Огляд хостингу – Найкраща хостингова послуга

Якщо ви прочитали наші відгуки про дешевий веб-хостинг, ви дізнаєтесь, що ми не надто захоплені тим, як працює дисконтний хостинг..


Взагалі йде так.

Вони заманюють вас дешевою пропозицією, і тоді ви отримуєте жахливе обслуговування. Ми говоримо про занадто довгий час простою, поганий час роботи та найгіршу підтримку цього Роджерса Кейбла. ��

Ми, як правило, не рекомендуємо надто дешеві хости, але разом із Хостингер – ми робимо виняток.

Починаючи з 2004 року, Hostinger постійно надає найбільш рентабельний, але високоякісний хостинг там 29 мільйонів клієнтів.

Ми були дещо скептичні щодо деякої іншої інформації, доступної в Інтернеті про Hostinger. Тож останні 18 місяців ми їх відстежуємо. Ви можете побачити наше пряме відстеження тут.

У цьому огляді Hostinger ми розглянемо їх сервіс та підтримку зверху вниз – хороші, погані та чудові – щоб побачити, як вони складаються серед інших популярних веб-хостів.

Плюси – що нам подобається в хостингу

Пробіг – 99,91%

Протягом 2018 року хостингер усереднював тривалість тривалості роботи 99,91% – що добре, дуже добре.

Що означає продовження часу?

 • Час роботи – Відсоток, який вказує на загальний час роботи хостинг-провайдера в Інтернеті та працює нормально.
 • Середня тривалість роботи хостингу в 2018 році становила 99,91%. Це означає, що послуги були недоступні лише 0,09% часу для користувачів. Математика дорівнює приблизно 7,88 годин простою протягом року.
 • Інші хости з низькими цінами мають середнє право на тривалість роботи біля 94%, що є близько 525 годин простою протягом року. Ця різниця є величезною.
 • Що це означає для доступності – Частка відсоткового пункту може суттєво змінити доступність вашого веб-сайту.
 • Хороший час роботи – Ми вважаємо, що показники часу на понад 98% є надійними. В середньому це близько 100% – це вражаюча передача рук.

Час завантаження – 389 мс

Що означає час завантаження?

У 2018 році середній час завантаження для Hostinger був 389 мс. Це здуває середню галузь з води.

pingdom live stat

 • Час завантаження – фактичні вимірювання швидкості.
 • Одиниця виміру – Часи, наведені вище, вимірюються в мілісекундах і охоплюють тривалість повного запиту та відповіді на хмарний веб-сервер.
 • Як це перевірено – Складені цифри – це в середньому за місяці тестування на платформі iPage з різними браузерами, такими як Google Chrome, Mozilla Firefox та Microsoft Internet Explorer.
 • Інші змінні – Кінцеві користувачі вашого веб-сайту можуть здаватися різними у часі реакції через різні фактори, зокрема швидкість локальної мережі, поведінку браузера та трафік сервера..
 • Хороші навантаження – Час завантаження, що становить в середньому 2000 мілісекунд або менше, вважається високою продуктивністю.

Хостинг-провайдери із повільнішими часом реагування ризиковані у використанні, оскільки ваші читачі та клієнти можуть дратуватися затримками та вибирати натомість інші веб-сайти. Поглибившись у нашому дослідженні, ви покажете, що хостинг-провайдери по всій карті.

Завдяки цій статистиці, Hostinger може похвалитися дивовижною ефективністю в усьому світі – навіть порівняно з нашим куратором списку найкращих хостинг-провайдерів.

Пояснення цін на хостинг

Це те, що привертає вашу увагу до Hostinger. Вони мають $ 0,99 на місяць вступна ставка ціни. Це так, ніби вони подивилися на іншу галузь і сказали: “Ми можемо зробити краще”.

Ми детальніше розберемося з особливостями того, що ви отримуєте цією ціною далі, але головне, що потрібно пам’ятати, це те, що ви отримуєте конкурентоспроможний час і швидкість завантаження в цій ціні..

В основному, ви отримуєте фактичний добре хостинг та економія грошей. Так – можна мати хороший хостинг у чудові ціни. Що таке поняття!

Це справді найкраще з обох світів, коли справа стосується продуктивності та цін. Мабуть, цент-цент Хостінгер найкраще співвідношення ціни та якості сьогодні на ринку як хостинг-сервіс. Ми згадали, що ви отримуєте безкоштовний домен з будь-яким хостинговим пакетом?

Безкоштовний хостинг веб-сайт

Zyro – Безкоштовний веб-розробник веб-сайтів від Hostinger дивно вражає. Більшість розробників веб-сайтів, що входять до сервісу хостингу, задумуються, але хостингер насправді вніс шаблони та функціональні можливості побудови, які можуть створювати надійні цільові сторінки для веб-сайту.

hostinger-customize-pages

Ви не збираєтесь нікого душити цими конструкціями, але функціональність дуже схожа на те, що ви отримаєте від провідного творця цільової сторінки, не використовуючи окремий сервіс.

У комплекті є безліч корисних функцій – як абсолютно нових, так і тих, про які ми вже чули – безкоштовний сертифікат SSL, необмежене зберігання SSD та необмежена пропускна здатність..

Найновітніші нові функції повинні бути Zyro AI Content Generator та Logo Maker. Скористайтеся своєю творчістю завдяки новій функції Hostinger, яка дозволяє вам створити логотипи для свого бренду в найкоротші терміни. Винайдіть логотип вашої компанії за допомогою виробника логотипів Zyro.

Очевидно, що програмне забезпечення цільової сторінки створено саме для цього, тому вони оптимізовані для послідовностей та всього цього, але це проста заміна, якщо ви просто шукаєте одну сторінку, яку потрібно винести в Інтернет..

Коротше кажучи, якщо ви шукаєте доступний хостинг ($ 0,99 на місяць) і хочете якнайшвидше перенести веб-сторінку, Хостингер – це фантастичний варіант. Ви хочете домен, хочете кудись надсилати людей, ви не впевнені, що ще вам потрібно зараз. Все, що вам потрібно зробити, – це зареєструвати та створити швидку сторінку з веб-розробником веб-хостингу.

Якщо ви шукаєте більше будівельників, ознайомтеся з нашим довідником щодо кращих будівельників веб-сайтів Канади.

30-денна гарантія повернення грошей

чат хостингуГарантії повернення грошей зараз відносно керовані млином у хостинговій галузі, але про них завжди варто говорити. Деякі хостинг-сайти все ще не пропонують гарантії повернення грошей і ті сайти, що розміщують хостинг, повинні або з часом, або відійти.

Я сувора – я знаю.

Якщо хостинг-сервіс пропонує гарантію повернення грошей, то ми можемо зробити висновок про дві речі:

 1. Компанія хоче ставитись до вас правильно
 2. Вони впевнені у своїх пропозиціях

У деяких частинах свого веб-сайту Hostinger фактично посилається на їх гарантію повернення грошей як безкоштовну пробну версію. Це прекрасний спосіб переглянути ці гарантії, щоб ви могли перестати користуватися послугою, якщо виявите, що вона не працює добре.

У цьому світі є багато речей, які не мають гарантії повернення грошей. Якщо на продукт пропонується такий продукт, вам слід бути дурним, не пам’ятайте про це, приймаючи рішення.

99,9% гарантія часу

Хостингер гарантує, що їх сервери будуть працювати 99,9% часу. Як я вже сказав кілька речень тому – гарантії означають багато.

Якщо ця гарантія не вдається, ви можете отримати гроші. У юридичній угоді про реєстрацію з Hostinger вони говорять, що якщо гарантія безстрокового провалу не вдасться, ви можете отримати кредит у розмірі 5% від щомісячної плати за хостинг за цей місяць. Це не багато, але це щось.

Компанії дуже багато ставлять на лінійку, коли вони надають гарантію, як ця, і знову, це свідчить про велику впевненість у їх обслуговуванні.

Простий у використанні

Я розповім про панель управління в розділі «Про» та «Про мінуси».

Ось чому це Pro: Панель управління, яку використовує Hostinger, не є традиційним cPanel. Вони створили своє.

панель управління хостингом

Ця нова панель управління набагато простіша у використанні, ніж cPanel. Що це означає, що якщо ви новачок, вам сподобається набагато більше. Очевидно, що мета цієї панелі управління полягала в тому, щоб зробити її максимально простою для управління, щоб керувати усім на бекенді вашого веб-сайту.

Безкоштовний SSL по всіх рівнях

Сьогодні безкоштовний SSL повинен бути стандартним для хостингу. Звичайно, якщо ви хочете придбати безкоштовний SSL, хостингер отримує будь-який план, який ви вирішите придбати.

Що саме таке SSL? Він розшифровується як захист шару захищених розеток. В основному, це безпечна передача даних між веб-браузерами та веб-серверами. Ви, безумовно, хочете, якщо ви намагаєтесь створити успішний бізнес.

Як працює SSL

Якщо у вас немає сертифікату SSL, ви можете зробити ваш рейтинг SEO та змусити людей залишати ваш веб-сайт, коли вони зрозуміють, що у вас його немає.

Необмежені можливості, якщо ви оновите

Усі стандартні аспекти, які ви отримуєте з першим рівнем плану, розблокуються далі на кілька доларів.

При початковому плані ви можете мати лише один веб-сайт, один обліковий запис електронної пошти, одну базу даних та обмежений обсяг дискового простору та пропускну здатність..

Якщо ви вирішили піти з більш високим рівнем плану, який ви можете мати необмежену кількість веб-сайтів, необмежений рахунок електронної пошти, необмежену кількість баз даних, необмежений простір на диску, і необмежена пропускна здатність. Поговоріть про максимально ефективну ефективність, саме там.

Платіть за допомогою криптовалюти

Ви розумні, правда? Ви потрапили в Bitcoin waaaaaay до грудня 2017 року. Ви купували Біткойни за фракції копійки ще в 2010 році. Я просто це знаю.

Ну, оскільки ви надзвичайно багаті на віртуальну валюту, ви можете також платити за неї. ����

Мінуси – що нам не подобається в хостингу

Немає телефонної підтримки

немає підтримки телефонуХоча підтримка клієнтів є найкращою на Hostinger – вони не пропонують телефонну підтримку. Багато людей не люблять розмовляти по телефону, коли вони мають справу з підтримкою клієнтів у компаніях.

Іноді – так, іноді – приємно швидко вирішити проблему по телефону. Існують певні ситуації, коли повертається туди-сюди електронний лист чи чат не вирізають.

Будь-яка служба, яка не пропонує телефонної підтримки, має вражати. Що робити, якщо вам потрібно поговорити з ким-небудь, як тільки вчора? Чат буде дражнити вас у такому сценарії.

Ще одна дивна річ – це те, що ви повинні увійти, щоб насправді спілкуватися з командою підтримки клієнтів. Очевидно, це не проблема, якщо ви вже підписалися.

Якщо ви шукаєте інформацію про послугу перед реєстрацією, вам точно не допоможуть через чат.

Різні панелі управління

Панель керування також була у розділі «Професіонали» цього огляду. Позитиви там – це простий у використанні, зручний, і має більше сенсу, ніж традиційний cPanel.

А тепер уявіть, що ви ветеран у світі веб-хостингу – який це читатимуть деякі люди. Вони будуть дратуватися, що їм доведеться використовувати іншу панель управління.

Криву навчання на новій панелі керування вивчити не так вже й важко, але навіщо виправляти щось, що не порушено? Багато людей навчилися контролювати свій розміщений веб-сайт за допомогою традиційного cPanel.

Підтримка клієнтів та база знань

Ми торкалися негативних аспектів досвіду підтримки клієнтів Hostinger. Тепер поговоримо про це в цілому.

Мені подобається думати про підтримку клієнтів як багатофункціональну машину. Якщо вам не вистачає однієї частини машини, це не означає, що машина не є доброю або неповною – просто не має певних функцій, які ви можете отримати на інших машинах. У більшості випадків це не добре чи погано.

У хостінгу відсутня функція телефону апарату підтримки клієнтів, і він має дивну химерність, куди потрібно ввійти, перш ніж ви зможете спілкуватися з людиною через чат.

Однак, як тільки ви почнете користуватися цією машиною підтримки клієнтів, це дійсно надійно.

Будь-яке запитання в чаті, яке ми задали команді підтримки Hostinger, не було відповів за п’ять хвилин що вигідно порівняно з рештою галузі.

Інша функція цієї машини, яка часто не помічається, але життєво важлива, – це база знань. База знань хостингу може в значній мірі відповісти на будь-яке запитання. Мінус тут полягає в тому, що він організований погано, і вам потрібно покластися на панель пошуку, щоб знайти те, що ви шукаєте.

база знань хостингу

І останнє, але не менш важливе, компанія також пропонує навчальні посібники для різних видів різних предметів, які можуть бути корисними для будь-кого. Всі вони пов’язані зі створенням веб-сайту і має багато доданої вартості для когось, хто тільки починає.

Ціноутворення

Ціни – це те, що насправді залучає вас до використання Hostinger, тому давайте перейдемо до того, що насправді надається за ціною 0,99 долара США, а також вищими рівнями.

Усі ці плани розраховані на затримку в підписці на 48 місяців. Чотири роки – хто до біса знає, що буде через чотири роки? Це тривалий час, і платити за цю кількість часу наперед, іноді важко проковтнути.

Звернення клієнта з низькою ставкою не є новим у бізнесі і, безумовно, нічим новим у веб-хостингу. Хостінгер пішов з цим дещо інакше, оскільки їх найнижчий рівень вкрай низький за ціною та справний. Однак, якщо ви хочете турбуватися безкоштовного веб-хостингу, коли ви росте – то діловий рівень має багато сенсу і все ще відносно доступний.

Висновок

З Хостінгером ви приходите за ціною і залишаєтесь за якість досвід хостингу. Можливо, вам потрібно буде використовувати найвищий рівень, щоб отримати найбільше грошей на свій долар, але Hostinger тут прямо з лідерами галузі з точки зору обслуговування.

Ми напевно рекомендуємо хостингер як хостинговий сервіс на найвищому рівні, і слід серйозно ставитися до цього, приймаючи рішення про веб-хостинг.

FAQ про хостинг

Чи хостинг хостинг для WordPress?

Хостингер – це хороший вибір для WordPress, оскільки він дозволяє встановити одним клацанням. Використання Hostinger для WordPress є надійним варіантом, якщо ви розглядаєте спільний хостинг як варіант для свого веб-сайту (що робить більшість людей).

Що означає віртуальний хост?

Віртуальний хостинг – це коли кілька доменних імен використовують один сервер або кілька серверів. Це робиться – це дозволяє серверу одночасно використовувати свою пам’ять та процесорні цикли на кількох веб-сайтах. Це ідеально для компаній, яким не потрібна вся потужність обробки одного сервера.

Для чого потрібен веб-хостинг?

Веб-хостинг необхідний, оскільки веб-сайт потрібно розмістити на сервері, щоб він жив в Інтернеті. Якщо у вас немає коштів для використання власних веб-серверів, хостинг-сервіс не потрібен.

Посилання та кредитні зображення:

 • Bisend.com
 • TheSSLStore.com
 • RainHosts.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map