Hostinger İnceleme – En İyi Değer Barındırma Hizmeti

Ucuz web barındırma hakkındaki incelemelerimizi okuduysanız, indirim barındırma dünyasının nasıl çalıştığı konusunda inanılmaz derecede heyecanlı olmadığımızı bileceksiniz..


Genellikle böyle gider.

Onlar ucuz bir teklif ile cazibesine ve sonra korkunç hizmet olsun. Aşırı uzun kesinti sürelerinden, kötü çalışma sürelerinden ve bu Rogers Cable için en kötü destekten bahsediyoruz. ��

Genellikle ultra ucuz ana bilgisayarları önermiyoruz, ancak Hostinger – bir istisna yapacağız.

2004 yılından bu yana, Hostinger sürekli olarak en uygun maliyetli, ancak yüksek kaliteli hosting sağladı 29 milyon müşteri.

Biz Hostinger hakkında çevrimiçi mevcut diğer bazı bilgileri biraz şüpheci. Son 18 aydır onları takip ediyoruz. Bizim görebilirsiniz burada canlı izleme.

Bu Hostinger incelemesinde, diğer popüler web sunucuları arasında nasıl biriktiklerini görmek için hizmetlerine ve desteklerine yukarıdan aşağıya – iyi, kötü ve harika – bakacağız..

Artıları – Hostinger Hakkında Ne Seviyoruz

Çalışma Süresi -% 99,91

2018 yılı boyunca Hostinger, % 99.91 – ki bu iyi, çok iyi.

Çalışma süresi ne anlama geliyor??

 • uptime – Barındırma sağlayıcısının çevrimiçi olduğunu ve normal çalıştığını gösteren toplam süreyi belirten bir yüzde.
 • Hostinger’in 2018’de ortalama çalışma süresi% 99.91 idi. Bu, hizmetlerin kullanıcılar için yalnızca yüzde 0.09’u kullanılamadığı anlamına geliyor. Matematik, bir yıl boyunca yaklaşık 7.88 saatlik kesinti süresine eşittir..
 • Düşük fiyatlı diğer ev sahiplerinin ortalama çalışma süresi% 94 civarındadır. bir yılda yaklaşık 525 saat kesinti süresi. Bu fark çok büyük.
 • Kullanılabilirlik için bunun anlamı – Yüzde noktasının bir kısmı web sitenizin kullanılabilirliğinde önemli bir fark yaratabilir.
 • İyi çalışma süreleri -% 98’in üzerinde çalışma süresi metriklerinin güçlü olduğunu düşünüyoruz. Bu ortalama % 100’e yakın eller aşağı şaşırtıcı.

Yükleme süresi – 389 ms

Yükleme süresi ne anlama geliyor??

2018 yılında, Hostinger için ortalama yükleme süresi 389 ms. Bu endüstri ortalamasını sudan uzaklaştırır.

pingdom canlı stat

 • Yükleme zamanı – Gerçek hız ölçümleri.
 • Ölçü birimi – Yukarıda verilen süreler milisaniye cinsinden ölçülür ve tam bir isteğin uzunluğunu ve bir bulut web sunucusuna yanıt süresini kapsar.
 • Bu nasıl test edilir? – Derlenen sayılar, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Microsoft Internet Explorer gibi çeşitli tarayıcılarla iPage’in platformuyla yapılan ortalama aylar boyunca yapılan testlerdir.
 • Diğer değişkenler – Web sitenizin son kullanıcıları, yerel ağ hızı, tarayıcı davranışı ve sunucu trafiği de dahil olmak üzere çeşitli faktörler nedeniyle yanıt sürelerinde bazı farklılıklar gösterebilir.
 • İyi yükleme süreleri – 2.000 milisaniye veya daha az ortalama yükleme süreleri yüksek performans olarak kabul edilir.

Daha yavaş yanıt sürelerine sahip barındırma sağlayıcılarının kullanımı risklidir, çünkü okuyucularınız ve müşterileriniz gecikmelerden rahatsız olabilir ve bunun yerine diğer sitelere göz atmayı seçebilir. Araştırmamıza daha derin bir dalış yapmak, barındırma sağlayıcılarının tüm harita üzerinde olduğunu gösterecektir..

Bu istatistikler sayesinde, Hostinger, en iyi barındırma sağlayıcılarından oluşan derlenmiş listemize kıyasla bile muhteşem bir performansa sahiptir..

Hosting Fiyatlandırması Açıklaması

Hostinger ile dikkatinizi çeken budur. Onların bir $ 0,99 aylık tanıtım fiyatlandırma oranı. Sanki sektörün geri kalanına bakıp “Daha iyisini yapabiliriz” dediler.

Bu fiyattan ne elde edeceğinizin ayrıntılarına daha fazla değineceğiz, ancak akılda tutulması gereken en önemli şey, bu fiyat noktasında rekabetçi çalışma süreleri ve yük hızları elde etmenizdir..

Temel olarak, gerçek iyi barındırma ve tasarruf. Evet – sahip olmak mümkündür iyi hosting en harika fiyatlar. Ne kavram!

Performans ve fiyatlandırma söz konusu olduğunda gerçekten her iki dünyanın da en iyisi. Cent için cent Hostinger muhtemelen para için en iyi değer barındırma hizmeti olarak bugün piyasada. Bir şey aldığınızı belirttik mi HERHANGİ BİR hosting paketi ile ücretsiz alan adı?

Hostinger Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

Zyro – Hostinger’in ücretsiz web sitesi oluşturucusu şaşırtıcı derecede etkileyici. Bir barındırma hizmeti dahil çoğu web sitesi oluşturucu sonradan düşünülmüş, ancak Hostinger aslında bir web sitesi için sağlam açılış sayfaları oluşturabilen şablonlar ve bina işlevselliği getirdi.

hostinger-özelleştir-sayfalar

Bu tasarımlarla kimseyi uçurmayacaksınız, ancak işlevsellik, ayrı bir hizmet kullanmadan önde gelen bir açılış sayfası oluşturucusundan alacağınız gibi hissettiriyor.

Hem tamamen yeni hem de daha önce duyduğumuz çok sayıda kullanışlı özellik ile birlikte geliyor – Ücretsiz SSL Sertifikası, sınırsız SSD depolama alanı ve sınırsız bant genişliği.

En yenilikçi yeni özellikler Zyro AI Content Generator ve Logo Maker olmalıdır. Hostinger’ın markanız için kısa sürede logolar oluşturmanıza olanak tanıyan yeni özelliğiyle yaratıcılığınızı iyi kullanın. Zyro’nun Logo Maker ile şirketinizin logosunu yeniden keşfedin.

Açıkçası, açılış sayfası yazılımları bunun için oluşturulmuştur, bu nedenle huniler ve tüm eğlenceli şeyler için optimize edilmiştir, ancak internette sadece bir sayfa arıyorsanız bu basit bir alternatiftir..

Özetle, uygun fiyatlı bir hosting arıyorsanız (ayda 0,99 $) ve bir web sayfasını mümkün olan en kısa sürede atmak istiyorsanız, Hostinger harika bir seçenektir. Bir alan adı istiyorsunuz, bir yerlere insan göndermek istiyorsunuz, şu anda başka neye ihtiyacınız olduğundan emin değilsiniz. Tek yapmanız gereken, Hostinger’ın web sitesi oluşturucusuna kaydolmak ve hızlı bir sayfa oluşturmaktır.

Daha fazla inşaatçı arıyorsanız, Kanada’daki en iyi web sitesi inşaatçıları kılavuzumuza göz atın.

30-gün para iade garantisi

hostinger canlı sohbetPara iade garantileri şu anda barındırma endüstrisinde nispeten değirmen çalıştırılıyor, ancak her zaman hakkında konuşmaya değer. Bazı barındırma siteleri hala para iade garantisi sunmamaktadır ve bu barındırma siteleri ya zaman almalı ya da gitmelidir.

Ben sertim – biliyorum.

Bir barındırma hizmeti para iade garantisi sunuyorsa, iki şeyi çıkarabiliriz:

 1. Şirket size doğru davranmak istiyor
 2. Tekliflerine güveniyorlar

Web sitelerinin bazı bölümlerinde Hostinger aslında para iadesi garantisini ücretsiz deneme olarak ifade eder. Bu, bu garantilere bakmak için harika bir yoldur, böylece iyi çalışmadığını fark ederseniz hizmeti kullanmayı bırakabilirsiniz..

Bu dünyada para iade garantisi olmayan birçok şey var. Bir üründe teklif edilen bir ürün varsa, karar verirken bunu akılda tutmamak için aptalca davranırsınız..

% 99,9 Kesintisiz Çalışma Garantisi

Hostinger, sunucularının% 99.9 oranında çalışacağını garanti eder. Birkaç cümle önce söylediğim gibi – garantiler çok şey ifade ediyor.

Bu garanti başarısız olursa, biraz para geri alabilirsiniz. Hostinger ile yapılan yasal kayıt anlaşmasında, çalışma süresi garantisi başarısız olursa, o ay için aylık barındırma ücretinizin% 5’ini alabileceğinizi söylüyorlar.. Çok değil ama bir şey.

Şirketler böyle bir garanti sunduklarında hatta çok fazla şey koyarlar ve yine hizmetlerine çok güven gösterirler.

Kullanımı kolay

Artılar bölümü ve Eksiler bölümündeki kontrol paneli hakkında konuşacağım.

İşte bu yüzden bir Pro: Hostinger tarafından kullanılan kontrol paneli geleneksel bir cPanel değil. Kendi yarattılar.

hostinger kontrol paneli

Bu yeni kontrol panelinin kullanımı cPanel’den çok daha kolaydır. Bunun anlamı, yeni başlayan biriyseniz daha çok seveceksiniz. Bu kontrol panelinin amacının, web sitenizin arka ucundaki her şeyi yönetmek için mümkün olduğunca kullanımı kolaylaştırmak olduğu açıktır..

Tüm Katmanlarda Ücretsiz SSL

Ücretsiz bir SSL bugün barındırmada standart olmalıdır. Tabii ki, Hostinger ile, ücretsiz bir SSL almak satın almaya karar verdiğiniz herhangi bir planla birlikte gelir.

SSL tam olarak nedir? Güvenli Yuva Katmanı koruması anlamına gelir. Temel olarak yaptığı şey, web tarayıcıları ve web sunucuları arasında güvenli veri aktarımıdır. Başarılı bir iş kurmaya çalışıyorsanız kesinlikle istiyorsunuz.

SSL Nasıl Çalışır

SSL sertifikasına sahip olmamanız, SEO sıralamanızı belirleyebilir ve sahip olmadığınızı fark ettiklerinde kullanıcıların web sitenizi terk etmelerini sağlayabilir.

Yeni Sürüme Geçerseniz Sınırsız Özellikler

İlk kademeli planla elde ettiğiniz tüm standart yönler birkaç dolar için daha da açılır.

İlk planla yalnızca bir web siteniz, bir e-posta hesabınız, bir veritabanınız ve sınırlı miktarda disk alanınız ve bant genişliğiniz olabilir.

Daha yüksek katmanlı bir planla gitmeye karar verirseniz, sınırsız web siteleri, sınırsız e-posta hesabı, sınırsız veri tabanı, sınırsız disk alanı, ve sınırsız bant genişliği. Maksimum etkili performans hakkında konuşun, işte tam orada.

Kripto ile Öde

Akıllısın, değil mi? 2017 Aralık ayından önce Bitcoin waaaaaay’a girdiniz. Bir kuruşun kesirleri için bitcoinler 2010 yılında. Sadece biliyorum.

Sanal para birimi bakımından süper zengin olduğunuz için, bununla da ödeme yapabilirsiniz. ����

Eksileri – Hostinger Hakkında Ne Sevmiyoruz

Telefon Desteği Yok

telefon desteği yokMüşteri desteği Hostinger’da birinci sınıf olsa da, telefon desteği sunmazlar. Birçok kişi, şirketlerde müşteri desteği ile uğraşırken telefonda konuşmaktan hoşlanmıyor.

Ara sıra – evet, bazen – bir sorunu telefonla hızlıca çözmek güzel. Geri ve ileri gitmenin bazı durumları vardır e-posta veya sohbet kesmiyor.

Telefon desteği sunmayan tüm servislerin isabet etmesi gerekir. Dün en kısa zamanda biriyle konuşmanız gerekirse ne olur? Sohbet bu senaryoda seni kızdıracak.

Bir diğer garip şey de, müşteri destek ekibiyle sohbet etmek için oturum açmanız gerektiğidir. Açıkçası, daha önce kaydolduysanız bu bir sorun değildir.

Kaydolmadan önce hizmet hakkında bilgi arıyorsanız sohbet yoluyla kesinlikle size yardımcı olmayacaksınız.

Farklı Kontrol Paneli

Kontrol paneli de bu incelemenin Artıları bölümünde yer almıştır. Pozitifler orada – kullanımı kolay, kullanıcı dostu ve geleneksel cPanel’den daha mantıklı.

Şimdi, web hosting dünyasında bir emektar olmayı hayal edin – bazı insanlar bunu okuyacak. Yapmak zorunda oldukları için rahatsız olacaklar farklı bir kontrol paneli kullan.

Yeni kontrol panelindeki öğrenme eğrisinin öğrenilmesi zor değil, neden kırılmamış bir şeyi düzelt? Birçok kişi, geleneksel bir cPanel aracılığıyla barındırılan web sitelerini nasıl kontrol edeceğini öğrendi.

Müşteri Desteği ve Bilgi Tabanı

Yukarıdaki Hostinger müşteri destek deneyiminin olumsuz yönlerine değindik. Şimdi bir bütün olarak bunun hakkında konuşalım.

Müşteri desteğini çok işlevli bir makine olarak düşünmeyi seviyorum. Makinenin bir bölümünü kaçırmanız, makinenin iyi veya eksik olmadığı anlamına gelmez – sadece diğer makinelerde alabileceğiniz belirli işlevlere sahip değildir. Bu çoğu durumda iyi ya da kötü değil.

Hostinger, müşteri destek makinesinin telefon işlevini kaçırıyor ve bir kişiyle sohbet etmeden önce oturum açmanız gereken tuhaf küçük bir tuhaflık var.

Ancak, bu müşteri destek makinesini kullanmaya başladıktan sonra gerçekten güvenilir.

Hostinger’ın destek ekibine sorduğumuz herhangi bir sohbet sorusu beş dakikadan kısa sürede cevap verdi Endüstrinin geri kalanıyla kıyaslandığında.

Bu makinede genellikle gözden kaçan ancak hayati derecede önemli olan diğer işlev bilgi bankasıdır.. Hostinger’ın bilgi tabanı, attığınız sorulara hemen hemen cevap verebilir. Buradaki negatif, kötü organize edilmiş olması ve aradığınızı bulmak için arama çubuğuna güvenmeniz gerekiyor.

hostinger bilgi tabanı

Son olarak, şirket aynı zamanda herkesin yararlı bulabileceği her türlü farklı konu için öğretici bilgiler de sunmaktadır. Hepsi bir web sitesi oluşturmakla ilgilidir ve yeni başlayan biri için çok fazla katma değere sahiptir..

Fiyatlandırma

Fiyatlandırma, Hostinger’ı kullanmak için sizi gerçekten çeken şeydir, bu yüzden bu 0,99 $ fiyat noktasında ve daha yüksek seviyelerde sağlananlara girelim.

Bu planların tümü, 48 aylık bir abonelikte kilitleme için fiyatlandırılmıştır. Dört yıl – dört yıl içinde ne olacağını kim bilebilir? Bu uzun bir süre ve önden bu kadar zaman ödemek bazen yutmak zor.

Düşük bir oran ile bir müşteri Çizim iş yeni ve kesinlikle hiçbir şey yeni web hosting. En düşük katmanı son derece düşük fiyatlı ve servis yapılabilir Hostinger bu konuda biraz farklı gitti. Ancak, endişe istiyorsanız ücretsiz web büyümek gibi hosting – iş katmanı daha mantıklı ve hala nispeten uygun fiyatlı.

Sonuç

Hostinger ile fiyat için gel ve kalite için kal barındırma deneyimi. Paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için en yüksek seviyeyi kullanmanız gerekebilir, ancak Hostinger hizmet açısından sektör liderleriyle tam orada.

Hostinger’ı kesinlikle tavsiye ediyoruz üst düzey bir barındırma hizmeti olarak ve ciddi bir web hosting karar verirken bakmak gerekir.

Hostinger SSS

Hostinger WordPress için İyi mi??

Hostinger, tek tıklamayla kuruluma izin verdiği için WordPress için iyi bir seçimdir. Web siteniz için paylaşılan barındırma seçeneği olarak (çoğu insanın yaptığı) WordPress için Hostinger’ı kullanmak sağlam bir seçenektir..

Sanal ana bilgisayar ile kastedilen?

Sanal barındırma, birden çok etki alanı adının tek bir sunucu veya birden çok sunucu kullanmasıdır. Bunun yaptığı, bir sunucunun bellek ve işlemci döngülerini aynı anda birden fazla web sitesinde kullanmasına izin vermektir. Bu, tek bir sunucunun tüm işlem gücüne ihtiyaç duymayan şirketler için idealdir.

Neden web barındırma gerekli??

Bir web sitesi internette yaşamak için bir sunucuda barındırılması gerektiğinden Web hosting gereklidir. Kendi web sunucularınızı kullanmak için paranız yoksa bir barındırma hizmeti gereklidir.

Referanslar ve resim kredileri:

 • Bisend.com
 • TheSSLStore.com
 • RainHosts.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map