Recenzia HostPapa – najrýchlejší hostiteľ z Kanady

HostPapa je ocenený hostiteľ so službami prispôsobenými pre malé a stredné podniky zo všetkých oblastí. Zdá sa, že jej hostingová platforma je cenovo dostupná a univerzálna, zdá sa však, že je v súlade s humbukom?


Platil som za zdieľanú službu HostPapa pred niekoľkými mesiacmi a začal som monitorovať jej výkon prostredníctvom rozsiahleho testovania referenčných hodnôt, zatiaľ čo zaznamenávanie jej prevádzkovej doby prostredníctvom neustáleho monitorovania naživo.

Strávil som niekoľko týždňov hodnotením reputácie hostiteľa prostredníctvom hranoly odborných a užívateľských recenzií a tiež som si pozorne prečítal podmienky služby a sľúbené funkcie. Výsledkom je táto podrobná, nezaujatá recenzia hostiteľa, ktorá starostlivo skúma všetky aspekty tohto poskytovateľa hostingu.

Kto je HostPapa?

Pochádzajúc z Kanady, webhosting HostPapa má svoje ústredie v Burlingtone v Ontáriu.

Táto súkromná spoločnosť, založená v roku 2006, rastie pekne a stabilne. Už som sa vyjadril, ako snaha o expanziu často ničí spoločnosti. Zdá sa, že ľudia na HostPapa majú jasný plán s holistickým prístupom, ktorý vyváži rast spoločnosti s vynikajúcou infraštruktúrou a skvelým zákazníckym servisom..

Aj keď minulé udalosti nie sú veľmi spoľahlivým prediktorom budúcnosti, filozofia HostPapa vnáša pocit bezpečia a bezchybnosti, ktoré sú vzácnymi komoditami..

Nejde o prázdne slová.

Zhromaždil som ťažko chladné čísla, aby som ich ukázal, a súhlasia s väčšinou recenzií, ktoré som skontroloval na serveri HostPapa.

"Najlepšie hosting pre malé podniky"

uptime

99,90%

podpora

8/10

Rýchlosť načítania

0.90s

Vlastnosti

9/10

OVERAL4.2

Základy – HostPapa Uptime, Speed ​​and Support

Začatie preskúmania pomocou HostPapa s cenami a vlastnosťami bez toho, aby sa najprv skontrolovala rýchlosť, doba prevádzkyschopnosti a technická podpora, by bolo zbytočným cvičením. Ak nemôžete poskytnúť základné náležitosti, žiadne fantastické triky vás nemôžu zaradiť medzi najlepších poskytovateľov webhostingu.

1. Prevádzková doba – 99,91%

HostPapa prináša to, čo sľubuje: dostupnosť 99,9%.

Starostlivo som prešiel podmienkami poskytovania služieb, aby som zistil, čo sa stane, keď čas prevádzky klesne viac, ale nevidel som ani slovo o kompenzácii alebo vrátení platby..

Podivné, však? Najmä s ohľadom na skutočnosť, že to môžete vidieť na stránke záruky služieb:HostPapa záruka dostupnosti?

V každom prípade som to spustil tímom podpory HostPapa. Ubezpečili ma, že každý nadmerný výpadok sa zaznamená a podľa toho sa nahlási fakturačnému tímu, ktorý uplatní primeranú úhradu každému postihnutému..

Teraz, podľa mojich nástrojov na živé monitorovanie, bol môj malý malý web HostPapa WordPress v režime offline dlhšie, ako sa očakávalo, v januári a februári a nedostal som žiadnu zľavu ani vysvetlenie od fakturačného tímu spoločnosti..

Je pravda, že v čase, keď som zmeškal príležitosť, aby som ich udrel a opýtal sa, čo sa deje, tak teraz netrpezlivo očakávam, že nabudúce budem mať príležitosť vidieť, ako sa s takýmito prípadmi zaobchádzajú..

Nech už je ich reakcia akákoľvek, skutočnosť, že VOP neuvádzajú nič výslovné, pokiaľ ide o náhrady a kompenzácie, nie je v poriadku.

Priemerná doba prevádzky 2018

 • Október – 99,99%
 • November – 100%
 • December – 99,97%

Priemerná doba prevádzky 2019

 • Január – 99,81%
 • Február – 99,59%
 • Marec – 100%
 • Apríl – 99,92%
 • Máj – 99,93%
 • Jún – 99,99%
 • Júl – 99,98%

"HostPapa poskytuje štandardné 99,9% dostupnosti v priemyselnom odvetví, ale politika úhrady je trochu zložitejšia."

2. Rýchlosť – najrýchlejší hostiteľ

 • Druhý najrýchlejší čas odozvy – 0,20 s (2.)
 • Vynikajúca doba načítania – 0,90 s (4.)
 • Vynikajúci stres – 0,19 s (3d)

Poznámka: Ak v mojej doméne spustíte testy rýchlosti, výsledky sa môžu mierne meniť. Dokonca aj z tej istej testovacej platformy dva po sebe nasledujúce testy zvyčajne vykazujú mierne odlišné výsledky. Moja stránka HostPapa je hostená v Severnej Amerike, takže som ju otestovala z miest v USA. Všetky doplnky a cache na strane servera boli vypnuté.

Čas do prvého bajtu (TTFB) a plne načítaný čas záleží na SEO a koncovom užívateľskom zážitku (čo je zďaleka to isté). Preto opatrne meram oboje pomocou niekoľkých nástrojov na porovnávanie.

HostPapa na mňa zapôsobil horiacimi vysokými rýchlosťami. Moja stránka WordPress neustále hodiny v jednom z najrýchlejších TTFB, aký som doteraz videl. Priemerne 200 milisekúnd je extrémne nízka.

Čas potrebný na úplné načítanie stránok, aby používatelia mohli komunikovať, je tiež krátky. Za menej ako sekundu sa zobrazí všetko, čo si návštevníci môžu užiť.

Nielen to, ale aj hostovaná platforma HostPapa je schopná zvládnuť prílevy návštevníkov a súčasné spojenie s pozoruhodnou ľahkosťou. Poslal som 50 virtuálnych používateľov súčasne, ktorí otvorili takmer 300 požiadaviek na server a do 0,19 sekundy reagoval na všetkých z nich..

páni!

Počas tohto bombardovania so súčasnými spojeniami nedošlo prakticky k žiadnym špičkám ani oneskoreniu.

Priemerný čas odozvy 2018

 • Október – 0,19 s
 • November – 0,17 s
 • December – 0,16 s

Priemerný čas odozvy 2019

 • Január – 0,21 s
 • Február – 0,18 s
 • Marec – 0,18 s
 • Apríl – 0,19 s
 • Máj – 0,26 s
 • Jún – 0,24 s

Odpoveď pri zaťažení 2018

 • Október – 0,23 s
 • November – 0,23 s
 • December – 0,17 s

Odpoveď pri zaťažení 2019

 • Január – 0,20 s
 • Február – 0,20 s
 • Marec – 0,19 s
 • Apríl – 0,15 s
 • Máj – 0,17 s
 • Jún – 0,21 s

"HostPapa je najrýchlejším hostiteľom hostiteľského tribunálu, ak sa vezmú do úvahy všetky tri metriky."

3. Veľká podpora

Mal som niekoľko príjemných výmen s tímom podpory HostPapa.

Po prvé, mal som problémy zistiť presné obmedzenia každého zdieľaného plánu hostenia. Uvidíte, HostPapa je ďalší hostiteľ, ktorý sa venuje marketingovému žargónu, ktorý nemá žiadne spojenie s technickou realitou.

Dokonca aj po rozšírení podrobností plánu vidíte klasické nezmysly ako „neobmedzená SSD“. Tentokrát sa podmienky služby špecifikovali do tej miery, čo sa myslí „neobmedzené“, ale chcel som niečo konkrétnejšie.

Takže som sa zhováral s užitočným podporným agentom, ktorý bol dostatočne slušný na to, aby som priznal, že „neobmedzené v pravom slova zmysle“ neexistuje kdekoľvek a kedykoľvek sú zapojené servery. Pretože viete, webové servery nie sú nič iné ako výkonné počítače, ktoré sú viazané na fyzické obmedzenia.

Podporný agent tiež poskytol ďalší odkaz na podrobnosti zdieľaných plánov, kde bol určený počet inódov na plán.

To bolo užitočné.

Ďalšou skvelou vecou na serveri HostPapa je svojpomocné centrum. Hostiteľ má rozsiahlu vedomostnú základňu s veľmi užitočnými sprievodcami. Sú dobre napísané a do tej miery správne; Úplní nováčikovia môžu tieto kroky ľahko sledovať.

"Veľmi rýchla a priateľská podpora spolu s vynikajúcou vedomostnou základňou."

Výhody hostiteľa

HostPapa je jednou z najlepších webhostingových služieb roku 2019 z mnohých dobrých dôvodov. Spoločná platforma je univerzálna, cenovo dostupná, bezpečná a výkonná.

1. Široká škála možností hostenia

HostPapa je ideálnym hostiteľským riešením pre malé a stredné podniky všetkých druhov. Fóra, wiki, nákupné vozíky, CRM a galérie – pomenujte ho, HostPapa ho môže hostiť a bude ho hostiť dobre.

Nepochybne to nie je jedinečné pre webového hostiteľa so sídlom v Toronte, pretože likes servera InMotion Hosting uspokojuje aj veľké množstvo aplikácií, ale HostPapa to posunie o krok ďalej. Hostiteľ má veľa vyhradených zdrojov pre veľké množstvo aplikácií.

Noví používatelia môžu mať z rozšírenej vedomostnej základne veľký úžitok, ale podporný tím má tiež nadpriemerné vedomosti o mnohých produktoch.

2. Vynikajúce užívateľské recenzie

Pre jednu osobu nie je ľahké dôkladne a úplne skontrolovať poskytovateľov webhostingu bez ohľadu na množstvo času a úsilia vynaloženého na úsilie..

Našťastie ľudia, ktorí hostitelia roky používajú, zdieľajú svoje pozitívne a negatívne dojmy a vykresľujú ucelenejší obraz o situácii.

HostPapa je tu s hostingerom a FastCometom ako jedným z poskytovateľov webhostingu s najlepšími recenziami. Aj keď to nie je také jednohlasné ocenenie, recenzie používateľov HostPapa, ktoré zdieľajú zlé skúsenosti, sú medzi nimi veľmi vzdialené.

3. Veľkorysé plány

HostPapa je cenovo dostupný hostiteľ, ktorý ponúka veľa aj pri najmenšom pláne. Noví používatelia nájdu všetko ľahko dostupné, ale skúsení webmasteri nájdu aj veľa vecí, ktoré sa im budú páčiť.

Vlastné úlohy cron, redundancia RAID-10, CDN a mnoho ďalších výhod sú súčasťou platformy.

4. Bezplatná migrácia

To je vždy pekné vidieť. Poskytovateľ webhostingu v Toronte je pripravený skontrolovať a sankcionovať prichádzajúcu migráciu akéhokoľvek účtu cPanel z iného hostiteľa. Tím podpory by bezplatne presúval všetky e-maily, databázy a webové stránky.

Jediným obmedzením je požiadať o migráciu do 30 dní po registrácii na server HostPapa. Môžete migrovať viac ako 50 účtov cPanel – aj keď sú u rôznych poskytovateľov – zadarmo na server HostPapa.

5. Vyhradené zdroje

Možno vás bude unavovať čítanie, pretože je súčasťou všetkých mojich recenzií hostiteľov na webe za rok 2019, ale nebudem unavený opakovaním toho, aké dobré je mať vyhradené prostriedky servera. Pretože to je úžasné a nesmierne dôležité.

Už som niekoľkokrát uviedol, ako je HostPapa vhodný pre malé podniky, ale je pravda, že hostiteľ dokáže ľahko vyhovieť rastúcim potrebám expandujúcej spoločnosti alebo e-obchodu..

Každý z jeho zdieľaných plánov hostenia sľubuje svojim používateľom určité serverové zdroje a umožňuje im plánovať budúcnosť a vedieť, za čo platia..

6. Zadarmo Tvorca webových stránok

HostPapa skutočne zaškrtáva všetky políčka. Spoločnosť podporuje šialené množstvo riešení na vytváranie webových stránok, ale ponúka aj vlastného tvorcu webových stránok.

Je to veľmi intuitívny nástroj, ktorý vám môže pomôcť nadviazať online prítomnosť v priebehu niekoľkých hodín, a to aj bez predchádzajúcich skúseností so stavbou stránok. Rozhranie je dobre usporiadané, počet šablón je viac ako uspokojivý – viac ako 120 – a funkčnosť je tu.

Je pravda, že tvorca drag and drop nie je najrýchlejší, aký som kedy videl, ale je celkom dostačujúci a rovnako nebráni úsiliu o budovanie stránok..

7. Pomoc pri vytváraní webových stránok

Ak chcete využiť možnosti spoločnosti na vytváranie webových stránok, získate bezplatnú konzultáciu s jedným z jej špecialistov na webdizajn.

Je to vynikajúca príležitosť špecifikovať, ako si predstavujete svoju online prítomnosť, a nechať ich, aby vám vytvorili stránku.

Teraz to nie je bezplatná služba, ale je to veľmi cenovo dostupné a rýchle. Túto službu neposúvam vyššie na zoznam pozitív, pretože s tým nemám osobnú skúsenosť a neviem, aký je konečný výsledok..

Jej samotná prítomnosť je však pozoruhodná a určite môže pomôcť majiteľom malých podnikov, ktorí musia skutočne podnikať a nemajú čas strácať technickými znalosťami..

8. Primeraná bezpečnosť

HostPapa má svoje bezpečnostné opatrenia a musím povedať, že sú primerané. Ak by to bola moja prvá recenzia spoločností poskytujúcich webhosting, bol by som oveľa viac ohromený jej bezpečnostnými funkciami, ale pravdou je, že nie sú ničím mimoriadnym.

HostPapa napriek tomu zaškrtáva všetky políčka.

9. HostPapa Hosting WordPress

Riešenie WP HostPapa na prvý pohľad vyzerá podozrivo ako bežný zdieľaný balík. Pri podrobnejšej kontrole sa však dozviete, že plány WordPress sa dodávajú s predinštalovaným programom Varnish a WP a Jetpack.

HostPapa tiež sľubuje, že automaticky aktualizuje vašu WP, ak si to želáte.

Nie je to zlé, zvlášť za túto cenu.

10. Bezplatné školenie

Všetci noví zákazníci HostPapa majú nárok na 30-minútovú konzultáciu s PapaSquadom, ktorí môžu pomôcť s úvodným nastavením, všeobecnými radami alebo navrhnúť konkrétnu stratégiu pre prijímanie webu búrok..

V istom zmysle je to oslavovaná služba vrátnika, ktorá je sama o sebe vynikajúcou vecou, ​​ale môže sa tiež stať veľmi užitočným vstupom do sveta hostingu..

Hovoriť so špecialistom skoro, keď ste väčšinou bezradní, môže slúžiť ako kormidlo pre budúcnosť.

11. Zelený poskytovateľ hostingu

HostPapa je jedným z priekopníkov obnoviteľnej energie v hostiteľskom priemysle. Poskytovateľ hostingu v Toronte, ktorý sa venuje 100% zelenej energii, zaujíma v tejto veci veľmi vytriezvený a spoločensky zodpovedný postoj.

Dátové centrá spotrebúvajú veľké množstvo elektriny; nechať ich bežať na obnoviteľných zdrojoch energie nie je nič zlé.

Nevýhody HostPapa

HostPapa robí veľa vecí správne. Stále však rastie a vyvíja sa a existuje niekoľko aspektov ponuky spoločnosti, ktoré podkopávajú všeobecne pozitívny dojem.

1. Zálohy navyše

Mŕtvi, dane a strata dát sú nevyhnutné.

Mať diskové polia RAID-10 je skvelé, ale ak musíte platiť za obnovu dát, táto veľkosť znižuje množstvo.

Automatické zálohy sú pomerne štandardnou súčasťou väčšiny moderných balíkov webhostingu a, úprimne povedané, keď hostitelia donútia zaplatiť za takúto základnú službu, rozdrví mi nervy.

Väčšina tu kontrolovaných webhostingových služieb zahŕňa automatické zálohovanie s (aspoň) týždennou frekvenciou, ale HostPapa medzi nimi nepatrí.

Túto funkciu využívajú iba používatelia najdrahšieho plánu, čo zvyšuje pocit, že hostiteľ považuje túto službu za mimoriadne špeciálnu prémiovú službu.

To nieje.

Pohybujúce sa na.

2. Nejasné podmienky poskytovania služby

HostPapa sľubuje 99,9% dostupnosti, ale sľub je prázdny. Neexistuje spôsob, ako zistiť dostupnosť vášho webu bez spoliehania sa na externé nástroje; cPanel HostPapa ani jeho zákaznícka oblasť neuvádzajú uptime.

A zatiaľ čo takáto vlastnosť je niečo vzácneho – HostGator má to – prakticky všetci hostitelia, ktorí zaručujú dostupnosť, uvádzajú, čo bude kompenzácia v prípade dlhodobého výpadku.

HostPapa nešpecifikuje, čo dostanú používatelia, ktorí majú väčšie prestoje, ani ako budú poskytované.

Úprimne povedané, je to veľmi zanedbávajúce opomenutie.

Odporúčame HostPapa?

Vynikajúci ÁNO!

Nebudem – nemôžem – odtrhnúť sa od trendu: Recenzie HosPapa sú väčšinou pozitívne, pretože spoločnosť poskytuje dobré služby. Tak jednoduché.

Veľmi dobrá rýchlosť a dostupnosť sú podporované čestným a užitočným podporným tímom a to stačí na vytvorenie skvelej služby. V skutočnosti môže spoločnosti chýbať niektoré pokročilé funkcie, ktoré ponúkajú lokality SiteGround a InMotion Hosting, ale jej zdieľané balíčky sú veľmi dobre zaoblené.

Toľko, že som v zozname HostPapa zistil, že je ťažké uviesť veľa negatívov. Áno, hostiteľ v Toronte nemá skutočnú globálnu prítomnosť – žiadne dátové centrá na celom svete – ale má dobré spojenie s lokalizovanými možnosťami hostenia, t. J. Servery v dátových centrách prevádzkované inými..

Celkovo vzaté, HostPapa je najlepšou voľbou pre používateľov, ktorých trh je predovšetkým v Severnej Amerike.

HostPapa v skratke

podpora

Vedomostná základňa

Zdieľané plány hostenia

Ovládací panel

Počet hostovaných domén

Počet databáz

E-mailové účty

Ukladanie e-mailov

Zálohy a obnova

skladovanie

Bandwidth

technológie

zabezpečenia

Registrácia doménového mena

Migrácia stránok

Tvorca webových stránok

E-commerce

Špecializovaný hosting

Windows hosting

Dátové centrá

uptime

rýchlosť

stanovenie ceny

Štruktúra cien

záruky

Vrátené sumy za predčasné zrušenie

zadarmo

Webová stránka spoločnosti

Firemná kultúra

Telefón, chat, e-mail, 24/7
Rôznorodé a poučné
3 zdieľané plány hostenia
HostPapa cPanel
2 domény pre najmenší plán, pre ostatné neobmedzené
25 pre najmenšie, neobmedzené pre ďalšie dva plány
100 pre plán Starter, pre zvyšok neobmedzený
500 MB na e-mail, celkovo 5 GB pre prvé dva plány, 1 GB a 10 GB pre Business Pro
Zálohy stoja v prvých dvoch plánoch navyše
neobmedzená; iba najmenší plán obmedzuje priestor na 100 GB
unmetered
SSD, vyhradené zdroje, viac ako 400 aplikácií k dispozícii
Robustný bezpečnostný balík
Doména zadarmo so všetkými plánmi
Áno, počas prvých 30 dní
Intuitívne a flexibilné vytváranie stránok
Vrátane SSL zadarmo, mnoho špecializovaných riešení elektronického obchodu je podporovaných
HostPapa má špecializované plány a podporu hostenia WordPress, ktoré majú vedomosti o mnohých webových technológiách
žiadny
Servery po celom svete
Spoľahlivý výkon, 99,9% prísľub splnenia
Veľmi rýchly predný a zadný koniec
Nízke úvodné poplatky, primerané zvýšenie pri obnovení
Platba vopred znižuje náklady za mesiac. Poplatky za obnovenie sú v priemere zhruba priemerné
99% dostupnosti je prisľúbené, ale v ToS nie je uvedená žiadna jasná záruka
žiadny
Registrácia domény, SSL
Užitočné a poučné, možno trochu preplnené
HostPapa je hostiteľom založeným na Toronte a rovnako ako väčšina vecí Kanadčana premieta priateľskú, užitočnú a zelenú tvár
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector