InterServer Review – Blazing Speeds, sporný backend

InterServer je sotva názov domácnosti. Existuje mnoho väčších a populárnejších poskytovateľov webhostingu, ale veľkosť a popularita nemusí nevyhnutne znamenať dobrú službu.


InterServer vyzerá ako rodinný podnik so silným dôrazom na technickú dokonalosť a spravodlivé služby. Spoločnosť má zaujímavý prístup a veľmi slušnú cenovú politiku, vďaka ktorej som sa prihlásil k spoločnému plánu hosťovania. Vytvoril som základný web WordPress a pripojil som ho k svojim obľúbeným monitorovacím nástrojom, aby som ho otestoval reálne.

Výsledkom je rozsiahle preskúmanie spoločnosti InterServer, ktoré odhaľuje značné silné stránky spoločnosti a jej niekoľko nedostatkov.

Čo je to InterServer?

Spoločnosť InterServer, ktorú založili dvaja technickí dospievajúci v roku 1999, od tej doby rastie. Počas týchto niekoľkých desaťročí sa spoločnosť zameriavala na technologickú expanziu a budovanie kvalitnej infraštruktúry namiesto marketingu a propagácie, čo je evidentné zo štyroch dátových centier, ktoré vlastní a prevádzkuje InterServer..

Spoločnosť založili dvaja zakladatelia. Jednou z nich je Mike Lavrik, ktorý stojí za návrhom dátových centier spoločnosti; on je často ruka, ktorá realizuje svoju víziu.

John Quagliery vedie tím technickej podpory InterServer a zabezpečuje, aby sieť spoločnosti bezchybne fungovala.

Jednou z dobrých vecí o malej spoločnosti je osobný kontakt a okamžitá pozornosť, ktorú zákazníci môžu očakávať. Môj výskum potvrdil tento sentiment, ale prakticky všetky recenzie InterServerov online tiež oceňujú podporu. Zákaznícky servis je rýchly a priateľský.

Ale to stačí?

Môže InterServer súťažiť s najlepšími poskytovateľmi hostenia napriek malej veľkosti?

Pozrime sa, čo majú tieto čísla povedať.

"Veľmi rýchly a bezpečný hostiteľ"

uptime

99,95%

podpora

8/10

Rýchlosť načítania

0.88s

Vlastnosti

8/10

OVERAL3.3

Základy – InterServer Uptime, Speed ​​and Support

Vďaka bleskovému frontendu a slušnej podpore je InterServer sľubným poskytovateľom, ale backend je stále podozrivý.

1. Vynikajúca dostupnosť – 99,95%

Dodávka je najdôležitejšou kvalitou každého poskytovateľa služieb. V prípade hostiteľov webových stránok znamená dodávka dostupnosť stránky; všetko ostatné príde.

Dohoda o úrovni služieb zverejnená na serveri InterServer.net sľubuje 99,9% dostupnosti za mesiac. Doteraz, tak dobrý, poskytuje InterServer.

Počas prvého mesiaca monitorovania (so všetkou spravodlivosťou sa monitorovanie v septembri 2018 nevzťahovalo na celý mesiac) bol prevádzkový čas bezchybný. 100% je vždy pekné vidieť.

V októbri 2018 rekord InterServeru mierne klesol, stále je však na veľmi slušnej úrovni.

Doteraz bol december 2018 pre spoločnosť najhorším mesiacom s 99,92% prevádzkovej doby.

S priemerným časom dostupnosti 99,95% sa InterServer nachádza v rámci zasľúbenej SLA.
Priemerná doba prevádzky 2018:

 • September – 100%
 • Október – 99,95%
 • November – 100%
 • December – 99,92%

Priemerná doba prevádzky 2019:

 • Január – 99,93%

"InterServer je veľmi spoľahlivý hostiteľ, ktorý sa môže pochváliť viac ako 99,9% dostupnosťou."

2. Šialená rýchlosť

 • Najrýchlejší čas odozvy – 0,19 s (1.)
 • Najrýchlejší čas načítania – 0,74 s (1.)
 • Sluggish pri zaťažení – 47. 60. roky (11.)

Poznámka: Ak v mojej doméne spustíte testy rýchlosti, výsledky sa môžu mierne meniť. Dokonca aj z tej istej testovacej platformy dva testy zvyčajne vykazujú mierne odlišné výsledky. Moja stránka InterServer je umiestnená v NY, takže som ju otestovala z miest v USA. Všetky doplnky a cache na strane servera boli vypnuté.

Rýchlosť môže spôsobiť alebo prerušiť vašu online prítomnosť. Ak spravujete web iba pre zábavu, potom na tom nezáleží, ale v prípade, že si chcete na internete vytvoriť niečo zmysluplné, na rýchlosti záleží veľa.

Jednosekundové oneskorenie môže spôsobiť masívny pokles počtu konverzií a predaja.

Preto je rozhodujúce mať výkon servera za vašou webovou stránkou. Pri tomto preskúmaní InterServerom som vykonal tri samostatné testovacie testy, aby som získal priemernú odozvu a plne nabitý čas môjho základného webu WordPress..

Navyše som to testoval s Load Impact, aby som sa ubezpečil, že backend zvláda premávku dobre.

Testy rýchlosti frontend boli, ruky dole, najrýchlejšie časy, aké som kedy videla. TTFB zostáva neustále, v priebehu času a naprieč testovacími platformami, pod 0,20 sekundy, zatiaľ čo čas potrebný na úplné načítanie stránky je iba 0,72 sekundy, čo je šialene rýchly.

Podivné správanie servera pri zaťažení.

Čas odozvy InterServeru bol neuveriteľne rýchly, kým server nenarazilo 25 používateľov.

Teraz, keď som spustil test nárazového zaťaženia, boli výsledky divné. Čas odozvy servera vyletel druhý, ktorý ho zasiahlo 26. virtuálnych používateľov. Až do tej chvíle to reagovalo rýchlejšie, ako som si myslel, že je to možné, ale potom sa niečo stalo.

Možno má hostiteľ zavedený bezpečnostný systém, ktorý odhaľuje príliš veľa súčasných pripojení z toho istého zdroja, možno je to niečo iné.

Nech je dôvod akýkoľvek, zdá sa, že InterServer dokáže zvládnuť miernu komunikáciu s fascinujúcou rýchlosťou, čo z nej robí najlepšiu voľbu pre malé alebo stredné stránky..
Priemerný čas odozvy 2018:

 • September – 0,16 s
 • Október – 0,21 s
 • November – 0,18 s
 • December – 0,21 s

Priemerný čas odozvy 2019:

 • Január – 0,16 s

Plne načítaná stránka 2018:

 • September – 0,79 s
 • Október – 0,63 s
 • November – 0,62 s
 • December – 0,80 s

Plne načítaná stránka 2019:

 • Január – 0,85 s

Reakcia pri zaťažení 2018:

 • September – 46,03 s
 • Október – 48,33 s
 • November – 47,71 s
 • December – 48,32 s

Reakcia pri zaťažení 2019:

 • Január – 48,32 s

"Bleskový rýchly frontend a skôr podozrivé backendové výsledky."

3. Dôstojná podpora

Jednou z vecí, ktoré som si uvedomil pri práci na mojich recenziách súdneho tribunálu, je tendencia malých spoločností poskytovať lepšiu a spoľahlivejšiu podporu..

Myslím, že je to hlavne kvôli tomu, že majú primeranú pracovnú silu pre množstvo zákazníkov. Niekoľko podporných agentov sa tiež ľahšie dá trénovať ako sto alebo viac zástupcov.

Každopádne dosť špekulácií.

Faktom je, že InterServer má veľmi primeraný podporný tím. Mal som s nimi pár interakcií počas rozhovoru a dostal som rýchle odpovede od informovaných a zdvorilých agentov.

Stále čakám na protokoly serverov, aby určili, čo spôsobuje podivné správanie pri testovaní s Load Impact, ale toto je sotva núdzová situácia a sám to riešil John Quagliery. Už sa cítim VIP.

Čo mi bráni v tom, aby som daboval podporu InterServeru ako hviezdu, je trochu neohrabaná databáza. Má slušné množstvo užitočných zdrojov, ale navigácia nie je najjednoduchšia.

Všeobecne platí, že jedna z hlavných sťažností InterServera sa týka webovej stránky spoločnosti, ktorá by mohla využívať korektúry a lepšiu navigáciu.

"Veľmi dobrá a priateľská podpora s mierne chýbajúcou vedomostnou základňou."

Výhody interServera

Napriek relatívne nízkej popularite poskytuje InterServer určité funkcie, ktoré by som rád videl častejšie v hostiteľskom priemysle. Tu sú hlavné silné stránky spoločnosti.

1. Záruka na zablokovanie ceny

InterServer je veľmi transparentný, pokiaľ ide o jeho ceny. Toľko, že sa stáva jedným z hlavných predajných miest spoločnosti.

Vo všetkej spravodlivosti to nemôže byť inak. Spoločnosť InterServer sľubuje rovnakú cenu, pokiaľ budete naďalej využívať jej služby. Ak začnete s 5 dolármi mesačne, budete platiť rovnakých 10 alebo 20 rokov po ceste.

Záruka zámky ceny je úžasná!

Cena uzamknutá na celý život. Pekný!

Aké úžasné je to?

Úprimne povedané, bol som skutočne prekvapený, že to nebol hlavný hovoriaci bod všetkých hodnotení zákazníkov InterServerov, ktoré som absolvoval pri výskume spoločnosti..

Je to skvelé!

2. Tesná bezpečnosť

Zabezpečenie je téma, ktorú stále a znova vidíte na stránke Interserver.net. Stránka spoločnosti si môže vyžadovať určité úpravy, ale skutočnosť, že bezpečnosť sa berie vážne, je nesporná.

InterServer ponúka niekoľko jedinečných bezpečnostných funkcií.

Pre začiatočníkov má spoločnosť proprietárny obranný nástroj s názvom InterShield. Spravuje databázu zlých IP adries a blokuje automatický prístup k požiadavkám z nich. InterShield blokuje všetky známe hackerské reťazce a tiež skenuje všetok nahraný obsah, aby sa zabezpečila jeho integrita.

Elegantné, eh?

To nie je všetko.

Všetky údaje sú uložené na diskoch RAID-10.

To tiež nie je všetko.

3. Veľká infraštruktúra

InsterService boli od základu vybudované dvoma tvorcami, ktorí sa zdajú byť dojatí svojou láskou k technológiám a kvalitným službám, namiesto komplikovaného marketingu a maximalizácie ziskov..

Hovorím to na základe skutočnosti, že InterServer nemá najmenej štyri dátové centrá s niektorými pôsobivými špecifikáciami a sieťou, ktorá ich porovnáva..

Pre porovnanie, masívny HostGator má dva, ako môžete zistiť v našom podrobnom prehľade.

Tri z dátových centier InterServer sa nachádzajú v štáte New York, zatiaľ čo štvrté je v Los Angeles. Inými slovami, pokrytie, ktoré poskytujú, je vynikajúce pre zákazníkov so sídlom v USA.

Všetky dátové centrá sú pripojené prostredníctvom sietí Tier 1 s rýchlosťou 10 Gb / s a ​​spoliehajú sa na vysokovýkonnú infraštruktúru od spoločností Cisco, Riverstone a Extreme Networks. Inteligentné smerovanie BGPv4 zaisťuje redundanciu a rýchlosť počas celej doby, vďaka čomu sú dátové centrá InterServer vysoko prístupné a bezpečné.

4. Zaručené doručenie e-mailom

Jednou z hlavných nevýhod používania zdieľaného servera je škoda, ktorú môže spôsobiť vašim e-mailom. Stačí len jeden idiot na serveri na spustenie spamu a potom sú všetky adresy IP kompromitované.

Náhle sa e-maily zasielané príjemcom príjemných správ nachádzajú v priečinkoch so spamom alebo sú na čiernej listine.

InterServer tvrdí, že našiel riešenie tohto problému. Hovorím „tvrdeniami“, pretože ešte len vymyslím spoľahlivý spôsob, ako to otestovať, ale to, čo vytvoril InterServer, sa javí ako legitímne riešenie problému..

V spolupráci s spamovými vigilantami spoločnosť proaktívne kontroluje podpisy spamu, aby zabránila šíreniu spamu. Ak by bola efektívna, táto technológia by zvýšila zdravie odchádzajúcich poštových serverov a celej spoločnosti.

Celkovo to znie ako vynikajúce riešenie trvalého problému, ktorý trápi internet ako celok.

5. Bezplatná migrácia

InterServer migruje weby zadarmo na svoje servery cPanel, ale spoločnosť vytvára pre svojich nových zákazníkov ďalšiu hodnotu. Každá migrovaná stránka je dôkladne preskúmaná na prítomnosť škodlivého softvéru a ak sa zistí niečo zlé, ručné sa vyčistí.

6. Bezplatné týždenné zálohy

Zálohy považujem za dodatočnú bezpečnostnú funkciu, pretože môžu zlyhať, keď dôjde k zlyhaniu všetkých ostatných prostriedkov.

InterServer poskytuje pravidelné týždenné zálohy. To samo osebe nie je také veľkolepé, ale skutočnosť, že k nim ľahko pristupujete cez rozhranie cPanel, z nich robí slušnú službu..

7. Optimalizované pre WordPress

InterServer spravoval platformu WordPress, ale je to príbeh inokedy. Stále udržiavam svoju prípadovú štúdiu WordPress a plánujem k nej v blízkej budúcnosti pridať špeciálnu kontrolu InterServer WordPress..

Dovoľte mi však povedať, že InterServer pre vás automaticky aktualizuje WordPress. Je to úžasný výhoda, ktorá zvyšuje bezpečnosť a šetrí veľa času. Program WordPress sa napokon aktualizuje niekoľkokrát za rok.

8. Bohaté bezplatné skripty

Pamätáte si, ako ma nekonečné aplikácie, ktoré ponúka InMotion Hosting, nepovedali? Zdá sa, že našiel svoj zápas v tvár InterServer, ktorý čaká na inštaláciu viac ako 450 aplikácií.

To je veľa bezplatných skriptov!

A tu hovoríme iba o hostovaní Linuxu. InterServer ponúka tiež plne funkčnú platformu Windows pre hosting a má tiež viac ako 150.

9. Pomerne vrátené prostriedky

InterServer má štandardnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ale zákazníci s platbou vopred sú ďalej krytí. Ak sa rozhodnete službu zrušiť v polovici jej trvania, môžete kontaktovať fakturáciu a požiadať o vrátenie peňazí po zvyšok obdobia..

Vo všeobecnosti bude vaša žiadosť schválená. Pokiaľ ste zostali v podmienkach služby, dostanete svoje peniaze späť.

To je celkom milé, najmä v spojení so zárukou ceny zámku. Musím povedať, že chlapci za InterServerom dali svoje peniaze tam, kde majú ústa, a skutočne sa usilujú poskytovať čestnú a priamu službu..

Nevýhody InterServer

Bez ohľadu na to, aké množstvo výhod môže mať, Inter Server nie je dokonalý. Spoločnosť má svoje nedostatky. Nie sú to do očí bijúce alebo zvlášť brzdiace, ale určite sa rozhodujú pre koncového používateľa.

1. Zlá webová stránka

Keby to bola recenzia Interserver.net, nakoniec by to bolo celkom negatívne. Stránka spoločnosti nie je najhoršia webová stránka, ktorú som videl, ale pokiaľ ide o webhostingov, nie je to zdola na spodku zoznamu..

Navigácia na webe je v poriadku, ale nemôžem otrasiť pocitom, že veci sú príliš preplnené.

Ďalšou vecou, ​​ktorá ma nesmierne znepokojila, sú mnohé preklepy a všeobecné formátovanie Bacchanalia. Nevybral som si gramatický nacistický život, gramatický nacista si ma vybral. Ale aj tak.

Ak ste vo svojom živote nikdy nečítali recenziu medzi servermi a jednoducho ste navštívili web spoločnosti, pravdepodobne by ste odišli skôr, ako si uvedomíte ďalšie vlastnosti služby..

Myslím tým, že webová stránka je tvárou spoločnosti. Ponechanie neporiadku alebo jednoducho pod parou prezrádza nedbanlivosť. Našťastie viem lepšie ako posúdiť knihu podľa jej obalu.

Napriek tomu dúfam, že spoločnosť sa týmto problémom zaoberá a vyleští jeho webovú stránku.

AKTUALIZÁCIA február 2019: Webová stránka spoločnosti má svieži nový vzhľad, chrumkavosť a informatívne. Je to trochu občas zaplnené, ale zlepšenie je nepopierateľné.

2. Zmätok zákazníckej oblasti

Prihlasovacia oblasť InterServer nie je taká zlá, ale dedí niektoré z nevýhod hlavnej webovej stránky. Môže sa to prejaviť ako preplnená a na hlavnej navigačnej lište je príliš veľa možností. Väčšina z nich je potom predvolene prázdna.

Príliš veľa ovládacích prvkov pre jednoduchý zdieľaný účet, nie?

Príliš veľa a potom príliš málo.

Nie všetky ovládacie prvky navyše fungujú dobre.

Napríklad existuje tlačidlo na stiahnutie záloh. Úplne som očakával, že stiahnuteľný súbor bude po stlačení milostivý, ale nič podobné sa nestalo. Vlastne sa nič nestalo. Neexistoval žiadny zoznam súborov, ktoré by sa mali sťahovať alebo nie. Iba prázdna obrazovka.

Okamžite som sa spojil s tímom podpory, kde boli moje zálohy. Ukázalo sa, že zálohy existujú (niekoľko!), Ale sú pevne uložené v rámci programu cPanel. Čo je v poriadku, cPanel dokáže uchovávať kópie súborov.

Prečo by ste však mali tlačidlo „Stiahnuť zálohy“?

Y?

Odporúčame InterServer?

Áno, robíme.

Je to malá, ale spoľahlivá spoločnosť so silnou technickou vybavenosťou.

Aj keď existujú určité oblasti, ktoré sa môžu vylepšiť – vedomostná základňa, prihlasovacia oblasť InterServer – kde sa počíta najviac, ktoré spoločnosť dodáva. Vďaka vysokej dostupnosti, vynikajúcej rýchlosti a veľmi dobrému podpornému tímu spolu so zablokovanou životnou cenou je táto služba najlepšou voľbou pre technicky náročnejších webmasterov, ktorí očakávajú miernu návštevnosť..

Technicky naklonenejší, pretože o technológii ide predovšetkým o InterServer.

Nie je to užívateľsky prívetivé rozhranie, ale infraštruktúra a ľudia za ňou pomáhajú tonám.

A čo viac, ak potrebujete ísť na ďalšiu úroveň – VPS – vyzerá to ako najpravdepodobnejšia spoločnosť, ktorá to zvládne. Dychtivo začnem ďalšiu kontrolu InterServera, aby som zistil, ako sa jej veľtrhy služieb VPS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector