BigCartel apskats – mākslinieka izvēle

Kā māksliniekam vai veidotājam ir grūti saprast, kura ir e-komercijas platforma, kuru jums vajadzētu izmantot – BigCartel, Shopify vai kāda no citām iespējām?


nezināt zinātMākslas radīšana ir viena lieta. Kas notiek, ja vēlaties to pārdot tiešsaistē? Jūs nevēlaties, lai jūsu tiešsaistes veikala estētika aizkavētu jūsu skaisto, bailīgo vai vardarbīgo darbu.

To nevar vienkārši pārdot jebkur.

Artsy produkti ir pelnījuši māksliniecisku vitrīnu, lai atvieglotu pārdošanu. Izmantojot e-komercijas platformu, kas apkalpo plašo pūli, var būt milzīgi, mulsinoši un nevajadzīgi.

BigCartel piesakās un padara skaistu produktu demonstrēšanu vienkāršu un jautru.

TLDR;

BigCartel ir e-komercijas platforma, kas paredzēta māksliniekiem un radītājiem. Tas der tieši saldajā vietā, kad nav nepieciešama visa Shopify bet vajag vairāk nekā Wix vai kvadrāts piedāvājumi e-komercijai.

Aspekts, kuru BigCartel patiesi naglo produktu vitrīnas izveidošana. Vietnes dizains, ko piedāvā BigCartel, attiecas uz visiem produktiem, kas tiek pārdoti.

Šī ir lieliska iespēja, kas ļauj māksliniekiem un radītājiem atrast veikalu, kuru viņi vēlas. BigCartel piedāvā bezmaksas plānu ar ierobežotām funkcijām, kas ļauj ikvienam redzēt, vai pakalpojums viņiem patīk pirms jaunināšanas uz apmaksātu plānu.

Plusi

Konkrētie BigCartel plusi ir svarīgāki nekā otra īpašie plusi lieliski vietņu veidotāji mēs esam pārskatījuši iepriekš. BigCartel ir nišas pakalpojums – ja plusi runā ar jums, tad jūs, iespējams, dzīvojat šajā nišā.

Cenu noteikšana

Tā kā BigCartel ir ierobežotas iespējas un minimālisms ir dizaina estētikas galvenais mērķis viņi nevarēja noteikt savus pakalpojumus tādā pašā veidā, kā to dara tāds uzņēmums kā Shopify.

Sīkāku informāciju var atrast cenu sadaļas zemāk, bet vienīgais viņu plānu atšķirējs ir tas, cik daudz produktu jūs varat pārdot uzreiz.

Acīmredzot tas māksliniekam ir 500 gleznas, ko viņi vēlas pārdot. Lielākajai daļai BigCartel mērķa tirgus cenas ir pievilcīgas. Ja vienlaikus pārdodat tikai 7 produktus, jūsu vietnes rēķins būs zems, cik tas var būt.

Izgatavots māksliniekiem

Viss BigCartel mērķis ir pievilināt māksliniecisko pūli. Visas uzņēmuma piedāvātās tēmas ir paredzētas skaistu produktu demonstrēšanai. Visi labākie BigCartel dizaina piemēri ir minimālistiski un pilnībā parāda estētiski patīkamus produktus, kurus pārdod viņu klienti.

thegoodtwin darbvirsma

Iepriekš minētajā piemērā tiek pārdoti tikai piezīmju bloki, bet, kā redzat, produkti ir galvenā iezīme. Vietnes dizains ir minimālistisks līdz galējībai. Tas ir piemērots māksliniekiem, jo ​​vairāk informācijas, nevis tikai tā, kā izskatās produkts, nav nozīmes.

Pakalpojuma lietošana ir vienkārša un iestatīšanas laiks atrodas ļoti zemā līmenī atlicis daudz laika, lai strādātu pie savas mākslas un izstrādājumiem.

Viegli izmantot

BigCartel minimālisma raksturs rada vienu no tirgū visvienkāršāk lietojamām e-komercijas platformām. BigCartel ir nav paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas iejusties elektroniskās komercijas nejaukās kaislībās.

Lielkarteļa informācijas panelis

Viņi piedāvā jums vienkāršu informācijas paneli, kas ļauj veikt dažus dažādus uzdevumus. Augsta līmeņa pielāgojamība nav šīs spēles nosaukums ar BigCartel, un tā ir lieliska saskarne cilvēkiem, kurus interesē vienkāršība

Arī citus pakalpojumus ir ērti lietot, taču BigCartel faktiski var uzvarēt šajā kategorijā vainagu. Es noregulēju sevi, un es varu nokļūt pusceļā pienācīga izskata vietnē BigCartel ar pieciem produktiem iekšā 18 minūtes un 47 sekundes.

Acīmredzot nav ko ļaunu veltīt savam laikam. Es tikai saku – jums noteikti nav jābūt un joprojām var būt diezgan laba izskata vietne.

Mīnusi

Nav mērogojams

Būtu ļoti grūti ielekt kopā ar savu mazo mākslīgo veikalu BigCartel un pēc tam kādu iemeslu dēļ pāriet vīrusos. Jūs vēlaties mainīt savu biznesu, jo nauda ieplūdīs. Problēma ir tā BigCartel tam nav funkcionalitātes. Jums tas noteikti būtu jādara pārslēgties uz citu pakalpojumu.

Es domāju, ka liela apjoma sasniegšana jūsu veikalā nav liela problēma. Problēma ir tā, ka, ja jūs to darīsit, jūs, iespējams, vēlēsities pārslēgties uz citu e-komercijas risinājumu.

Turklāt, ja jums ir milzīga produktu bibliotēka un tā mērogošana, BigCartel nedarbojas tik labi. Tās tiek noteiktas, pamatojoties uz to, cik daudz produktu jums ir tie nepārsniedz 300 produktus. Piešķirtie 300 produkti nozīmē, ka jums ir absurdi liels produktu katalogs. Droši vien es ieteiktu ikvienam, kam ir tik daudz produktu, jebkurā gadījumā to samazināt.

Ierobežotas iespējas un integrācija

Sakarā ar BigCartel minimālismu, tām parasti trūkst dažu funkciju, kuras ietver labākās e-komercijas platformas. Funkcijas, piemēram, viņu nodokļu aprēķināšanas rīks atstājiet daudz ko vēlamo, un nosūtīšanas maksu var noteikt tikai kā vienota nosūtīšanas likme.

BigCartel patiešām ir dažas integrācijas, taču to skaits ir mazs, it īpaši, salīdzinot ar pakalpojumu, piemēram, Shopify – kuram ir tūkstošiem.

Lieta ir tāda – ir acīmredzams, ka tas ir izstrādāts. BigCartel acīmredzami nav ieinteresēts apkalpot plašu tirgu. Viņi tikai vēlas, lai radītāji un mākslinieki izmantotu viņu pakalpojumus, lai demonstrētu savus darbus un mākslu.

Šai pieejai nav nekā patiesa, tas nozīmē tikai to, ka nebūs pieejamas visas funkcijas un integrācija tādiem pakalpojumiem kā Shopify..

Veikala veidošana

Veikala iestatīšana ir tikpat vienkārša kā BigCartel. Tajā burtiski nekas mulsinošs vai sarežģīts nav un iestatīšana jāveic mazāk nekā stundu pat ja jūs patiešām vēlaties pavadīt laiku. Kā jau iepriekš minēju, es uzcēlu labu veikalu mazāk nekā 20 minūtes.

Kā tas strādā

Tūlīt pēc konta izveides jums parādīsies vienkārša iestatīšanas saskarne. Ja kaut kas jūs mulsina vai rada grūtības, varat meklēt palīdzību palīdzības centrā vai sazināties ar klientu atbalsta dienestu.

liela karteļa pievienošanas lapa

Pēc dažu darbību veikšanas, izmantojot iestatīšanas saskarni, nākamais redzamais panelis (parādīts sadaļās plusi). Nākamais solis ir tikai līdz pievienot produktus un noformējiet savu veikalu – abi šie ir soli pa solim un ārkārtīgi viegli.

Motīvi

BigCartel šobrīd ir piecpadsmit tēmas. Visi no tiem ir minimālistiski un koncentrējas uz produktiem vairāk nekā uz faktisko vietnes dizainu.

Lielo karteļu tēmas

Katru no tiem ir viegli rediģēt un var parādīt lielus fotoattēlus. Tēmas ir ārkārtīgi viegli manipulējamas un rada skaistu veidu, kā attēlot produktus.

Problēma rodas, ja ir vēlama lielāka pielāgošana. Jums būs jāveic kaut kāda kodēšana vai jāalgo kāds, kas to izdarītu jūsu vietā. Ja tas ir kaut kas, ko jūs vēlētos darīt, BigCartel tomēr nav lielas jēgas kā izvēle jums.

Ir arī trešo pušu motīvi, taču vairums no tiem galvenokārt ir tie, kurus varat iegūt pašā BigCartel, un, iespējams, tiem nav tāda paša līmeņa atbalsta vai mobilo ierīču optimizācijas..

e-komercijas iespējas

Iespējas

Labākais veids, kā aprakstīt BigCartel iespējas, ir teikt, ka tas ir spējīgs uz to, ko spēj. Ko tas dara – tas labi izdodas.

BigCartel ir lielisks SEO rīks kas var pārliecināties, ka jūs neveicat apjomīgu SEO mākslīgo pastu. Tas arī ļauj jums izveidot atlaižu kodus un ļauj pārvaldīt savu Facebook veikalu.

Papildus tam BigCartel ir mobila lietotne, kas nozīmē, ka varat pārvaldīt savu veikalu, atrodoties ceļā.

Integrācijas

Nav pārsteigums, ka BigCartel nav tik daudz integrēts. Laba lieta ir tā viņiem ir visi nepieciešamie un tie visi ir augstas kvalitātes.

BigCartel piedāvā tādas integrācijas kā Facebook Store, Google Analytics, LiveChat, Printful, MailChimp, Art Of Kur un nedaudzām citām.

Mobilo ierīču optimizācija

Visas BigCartel motīvi ir pilnībā optimizēti mobilajām ierīcēm. Tas nozīmē, ka jums nevajadzēs izveidot divus atsevišķus sava veikala dizainus, kurus cilvēki redzēs datorā un kuriem viens varēs piekļūt no sava tālruņa.

bigcartel ios

Mobilie dizaini ir tikpat nemanāmi kā tradicionālie, un nākamajiem klientiem padarīs mobilā iepirkšanās pieredzi vieglu.

Šeit ir divi jautri e-komercijas vietņu statistikas dati par jums:

  • Ar sliktu mobilo dizainu vien ir pietiekami, lai 57% interneta lietotāju neiesaka jūsu biznesu vienaudžiem.
  • Gandrīz 80% patērētāju pārtrauks sazināties ar jūsu vietni, ja mobilā vietne parādīsies neērti.

Klientu atbalsts

BigCartel ir atsaucīgs un izpalīdzīgs klientu atbalsts. Savas vietnes komandas lapā viņi pat demonstrē visus savus klientu atbalsta aģentus – tas nozīmē, ka viņiem tas tiešām ir prioritārs klientu atbalsts.

Jautājums ir par atbalstu nevis 24/7 un viņiem nav tālruņa vai tērzēšanas atbalsta. Mans mīļākais veids, kā sazināties ar atbalsta komandu, ir tērzēšana, un tā neesamība ir sava veida satriecoša.

Viņiem ir arī palīdzības centrs, kas aptver lielāko daļu problēmu, kas varētu rasties, izmantojot pakalpojumu.

bigcartel atbalsts

Tas ir sadalīts dažādās sadaļās, piemēram, iepriekš aprakstītajā pamatdaļā. Katrā sadaļā ir parādītas vienkāršas instrukcijas, kā izmantot katru vietnes veidotāja aspektu.

Cenu noteikšana

BigCartel rīkojas ar cenu noteikšanu salīdzinoši atšķirīgi no jebkuras citas labās iespējas tirgū. To var izmantot jūsu labā vai trūkumā.

Izmantojot visus apmaksātos plānus, katra funkcija ir pieejama katram klientam. Vienīgā atšķirība ir pārdoto produktu skaits. Ja mūžīgi plānojat pārdot tikai 20 produktus – BigCartel ir pārsteidzošs lēts variants.

Uzņēmums piedāvā arī bezmaksas zelta plānu, kas ļauj ikvienam izmēģināt BigCartel. Bezmaksas plāns ļauj augšupielādēt ne vairāk kā 5 produktus, un tam ir ierobežotas iespējas. Laba ideja būtu izmēģiniet bezmaksas plānu un pēc tam jauniniet, ja nolemjat, ka jums tas patīk.

Secinājums

BigCartel vajadzētu būt jūsu e-komercijas izvēlei, ja esat mākslinieks vai kaut kas līdzīgs māksliniekam un jūs meklējat vienkāršu veidu, kā pārdot savus produktus savā vietnē – nevis Etsy.

Tur ir gandrīz nav mācīšanās līknes un jums var būt funkcionāla vietne, kas demonstrē jūsu vietni produkti aptuveni 30 minūtēs.

Shopify ir pārsteidzoša e-komercijas platforma un mūsu visvairāk ieteiktā e-komercijas platforma, taču BigCartel mūs pārsteidza pierādot, cik labi viņi ir apkalpojot viņu mērķa tirgu.

Ja jūs domājat: “Kāpēc es nevaru pārdot tūkstoš produktu? Kas notiek 6 mēnešus pēc šī brīža? ”, Pēc tam jūs varētu vēlēties apskatīt mūsu pārskatu par Wix vs WordPress dzīvotspējīgākam risinājumam.

BUJ

Vai BigCartel nav pieejams?

BigCartel piedāvā bezmaksas plānu, kas ļauj izmantot ierobežotas iespējas un pārdot ne vairāk kā piecus produktus. Tas ir lieliski piemērots, lai izmēģinātu pakalpojumu pirms jaunināšanas.

Vai Shopify ir labāks par BigCartel?

Vienvārdsakot – jā. Divos vārdos – tas ir atkarīgs. Shopify ir labākā izvēle lielākajai daļai cilvēku, kuri vēlas izveidot e-komercijas veikalu. BigCartel ir fantastiska alternatīva cilvēkiem, kuri vēlas demonstrēt savus mākslinieciskos produktus savā tiešsaistes telpā un nevēlas dziļi ienirt e-komercijā.

Ko dara BigCartel??

BigCartel ir e-komercijas platforma. To mērķis ir apkalpot māksliniekus, kas pārdod savu mākslu, un mazos zīmolus, kas pārdod mākslas produktus.

Vai BigCartel veic samazinājumu??

Ar Stripe un PayPal ir jāmaksā par kredītkaršu apstrādi, bet BigCartel iekasē tikai ikmēneša maksu – nekādas transakcijas maksas.

Kā darbojas strīpas maksājums??

Stripe ir ļoti ērti lietojama. Viss, kas jums jādara, ir izveidot kontu un ievietot savā bankas kontā informāciju. Kad kāds no jums kaut ko pērk, izmantojot Stripe, nauda tiek iemaksāta tieši jūsu bankas kontā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector