Scalahosting – smoliar, ktorého by sme radi zakorenili

Scalahosting je relatívne neznámy poskytovateľ, ktorý predkladá pôsobivú skupinu technológií. To len mal získať vlastnú recenziu.


Prirodzene, kontaktoval som podporu a požiadal som o ďalšie informácie. O pár minút neskôr som mal svoj hostingový plán a bol som pripravený skontrolovať Scalahosting.

Musím priznať, že to bolo príjemné prekvapenie. Vzhľadom na kvalitu služby je poskytovateľ povinný urobiť ho v hostiteľskom svete skôr ako neskôr.

Najprv ste to počuli: Scalahosting je ďalšia veľká vec.

Ako je zvykom, naša kontrola Scaly sa spolieha na hĺbkové výsledky testovania, monitorovanie v reálnom čase a týždne skúšania a štúdia spoločného hostenia spoločnosti..

Čo je Scalahosting?

Scalahosting je s približne 50 000 zákazníkmi a 700 000 hosťovanými doménami kompaktný nezávislý poskytovateľ z USA.

Má dve dátové centrá, jedno vo svojej rodnej krajine a druhé v EÚ. Druhé severoamerické zariadenie je vo výstavbe.

Stále však nehovoríme o nováčiku v hostiteľskom svete. Naopak, Scala má 13 rokov skúseností pod pásom a pomerne málo technológií, ktoré sa mu môžu ukázať.

Nie je to tvrdý špecialista, ale má aj niekoľko prekvapení pre používateľov WordPress. V skutočnosti, keď porovnávate Scalahosting vs. SiteGround alebo vs Bluehost, bývalý dojem celkom dosť.

Na rozdiel od väčšiny konkurentov však Scala investuje viac do výskumu a vývoja a menej do marketingu. Výsledkom je niekoľko pomerne robustných zdieľaných plánov a pravdepodobne najlepšia hodnota obchodov VPS na trhu.

Táto politika je chvályhodná a vysvetľuje, prečo je poskytovateľ tak dobrý, aj keď oveľa menej populárny ako niektorí.

Dosť už však hovoríme o pozadí – poďme na mosadzné cvočky a uvidíme, čo odlišuje Scalahostinga.

"Škálovateľné, výkonné, všestranné"

uptime

99,99%

Rýchlosť načítania

0.76s

podpora

9/10

Vlastnosti

8,5 / 10

OVERAL4.1

Základy – Scalahosting Uptime, Speed, Support

Toto sú veľké tri webhostingy. Ak poskytovateľ zakopne, je tu len málo (alebo skôr nič), ako kompenzovať. Veľa recenzií Scalahosting chváli poskytovateľa v týchto oblastiach, takže sa pozrime, či údaje zálohujú všetky rozhovory.

1. Vynikajúca dostupnosť – 99,99%

Uptime je jednou z vecí, ktoré si nevšimnete, keď všetko funguje. Napriek tomu je to pravdepodobne najdôležitejší faktor v hosťovaní.

Jednoducho, keď si kúpite hosting, očakávate, že vaše stránky budú k dispozícii neustále.

Preto, hneď ako som dostal prihlasovacie meno Scala, založil som jednoduchú stránku WordPress a pripojil ju k svojim monitorovacím nástrojom v reálnom čase. S údajmi v hodnote niekoľkých týždňov získate celkom dobrú predstavu o dostupnosti, ktorú môžete očakávať.

Pokiaľ ide o Scalu, ponúka 99,9% záruku dostupnosti, čo je priemyselný štandard. Toto obmedzuje celkový mesačný výpadok na približne 43 minút alebo menej ako 1,5 minúty za deň. Celkovo je to primeraná záruka.

Ak Scalahosting porušuje pravidlá, môžete získať kredit na hosťovanie. Poskytovateľ dokonca akceptuje vaše vlastné denníky ako dôkaz, takže môžete použiť nástroj ako StatusCake a sledovať dostupnosť vášho servera Scala..

Môžete si myslieť, že vám to všetci poskytovatelia umožnia. Väčšina však prijíma iba svoje vlastné denníky, čo znamená, že poskytovateľ rozhoduje, čo sa bude považovať za výpadok (pri pohľade na vás, hostgator)..

Skutočná doba prevádzkyschopnosti však spočíva v tom, že cloudová infraštruktúra Scaly skutočne svieti. Počas písania tohto prehľadu Scalahosting poskytovateľ zaznamenal takmer perfektnú dostupnosť. Servery dostávajú priemernú prestoje za minútu za mesiac, čo je vynikajúce.

Je vždy upokojujúce vidieť, ako poskytovateľ udržiava svoju infraštruktúru v prvotriednom stave. Sme na vynikajúcom štarte, teraz ideme k rýchlosti.

"Scala zobrazuje takmer dokonalú dostupnosť a sľubuje primeranú úhradu, ak dôjde k porušeniu SLA."

2. Slušná rýchlosť

 • Čas odozvy – 0,29 s
 • Čas na plne načítanú webovú stránku – 0,76 s
 • Pri zaťažení – 30 s

Poznámka: Ak v mojej doméne spustíte testy rýchlosti, výsledky sa môžu mierne meniť. Dokonca aj z tej istej testovacej platformy dva výsledky zvyčajne vykazujú mierne odlišné výsledky. Moja stránka je hostená v USA, a preto som ju otestovala z miest v USA Recenzia Scala. Všetky doplnky a cache na strane servera boli vypnuté.

Štúdium po štúdiu ukazuje, že rýchlosť je skvelým determinantom úspechu webovej stránky. Rýchlejšie webové stránky priťahujú návštevníkov efektívnejšie, získavajú viac opakujúcich sa návštevníkov a predávajú viac produktov. Pokiaľ ide o pomalé stránky, povedzme, že netrvajú dlho.

Netreba dodávať, že tu hrá hlavnú úlohu váš výber hostingu. Webové stránky môžu byť také rýchle, ako to umožňuje jej server, preto by ste si mali vyberať múdro.

Pri kontrole Scalahostingu som skontroloval, ako rýchlo servery dokážu odpovedať a doručiť stránku a ako fungujú pri vysokej návštevnosti. Aby bolo testovanie spravodlivé, vypol som nástroje na optimalizáciu rýchlosti a porovnával som iba základné nastavenie.

Frontend funguje úžasne. Servery reagujú v priemere 0,295 sekundy, čím sa Scalahosting umiestni medzi päť najlepších hostiteľov v tejto kategórii – žiadny malý výkon, ak vezmeme do úvahy, že je proti poskytovateľom ako SiteGround..

Čas potrebný na načítanie celého dokumentu je ešte pôsobivejší. Priemerne to bolo 0,666 sekundy Scalahosting k najrýchlejšiemu poskytovateľovi doteraz. Žiadny iný hostiteľ to nevykonáva dobre dôsledne.

Nastavenie klientskeho rozhrania Scaly je chvályhodné. Všetky recenzie Scalahosting od koncových používateľov, ktorí to pochvália, sú určite na mieste.

Počas testovania backendu som sa dostal do problémov. Test dopadu zaťaženia funguje dobre až do približne 18 virtuálnych používateľov. Potom servery začnú upúšťať pripojenia HTTP a časy odozvy sa dramaticky zvýšia.

Toto nie je zriedkavá udalosť pre poskytovateľa hostingu – podobná vec sa stane aj s backendom HostGators a GreenGeeks. Možnosťou je, že niektorý bezpečnostný systém vidí aktivitu ako útok DDoS a obmedzuje počet pripojení z tej istej adresy IP.

V tejto súvislosti som kontaktoval technickú podporu. Aj keď agenti sa snažili pomôcť, stále hľadajú riešenie.

Servery sú inak rýchle a Scalahosting je úplne schopný zvládnuť slušný objem prenosu.

"Scalahosting sa môže pochváliť neodolateľne vysokou rýchlosťou frontendu, ale backed vyvoláva niekoľko otázok"

3. Responzívna podpora

Pri úvodnom skríningu sa najviac vyznačovala vysoká miera spokojnosti klientov. Recenzie používateľov oceňujú predovšetkým tím podpory Scalahosting. Dychtivo som si to overil sám a zistil, či podpora je skutočne všetko.

Niekoľkokrát som ich kontaktoval a začal jednoduchými otázkami. Prvým pozitívom bolo, že všetky otázky dostali okamžitú odpoveď bez ohľadu na dennú dobu. To znamená, že podporný tím je dobre vybavený.

Agenti sú tiež dobre informovaní. Zákaznícka podpora Scalahosting môže odpovedať na väčšinu otázok týkajúcich sa platformy a poskytovať presné rady o optimalizácii webových stránok.

Zatiaľ je všetko dobré. Nastal čas vyniesť veľké zbrane.

Ešte raz som kontaktoval podporu a požiadal som o pomoc pri riešení problému s dopadom na zaťaženie – väčšina ostatných poskytovateľov zlyhala pri adresovaní. Na moje prekvapenie bol agent nadšený a okamžite začal vymýšľať nápady.

Zdržali sme sa dlhšie ako hodinu a skúšali sme rôzne konfigurácie, aby sme problém vyriešili. Úroveň odhodlania jednoduchých agentov frontline je pôsobivá, aj keď sa problém nakoniec eskaloval na správcu servera.

" Všetky úvahy, podpora Scalahostingu je dobre vyškolená a túži pomôcť. Poskytovateľ sa samozrejme nerozpráva, pokiaľ ide o výber zamestnancov, a svojich zákazníkov necháva v dobrých rukách."

Výhody Scalahostingu

Scalahosting je o dobývaní sveta hostingu robustnou proprietárnou technikou. Chce ohromiť webmasterov pomocou sily a užitočnosti. A podľa stoviek recenzií Scalahostingu existuje správne nástroje pre danú prácu.

1. Vlastná bezpečnosť

Hlavnou výhodou poskytovateľa je proprietárny softvér. SShield Security je prvý nástroj, ktorého sa budeme venovať v tejto recenzii Scalahosting.

Jednoducho, SShield je bezpečnostná sada.

Na jednej strane slúži na blokovanie prichádzajúcich hrozieb. Scalahosting sa môže pochváliť tým, že SShield dokáže blokovať 99,998% útokov.

Druhou súčasťou programu SShield je nepretržité monitorovanie. Bezpečnostný systém okrem prevádzkovania databázy známeho škodlivého softvéru využíva strojové učenie na odhalenie potenciálne neidentifikovaných hrozieb. Toto dáva oveľa lepšiu šancu na zachytenie akýchkoľvek útokov skôr, ako sa stanú vážnym problémom pre váš server Scala.

Jednou z výhod systému je, že vám poskytuje dostatok času na odstránenie škodlivých aktivít (v prípade, že sa váš server nakazí). Namiesto okamžitého vypnutia vášho webu vám pošle podrobnú správu. To vám dáva najlepšiu šancu na vyriešenie problému bez poškodenia seba.

Môžete to očakávať od každého hostiteľa, ale ja som videl poskytovateľov paniku a vypnutie stránok na prvý pohľad malware. Je užitočné, aby spoločnosť Scala podnikla iba vhodné opatrenia namiesto toho, aby spôsobovala zbytočné škody.

Celkovo vzbudzuje skutočnosť, že Scalahosting má robustnú technológiu s novým zameraním na bezpečnosť webových stránok. 

2. WordPress-Optimized

Keď som začal túto kontrolu Scalahostingu, chcel som vidieť, ako spoločnosť spracúva program WordPres.

Scalahosting ponúka špeciálnu „príchuť“ štandardných plánov hostenia zameranú na WordPress bez ďalších poplatkov. Veľkou časťou zákazníkov Scaly sú používatelia WordPress, takže to dáva zmysel.

Veľkú časť tvorí SWordPress Manager, ktorý je vlastným nástrojom Scala na správu. To vám umožní ľahko pridávať weby WordPress, optimalizovať ich zabezpečenie a povoliť automatické aktualizácie WordPress.

Jednou z vynikajúcich možností je povoliť bezpečnostný zámok, ktorý zabraňuje útokom na skriptovanie na strane servera. Nezabudnite to zakázať, keď chcete pridať akékoľvek doplnky.

V práci funguje viac nástrojov, ako je klonovanie do oddychového prostredia. Zatiaľ však získate všetky kľúčové funkcie spravovaného zdieľaného hostovania pre WordPress.

A to je len jeho súčasť. Scalahosting pridáva vlastné bezpečnostné pravidlá, vyhradený firewall a skenovanie škodlivého softvéru do všetkých plánov WordPress. Z hľadiska bezpečnosti je to jeden z najdôkladnejších hostiteľov.

Ešte lepšie to bude, ak pôjdete na plán štartu. Scalahosting vám poskytne čas so svojimi inžiniermi WordPress a môžu vám pomôcť optimalizovať vaše webové stránky. Získanie takejto pomoci inak je drahé, takže hodnota Scalahostingu je pôsobivá.

V skutočnosti sú ďalšie nástroje také robustné, Scalahosting je silným kandidátom na najlepší hosting WordPress v roku 2020.

3. Intuitívna zákaznícka zóna a SPanel

Majitelia webových stránok trávia veľa času v oblasti zákazníkov a na ovládacom paneli. V ideálnom prípade by ste chceli, aby títo používatelia mali jednoduchú navigáciu a aby mali všetky kritické možnosti dostupné jedným alebo dvoma kliknutiami.

Scalahosting tu našťastie robí dosť dobre. Z bočného panela môžete kedykoľvek pristupovať k najdôležitejším oblastiam. Patria sem správa DNS, fakturácia a predaj lístkov.

Nepochybne mi trvalo trochu kliknúť, aby som našiel nástroje na správu môjho skutočného ovládacieho panela. Raz som to však zvládal dosť ľahko a používal nástroje ako SWordPress Manager.

Pokiaľ ide o skutočný ovládací panel, plány zdieľaného hostenia používajú cPanel, čo je priemyselný štandard. Po inovácii na Scala hosting balík VPS si však môžete zvoliť SPanel. Toto je Scalaova patentovaná alternatíva cPanel.

Vlastné ovládacie panely sú zvyčajne trochu chudobné, ale SPanel je šťastná výnimka. Spracováva všetko, čo dokáže cPanel – správa databázy, nastavenie SSL, e-maily a dokonca vám umožňuje ďalší predaj. Navyše sa ľahko naviguje a všetky funkcie fungujú dobre.

Hlavnými výhodami SPanelu je to, že funguje v samostatnom prostredí, takže nebude jesť vaše prostriedky servera. Je tiež zadarmo na použitie. Na rozdiel od toho môže byť cPanel dosť nákladný, najmä pre distribútorov hostujúcich cloud alebo tých, ktorí potrebujú veľa doplnkov. Pretože SPanel štandardne obsahuje veľa funkcií, môže vám ušetriť stovky dolárov mesačne.

Teraz ty môcť zaplatiť za licenciu cPanel a použiť ju, ak inovujete na VPS. SPanel však robí spôsob aktualizácie plynulejším a zvyšuje pridanú hodnotu.

SPanel nepochybne nie je prínosom pre používateľov zdieľaného hostenia, ale mnohí vlastníci webových stránok nakoniec inovujú na VPS kvôli zvýšeným zdrojom a flexibilite. Vtedy sa SPanel stáva cenovo dostupnejšou alternatívou cPanel.

4. Jednoduché škálovanie na VPS

Keď už hovoríme o inováciách, Scalahosting vám uľahčí získanie vlastného virtuálneho servera so všetkými sprievodnými výhodami.

Plne spravovanú VPS môžete získať iba o 2 $ mesačne viac, ako by ste zaplatili za najväčší zdieľaný program. Nemusíte sa prihlasovať na dlhšie obdobie, aby ste dostali najlepšiu cenu – môžete získať plnú hodnotu pri platení z mesiaca na mesiac.

Samozrejme tu hrá úlohu SPanel. Pretože neexistuje žiadna licencia na cPanel, za ktorú sa účtuje, plány VPS sú nakoniec dostupnejšie, ako ponúka väčšina konkurentov.

Keď porovnáme základné SPanel verzus cPanel, Scala vám ušetrí najmenej 15 dolárov mesačne, najmä ak vezmete do úvahy početné silné funkcie, ktoré má SPanel hneď po vybalení. Ak potrebujete doplnky pre cPanel alebo chcete ďalej predávať hosting, úspory môžu byť ešte vyššie. 

Aj keď začnete zdieľať plány, je to obrovská výhoda, ktorá na vás čaká s rastom vašej webovej stránky.

5. Denné zálohy

Zálohy sú pre majiteľov webových stránok nevyhnutnou bezpečnostnou sieťou. Ak urobíte chybu alebo sa niečo iné pokazí, mali by ste mať zálohu svojej stránky, na ktorú sa môžete vrátiť.

Aj keď program Scalahosting to jasne nevyjasňuje, môžete využiť výhody denných záloh. Poskytovateľ uchováva zálohy jeden týždeň, takže budete mať vždy k dispozícii sedem verzií svojich stránok.

Ak pravidelne kontrolujete svoj web (t. J. Raz týždenne), budete v bezpečí.

6. Bezplatná migrácia

Ak už máte webovú stránku, stále sa môžete presťahovať na webový server Scaly. Nemusíte sa obávať ohľaduplnej migrácie vašich stránok, pretože technický tím to urobí za vás. 

Niektorí poskytovatelia, napríklad Bluehost, účtujú za tento druh služby okolo 150 dolárov. Naopak, Scalahosting robí svojim používateľom solídne a poskytuje ich zadarmo.

7. Spravodlivé ceny

Prevody cien za webový hosting sú miláčikmi tisícov webmasterov. Ak ste už niekedy vlastnili web, pravdepodobne ste oboznámení s jeho podstatou.

Poskytovateľ vás vyzýva, aby ste sa zaregistrovali na dva alebo tri roky hosťovania, aby ste dostali úžasne dostupnú ponuku s desiatkami fantastických výhod..

Po uplynutí počiatočného obdobia je však čas obnoviť sa. V takom prípade vás poskytovateľ zasiahne tromi alebo štyrikrát vyššími poplatkami – a ak si chcete zostať online, radšej si kúpite ďalšie tri roky.

Niektorí poskytovatelia sa snažia skryť vyššie náklady na obnovu. Sakra, niektorí ich dokonca nezobrazujú na stránke produktu.

Teraz je spravodlivé spravodlivé, spoločnosť Scala zvyšuje ceny pri obnove, ale nie takmer rovnako ako väčšina poskytovateľov. Starterovský program stojí iba 3,95 dolárov mesačne, ak platíte vopred tri roky a až potom vzrastie iba o 2 doláre. Porovnajte to s A2 hostingom, ktorý začína približne rovnakou cenou a potom ho zdvojnásobte pri obnovení (alebo SiteGround, ktorá ho strojnásobí)..

Scalahosting, na druhej strane, má veľmi rozumnú cenu. Poskytovateľ je úplne transparentný v tom, ako funguje určovanie cien, a počiatočná zľava môže byť nápomocná, keď začínate.

Čo je dôležitejšie, náklady na obnovu plne odrážajú kvalitu služby, a nie neprimerane vysoké na kompenzáciu zliav. Veľa používateľov v hodnotení Scalahosting v skutočnosti vyjadruje pochvalu za transparentnosť cien.

8. Doménové meno zadarmo

Je vždy príjemné získať trochu extra hodnoty zadarmo. Scalahosting umožňuje používateľom, ktorí sa zaregistrujú po dobu šiestich mesiacov od hostingu, zaregistrovať doménové meno bez ďalších poplatkov. Jedná sa o službu, ktorá by vás inak stála 10 – 15 dolárov, takže tu ušetríte pár dolárov.

Nezabúdajte, že to nie je k dispozícii vo všetkých plánoch. Aby ste mohli využívať bezplatnú registráciu, musíte ísť na pokročilý plán. Nie je k dispozícii ani na Scala hostujúcich VPS.

9. 99-percentná skúška

Väčšina poskytovateľov hostingu poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, aby ste si mohli vyskúšať túto platformu. Scalahosting nie je výnimkou: za svoju službu môžete platiť a neskôr získať plnú náhradu, ak to nie je podľa vašich predstáv. Ak sa to dostane tak ďaleko, nezabudnite požiadať o vrátenie platby pred uplynutím prvého mesiaca.

Máte tiež možnosť zaplatiť 0,99 dolárov za mesačnú skúšobnú verziu akéhokoľvek zdieľaného cenového plánu spoločnosti Scala. Túto trasu môžete uprednostniť, ak nechcete, aby spoločnosť Scalahosting držala vaše peniaze, kým sa o to pokúsite. Môžete to urobiť aj tak, aby ste sa nemuseli báť žiadosti o vrátenie prostriedkov.

Možno budete chcieť uprednostniť tento nový prístup k hosťovaniu, hoci to nie je skutočne priekopnícka funkcia.

Nevýhody Scalahosting

Bez ohľadu na to, aký silný je, žiadna hostingová služba nie je bez uzlov. Tu je to, čo by ste mali vedieť predtým, ako pôjdete na Scalahosting.

1. Zdieľaný hosting nie je pre niektorých používateľov úplne SSD

Hoci väčšina webových služieb Scala beží na SSD, zdieľaný hosting zahŕňa aj HDD.

Konkrétne, staré účty bežia na zmesi SSD a HDD. Zatiaľ čo používané súbory sa nachádzajú na jednotkách SSD, čo umožňuje rýchlejší prístup, systémové súbory sa nachádzajú na pevnom disku.

Našťastie od januára 2020 sú všetci noví klienti hostení na čisto serveroch SSD. V podstate staré nastavenie servera nebude mať vplyv na vás, ak ste práve objavili poskytovateľa. Diskutoval som o tom s tímom Scaly a hostiteľ dokonca začal migrovať staré účty do rovnakého prostredia, takže existujúci klienti budú čoskoro využívať rovnaké výhody.

Aj keď je hosťovanie rýchle, dokonca pôsobivo, úplný prechod na SSD by túto službu zlepšil. Scala to nie je obrovský podvod, najmä preto, že dokonca aj starší klienti sa môžu ľahko prispôsobiť na hostovanie VPS s podporou SSD. Je však stále potrebné spomenúť.

2. Tenká báza poznatkov

Nie je tu čo povedať, ale Scala nemá k dispozícii najširšiu škálu článkov. Celkovo sa týkajú iba 80 bežných otázok a mnohé z odpovedí sú dosť stručné.

Znalostná základňa vytvára dobrú sekciu FAQ. Ak ste typom do-it-yourself, musíte urobiť trochu Googlingu.

3. Nejasné opisy výrobkov

Mal by som to predslovovať tvrdením, že to nie je zavádzajúci marketing, pretože Scala neskrýva žiadne zjavné problémy. To znamená, že tak webová lokalita, ako aj podpora Scalahostingu nedokážu celkom dobre vysvetliť niektoré ich funkcie.

Napríklad Scala v skutočnosti nespomína žiadne zálohy na štandardnej webhostingovej stránke, aj keď verzia plánov programu WordPress má jednoznačne denné zálohy. Keď som však oslovila obchodného zástupcu, ubezpečila ma, že budem mať týždenné zálohy. – trochu divné. Až keď som sa dostal k technickej podpore, dostal som vysvetlenie denné zálohy, pričom každá verzia je uložená na týždeň. Zistiť to môže byť mätúce a časovo náročné.

Teraz je to pomerne malý problém a je jednoduché ho vyriešiť. Napriek tomu si to vyžaduje zmienku.

Odporúčame Scalahosting?

Či sme niekedy!

Scalahosting pokrýva základy lepšie ako väčšina hostiteľov a túto ponuku obohacuje robustnými nástrojmi. Je vynikajúca pre používateľov systému WordPress, má dobrú cenu a je mimo nej jednoduché neustále rozširovať webové stránky bez úzkych miest. Navyše je to jedna z najbezpečnejších platforiem na trhu.

Je nepopierateľne veľa milovať. Takže Scalahosting je ďalšia veľká vec?

Mohlo by to tak byť.

Ak bude vyvíjať technológie aktuálnym tempom a do záhybu pridá niekoľko ďalších dátových centier, malo by mať problémy s rozširovaním svojho vplyvu. V recenzii Scalahosting som dostal niekoľko vecí, ale o každom hostiteľovi by ste mohli povedať aspoň toľko.

Stručne povedané, Scalahosting je celkovo vynikajúci umelec. Je to hostiteľ, ktorý rozhodne stojí za to.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map