Recenzia Hostinger – služba s najlepšou hodnotou pre hosťovanie

Ak ste si prečítali naše recenzie o lacnom webhostingu, viete, že nie sme neuveriteľne nadšení z toho, ako funguje svet hostenia zliav..


Spravidla to tak vyzerá.

Lákajú vás lacnou ponukou a potom dostanete hroznú službu. Hovoríme nadmerne dlhé prestoje, zlé prestoje a najhoršiu podporu pre tento Rogers Cable. ��

Vo všeobecnosti neodporúčame ultramalých hostiteľov, ale s Hostinger – urobíme výnimku.

Od roku 2004 spoločnosť Hostinger neustále poskytuje nákladovo najefektívnejší a zároveň vysoko kvalitný hosting 29 miliónov zákazníkov.

Boli sme trochu skeptickí voči niektorým iným informáciám dostupným online o Hostingerovi. Za posledných 18 mesiacov sme ich sledovali. Môžete vidieť naše živé sledovanie tu.

V tejto recenzii hostingerov sa pozrieme na ich služby a podporu zhora nadol – dobré, zlé a veľké – a zistíme, ako sa dajú medzi ostatnými populárnymi webovými hostiteľmi..

Pros – čo sa nám na hostingerovi páči

Prevádzková doba – 99,91%

Prostredníctvom roku 2018 hostinger spriemeroval priemernú dostupnosť 99,91% – čo je dobré, veľmi dobré.

Čo znamená uptime?

 • uptime – Percentuálna hodnota, ktorá označuje celkový čas, počas ktorého je poskytovateľ hostingu online a normálne funguje.
 • Priemerná doba dostupnosti hostingera v roku 2018 bola 99,91%. To znamená, že služby boli nedostupné iba pre používateľov 0,09% času. Matematika predstavuje približne 7,88 hodín prestojov v priebehu roka.
 • Iní hostitelia s nízkymi cenami majú priemernú dostupnosť približne 94%, čo je asi 525 hodín prestojov za rok. Tento rozdiel je obrovský.
 • Čo to znamená pre dostupnosť – Zlomok percentuálneho bodu môže významne zmeniť dostupnosť vašich webových stránok.
 • Dobré časy prevádzky – Metriky dostupnosti nad 98% považujeme za silné. Priemerná takmer 100% je úžasné.

Čas načítania – 389 ms

Čo znamená čas načítania?

V roku 2018 bola priemerná doba načítania hostingerov 389 ms. Toto vyfukuje priemer z priemyslu z vody.

pingdom live stat

 • Čas načítania – Skutočné merania rýchlosti.
 • Merná jednotka – Časy uvedené vyššie sa merajú v milisekundách a pokrývajú dĺžku úplnej žiadosti a odpovede na cloudový webový server.
 • Ako sa to testuje – Zostavené čísla sú priemerné mesačné testovanie na platforme iPage s rôznymi prehliadačmi ako Google Chrome, Mozilla Firefox a Microsoft Internet Explorer..
 • Iné premenné – Koncoví používatelia vašich webových stránok sa môžu zdať odlišnými, pokiaľ ide o časy odozvy, v dôsledku rôznych faktorov vrátane rýchlosti miestnej siete, správania prehliadača a prevádzky servera..
 • Dobré časy zaťaženia – Časy zaťaženia, ktoré sú priemerne za 2 000 milisekúnd alebo menej, sa považujú za vysoké výkony.

Poskytovatelia hostingu s pomalšou dobou odozvy sú riskantní, pretože vaši čitatelia a zákazníci sa môžu nechať oprieť o oneskorenie a zvoliť si prehliadanie iných stránok. Ak sa hlbšie ponoríte do nášho prieskumu, ukážeme vám, že poskytovatelia hostingu sú na celej mape.

Vďaka týmto štatistikám sa hostinger môže pochváliť úžasným výkonom vo všetkých smeroch – dokonca aj v porovnaní s našim zoznamom najlepších poskytovateľov hostingu.

Vysvetlenie cien za hosting

To je to, čo upúta vašu pozornosť s Hostingerom. Majú Zavádzacia cena za mesiac 0,99 USD mesačne. Je to, akoby sa pozerali na zvyšok odvetvia a povedali: „Môžeme robiť lepšie.“

Podrobnejšie sa dozvieme o tom, čo získate za túto cenu ďalej, ale je dôležité mať na pamäti, že v tomto cenovom bode získate konkurenčné doby prevádzky a rýchlosti načítania..

V podstate ste skutočný dobrý hosting a šetrenie peňazí. Áno – je možné mať dobrý hosting na skvelé ceny. Aký koncept!

Pokiaľ ide o výkon a ceny, je to skutočne to najlepšie z oboch svetov. Cent pre cent Hostinger je pravdepodobne najlepšia hodnota za peniaze na dnešnom trhu ako hostingová služba. Spomenuli sme, že máte bezplatná doména s AKÝKOĽVEK hostiteľským balíkom?

Hostinger zadarmo Tvorca webových stránok

Zyro – Tvorca webových stránok zdarma od spoločnosti Hostinger je prekvapivo pôsobivý. Väčšina tvorcov webových stránok zahrnutých do hostingových služieb je premyslená, ale Hostinger v skutočnosti priniesol šablóny a funkčnosť budov, ktoré môžu vytvoriť solídne vstupné stránky pre web..

hostinger-Úprava-pages

Týmito návrhmi nebudete nikoho fúknuť, ale jeho funkčnosť sa podobá na to, čo by ste dostali od popredného tvorcu vstupnej stránky bez toho, aby ste museli používať samostatnú službu..

Prichádza s množstvom užitočných funkcií – úplne nových a tých, o ktorých sme už počuli – certifikát SSL zadarmo, neobmedzené úložisko SSD a neobmedzenú šírku pásma.

Najinovatívnejšie nové funkcie musia byť Zyro AI Content Generator a Logo Maker. Využite svoju kreativitu pomocou novej funkcie hostingera, ktorá vám umožňuje vytvárať logá pre svoju značku v žiadnom momente. Znova vytvorte logo svojej spoločnosti pomocou Zyro’s Logo Maker.

Softvér vstupnej stránky je samozrejme vytvorený tak, aby bol optimalizovaný pre zúženia a všetky zábavné veci, ale toto je jednoduchá náhrada, ak hľadáte len jednu stránku, ktorú chcete na internete vyhodiť..

Stručne povedané, ak hľadáte cenovo dostupný hosting (0,99 dolárov mesačne) a chcete čo najskôr vyhodiť webovú stránku hore, Hostinger je fantastická možnosť. Chcete doménu, chcete niekam poslať ľudí, nie ste si istí, čo ešte potrebujete. Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa a vytvoriť rýchlu stránku pomocou nástroja na tvorbu webových stránok spoločnosti Hostinger.

Ak hľadáte viac staviteľov, prečítajte si nášho sprievodcu najlepšími staviteľmi webových stránok v Kanade.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

živý rozhovor hostingerZáruky vrátenia peňazí sú v súčasnosti relatívne rýchle v mlyne v hostiteľskom priemysle, ale vždy stojí za to hovoriť. Niektoré hostingové weby stále neposkytujú záruku vrátenia peňazí a tie, ktoré hosťujú, by sa mali buď dostať s časom, alebo ísť preč.

Som tvrdý – viem.

Ak hostiteľská služba poskytuje záruku vrátenia peňazí, mohli by sme odvodiť dve veci:

 1. Spoločnosť chce s vami zaobchádzať správne
 2. Veria vo svoje ponuky

V niektorých častiach svojich webových stránok spoločnosť Hostinger v skutočnosti uvádza svoju záruku vrátenia peňazí ako bezplatnú skúšobnú verziu. Je to skvelý spôsob, ako sa pozerať na tieto záruky, aby ste mali možnosť prestať službu používať, ak zistíte, že nefunguje dobre..

V tomto svete je veľa vecí, ktoré nemajú záruku vrátenia peňazí. Ak existuje nejaká ponúkaná služba, potom by ste mali byť hlúpi, aby ste to pri rozhodovaní nezabudli.

Záruka 99,9% dostupnosti

Hostinger zaručuje, že ich servery budú pracovať 99,9% času. Ako som už povedal pred niekoľkými vetami – záruky znamenajú veľa.

Ak táto záruka zlyhá, môžete získať nejaké peniaze späť. V zákonnej registračnej zmluve s Hostingerom sa hovorí, že ak záruka uptime zlyhá, môžete za tento mesiac získať kredit vo výške 5% z vášho mesačného hostiteľského poplatku.. Nie je to veľa, ale je to niečo.

Spoločnosti veľa nasadili, keď ponúkajú záruku, ako je táto, a opäť to dokazuje veľkú dôveru v ich služby.

Jednoduché použitie

Budem hovoriť o ovládacom paneli v sekcii Pros a v sekcii Nevýhody.

Preto je to Pro: Ovládací panel, ktorý používa Hostinger, nie je tradičný cPanel. Vytvorili si vlastné.

ovládací panel hostinger

Tento nový ovládací panel sa používa oveľa jednoduchšie ako cPanel. To znamená, že ak ste začiatočník, bude sa vám páčiť oveľa viac. Je zrejmé, že cieľom tohto ovládacieho panela bolo čo najjednoduchšie použitie, čo sa týka spravovania všetkého obsahu na pozadí vašich webových stránok..

SSL zadarmo na všetkých úrovniach

Bezplatný SSL by mal byť dnes v hostovaní štandardom. S Hostingerom samozrejme dostanete zadarmo SSL s plánom, ktorý sa rozhodnete kúpiť.

Čo presne je SSL? Znamená ochranu vrstvy Secure Sockets Layer. V zásade ide o bezpečný prenos údajov medzi webovými prehliadačmi a webovými servermi. Určite to chcete, ak sa snažíte vybudovať úspešný podnik.

Ako funguje SSL

Ak nemáte certifikát SSL, môžete poznať svoje SEO poradie a prinútiť ľudí opustiť váš web, keď si uvedomia, že ho nemáte.

Neobmedzené funkcie, ak inovujete

Všetky štandardné aspekty, ktoré získate pri plánovaní prvého stupňa, sú odomknuté ďalej za pár babiek.

S pôvodným plánom môžete mať iba jednu webovú stránku, jeden e-mailový účet, jednu databázu a obmedzené množstvo miesta na disku a šírku pásma.

Ak sa rozhodnete pre plán s vyššou úrovňou, môžete mať neobmedzené webové stránky, neobmedzené e-mailové účty, neobmedzené databázy, neobmedzené miesto na disku, a neobmedzená šírka pásma. Hovorte o maximálnom efektívnom výkone, to je všetko.

Plaťte kryptom

Ste šikovný, však? Do Bitcoin Waaaaaay ste sa dostali pred decembrom 2017. Kúpili ste si Bitcoiny pre zlomky penny už v roku 2010. Ja to jednoducho viem.

Keďže ste veľmi bohatí na virtuálnu menu, môžete s ňou dobre platiť. ����

Nevýhody – čo sa nám nepáči na hostingerovi

Žiadna telefonická podpora

bez telefonickej podporyAj keď je podpora zákazníkov na špičkovej úrovni v spoločnosti Hostinger, nenabízí telefonickú podporu. Mnoho ľudí neradi telefonuje, keď sa zaoberajú zákazníckou podporou v spoločnostiach.

niekedy – áno, niekedy – je pekné rýchlo vyriešiť problém po telefóne. Existujú určité situácie, keď sa pohybujeme tam a späť e-mailom alebo chatom to nevystrihne.

Každá služba, ktorá neposkytuje telefonickú podporu, musí zasiahnuť. Čo ak potrebujete s niekým hovoriť hneď ako včera? V tomto scenári vás bude chcieť rozprávať.

Ďalšia zvláštna vec je, že sa musíte prihlásiť, aby ste mohli skutočne chatovať s tímom podpory zákazníkov. Samozrejme, toto nie je problém, ak ste sa už zaregistrovali.

Ak hľadáte informácie o službe skôr, ako sa zaregistrujete, určite vám pomocou chatu nebude poskytnutá pomoc.

Rôzne ovládacie panely

Ovládací panel bol tiež v sekcii Pros tohto prehľadu. Pozitívy sú tu – ľahko sa používajú, sú užívateľsky prívetivé a majú väčší zmysel ako tradičné cPanel.

Teraz si predstavte, že ste veteránom vo svete webhostingu – čo niektorí ľudia čítajú. Budú sa hnevať, že musia použite iný ovládací panel.

Krivka učenia sa na novom ovládacom paneli sa nedá presne naučiť, ale prečo opraviť niečo, čo nie je rozbité? Mnoho ľudí sa naučilo, ako ovládať svoje hostované webové stránky pomocou tradičného cPanelu.

Zákaznícka podpora a vedomostná základňa

Vyššie sme sa dotkli negatívnych aspektov zákazníckej podpory spoločnosti Hostinger. Teraz o tom hovoríme ako o celku.

Rád uvažujem o podpore zákazníkov ako o multifunkčnom stroji. Ak vám chýba jedna časť stroja, neznamená to, že stroj nie je dobrý alebo neúplný – jednoducho nemá konkrétne funkcie, ktoré môžete získať na iných strojoch.. Vo väčšine prípadov to nie je dobré alebo zlé.

Hostingerovi chýba telefónna funkcia stroja na podporu zákazníkov a má podivné malé podivné miesto, na ktoré sa musíte prihlásiť, skôr ako budete môcť hovoriť s osobou prostredníctvom rozhovoru.

Akonáhle však začnete používať tento stroj podpory zákazníkov, je to skutočne spoľahlivé.

Akákoľvek otázka na rozhovor, ktorú sme položili tímu podpory spoločnosti Hostinger, bola položená odpovedal za menej ako päť minút čo je v porovnaní so zvyškom priemyslu priaznivé.

Druhou funkciou tohto stroja, ktorá je často prehliadaná, ale životne dôležitá, je vedomostná základňa. Znalostná základňa spoločnosti Hostinger dokáže do veľkej miery zodpovedať každú otázku, ktorú na ňu hodíte. Negatívom je, že je usporiadaný zle a musíte nájsť vyhľadávací panel, aby ste našli to, čo hľadáte.

základňa znalostí hostinger

V neposlednom rade spoločnosť poskytuje aj návody pre najrôznejšie predmety, ktoré by mohli byť užitočné pre všetkých. Všetci majú čo do činenia s vytvorením webovej stránky a má pre pridanú hodnotu pre niekoho, kto práve začína.

stanovenie ceny

Cena je to, čo vás skutočne priťahuje, aby ste mohli používať hostingera, takže poďme sa pozrieť na to, čo sa skutočne poskytuje za cenu 0,99 USD, ako aj vyššie úrovne.

Všetky tieto plány sa účtujú za uzamykanie v predplatnom na 48 mesiacov. Štyri roky – kto sakra vie, čo sa stane za štyri roky? To je dlhý čas a zaplatenie tohto množstva času vopred je niekedy ťažké prehltnúť.

Prilákanie zákazníka nízkou rýchlosťou nie je nič nové v podnikaní a rozhodne nič nové v webhostingu. Hostinger o tom hovoril trochu inak, pretože ich najnižšia úroveň je extrémne nízka cena a servisovateľné. Avšak, ak chcete starosti zadarmo web hosting, ako rastiete – obchodná úroveň dáva väčší zmysel a je stále relatívne cenovo dostupný.

záver

S hosťom prídete za cenu a zostanete za kvalitu hosting skúsenosti. Možno budete musieť použiť najvyššiu úroveň, aby ste dostali čo najviac peňazí za svoje peniaze, ale Hostinger je v oblasti služieb na špičke s vedúcimi predstaviteľmi odvetvia..

Hostinger odporúčame ako špičková webová služba a pri rozhodovaní o webhostingu by sa to malo vážne posudzovať.

Hostinger FAQ

Je Hostinger vhodný pre WordPress?

Hostinger je dobrou voľbou pre WordPress, pretože umožňuje inštaláciu jedným kliknutím. Používanie hostera pre WordPress je vynikajúcou možnosťou, ak hľadáte zdieľaný hosting ako možnosť pre svoj web (čo väčšina ľudí robí).

Čo sa myslí virtuálnym hostiteľom?

Virtuálny hosting je, keď jeden alebo viac serverov používa viacero domén. Robí to serveru, ktorý umožňuje používať cykly pamäte a procesora na viacerých webových stránkach súčasne. Je to ideálne riešenie pre spoločnosti, ktoré nepotrebujú všetok výkon spracovania jedného servera.

Prečo je potrebný webhosting?

Web hosting je potrebný, pretože webová stránka musí byť umiestnená na serveri, aby mohla žiť na internete. Pokiaľ nemáte finančné prostriedky na používanie vlastných webových serverov, je potrebná hostingová služba.

Referencie a obrazové kredity:

 • Bisend.com
 • TheSSLStore.com
 • RainHosts.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map