BigCarteli ülevaade – kunstniku valik

Kunstniku või loojana on raske välja mõelda, millist e-kaubanduse platvormi peaksite kasutama – BigCartel, Shopify või mõni muu valik?


nägema ei teaKunsti loomine on üks asi. Mis juhtub, kui soovite seda veebis müüa? Te ei soovi, et veebipoe esteetiline stiil eemaldaks teie kaunist, funky või vägivaldse loomingu.

Seda ei saa lihtsalt kuskil müüa.

Artsy tooted väärivad müügi hõlbustamiseks kunstilist vitriini. E-kaubanduse platvormi kasutamine, mis teenindab üldsust, võib olla üle jõu käiv, segane ja ebavajalik.

BigCartel astub sisse ja teeb kaunite toodete tutvustamise lihtsaks ja lõbusaks.

TLDR;

BigCartel on e-kaubanduse platvorm, mis on mõeldud kunstnikele ja loojatele. See sobib hästi sellesse magusasse kohta, et pole vaja kõiki funktsioone Shopify kuid vajavad rohkemat kui Wix või ruut e-kaubanduse pakkumised.

See aspekt, mille BigCartel tõeliselt naelutab, on toodete vitriini loomine. BigCarteli pakutav veebisaidi kujundus hõlmab kõiki tooteid, mida müüakse.

See on suurepärane võimalus, mis võimaldab kunstnikel ja loojatel leida soovitud poodi. BigCartel pakub piiratud võimalustega tasuta paketti, mis võimaldab kõigil enne tasulisele paketile üleviimist näha, kas see teenus teile meeldib.

Plussid

BigCarteli konkreetsed plussid on olulisemad kui teise konkreetsed plussid suurepärased veebisaitide ehitajad oleme varem läbi vaadanud. BigCartel on nišiteenus – kui plussid räägivad teile, siis elate tõenäoliselt selles nišis.

Hinnakujundus

Kuna BigCartelil on piiratud funktsioonid ja minimalism on esteetilise disaini peamine eesmärk nad ei saanud oma teenuseid sama hinnaga maksta nagu ettevõte, nagu Shopify.

Lisateavet leiate allolevast hinna jaotisest, kuid nende plaanide ainus eristaja on see, kui palju tooteid saate korraga müüa.

Ilmselt see sobib kunstnikule, kellel on 500 maali, mida nad tahavad müüa. Valdava enamuse BigCarteli sihtturu jaoks on nende hindade viis atraktiivne. Kui müüte korraga ainult 7 toodet, on teie veebisaidi arve võimalikult madal.

Loodud kunstnikele

BigCarteli mõte on pöörduda kunstnike poole. Kõik ettevõtte pakutavad teemad on mõeldud kaunite toodete tutvustamiseks. Kõik parimad BigCarteli disaininäited on minimalistlikud ja tutvustavad täielikult esteetiliselt meeldivaid tooteid, mida nende kliendid müüvad.

thegoodtwini töölauale

Ülaltoodud näites müüakse lihtsalt märkmikke, kuid nagu näete, on tooted peamised. Veebisaidi kujundus on äärmuseni minimalistlik. See sobib kunstnikele, kuna lisateave lisaks toote väljanägemisele on ebaoluline.

See, kui lihtne teenus on kasutada ja seadistamise aeg on väga madalal tasemel, on olemas oma kunsti ja toodete kallal töötamiseks on jäänud palju aega.

Lihtne kasutada

BigCarteli minimalistlik olemus on turul üks hõlpsamini kasutatavaid e-kaubanduse platvorme. BigCartel on mitte inimestele, kes tahavad hüpata e-kaubanduse vastikusse.

Suur-kartell-armatuurlaud

Nad esitavad teile lihtsa armatuurlaua, mis võimaldab teil täita mõnda erinevat ülesannet. Kõrgetasemeline kohandatavus ei ole BigCarteli mängu nimi ja see pakub lihtsusest huvitatud inimestele suurepäraseid kasutajaliideseid

Ka muid teenuseid on lihtne kasutada, kuid BigCartel võib selles kategoorias võita. Ajasin ennast, ma saan BigCartelil pooleldi korraliku välimusega veebisaidi, kus on viis toodet 18 minutit ja 47 sekundit.

Ilmselt pole oma aja võtmisel midagi halba. Ma ütlen lihtsalt – te ei pea kindlasti omama ja võib ikkagi omada üsna hea väljanägemisega veebisaiti.

Miinused

Pole skaleeritav

Oleks väga ime, kui torgiksite oma väikese kunstipoodiga BigCartelil ja läheksite mingil põhjusel viiruseks. Sooviksite oma ettevõtet laiendada, kuna raha hakkaks sisse minema. Probleem on selles BigCartelil pole selle jaoks funktsionaalsust. Kindlasti peaksite seda tegema minna üle teisele teenusele.

Ma arvan, et selle poodiga suureks löömine pole suur probleem. Probleem on selles, et kui te seda teete, soovite tõenäoliselt minna üle teisele e-kaubanduse lahendusele.

Ka hiiglasliku tootekogu olemasolu ja selle suuruse suurendamine ei toimi BigCartelil nii hästi. Nende hind põhineb sellel, kui palju tooteid teil on ja nad piiravad toodete arvu 300-ga. 300 toodet tähendab, et teil oleks absurdselt suur tootekataloog. Tõenäoliselt soovitaksin kõigil, kellel on nii palju tooteid, niikuinii tähe alla viia.

Piiratud funktsioonid ja integratsioon

BigCarteli minimalistliku olemuse tõttu puuduvad neil olemuselt mõned funktsioonid, mida parimad e-poe platvormid sisaldavad. Funktsioonid nagu nende maksu arvutamise tööriist jätke palju soovida ja saatekulud saab seada ainult a ühtne tariif.

BigCartelil on vähe integratsioone, kuid nende arv on väike, eriti kui võrrelda sellist teenust nagu Shopify – mida on tuhandeid.

Asi on selles – on ilmne, et see on kavandatud. BigCartel pole selgelt huvitatud laia turu teenimisest. Nad tahavad lihtsalt, et loojad ja kunstnikud kasutaksid oma loomingu ja kunsti tutvustamiseks nende teenust.

Selles lähenemisviisis pole midagi tõeliselt viga, see tähendab lihtsalt seda, et kõik sellised teenused nagu integratsiooniteenused, nagu Shopify, pole saadaval ja integreeritavad.

Teie poe ehitamine

Poe seadistamine on sama lihtne kui BigCartelil. Selles pole sõna otseses mõttes midagi segaset ega rasket ning seadistamine peaks võtma vähem kui tund isegi kui soovite tõesti oma aega võtta. Nagu ma juba varem mainisin, ehitasin Kanadas okei poe alla 20 minuti.

Kuidas see töötab

Kohe pärast konto loomist ilmub teie ette lihtne seadistusliides. Kui miski segab teid või tekitab probleeme, leiate abi abikeskusest või pöörduge klienditoe poole.

suure kartelli lisamise leht

Pärast installimisliidesega mõne sammu läbimist on järgmine asi, mida näete armatuurlaud (näidatud plusside jaotises). Järgmine samm on lihtsalt lisage tooteid ja kujundage oma kauplus – mõlemad on samm-sammult ja äärmiselt lihtsad.

Teemad

BigCartelil on praegu viisteist teemat. Kõik need on minimalistlikud ja keskenduvad toodetele rohkem kui veebisaidi tegelikule kujundusele.

Suurte kartellide teemad

Neid kõiki on lihtne redigeerida ja neist saab näidata suuri fotosid. Teemasid on tohutult lihtne manipuleerida ja luua ilus viis toodete esitlemiseks.

Probleem ilmneb siis, kui soovitakse rohkem kohandamist. Peate ise kodeerima või palkama kellegi, kes seda teie eest teeks. Kui see on midagi, mida soovite teha, pole BigCartelil teie jaoks niikuinii suurt valikut.

On ka kolmandate osapoolte teemasid, kuid enamus neist on põhimõtteliselt see, mida saate BigCartelil endal saada ja millel ei pruugi olla samal tasemel tuge ega mobiili optimeerimist..

e-kaubanduse funktsioonid

Võimed

Parim viis BigCarteli võimete kirjeldamiseks on öelda, et see on võimeline selleks, milleks ta võimeline on. Mida see teeb – see teeb hästi.

BigCartelil on suurepärane SEO tööriist mis võib veenduda, et te ei pane toime massiivseid SEO faux passe. Samuti võimaldab see teil luua sooduskoode ja võimaldab teil hallata oma Facebooki poodi.

Lisaks on BigCartelil mobiilirakendus, mis tähendab, et saate oma poodi hallata liikvel olles.

Integratsioonid

Ei ole üllatus, et BigCartelil pole hullu integratsiooni. Hea on see neil on kõik vajalikud olemas ja need kõik on kvaliteetsed.

BigCarteli funktsioonides on sellised integratsioonid nagu Facebook Store, Google Analytics, LiveChat, Printful, MailChimp, Art Of Where ja käputäis teisi.

Mobiili optimeerimine

Kõik BigCarteli teemad on täielikult mobiilile optimeeritud. See tähendab, et te ei pea oma poe jaoks looma kahte eraldi kujundust, mida inimesed arvutis näevad ja millele üks inimene oma telefonist juurde pääseb.

bigcartel iosidele

Mobiilikujundused on sama napisõnalised kui traditsioonilised kujundused ja muudavad mobiilse ostmise kogemuse tulevastele klientidele imeliseks.

Siin on teie jaoks kaks lõbusat e-kaubanduse veebisaidi statistikat:

  • Ainuüksi kehvast mobiilikujundusest piisab, kui 57% Interneti-kasutajatest ei soovita teie ettevõtet kaaslastele.
  • Peaaegu 80% tarbijatest lõpetab teie veebisaidiga suhtlemise, kui mobiilne veebisait kuvatakse ebamugavalt.

Klienditugi

BigCartelil on reageeriv ja abivalmis klienditugi. Oma veebisaidi meeskonna lehel tutvustavad nad isegi kõiki oma klienditoe esindajaid – mis tähendab, et neil tegelikult on eelistatud klienditugi.

Küsimus on selles, et toetus on mitte 24/7 ning neil pole telefoni ega vestluse tuge. Minu lemmik viis tugimeeskonnaga kontakteerumiseks on vestluse kaudu ja selle mittetegemine on omamoodi põrutaja.

Neil on ka abikeskus, mis hõlmab enamikku probleemidest, mis teenuse kasutamisel tekkida võivad.

bigcarteli tugi

See on jaotatud erinevateks osadeks – nagu ülaltoodud põhiosade osa. Igas jaotises on toodud lihtsad juhised veebisaidi koostaja kõigi aspektide kasutamiseks.

Hinnakujundus

BigCartel käsitleb hinnastamist suhteliselt erinevalt kõigist teistest headest turul pakutavatest võimalustest. Seda saab kasutada nii teie eeliseks kui ka puuduseks.

Kõigi tasuliste plaanide korral on iga funktsioon saadaval igale kliendile. Ainus erinevus on toodete arv, mida saate müüa. Kui plaanite igavesti müüa ainult alla 20 toote – BigCartel on hämmastav odav võimalus.

Ettevõte pakub ka tasuta kuldplaani, mis võimaldab kõigil BigCarteli proovida. Tasuta plaan võimaldab teil üles laadida kuni 5 toodet ja sellel on piiratud funktsioonid. Hea mõte oleks proovige tasuta plaani ja siis täiendage, kui soovite, et see teile meeldib.

Järeldus

BigCartel peaks olema teie e-kaubanduse valik, kui olete kunstnik või midagi sarnast kunstnikule ja otsite lihtsat viisi oma toodete müümiseks oma veebisaidil – mitte Etsy.

Seal on peaaegu puudub õppimiskõver ja teil võib olla toimiv veebisait, mis tutvustab teie tooted umbes 30 minutiga.

Shopify on hämmastav e-poe platvorm ja meie kõige soovitatavam e-poe platvorm, kuid BigCartel üllatas meid sellega tõestades, kui head nad on nende sihtturu teenindamisel.

Kui te mõtlete: „Miks ma ei saaks tuhat toodet müüa? Mis juhtub 6 kuu pärast? ”, Siis võiksite tutvuda meie ülevaatega Wix vs WordPress elujõulisema lahenduse jaoks.

KKK

Kas BigCartel on tasuta?

BigCartel pakub tasuta paketti, mis võimaldab teil kasutada piiratud funktsioone ja müüa kuni viit toodet. See sobib suurepäraselt teenuse proovimiseks enne täiendamist.

Kas Shopify on parem kui BigCartel?

Ühe sõnaga – jah. Kahe sõnaga – see sõltub. Shopify on parim valik enamiku inimeste jaoks, kes soovivad e-poe pood üles ehitada. BigCartel on fantastiline alternatiiv inimestele, kes soovivad oma kunstitooteid näidata oma veebiruumis ega soovi süveneda e-kaubandusse.

Mida teeb BigCartel??

BigCartel on e-poe platvorm. Nende eesmärk on teenindada oma kunsti müüvaid kunstnikke ja kunstitooteid müüvaid väikeseid kaubamärke.

Kas BigCartel võtab lõike??

Stripe’i ja PayPaliga on krediitkaardiga töötlemise tasud, kuid BigCartel võtab ainult kuutasu – tehingutasusid ei võeta.

Kuidas triibumakse töötab??

Triibu on ülilihtne kasutada. Teil on vaja ainult luua konto ja sisestada oma pangakonto andmed. Kui keegi sinult Stripe’i vahendusel midagi ostab, makstakse raha lihtsalt otse teie pangakontole.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector