HostPapa Review 2020 (+ İndirim)

HostPapa’yı ilk duyduğumda, aslında biraz acıktım…


McGill’de birinci sınıftayken yaptığım kadar pizza yemem, finale kalmam. Bununla birlikte, HostPapa adı, fırından yeni çıkmış sıcak, peynirli bir biberli derin yemeğin görüntülerini birleştirdi. Mmm …

Olduğu gibi, HostPapa bir pizza zinciri değil, bir hosting şirketidir. Ama, tıpkı benim günümün en iyi pizza şirketleri gibi,.

Bu HostPapa incelemesinde, bu oldukça yeni şirketin neden Kanada barındırma alanında fiili bir numaralı tercihimiz haline geldiğini anlatacağım..

(İpucu: Diğer faktörlerin yanı sıra yıldız müşteri hizmetleri ile de ilgilidir.)

HostPapa 2006’da başladı ve o zamandan beri oldukça hızlı büyüdü. Bugün dünya çapında 500.000’den fazla web sitesine ev sahipliği yapıyorlar.

Fiyatlarına, desteğine, hızına ve çalışma süresine bakarak diğer barındırma şirketlerine nasıl ölçüldüklerini görelim.

Hazır? Hadi dalış yapalım.

TLDR;

HostPapa kolayca en sevdiğimiz web sunucumuzdur – ve bu sadece Kanadalı bir şirket oldukları için değildir.

HostPapa’nın sunucuları Kanada’da bulunduğundan, diğer barındırma hizmetlerinin çoğundan daha yüksek hızlar göreceksiniz.

HostPapa Kanada’yı bizim kadar sevdiğinden, tüm okuyucularımıza büyük indirimler sunuyorlar. Düzenli barındırma paketleri ve biraz pahalı olan ücretsiz yükseltmeleri neredeyse yarı fiyatına. Sundukları indirim, HostPapa gibi premium seçenekleri, en ucuz planlardan bazıları kadar ucuz yapıyor. .

İndirimli Hosting sayesinde Kanada okuyucularının keyfini çıkarabilirsiniz Normal fiyatlandırmada% 65 indirim + ücretsiz alan adı kaydı.

Bunun ötesinde, HostPapa bir dizi ekstra özellik ile birlikte inanılmaz müşteri desteği ve muhteşem güvenlik sunar.

Hard Science – HostPapa Karşılaştırması

İşte başlıyoruz, stat nerds. HostPapa ile web barındırma matematiğini inceleme zamanı.

Tüm testlerimiz, ülke genelinde sonuçların doğru bir karışımını elde etmek için Kanada içinde gerçekleştirildi. Başlamak için dört test konumumuzdan aşağıdaki sonuçlara göz atın.

 • Montreal
  • Çalışma zamanı – 99.87%
  • Ortalama Yükleme Süresi – 687 ms
 • Toronto
  • Çalışma zamanı – 99.93%
  • Ortalama Yükleme Süresi – 650 ms
 • Vancouver
  • Çalışma zamanı – % 99.90
  • Ortalama Yükleme Süresi – 682 ms
 • Winnipeg
  • Çalışma zamanı – % 99.89
  • Ortalama Yükleme Süresi – 705 ms

kesinti ve kesintiPeki, bu rakamlar aslında ne anlama geliyor??

Öncelikle terminolojiyi anlamak önemlidir. HostingCanada.org’da bir çalışma süresi hakkında konuştuğumuzda, barındırma sağlayıcısının hizmetlerinin ne kadar tutarlı olduğunun ölçüsü. İstatistik, barındırma sağlayıcısının çevrimiçi ve normal şekilde çalıştığı toplam süreyi belirtmek için yüzde olarak sunulur.

Örneğin, HostPapa Montreal test yerlerinden% 99,93 çalışma süresi ile çalışmıştır. Bu, testlerimizde topladığımız tüm verilerde HostPapa’nın hizmetlerinin Montreal kullanıcıları için yalnızca% 0,07’lik bir orana sahip olamayacağı anlamına geliyor. Matematik zar zor eşittir Bir yıl boyunca 5 saatlik kesinti süresi – neredeyse hiçbir şey.

Çalışma süresi performansı ölçülürken, yüzde noktasının bir kısmı bile web sitenizin kullanılabilirliğinde önemli bir fark yaratabilir. % 98’in üzerinde çalışma süresi metriklerinin güçlü olduğunu ve altında herhangi bir şeyin kötü olarak sınıflandırıldığını düşünüyoruz.

% 99.9 + Uptimes ile HostPapa

En iyi hosting şirketleri% 99 çalışma süresini garanti eder, aksi takdirde bu beklenti karşılanmazsa bazı ödemelerinizi iade edersiniz. HostPapa böyle bir garanti sağlayan şirketlerden biridir.

Şimdi vites değiştirirken yükleme süreleri, odak noktamız genel kullanılabilirlikten gerçek hız ölçümlerine geçer. Hosting Canada tarafından derlenen sayılar, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Microsoft Internet Explorer gibi çeşitli tarayıcılarla HostPapa’nın platformuyla ortalama birkaç ay boyunca yapılan testlerdir. Yukarıda sağlanan süreler milisaniye cinsinden ölçülür ve tam bir isteğin uzunluğunu ve bir bulut web sunucusuna yanıt süresini kapsar.

Web sitenizin son kullanıcılarının, yerel ağ hızı, tarayıcı davranışı ve sunucu trafiği gibi çeşitli faktörler nedeniyle yanıt sürelerinde bazı değişiklikler olabileceğini unutmayın. Genel olarak, HostPapa’nın yükleme süresi hızları gerçekleştirildi ortalamanın üstünde Kanada’daki diğer yaygın sağlayıcılarla karşılaştırıldığında.

2.000 milisaniye veya daha az ortalama yükleme süreleri yüksek performans olarak kabul edilir, çünkü son kullanıcı web sayfasını yüklerken çok az gecikme yaşayacaktır. Daha yavaş yanıt sürelerine sahip barındırma sağlayıcılarının kullanımı risklidir. Okuyucularınız ve müşterileriniz gecikmelerden rahatsız olabilir ve bunun yerine diğer sitelere göz atmayı seçebilir.

HostPapa’nın Kanada’nın her yerinde veri merkezleri olduğundan, web sitesi hızları Kanadalılar için tüm barındırma planlarında mükemmeldir, ancak web barındırma hizmetinin yüksek performansı sadece konumdan kaynaklanmaz. HostPapa SDD’yi tüm sunucularda çalıştırır ve işlemcinin işlemesi gereken bellek adreslerini azaltan Intel Ölçeklenebilir CPU kullanır.

HostPapa Fiyatlandırması Karşılaştırıldı

hostpapa fiyatlandırması açıklandıGenel olarak, bulut bilişim maliyetleri son yıllarda düştü. Bu, benzer hizmetler sunan pek çok farklı barındırma sağlayıcısı ile pazarın doygunluğunun bir sonucudur..

Yine de, yeni bir web sitesi oluştururken, finansal konuları dikkate almak çok önemlidir. Bir sağlayıcının sizden ne ücret alacağının ayrıntılarını almanız ve şirketin hız ve güvenilirlik açısından nasıl performans gösterdiğinin kaydının yanı sıra analiz etmeniz gerekir..

HostPapa küçük işletme müşterilerine yöneliktir, ancak kullanmayı planladığınız kaynak düzeyine bağlı olarak tekliflerini üç plana ayırırlar. En ucuz seçenekleri Başlangıç ​​planıdır, ancak HostPapa’nın Hosting Kanada okuyucularına sağladığı indirim ile iş planı aslında daha ucuz başlangıç ​​planından daha.

HostPapa’nın indirimli fiyatını görmek için burayı tıklayın.

İşletme planı, tek bir hesapta birden fazla web sitesi veya alan adı işletmesi gerekebilecek küçük şirketler içindir. Müşteriler ayrıca ek bir aylık ücret karşılığında Business Pro paketine geçebilirler. HostPapa’nın Hosting Kanada indirimi ile iş planı maliyetleri aşağıda özetlenmiştir.

Hosting Canada şirketinde, HostPapa’yı paranızın karşılığını büyük bir değer olarak görüyoruz. Herhangi bir nedenle HostPapa’dan memnun kalmazsanız, şirket 30 günlük para iade garantisi ile paranızı iade edecektir.

Güvenlik

HostPapa’nın öne çıktığı bir diğer alan güvenliktir. Temel planlar, başka yerler için daha fazla ödeme yapmanız gereken gelişmiş güvenlik özellikleriyle birlikte gelir.

Hiç kimse web sitesinin saldırıya uğramasını veya saldırıya uğramasını istemez. Bu, okuyucuların veya müşterilerin kaybına ve birçok hayal kırıklığına yol açar.

HostPapa anti-spam koruması, bir sunucu güvenlik duvarı, sürekli izleme ve izinsiz giriş tespiti ile birlikte gelir.

Bir adım daha ileri gitmek isterseniz, işletme pro planı etki alanı gizlilik koruması, özel bir IP adresi ve otomatik web sitesi yedeklemeleri ile birlikte gelir.

WordPress veya farklı bir CMS kullanırken, güvenlik büyük bir endişe kaynağıdır. Platformlarda güvenlik için kullanılacak birçok eklenti var, ancak günün sonunda, barındırma hizmetinizden ekstra güvenlik katmanlarına sahip olmak büyük bir rahatlama.

Ekstra Hediyeler (Ücretsiz Alan Adı, SSL, 1’e 1 Oturum, Ücretsiz Site Oluşturucu

HostPapa muhteşem ekstra özellikler sunar.

Aslında ne için ödeme yaptığınızı ve HostPapa’nın paketlerine hangi ek eklentilerin dahil olduğunu anlamanıza yardımcı olması için Temel Özelliklerini, Gelişmiş Özelliklerini ve Geliştirmelerini inceledik.

HostPapa’nın Başlangıç, İşletme ve İşletme Pro planlarının tümü, bir Let’s Encrypt sertifikası kullanan temel SSL desteğini içerir.

HostPapa ayrıca ücretsiz alan adı kaydı da içerir. HostPapa aracılığıyla .com veya .net adresi gibi yeni bir alan adı arayabilir ve seçtiğiniz alan adıyla ücretsiz bir yıl alabilirsiniz. Zaten bir hesabınız varsa, HostPapa onu yeni barındırma hizmetinize ücretsiz olarak bağlayacaktır.

Web sitesi tasarımı konusunda tamamen yeniyseniz, bunu bilmek güzel HostPapa bir yapı aracı sunar dinamik bir web sayfası oluşturmak için öğeleri sürükleyip bırakmanıza olanak tanır. Başlangıç ​​ve İş planlarıyla, web sitesi binalarına sınırlı erişim sağlarken, Business Pro seçeneği daha fazla özellik ve işlevsellik sağlar.

HostPapa’nın web sitesi oluşturma yazılımı aracının aslında WordPress kullanmanın çok az olduğuna dikkat etmek önemlidir. Hiçbir barındırma hizmeti önemli bir web sitesi oluşturucu var gibi bekleniyor. Host Papa’nın oluşturucusu temel açılış sayfaları veya diğer basit web sitesi tasarımı için çalışır.

Müşteri Hizmetleri, Lütfen Yardım!

HostPapa’nın ana ana sayfasına ilk kez göz attığınızda, yardıma ihtiyacınız olan şeyi soran küçük bir sohbet penceresi açılır. Pencerenin arkasında gerçek bir insan var mı??

Evet.

hostpapa destek sohbetiSize yardımcı olan temsilci bir stok fotoğrafı ile temsil ediliyor olsa da, bizimle sohbet eden gerçek bir insan. Her zaman sorduğumuz soru ile ilgili olan kısa ve yardımcı cevaplar bizi ikna etmek için fazlasıyla yeterliydi.

Tabii ki, bu sadece giriş seviyesi desteği – bakalım HostPapa’nın başka neler sunduğunu görelim:

İlk önce, KOCAMAN Karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunu nasıl çözeceğinizi öğretmekle yükümlü destek videoları ve makaleler kitaplığı.

Çok meşgulseniz veya bu tür sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız, HostPapa’nın sunduğu 7/24 canlı desteği her zaman kullanabilirsiniz. Bu, yalnızca canlı sohbet işlevi ile değil, aynı zamanda:

 • E-posta
 • Telefon
 • Düzenli Posta
 • Faks

Bu doğru millet, hatta faks desteği sunuyorlar.

Son olarak, müşteriler bonus destek özelliğine erişebilir – “Papa Kadro Uzmanları”.

Şimdi bu harika bir isim.

Bunu kullanarak, bir video veya telefon konferansına bir manga üyesi ile bağlanabilirsiniz. Bu şekilde, tüm sorunlarınızı tamamen ücretsiz olarak profesyonel rehberlikle düzeltebilirsiniz..

Tüm bunlar dahil, HostPapa’nın en iyi müşteri destek hizmetlerinden biri tüm web hosting firmalarının dışında.

Analitik Yaklaşımımız

HostingCanada.org’da önceliğimiz okuyucularımıza farklı bulut sağlayıcılarının en doğru analizini vermektir..

Bunu nasıl yaparız?

Bulgularımızı, her bir sağlayıcının kilit etkinliklerde ne kadar iyi performans gösterdiğini belirlemeye yardımcı olacak bir dizi metrik ve teste dayandırıyoruz. Dört adımlı inceleme sürecimizin tamamını görmek için buraya gidin. Canlı izlemeyi burada görebilirsiniz.

HostPapa örneğinde, hizmetlerini Kanada’nın her yerinden, telaffuz edilmesi zor illerde bile test ettik. (Sana bakıyorum, Saskatchewan!)

(Marka ve adlarından dolayı HostPapa’dan herhangi bir puan düşmediğimizi unutmayın, bu da profesyonel bir web barındırma hizmeti için değil, bir pizza teslimat hizmeti için kaydoluyormuş gibi görünmenizi sağlar.)

Özetle

Teknoloji endüstrisi, tümü size en yüksek hızları, performansı ve müşteri hizmetlerini sunduğunu iddia eden bulut bilişim şirketleri ile doludur. Ancak elbette her hizmet sağlayıcı kendi güçlü ve zayıf yönlerine sahiptir. Hosting Kanada bu noktada işe yarar.

Ekibimizin her üyesi, barındırma hizmetlerini gözden geçirme konusunda yarım on yıldan fazla deneyime sahiptir. Bu hardcore profesyoneller kendi popüler saatlerini test etmek ve derecelendirmek için zamanlarını ayırdılar.

Gerçek rakipleri diğerlerinden ayırmak için HostPapa’yı diğer en iyi web barındırma sağlayıcılarının yanı sıra aynı ölçütlere göre inceledik. İncelemelerimizle, yeni bir web sitesi barındırıcısı için alışveriş yaparken neleri arayacağınızdan ve nelerden kaçınacağınıza dair bütünsel bir anlayış elde edeceksiniz. Ve hedefliyoruz basit tut ve gerçeklere bağlı kal.

İhtiyacınız olan bilgileri sunmak için Kanada Hosting’e güvenebilirsiniz, çünkü uzun süredir sektörün bir parçasıyız. Benzersiz, veri odaklı yaklaşımımız, web barındırma şirketleri hakkında önemli metrikleri incelememizi sağlar. Hedefimiz basit: Web sitenize banka hesabınızı bozmadan hızlı ve güvenilir bir ev sunmak.

HostPapa Kanada pazarındaki diğer hosting sağlayıcıları ile karşılaştırıldığında en iyi Kanada web barındırma. Çalışma süresi ve fiyatlandırma işletmeniz için önemliyse, HostPapa sizin için bir seçim olmalıdır.

HostPapa SSS

Bir web barındırma hizmetine ihtiyacım var mı?

Evet, bir web sitesi istiyorsanız yaparsınız. Bir web sitesinin internette yayınlanması için bir yerde barındırılması gerekir.

Kendi web sitemi barındırmalı mıyım?

Bu, işiniz için hızlı bir barındırma arıyorsanız veya eğlenceli bir DIY projesi arıyorsanız bağlıdır. Kendi web sitenizi barındırmayı öğrenmenin yanı sıra herhangi bir amaç için bir web sitesi barındırmak istiyorsanız, bir barındırma hizmeti kullanmak daha iyi bir seçimdir.

Web sitemi nasıl ücretsiz barındırabilirim??

Evet, ama büyük bir uyarı ile. Ücretsiz barındırma hizmetleri kötü. Orada mükemmel hizmet sunmak için çok ucuz seçenekler bugün ücretsiz bir barındırma seçeneği keşfetmeye gerek yoktur. Ürün için ödeme yapmıyorsanız, ürün olursunuz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector