Kinstа – hosting WordPress z inej dimenzie

Zverejnenie zárobkov: Na získanie provízií z produktov kontrolovaných a odporúčaných na našich stránkach používame pridružené odkazy. Kedykoľvek čitateľ sleduje pridružené odkazy zverejnené v našich recenziách a uskutoční nákup, dostaneme platbu. Zistiť viac.


Keby riadený hosting WordPress bol autom, Kinsta by bola riešením Rolls Royce z WP. Platforma, ktorá bola vytvorená s jediným cieľom, sa zameriava výlučne na používateľov WordPress, ktorých cieľom je poskytnúť plynulý a bezchybný zážitok..

Ak často hosťujete súdny tribunál, pravdepodobne poviete, že ma dosť vyčerpalo toto hodnotenie Kinsta. Prirodzene, sledujem službu niekoľko mesiacov pravidelným testovaním rýchlosti frontendu a backendu a dostupnosti. Pozorne som študoval aj podmienky poskytovania služby, preskúmal som vlastnosti a ceny a vypracoval podrobnú analýzu, ktorá nasleduje.

Urobil som čas potrebný na kontrolu reputácie spoločnosti na webe tým, že som prešiel niekoľkými stovkami používateľských recenzií o Kinsta.

Varovanie spojlera: Kinsta je dobrá. V skutočnosti veľmi dobré.

Moja webová stránka Kinsta sa vyznačuje pôsobivými časmi načítania a udržiava takmer bezchybný čas prevádzky, ale je ľahké ju spravovať tak intuitívnym spôsobom, že vám to nedá povedať.

Čo je Kinsta?

Rovnako ako spoločnosť WP Engine nie je poskytovateľom webhostingu v úplnom zmysle slova, tak aj Kinsta je úzko špecializovaná služba, ktorá zaisťuje najlepší možný zážitok so systémom WordPress, a to na prednej aj zadnej strane servera..

Beží na Google Cloud a ponúka riešenia WordPress z 20 rôznych miest po celom svete. Táto platforma, ktorej dôverujú obrovské globálne značky, ako sú Intuit, Ubisoft, Ricoh, Workforce a ďalšie, je zavedenou prítomnosťou v neustále sa rozširujúcom svete WordPress..

"Najlepší prémiový hostiteľ WordPress"

uptime:

99,99%

Nakladacia rýchlosť:

0.39s

Podpora:

Najlepšia dostupná podpora WP

Ovládací panel:

proprietárne

OVERAL4.5

Základné informácie – rýchlosť spoločnosti Kinsta, doba prevádzkyschopnosti a podpora

„Chcem pomalý web, ktorý je často offline.“ Nikto nehovoril. Ever. Vie to Kinsta? Poďme zistiť.

1. Osvetlenie vysokej rýchlosti

Kinsta je špecializovaná webhostingová služba, vďaka ktorej stránky WordPress lietajú.

Viem, viem, že mnohí z vás pôjdu: „Ale čo WP Engine?“

Pri porovnaní verzus WP Engine si spoločnosť Kinsta nielen udržuje svoju pozíciu, ale predbieha ju aj pokiaľ ide o frontend.

S priemerným časom načítania 0,39 sekundy Kinsta pevne zaujíma prvé miesto medzi všetkými hostiteľmi, ktorých monitorujem. V skutočnosti to odfukuje motor WP pohodlne, pretože tento motor hodiny v priemere za 0,59 sekundy.

TTFB môjho webu WordPress je iba 0,14 sekundy a jeho dokončenie sa vyžaduje 0,63 sekundy.

Tieto čísla sú šialené!

Pokiaľ ide o backend, Kinsta sa nemusí hanbiť. Aj keď to nie je úplne na rovnakej úrovni ako mimoriadne vynikajúci výkon WP Engine, tento spravovaný hostiteľ WordPress vykazuje stabilitu a neuveriteľnú rýchlosť..

Keď bombardované viac ako 300 súčasnými požiadavkami, servery Kinsta – teda technicky, servery Google Cloud nakonfigurované a optimalizované spoločnosťou Kinsta – ich vyriešia bez škytnutia v priemere asi 0,24 sekundy. Je to rýchlejšie ako DreamHost, ale pomalšie ako HostPapa a SiteGround.

"Kinsta frontend je najrýchlejší zo všetkých, zatiaľ čo backend sa uznáva aj s vyznamenaním. Celkovo vynikajúci výkon."

2. Vynikajúca dostupnosť – 99,99%

Kinsta sľubuje a dodáva 99,99%. Keď som sa zoznámil s technológiou napájajúcou túto spravovanú platformu WordPress, zdá sa byť prirodzené, že prevádzka je taká veľká. Google Cloud je navrhnutý pre redundanciu a výkon a z toho majú úžitok používatelia Kinsta.

Ďalšou vecou, ​​ktorá prispieva k vysokej dostupnosti, sú pravidelné kontroly. Monitorovanie v reálnom čase kontroluje každé miesto každé dve minúty, takže aj keď dôjde k poklesu stránky, technici spoločnosti Kinsta budú reagovať do 120 sekúnd. Táto recenzia má celú časť venovanú technickej podpore Kinsta, ale dovoľte mi to naštudovať dotykom: sú usilovní.

"Uptime sľúbil a dodal v reálnom mieste dokonalosti, mesiac dovnútra, mesiac von."

3. Podpora spoločnosti Kinsta

Technická podpora je kľúčovou oblasťou pre každého poskytovateľa služieb.

A keď som vo svojich recenziách ocenil a kritizoval podporné tímy všetkých hostiteľov, ktorých som analyzoval, pokiaľ ide o vysoko špecializované služby, ako je Kinsta, bar je vždy nastavený vyššie.

Podpora jedného produktu vylučuje väčšiu odbornosť, správne?

Spochybňovanie podporných tímov je neoddeliteľnou súčasťou môjho procesu preskúmania a teším sa naň. V tomto prípade ma to však zbili.

Technik Kinsta sa so mnou spojil deň po otvorení svojho účtu, aby ma upozornil, že niečo nie je v poriadku s mojimi nastaveniami DNS a že môj web nevyrieši správne.

Mal samozrejme pravdu. Mám svoju doménu zaregistrovanú v sieti Namecheap a záznamy som nakonfiguroval prostredníctvom zóny DNS podľa pokynov uvedených na stránke Kinsta.com.

Pokyny samotné sú veľmi jasné a priame: zahŕňajú sprievodcu krok za krokom pre najpopulárnejších registrátorov domén a množstvo snímok obrazovky..

Podarilo sa im ich však zmazať a namiesto jedného vložiť dva záznamy A. To viedlo k tomu, že sa moje stránky niekedy otvorili (keď sa dotaz presunul na pravý záznam A) a neriešil sa na ostatných.

Samozrejme, pre mňa sa to otvorilo, keď som dal záznamy a moja chyba zostala nepovšimnutá.

Kým proaktívny agent nezistil problém a nevystrelil mi e-mail s pravdepodobnou analýzou príčin a krokmi na jeho vyriešenie.

Sweet, eh?

"Spoločnosť Kinsta pravdepodobne hosťuje program WordPress v službe Google Cloud, ale určite má všetky vedomosti a zručnosti interne."

Kinsta Pros

Kinsta je prémiová služba WordPress, ale množstvo pokročilých funkcií odôvodňuje cenu.

1. Univerzálnosť

Kinsta má veľa hostiteľských plánov. Niektoré sú prispôsobené pre relatívne malé stránky so silnou premávkou, iné sú pripravené zvládnuť vážne operácie elektronického obchodu a pre celé podniky existujú obrovské balíčky..

Z get-go je zrejmé, že Kinsta boli postavené ľuďmi s vážnym technologickým námetom. Odráža sa to v skutočnosti, že jej plány obsahujú aj veľa vývojových nástrojov.

Nezabúdajte, že prémiový riadený hosting WordPress nie je najlepší pre ľudí, ktorí práve začínajú svoju online cestu, pretože môžu zaťažiť rozpočet, takže nemôžem odporučiť Kinstu pre úplne začiatočníkov..

2. Záruka hack hack

Kinsta poskytuje veľmi robustný bezpečnostný balík s proaktívnym zisťovaním zraniteľnosti, ale pre mňa vyniká zásada opravy hackov..

V roku 2020 nemôžete byť považovaný za jeden z najlepších hostingových riešení WordPress, pokiaľ nemáte zavedené účinné bezpečnostné opatrenia.

Veci, ako sú kontajnery LXC, poskytujú silnú izoláciu účtu, zatiaľ čo ochrana DDoS je na špičkovej úrovni.

Kisnta však ide o krok ďalej a rozširuje veľmi užitočnú ruku, kedykoľvek to pôjde na juh. Spoločnosť opraví všetky stránky, ak dôjde ku kompromitácii počas ich hostenia na svojich serveroch.

3. Denné zálohy

Bezplatne k predchádzajúcemu bodu, Kinsta vytvára bezplatné denné zálohy všetkých stránok, ktoré hostuje. Obnovenie je tiež bezplatné a je tiež veľmi ľahké urobiť ho.

Všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa do svojho účtu Kinsta, vybrať dátum obnovenia a kliknite na pravé tlačidlo.

jednoduchý.

Menšie plány spoločnosti Kinsta si ponechajú zálohy 14 dní. Neznie to ako dlhé časové obdobie, ale v kontexte tohto hostiteľa WP to dáva zmysel.

Existuje toľko monitorovacích nástrojov, že prechod na dva týždne bez toho, aby ste si všimli nejakého problému na vašom webe Kinsta, je veľmi nepravdepodobný.

Ak si myslíte, že je to potrebné, môžete si ich zálohovať každých 6 hodín alebo každých 60 minút.

4. WooCommerce Hosting

Kinsta je pravdepodobne najlepším hostiteľom WordPress, pokiaľ ide o WooCommerce. Platforma má niekoľko závodov optimalizovaných pre elektronický obchod.

Je samozrejmé, že každý z nich robí najpopulárnejšiu verziu WordPress.

Nielen to, že technici spoločnosti Kinsta sú odborníkmi v oblasti WooCommerce a samotná služba je postavená s veľkou škálovateľnosťou, takže dokáže ľahko zvládnuť prílevy počas rušných nákupných období..

5. Veľká škálovateľnosť

Kinsta poskytuje niečo podstatné pre cloud hosting produkt – škálovateľnosť.

Aj keď väčšina jej plánov ukladá určité obmedzenia, ak by vaše stránky prekročili niektorý z nich, nezníži sa. Namiesto toho bude Kinsta automaticky účtovať poplatky za prekročenie, ktoré pokrývajú šírku pásma, miesto na disku alebo využitie CDN.

6. Bezplatná migrácia

Kinsta nepoužíva cPanel, ale to nie je odstrašujúce, pokiaľ ide o migráciu stránok WordPress naň..

Práve naopak.

Kinsta ponúka neobmedzené migrácie pre jednoduchšie weby a medzi 1 a 5 prémiovými migráciami, t. J. Migrácie pre veľké a komplexné stránky. Patria medzi ne veľké weby elektronického obchodu, podniková infraštruktúra alebo weby členov a ďalšie online zvieratá.

Majte na pamäti, že spoločnosť Kinsta môže s vlastným nastavením a bez programu cPanel kopírovať stránky z WP Engine, zotrvačníka, cloudových ciest a ďalších hostiteľov..

7. 20 dátových centier

Kinsta je v službe Google Cloud spustená od roku 2013 a na konci roku 2019 urobila skutočný pohyb meniaci hru migráciou na CGP C2, aby sa dosiahol oveľa lepší výkon.

Ale nielen to.

Google Cloud je obrovský.

Vďaka svojmu globálnemu dosahu môže spoločnosť Kinsta nasadiť vašu stránku WordPress z 20 rôznych miest po celom svete.

Ruky nadol, toto je najväčšie pokrytie mapy, aké som videl v hostiteľovi, vďaka čomu je Kinsta jednou z najlepších možností hostenia WP.

8. Mnoho doplnkov (platené)

V predvolenom nastavení obsahuje Kinsta veľa programovacích výhod, ale môže ísť aj hlbšie ako väčšina ostatných. Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Nginx reverzný proxy server, Redis a ďalšie k dispozícii na zakúpenie v rámci akéhokoľvek plánu Kinsta..

9. Vynikajúce nastavenie účtu

Začíname s Kinsta je veľmi ľahké. Celé nastavenie účtu trvá niekoľko sekúnd, ale to nie je to, čo ho robí zvláštnym. Mnoho špičkových hostiteľov otvára nové plány okamžite.

Čo robí Kinsta inak, je možnosť nakonfigurovať určité parametre vo vašej inštalácii WP počas počiatočného nastavenia.

Chcete multisit?

Alebo WooCommerce?

Možno ste tam?

Všetky tieto veci a ďalšie sú prítomné vďaka rýchlemu a intuitívnemu sprievodcovi nastavením.

10. Hviezdna reputácia

Hlavnou súčasťou môjho procesu preskúmania je skúmať, čo používatelia hovoria o spoločnosti, ale v prípade spoločnosti Kinsta to bolo dosť krátke úsilie..

Priznávam, že tentokrát som mal program, a nie veľmi chvályhodný. Prezeral som recenzie spoločností TrustPilot a Reddit, aby som našiel príbehy o zlých skúsenostiach s Kinsta, pretože moje dojmy spoločnosti boli príliš pozitívne. Motiváciou môjho zámeru bolo pridať objektívnosť k preskúmaniu, poskytnúť alternatívny pohľad.

Bohužiaľ, rozsiahly internet nevyhovoval – všetci používatelia vnímajú spoločnosť vo veľmi pozitívnom svetle, oceňujúc jej rýchlosť, podporu a vlastnosti.

Som členom všetkých subreddits o hostovaní a Kinsta sa zvyčajne spomína pri odovzdávaní, keď používatelia kontrolujú ďalšie služby.

Jedinou menšou sťažnosťou je jej cena, ale to sa dá očakávať, keď ľudia porovnajú Kinsta vs SiteGround alebo iného pravidelného zdieľaného hostiteľa.

Nevýhody Kinsta

Môže ich byť málo, ale Kinsta má svoje nedostatky.

1. Žiadna e-mailová služba

Kinsta nie je poskytovateľom hostingu v pravom slova zmysle, pretože obstaráva jediný produkt: WordPress. Preto mu chýba veľa vecí, ktoré tradiční hostitelia považujú za štandardné.

E-mailová služba je jedným z nich.

Kinsta ho jednoducho nemá.

Získanie kvalitného e-mailového hostingu nie je také ťažké, ale je to niečo, čo bude pripočítavať mesačný účet.

Keď už hovoríme o nákladoch …

2. nákladné

Výdavky na hosting sa musia vždy posudzovať v kontexte. V mojich recenziách najlepších hostingových riešení WordPress môžete jasne vidieť, prečo niektoré služby stoja drahšie ako iné, aj keď na povrchu môžu vyzerať celkom podobne..

Kinsta je veľmi drahá, keď ju porovnáte so zdieľanými plánmi Bluehost a asi dvakrát tak drahá, ako ponúka spravovaný WordPress Bluehost..

Má to však lepšie výsledky? absolútne.

Získate lepšiu podporu? Stavíte sa!

Stojí to za jeden web 30 dolárov mesačne? Áno.

Áno, Kinsta je drahá.

Cena je opodstatnená, pretože služba je čisto kvalitná, ale pre začiatočníkov to nie je riešenie hostingu.

Odporúčame Kinsta?

absolútne!

Kinsta môže byť najlepšie spravovanou hostingovou službou WordPress, akú som doteraz videla. Aj keď je WP Engine tiež vznešený, určité aspekty Kinsta ho robia ešte atraktívnejším.

V skutočnosti nejde o najdostupnejšiu platformu WP, ale jej hodnota z nej robí hodnú investíciu.

Početné dátové centrá, výkonné CDN, pravidelné zálohy, hviezdny výkon a neuveriteľná podpora uľahčujú hostenie stránky WordPress určenej na slávu..

Samozrejme, všetky tieto faktory sťažujú nájdenie negatívov na vyváženie mojej recenzie Kinsta tak nepatrne, ale to je problém, s ktorým by som sa stretával oveľa častejšie..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector