Огляд HostPapa 2020 (+ знижка)

Коли я вперше почув про HostPapa, я фактично трохи голодував …


Я не їжу стільки піци, як я, коли я був першокурсником Макгілла, домагаючись фіналу. Тим не менше, назва HostPapa викликала зображення теплого сирного глибокого страви з перцем, свіжого з духовки. Ммм…

Як це трапилося б, HostPapa – хостинг-компанія, а не піца. Але, як і найкращі компанії піци мого дня, вони справді доставляють.

У цьому огляді HostPapa я розповім, чому ця досить нова компанія стала нашим фактичним вибором номер один у хостинговому просторі в Канаді.

(Підказка: серед інших факторів це стосується їх зоряного обслуговування клієнтів.)

HostPapa стартував ще в 2006 році, і вони з тих пір зросли досить швидко. Сьогодні вони розміщують понад 500 000 веб-сайтів по всьому світу.

Подивимося, як вони оцінюють інші хостингові компанії, дивлячись на їх ціни, підтримку, швидкість та час роботи.

Готові? Зануримось.

TLDR;

HostPapa – це наш улюблений веб-хостинг – і це не лише тому, що вони є канадською компанією.

Ви побачите більш швидкісні швидкості, ніж більшість інших хостингових послуг, оскільки сервери HostPapa розташовані в Канаді.

Оскільки HostPapa любить Канаду так само, як і ми, вони пропонують величезні знижки для всіх наших читачів. Майже половина ціни на їхні звичайні хостингові пакети та безкоштовні оновлення, які інакше трохи дорогі. Знижка, яку вони пропонують, робить преміальний вибір, як HostPapa, таким же недорогим, як і деякі найдешевші плани. .

Завдяки знижці, хостинг Канади може читати читачам 65% знижки на звичайні ціни + безкоштовна реєстрація домену.

Крім того, HostPapa пропонує чудову підтримку клієнтів та фантастичну безпеку, а також декілька додаткових функцій.

Важка наука – як HostPapa порівнює

Ось ми йдемо, стат-бодрі. Настав час зайнятися математикою веб-хостингу за допомогою HostPapa.

Усі наші тести проходили в Канаді, щоб допомогти отримати точну суміш результатів по всій країні. Для початку перегляньте наведені нижче результати з чотирьох наших тестових місць.

  • Монреаль
    • Пробіг – 99,87%
    • Середній час завантаження – 687 мс
  • Торонто
    • Пробіг – 99,93%
    • Середній час завантаження – 650 мс
  • Ванкувер
    • Пробіг – 99,90%
    • Середній час завантаження – 682 мс
  • Вінніпег
    • Пробіг – 99,89%
    • Середній час завантаження – 705 мс

тривалість роботи в режимі простою проти простоївОтже, що означають ці цифри насправді?

Ну, спочатку важливо зрозуміти термінологію. Коли ми говоримо про час роботи на HostingCanada.org, воно посилається на вимірювати, наскільки послідовними є послуги хостинг-провайдера. Статистика представлена ​​у відсотках, щоб вказати загальний час, коли хостинг-провайдер працює в Інтернеті та працює нормально.

Наприклад, HostPapa виступив з 99,93% часу тривалості від тестування в Монреалі. Це означає, що в усіх даних, які ми зібрали під час тестування, послуги HostPapa не змогли лише 0,7% відсотків часу для користувачів Монреаля. Математика прирівнюється до ледве 5 годин простою протягом року – майже нічого.

Під час підвищення продуктивності роботи навіть частка процентного пункту може суттєво змінити доступність вашого веб-сайту. Ми вважаємо, що показники часу на понад 98% є сильними, і все, що нижче, можна віднести до категорії поганих.

HostPapa з 99,9% + Uptimes

Найкращі хостингові компанії гарантують 99% часу роботи, інакше повернуть вам частину платежів, якщо ці очікування не будуть виконані. HostPapa – одна з тих компаній, яка надає таку гарантію.

Тепер у переключенні передач на час завантаження, наш фокус зміщується від загальної доступності до фактичних вимірювань швидкості. Цифри, складені Hosting Canada, – це в середньому за місяці тестування на платформі HostPapa з різними браузерами, такими як Google Chrome, Mozilla Firefox та Microsoft Internet Explorer. Наведені вище часи вимірюються в мілісекундах і охоплюють тривалість повного запиту та відповіді на хмарний веб-сервер.

Майте на увазі, що кінцеві користувачі вашого веб-сайту можуть виглядати різними у часі відповіді через різні фактори, зокрема швидкість локальної мережі, поведінку браузера та трафік сервера. Загалом, швидкості завантаження, виконані HostPapa значно вище середнього в порівнянні з іншими розповсюдженими в Канаді постачальниками.

Часи завантаження, що в середньому за 2000 мілісекунд або менше, вважаються високою продуктивністю, оскільки це означає, що кінцевий користувач зіткнеться з дуже невеликою затримкою при завантаженні веб-сторінки. Хостинг-провайдери з уповільненим часом реакції використовувати ризиковано. Ваші читачі та клієнти можуть бути роздратовані затримками і замість цього захочуть переглядати інші сайти.

Оскільки HostPapa має центри обробки даних по всій Канаді, швидкість веб-сайтів є відмінною для всіх планів хостингу для канадців, але висока продуктивність веб-хоста пов’язана не лише з місцем розташування. HostPapa запускає SDD на всіх серверах і використовує процесор Intel Scalable CPU, що зменшує адреси пам’яті, з якими потрібно обробляти процесор.

Ціни HostPapa порівняно

Хостпапа пояснив ціниВ цілому витрати на хмарні обчислення за останні роки знизилися. Це результат насичення ринку, оскільки так багато різних хостинг-провайдерів пропонують подібні послуги.

Однак при запуску нового веб-сайту дуже важливо враховувати фінансові питання. Вам потрібно взяти подробиці того, що постачальник стягне плату за вас, та проаналізувати це разом із записом того, як працює ця компанія з точки зору швидкості та надійності.

HostPapa орієнтований на клієнтів малого бізнесу, але вони розбивають свої пропозиції на три плани залежно від рівня ресурсів, які ви плануєте використовувати. Їх найдешевшим варіантом є план Starter, але зі знижкою HostPapa надав читачам хостингу Канади, бізнес-план насправді дешевше ніж план стартера.

Натисніть тут, щоб побачити знижену ціну HostPapa.

Бізнес-план призначений для невеликих компаній, яким може знадобитися керувати кількома веб-сайтами або доменами в одному обліковому записі. Клієнти також можуть перейти на пакет Business Pro за додаткову щомісячну плату. Нижче наведено витрати на бізнес-план HostPapa зі знижкою Hosting Canada.

На хостингу Канади, Ми розглядаємо HostPapa як велику цінність для ваших грошей. Якщо з будь-якої причини ви не задоволені HostPapa, компанія поверне вам гроші 30-денною гарантією повернення грошей.

Безпека

Ще одна сфера, на яку HostPapa перевершує – це безпека. Основні плани забезпечуються розширеними функціями безпеки, за які доведеться платити більше за інші місця.

Ніхто не хоче, щоб їх веб-сайт був зламаний або нападений Це призводить до втрати читачів чи клієнтів, а також до багатьох розчарувань.

HostPapa має захист від спаму, брандмауер сервера, постійний моніторинг та виявлення вторгнень.

Якщо ви хочете піти на крок далі, бізнес-план постачається із захистом конфіденційності домену, виділеною IP-адресою та автоматизованими резервними копіями веб-сайтів..

Під час використання WordPress або іншої CMS безпека викликає величезне занепокоєння. Плагіни можна використовувати для безпеки на платформах, але в кінці дня величезне полегшення мати додаткові шари безпеки від вашого хостинг-сервісу.

Додаткові смаколики (Безкоштовний домен, SSL, 1-на-1 сесія, Безкоштовний веб-сайт

HostPapa пропонує фантастичні додаткові можливості.

Ми розробили їх основні функції, розширені функції та вдосконалення, щоб допомогти вам зрозуміти, за що ви фактично платите і які додаткові додатки включені в пакети HostPapa.

Плани Starter, Business та Business Pro від HostPapa включають базову підтримку SSL, використовуючи сертифікат Let’s Encrypt.

HostPapa також включає безкоштовну реєстрацію домену. Ви можете шукати нове доменне ім’я через HostPapa, наприклад, .com чи .net-адресу та отримувати безкоштовний рік з обраним вами доменом. Якщо у вас вже є, HostPapa підключить його до нового хостингу безкоштовно.

Якщо ви абсолютно новачок в розробці веб-сайтів, це приємно це знати HostPapa пропонує будівельний інструмент що дозволяє перетягувати елементи для складання динамічної веб-сторінки. Завдяки планам Starter and Business ви отримуєте обмежений доступ до створення веб-сайтів, тоді як варіант Business Pro надасть більше можливостей та функціональних можливостей.

Важливо зауважити, що програмний інструмент для створення веб-сайтів HostPapa вкрай не відповідає використанню WordPress. Цього можна очікувати, оскільки жодна хостингова служба не має істотного розробника веб-сайтів. Розробник господаря тата працює над основними цільовими сторінками або іншим простим дизайном веб-сайтів.

Обслуговування клієнтів, будь ласка, допоможіть!

Коли ви вперше переглянете головну домашню сторінку HostPapa, відкриється невелике вікно чату із запитом, для чого вам потрібна допомога. Чи є за цим вікном справжня людина?

Так.

чат підтримки hostpapaХоча представник, який допомагає вам, представлений на складі фото, ми переконалися, що він був справжня людина, що спілкується з нами. Коротких та корисних відповідей, які завжди відповідали на поставлене нами питання, було більш ніж достатньо, щоб переконати нас.

Звичайно, це лише підтримка початкового рівня – давайте подивимось, що ще може запропонувати HostPapa:

По-перше, вони пропонують ВЕЛИЧЕЗНА бібліотека відеофільмів та статей із підтримкою, які обов’язково навчать вас, як виправити будь-яку проблему, яка може виникнути.

Якщо ви занадто зайняті або просто не хочете заважати собі з такими проблемами, ви завжди можете скористатись підтримкою, яка надається 24/7 в реальному часі, яку пропонує HostPapa. Це доступно не лише через функцію чату, але й:

  • Електронна пошта
  • Телефон
  • Регулярні Пошта
  • Факс

Це люди, вони навіть пропонують підтримку факсу.

Нарешті, клієнти отримують доступ до функції бонусної підтримки – “Експерти татових команд”.

Тепер це класна назва.

Використовуючи це, ви зможете підключитися з членом загону до відео- або телефонної конференції. Таким чином, ви можете виправити всі свої проблеми одразу за допомогою професійного керівництва, абсолютно безкоштовно.

Все це включало, можна сміливо сказати, що HostPapa є одна з найкращих служб підтримки клієнтів з усіх компаній, що займаються веб-хостингом.

Наш аналітичний підхід

На HostingCanada.org нашим пріоритетом є надання нашим читачам найбільш точного аналізу різних хмарних провайдерів.

Як ми це робимо?

Ми базуємо свої висновки на наборі показників та тестів, щоб допомогти визначити, наскільки ефективно кожен провайдер виконує ключові дії. Поверніться сюди, щоб побачити наш повний, чотиришаговий процес огляду. Ви можете відстежувати пряме відстеження тут.

У випадку з HostPapa ми перевірили їхні послуги з усієї Канади, навіть провінцій, які важко вимовити. (Я дивлюся на тебе, Саскачеван!)

(Зверніть увагу, що ми не вирахували жодних балів з HostPapa за рахунок їх брендингу та імені. Це означає, що ви підписуєтесь на послугу доставки піци, а не на професійний веб-хостинг.)

Підбиваючи підсумки

Технологічна галузь затоплена хмарними обчислювальними компаніями, всі заявляють, що пропонують вам максимальну швидкість, продуктивність та обслуговування клієнтів. Але звичайно кожен постачальник має свої сильні та слабкі сторони. Саме тут стане в нагоді хостинг Канади.

Кожен член нашої команди має більше ніж півтора десятиліття досвіду перегляду хостинг-послуг. Ці хардкор-професіонали присвятили години свого часу тестуванню та оцінці всіх найпопулярніших веб-сайтів хостингу.

Ми перевірили HostPapa поряд з іншими провідними постачальниками веб-хостингів на той самий набір критеріїв, щоб відрізнити справжніх конкурентів від решти. З нашими оглядами ви отримаєте цілісне розуміння того, на що звернути увагу та чого слід уникати під час покупки нового хоста веб-сайту. І ми прагнемо до цього нехай це буде просто і дотримуватися фактів.

Ви можете залежати від хостингу Канади, щоб доставити потрібну інформацію, оскільки ми так довго були частиною галузі. Наш унікальний підхід, керований даними, дозволяє нам вивчати ключові показники щодо компаній, що займаються веб-хостингом. Наша мета проста: дати своєму веб-сайту швидкий та надійний дім, і все це не порушує ваш банківський рахунок.

ХостПапа є найкращим канадським веб-хостом у порівнянні з іншими хостинг-провайдерами на канадському ринку. Якщо безперервний час і ціни важливі для вашого бізнесу, HostPapa повинен стати вибором для вас.

FAQ про HostPapa

Чи потрібна послуга веб-хостингу?

Так, ви робите, якщо хочете веб-сайт. Для того, щоб веб-сайт жив в Інтернеті, його потрібно десь розмістити.

Чи варто розміщувати власний веб-сайт?

Це залежить від того, чи шукаєте ви швидкого хостингу для свого бізнесу чи ви шукаєте цікавий проект “Зроби сам”. Якщо ви хочете розмістити веб-сайт з будь-якою метою, окрім того, як дізнатися про розміщення власного веб-сайту, використання хостинг-сервісу є найкращим вибором.

Як я можу розмістити свій веб-сайт безкоштовно?

Так, але з величезним застереженням. Безкоштовні послуги хостингу погані. Сьогодні там існує стільки дешевих варіантів, які надають відмінний сервіс, що немає необхідності вивчати безкоштовний варіант хостингу. Якщо ви не платите за товар, ви стаєте продуктом.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector