Recenze HostPapa 2020 (+ sleva)

Když jsem poprvé slyšel o HostPapě, měl jsem vlastně trochu hlad …


Nejsem tolik pizzy jako já, když jsem byl v New Yorku nováčkem a snažil jsem se o finále. Přesto název HostPapa vyvolával obrazy teplé, sýrové pepřové hluboké misky, čerstvé z trouby. Mmm…

HostPapa je hostitelskou společností, nikoli řetězcem pizzy. Ale stejně jako nejlepší společnosti na výrobu pizzy v mé době, skutečně dodávají.

V této recenzi HostPapa se chystám rozebrat, proč se tato poměrně nová společnost stala naší skutečnou volbou číslo jedna v hostitelském prostoru Kanady..

(Tip: Mimo jiné to souvisí s jejich hvězdným zákaznickým servisem.)

HostPapa začal již v roce 2006 a od té doby rostl celkem rychle. Dnes hostí více než 500 000 webových stránek po celém světě.

Podívejme se, jak se měří v porovnání s jinými hostitelskými společnostmi, při pohledu na jejich ceny, podporu, rychlost a dostupnost.

Jste připraveni? Pojďme se ponořit.

TLDR;

HostPapa je snadno náš oblíbený webový hostitel – a není to jen proto, že jde o kanadskou společnost.

Uvidíte rychlejší rychlosti než většina ostatních dostupných hostingových služeb, protože servery HostPapa jsou umístěny v Kanadě.

Protože HostPapa miluje Kanadu stejně jako my, nabízí všem našim čtenářům obrovské slevy. Téměř polovina ceny jejich běžných hostingových balíčků a bezplatných upgradů, které jsou jinak o něco dražší. Díky slevě, kterou nabízejí, je prvotřídní volba, jako je HostPapa, levná jako některé z nejlevnějších plánů. .

Díky slevě Hosting Canada Canada si čtenáři mohou užít 65% sleva z běžné ceny + bezplatná registrace domény.

Kromě toho nabízí HostPapa úžasnou zákaznickou podporu a fantastické zabezpečení spolu s hrstkou dalších funkcí.

Tvrdá věda – jak se srovnává HostPapa

Tady jdeme, stat blbci. Je na čase vykopat matematiku webhostingu s HostPapa.

Všechny naše testy byly provedeny v Kanadě, aby bylo možné získat přesnou kombinaci výsledků v celé zemi. Nejprve si prohlédněte níže uvedené výsledky z našich čtyř testovacích míst.

 • Montreal
  • Uptime – 99,87%
  • Průměrná doba načítání – 687 ms
 • Toronto
  • Uptime – 99,93%
  • Průměrná doba načítání – 650 ms
 • Vancouver
  • Uptime – 99,90%
  • Průměrná doba načítání – 682 ms
 • Winnipeg
  • Uptime – 99,89%
  • Průměrná doba načítání – 705 ms

uptime vs. prostojeCo tedy tato čísla ve skutečnosti znamenají?

Nejprve je důležité porozumět terminologii. Když mluvíme o uptime na HostingCanada.org, znamená to měřítko toho, jak konzistentní jsou služby poskytovatele hostingu. Statistiky jsou uvedeny v procentech, které uvádějí celkovou dobu, po kterou je poskytovatel hostingu online a normálně funguje.

Například HostPapa provedl 99,93% provozuschopnosti z testovacích míst v Montrealu. To znamená, že ve všech datech, která jsme shromáždili při našem testování, nemohly služby HostPapa pouze 0,7% procent času pro uživatele Montrealu. Matematika se sotva rovná 5 hodin prostojů v průběhu roku – téměř nic.

Při měření výkonu v provozu může dokonce i zlomek procentního bodu významně ovlivnit dostupnost vašeho webu. Měříme, že metriky provozuschopnosti přes 98% jsou silné, přičemž vše, co je pod úrovní klasifikace jako špatné.

HostPapa s 99,9% + doba provozu

Nejlepší hostingové společnosti zaručují 99% dostupnosti nebo jinak vám vrátí některé ze svých plateb, pokud toto očekávání nebude splněno. HostPapa je jednou z těch společností, které takovou záruku poskytují.

Nyní při řazení na doba načítání, naše zaměření se přesouvá z celkové dostupnosti do skutečných měření rychlosti. Čísla sestavená společností Hosting Canada jsou průměrně testovaná na platformě HostPapa v průběhu několika měsíců s různými prohlížeči, jako je Google Chrome, Mozilla Firefox a Microsoft Internet Explorer. Časy uvedené výše jsou měřeny v milisekundách a pokrývají délku úplného požadavku a odpovědi na cloudový webový server.

Nezapomeňte, že koncoví uživatelé vašeho webu se mohou zdát odlišnými dobami odezvy v důsledku různých faktorů, včetně rychlosti místní sítě, chování prohlížeče a provozu serveru. Celkově byly provedeny rychlosti načítání HostPapa dobře nadprůměrný ve srovnání s jinými běžnými poskytovateli dostupnými v Kanadě.

Časy načítání, které jsou v průměru 2 000 milisekund nebo méně, se považují za vysoce výkonné, protože to znamená, že koncový uživatel bude při načítání webové stránky čelit velmi malému zpoždění. Poskytovatelé hostingu s pomalejší dobou odezvy jsou riskantní. Vaši čtenáři a zákazníci mohou být zpožděni a mohou se místo toho rozhodnout procházet jiné weby.

Protože server HostPapa má datová centra po celé Kanadě, rychlost webů je vynikající ve všech hostitelských plánech pro Kanaďany, ale vysoký výkon webového hostitele není jen kvůli poloze. HostPapa provozuje SDD na všech serverech a používá procesor Intel Scalable CPU, který snižuje adresy paměti, které procesor potřebuje zpracovat.

Porovnání cen HostPapa

hostpapa ceny vysvětlenyCelkově se v posledních letech náklady na cloud computing snížily. Je to výsledek nasycení trhu, kdy tolik různých poskytovatelů hostingu nabízí podobné služby.

Přesto při spuštění nového webu je velmi důležité vzít v úvahu finanční záležitosti. Musíte vzít podrobnosti o tom, co vám poskytovatel bude účtovat, a analyzovat je spolu se záznamem o tom, jak tato společnost vede z hlediska rychlosti a spolehlivosti..

HostPapa je zaměřena na zákazníky z malých podniků, ale své nabídky rozdělují do tří plánů v závislosti na úrovni zdrojů, které plánujete použít. Jejich nejlevnější možností je Starterův plán, ale se slevou, kterou HostPapa poskytl čtenářům Hosting Canada, je obchodní plán skutečně levnější než startovací plán.

Kliknutím sem zobrazíte zvýhodněné ceny produktu HostPapa.

Obchodní plán je určen pro malé společnosti, které mohou potřebovat provozovat více webů nebo domén na jednom účtu. Zákazníci mohou také upgradovat na balíček Business Pro za další měsíční poplatek. Náklady na obchodní plán HostPapa se slevou Hosting Canada jsou uvedeny níže.

Na hostování v Kanadě, vidíme HostPapa jako velkou hodnotu za vaše peníze. Pokud z jakéhokoli důvodu nejste s HostPapa spokojeni, společnost vám vrátí peníze s 30denní zárukou vrácení peněz.

Bezpečnostní

Další oblastí, kterou HostPapa vyniká, je bezpečnost. Základní plány přicházejí s pokročilými bezpečnostními funkcemi, za které byste museli platit jinde.

Nikdo nechce, aby jejich web napadl nebo zaútočil. To vede ke ztrátě čtenářů nebo zákazníků a také ke spoustě frustrace.

HostPapa přichází s ochranou proti spamu, serverovým firewallem, neustálým monitorováním a detekcí narušení.

Pokud chcete jít o krok dále, obchodní plán je dodáván s ochranou soukromí domény, vyhrazenou adresou IP a automatickým zálohováním webových stránek..

Při používání WordPressu nebo jiného CMS je bezpečnost obrovským problémem. Existuje spousta pluginů, které lze použít pro zabezpečení na platformách, ale na konci dne je velkou úlevou mít další vrstvy zabezpečení z vaší hostitelské služby..

Extra dobroty (bezplatná doména, SSL, relace 1 na 1, tvůrce stránek zdarma)

HostPapa nabízí fantastické další funkce.

Vrhali jsme se na jejich základní funkce, pokročilé funkce a vylepšení, abychom vám pomohli pochopit, za co vlastně platíte a za jaké další doplňky jsou součástí balíčků produktu HostPapa..

Všechny plány Starter, Business a Business Pro od HostPapa zahrnují základní podporu SSL pomocí certifikátu Let’s Encrypt.

HostPapa také zahrnuje bezplatnou registraci domény. Můžete hledat nové doménové jméno přes HostPapa, například .com nebo .net adresu a dostávat volný rok s vybranou doménou. Pokud ji již máte, HostPapa ji zdarma připojí k vašemu novému hostování.

Pokud jste v oblasti navrhování webových stránek úplně nová, je dobré to vědět HostPapa nabízí stavební nástroj to vám umožní přetáhnout prvky a vytvořit dynamickou webovou stránku. S plány Starter a Business získáte omezený přístup k budování jejich webových stránek, zatímco volba Business Pro poskytne více funkcí a funkcí.

Je důležité si uvědomit, že softwarový nástroj pro tvorbu webových stránek HostPapa nemá dost času na to, aby skutečně používal WordPress. To lze očekávat, protože žádný webhostingový servis nemá významného tvůrce webových stránek. Tvůrce hostitele společnosti Papa pracuje pro základní vstupní stránky nebo jiné jednoduché návrhy webových stránek.

Zákaznický servis, prosím pomozte!

Když poprvé přejdete na hlavní domovskou stránku hostitele, otevře se malé chatovací okno s dotazem, s čím potřebujete pomoci. Je za tímto oknem skutečná lidská bytost?

Ano.

hostpapa podpora chatuPřestože zástupce, který vám pomáhá, je zastoupen fotografickou fotografií, ujistili jsme se, že existuje skutečný člověk s námi chatuje. Stručné a užitečné odpovědi, které vždy souvisely s otázkou, kterou jsme položili, nás více než dost přesvědčily.

Samozřejmě se jedná pouze o podporu na základní úrovni – podívejme se, co ještě může HostPapa nabídnout:

Za prvé, nabízejí OBROVSKÝ knihovna podpůrných videí a článků, které jsou povinny vás naučit, jak vyřešit jakýkoli problém, se kterým se můžete setkat.

Pokud jste příliš zaneprázdněni nebo se jednoduše nechcete s těmito problémy potýkat, můžete vždy využít živou podporu 24/7, kterou HostPapa nabízí. To je k dispozici nejen prostřednictvím funkce live chat, ale také:

 • E-mailem
 • Telefon
 • Pravidelný Pošta
 • Fax

To je správné lidi, dokonce nabízejí podporu faxu.

Konečně mají zákazníci přístup k bonusové podpoře – „Papa Squad Experts“.

Tohle je skvělé jméno.

Pomocí tohoto se budete moci spojit se členem družstva s videokonferencí nebo telefonickou konferencí. Tímto způsobem můžete okamžitě vyřešit všechny své problémy odborným vedením, zcela zdarma.

To vše v ceně, můžeme bezpečně říci, že HostPapa má jedna z nejlepších služeb podpory zákazníků ze všech webhostingových společností.

Náš analytický přístup

Na HostingCanada.org je naší prioritou poskytnout našim čtenářům nejpřesnější analýzu různých poskytovatelů cloudu.

Jak to uděláme?

Naše zjištění jsou založena na souboru metrik a testů, které pomáhají určit, jak dobře si každý poskytovatel vede v klíčových činnostech. Vydejte se sem a podívejte se na náš úplný proces kontroly ve čtyřech krocích. Zde můžete vidět živé sledování.

V případě serveru HostPapa jsme otestovali jejich služby z celé Kanady, dokonce i z těch provincií, které je těžké vyslovit. (Dívám se na tebe, Saskatchewane!)

(Vezměte prosím na vědomí, že jsme od HostPapa neodečítali žádné body kvůli jejich značce a jménu, takže to vypadá, že se přihlašujete k doručování pizzy, nikoli k profesionálnímu webhostingovému servisu.)

Souhrn to

Technologický průmysl je zaplaven společnostmi cloud computingu, všechny tvrdí, že vám nabízejí nejvyšší rychlosti, výkon a služby zákazníkům. Každý poskytovatel má samozřejmě své silné a slabé stránky. Právě zde se hodí Hosting Canada.

Každý člen našeho týmu má více než půl desetiletí zkušeností s recenzováním hostingových služeb. Tito tvrdí profesionálové věnovali hodiny svého času testování a hodnocení všech nejpopulárnějších dostupných webů.

HostPapa jsme spolu s dalšími předními poskytovateli webhostingu zkontrolovali podle stejného souboru kritérií, abychom opravdové uchazeče odlišili od ostatních. Díky našim recenzím získáte ucelené porozumění tomu, co je třeba hledat a čeho se vyvarovat při nakupování nového hostitele webových stránek. A naším cílem je udržujte to jednoduché a držte se faktů.

Můžete se spolehnout na to, že Kanada poskytne potřebné informace, protože jsme tak dlouho byli součástí tohoto odvětví. Náš jedinečný přístup založený na údajích nám umožňuje studovat klíčové metriky o webhostingových společnostech. Náš cíl je jednoduchý: dát vašemu webu domov, který je rychlý a spolehlivý, to vše bez porušení vašeho bankovního účtu.

HostPapa je nejlepší kanadský webový hostitel ve srovnání s jinými poskytovateli hostingu na kanadském trhu. Pokud jsou pro vaši firmu důležité provozuschopnosti a ceny, měla by být volba HostPapa pro vás.

HostPapa FAQ

Potřebuji webhostingovou službu?

Ano, děláte, pokud chcete web. Aby web mohl žít na internetu, musí být někde hostován.

Mám hostit svůj vlastní web?

Záleží na tom, zda hledáte rychlý hosting pro vaši firmu nebo hledáte zábavný DIY projekt. Pokud chcete hostit web z jakéhokoli důvodu, kromě učení o hostování svého vlastního webu, je použití hostitelské služby vynikající volbou.

Jak mohu hostovat svůj web zdarma?

Ano, ale s velkou námitkou. Bezplatné hostingové služby jsou špatné. Existuje tolik levných možností dnes tam, které poskytují vynikající služby, že není třeba prozkoumat možnost bezplatného hostování. Pokud za produkt neplatíte, stáváte se produktem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector