Recenze hostinger – nejlepší hodnota hostingové služby

Pokud jste si přečetli naše recenze týkající se levného webhostingu, budete vědět, že nejsme neuvěřitelně nadšeni, jak funguje svět hostování slev..


Obecně to tak vypadá.

Lákají vás levnou nabídkou a pak dostanete hroznou službu. Mluvíme nadměrně dlouhé prostoje, špatné prostoje a nejhorší podporu pro tento Rogers Cable. ��

Obecně nedoporučujeme ultra levné hostitele, ale s Hostinger – uděláme výjimku.

Od roku 2004 hostinger neustále poskytuje nákladově nejefektivnější a přitom vysoce kvalitní hosting 29 milionů zákazníků.

Byli jsme trochu skeptičtí vůči některým dalším informacím dostupným online o Hostingerovi. Takže za posledních 18 měsíců jsme je sledovali. Můžete vidět naše živé sledování zde.

V této recenzi hostingu se podíváme na jejich služby a podporu shora dolů – dobré, špatné a skvělé – a uvidíme, jak se hromadí mezi ostatními populárními webovými hostiteli..

Pros – co se nám na hostingerovi líbí

Provozní doba – 99,91%

Během roku 2018 hostinger průměroval dobu provozu 99,91% – což je dobré, velmi dobré.

Co to znamená uptime?

 • Uptime – Procento udávající celkový čas, kdy je poskytovatel hostingu online a normálně funguje.
 • Průměrná doba provozu hostingera byla v roce 2018 99,91%. To znamená, že služby byly uživatelům nedostupné pouze 0,09% času. Matematika odpovídá přibližně 7,88 hodin prostojů v průběhu roku.
 • Ostatní hostitelé s nízkými cenami mají průměrnou dobu dostupnosti přibližně 94%, což je asi 525 hodin prostojů za rok. Tento rozdíl je obrovský.
 • Co to znamená pro dostupnost – Zlomek procentního bodu může významně změnit dostupnost vašeho webu.
 • Dobrý čas – Měříme, že metriky dostupnosti přes 98% jsou silné. Průměrně to téměř 100% je hands-down úžasné.

Doba načítání – 389 ms

Co znamená doba načítání?

V roce 2018 byla průměrná doba načítání pro Hostinger 389 ms. To fouká průměr průmyslu z vody.

pingdom live stat

 • Načíst čas – Měření skutečné rychlosti.
 • Jednotka měření – Časy uvedené výše jsou měřeny v milisekundách a pokrývají délku úplného požadavku a odpovědi na cloudový webový server.
 • Jak se to testuje – Zkompilovaná čísla jsou průměrnou za několik měsíců testování na platformě iPage s různými prohlížeči, jako je Google Chrome, Mozilla Firefox a Microsoft Internet Explorer.
 • Další proměnné – Konečným uživatelům vašeho webu se může zdát určitá odchylka v době odezvy kvůli řadě faktorů, včetně rychlosti místní sítě, chování prohlížeče a provozu serveru..
 • Dobré doby načítání – Doby zatížení, které jsou v průměru 2 000 milisekund nebo méně, se považují za vysoce výkonné.

Poskytovatelé hostingu s pomalejší dobou odezvy jsou riskantní, protože vaši čtenáři a zákazníci se mohou zpozdit zpožděním a zvolit si místo toho procházení jiných webů. Hlubší ponoření do našeho výzkumu vám ukáže, že poskytovatelé hostingu jsou po celé mapě.

Díky těmto statistikám se hostinger může pochlubit úžasným výkonem napříč deskou – dokonce ve srovnání s naším doporučeným seznamem nejlepších poskytovatelů hostingu.

Vysvětlení cen za hosting

To je to, co upoutá vaši pozornost s Hostingerem. Mají Zaváděcí sazba 0,99 $ za měsíc. Je to, jako by se podívali na zbytek odvětví a řekli: „Můžeme dělat lépe.“

Podrobněji se podíváme na specifika toho, co za tuto cenu získáte, ale hlavní věc, kterou musíte mít na paměti, je to, že v tomto cenovém bodě získáte konkurenceschopné doby provozu a rychlosti načítání..

V zásadě se dostanete aktuální dobrý hosting a šetří peníze. Ano – je možné mít dobrý hosting na skvělé ceny. Jaký koncept!

Pokud jde o výkon a ceny, je to opravdu to nejlepší z obou světů. Cent pro cent Hostinger je pravděpodobně nejlepší hodnota za peníze na trhu dnes jako hostingová služba. Zmínili jsme se, že dostáváte bezplatná doména s jakýmkoli hostingovým balíčkem?

Hostinger Free Web Builder

Zyro – Tvůrce webových stránek zdarma od společnosti Hostinger je překvapivě působivý. Většina tvůrců webových stránek zahrnutých do hostingové služby je promyšlená, ale Hostinger ve skutečnosti přinesl šablony a funkce budování, které mohou vytvořit pevné vstupní stránky pro web..

hostinger-customize-pages

Těmito návrhy nebudete nikoho odfukovat, ale funkčnost se hodně podobá tomu, co byste získali od předního tvůrce vstupní stránky, aniž byste museli používat samostatnou službu..

Přichází s mnoha užitečnými funkcemi – zcela novými i těmi, které jsme již slyšeli – certifikát SSL zdarma, neomezené úložiště SSD a neomezenou šířku pásma.

Nejinovativnějšími novými funkcemi musí být Zyro AI Content Generator a Logo Maker. Využijte svou kreativitu pomocí nové funkce hostingera, která vám umožňuje vytvářet loga pro vaši značku v žádném okamžiku. Znovu vytvořte logo vaší společnosti pomocí Zyro’s Logo Maker.

Software pro vstupní stránku je samozřejmě vytvořen tak, aby byl optimalizován pro cesty a všechny ty zábavné věci, ale jedná se o jednoduchou náhradu, pokud hledáte pouze jednu stránku, která se hodí na internet..

Stručně řečeno, pokud hledáte cenově dostupný hosting (0,99 $ za měsíc) a chcete vyhodit webovou stránku co nejdříve, Hostinger je skvělá volba. Chcete doménu, chcete někam poslat lidi, nejste si jisti, co ještě potřebujete právě teď. Jediné, co byste měli udělat, je zaregistrovat se a nastavit rychlou stránku pomocí hostingerovy webové stránky.

Pokud hledáte více stavitelů, podívejte se na našeho průvodce po nejlepších stavitelích webových stránek v Kanadě.

30denní záruka vrácení peněz

Hostinger live chatZáruky vrácení peněz jsou nyní v hostitelském průmyslu relativně v provozu, ale vždy stojí za to mluvit. Některé hostingové weby stále nenabízejí záruku vrácení peněz a tyto hostingové stránky by se měly buď dostat s dobou, nebo jít pryč.

Jsem drsný – já vím.

Pokud hostingová služba nabízí záruku vrácení peněz, můžeme odvodit dvě věci:

 1. Společnost s vámi chce jednat správně
 2. Jsou přesvědčeni ve své nabídky

V některých částech svého webu Hostinger ve skutečnosti odkazuje na svou záruku vrácení peněz jako bezplatnou zkušební verzi. Je to skvělý způsob, jak se podívat na tyto záruky, abyste měli možnost přestat službu používat, pokud zjistíte, že nefunguje dobře..

Na tomto světě je spousta věcí, které nemají záruku vrácení peněz. Pokud je na některém z produktů nabízen produkt, budete po něm hloupí, abyste to při rozhodování neměli na paměti.

99,9% záruka dostupnosti

Hostinger zaručuje, že jejich servery budou fungovat 99,9% času. Jak jsem řekl před několika větami – záruky znamenají hodně.

Pokud tato záruka selže, můžete získat nějaké peníze zpět. V zákonné registrační smlouvě s Hostingerem se říká, že pokud záruka uptime selže, můžete získat kredit 5% z vašeho měsíčního hostovacího poplatku za tento měsíc. Není to moc, ale je to něco.

Společnosti daly hodně na lince, když nabízejí takovou záruku, a znovu, to ukazuje hodně důvěry v jejich služby.

Snadné použití

Budu mluvit o ovládacím panelu v sekci Pros a v sekci Nevýhody.

Proto je to Pro: Ovládací panel používaný Hostingerem není tradiční cPanel. Vytvořili si vlastní.

ovládací panel hostinger

Tento nový ovládací panel se používá mnohem snadněji než cPanel. To znamená, že pokud jste začátečník, bude se vám líbit. Je zřejmé, že cílem tohoto ovládacího panelu bylo co nejjednodušší ovládání všech možností na pozadí vašeho webu.

SSL zdarma na všech úrovních

Bezplatný SSL by měl být dnes při hostování standardní. S Hostingerem samozřejmě obdržíte SSL zdarma s plánem, který se rozhodnete koupit.

Co přesně je SSL? Znamená ochranu vrstvy Secure Sockets Layer. V zásadě jde o bezpečný přenos dat mezi webovými prohlížeči a webovými servery. Určitě to chcete, pokud se snažíte vybudovat úspěšný podnik.

Jak SSL funguje

Pokud nemáte certifikát SSL, můžete se obrátit na vaše hodnocení SEO a přimět lidi, aby opustili váš web, když si uvědomí, že jej nemáte.

Neomezené funkce, pokud upgradujete

Všechny standardní aspekty, které získáte s plánem prvního stupně, se odemknou dále za několik babek.

S počátečním plánem můžete mít pouze jeden web, jeden e-mailový účet, jednu databázi a omezené množství místa na disku a šířku pásma.

Pokud se rozhodnete jít s plánem vyšší úrovně, můžete mít neomezené webové stránky, neomezené e-mailové účty, neomezené databáze, neomezené místo na disku, a neomezená šířka pásma. Mluvte o maximálním účinném výkonu, to je právě tady.

Plaťte kryptograficky

Jsi chytrý, že? Do Bitcoin Waaaaaay jste se dostali před prosincem 2017. Kupovali jste Bitcoiny pro zlomky penny zpět v roce 2010. Prostě to vím.

Protože jste velmi bohatí na virtuální měnu, můžete s ní také platit. ����

Nevýhody – co se nám na hostingerovi nelíbí

Žádná telefonická podpora

bez telefonické podporyZákaznická podpora je na špičce v hostingu – nenabízí telefonickou podporu. Mnoho lidí neradi mluví po telefonu, když se zabývají zákaznickou podporou ve společnostech.

Někdy – ano, někdy – je hezké vyřešit problém rychle po telefonu. Existují určité situace, kdy se pohybujeme tam a zpět e-mail nebo chat to neřeže.

Každá služba, která nenabízí telefonickou podporu, musí zasáhnout. Co když potřebujete s někým mluvit hned včera? V tomto scénáři vás bude chtít chatovat.

Další zvláštní věc je, že se musíte přihlásit, abyste mohli chatovat s týmem podpory zákazníků. Samozřejmě to není problém, pokud jste se již zaregistrovali.

Pokud hledáte informace o službě před registrací, určitě vám nebude pomocí chatu pomoci.

Různé ovládací panely

Ovládací panel byl také v části Pros této recenze. Pozitiva jsou tam – je snadno použitelná, uživatelsky přívětivá a dává větší smysl než tradiční cPanel.

Nyní si představte, že jste veteránem ve světě webhostingu – což někteří lidé čtou. Budou naštvaní, že musí použijte jiný ovládací panel.

Křivka učení na novém ovládacím panelu není přesně naučitelná, ale proč opravit něco, co není rozbité? Mnoho lidí se naučilo, jak ovládat své hostované webové stránky pomocí tradičního cPanelu.

Zákaznická podpora a znalostní báze

Dotkli jsme se výše uvedených negativních aspektů zákaznické podpory společnosti Hostinger. Teď o tom mluvíme jako o celku.

Rád uvažuji o zákaznické podpoře jako o multifunkčním stroji. Pokud vám chybí jedna část stroje, neznamená to, že stroj není dobrý nebo neúplný – prostě nemá specifické funkce, které byste mohli získat na jiných strojích. Ve většině případů to není dobré nebo špatné.

Hostinger chybí telefonní funkce stroje na podporu zákazníků a má podivný malý vtip, kde se musíte přihlásit, než budete moci mluvit s osobou prostřednictvím chatu.

Jakmile však začnete tento stroj podpory zákazníků používat, je to opravdu spolehlivé.

Jakákoli otázka k chatu, kterou jsme položili týmu podpory společnosti Hostinger, byla odpověděl do pěti minut což je v porovnání se zbytkem průmyslu příznivě.

Druhou funkcí tohoto stroje, která je často přehlížena, ale životně důležitá, je znalostní báze. Znalostní základna společnosti Hostinger může do značné míry odpovědět na každou otázku, kterou na ni hodíte. Negativem je, že je organizován špatně a musíte najít vyhledávací lištu, abyste našli to, co hledáte.

znalostní báze hostinger

V neposlední řadě společnost také poskytuje návody pro nejrůznější předměty, které by pro někoho mohly být užitečné. Všichni mají co do činění s vytvářením webových stránek a pro někoho, kdo právě začíná, má spoustu přidané hodnoty.

Ceny

Cena je to, co vás opravdu přitahuje k používání hostinger, takže pojďme se podívat na to, co je skutečně poskytováno za cenu 0,99 $ a vyšší úrovně.

Všechny tyto plány jsou účtovány za uzamčení v předplatném na 48 měsíců. Čtyři roky – kdo sakra ví, co se stane za čtyři roky? To je dlouhá doba a zaplacení tohoto množství času dopředu je někdy těžké polykat.

Přitažení zákazníka s nízkou sazbou není nic nového v podnikání a rozhodně nic nového v webhostingu. Hostinger o tom mluvil poněkud jinak, protože jejich nejnižší úroveň je extrémně nízká cena a servisovatelná. Nicméně, pokud chcete starosti zdarma web hosting, jak rostete – obchodní úroveň dává mnohem větší smysl a je stále relativně cenově dostupný.

Závěr

S Hostingerem přijdete za cenu a zůstanete za kvalitu hostitelský zážitek. Možná budete muset použít nejvyšší úroveň, abyste získali co největší částku za své peníze, ale Hostinger je v oblasti služeb s vedoucími pracovníky v oboru.

Rozhodně doporučujeme Hostinger jako služba hostování na nejvyšší úrovni a při rozhodování o webhostingu by se na ni mělo pohlížet vážně.

Hostinger FAQ

Je Hostinger dobrý pro WordPress?

Hostinger je dobrá volba pro WordPress, protože umožňuje instalaci jedním kliknutím. Použití hostingeru pro WordPress je skvělá možnost, pokud sdílený hosting považujete za možnost pro svůj web (což většina lidí dělá).

Co se myslí virtuálním hostitelem?

Virtuální hosting je, když více doménových jmen používá jeden server nebo více serverů. Děje se to tím, že umožňuje serveru používat jeho cykly paměti a procesoru na více webech současně. To je ideální pro společnosti, které nepotřebují veškerý výpočetní výkon jediného serveru.

Proč je web hosting nezbytný?

Webhosting je nezbytný, protože web musí být hostován na serveru, aby mohl žít na internetu. Pokud nemáte prostředky na používání vlastních webových serverů, je nutná hostitelská služba.

Reference a obrazové kredity:

 • Bisend.com
 • TheSSLStore.com
 • RainHosts.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map