HostGatori ülevaade (2020)

Teil on üldplaan. Lõpetate oma igava päeva töö, avate veebisaidi ja teenite siis piisavalt passiivset sissetulekut, et minna pensionile troopilises rannas kuskil Tais… ��


Kuid enne kui hakkate oma ülemusele lahkumiskirja kirjutama, veenduge, et teil oleks plaan selle kohta, kus oma uut veebisaiti võõrustate. Ilma kindla, usaldusväärse ja kiire veebimajutusteenuse pakkujata on teie uus ettevõtmine hukule määratud.

hostgatori logo

Õnneks ei pea te uue veebisaidi loomiseks ja käitamiseks tänapäeval tehniline võlur olema. See HostGatori ülevaade aitab teil uue saidi üles seada ja hostida vaid mõne minutiga.

Olete ilmselt näinud reklaame saidil HostGator veebis või kuulnud selle kohta teie lemmik-netisaadetes reklaame. Ettevõte on tegutsenud alates 2002. aastast ja avas tegelikult oma esimese rahvusvahelise kontori Kanadas 2006. aasta juunis.

Te ei leia Kanada kõrbes palju alligaatoreid (loodame), kuid lugege edasi, et teada saada, kas HostGator elab üle mõistuse.

Kuidas testisime – Live HostGatori jälgimine

Veebi ülevaatamine pole väike ülesanne. Pakkujaid tuleb hinnata mitmete tegurite alusel, sealhulgas kiirus, töökindlus, ja muidugi maksumus. Parim viis nende andmete saamiseks on testida. Kahjuks ei saa seda enamik inimesi tõhusalt teha.

HostCanada baasil põhinevad kõik meie veebimajutuse ülevaated mõõdetavatel mõõdikutel ja statistikal. Kui veebi pakkuja pole raha väärt, ütleme teile otse. Vaadake meie live jälgimine siin, sealhulgas HostGator.

Hinnates HostGatori jõudlust teiste parimate pakkujate suhtes, oleme püüdnud mõõdikuid mitmest Kanada suurest linnast ja provintsist. Teie lõppkasutajad on tõenäoliselt levinud kogu riigis ja kogu maailmas, seega on oluline, et teie veebiprojekt laadiks kiiresti kõikidest asukohtadest. Täpsema teabe saamiseks vaadake meie testimisprotsessi.

Siin on ülevaade meie lähenemisviisist sellele HostGatori pakkumiste ülevaatele:

 • Esiteks anname teile HostGatori jõudluse töötlemata numbrid, sealhulgas tööaeg, kiirus ja töökindlus.
 • Seejärel liigume hinnakujunduse juurde ja hindame HostGatori tootepakkumisi, et aidata teil leida parimat väärtust.
 • Lõpuks võrdleme Hostgatorit teiste populaarsete platvormidega ja anname üldise soovituse teile, meie lojaalsetele Kanada lugejatele.

Tulemused 4 linnalt

Siin me läheme, stat nohikud. On aeg tutvuda HostGatoriga veebimajutuse matemaatikas. Kõik meie testid viidi läbi Kanadas, et saada täpsed tulemused kogu riigis. Alustamiseks vaadake meie nelja testimiskoha tulemusi allpool.

 • Montrealis
  • Uptime – 98,6%
  • Keskmine tööaeg – 1,912 ms
 • Toronto
  • Uptime – 98,9%
  • Keskmine tööaeg – 2,012 ms
 • Vancouver
  • Uptime – 97,5%
  • Keskmine tööaeg – 2,182 ms
 • Winnipeg
  • Uptime – 98,09%
  • Keskmine tööaeg – 1665 ms

Inimesed ütlevad, et Winnipegis pole midagi teha, aga vaata! Neil on internet! Ja päris kiire internet ka. ��

Mida need numbrid tegelikult tähendavad? Noh, kõigepealt on oluline mõista terminoloogiat. Kui räägime värskendusest HostingCanada, viitab see mõõtmele, kui järjepidevad on hostiteenuse pakkuja teenused. Statistika on esitatud protsentides, mis näitab üldist aega, mille jooksul hostingu pakkuja on võrgus ja töötab normaalselt.

Näiteks on HostGator esinenud koos 98,6% tööaega Montreali testimiskohtadest. See tähendab, et kõigis testimisel kogutud andmetes ei suutnud HostGatori teenused Montreali kasutajate jaoks kasutada vaid 1,4% protsenti ajast. Matemaatika võrdub aasta jooksul umbes 122-tunnise seisakuga. See on päris hea. 

Toimivuse toimivuse mõõtmisel võib isegi murdosa protsendipunkt teie veebisaidi saadavust märkimisväärselt muuta. HostingCandadas peame üle 98% -list tööaja mõõdikut tugevaks, kusjuures kõik, mis jääb alla kehva klassifikatsiooni. Parimad hostimisettevõtted tagavad 99% tööaja. Kui muidu see ootus ei täitu, maksab teile osa teie maksetest tagasi.

Kuidas on HostGatori laadimisaegadega? uptime vs seisakuid

Käikude ümberlülitamisel koormusajale nihkub meie fookus üldisest saadavusest tegeliku kiiruse mõõtmisele. HostCanada koostatud numbrid on HostGatori platvormi abil koos erinevate brauseritega, nagu Google Chrome, Mozilla Firefox ja Microsoft Internet Explorer, tehtud katsete keskmine arv kuude lõikes. Ülaltoodud aegu mõõdetakse millisekundites ja need hõlmavad pilve veebiserverile esitatud täieliku päringu ja vastuse pikkust.

Pidage meeles, et teie veebisaidi lõppkasutajad võivad reageerimise aegades erineda mitmesuguste tegurite, sealhulgas kohaliku võrgu kiiruse, brauseri käitumise ja serveri liikluse tõttu,. Üldiselt toimivad HostGatori laadimisajad teiste Kanadas levinud pakkujate suhtes hästi.

Loadtimes keskmiselt 2000 millisekundit või vähem, peetakse suure jõudlusega, kuna see tähendab, et lõppkasutaja kohtub veebilehe laadimisel väga väikese viivitusega. Aeglasema reageerimise ajaga hostiteenuse pakkujaid on riskantne kasutada, kuna teie lugejad ja kliendid võivad viivitustega pahane olla ja valida, kas sirvida selle asemel teisi saite.

HostGatori hinnakujundus on selgitatud

Kiirus ja usaldusväärsus on muidugi oma veebi valimisel olulised, kuid lõpliku otsuse tegemisel võib hinnakujundus olla suurim tegur. Lõppude lõpuks, kui olete väikeettevõtte omanik või proovite uut alustamist käivitada, on teie eelarve tõenäoliselt väike ja soovite leida kõige taskukohasema plaani, mis suudab endiselt head toimivust pakkuda. Samal ajal on oluline mitte ainult valida odavaim hostimisvõimalus ja loota siis parimatele.

HostGator jagab hostimise pakkumised kolmeks plaanivõimaluseks: Luukpära, beebi ja äri. Esimesed kaks on inspireeritud nende roomajate maskottist ja on suunatud väikestele klientidele või üksikutele veebisaitidele, samas kui äriplaan on suunatud ettevõtjate kasutajatele. Vaadake allpool praegust hinda, mida HostGator Kanada klientidele pakub, kuid pidage meeles, et need tariifid muutuvad sageli, eriti kui HostGator korraldab müüki nende erinevate plaanide alusel.

Veebimajutusplaanid cPaneli ühiskasutus HostGator

Hatchlingu ja beebi plaanide vahel on ainult üks oluline erinevus ja see on hallatavate domeenide arv. Hatchlingu plaaniga saate oma hostitud keskkonnaga linkida ainult ühe hostinime, näiteks .com või .net. Uuendades beebiplaani, võimaldab HostGator konfigureerida oma pilvekeskkonna töötama piiramatu arvu domeenidega. Sel põhjusel on beebiplaani kulude suurendamine väärt, kui plaanite oma veebiprojekti levitada mitmele saidile ja domeenile.

Üllataval kombel ei sisalda HostGatori äriplaan suurt hulka olulisi eeliseid. See sisaldab siiski pühendatud IP-aadressi stabiilseks hostimiseks ja automaatset versiooniuuendust positiivseks SSL-ks, mida pakub Comodo. Spetsiaalne host võib teie veebiprojekti jaoks pakkuda lisaturvalisust ja tõhusamat jõudlust. Äriplaani valik võimaldab teil installida ka kohandatud SSL-sertifikaadi, kui otsustate komplekti kuuluvat mitte kasutada.

Kanada veebiklientidele pakub HostGator üldine kindel hinna ja kvaliteedi suhe. Võrreldes teiste sama kaliibriga hostimisvõimalustega, saate enam-vähem samu teenuseid, kuid palju kiirema jõudlusega kui mõned tema konkurendid.

Hostgatori lisadoodustused – tasuta SSL ja reklaamikulud

Veebimajutusettevõtted kasutavad tehingu magustamiseks sageli lisafunktsioone või keeletuge. HostGator ei erine üksteisest. Allpool on toodud mõned näited nende lisatud paketipakkumistest.

Virtuaalserveri võrdlus Vaata hindu Plaanid HostGator

Oluline on märkida, et kõik HostGatori plaanid sisaldavad nüüd põhilist SSL-sertifikaati, mis võimaldab teil krüptida kõik edastused hostitud veebisaidi ja lõppkasutaja brauserite vahel. Pole kindel, kuidas SSL töötab. Põhitõdede saamiseks lugege seda artiklit.

Kõigi HostGatori plaanide jaoks on ette nähtud ka 100-dollarine krediit nii Google Adwordsi kui ka Bingi reklaamide jaoks. Selle krediidi abil saate seadistada reklaamikampaaniad mõlemal platvormil ja seejärel raha teenida oma veebisaidi toimivuse pealt.

HostGator muudab veebisaidi käivitamise hõlpsaks, kasutades mis tahes eelistatud programmeerimiskeelt. Platvorm toetab muu hulgas Pythonit, PHP ja Perli.

HostGator pakub kõigile klientidele ka e-posti hostimist, mis võimaldab teil konfigureerida oma veebisaidi domeenis kasutamiseks erinevaid postkaste. See hõlmab tuge nii IMAP kui ka POP3 e-posti protokollidele. E-posti hostimise tugi on ülioluline, kui plaanite oma uue veebiprojekti kaudu korraldada e-posti turunduskampaaniaid.

HostGatori klienditeeninduse hinne 8/10

Võib-olla soovite mõelda, et kui teie veebisait majutatakse reaalajas Internetis, ei lähe teie veebisaidil kunagi halvasti, kuid see pole nii. Enne kasutatava platvormi valimist peaksite alati kaaluma pakkuja klienditoe mainet ja pakkumisi.

hostgatori vestluse tugiHostGator pakub klienditugi kogu päeva jooksul, iga päev, aastaringselt, sõltumata sellest, mis tüüpi hinnakujundusplaaniga olete registreerunud. Nende tugiteenistujatega saate ühendust võtta e-posti, telefoni või reaalajas vestluste süsteemi kaudu.

HostingCanada kogemustele tuginedes oleme leidnud, et HostGatori tehniline tugi on üsna abivalmis ja hõlpsasti kontakti saavutav. Kuid peate arvestama, et nende veebisait tagab 99% tööaja, mis ei ühti meie enda testimistulemustega.

Tahtsin mainida, et kui hakkate alles oma esimest saiti üles ehitama, on uskumatult oluline kvaliteetset tuge omada. See mitte ainult ei päästa teile tohutut peavalu, kui peate ise välja mõtlema tehnilised probleemid, ja säästate nüüd raha, pakkudes välist abi. Te olete üllatunud, kui palju taotlusi saate nende tugiteenistujatele esitada. ��

Kas soovitame Gatorit?

Me teeme seda absoluutselt. HostGator on nagu veebimajutusmaailma Ford Focus. See ei ole väljamõeldud ega toretsev, samuti pole see ülikiire ega liiga aeglane. Selle asemel istub keset suurepärase esitusega võrreldes hinna, kvaliteeditoe ja paljude muude lisafunktsioonidega.
Oleme varem hostinud mitmeid HostGatorit kasutavaid oma saite ja nende tulemused olid suurepärased. Nagu näete meie reaalajas jälgimise mõõdikutest, on HostGator osutunud väga usaldusväärseks ja kiiremaks ühenduse kiiruseks.

 • HostGator pakub taskukohast hinda ka nende erinevatele plaanitasanditele, mis on teiste suuremate hostimisettevõtetega väga võrreldavad. Oluline on see, et HostGator sisaldab ka tasuta põhilist SSL-sertifikaati kõigile klientidele, olenemata nende plaanist.
 • hostgatori logo

Veebimajutusettevõtjatega sõlmitud lepingud võivad sageli olla lukustatud mitmeks kuuks või isegi aastateks. Kui teie veebisaiti hostitakse praegu mujal, peaksite välja selgitama, millise kohustuse olete alla kirjutanud ja millised üleminekuvõimalused on saadaval. HostGatori abil saate olemasoleva veebiprojekti nende platvormile viia minimaalsete katkestustega. Siis saate minna edasi ja nautida pilves parimat hostimiskogemust.

Kokkuvõtlikult

HostGator on tugev konkurent veebimajutusteenuste valdkonnas, muutes pilve Kanada klientidele taskukohaseks ja pakkudes hulgaliselt lisafunktsioone.

Sulle võib ka meeldida:

 • Parim veebimajutus
 • Parim veebisaitide koostaja

Viited ja pildikrediidid:

 • VisualModo.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector