Recenze hostgátora (2020)

Máte hlavní plán. Chystáte se ukončit svůj nudný pracovní den, spustit web a poté získat dostatečný pasivní příjem, abyste odešli na tropickou pláž někde v Thajsku … ��


Než však začnete psát svůj rezignační dopis, abyste jej předali svému šéfovi, ujistěte se, že máte plán, na kterém budete hostovat nový web. Bez spolehlivého, spolehlivého a rychlého poskytovatele webhostingu bude váš nový podnik odsouzen k selhání.

logo hostgator

Naštěstí dnes nemusíte být technickým průvodcem, abyste mohli nový web uvést do provozu. Tato recenze HostGator vám pomůže nastavit a hostit nový web během několika minut.

Pravděpodobně jste viděli reklamy na HostGator online nebo slyšeli reklamy na své oblíbené podcasty. Společnost existuje zhruba od roku 2002 a svou první mezinárodní kancelář v Kanadě otevřela v červnu 2006.

V kanadské divočině nenajdete mnoho aligátorů (doufáme), ale čtěte dále, abyste zjistili, zda hostGator žije v humbuk.

Jak jsme testovali – živé sledování hostgator

Přezkum webového hostitele není žádný malý úkol. Poskytovatelé musí být hodnoceni na základě řady faktorů, včetně Rychlost, spolehlivost, a samozřejmě náklady. Nejlepší způsob, jak získat tato data, je vyzkoušet. Bohužel to není něco, co většina lidí dokáže efektivně.

Ve společnosti HostingCanada vycházíme ze všech našich recenzí hostitelů webu z kvantifikovatelných metrik a statistik. Pokud poskytovatel webhostingu nestojí za peníze, řekneme vám to rovnou. Podívejte se na naše živé sledování zde, včetně hostgator.

Při hodnocení výkonu hostGator vůči jiným předním poskytovatelům jsme zachytili metriky z několika hlavních kanadských měst a provincií. Vaši koncoví uživatelé se pravděpodobně budou šířit po celé zemi a na celém světě, takže je důležité, aby se váš webový projekt načítal rychle ze všech míst. Podrobnější informace najdete v našem procesu k testování.

Zde je přehled našeho přístupu k této recenzi nabídek HostGator:

 • Nejprve vám poskytneme hrubá čísla výkonu hostGator, včetně dostupnosti, rychlosti a spolehlivosti.
 • Poté přejdeme k tvorbě cen a vyhodnotíme nabídku produktů HostGator, abychom vám pomohli najít tu nejlepší hodnotu.
 • Nakonec porovnáme hostgator s jinými populárními platformami a poskytneme naše celkové doporučení pro vás, naše věrné kanadské čtenáře.

Výsledky ze 4 měst

Tady jdeme, stat blbci. Je na čase vykopat matematiku webhostingu s HostGator. Všechny naše testy byly provedeny v Kanadě, aby bylo možné získat přesnou kombinaci výsledků v celé zemi. Nejprve si prohlédněte níže uvedené výsledky z našich čtyř testovacích míst.

 • Montreal
  • Uptime – 98,6%
  • Průměrná doba načítání – 1 912 ms
 • Toronto
  • Uptime – 98,9%
  • Průměrná doba načítání – 2,012 ms
 • Vancouver
  • Uptime – 97,5%
  • Průměrná doba načítání – 2,182ms
 • Winnipeg
  • Uptime – 98,09%
  • Průměrná doba načítání – 1 658 ms

Lidé říkají, že ve Winnipegu není co dělat, ale podívejte se! Mají internet! A také docela rychlý internet. ��

Co vlastně tato čísla znamenají? Nejprve je důležité porozumět terminologii. Když mluvíme o aktualizaci na HostingCanada, týká se to míry, jak konzistentní jsou služby poskytovatele hostingu. Statistiky jsou uvedeny v procentech, které uvádějí celkovou dobu, po kterou je poskytovatel hostingu online a normálně funguje.

HostGator například provedl s 98,6% dostupnosti z testovacích míst v Montrealu. To znamená, že ve všech datech, která jsme shromáždili při našem testování, nemohli služby HostGator pro uživatele Montrealu dosáhnout pouze 1,4% času. Matematika odpovídá přibližně 122 hodin prostojů v průběhu roku. To je docela dobré. 

Při měření výkonu v provozu může dokonce i zlomek procentního bodu významně ovlivnit dostupnost vašeho webu. Ve společnosti HostingCandada považujeme metriky dostupnosti více než 98% za silné, přičemž vše, co je pod úrovní klasifikace jako špatné. Nejlepší hostingové společnosti zaručují 99% dostupnosti nebo jinak vám vrátí některé ze svých plateb, pokud toto očekávání nebude splněno.

A co časy načítání HostGator? uptime vs. prostoje

Nyní při přepínání rychlostních stupňů na náš čas se naše zaměření posouvá z celkové dostupnosti na skutečná měření rychlosti. Čísla sestavená společností HostingCanada jsou průměrně testovány na platformě HostGator v průběhu několika měsíců s různými prohlížeči, jako je Google Chrome, Mozilla Firefox a Microsoft Internet Explorer. Časy uvedené výše jsou měřeny v milisekundách a pokrývají délku úplného požadavku a odpovědi na cloudový webový server.

Nezapomeňte, že koncoví uživatelé vašeho webu se mohou zdát odlišnými časy odezvy v důsledku různých faktorů, včetně rychlosti místní sítě, chování prohlížeče a provozu serveru.. Celkově lze říci, že doby načítání HostGator jsou v porovnání s ostatními běžnými poskytovateli v Kanadě dobře.

Loadtimes, které jsou průměrně na 2 000 milisekund nebo méně jsou považovány za vysoce výkonné, protože to znamená, že koncový uživatel bude při načítání webové stránky čelit velmi malému zpoždění. Poskytovatelé hostingu s pomalejší dobou odezvy jsou riskantní, protože vaši čtenáři a zákazníci se mohou otrávit zpožděním a zvolit si místo toho procházení jiných webů..

Cena hostgator je vysvětlena

Rychlost a spolehlivost jsou samozřejmě důležité při výběru webhostingu, ale pokud jde o konečné rozhodnutí, ceny mohou být největším faktorem. Nakonec, pokud jste majitelem malé firmy nebo se pokoušíte zahájit nové spuštění, váš rozpočet bude pravděpodobně napjatý a budete chtít najít nejdostupnější plán, který vám stále poskytne solidní výkon. Zároveň je důležité nejen vybrat nejlevnější možnost hostování a pak doufat v to nejlepší.

HostGator rozděluje své nabídky hostování do tří možností plánu: Hatchling, Baby a Business. První dva jsou inspirováni maskotem plazů a jsou zaměřeni na malé zákazníky nebo jednotlivé webové stránky, zatímco obchodní plán se zaměřuje na podnikové uživatele. Níže naleznete aktuální ceny, které hostgator nabízí pro kanadské zákazníky, ale mějte na paměti, že tyto sazby se často mění, zejména když hostgator provozuje tržby podle svých různých plánů.

Webhostingové plány Sdílené hostování cPanel HostGator

Mezi plánem Hatchling a Baby je jen jeden hlavní rozdíl a to je počet domén, které je možné spravovat. S plánem šrafování můžete propojit pouze jediné jméno hostitele, například .com nebo .net, s hostitelským prostředím. Upgradováním Baby plánu vám HostGator umožní nakonfigurovat cloudové prostředí tak, aby pracovalo s neomezeným počtem domén. Z tohoto důvodu je vhodné zvýšit náklady Baby plánu, pokud plánujete svůj webový projekt rozšířit na více webů a domén.

Obchodní plán HostGator překvapivě neobsahuje velké množství významných výhod. Zahrnuje však vyhrazenou IP adresu pro stabilní hosting a automatické upgradu na pozitivní SSL poskytované společností Comodo. Vyhrazený hostitel může pro váš webový projekt poskytnout další zabezpečení a efektivnější výkon. Možnost Obchodní plán také umožňuje nainstalovat vlastní certifikát SSL, pokud se rozhodnete nepoužívat přiložený certifikát.

Pro kanadské webové zákazníky nabízí HostGator celková solidní hodnota za peníze. Ve srovnání s jinými možnostmi hostování stejného kalibru získáváte zhruba stejné služby, ale s mnohem rychlejším výkonem než někteří jeho konkurenti.

Hostgator Extra Goodies – SSL a výdaje za reklamy zdarma

Webhostingové společnosti často hodí další funkce nebo jazykovou podporu jako způsob, jak sladit obchod. HostGator se neliší. Níže jsou uvedeny příklady jejich přidaných balíčků nabídek.

Sdílený hosting Porovnání Zobrazit ceny Plány HostGator

Je důležité si uvědomit, že všechny plány HostGator nyní obsahují základní certifikát SSL, který vám umožní zašifrovat veškerý přenos mezi hostitelským webem a prohlížeči koncových uživatelů. Nejste si jisti, jak SSL funguje. V tomto článku se naučíte základy.

Všechny plány HostGator mají také kredit 100 $ pro reklamu Google Adwords a Bing. Díky tomuto kreditu můžete nastavit reklamní kampaně na obou platformách a poté zpeněžit výkon svých webových stránek.

HostGator usnadňuje spuštění webové stránky pomocí libovolného programovacího jazyka, který dáváte přednost. Tato platforma podporuje mimo jiné Python, PHP a Perl.

HostGator také poskytuje všem zákazníkům e-mailový hosting, který vám umožňuje konfigurovat různé poštovní schránky pro použití v doméně vašeho webu. To zahrnuje podporu e-mailových protokolů IMAP i POP3. Podpora pro e-mailový hosting je zásadní, pokud plánujete provozovat e-mailové marketingové kampaně prostřednictvím nového webového projektu.

Skóre zákaznických služeb hostGator 8/10

Možná si budete myslet, že s vaším webem se nic nestane, jakmile ho hostíte na živém internetu, ale není tomu tak. Před výběrem platformy, kterou chcete použít, byste měli vždy zvážit pověst a nabídky zákaznické podpory poskytovatele.

podpora chatu hostgatorHostGator nabízí zákaznickou podporu po celý den, každý den, po celý rok, bez ohledu na to, jaký typ tarifního plánu jste se zaregistrovali. Můžete kontaktovat jejich pracovníky podpory prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo živého chatovacího systému.

Na základě zkušeností společnosti HostingCanada jsme zjistili, že technická podpora hostGator je poměrně užitečná a snadno se s ní můžete spojit. Mějte však na paměti, že jejich webové stránky zaručují 99% dostupnosti, což se neshoduje s našimi vlastními výsledky testování.

Chtěl jsem zmínit, že pokud právě začínáte stavět svůj první web, je nesmírně důležité mít kvalitní podporu. Nejen, že vám to ušetří obrovské bolesti hlavy, když budete muset vyřešit technické problémy sami, že nakonec ušetříte peníze, které nyní najmete mimo pomoc. Budete překvapeni, kolik požadavků můžete požádat jejich podpůrný personál. ��

Doporučujeme Gator?

Rozhodně ano. HostGator je jako Ford Focus online hosting světa. Není to fantastické nebo honosné, není to ultrarychlé ani příliš pomalé. Místo toho to sedí přímo uprostřed s velkým výkonem ve srovnání s cenou, podporou kvality a řadou dalších dalších funkcí.
V minulosti jsme také hostovali několik našich vlastních webů pomocí hostGator a měli jsme skvělé výsledky. Jak můžete vidět z metrik v našem živém sledování, hostGator prokázal velkou spolehlivost a rychlejší připojení.

 • HostGator také nabízí cenově dostupné ceny s jejich různými úrovněmi plánů, které jsou velmi srovnatelné s jinými významnými hostitelskými společnostmi. Důležité je, že HostGator také zahrnuje bezplatný základní SSL certifikát pro všechny zákazníky, bez ohledu na jejich plán.
 • logo hostgator

Smlouvy s poskytovateli webhostingu lze často uzavřít na dobu mnoha měsíců nebo dokonce let. Pokud je váš web momentálně hostován jinde, měli byste zjistit, jaký druh závazku jste se zaregistrovali a jaké možnosti přechodu jsou k dispozici. S HostGator můžete migrovat existující webový projekt na jejich platformu s minimálním přerušením. Pak můžete pokračovat a užít si ten nejlepší zážitek z hostování v cloudu.

Souhrn to

HostGator je silným konkurentem v odvětví webhostingů, díky kterému je cloud dostupný pro kanadské zákazníky a nabízí velký počet přidaných funkcí.

Mohlo by se vám také líbit:

 • Nejlepší webhosting
 • Nejlepší webový tvůrce

Reference a obrazové kredity:

 • VisualModo.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map