Labākās salīdzinātās e-komercijas platformas (2020)

Sapņot darbā par savu turpmāko e-komercijas veikalu, kas dod jums iespēju būt Scrooge McDuck, nav par ko kaunēties.


Gads ir 2020. gads – pelnīt naudu tiešsaistē nekad nav bijis tik vienkārši!

Braukšana uz darbu ir bezjēdzīga, “9–5 darbi” ir dvēseliski nepieredzēti, un bikses nēsāšana katru dienu šķiet nevajadzīga. Galu galā Kanādā ir auksts, un mums ir internets – kāpēc iet ārā??

Mūsdienās ikdienas dzīves iespējas cilvēkiem nopelnīt papildus naudu vai sākt uzņēmējdarbību no mājām ir bezgalīgas.

Ne tikai tas, ka gandrīz bezgalīgas ir arī iespējas izveidot e-komercijas vietni, lai pārdotu savu augstākās klases pogu kolekciju. Faktiski panākumu gūšanas veidu ir tik daudz, ka tas bieži var justies milzīgs. Neuztraucieties!

Es jums piedāvāju labākās e-komercijas platformas un vietņu veidotājus, kas jums šodien pieejami Kanādā. ����

Contents

Mēs izvēlamies labāko e-komercijas vietņu veidotāju

Izmantojiet Shopify. Citi uzņēmumi ir mēģinājuši konkurēt ar e-komercijas platformas karali, bet Shopify vienīgais mērķis ir pārliecināties, ka jums ir viss nepieciešamais, lai pārdotu cilvēkiem produktus un pakalpojumus.

Mūsu atbalstītais veikals Shopify var nākties sastapties ar mazliet virspusi, taču, ja esat pārbaudījis un strādājis ar tik daudzām e-komercijas platformām, cik mums ir, jūs galu galā nonāksit pie tāda paša viedokļa. E-komercijas platformu salīdzināšana ir sarežģīta, jo tās darbojas plašā spektrā, bet mēs esam to apskatījuši.

1. Shopify – labākā e-komercijas platforma

Viss Shopify eksistences mērķis ir palīdzēt jums izveidot biznesu. Ja jums ir griba, viņi ir ieguvuši ceļu.

Dibināja trīs puiši Kanādā, kad viņiem bija apnikušas esošās e-komercijas iespējas – Shopify ir atrisinājis lielāko daļu problēmu, ar kurām e-komercijas veikalu īpašnieki ir saskārušies iepriekš.

Plusi

Shopify plusi ir bezgalīgi, jo tā patiešām ir labākā e-komercijas platforma tirgū. Var uzrakstīt visu rakstu par to, cik viegli mājas lapā ir dažādos veidos parādīt produktus, taču šeit ir daži no plusiem. Tā galvenā mītne atrodas arī Otavā, Kanādā.

Vairāku kanālu pārdošana (pārdodiet vietnē Amazon, ebay, Etsy ar vienu klikšķi)

Pārdodot produktus, jums nav jāpieliek daudz pūļu, ja tos demonstrējat tikai savā vietnē. 48% cilvēku produktu sāk meklēt tirgū. Tas nozīmē, ka puse cilvēku no turienes vēršas pie Amazon, ebay vai Etsy, lai rastu savas problēmas risinājumu.

Shopify ļauj integrēt savus produktus šajos tirgus laukumos, kā arī tādos sociālo mediju kanālos kā Pinterest, Facebook un Instagram.

Inventarizācijas sistēma

veikalu krājumu sistēmu veikalsKrājumu sistēma veikalā Shopify padara produktu pievienošanu, organizēšanu un rediģēšanu vienkāršu.

Ja jums ir liels produktu katalogs, var būt baisi mēģināt visu savā tīmekļa vietnē sakārtot tā, lai klientiem būtu jēga. Ja jums ir inventārs, kas nāk no dažādiem piegādātājiem, tas var būt vēl skarbāks.

Shopify ļauj jums iegādāties produktus, kas nāk no jums, un jebkuru citu piepildīšanas centru, kuru jūs, iespējams, izmantojat. Veikalā, kur daži produkti nāk no Amazon izpildes centriem, daži nāk no drukāšanas pieprasījuma pakalpojuma, daži no piegādes pasūtījuma pakalpojuma, un daži no jums var sagādāt milzīgas galvassāpes, taču Shopify padara to bez piepūles, jo katru produktu var iestatīt kā izpildītu no jebkuras vietas.

Organizējot visu, Shopify ļauj veidot kolekcijas un ļauj produktus sakārtot vairākās grupās vienlaikus. Izmantojot Shopify, bez piepūles varat kontrolēt savus krājumus.

Iespējas

Visi nepieciešamie rīki un sīkrīki pastāv vietnē Shopify. Veikala aizmugurē ir daudzu nejaušu aspektu iespējas, kas ir svarīgas, piemēram, pasūtījumu apstiprināšanai nosūtīto e-pastu pielāgošana, konfidencialitātes politikas atjaunināšana un pamesta groza atkopšana.

Ja jums nav funkcijas, ko jūs mēģināt darīt, tad ir vērts vērsties pie Shopify lietotņu veikala. Ir virkne lietotņu, kas iekasē maksu vai dažkārt pat ir bezmaksas versijas, lai palīdzētu ar specifiskām problēmām, kas rodas Shopify veikalu īpašniekiem.

Shopify jums pat nosūtīs kredītkaršu lasītāju, kad jūs pierakstīsities pie viņiem, lai jūs varētu arī personīgi pārdot savas preces.

Mīnusi

Shopify mīnusi ir labākais pārdošanas punkts. Mīnusi tiešām nav. Ja ir kāda platforma, kas dara kaut ko labāku nekā Shopify – parasti tā nav daudz labāka.

Shopify-funkcijas

Iesācējiem cenu noteikšana nav lieliska. Jums ir jāsasniedz nauda, ​​ja vēlaties izmantot tādu platformu kā šī, bet izmaksas ir salīdzināmas ar visām citām platformām.

Lielākais mijiedarbība ar Shopify mēģina pielāgot jūsu vietnes pagātnes tēmas. Lai veiktu kodu Shopify, jums jāzina, ko jūs darāt. Daudz laika tas ir saistīts ar kāda personāla pieņemšanu darbā, kas jums palīdzētu.

Shopify izcenojumi

Shopify cenu noteikšana var šķist nedaudz dārga, taču izmaksas ir tā vērts, ja nopietni domājat par e-komercijas veikala izveidošanu un audzēšanu. Shopify izmaksas veido viss, kas jums būs nepieciešams tiešsaistes biznesa izaugsmei.

Shopify labi konkurē ar citām e-komercijas platformām, jo ​​to cenu struktūras ir ārkārtīgi līdzīgas. Cenas tiek salīdzinātas vāji ar citām platformām, kas nav speciāli izveidotas e-komercijai, kā arī ar bezmaksas iespējām, kuras tiek mitinātas WordPress.

Ja pārdošanas apjomi būs pietiekami, pat visdārgākais variants būs nenozīmīgas izmaksas.

Aizmugures kodēšana

Shopify aizmugure ir daži ezotēriski aspekti. Ir dažas uznirstošas ​​problēmas, kas ļaus jums saskrāpēt galvu un meklēt Google izstrādātāja pakalpojumu, lai palīdzētu jums.

Atrodot kādu, kas zina, ko viņi dara, var rasties papildu izmaksas un aizkavēties jūsu veikala sakārtošanā.

Lietošanas ērtums

Veikala iestatīšana veikalā Shopify ir tikpat vienkārša, cik tas notiek. Viss Shopify mērķis ir padarīt veikalu pēc iespējas ērtāku. Lai kaut ko darītu platformā, jums nav jābūt ekspertam.

Shopify nodrošina strādājošu tiešsaistes veikala struktūru, tāpēc viss, kas jums jādara, ir sava veikala projektēšana. Ir veidnes, tāpēc jums faktiski nav kaut kas jāizstrādā, ja nevēlaties to izdarīt, un tie ir optimizēti mobilajiem displejiem.

veikalu iestatīšana

Vietnes veidotājs darbojas līdzīgi citām iespējām, piemēram, Wix un Squarespace, un dažādu elementu rediģēšana padara brīvi. Visas Shopify apstiprinātās tēmas ir arī ērti izmantojamas dizainā, un tas padara to brīnišķīgu, lai padarītu skaistu veikalu. Ir arī iespēja nolīgt Shopify apstiprinātu ekspertu izstrādātāju, lai jūsu vietne būtu pēc iespējas perfekta.

Tiešsaistes maksājumiem jums nekas nav jādara, un jūs varat iemest savu produktu katalogu sociālajos tīklos.

Mobilā lietotne Shopify ir arī milzīgs diferenciālis. Lietotne ir pārsteidzoša, un vairākas funkcijas var veikt arī ceļā. Kāpēc šodien un laikmetā jūs kādreiz izvēlētos iespēju bez mobilās lietotnes.

Veidnes / dizains – dizains nav nepieciešams

Bezmaksas tēmas vietnē Shopify ir reāls ceļš, ja nevēlaties dabūt skaidru naudu, lai jūsu vietne būtu skaista.

Ir pieejamas desmit bezmaksas tēmas, kuras visas sasniedz dažādus mērķus. Viens no tiem ir specializējies fotogrāfijā no vienas malas līdz otrai (lieliski piemērots Kanādas ainavu demonstrēšanai), viens ir lieliski piemērots kopfinansējumam, un viens ir vērsts uz to, lai būtu viegli orientēties.

veikals modes tēma

Ja vēlaties vairāk funkcionalitātes, veikalā Shopify var iegādāties tūkstošiem tēmu. Izstrādātāji, piemēram, Out of the Sandbox, veido skaistas tēmas, kuru mērķis ir padarīt skaistu veikalu vieglu. Tie ir aprīkoti ar lieliskām zināšanu bāzēm un pašām kopienām, lai palīdzētu jums veidot jūsu dizainu.

Lietotnes un pievienojumprogrammas – vairāk nekā 2000 lietotņu

Shopify ir vairāk nekā 2000 lietotņu, un tā arvien pieaug. Ja e-komercijai ir kaut kas, ko vēlaties, Shopify to iegūs. Iespējas tiešām aptver visu.

shopify lietotņu veikals

Ja vēlaties izveidot dropshipping impēriju, varat izmantot Oberlo. Vai vēlaties izveidot pielāgotus t-kreklus? Iepazīstieties ar CustomCat. Izplatītas ir arī mārketinga iespējas, kas paaugstina, uzlabo SEO vai automatizē e-pasta mārketingu.

Lietotņu veikalā esošā pārskatīšanas sistēma parāda, ko citi domā arī par spraudni. Dažiem labākajiem spraudņiem ir pat bezmaksas versijas.

Klientu atbalsts

Shopify atbalsta komanda ir fantastiska. Tie ir pieejami visu diennakti, izmantojot e-pastu, tiešraides tērzēšanu un tālruni. Papildus viņu atbalsta komandai Shopify zināšanu bāze ir lieliska.

Otra lieliskā lieta par Shopify ir tā, ka tas ir visplašāk izmantotais e-komercijas risinājums. Tas nozīmē, ka kopiena ir dzīva. Jebkura veida problēmas, kas varētu būt radušās, parasti tiek risinātas sabiedrībā, un klientu atbalsts tiek atstāts pusē.

Cenu noteikšana

Katrā cenu kategorijā ietilpst neierobežoti produkti, diennakts atbalsts, iespēja pārdot citos pārdošanas kanālos, pasūtījumu manuāla izveidošana, atlaižu kodi, SSL sertifikāts, pamesta groza atkopšana, Shopify maksājumi ar krāpšanas analīzi, POS lietotne, fiziskā aparatūra un stabila lietotņu atlase.

Citas ar Shopify saistītās izmaksas ir apmaksāti spraudņi, apmaksāti motīvi un domēna iegāde. Ir liels skaits spraudņu, kas ir izmaksu vērts, kā arī krāšņi maksā par tēmām, kas var patiesi paaugstināt jūsu veikalu.

Lieliska lieta par Shopify ir pilnībā funkcionējošs veikals ar dažām labākajām funkcijām tirgū, tas jums maksās tikai 29 USD mēnesī. Palielinot savu veikalu, jūs varat palielināt izdevumus. Shopify ietver arī pielāgotu uzņēmuma līmeni, kas ļauj uzlabot pielāgojamību.

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu Shopify pārskatu. 

2. Wix – labs vietņu veidotājs – nav lieliski piemērots e-komercijai 

Wix ir vietņu veidotājs, kas dod jums brīvību radīt jebko, bez liekas grūtības faktiski iemācīties kaut ko izveidot.

Izmantojot lieliskās e-komercijas iespējas ierobežotām bibliotēkām, šī ir labākā izvēle cilvēkiem, kuri pārdod vienu vai divus produktus.

TLDR – Wix ir lielisks rīks vietnes izveidošanai, taču tajā nav visu trešo pušu lietotņu un funkciju, kas veido lielisku e-komercijas platformu.

Plusi

Wix piedāvā daudz pozitīva e-komercijas un vietņu dizaina jomā kopumā. Lai arī tas nebija būvēts tikai e-komercijai, tas patiesībā var būt daudz paveicis, piedāvājot skaistu veikalu. Jāatzīst, ka vislabāk to var izmantot mazos produktu katalogos, bet, ja esat fotogrāfs vai mākslinieks, Wix varētu jums būt labākais risinājums.

Tukša audekls – Jums vajadzētu izmantot Wix, ja vēlaties vilkt un nomest, taču jums ir arī nedaudz pacietības, lai veltītu laiku Wix funkcionalitātes apguvei. Kad Wix ir apguvis, tas ir spēcīgs rīks, kas ļaus tukšu audeklu pārvērst mākslas darbā.

Elementi – Vietnei pievienojamo iespēju un elementu daudzums ir plašs. Ja ir kāda iespēja, kuru jūs varat padomāt par estētisku iezīmi vietnē Wix, tā būs. Iespējas ir bezgalīgas.

Wix elementi

Katram elementam papildus ir satriecošs daudzums iespēju…

Wix tēmas atskaņotājs

Mākslīgā dizaina intelekts – Tā vietā, lai veltītu laiku visu motīvu un izkārtojumu izskatīšanai, programmatūru jums izvēlas, pamatojoties uz vēlmēm un uzdotajiem jautājumiem. Tā ir laika taupīšanas un lēmumu mazināšanas funkcija. Jūtieties brīvi pievienot arī visu, ko vēlaties.

Mīnusi

Wix darbojas kā vidusceļš starp pārliecinošu e-komercijas izvēli un tikai vietnes veidotāju. Lieta ir tāda, ka, ja vēlaties vienkāršu vietņu veidotāju ar e-komercijas iespējām, iespējams, jums labāk derēs, izmantojot Squarespace. Ja vēlaties e-komercijas platformu ar vēl lielāku e-komercijas funkcionalitāti, noteikti vēlēsities izmantot Shopify.

e-komercijas funkcionalitāte – Runājot par to, Wix vienkārši nebija izgatavots, lai gūtu plašu e-komercijas pieredzi. Ņemot to vērā, ir iespējams izveidot brīnišķīgu e-komercijas veikalu. Jūs vienkārši neatradīsit tāda paša veida funkcijas un e-komercijas atbalstu, kādu piedāvājat Shopify.

Dizains ir satriecošs salīdzinājumā ar citām iespējām – Izmantojot Wix, ir neskaitāmas iespējas un daudzas uzmanības piesaistīšanas iespējas. Apsolītais vienkāršais vietnes vilkšanas un nolaišanas veidotājs parasti ir viegli lietojams, taču Squarespace ir daudz vienkāršāks, ja tas ir tas, ko jūs meklējat.

Lietošanas ērtums 

Wix ir otrā visvieglāk izmantojamā platforma šajā sarakstā, kad runa ir par dizainu. Vienīgais vienkāršākais ir Squarespace. Vietnes izveidošana Wix faktiski ir ļoti vienkārša, un jūs būsiet neticami pārsteigts par to, cik skaistu vietni varat izveidot ar programmatūru.

Lielākajai daļai cilvēku, kuri vēlas izveidot savu vietni, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju, vajadzētu izmantot Wix. Vienīgie cilvēki, kurus es norādītu “Squarespace” virzienā, ir tie, kuri vēlas vienkāršu vietni bez traucējumiem. Problēma rodas, kad vienādojumā nonāk e-komercija. E-komercijas funkcionalitāte Wix nav lieliska, taču to funkcijas ir viegli lietojamas.

Veidnes / dizains

lourdes twitter ms vārdu meme

Redaktora pozitīvā puse ir tā, ka tas ir tikpat vienkāršs, cik tas kļūst. Redaktors ir kaut kas tāds, ko jūs varat uzņemt uzreiz un būt puslīdz pienācīgam plkst. Ir daži triki un smalkākas lietas, kas jāapgūst, bet lielākoties to ir viegli izdarīt, ko vien vēlaties.

Elementu pārvietošanās pa programmatūru ir novecojusi problēma, ka pastāv iespēja, ka tā var traucēt citus tuvumā esošos elementus. Tas nav tik dramatisks kā programmatūra, piemēram, Microsoft Word, taču tas tomēr var izraisīt dažas problēmas.

Arī viegli sastopamo problēmu veidi ir viegli novēršami. Par laimi ir tādi rīki kā atsaukšana, atkārtošana, pievienošana režģim un enkura vilkšana. Zemāk ir to problēmu piemērs, kuras parasti tiek parādītas. Kad mainām vienas sadaļas fonta lielumu, arī neizskaidrojami tiek palielināts galvenes logotips.

Wix-edit-head

Wix redaktors ir tikpat viegli lietojams kā jebkurš cits tur esošais redaktors. Ar Wix redaktoru vienkārši ir vairāk. Jo vairāk ir jautri – mēs apsolām.

Ar pilnīgu dizaina brīvību nāk dažas satriecošas redaktora funkcijas, ko nevar izdarīt vairums vietņu veidotāju un kuras ir ārkārtīgi grūti iestrādāt pielāgotajās vietnēs. Mūsuprāt, Wix spēja mest video un animāciju visur un jebkur ir nākamā līmeņa pornogrāfija.

Ar dažām formatēšanas problēmām saistītie šķēršļi nav saistīti ar pārrāvumiem. Problēmas rodas, taču tās vienmēr ir viegli labojamas un pilnīgas tukša audekla redaktora vērts. Arī redaktora lietošanas ērtums ir brīnišķīgs. Vai mēs pieminējām, ka jūs vienkārši velciet vēlamo vēlamo vietu uz tām vietām, kur vēlaties, un pēc tam atstājiet tās tur? Tas ir vienreizēji!

Wix lietotnes un pievienošana

Wix ir relatīvi plašs lietotņu tirgus. E-komercijas lietotājiem vislielākā uzmanība tiks pievērsta lietotnei Wix Stores. Šī lietotne palīdz ar visu nepieciešamo, lai izveidotu un pārvaldītu tiešsaistes veikalu, un padara to diezgan vienkāršu. Tas nepiedāvā tik daudz funkcionalitātes kā tikai Shopify lietošana, taču tas ir daudz paveicis.

Ir arī citi papildinājumi, kas palīdz pārdot lejupielādes, pievienot rezervēšanas funkcionalitāti un izmantot pakalpojumus pēc pieprasījuma.

Wix klientu atbalsts

Ja jūs jūtaties kā satriecošs, Wix ir jūs to aptvēris. Tāpēc Wix ir tik lielisks iesācējiem.

Wix palīdzības centrs ir lieliski piemērots iesācējiem. Izvēloties palīdzības centra redaktoru, tiek iegūti simtiem rakstu. Simtiem! Izdomāt, kā izmantot jebkuru funkciju, var, dodoties uz palīdzības centru un meklējot meklēto. Viņi pat iemācīs jums lietas par SEO, ja vēlaties to izlasīt. Wix tiešām jūs esat pārklājis.

Wix palīdzības centrs

Arī Wix klientu atbalsta komanda ir ārkārtīgi ātra un izpalīdzīga. Viņiem ir tikai divas iespējas, bet tie abi darbojas labi. Varat iesniegt biļeti vai izmantot viņu atzvanīšanas pakalpojumu no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8:00 līdz 8:00 EST. Atbilde parasti tiek sniegta piecu minūšu laikā. Augstākajos plānos ir arī prioritārā klientu atbalsta iespēja.

Wix cenu noteikšana

Wix cenas ir zemas, salīdzinot ar faktiskajiem e-komercijas mitināšanas pakalpojumiem. Sākot no zemākā līmeņa līdz visaugstākajam, jūs faktiski nesaņemat labāku e-komercijas funkcionalitāti. Augstāki cenu punkti piedāvā vērtību, nevis tikai Shopify vai BigCommerce piedāvājuma vērtības veidu.

Visos cenu noteikšanas plānos tiek pieņemti tiešsaistes maksājumi, tie ir 100% bez komisijas maksas, piedāvā neierobežotu joslas platumu, pievienotu domēnu, bez Wix reklāmām, Google Analytics, bezmaksas domēnu uz gadu, 300 USD dolāru reklāmas kuponu, vietnes pastiprināšanas lietotni un veidlapu veidotāju lietotni..

Wix ir lētāks nekā vairums alternatīvu. Tomēr jūs saņemat to, par ko maksājat. Wix piedāvā visvienkāršāko e-komercijas funkcionalitāti – tas varētu būt tas, ko jūs meklējat.

Kaut arī mēs neuzskatām, ka Wix ir labākā tur pieejamā e-komercijas platforma, mēs joprojām uzskatām, ka tā ir lieliska iespēja.

Vai meklējat tikai parastu celtnieku? Iepazīstieties ar mūsu labākajiem vietņu veidotājiem. 

Noteikti apskatiet visu mūsu Wix pārskatu.

3. WooCommerce (bez maksas) – labs augstam WordPress. Nepieciešama kodēšana

E-komercijas platforma WordPress, kas šobrīd ir vispopulārākā starp CMS lietotājiem. Šī ir iespēja cilvēkiem, kuri dzīvo vietnē WordPress. WooCommerce ir izvēle, ja vēlaties, lai katrs jūsu vietnes colla tiktu pielāgots.

Tā ir arī daudzu tīmekļa izstrādātāju izvēle. Ja jums ir kāda WordPress vietne un vēlaties pievienot dažus produktus, iespējams, ka WooCommerce ir izvēle jums, jo to var brīvi izmantot.

Plusi

Tiešais WooCommerce pozitīvais faktors ir tas, ka tas ir bez maksas. Otrais ir tas, ka tas tika izveidots WordPress, tāpēc, ja vēlaties izmantot WordPress, tad WooCommerce noteikti vajadzētu būt jūsu izvēlei..

WordPress un Woocommerce funkcijas

Emuāri ar produktiem – Daudzi tiešsaistes uzņēmumi sāk darboties kā emuāri. Neatkarīgi no tā, vai viņi mēģina pārdot saistītos produktus, nopelnīt naudu no reklāmas vai vienkārši vēlas sarunāties ar cilvēkiem internetā, nāk laiks, kad daudzi emuāru īpašnieki vēlas pārdot produktus.

Tā kā lielākā daļa emuāru tiek mitināti WordPress, WooCommerce rada milzīgu pievienoto vērtību. Vienkāršākajā variantā varat savā vietnē iemest dažus produktus, kurus vēlaties pārdot un kas lieliski iederas emuārā.

WordPress iekšpusē – Kā minēts iepriekš saistībā ar emuāru veidošanu, WooCommerce atrodas WordPress. Tas nozīmē, ka, ja jūs esat WordPress profesionālis ārpus e-komercijas, WooCommerce jums būs vienkāršs. Jums nav jāmācās, kā darbojas Shopify, lai izveidotu veiksmīgu e-komercijas veikalu. Kā WordPress veterānam WooCommerce jums būs dabiska jēga un to var viegli kvalificēt kā labāko e-komercijas veidotāju.

Var darīt jebko ar to – Tāpat kā WordPress kopumā – ja jums ir zināšanas, kā jūs varat darīt visu, ko vēlaties, izmantojot WooCommerce. Kad pieredzējuši izstrādātāji izveido pielāgotu e-komercijas veikalu, lielu daļu laika viņi izmanto WordPress un WooCommerce.

Mīnusi – svarīgi apsvērumi

Negatīvās, kas saistītas ar WooCommerce, ir tās pašas negatīvās, kas saistītas ar WordPress.

Mācīšanās līkne – WooCommerce ir viegli ieviest zemā līmenī. Ja esat izdomājis WordPress, vienkārši pievienojiet dažus produktus. Izveidojot milzīgu veikalu ar milzu preču katalogiem, ir pavisam cits stāsts. Tā paša veida veikala Shopify izveidošana prasa daudz WordPress un vietņu izstrādes zināšanu, kas ļauj jums izveidot diezgan daudz piepūles. Ar šo teikto – ar šīm zināšanām jūs varat pārsniegt Shopify ar WooCommerce.

Laikietilpīgs – WooCommerce, iespējams, var izveidot vispiemērotāko veikalu no jebkuras no šajā pārskatā piedāvātajām iespējām. Mēģinājums to paveikt ir milzīgs darbs. Veidot tāda paša veida veikalu kā citas šeit piedāvātās iespējas, būs nepieciešams daudz ilgāks laiks, ja jums nav iepriekšēju zināšanu.

Var būt nepieciešams izstrādātājs – Veicot vajadzīgā vai vēlamā veikala būvi, var būt nepieciešams izstrādātājs. Ja jūs nezināt, kā kodēt, un jums ir grandiozs redzējums, jums kādā brīdī būs jāpieņem darbā izstrādātājs.

Lietošanas ērtums

vietnes izmantojamībaKad esat izdomājis WordPress, produktu pievienošana WooCommerce ir vienkārša. WooCommerce pāriešana uz nākamo līmeni un pilnībā izstrādāta veikala izveidošana ir vēl viens stāsts. Ja jums ir simtiem produktu, var būt grūti organizēt savus produktus un izveidot veikalu, kas nav lieks.

Ja jums nav WordPress pieredzes, ir daudz lielāka mācīšanās līkne. Pirmkārt, jums jāiemācās, kā darbojas WordPress, un jāpārliecinās, ka viss ir izdomāts ar savu motīvu un visiem citiem jūsu izmantotajiem spraudņiem. Tad būtu pienācis laiks izdomāt WooCommerce iekšējo darbību.

WooCommerce veidnes / dizains

Pretēji tam, ko domā daudzi cilvēki – jums nav jāzina, kā kodēt, lai izmantotu WordPress. Reizēm tas noteikti palīdz un var pacelt jūsu dizainu nākamajā līmenī. Daudzi motīvi ļauj daudz funkcijām, kuras piedāvā Wix vai Squarespace, ar iespēju pielāgot kodu vēl vairāk.

Woocommerce veikalu veidne

WordPress vietnes izveide sākas ar to, kad lietotājs izvēlas izmantojamo motīvu. Motīvi pamatā ir Wix veidotājs, bet to izstrādājuši citi izstrādātāji. Dažos gadījumos varat vilkt un nomest vai atlasīt elementu, ko pievienot savai vietnei, un pēc tam to var rediģēt, izmantojot pielāgotu tekstu, attēlus vai visu citu, kas ir piemērots. Dažas no šīm tēmām ir īpaši izstrādātas darbam ar WooCommerce un e-komerciju kopumā

WordPress komplektā ir daudz dažādu WordPress veidotu motīvu, kas ļauj kādam izveidot pamata vietni. Vienkāršās tēmas var paaugstināt ar kodu, bet vietni noteikti var izveidot, neizmantojot kodu.

Bez bezmaksas tēmām ir arī tēmas, kuras varat iegādāties un pēc tam izmantot, kuras piedāvā Wix līdzīgu celtniecības pieredzi. Ir uzņēmumi, kas ir radījuši skaistu celtniecības pieredzi, piemēram, Elegant Themes un Out of the Sandbox.

Elegantas motīvas ir izveidojis veidotāju, kas ļauj vilkt un nomest noteiktus elementus ar ērti lietojamām rediģēšanas funkcijām. Daudz var paveikt dažās sekundēs bez iekraušanas laika.

sakļaut un pārdēvēt-gif

Atbalsta apjoms un praktiskā informācija ir balstīta tikai uz izvēlēto tēmu. Dažās tēmās ir plašas kopienas, kas var palīdzēt šīs tēmas izmantošanā, savukārt dažām tēmām gandrīz nav palīdzības.

Lietotnes un pievienošana

Ja paskatās uz tādu pakalpojumu kā Wix – viņiem ir aptuveni 300 lietotņu, no kurām izvēlēties. Kad jūs domājat par to, 300 izklausās pēc cipara skaitļa, bet kā būtu ar piekļuvi 54 434 spraudņiem? Līdz brīdim, kad rīt ritēsies, WordPress tirgū būs vēl vairāk spraudņu. Nevienam nav nepieciešama piekļuve vairāk nekā 50 000 spraudņiem. Vai arī viņi?

Tomēr ir spraudnis visam, ko jūs varētu iedomāties. Tos visus pārskata reāli lietotāji, ja cilvēki tos tiešām izmanto, un tie jums sniegs labu informācijas daudzumu, lai varētu izlemt. Var būt ļoti grūti mēģināt atrast to, ko jūs reizēm meklējat.

Šeit WordPress atdzīvojas e-komercija. WooCommerce ir tehniski spraudnis, un ir simtiem spraudņu, kurus var izmantot, lai uzlabotu jūsu WooCommerce pieredzi. Liela daļa no tā ir izmēģinājumi un kļūdas.

Klientu atbalsts

Tā kā jūs faktiski nemaksājat par neko, izmantojot WooCommerce, klientu atbalsts netiek piedāvāts dažādos veidos. Atbalsta pieprasījumu var iesniegt tieši WooCommerce, un arī WordPress komanda varētu palīdzēt.

Ciktāl tas attiecas uz sabiedrības resursiem, WooCommerce ir daudz. Tā kā WooCommerce tiek izmantots WordPress, cilvēku skaits, kas to izmanto, liek sabiedrībai plaukt. Viss, kas jums varētu palīdzēt, iespējams, ir tikai Google meklēšanas attālumā. Vienmēr ir iespēja nolīgt izstrādātāju.

WooCommerce cenu noteikšana

WooCommerce ir absolūti bezmaksas. Jūs varat to pievienot savai WordPress vietnei bez maksas. WooCommerce nopelna naudu, piedāvājot lielu daudzumu spraudņu, kas palīdz ar dažādām e-komercijas funkcijām.

veikala komercijas cenu noteikšana

Skaistums ir tas, ka jūs varat maksāt ne mazāk kā nulle dolāru un vienkārši pielāgot vietni sev vēlamā līmenī. Citas saistītās izmaksas ir domēnu pirkumi, kā arī mitināšanas izmaksas, tāpat kā jebkurai citai WordPress vietnei.

Vislabākais, ko WooCommerce piedāvā cenu noteikšanā, ir tas, ka jūs varat sākt maksāt par funkcijām, augot un pielāgojot savu biznesu.

Iepazīstieties ar mūsu WordPress vs Wix pārskatu.

4. BigCommerce – tāpat kā Shopify, bet ar ½ funkcijām

BigCommerce ir līdzīgākā platforma mūsu populārākajam Shopify. BigCommerce ne vienmēr ir sliktāks – ir cilvēki, kuri to dod priekšroku. Katra no šīm programmatūrām piedāvā lieliskus pakalpojumus, un, ja jūs meklējat tiešu konkurentu, šī ir jūsu pirmā vieta, kur meklēt. Ir arī vērts atzīmēt, ka šī vieta bija gandrīz vairošanās starp Magento un BigCommerce. Magento var nodrošināt labu ietvaru, kā to var redzēt šajās e-komercijas vietnēs, kas veidotas, izmantojot Magento 2. Neatkarīgi no tā, BigCommerce ieņēma šo vietu, pateicoties tā mārketinga un pārvaldības rīkiem, kā arī spējai viegli mērogot jūsu darbību.

Plusi

lieltirdzniecības iespējas

BigCommerce pozitīvās puses ir to faktiskajos veikalu pārvaldības rīkos. Runājot par faktiski uzbūvētā veikala pārvaldīšanu, tas ir gandrīz vai nemaz tik labi kā Shopify.

Pārvaldības rīki – BigCommerce ir lieliski pārvaldības rīki, kas attiecas uz produktu pārvaldību, pasūtījumu pārvaldību, analītiku un pārskatiem. Kad esat izveidojis veikalu un esat apmierināts ar dizainu, BigCommerce ir noderīgs. Kad pārdošanas apjomi sāk mainīties, to pārvaldīšana kļūst brīze.

Mārketinga rīki – Platformā ir pieejami dažādi mārketinga rīki un lietotnes, kas palīdz reklamēšanai, kuponiem un SEO.

Mērogojams – Pieaugot pārdošanas apjomam, BigCommerce ir vairāk iespēju paplašināt savu darbību. Ir diezgan acīmredzami, ka viņi ir vairāk ieinteresēti palīdzēt liela apjoma pārdošanas uzņēmumiem, nevis jaunizveidotiem uzņēmumiem.

Mīnusi

Visiem aspektiem, kas varētu būt vienādi ar Shopify, ir diezgan daudz, kas ir sliktāki.

Dizains – Veikala noformēšana vietnē BigCommerce ir grūtāk nekā tāda izveidošana vietnē Shopify. Tas nav tik intuitīvs, un iespējas nav tik plašas.

Darījuma maksa – Zemākajā plānā ir 1,5% darījuma maksa.

Intutivitāte – Kā iesācējs jūs tiksiet sajaukts vietnē BigCommerce. Dizaina saskarne un terminoloģija ir tikai mulsinoša. Nav daudz, ko var izdarīt, vienkārši intuitīvi noklikšķinot apkārt.

Lietošanas ērtums

vietnes satura dizainsKopumā BigCommerce var būt nedaudz grūti izmantot. Faktiski izstrādājot savu vietni, ir viegli redzēt, ka izstrādātājam būtu daudz labāk paveikt to, ko vēlaties paveikt. Problēma ir tāda – ja jums ir nepieciešams izstrādātājs, lai izveidotu savu vietni, viņš, iespējams, nevēlēsies izmantot BigCommerce. Viņi izvēlētos WooCommerce vai Shopify.

Otra problēma, kas saistīta ar viņu ērtu lietošanu, ir tā, ka viņiem nav mobilās lietotnes. Tiešā konkurencē ar tādu uzņēmumu kā Shopify – ja jums ir pārsteidzoša mobilā lietotne, jums labāk ir darbvirsmas pieredze. Darbojoties e-komercijas veikalā, vienmēr ir kaut kas jādara, kamēr atrodaties.

BigCommerce izmanto arī dīvainu terminoloģiju. Ja esat iesācējs e-komercijā, jūs sajauksities. Kad jums vajadzētu koncentrēties uz veikala veidošanu, jūs mēģināsit saprast, ko pakalpojums mēģina jums pateikt.

Veidnes / noformējums (no kuriem izvēlēties tikai 7)

lieltirdzniecības veidnes

Vietnē BigCommerce ir bezmaksas dizaini – precīzi septiņi. Tomēr tos visus izstrādā viens un tas pats uzņēmums, un visa veida izskats ir vienāds. Es būšu godīgs – viņi nav īpaši skaisti. 

Par tēmām apmaksātā samaksa ir diezgan jauka, taču tās cena ir no 145 līdz 235 USD. Lieliski, ka viņu tēmas ir tās, kuras reaģē uz mobilajām ierīcēm.

Smagā daļa nāk, faktiski projektējot veikalu. Lai būtu godīgi pret BigCommerce, viņi ir veikuši pasākumus, lai uzlabotu projektēšanas procesu, izveidojot rīku ar nosaukumu Store Design. Iepriekš vajadzēja noformēt savu veikalu un pēc tam to priekšskatīt. Tagad abus var izdarīt vienā ekrānā.

Pat ar šo jauno rīku BigCommerce atpaliek no Shopify, pateicoties to dizaina pieredzei pielāgošanā. Visas viņu tēmas profesionāli izskatās, bet tās drīzāk ir sīkfailu griezējs, un pielāgošana ir liels solis, ja jums nav attīstības pieredzes. Dizaina iespējas nav daudz.

Lietotnes un pievienojumprogrammas – ierobežots lietotņu daudzums

BigCommerce ir vairāk nekā 600 lietotņu, un tās arvien pieaug. Ja e-komercijai ir kaut kas, ko vēlaties, parasti BigCommerce to atradīs. Lieta ir tāda – Shopify ir vairāk nekā 2000.

lieltirdzniecības lietotnesKaut arī BigCommerce varētu būt risinājumi problēmai, ar kuru jūs saskārāties – Shopify būs šis risinājums un, iespējams, otrā iespēja, no kuras izvēlēties. Šis konkurss uzlabo viņu lietotnes.

Tiek piedāvātas visas pamata lietotnes, kuras, iespējams, varētu gaidīt e-komercijas platformā, un vairums vajadzību var tikt apmierinātas.

Klientu atbalsts

Vēl viens diennakts klientu atbalsta piedāvājums ir pieejams vietnē BigCommerce. Ar viņiem var sazināties pa tālruni vai e-pastu.

BigCommerce ir arī tūkstošiem palīdzības rakstu un videoklipu. Arī BigCommerce kopiena ir noderīga, un daudz problēmu var atrisināt, iepazīstoties ar viņu forumiem vai ātru Google meklēšanu.

BigCommerce cenu noteikšana

BigCommerce cenu struktūra ir salīdzināma ar Shopify, un tā piedāvā daudz tādu pašu vērtību.

Visos plānos ietilpst neierobežoti produkti, neierobežoti personāla konti, neierobežoti produkti, neierobežots failu glabāšana, neierobežots joslas platums, iespēja pārdot citos pārdošanas kanālos, kuponi, atlaides, dāvanu kartes, atlaides nosūtīšanas etiķetei, reālā laika nosūtīšanas cenas, profesionāli atskaišu rīki, HTTPS , speciālais SSL, diennakts atbalsts un produktu vērtējumi ar pārskatiem.

BigCommerce ietver arī pielāgotu uzņēmuma līmeni, kas ļauj uzlabot pielāgojamību.

5. Kvadrāts – pusceļā starp Wix un Shopify

Laukums kvadrātā ir vēl viena iespēja, kas būtu ideāli piemērota veikalam, kurā ir tikai daži produkti. Galvenais Squarespace konkurents ir Wix, un šī ir labākā alternatīva vienkāršai lietošanai platformai.

Lai gan Squarespace noteikti nav labākais risinājums e-komercijas veikalam, tam ir pozitīvas puses.

Kvadrāta-funkcijas

Ātra būve – Labais, nē, tas lieliski Squarespace ir tas, cik viegli ir pārsteidzoši mazā laikā izveidot patiesi estētiski tīkamu vietni..

Viegla profesionalitāte – Tas, par ko jūs patiešām maksājat laukā Squarespace, ir programmatūra, ko velciet un nometiet pārī ar to pārsteidzošajām veidnēm. Šīs divas funkcijas kopā padara vietnes, kas izskatās labi. Dienas beigās, ja jums nav rūp ikviena vietnes pielāgošana, jūsu viens mērķis ir tikai izveidot tādu vietni, kas izskatās labi.

Uzturēšanās vienā ekosistēmā – Squarespace ir visaptverošs, un tas burtiski nodrošina visu nepieciešamo, lai izveidotu un audzētu savu vietni. Uzturēšanās vienā platformā ar visu, kas pieder un ko izstrādājusi Squarespace, visu padara vienkāršāku. Viņi pat nodrošina vietņu analīzi un metriku tieši jums. Problēma ir tā, ka e-komercijas iespējas nav lielas.

Fotogrāfu e-komercija – Kvadrāts ir lielisks, parādot fotoattēlus viņu veidnēs. Pārdot tos ar savu e-komercijas funkcionalitāti ir patiešām viegli. Ja tas ir tas, ko jūs mēģināt darīt, izmantojiet kvadrātu.

Mīnusi

Kvadrāts ir pārsteidzošs ar to, ko tas dara labi. Tas vienkārši nedara daudz, turklāt nedara veidnes vietnēm ar dažām e-komercijas funkcijām.

Faktiskā e-komercijas funkcionalitāte – Kvadrāts nav paredzēts uzņēmumiem, kuri vēlas lielus veikalus. Pievienojot vairāk nekā dažus produktus un mēģinot izveidot e-komercijas impēriju, Squarespace jums nederēs..

Dodoties ārpus veidnes – Aizmugurējās programmas iespējas, ne tikai pieturoties pie Squarespace veidnes, var būt tieši sarežģītas. Ja jūsu mērķis ir novirzīt no veidnes, jums, iespējams, būs slikts laiks.

Lietošanas ērtums

vilkšanas-nomešanas-vektorsIr daudzi vietņu izstrādes pakalpojumi, kuriem ir vilkšanas un nomešanas funkcija. Ar šīm programmatūrām viss, kas jums jādara, ir paņemt lapu, kuru vēlaties izveidot, un velciet to uz vietu, kur vēlaties.

Jūs to velciet – pēc tam nometiet to!

Squarespace dizaina interfeiss ir tik vienkāršs, cik tas kļūst. Jūs uzņemat elementu, kuru vēlaties veidot uz iepriekš iestatītas veidnes, un to iepriekš iestatītā pozīcijā, kuru to var ievietot. Viss process ir standartizēts, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne paliek saliedēta un stilizēta.

Visas e-komercijas iespējas vietnē Squarespace ir vienkārši izmantojamas un ieviestas. Vietnē Squarespace nav minēšanas spēles.

Veidnes / dizains

Squarespace ir labākais vietņu veidotājs funkcionalitātes un lietošanas ērtuma ziņā kombinēts. Ir vietņu veidotāji ar vairākām funkcijām, kā minēts iepriekš Wix, un ir vietņu veidotāji, kurus ir vieglāk izmantot. Parasti visas iespējas, kuras ir vieglāk izmantot, ir diezgan sliktas.

Lieliska lieta Squarespace ir tas, cik intuitīvi viss ir. Varat ritināt dažādus elementus, lai izvēlētos, un rediģēt šī elementa iestatījumus.

kvadrātveida telpas dizains

Vai arī jūs varat vienkārši noklikšķināt uz tīmekļa lapā ievietotā un rediģēt iestatījumus, nemeklējot meklēto..

kvadrātveida stila

Lietotnes un pievienošana

Kvadrātā nav daudz integrāciju, taču viņiem ir daži, ko izmantotu e-komercijas pamata vietne, kurā ir tikai daži produkti. Ja vēlaties iet garām, laukums Squarespace jums nav pareizā izvēle.

Viņu visas integrācijas ir iebūvētas Squarespace ekosistēmā un ir augstas kvalitātes. Dažas no iekļautajām integrācijām, kas ir izdevīgas, ir Amazon filiāļu izsekošana, Mailchimp, Instagram un Pinterest.

Klientu atbalsts

klientu atbalstsLaukums kvadrātā ir tik vienkāršs, ka jums, iespējams, vairs nevajadzēs klientu atbalsta komandu. Ja parādās tehniska problēma, viņu atbalsts ir pieejams, izmantojot tērzēšanu, e-pastu un tālruni.

Zināšanu bāze par Squarespace ir arī plaša, ja ir kaut kas, ko nevar atrast. Zināšanu bāze ir noderīga, ja nevarat atrast noteiktus iestatījumus vai elementus. Viss, kas nepieciešams, ir ātra meklēšana zināšanu bāzē, lai to norādītu pareizajā virzienā.

Kvadrāta cenu noteikšana

Squarespace cenas ir jāsalīdzina ar Wix. Atkal jūs saņemat to, par ko maksājat. Augstāka līmeņa cenas nepiedāvā lielāku e-komercijas funkcionalitāti, jo Squarespace ir paredzēts vienkāršai e-komercijas vietnei..

Visos trijos Squarespace e-komercijas plānos ietilpst neierobežots joslas platums un krātuve, SSL drošība, diennakts atbalsts, e-pasta adrese, 100 ASV dolāru Google Ads kredīts, reklāmas uznirstošie logi, neierobežoti produkti un tas ļauj jums pieņemt ziedojumus.

Iepazīstieties ar mūsu Squarespace pārskatu šeit.

6. Volusija – vairāk nepatikšanas, nekā tā vērts

Volusion pastāv kā alternatīva citām platformām viena iemesla dēļ. Krājumu vadība. Tas ir pārsteidzoši, pārvaldot lielus krājumus, un patiešām pavirši šo platformas aspektu. Volusion ir vēl viena platformas opcija, kas tika izveidota speciāli e-komercijai, un to ir vērts pārbaudīt, salīdzinot ar Shopify un BigCommerce.

Plusi

Volusion piedāvātie pakalpojumi ir atšķirīgi no Shopify un BigCommerce. Tas nebūt nav laba lieta, bet tas ir vismaz mazliet savādāk.

Iebūvētie pakalpojumi – Volusion ir ārštata, dizaineru un izstrādātāju tīkls, kuru varat nolīgt, lai veiktu uzdevumus tieši Volusion platformā. Tas atvieglo tūlītēju palīdzības atrašanu.

vairāk iebūvētu rīku

Krājumu vadība – Tas ir vienīgais, ko Volusion dara labāk nekā konkurenti. Krājumu vadība ir satriecoša. Tas ir visintuitīvākais un padara to ļoti vienkāršu vairāku kanālu atjaunināšanu un lietošanu.

Mīnusi

Lielākā daļa iespēju ir sliktākas Volusion.

Joslas platuma ierobežojumi – Atšķirībā no Volusion konkurentiem, viņi ierobežo trafika daudzumu, ko jūsu vietne var apkalpot. Tas varētu būt problemātiski, ja galu galā saņemat daudz trafika.

Dizaina iespējas – Vietnes izveidošana vietnē Volusion ir vissarežģītākā, salīdzinot ar citām iespējām. Ja jūs bloķētu izstrādātāju telpā un liktu viņiem izveidot vietni visās sešās šajās platformās, visnepopulārākā būtu Volusion.

Lietotņu un analīzes trūkums – Jūs pat nevarat blogot vietnē Volusion. Nav neviena lietotņu veikala, un jūs nevarat pārdot digitālos produktus. Turklāt analītikas iespējas salīdzinājumā ar konkurentiem ir blāvas.

Lietošanas ērtums

Volusion tiešām vienkārši nav viegli izmantot. Vietnes izveidošana vietnē Volusion nav tik vienkāršs. Vienīgais, kam ir jēga, ir viņu krājumu pārvaldība.

To nav viegli izmantot kā iesācēju, bet pat kā izstrādātājam tam nav tik lielas jēgas. Pat SSL instalēšana ir mulsinoša. Ja jums ir nauda, ​​ko mest kādam Volusion, lai izveidotu savu vietni, tad tas ir viegli, bet kāpēc gan jūs nedodaties tieši pie izstrādātāja? Es derētu daudz naudas, ko neviens izstrādātājs nevēlētos izmantot Volusion, nevis Shopify vai WooCommerce.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts uzņēmumā Volusion efektīvi veic klientu atbalstu. Viņu palīdzības centrs ir noderīgs tāpat kā jebkurš cits risinājums, un tālruņa zvans vai ātra tērzēšana sniegs jums atbildes uz jebko citu, kur jums nepieciešama palīdzība.

volusion palīdzības centrs

Ir pieejama arī iespēja maksāt par prioritāru atbalstu augstākajā līmenī. Tas nodrošinās, ka gandrīz nekad nav jāgaida.

Volusion cenu noteikšana

Volusion cenu noteikšana ir salīdzināma ar BigCommerce, kā arī Shopify. Līmeņi ir nedaudz atšķirīgi, jo tie atbloķē specifiskākas iespējas nekā BigCommerce un Shopify. Dažas funkcijas, kuras, šķiet, vajadzētu būt pieejamām viszemākajā līmenī, nav.

Visas trīs cenu struktūras ietver neierobežotu produktu skaitu, neierobežotu failu glabāšanu, tiešsaistes atbalstu, drošu izrakstīšanos, krājumu pārvaldību, pasūtījumu manuālu izveidi, kuponus, vairākas maksājuma iespējas un produktu variantus.

Volusion ietver arī pielāgotu uzņēmuma līmeni, kas ļauj uzlabot pielāgojamību.

Domas par populārākajiem e-komercijas veidotājiem

Papildus sešiem šeit aprakstītajiem variantiem ir vēl vairāk iespēju. Runājot par to, jūs to patiešām varat sašaurināt līdz trim iespējām: Shopify, Wix un WooCommerce.

3 e-komercijas platformasIzmantojiet Shopify, ja nopietni domājat palielināt tiešsaistes biznesu un varat atļauties cenu zīmi. Shopify padara visu vieglāku un rūpējas par visām galvassāpēm, kas rodas, palielinoties e-komercijas biznesam.

Wix būtu jūsu izvēle, ja vēlaties izveidot skaistu vietni un pārdot mazāk nekā piecus produktus. Arī Shopify to var izdarīt, taču Wix ir vienkāršāks un lētāks. Tam trūkst daudz e-komercijas funkcionalitātes, taču, ja jūs par to neuztraucaties, tas ir ideāls.

WooCommerce ir domāta cilvēkiem, kuri vēlas uzzināt visu par e-komercijas vietnes palielināšanu. Izmantojot WooCommerce, ir daudz noderīgu iespēju, taču jums viss jāizdomā pats. WooCommerce var būt vienkārša, ja savieno pārī ar emuāru un dažiem produktiem, bet, ja vēlaties to izaudzināt par apjomīgu veikalu, jums būs jāzina savs ceļš ap WordPress..

Būtībā jums ir jāizdomā, kāda veida veikalu jūs vēlaties izveidot, un jāizvēlas starp šīm trim iespējām. Shopify apmierina visas iespējas, tāpēc, ja vēlaties, lai jums pasaka, ko izvēlēties, izvēlieties Shopify.

Bieži uzdotie jautājumi – citi jautājumi par labākajiem e-komercijas veidotājiem Kanādā

Kāda ir labākā e-komercijas platforma jauniem uzņēmumiem?

Ja jūs pārdodat vairākus produktus, iegādājieties Shopify, ja vēlaties. Ja statiska vietne (vietne, kurā ir tikai informācija) ir tā, ko vēlaties, tad izlasiet, lūdzu, skatiet mūsu labāko tīmekļa mitinātāju rakstu.

Kā par digitālajām lejupielādēm?

Shopify lieliski darbojas digitālajā lejupielādē. Viņiem ir virkne funkciju un arī lietotnes, kas palīdz veikt atkārtotus maksājumus.

ECom: Kas darbojas kravas piegādes gadījumā?

Es vēlreiz ieteiktu Shopify, jo viņiem ir plaukstošs lietotņu tirgus un integrācija ar Oberlo un citu krājumu pārvaldības programmatūru.

Kas der vairumtirdzniecībai?

Ja meklējat vienkāršu risinājumu, BigCommerce piedāvā visu nepieciešamo. Cenas ir nedaudz lētākas, un jums ir tāda pati integrācija kā citās platformās.

Mazo uzņēmumu eCom platforma

Shopify ir labākā platforma e-komercijai. Tas ir paredzēts uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas visu, kas viņiem ir pa rokai, ar plaukstošu tiešsaistes kopienu.

Kāds ietvars ir vislabākais e-komercijas vietnēm?

Labākais ietvars ir Shopify. Programmatūrai ir viss, kas ļauj jums izveidot e-komercijas vietni pēc iespējas lielākam augstumam, kā arī vienkārši vadīt nelielu veikaliņu.

Kā es varu izveidot tiešsaistes veikalu bez maksas?

Vienīgā 100% bezmaksas iespēja būtu izveidot Wix vietni bez pielāgota domēna. Wix ir bezmaksas versija, taču jūsu domēna nosaukumam būs šāds formāts: username.wixsite.com/siteaddress.

Kas ir visvieglāk lietojamais e-komercijas vietņu veidotājs?

Vienkāršākais e-komercijas vietņu veidotājs, kas faktiski izveido vietni, ir Squarespace. Tomēr ar šo sākotnējo vieglumu nāk e-komercijas funkcionalitātes ilgtermiņa upuri. Labākais viegluma un funkcionalitātes sajaukums ir Shopify.

Kas ir lētākā e-komercijas platforma?

Lētākā e-komercijas platforma, kas jāuzsāk, ir WooCommerce. WooCommerce WordPress var izmantot bez maksas. WordPress vietnes iestatīšana, izmantojot WooCommerce, hostinga vietnē var tikt veikta par trim dolāriem mēnesī.

Kas man ir nepieciešams, lai sāktu tiešsaistes veikalu?

Viss, kas jums jādara, ir izdomāt produktu, kuru vēlaties pārdot, pēc tam noformējiet vietni. Pakalpojumu, piemēram, Shopify un citu e-komercijas platformu, pārbaude ir laba vieta, kur sākt.

Kura e-komercijas platforma ir vispiemērotākā SEO?

WooCommerce ir labākais risinājums, jo to izmanto WordPress. WordPress ir vislabākās SEO iespējas. Ja vēlaties kaut ko vieglāku – Shopify un BigCommerce piedāvā lietotnes un emuāru veidošanas iespējas SEO.

Atsauces un attēla kredītpunkti:

  • Indiamart.com
  • Shopify.com
  • CanStockPhoto.com
  • Vietne TrendSoft.co
  • TeamOnTwikkeling.net

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector