HostPapa Review 2020 (+ Rabat)

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o HostPapa, byłem trochę głodny…


Nie jem tyle pizzy, co kiedy byłem studentem pierwszego roku w McGill, przygotowując się do finałów. Niemniej jednak nazwa HostPapa przywoływała obrazy ciepłego, serowego, głębokiego naczynia pepperoni świeżego z pieca. Mmm…

Tak się składa, że ​​HostPapa to firma hostingowa – nie sieć pizzerii. Ale, podobnie jak najlepsze firmy pizzowe moich czasów, naprawdę dostarczają.

W tej recenzji HostPapa wyjaśnię, dlaczego ta dość nowa firma stała się naszym de facto numerem jeden w kanadyjskiej przestrzeni hostingowej.

(Wskazówka: dotyczy to między innymi ich znakomitej obsługi klienta).

HostPapa zaczął działać w 2006 roku i od tego czasu rośnie dość szybko. Dziś hostują ponad 500 000 stron internetowych na całym świecie.

Zobaczmy, jak porównują się do innych firm hostingowych, sprawdzając ich ceny, wsparcie, szybkość i czas pracy.

Gotowy? Zanurzmy się.

TLDR;

HostPapa jest z pewnością naszym ulubionym hostem internetowym – i to nie tylko dlatego, że jest firmą kanadyjską.

Zobaczysz prędkości większe niż większość innych dostępnych usług hostingowych, ponieważ serwery HostPapa znajdują się w Kanadzie.

Ponieważ HostPapa kocha Kanadę tak samo jak my, oferują ogromne zniżki wszystkim naszym czytelnikom. Prawie połowa ceny ich regularnych pakietów hostingowych i bezpłatnych aktualizacji, które w innym przypadku są nieco drogie. Oferowane przez nich zniżki sprawiają, że wybór taki jak HostPapa jest równie tani jak niektóre z najtańszych planów. .

Dzięki zniżce czytelnicy Hosting Canada mogą cieszyć się 65% zniżki na regularne ceny + bezpłatna rejestracja domeny.

Poza tym HostPapa oferuje niesamowitą obsługę klienta i fantastyczne bezpieczeństwo, a także garść dodatkowych funkcji.

Hard Science – jak porównuje HostPapa

Proszę bardzo, frajerzy statystyk. Czas zagłębić się w matematykę hostingu z HostPapa.

Wszystkie nasze testy zostały przeprowadzone w Kanadzie, aby uzyskać dokładną mieszankę wyników w całym kraju. Aby rozpocząć, sprawdź poniższe wyniki z naszych czterech lokalizacji testowych.

 • Montreal
  • Czas działania – 99,87%
  • Średni czas ładowania – 687 ms
 • Toronto
  • Czas działania – 99,93%
  • Średni czas ładowania – 650 ms
 • Vancouver
  • Czas działania – 99,90%
  • Średni czas ładowania – 682 ms
 • Winnipeg
  • Czas działania – 99,89%
  • Średni czas ładowania – 705 ms

czas pracy a przestojeCo właściwie oznaczają te liczby??

Po pierwsze, ważne jest, aby zrozumieć terminologię. Kiedy mówimy o czasie pracy na HostingCanada.org, odnosi się to do miara spójności usług usługodawcy hostingowego. Statystyka jest prezentowana jako procent wskazujący całkowity czas, w którym dostawca usług hostingowych jest online i działa normalnie.

Na przykład HostPapa działał z 99,93% czasu sprawności z lokalizacji testowych w Montrealu. Oznacza to, że we wszystkich danych, które zebraliśmy podczas naszych testów, usługi HostPapa nie były w stanie wykonać tylko 0,07% czasu dla użytkowników z Montrealu. Matematyka to ledwo 5 godzin przestoju w ciągu roku – prawie nic.

Podczas oceny wydajności czasu sprawności nawet ułamek punktu procentowego może znacząco wpłynąć na dostępność Twojej witryny. Uważamy, że wskaźniki czasu działania wynoszące ponad 98% są mocne, a wszystko poniżej jest sklasyfikowane jako słabe.

HostPapa z 99,9% + Uptimes

Najlepsze firmy hostingowe gwarantują 99% bezawaryjności, w przeciwnym razie zwrócą Ci niektóre płatności, jeśli nie zostaną spełnione te oczekiwania. HostPapa jest jedną z tych firm, która zapewnia taką gwarancję.

Teraz przełączam biegi na czasy ładowania, skupiamy się na ogólnej dostępności do rzeczywistych pomiarów prędkości. Liczby zebrane przez Hosting Canada są średnią z miesięcy testów na platformie HostPapa z różnymi przeglądarkami, takimi jak Google Chrome, Mozilla Firefox i Microsoft Internet Explorer. Czasy podane powyżej są mierzone w milisekundach i obejmują długość pełnego żądania i odpowiedzi dla serwera sieci w chmurze.

Pamiętaj, że użytkownicy końcowi Twojej witryny mogą wydawać się zmienni w czasach reakcji z powodu różnych czynników, w tym szybkości sieci lokalnej, zachowania przeglądarki i ruchu na serwerze. Ogólnie rzecz biorąc, wykonane prędkości ładowania HostPapa znacznie powyżej średniej w porównaniu do innych popularnych dostawców dostępnych w Kanadzie.

Czas ładowania, który wynosi średnio 2000 milisekund lub mniej, jest uważany za wysoką wydajność, ponieważ oznacza to, że użytkownik końcowy będzie miał bardzo małe opóźnienie podczas ładowania strony internetowej. Korzystanie z usług hostingowych o dłuższym czasie reakcji jest ryzykowne. Czytelnicy i klienci mogą denerwować się opóźnieniami i zamiast tego mogą przeglądać inne witryny.

Ponieważ HostPapa ma centra danych w całej Kanadzie, prędkości witryn są doskonałe we wszystkich planach hostingu dla Kanadyjczyków, ale wysoka wydajność hosta nie jest spowodowana tylko lokalizacją. HostPapa uruchamia SDD na wszystkich serwerach i wykorzystuje procesor Intel Scalable CPU, który zmniejsza adresy pamięci, które procesor musi obsługiwać.

Porównanie cen HostPapa

wyjaśnienie cen hostpapaOgólnie rzecz biorąc, koszty przetwarzania w chmurze spadły w ostatnich latach. Jest to wynikiem nasycenia rynku, ponieważ tak wielu różnych dostawców hostingu oferuje podobne usługi.

Jednak przy uruchamianiu nowej witryny bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę kwestie finansowe. Musisz wziąć szczegółowe informacje o tym, co dostawca będzie naliczać, i przeanalizować je wraz z zapisem osiągnięć tej firmy pod względem szybkości i niezawodności.

HostPapa jest skierowany do małych klientów biznesowych, ale dzielą swoją ofertę na trzy plany w zależności od poziomu zasobów, z których zamierzasz korzystać. Ich najtańszą opcją jest plan Starter, ale z rabatem HostPapa zapewnił czytelnikom Hosting Canada, biznesplan jest właściwie taniej niż plan początkowy.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć obniżone ceny HostPapa.

Biznesplan przeznaczony jest dla małych firm, które mogą potrzebować obsługiwać wiele stron internetowych lub domen na jednym koncie. Klienci mogą również przejść na pakiet Business Pro za dodatkową opłatą miesięczną. Koszty biznesplanu HostPapa ze zniżką Hosting Canada są przedstawione poniżej.

W Hosting Canada, uważamy HostPapa za oferujący świetny stosunek jakości do ceny. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z HostPapa, firma zwróci Ci pieniądze z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Bezpieczeństwo

Innym obszarem, który wyróżnia HostPapa, jest bezpieczeństwo. Podstawowe plany zawierają zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, za które trzeba zapłacić więcej w innym miejscu.

Nikt nie chce, aby ich strona została zhakowana lub zaatakowana. Prowadzi to do utraty czytelników lub klientów, a także do dużej frustracji.

HostPapa jest wyposażony w ochronę antyspamową, zaporę serwera, ciągłe monitorowanie i wykrywanie włamań.

Jeśli chcesz pójść o krok dalej, biznesplan oferuje ochronę prywatności domeny, dedykowany adres IP i automatyczne kopie zapasowe witryn.

Podczas korzystania z WordPress lub innego CMS bezpieczeństwo stanowi poważny problem. Istnieje wiele wtyczek do zapewnienia bezpieczeństwa na platformach, ale pod koniec dnia ogromną ulgą jest posiadanie dodatkowych warstw zabezpieczeń z usługi hostingowej.

Dodatkowe gadżety (bezpłatna domena, SSL, sesja 1-na-1, darmowy kreator stron

HostPapa oferuje fantastyczne dodatkowe funkcje.

Zagłębiliśmy się w ich najważniejsze funkcje, zaawansowane funkcje i ulepszenia, aby pomóc Ci zrozumieć, za co faktycznie płacisz i jakie dodatkowe dodatki są zawarte w pakietach HostPapa.

Plany Starter, Business i Business Pro od HostPapa obejmują podstawową obsługę SSL przy użyciu certyfikatu Let’s Encrypt.

HostPapa obejmuje również bezpłatną rejestrację domeny. Możesz wyszukać nową nazwę domeny za pośrednictwem HostPapa, np. Adres .com lub .net i otrzymać bezpłatny rok z wybraną domeną. Jeśli już go masz, HostPapa połączy go z Twoim nowym hostingiem za darmo.

Jeśli jesteś zupełnie nowy w projektowaniu stron internetowych, dobrze to wiedzieć HostPapa oferuje narzędzie do budowania która pozwala przeciągać i upuszczać elementy w celu utworzenia dynamicznej strony internetowej. Dzięki planom dla początkujących i biznesowym masz ograniczony dostęp do tworzenia ich stron internetowych, a opcja Business Pro zapewni więcej funkcji i funkcjonalności.

Ważne jest, aby pamiętać, że narzędzie do tworzenia stron internetowych HostPapa nie spełnia warunków korzystania z WordPress. Tego należy się spodziewać, ponieważ żadna usługa hostingowa nie ma znaczącego narzędzia do tworzenia stron internetowych. Konstruktor hosta Papa działa dla podstawowych stron docelowych lub innych prostych projektów witryn.

Obsługa klienta, proszę o pomoc!

Kiedy po raz pierwszy przejdziesz na główną stronę główną HostPapa, otworzy się małe okno czatu z pytaniem, z czego potrzebujesz pomocy. Czy za tym oknem jest prawdziwa istota ludzka??

tak.

czat wsparcia hostpapaChociaż przedstawiciel, który ci pomaga, jest reprezentowany przez zdjęcie stockowe, upewniliśmy się, że tak było prawdziwa osoba rozmawiająca z nami. Zwięzłe i pomocne odpowiedzi, które zawsze dotyczyły pytania, które zadaliśmy, były więcej niż wystarczające, aby nas przekonać.

Oczywiście, to tylko wsparcie dla początkujących – zobaczmy, co jeszcze HostPapa ma do zaoferowania:

Po pierwsze, oferują OLBRZYMI biblioteka filmów pomocniczych i artykułów, które nauczy Cię, jak rozwiązać każdy napotkany problem.

Jeśli jesteś zbyt zajęty lub po prostu nie chcesz się martwić takimi problemami, zawsze możesz skorzystać z całodobowego wsparcia na żywo, które oferuje HostPapa. Jest to dostępne nie tylko poprzez funkcję czatu na żywo, ale także:

 • E-mail
 • Telefon
 • Regularny Poczta
 • Faks

Zgadza się, oferują nawet obsługę faksu.

Wreszcie, klienci mają dostęp do dodatkowej funkcji wsparcia – „Eksperci Papa Squad”.

To jest fajne imię.

Dzięki temu będziesz mógł połączyć się z członkiem drużyny do wideokonferencji lub konferencji telefonicznej. W ten sposób możesz od razu naprawić wszystkie swoje problemy za pomocą profesjonalnych wskazówek, całkowicie bezpłatnie.

Wszystko to obejmuje, możemy śmiało powiedzieć, że HostPapa ma jedna z najlepszych usług wsparcia klienta ze wszystkich firm hostingowych.

Nasze podejście analityczne

Na HostingCanada.org naszym priorytetem jest zapewnienie naszym czytelnikom najdokładniejszej analizy różnych dostawców usług chmurowych.

Jak to zrobimy?

Nasze ustalenia opieramy na zestawie wskaźników i testów, które pomagają określić skuteczność każdego dostawcy w kluczowych działaniach. Udaj się tutaj, aby zobaczyć nasz pełny, czteroetapowy proces przeglądu. Tutaj możesz zobaczyć śledzenie na żywo.

W przypadku HostPapa przetestowaliśmy ich usługi z całej Kanady, nawet z trudnych do wymówienia prowincji. (Patrzę na ciebie, Saskatchewan!)

(Należy pamiętać, że nie odjęliśmy żadnych punktów od HostPapa ze względu na ich markę i nazwę, co sprawia, że ​​wygląda na to, że zapisujesz się na dostawę pizzy, a nie profesjonalną usługę hostingu).

Podsumowując

Branża technologiczna jest zalana firmami chmurowymi, które twierdzą, że oferują najwyższą prędkość, wydajność i obsługę klienta. Ale oczywiście każdy dostawca ma swoje mocne i słabe strony. Tu przydaje się Hosting Canada.

Każdy członek naszego zespołu ma ponad pół dekady doświadczenia w przeglądaniu usług hostingowych. Ci hardkorowi specjaliści poświęcili wiele godzin na testowanie i ocenianie wszystkich najpopularniejszych dostępnych witryn hostingowych.

Sprawdziliśmy HostPapa wraz z innymi najlepszymi dostawcami usług hostingowych pod kątem tego samego zestawu kryteriów, aby odróżnić prawdziwych konkurentów od pozostałych. Dzięki naszym recenzjom uzyskasz całościowe zrozumienie, czego szukać, a czego unikać, kupując nowego hosta witryny. I naszym celem jest zachowaj prostotę i trzymaj się faktów.

Możesz polegać na organizacji Hosting Canada w zakresie dostarczania potrzebnych informacji, ponieważ od tak dawna jesteśmy częścią branży. Nasze unikalne podejście oparte na danych pozwala nam badać kluczowe wskaźniki dotyczące firm hostingowych. Nasz cel jest prosty: zapewnić Twojej witrynie szybki i niezawodny dom, a wszystko to bez zrywania konta bankowego.

HostPapa jest najlepszym kanadyjskim hostem internetowym w porównaniu do innych dostawców hostingu na rynku kanadyjskim. Jeśli dostępność i ceny są ważne dla Twojej firmy, HostPapa powinien być dla Ciebie wyborem.

HostPapa FAQ

Czy potrzebuję usługi hostingowej??

Tak, jeśli chcesz mieć stronę internetową. Aby strona internetowa działała w Internecie, musi być gdzieś hostowana.

Czy powinienem prowadzić własną stronę internetową??

To zależy, czy szukasz szybkiego hostingu dla swojej firmy, czy szukasz ciekawego projektu DIY. Jeśli chcesz hostować witrynę internetową w jakimkolwiek celu oprócz nauki o hostingu własnej witryny, skorzystanie z usługi hostingowej jest doskonałym wyborem.

Jak mogę hostować moją stronę za darmo?

Tak, ale z ogromnym zastrzeżeniem. Bezpłatne usługi hostingowe są złe. Obecnie istnieje tak wiele tanich opcji, które zapewniają doskonałą obsługę, że nie ma potrzeby szukania opcji bezpłatnego hostingu. Jeśli nie płacisz za produkt, stajesz się produktem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector