Scalahosting – smolař, kterého chceme kořenit

Scalahosting je relativně neznámý poskytovatel, který předkládá působivou sadu technologií. Jen to měl získat vlastní recenzi.


Přirozeně jsem kontaktoval podporu a vyžádal si další informace. O několik minut později jsem měl svůj hostingový plán a byl jsem připraven zkontrolovat Scalahosting.

Musím přiznat, že to bylo příjemné překvapení. S ohledem na kvalitu služby je poskytovatel povinen jej v hostitelském světě zvětšovat dříve než později.

Nejdříve jsi to slyšel: Scalahosting je další velká věc.

Jak je obvyklé, naše hodnocení Scala se spoléhá na důkladné výsledky testování, monitorování v reálném čase a týdny zkoušení a studia sdíleného hostování společnosti.

Co je Scalahosting?

S přibližně 50 000 zákazníky a 700 000 hostovanými doménami je Scalahosting kompaktním nezávislým poskytovatelem z USA.

Má dvě datová centra, jedno ve své rodné zemi a druhé v EU. Druhé severoamerické zařízení je ve výstavbě.

Stále však nemluvíme o nováčku v hostitelském světě. Naopak, Scala má 13 let zkušeností pod pásem a docela málo technologií, které za to ukazují.

Není to tvrdý odborník, ale má i několik překvapení pro uživatele WordPress. Ve skutečnosti, když porovnáte Scalahosting vs. SiteGround nebo vs Bluehost, bývalý dojem docela hodně.

Na rozdíl od většiny konkurentů však Scala investuje více do výzkumu a vývoje a méně do marketingu. Výsledkem jsou některé poměrně robustní sdílené plány a pravděpodobně nejlepší obchody VPS na trhu.

Tato politika je chvályhodná a vysvětluje, proč je poskytovatel tak dobrý, i když mnohem méně populární než někteří.

Dostatek mluvit o pozadí, i když – pojďme na mosazné cvočky a uvidíme, co odlišuje Scalahosting.

"Škálovatelný, výkonný, všestranný"

Uptime

99,99%

Rychlost načítání

0,76 s

Podpěra, podpora

9/10

Funkce

8,5 / 10

OVERAL4.1

Základy – Scalahosting Uptime, Speed, Support

To jsou velké tři webhostingy. Pokud se zde poskytovatel potkne, je málo (nebo spíše nic), co může udělat pro kompenzaci. Spousta recenzí Scalahosting chválí poskytovatele v těchto oblastech, takže se podívejme, zda data zálohují veškerý hovor.

1. Vynikající dostupnost – 99,99%

Uptime je jedna z věcí, které si nevšimnete, když všechno funguje. Přesto je to pravděpodobně nejdůležitější faktor v hostování.

Jednoduše, když si koupíte hosting, očekáváte, že váš web bude neustále k dispozici.

Proto, jakmile jsem se přihlásil do Scala, vytvořil jsem jednoduchý web WordPress a připojil ho ke svým monitorovacím nástrojům v reálném čase. Díky datům za několik týdnů získáte docela dobrou představu o dostupnosti, kterou můžete očekávat.

Pokud jde o Scala, nabízí 99,9% záruku dostupnosti, což je průmyslový standard. To omezuje celkový měsíční prostoj na přibližně 43 minut nebo méně než 1,5 minut denně. Je to rozumná záruka.

Pokud Scalahosting tyto zásady poruší, můžete získat hostitelské kredity. Poskytovatel dokonce akceptuje vaše vlastní protokoly jako důkaz, takže můžete použít nástroj jako StatusCake a sledovat dostupnost vašeho Scala serveru.

Možná si myslíte, že by vám to všichni poskytovatelé dovolili. Většina však přijímá pouze své vlastní deníky, což znamená, že poskytovatel rozhodne, co se bude počítat jako výpadek (při pohledu na vás, hostGator).

Skutečná doba provozuschopnosti je však taková, ve které Scalova cloudová infrastruktura skutečně svítí. Během psaní tohoto přezkumu Scalahosting poskytovatel zaznamenal téměř dokonalou dostupnost. Servery dostávají průměrné prostoje za minutu za měsíc, což je vynikající.

Je vždy uklidňující vidět, jak poskytovatel udržuje svou infrastrukturu v prvotřídním stavu. Jsme na výborném začátku, nyní pojďme na rychlost.

"Scala zobrazuje téměř dokonalý provoz a slibuje přiměřenou úhradu, pokud dojde k porušení SLA."

2. Slušná rychlost

  • Doba odezvy – 0,29 s
  • Čas na plně naložený web – 0,76 s
  • Při zatížení – 30 s

Poznámka: Pokud spustíte testy rychlosti v mé doméně, výsledky se mohou trochu lišit. Dokonce ze stejné testovací platformy dva výsledky obvykle vykazují mírně odlišné výsledky. Můj web je hostován v USA, a proto jsem ho otestoval z umístění v USA Recenze Scaly. Všechny pluginy a ukládání do mezipaměti na straně serveru byly deaktivovány.

Studie po studii ukazuje, že rychlost je skvělým determinantem úspěchu webových stránek. Rychlejší weby zapojují návštěvníky efektivněji, získávají více opakujících se návštěvníků a prodávají více produktů. Pokud jde o pomalé stránky, řekněme, že netrvají dlouho.

Zde samozřejmě hraje důležitou roli váš výběr hostingu. Web může být jen tak rychlý, jak to jeho server umožňuje, takže byste si měli vybírat moudře.

Pro kontrolu Scalahostingu jsem zkontroloval, jak rychle servery dokážou reagovat a doručit stránku, a jak fungují v silném provozu. Aby bylo testování spravedlivé, vypnul jsem nástroje pro optimalizaci rychlosti navíc a testoval jsem pouze základní nastavení.

Frontend funguje skvěle. Servery reagují průměrně 0,295 sekundy, čímž se Scalahosting řadí mezi pět největších hostitelů v této kategorii – žádný malý výkon, vzhledem k tomu, že je proti poskytovatelům jako je SiteGround.

Čas potřebný k načtení celého dokumentu je ještě působivější. Průměrně to činí 0,666 sekundy Scalahosting dosud nejrychlejšího poskytovatele. Žádný jiný hostitel to nevykonává důsledně.

Scalovo nastavení frontendu je chvályhodné. Všechny recenze Scalahosting od koncových uživatelů, kteří to chválí, jsou rozhodně na místě.

Během testování backendu jsem narazil na potíže. Test dopadu zatížení funguje dobře až do asi 18 virtuálních uživatelů. Potom servery začnou upouštět připojení HTTP a časy odezvy se dramaticky zvyšují.

Pro poskytovatele hostingu to není ojedinělá událost – podobná věc se stává i u backendu HostGators a GreenGeeks. Je možné, že některý bezpečnostní systém vidí aktivitu jako útok DDoS a omezuje počet připojení ze stejné adresy IP.

O tom jsem kontaktoval technickou podporu. Přestože agenti udělali vše pro to, aby pomohli, stále pracují na nalezení řešení.

Servery jsou jinak rychlé a Scalahosting je zcela schopen zvládnout slušné množství provozu.

"Scalahosting se může pochlubit neodolatelně rychlou frontendovou rychlostí, ale backed vyvolává několik otázek"

3. Responzivní podpora

Při počátečním screeningu se nejvíce projevovala vysoká míra spokojenosti klientů. Recenze uživatelů chválí především tým podpory Scalahosting. Netrpělivě jsem si to vyzkoušel a zjistil, jestli je podpora opravdu taková.

Několikrát jsem je kontaktoval a začal s jednoduchými otázkami. Prvním pozitivem bylo, že všechny dotazy dostaly okamžitou odpověď, bez ohledu na denní dobu. To znamená, že tým podpory je dobře vybaven.

Agenti jsou také docela znalí. Zákaznická podpora Scalahosting může odpovědět na většinu otázek o platformě a poskytnout přesnou radu o optimalizaci webových stránek.

Zatím je vše dobré. Byl čas vynést velké zbraně.

Ještě jednou jsem kontaktoval podporu a požádal o pomoc při řešení problému s dopadem na zatížení – většina ostatních poskytovatelů selhala při adresování. K mému překvapení, agent byl nadšený a začal mi odrážet nápady hned.

Zůstali jsme v pohotovosti déle než hodinu a vyzkoušeli jsme různé konfigurace, abychom problém vyřešili. Úroveň obětavosti od jednoduchých agentů frontline je působivá, přestože se problém nakonec eskaloval na správce serveru.

" Po zvážení všech věcí je podpora Scalahostingu dobře vyškolená a doufá, že pomůže. Poskytovatel se evidentně nezlobí, pokud jde o výběr zaměstnanců, a své zákazníky nechává v dobrých rukou."

Výhody Scalahostingu

Scalahosting je o dobývání světa hostování robustní vlastní technologií. Chce na webmastery zapůsobit výkonem a užitečností. A podle stovek Scalahostingových recenzí tam má správné nástroje pro tuto práci.

1. Vlastnické zabezpečení

Hlavní výhodou poskytovatele je proprietární software. SShield Security je první nástroj, který v této recenzi Scalahostingu pokryjeme.

Jednoduše řečeno, SShield je bezpečnostní sada.

Na jedné straně slouží k blokování příchozích hrozeb. Scalahosting se může pochlubit svým SShieldem, který může blokovat 99,998% útoků.

Druhou součástí SShield je nepřetržité monitorování. Bezpečnostní systém kromě spuštění databáze známého škodlivého softwaru používá strojové učení k odhalení potenciálně neidentifikovaných hrozeb. To dává mnohem lepší šanci zachytit jakékoli útoky, než se stanou vážným problémem pro váš Scala server.

Jednou z výhod systému je, že vám poskytuje dostatek času na opravu škodlivé činnosti (v případě, že se váš server nakazí). Místo okamžitého vypnutí vašeho webu vám pošle podrobnou zprávu. To vám dává nejlepší šanci vyřešit problém bez poškození sebe.

Můžete to očekávat od každého hostitele, ale já jsem viděl poskytovatele paniku a vypnutí webu na první pohled malwaru. Je užitečné, že Scala pouze přijímá vhodná opatření, místo aby způsobovala zbytečné škody.

Celkově vzato je uklidňující vidět, že Scalahosting má robustní technologii s novým přístupem k zabezpečení webových stránek. 

2. WordPress-Optimized

Když jsem začal tuto recenzi Scalahostingu, chtěl jsem vidět, jak společnost zpracovává WordPres.

Scalahosting nabízí speciální „chuť“ standardních plánů hostování zaměřenou na WordPress bez dalších poplatků. Velká část zákazníků Scaly jsou uživatelé WordPress, takže to dává smysl.

Velkou část tvoří SWordPress Manager, který je proprietárním nástrojem Scala pro správu. To vám umožní snadno přidat weby WordPress, optimalizovat jejich zabezpečení a povolit automatické aktualizace WordPress.

Jednou z skvělých možností je povolit bezpečnostní zámek, který zabrání útokům na straně serveru. Nezapomeňte ji deaktivovat, pokud chcete přidat jakékoli doplňky.

V práci funguje více nástrojů, jako je klonování do pracovního prostředí. Prozatím však získáte všechny klíčové funkce spravovaného sdíleného hostování pro WordPress.

A to je jen část. Scalahosting přidává vlastní pravidla zabezpečení, vyhrazený firewall a skenování malwaru do všech plánů WordPress. Z bezpečnostního hlediska je to jeden z nejdůkladnějších hostitelů.

Je to ještě lepší, pokud jdete na plán startu. Scalahosting vám poskytne čas s jeho inženýry WordPress a mohou vám pomoci optimalizovat vaše webové stránky. Získání takové pomoci jinak je drahé, takže hodnota Scalahostingu je působivá.

Ve skutečnosti jsou další nástroje tak robustní, Scalahosting je silným kandidátem na nejlepší hosting WordPress roku 2020.

3. Intuitivní zákaznická zóna a SPanel

Majitelé webových stránek tráví spoustu času v zákaznické oblasti a na ovládacím panelu. V ideálním případě byste chtěli, aby se tyto navigace snadno pohybovaly a aby byly všechny kritické možnosti dostupné jedním nebo dvěma kliknutími.

Naštěstí zde Scalahosting vede docela dobře. Z postranního panelu můžete kdykoli přistupovat k nejdůležitějším oblastem. Patří sem správa DNS, fakturace a prodej vstupenek.

Nepochybně mi trvalo trochu kliknout, než jsem našel nástroje pro správu pro můj skutečný ovládací panel. Jakmile jsem to udělal, bylo to docela snadné se obejít a používat nástroje, jako je SWordPress Manager.

Pokud jde o skutečný ovládací panel, plány sdíleného hostingu používají cPanel, což je průmyslový standard. Jakmile upgradujete na Scala hosting VPS balíček, můžete se rozhodnout pro SPanel. Toto je Scala proprietární alternativa cPanel.

Proprietární ovládací panely jsou obvykle poněkud chudé, ale SPanel je šťastná výjimka. Zpracovává vše, co může cPanel – správa databází, nastavení SSL, e-maily a dokonce vám umožňuje další prodej. Navíc se snadno naviguje a všechny funkce fungují dobře.

Hlavní přednosti SPanelu jsou v tom, že to funguje v samostatném prostředí, takže neztrácí zdroje vašeho serveru. Je také zdarma k použití. Naproti tomu cPanel může být poměrně nákladný, zejména pro distributora s cloudovým hostingem nebo pro ty, kteří potřebují spoustu doplňků. Protože SPanel ve výchozím nastavení obsahuje mnoho funkcí, může vám ušetřit stovky dolarů měsíčně.

Teď ty umět zaplatit za licenci cPanel a použít ji, pokud upgradujete na VPS. To znamená, že SPanel způsobuje, že způsob aktualizace je plynulejší a zvyšuje přidanou hodnotu.

SPanel sice není přínosem pro uživatele sdílených hostingů, ale mnoho majitelů webových stránek nakonec upgraduje na VPS, aby poskytlo další zdroje a flexibilitu. Tehdy se SPanel stává cenově dostupnější alternativou cPanel.

4. Snadné škálování až na VPS

Když už mluvíme o upgradech, Scalahosting usnadňuje získání vlastního virtuálního serveru se všemi doprovodnými výhodami.

Plně spravovanou VPS můžete získat pouze o 2 $ / měsíc více, než kolik byste zaplatili za největší sdílený plán. Nemusíte se přihlásit k odběru delšího období, abyste získali nejlepší cenu – můžete získat plnou hodnotu při platbě z měsíce na měsíc.

Samozřejmě zde hraje roli SPanel. Protože neexistuje žádná licence cPanel k účtování, plány VPS jsou nakonec dostupnější, než nabízí většina konkurentů.

Když porovnáte základní SPanel s cPanel, Scala vám ušetří nejméně 15 $ / měsíc, zejména pokud vezmete v úvahu četné výkonné funkce, které SPanel nemá po vybalení. Pokud potřebujete cPanel addony nebo chcete prodávat hosting, úspory mohou být ještě vyšší. 

I když začnete na sdílených plánech, je to obrovská výhoda, která na vás čeká s růstem vašich webových stránek.

5. Denní zálohy

Zálohy jsou pro majitele webových stránek nezbytnou bezpečnostní sítí. Pokud uděláte chybu nebo se něco jiného pokazí, měli byste mít zálohu svého webu, na kterou se můžete vrátit.

Přestože to Scalahosting nedá jasně najevo, můžete využít denní zálohy. Poskytovatel uchovává zálohy po dobu jednoho týdne, takže budete mít vždy sedm verzí svého webu, na které se můžete spolehnout.

Pokud svůj web pravidelně kontrolujete (tj. Jednou týdně), budete v bezpečí.

6. Volné migrace

Pokud již máte web, můžete se přesunout na webový server Scaly. Nemusíte se obávat otravné migrace vašich stránek, protože technický tým to udělá za vás. 

Někteří poskytovatelé, jako Bluehost, účtují za tento druh služby zhruba 150 USD. Naproti tomu Scalahosting dělá svým uživatelům solidní a poskytuje je zdarma.

7. Spravedlivé ceny

Převody cen webhostingu jsou mazlíčkem tisíců webmasterů. Pokud jste někdy vlastnili web, pravděpodobně znáte jeho podstatu.

Poskytovatel vás vyzývá, abyste se zaregistrovali na dva nebo tři roky hostingu, abyste získali úžasně dostupnou dohodu s desítkami fantastických výhod..

Jakmile je počáteční termín vypršel, je čas obnovit. V tom případě vás poskytovatel zasáhne třikrát nebo čtyřikrát vyššími poplatky – a pokud si chcete zůstat online, raději si kupte další tři roky.

Někteří poskytovatelé se snaží co nejvíce skrýt vyšší náklady na obnovu. Sakra, někteří je dokonce neukazují na stránce produktu.

Nyní je spravedlivé spravedlivé, Scala zvyšuje ceny při obnově, ale ne zdaleka tolik jako většina poskytovatelů. Plán Starter stojí pouhých 3,95 $ / měsíc, pokud platíte předem po dobu tří let a poté stoupne pouze o 2 $. Porovnejte to s A2 hostingem, který začíná přibližně za stejnou cenu, a poté ji zdvojnásobte při obnovení (nebo SiteGround, která ji ztrojnásobí).

Scalahosting, na druhé straně, má velmi rozumnou cenu. Poskytovatel je zcela průhledný ohledně toho, jak ceny fungují, a počáteční sleva může být užitečná, když právě začínáte.

Ještě důležitější je, že náklady na obnovu plně odrážejí kvalitu služby místo nepřiměřeně vysokých, aby kompenzovaly slevy. Mnoho uživatelů ve svých hodnoceních Scalahosting ve skutečnosti zpívá pochvalu za transparentní cenu.

8. Bezplatné doménové jméno

Vždy je hezké získat zdarma něco navíc. Scalahosting umožňuje uživatelům, kteří se zaregistrují po dobu šesti měsíců od hostingu, zaregistrovat doménové jméno bez dalších nákladů. Jedná se o službu, která by vás jinak stála 10–15 $, takže zde ušetříte pár babek.

U všech plánů to není k dispozici. Budete muset jít na pokročilý plán, abyste mohli využít bezplatnou registraci. Není k dispozici ani na Scala hostující VPS.

9. Zkouška 99 centů

Většina poskytovatelů hostingu poskytuje 30denní záruku vrácení peněz, aby vám mohla vyzkoušet platformu. Scalahosting není výjimkou: za službu můžete platit a později vám bude vrácena plná náhrada, pokud to nebude podle vašich představ. Pokud by to zašlo tak daleko, nezapomeňte požádat o vrácení peněz před prvním měsícem.

Máte také možnost zaplatit 0,99 USD za měsíční zkušební verzi jakéhokoli sdíleného cenového plánu společnosti Scala. Tuto cestu můžete upřednostnit, pokud nechcete, aby Scalahosting držel vaše peníze, zatímco to zkoušíte. Můžete to také udělat, abyste se nemuseli starat o vrácení peněz.

Možná budete chtít upřednostnit tento nový přístup k hostování, i když to ve skutečnosti není průlomová funkce.

Nevýhody Scalahosting

Bez ohledu na to, jak moc to je, žádná hostingová služba není bez jeho uzlů. Tady byste měli vědět, než půjdete na Scalahosting.

1. Sdílený hosting není pro některé uživatele plně SSD

Ačkoli většina webových služeb Scala běží na SSD, sdílený hosting zahrnuje také HDD.

Konkrétně staré účty běží na kombinaci SSD a HDD. Zatímco používané soubory jsou na jednotkách SSD a umožňují rychlejší přístup, systémové soubory jsou umístěny na pevném disku.

Naštěstí od ledna 2020 jsou všichni noví klienti hostováni na čistě SSD serverech. Pokud jste poskytovatele právě objevili, v podstatě vás staré nastavení serveru neovlivní. Diskutoval jsem o tom s týmem Scaly a hostitel dokonce začal migrovat staré účty do stejného prostředí, takže stávající klienti budou mít brzy stejné výhody.

Přestože je hostování rychlé, a to i působivě, úplné přepnutí na SSD by tuto službu zlepšilo. Scala to není obrovský podvod, zejména proto, že i starší klienti se mohou snadno přizpůsobit hostování VPS s podporou SSD. Je to však ještě něco, co stojí za zmínku.

2. Tenká znalostní báze

Není zde co říci, kromě toho, že Scala nemá k dispozici nejrozsáhlejší sadu článků. Pokrývají celkem pouze 80 společných otázek a mnoho odpovědí je celkem stručných.

Znalostní základna tvoří dobrou sekci FAQ. Budete-li však do-it-sami, musíte udělat trochu Googlingu.

3. Nejasné popisy produktů

Měl bych to předmluvit tím, že uvedu, že to není klamný marketing, protože Scala neskrývá žádné zjevné problémy. To znamená, že jak web, tak podpora Scalahostingu nedokážou vysvětlit některé jejich funkce.

Například Scala opravdu nezmiňuje žádné zálohy na standardní webové stránce hostování, ačkoli verze plánů WordPress má jasně denní zálohy .. Když jsem oslovil obchodního zástupce, ujistili mě, že budu mít týdenní zálohy – trochu divné. Teprve když jsem se dostal k technické podpoře, dostal jsem vysvětlení jsou denní zálohy, s každou verzí uloženou na týden. To může být matoucí a časově náročné přijít na to.

Nyní je to docela malý problém a je snadné jej opravit. Přesto to vyžaduje zmínku.

Doporučujeme Scalahosting?

Děláme to někdy?!

Scalahosting pokrývá základy lépe než většina hostitelů a koření nabídku pomocí robustních nástrojů. Je výborný pro uživatele WordPress, je cenově výhodný a je mimo něj snadné neustále rozvíjet web bez úzkých míst. Navíc je to jedna z bezpečnějších platforem na trhu.

Je nepopiratelně hodně milovat. Takže, Scalahosting je další velká věc?

To by prostě mohlo být.

Pokud bude vyvíjet technologie aktuálním tempem a do záhybu přidá několik dalších datových center, nemělo by to mít potíže s rozšiřováním jeho vlivu. V recenzi Scalahostingu jsem dostal několik věcí, ale o každém hostiteli byste mohli říct alespoň tolik.

Stručně řečeno, Scalahosting je celkově vynikajícím umělcem. Je to hostitel, který určitě stojí za to jít.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector