HostGator pārskats (2020)

Jums ir ģenerālplāns. Jūs pametīsit savu garlaicīgo dienas darbu, atvērsit vietni un pēc tam gūsit pietiekami pasīvus ienākumus, lai aizietu pensijā tropiskā pludmalē kaut kur Taizemē… ��


Pirms sākat rakstīt atlūguma vēstuli, lai to nodotu jūsu priekšniekam, pārliecinieties, ka jums ir plāns par to, kur jūs mitināsit jauno vietni. Ja jums nebūs stabilu, uzticamu un ātru tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, jūsu jaunais uzņēmums būs lemts neveiksmei.

hostgator logotips

Par laimi, šajās dienās jums nav jābūt tehniskam gudriniekam, lai izveidotu jaunu vietni un darbotos. Šis HostGator pārskats dažu minūšu laikā palīdzēs iestatīt un mitināt jauno vietni.

Jūs, iespējams, esat redzējis HostGator tiešsaistē vai dzirdētas reklāmas par jūsu iecienītākajām Podcast epizodēm. Uzņēmums darbojas kopš 2002. gada un faktiski savu pirmo starptautisko biroju Kanādā atvēra 2006. gada jūnijā.

Kanādas tuksnesī neatradīsit daudz aligatoru (mēs ceram), bet lasiet tālāk, lai uzzinātu, vai HostGator iztur.

Kā mēs pārbaudījām – Live HostGator izsekošana

Tīmekļa resursdatora pārskatīšana nav mazs uzdevums. Pakalpojumu sniedzēji jānovērtē pēc vairākiem faktoriem, ieskaitot ātrums, uzticamība, un protams izmaksas. Labākais veids, kā iegūt šos datus, ir to pārbaudīt. Diemžēl tas nav kaut kas tāds, ko vairums cilvēku var darīt efektīvi.

Vietnē HostingCanada visas mūsu tīmekļa mitinātāju atsauksmes ir balstītas uz kvantitatīvi izmērāmiem rādītājiem un statistiku. Ja tīmekļa mitinātājs nav naudas vērts, mēs jums to pateiksim. Skatiet mūsu tiešraide šeit, ieskaitot HostGator.

Novērtējot HostGator sniegumu salīdzinājumā ar citiem labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, mēs esam ieguvuši datus no vairākām lielākajām Kanādas pilsētām un provincēm. Jūsu galalietotāji, iespējams, būs izvietoti visā valstī un pasaulē, tāpēc ir svarīgi, lai jūsu tīmekļa projekts ātri ielādētos no visām vietām. Lai iegūtu sīkāku informāciju, pārbaudiet mūsu pārbaudes procesu.

Tālāk ir sniegts pārskats par mūsu pieeju šim HostGator piedāvājuma pārskatam:

 • Pirmkārt, mēs sniegsim jums aptuvenus HostGator veiktspējas skaitļus, ieskaitot darbības laiku, ātrumu un uzticamību.
 • Tad mēs ķersimies pie cenu noteikšanas un novērtēsim HostGator produktu piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast vislabāko cenu.
 • Visbeidzot, mēs salīdzināsim Hostgator ar citām populārām platformām un sniegsim vispārīgus ieteikumus jums, mūsu uzticamie Kanādas lasītāji.

Rezultāti no 4 pilsētām

Šeit mēs ejam, stat nerds. Ir pienācis laiks iedziļināties tīmekļa mitināšanas matemātikā, izmantojot HostGator. Visi mūsu testi tika veikti Kanādā, lai palīdzētu iegūt precīzu rezultātu sajaukumu visā valstī. Lai sāktu, iepazīstieties ar zemāk redzamajiem rezultātiem no mūsu četrām testēšanas vietām.

 • Monreāla
  • Laiks, kas pavadīts saitā – 98,6%
  • Vidējais darba laiks – 1,912 ms
 • Toronto
  • Laiks, kas pavadīts saitā – 98,9%
  • Vidējais darba laiks – 2,012 ms
 • Vankūvera
  • Laiks, kas pavadīts saitā – 97,5%
  • Vidējais darba laiks – 2,182 ms
 • Vinipega
  • Laiks, kas pavadīts saitā – 98,09%
  • Vidējais darba laiks – 1,658 ms

Cilvēki saka, ka Vinipegā nav ko darīt, bet skatieties! Viņiem ir internets! Arī diezgan ātrs internets. ��

Ko tad īsti nozīmē šie skaitļi? Vispirms vispirms ir svarīgi saprast terminoloģiju. Kad mēs runājam par HostCanada atjaunināšanu, tas norāda uz to, cik konsekventi ir mitināšanas pakalpojumu sniedzēja pakalpojumi. Statistika tiek uzrādīta procentos, lai norādītu kopējo laiku, kurā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir tiešsaistē un darbojas normāli.

Piemēram, HostGator ir uzstājies ar 98,6% uptime no Monreālas testēšanas vietām. Tas nozīmē, ka visos mūsu testēšanā apkopotajos datos HostGator pakalpojumi Monreālas lietotājiem nespēja tikai 1,4% procenta laika. Matemātika gada laikā pielīdzina aptuveni 122 stundām dīkstāves. Tas ir diezgan labi. 

Novērtējot darbības laiku, pat procentuāla daļa var ievērojami mainīt jūsu vietnes pieejamību. Vietnē HostingCandada mēs uzskatām, ka uptime metrika, kas pārsniedz 98%, ir spēcīga, kaut kas zemāks par to, kas klasificēts kā slikts. Labākie hostinga uzņēmumi garantē 99% uptime vai pretējā gadījumā atmaksās jums dažus no jūsu maksājumiem, ja šīs cerības netiks izpildītas.

Kā ir ar HostGator ielādes laikiem? uptime vs dīkstāves

Pārslēdzot pārnesumus uz slodzes laiku, mūsu uzmanība tiek pārvietota no vispārējās pieejamības uz faktiskajiem ātruma mērījumiem. HostCanada apkopotie skaitļi ir vidējie izmēģinājumu mēneši, izmantojot HostGator platformu ar dažādām pārlūkprogrammām, piemēram, Google Chrome, Mozilla Firefox un Microsoft Internet Explorer. Iepriekš norādītie laiki tiek mērīti milisekundēs un aptver visa pieprasījuma un atbildes uz mākoņa tīmekļa serveri laiku.

Ņemiet vērā, ka jūsu vietnes gala lietotājiem reakcijas laiki var šķist nedaudz atšķirīgi dažādu faktoru dēļ, tostarp vietējā tīkla ātrums, pārlūka darbība un servera trafiks.. Kopumā HostGator slodzes laika ātrums ir labs salīdzinājumā ar citiem izplatītākajiem Kanādā pieejamajiem pakalpojumu sniedzējiem.

Loadtimes vidējais rādītājs ir 2000 milisekundes vai mazāk tiek uzskatīti par augstas veiktspējas rādītājiem, jo ​​tas nozīmē, ka gala lietotājs, ielādējot tīmekļa lapu, saskaras ar ļoti nelielu kavēšanos. Hostinga pakalpojumu sniedzējus ar lēnāku reakcijas laiku ir riskanti izmantot, jo jūsu lasītāji un klients var satraukties par kavējumiem un tā vietā izvēlēties pārlūkot citas vietnes.

Paskaidrojums par HostGator cenu noteikšanu

Ātrums un uzticamība, protams, ir svarīgi, izvēloties savu tīmekļa mitinātāju, taču, pieņemot lēmumu par galīgo lēmumu, vislielākais faktors var būt cenu noteikšana. Galu galā, ja jūs esat maza uzņēmuma īpašnieks vai mēģināt sākt jaunu startēšanu, jūsu budžets, iespējams, būs ierobežots, un jūs vēlēsities atrast vispieejamāko plānu, kas joprojām var nodrošināt stabilu sniegumu. Tajā pašā laikā ir svarīgi ne tikai izvēlēties lētāko mitināšanas iespēju un tad cerēt uz labāko.

HostGator hostinga piedāvājumus sadala trīs plāna variantos: Perēšana, mazuļi un bizness. Pirmie divi ir viņu rāpuļu talismana iedvesmoti un ir paredzēti maziem klientiem vai atsevišķām vietnēm, savukārt biznesa plāns ir paredzēts uzņēmumu lietotājiem. Zemāk skatiet pašreizējās cenas, ko HostGator piedāvā Kanādas klientiem, lai gan paturiet prātā, ka šie tarifi bieži mainās, it īpaši, ja HostGator veic pārdošanas apjomus pēc viņu atšķirīgajiem plāniem.

Web hostinga plāni Koplietojamā cPanel hostinga HostGator

Starp Hatchling un Baby plāniem ir tikai viena būtiska atšķirība, un tas ir pārvaldāmo domēnu skaits. Izmantojot Hatchling plānu, ar mitināto vidi varat saistīt tikai vienu resursdatora vārdu, piemēram, .com vai .net. Jauninot uz Baby plānu, HostGator ļaus jums konfigurēt mākoņa vidi darbam ar neierobežotu skaitu domēnu. Šī iemesla dēļ mazuļa plāna izmaksu pieaugums ir vērts, ja plānojat izplatīt savu tīmekļa projektu vairākās vietnēs un domēnos.

Pārsteidzoši, ka HostGator biznesa plāns neietver lielu skaitu būtisku priekšrocību. Tajā tomēr ir iekļauta īpaša IP adrese stabilai mitināšanai un automātiska pozitīva SSL jaunināšana, ko nodrošina Comodo. Īpašs resursdators var nodrošināt jūsu tīmekļa projektam papildu drošību un efektīvāku darbību. Biznesa plāna opcija ļauj arī instalēt pielāgotu SSL sertifikātu, ja izvēlaties neizmantot iekļauto.

Kanādas tīmekļa klientiem HostGator piedāvā vispārējā stabilā naudas vērtība. Salīdzinot ar citām tāda paša līmeņa mitināšanas iespējām, jūs saņemat aptuveni tos pašus pakalpojumus, bet ar daudz ātrāku veiktspēju nekā daži no tā konkurentiem.

Hostgator papildu labumi – bezmaksas SSL un reklāmas tēriņi

Tīmekļa mitināšanas kompānijas bieži izmantos papildu funkcijas vai valodas atbalstu kā veidu, kā padarīt darījumu saldāku. HostGator neatšķiras. Zemāk skatiet dažus viņu pievienoto paku piedāvājumu piemērus.

Dalīta hostinga salīdzinājums Skatīt cenas plāno HostGator

Ir svarīgi ņemt vērā, ka visos HostGator plānos tagad ir iekļauts pamata SSL sertifikāts, kas ļaus šifrēt visas pārraides starp jūsu mitināto vietni un gala lietotāju pārlūkprogrammām. Nezināt, kā darbojas SSL. Izlasiet šo rakstu, lai uzzinātu pamatus.

Arī visiem HostGator plāniem ir 100 USD kredīts gan Google Adwords, gan Bing reklāmai. Izmantojot šo kredītu, jūs varat iestatīt reklāmas kampaņas abās platformās un pēc tam gūt peļņu no savas vietnes veiktspējas.

HostGator ļauj ērti izveidot vietni, izmantojot jebkuru vēlamo programmēšanas valodu. Cita starpā platforma atbalsta Python, PHP un Perl.

HostGator visiem klientiem nodrošina arī e-pasta mitināšanu, kas ļauj konfigurēt dažādas pastkastes lietošanai jūsu vietnes domēnā. Tas ietver gan IMAP, gan POP3 e-pasta protokolu atbalstu. Atbalsts e-pasta mitināšanai ir būtisks, ja plānojat vadīt e-pasta mārketinga kampaņas, izmantojot jauno tīmekļa projektu.

HostGator klientu apkalpošanas rādītājs 8/10

Jums varētu patikt domāt, ka ar jūsu vietni nekad nekas nenotiks, tiklīdz tā tiks mitināta tiešajā internetā, bet tas tā nav. Pirms izvēlēties, kuru platformu izmantot, vienmēr jāņem vērā sniedzēja klientu atbalsta reputācija un piedāvājumi.

hostgator tērzēšanas atbalstsHostGator piedāvā klientu atbalstu visu dienu, katru dienu, visu gadu, neatkarīgi no tā, kāda veida cenu plānu esat parakstījis. Jūs varat sazināties ar viņu atbalsta personālu, izmantojot e-pastu, tālruni vai tiešās tērzēšanas sistēmu.

Balstoties uz HostingCanada pieredzi, mēs esam secinājuši, ka HostGator tehniskais atbalsts ir diezgan noderīgs un viegli sazināties. Bet jums jāņem vērā, ka viņu vietne garantē 99% uptime, kas neatbilst mūsu pašu testēšanas rezultātiem.

Es gribēju pieminēt, ka, ja jūs tikko sākat veidot savu pirmo vietni, tad neticami svarīgi ir saņemt kvalitatīvu atbalstu. Tas ne tikai ietaupīs jums milzīgas galvassāpes no tā, ka jums pašam būs jāizdomā tehniskas problēmas, bet jūs ietaupīsit naudu, tagad pieņemot darbā ārēju palīdzību. Jūs būsiet pārsteigts, cik daudz pieprasījumu varat iesniegt viņu atbalsta personālam. ��

Vai mēs iesakām Gatoru??

Mēs to absolūti darām. HostGator ir kā tiešsaistes mitināšanas pasaules Ford Focus. Tas nav izdomāts vai bezgaumīgs, tas nav īpaši ātrs vai pārāk lēns. Tā vietā sēž tieši vidū ar lielisku sniegumu salīdzinājumā ar cenu, kvalitātes atbalstu un daudzām citām papildu funkcijām.
Mēs arī iepriekš esam mitinājuši vairākas mūsu vietnes, izmantojot HostGator, un tai bija lieliski rezultāti. Kā jūs varat redzēt no mūsu tiešsaistes izsekošanas metrikas, HostGator ir pierādījis, ka piedāvā lielu uzticamību un ātrāku savienojuma ātrumu.

 • HostGator piedāvā arī cenu ziņā pieņemamu cenu ar dažādajiem plānu līmeņiem, kas ir ļoti salīdzināmi ar citiem galvenajiem hostinga uzņēmumiem. Svarīgi ir tas, ka HostGator visiem klientiem neatkarīgi no viņu plāna ietver arī bezmaksas pamata SSL sertifikātu.
 • hostgator logotips

Līgumus ar tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem bieži var slēgt uz daudziem mēnešiem vai pat gadiem. Ja jūsu vietne pašlaik tiek mitināta citur, jums vajadzētu uzzināt, kāda veida saistības esat parakstījis un kādas pārejas iespējas ir pieejamas. Izmantojot HostGator, jūs varat migrēt esošu tīmekļa projektu uz viņu platformu ar minimāliem traucējumiem. Tad jūs varat doties uz priekšu un baudīt labāko mitināšanas pieredzi uz mākoņa.

Apkopojot to

HostGator ir spēcīgs konkurents tīmekļa mitināšanas nozarē, padarot mākoni pieejamu Kanādas klientiem un piedāvājot daudzas papildu funkcijas.

Jums var patikt arī:

 • Labākais tīmekļa mitināšana
 • Labākais vietņu veidotājs

Atsauces un attēla kredītpunkti:

 • VisualModo.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map