Recenze hostingu A2 – malá a podivínská společnost

A2 Hosting mě zaujal už dávno. Jeho přítomnost v mém neustálém hledání nejlepší společnosti zabývající se webhostingem je pouze logická. A2 se zdá být jedním z těch podivínských přátelských hostitelů, kteří si cení vysokého výkonu a spolehlivosti.


Ale je to opravdu tak dobré?

Názory uživatelů A2 naznačují, že je to tak, ale musel jsem jednoduše zavést společný hostingový plán společnosti Swift ke stálému sledování na živo a zkontrolovat dostupnost a rychlost při výchozí instalaci WordPress, abych mohl vyvodit závěry; oni následují v tomto datově řízeném A2 hostování recenzi.

Také jsem našel důvody, proč trápit tým technické podpory, přečíst si podmínky služby a zkontrolovat cenovou strukturu tohoto zeleného poskytovatele hostingu, zda neobsahuje skryté poplatky a další prodeje..

Výsledek můžete vidět v řádcích, které následují.

Co je hosting A2?

A2 Hosting je globální poskytovatel webhostingu. Nachází se v Ann Arbor (všimli jste si, že jsou tam dva?), A2 je ekologická společnost se čtyřmi datovými centry a velmi otevřeným, přátelským přístupem.

Přestože je tento nezávislý hostitel webových stránek přítomen od roku 2001, není nejoblíbenějším názvem v oboru, není to však jeho nevýhoda.

Po pravdě řečeno, mám mnohem větší sklon dávat relativně malou a slibnou společnost před gigantickou společností. Viděl jsem víc než svůj spravedlivý podíl velkých společností, které nedokážou správně zvládnout své masivní zákaznické základny.

Navíc se někteří velcí hráči zaměřují na honosný marketing a ne na věci, na nichž opravdu záleží, konkrétně na infrastrukturu a robustní hostitelské prostředí.

Bod pro případ, i když chybí globální uznání a silná marketingová přítomnost, řekněme, HostGator a GoDaddy, A2 Hosting slibuje velmi pochmurným a podivínským způsobem vznešenou podporu a dokonalou infrastrukturu.

A víš ty co?

Čísla říkají, že A2 přináší.

Koukni na to.

"Rychlý a na funkce bohatý hosting"

Uptime

100%

Podpěra, podpora

10/10

Rychlost načítání

1,15 sekund

Funkce

9/10

OVERAL3.6

Essentials – A2 Hosting Uptime, Speed ​​a Support

A2 hodiny v slušných dobách a poskytuje dobrou podporu pro rostoucí zákaznickou základnu.

1. Vynikající dostupnost – 99,99%

Uptime je název hry. Poskytování hostingu je zaplaceno za to, že váš web bude funkční.

A2 dělá skvělou práci při zajišťování stability po celý rok.

Můj základní web WordPress se společností byl dosud 99,9% online, což je přesně to, co A2 slibuje..

Když řeknu sliby, poskytovatel hostingu zaručuje takovou spolehlivost a poskytuje náhradu, pokud se jí nepodaří doručit. A2 připisuje 5% z měsíčního poplatku za každou hodinu prostojů, což je docela rozumná politika.

Všechna čtyři datová centra se těší skvělé bezpečnosti, skvělému připojení k síti a několika mechanismům napájení, které zaručují hladký chod.

Průměrná doba provozu 2018:

 • Srpen – 100%
 • 99,98% září
 • Říjen – 100%
 • Listopad – 100%
 • Prosinec – 100%

Průměrná doba provozu 2019:

 • Leden – 100%

"A2 dodržuje svůj příslib 99,9% dostupnosti a dokonce jej překonává."

2. Úžasná rychlost

 • Doba odezvy – 0,54 s (7.)
 • Plně načtený čas – 1.15 s (7.)
 • Rozumné pod zatížením – 0,76 s (7.)

Poznámka: Pokud spustíte testy rychlosti v mé doméně, výsledky se mohou trochu lišit. Dokonce ze stejné testovací platformy by dva po sobě jdoucí testy obvykle vykazovaly mírně odlišné výsledky. Moje stránka A2 je hostována v Michiganu, takže jsem ji otestovala z USA. Všechny pluginy a ukládání do mezipaměti byly deaktivovány.

Rychlost načítání webových stránek způsobuje nebo narušuje online přítomnost. Může to znít přehnaně, ale je to pravda, protože vyhledávače i uživatelé penalizují pomalé webové stránky.

Upřímně řečeno, ztráta návštěvníků a hodnocení v důsledku špatného výkonu je dobře zasloužená, protože existuje mnoho jednoduchých optimalizací a mnoho ohnivých rychlých webových hostitelů; poskytnutí špatné zkušenosti je neomluvitelné.

A2 Hosting slibuje velkolepou rychlost a to je to, co získáte. Zaregistroval jsem se pouze do středního plánu společnosti a můj malý web WordPress nevyužívá výhod Turbo akcelerátoru.

Přesto jsou měřítka, která jsem shromáždil ze tří různých zdrojů (zde zobrazené průměrné hodnoty), velmi slušné. A zatímco TTFB (čas do prvního bajtu) řadí A2 na 7. pozici, doba potřebná k úplnému načtení stránky je rychlá, něco přes sekundu. Jedná se o solidní čísla, i když to není to nejlepší, co jsem viděl při přípravě recenzí hostingu.

V posledních několika měsících roku 2018 a začátkem roku 2019 se A2 řadí z hlediska rychlosti na 7. pozici.

Největší sdílený plán má opět posilovač rychlosti, který ukládá do mezipaměti celý obsah HTML stránky a načte jej v mrknutí oka. Další vylepšení, jako Memcached a OPcache, zkracují dobu odezvy MySQL a PHP, díky čemuž je plán Turbo bleskově rychlý hosting..

A2 srver poskytuje stabilitu a rychlost.

Spolehlivá a neochvějná reakce bez ohledu na zatížení.

I bez všech těchto optimalizací se A2 A2 chovala při zatížení opravdu dobře. Poslal jsem 50 virtuálních uživatelů, kteří navázali více než 250 současných připojení. To je hodně pro sdílené prostředí, ale všechny dotazy byly doručeny zpět s pozoruhodnou konzistencí a rychlostí.

Obecně musím říci, že A2 Hosting má velmi dobře nakonfigurované hostitelské prostředí, vhodné pro weby se značným počtem návštěvníků.

Průměrná doba odezvy 2018:

 • Srpen – 0,47 s
 • Září – 0,39 s
 • Říjen – 1,02 s
 • Listopad – 0,50 s
 • Prosinec – 0,36 s

Průměrná doba odezvy 2019:

 • Leden – 0,40 s

Plně načtená stránka 2018:

 • Srpen – 1,07 s
 • Září – 1,04 s
 • Říjen – 1,38s
 • 1. listopadu – 1.18
 • Prosinec – 1,01 s

Plně načtená stránka 2019:

 • 1. ledna – 1.21

Reakce při zatížení 2018:

 • Srpen – 0,66 s
 • Září – 0,56 s
 • Říjen – 1,47 s
 • Listopad – 0,60 s
 • Prosinec – 0,67 s

Reakce při zatížení 2019:

 • Leden – 0,61 s

"A2 Hosting má rozumnou rychlost a zvládne značné množství návštěvníků."

3. Hvězdná podpora

Pamatuješ si, jak jsem ti říkal, že být o něco menší než konkurence může být dobrá věc??

A2 Hosting to dokazuje vhodně.

Společnost od svého vzniku roste, ale růst je stabilní a není nucen. Výsledkem je, že poskytovatel hostingu adekvátně řeší rostoucí počet zákazníků, aniž by ohrozil své služby a integritu.

Všechny moje interakce s podpůrným týmem – většinou během chatu, jak jste asi uhodli – byly rychlé, informativní a příjemné. Nejdelší doba, po které jsem čekal, až bude rozhovor vyzvednut, byla asi 2 minuty a stalo se to brzy v sobotu ráno. Všechny ostatní žádosti o chat byly zodpovězeny během několika sekund a zástupci byli velmi vstřícní a přátelští.

To je vše dobré a dandy, ale pravdou je, že možná ani nebudete potřebovat tým podpory A2, pokud máte nějaký čas a touhu se učit.

Znalostní základna A2 Hosting je úžasná sbírka užitečných článků a výukových programů a je neustále aktualizována a rozšiřována.

Konečně existují pravidelné položky blogu, které obsahují velmi užitečné informace pro nové webmastery.

"Hvězdná podpora podporovaná stejně působivou znalostní bází a praktickými položkami blogu."

Výhody A2 hosting

Přiznám se, že A2 je velmi oblíbený poskytovatel hostingu. Pokud máte rádi užitečné geeky, kteří vědí, jak vybudovat spolehlivé hostingové služby a kteří se zabývají životním prostředím, to je. Ale aby to neznělo jako dospívající dívka udeřená láskou, zde jsou hlavní výhody, které A2 Hosting nabízí.

1. Zálohování mimo službu Goodies zdarma

Dejte si kávu a zeptejte se každého, kdo se zabývá digitálními daty, o důležitosti zálohování všeho; káva vám pomůže sedět v nevyhnutelné palbě argumentů, které budou následovat.

Zálohy jsou zachránci a někteří poskytovatelé hostingu za tuto službu účtují poplatky, nikoli však hosting A2. Společnost provádí automatické zálohování zdarma.

Bezplatná a placená řešení zálohování je úžasná věc.

Podpořte mě, ano?

Nyní nejsou automatické automatické zálohy tak jedinečné jako u hostování A2, ale tento hostitel posílá obnovení souboru o krok dále. S jednoduchým pluginem můžete automatizovat proces vytváření lokálních záloh. tj. kopie vašeho webu a jeho databází na vašem osobním počítači.

Jedná se o úžasnou a velmi potřebnou funkci, kterou opravdu doufám, že uvidím u všech poskytovatelů webhostingu. Čím více záloh máte, tím bezpečnější jsou vaše data. Nemůžete mít příliš mnoho záloh a mít mimo místo obnovení místo je báječné pojištění pro životnost vašeho webu.

Je pravda, že tato funkce je placeným doplňkem, ale jakmile vaše stránky začnou růst, oceníte její užitečnost.

Pokud však nechcete zatěžovat rozpočet, automatické zálohování vás pokrylo.

2. Záruka vrácení peněz … Kdykoli!

A2 Hosting využívá standardní 30denní záruku vrácení peněz, která slibuje plnou náhradu, pokud zrušíte své služby do prvního měsíce od jejich použití. Pokud si však přejete zrušit dlouhodobý plán před uplynutím jeho platnosti budete mít nárok na poměrnou částku vrácenou po dobu hostování.

To je něco jedinečného mezi nejlepšími poskytovateli webhostingu. Ve většině případů, jakmile uplyne záruční doba vrácení peněz, nemáte nárok na vrácení peněz za předčasné ukončení služeb.

A2 je velmi transparentní a otevřený vůči svým postupům a poplatkům pouze za poskytované služby.

3. Vynikající hardware

A2 Hosting je jednou ze společností, které usilují o udržitelný růst v honosném marketingu.

Potenciální klienti mohou získat opravdu dobrý nápad, do čeho se dostanou kontrolou podrobností plánu. Vše je na první pohled rozloženo, protože technologie, která pohání rychlé a spolehlivé plány A2, může učinit jeho majitele pyšnými.

Všechny servery A2 jsou vybaveny disky SSD, které jsou několikrát rychlejší než jednotky pevného disku. S ne méně než 12jádrovými procesory a dostatkem 64 GB paměti RAM, i ty nejmenší servery společnosti srazí.

Přidejte k této vynikající síťové kapacitě v každém datovém centru A2 a velkolepý provozuschopnost a dobrá rychlost lze snadno vysvětlit.

4. Moderní technologie

Infrastruktura A2 je výkonná a zcela aktuální.

HTTP / 2 pro vás nemusí znamenat mnoho, ale pro ty, kteří procházejí váš web, by to znamenalo lepší výkon webu na všech platformách.

Zmínil jsem se, že A2 Hosting vypadá jako podivínská společnost a můžete to vidět přítomností možností příkazového řádku pro WordPress, Python a Ruby. Všechny sdílené účty hostingu mají přístup ke standardní databázi Linux MySQL, ale také k Postgre SQL.

A2 poskytuje skutečnou hodnotu.

A2 Hosting nabízí velmi zajímavou kombinaci cenných služeb.

Dobrou zprávou pro vývojáře není zdaleka konec jako Git, CVS, Subversion & Mercurial jsou také k dispozici.

5. Zdarma SSL

Certifikáty SSL byly dříve vyhrazeny pro weby elektronického obchodování, ale Google již několik let řadí všechny webové stránky se šifrovaným připojením na vyšší úroveň než stránky bez. Gigant vyhledávače považuje šifrování natolik důležité, aby zobrazovalo varování, kdykoli přejdete na nešifrovaný web.

Iniciativa Let’s Encrypt je přímým výsledkem tohoto kroku Google. Byla rychle podporována a přijata mnoha organizacemi, včetně několika vysoce kvalitních webových hostitelů. A2 je jedním z nich a všechny své sdílené plány vybavuje bezplatným SSL.

Nejlepší ze všeho je, že SSL je připraven k použití hned po vybalení. Není třeba se obávat jeho instalace nebo obnovy.

6. Zdarma HackScan a zvýšená bezpečnost

Pravděpodobně jsem měl udělat sekci nazvanou ZADARMO ZAMĚSTNANCŮ a válet se s ní.

Pak by se to opět stalo obrovskou stěnou textu, protože A2 má spoustu funkcí, které spadají do této kategorie.

HackScan je součástí robustního obranného systému, který chrání všechny weby hostované s A2. Zabraňuje šíření škodlivých přestupků a infikování dalších stránek napadeného webu.

Než se hackeři dostanou na skutečný web, museli by procházet některými vážnými obranami hrubou silou, duálním webhostingovým firewallem a hardwarovou obranou serveru.

Uživatelé WordPress, Drupal a Joomla si mohou být jisti, že jejich příslušné CMS budou vždy aktuální, protože A2 má k dispozici Nástroj pro zabezpečení Patchmanu pro automatickou instalaci nových verzí. Může také detekovat a karanténně zasažené soubory a stránky.

Abychom to mohli zaokrouhlit, A2 Hosting má pravidelné aktualizace jádra, které udržují jeho prostředí tak bezpečné, jak je vždy dostupné.

7. Volné migrace

Měl jsem opravdu jít na samostatnou sekci s bezplatnými funkcemi.

Kromě bezplatných bezpečnostních kontrol, záloh, SSL a poměrných náhrad může kdykoli hostovat A2 Hosting bezplatnou migraci přes váš web cPanel..

Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se do A2, zakoupit plán, který si přejete, a požádat migrační tým společnosti o přenos všech vašich dat od hostitele, kterého chcete opustit. To šetří spoustu času a úsilí a normálně zatěžuje absolutně žádné prostoje. Dokud nebude operace dokončena, bude váš web načítán od starého poskytovatele.

Jakmile bude vše zkopírováno do A2 a úspěšně otestováno, můžete hostitele bez problémů přepínat vyladěním jmenných serverů vaší domény..

Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je přesunout váš web pomocí technické podpory přijímající společnosti. Hlavním přínosem migrační služby je, kromě zjevně časově úsporného prvku, přidaná technická odbornost.

Kopírování webů z jednoho serveru na druhý není úplně jako kopírování souboru z jedné složky vašeho osobního počítače do druhého. Servery dvou hostingových společností jsou častěji konfigurovány trochu jinak. Technická podpora přijímající společnosti může vysvětlit rozdíly a řešit vše potřebné, aby vaše stránky fungovaly hladce a bez jakýchkoli závad..

8. Hosting optimalizovaný pro WordPress

Prakticky všechny sdílené plány hostování mohou hostit WordPress úspěšně, ale stejně jako SiteGround, A2 zajišťuje, že populární CMS funguje na absolutním maximu. WordPress je nainstalován během několika sekund s optimalizací A2, které zvyšují rychlost a zabezpečení.

Rychlost se zvyšuje díky ukládání do mezipaměti a komprese nakonfigurovaných podle serverů A2, zatímco zabezpečení se zvyšuje prostřednictvím automatických aktualizací zabezpečení.

Vývojáři mohou také dobře využívat WP-CLI.

9. Zelená společnost

A2 Hosting je zelená společnost již více než deset let. A nemluvím jen o barevném schématu na svých webových stránkách.

Poskytovatel hostingu aktivně snižuje svou uhlíkovou stopu od roku 2007 a již dosáhl 100% uhlíkové neutrality. Spouští také programy pro výsadbu stromů a snižování použitého plastu.

Chcete mít web a les?

A2 skutečně usiluje o snížení svého vlivu na životní prostředí.

Celkově vzato, je to společensky odpovědný hostitel, který se stará o odkaz, který vytváří. Datová centra vyžadují obrovské množství energie a chlazení a je příjemné vidět iniciativy, které negují negativní dopad, který mohou mít tisíce serverů.

Nevýhody hostování A2

A2 Hosting je docela sladký poskytovatel webhostingu, ale existují určité věci, které lze udělat lépe. Žádný z nich není skutečným obchodníkem, ale stojí za zmínku.

1. Turbo Booster pouze ve větším plánu

A2 zde a tam zobrazuje 20násobnou rychlostní posílení svého hostingu, ale pravdou je, že tato další optimalizace je zahrnuta pouze v největším ze tří hostitelských plánů. Je pravda, že to dává smysl, protože weby využívající největší sdílený balíček budou pravděpodobně zdrojově náročné. Určitě by mohli mít prospěch z rychlé aktualizace.

A2 má velmi poctivý marketing, až na jednu výjimku.

Malé zvýšení, které slibuje více než dvě třetiny plánů.

Přesto je lákavý příslib neuvěřitelné rychlosti viditelně zobrazen na domovské stránce A2 a vypadá docela jako vzestup.

2. Úvodní plán je omezen

Nejmenší plán, který A2 Hosting nabízí, je poměrně omezený. Může hostovat jednu doménu s ne více než 5 databázemi a 25 poštovními schránkami.

Je přizpůsoben pro malé, začínající webové stránky, které nemají mnoho technických požadavků a udržují relativně malý počet lidí v zákulisí. Pokud jde o intro obchody, viděl jsem mnohem lepší.

Doporučujeme hostování A2?

Ano, ano.

Zodpovědný, přátelský a podivínský A2 Hosting je společnost zaměřená na poskytování vynikajících výsledků především. A to se mu podaří.

Plán Swift, který jsem pro tuto revizi testoval, je v slušných rychlostech a Turbo slibuje ještě lepší výkon.

Díky skvělé technické podpoře, dobrému výběru hostingových řešení, která se pěkně rozšiřují s tím, jak balíčky rostou, a díky solidní znalostní bázi se můj hosting A2 přezkoumal a zkoumal a vytvářel a také společnost hodnotí jako jednu z nejlepších možností hostování.

Bez ohledu na jeho relativní nedostatek slávy, poskytovatel hostingu stojí za to své místo mezi nejlepšími.

A2 UBYTOVÁNÍ V RÁMCI

Podpěra, podpora

Znalostní báze

Sdílené hostingové plány

Kontrolní panel

Počet hostovaných domén

Počet databází

E-mailem

Zálohy a obnovení

Úložný prostor

Šířka pásma

Technika

Bezpečnostní

Registrace doménového jména

Migrace stránek

Tvůrce webových stránek

Elektronický obchod

Specializovaný hosting

Windows hosting

Datová centra

Uptime

Rychlost

Ceny

rýžová struktura

Záruky

Vrácené částky pro včasné zrušení

Zdarma

Firemní web

Firemní kultura

A2 Hosting má velmi dobře informovaný, pohotový a přátelský tým podpory
Velmi solidní znalostní báze, která vidí pravidelné aktualizace
3 hostovací plány
cPanel, dobře optimalizovaný
1 s nejmenším plánem a pro ostatní dva neomezený
5 pro nejmenší plán, tolik, kolik chcete pro další dva
25 doručených pro nejmenší plán, pro ostatní dva neomezené. Úložiště je neomezeně přeshraniční
Zálohování serveru zpět, zdarma s plány 2 & 3. Všechny plány mají k dispozici zálohovací řešení DropMySite pro vytváření úplných offline záloh. Velmi užitečné, protože hacknuté weby se mohou infikovat společně se všemi jejich kopiemi na cPanelu
Neomezený přes celou plochu
Neomezený přes celou plochu
SSD, RAID 10 napříč deskou, kompatibilita s HTTP / 2
Prohledávání serveru HackScan. A2 Optimized Enhanced Security for WP. Pojďme šifrovat SSL automaticky nainstalován
Bezplatná registrace, bezplatný převod
Ano, bezplatně, pokud je to možné
Zdarma ve všech plánech
Mnoho dostupných nákupních vozíků a bezplatné SSL přes palubu umožňuje online obchod
Všechny plány jsou optimalizovány pro WordPress s předem nakonfigurovanou mezipamětí a automatickými aktualizacemi
Ano, tři plány
Slouží na třech kontinentech, více vrstev redundance
99,9% záruka
Díky rychlé CDN, která je součástí každého plánu, je velmi rychlá doba odezvy a výkon na celém světě
Cena je přiměřená, s 30denní zárukou vrácení peněz a poměrným vrácením po uplynutí této doby. Nejdražší plán je 9,31 $ měsíčně, pokud jsou zaplaceny 2 roky předem. Pro všechny funkce, které má, je to docela dobrá cena
Měsíční cena klesá pouze u dvouletých plánů
30denní záruka vrácení peněz
Zaručeno
Reklamní kredity pro Bing a Yahoo si můžete nárokovat ve všech plánech
Informativní, snadno použitelný
Super zelená společnost, uhlíkově neutrální již více než 10 let a podporující mnoho environmentálních iniciativ
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector