma, jums vajadzētu izmantot Kinsta

Ja esat izveidojis savu vietni un tagad iegūstat lielu trafiku, mēs iesakām apsvērt arī pāreju uz Kinsta.

BUJ

Kas tiek pārvaldīts WordPress mitināšana?

Pārvaldītā WordPress mitināšana ir pakalpojums, kurā tiek parūpēti visi jūsu WordPress vietnes mitināšanas tehniskie aspekti. Saimnieks nodrošina, ka tiek pārvaldīta drošība, ātrums, atjauninājumi, dublējumi, darbspējas laiks un mērogojamība. Tas arī nozīmē, ka klientu atbalsts ir fantastisks. Izmantojot pārvaldītu WordPress mitināšanu, vietnes īpašnieks uzņemas lielu daļu tehniskās atbildības.

Vai Kinsta ir hostinga koplietotājs?

Uzņēmumā Kinsta nav dalīta mitināšanas. Uzņēmuma veids ir izveidojis savu kategoriju. Ja mums tas būtu jādefinē, mēs to sauktu par Google Cloud konteinera mitināšanu. Uzņēmums, kas izmanto Google Cloud, un katru domēnu vada uz sava programmatūras konteinera, izmantojot Linux.

Kāda ir atšķirība starp resursdatoru un domēnu?

Domēns ir jūsu tīmekļa adrese. Tādējādi cilvēki zina, kur atrast jūsu faktisko vietni. Viņi to ievada tīmekļa pārlūkā, kas darbojas kā interneta GPS. Jūsu adresei ir kaut kur jānosaka veikals, lai jūsu tīmekļa mitinātājs nodrošinātu interneta zemi, lai jūsu adrese tiktu iepludināta. Šajā scenārijā jūsu faktiskā vietne būtu jūsu interneta māja.

Jums var patikt arī:

 • Labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi
 • Labākais lēts hostings
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector