Recenze Bluehost (2020)

Není divu, proč se nás tolik lidí ptá na Bluehosta.


Kdykoli je hostitelská společnost výslovně doporučena společností WordPress.org, můžete pravděpodobně předpokládat, že se vyplatí vyzkoušet.

Obzvláště, když si uvědomíte, že WordPress má větší moc, ohhh polovina webových stránek na internetu…

logo bluehost

Přestože Bluehostův souhlas s WordPress hovoří o popularitě služby, mezi námi jsou lidé, kteří chtějí vědět, zda je tato popularita skutečně zasloužena.

Používá Bluehost jednoduše Kardashian Effect (skvělý marketing s téměř nulovou skutečnou hodnotou) k prodeji subpar hostingové služby?

… Nebo jsou ve skutečnosti jedním ze tří největších hostitelů na dnešním trhu?

Studna…

Musíte to jen číst, abyste to zjistili. ��

Stručná historie všeho – vydání Bluehost

V roce 1996, během éry vytáčeného připojení k internetu (když dinosauři procházeli zeměmi a stále můžete najít dobrou hudbu v rádiu), malý tým důvtipných vývojářů a techniků založil Bluehost v Provo v Utahu.

V té době to nevěděli, ale během 2 desetiletí by jejich malinký malý startér vyrostl v jednu z nich největší hosting Behemoths na planetě, zaměstnávají více než 750 osob a zodpovídají za napájení více než 2 000 000 webových stránek po celém světě.

Doporučeno všemi od WordPressu po Pat Flynn o inteligentním pasivním příjmu Johnovi Lee Dumasovi z podnikatele v ohni (a téměř každému jinému online podnikateli venku), Bluehost se stal synonymem pro webhosting a skutečně se stal světová webhostingová služba typu go-to.

… Což společnosti skutečně přineslo nespravedlivou výhodu.

Věc, která Bluehosta odlišuje od ostatních top webhostingové společnosti zkontrolovali jsme, že web není jen služba (což je přibližně stejně jako u hostgator a siteGround). Spíše je to skutečnost, že velikost společnosti a nebývalý růst jim umožnily nabízet své služby za tak neuvěřitelně nízkou cenu.

Pojďme se podívat na některé z plánů, které nabízejí, abyste viděli, co tím myslím …

VLASTNOSTI PLÁNU: Co můžete očekávat

1. IT’S Dirt Cheap

Pojďme si to hned teď vymyslet … Bluehost je levný. Jako špína-šílený-levný.

S plány začínají již od 2,95 $ / měsíc, Bluehost umožňuje hostovat malé webové stránky (které získají méně než 20 000 návštěvníků / měsíc) za – doslova – stejnou cenu jako káva Venti Iced Coffee od Starbucks.

Né vážně

2. Spousta plánů na výběr

Bez ohledu na to, co vy nebo vaše podnikání potřebujete, Bluehost vás kryje. Můžete si vybrat ze sdílených, VPS, dedikovaných, cloudových serverů a hostování WordPress, aby vyhověli všem požadavkům, kterým musíte čelit.

Ať už chcete rozšířit další osmimístný obchod s eCommerce s tisíci produktů, podělit se o své názory na genderovou politiku a Jordan Peterson, nebo spustit obří firemní web, který generuje miliony zhlédnutí měsíčně, Bluehost má alespoň jeden plán, který získá přesně to, co potřebujete.

3. Neomezená šířka pásma & 100 účtů EMAIL

Jo. Neomezená šířka pásma. Už se nemusíte obávat zhroucení vašeho webu v důsledku virového článku, který jste nedávno zveřejnili. Bude dobré jít skoro navždy.

Pokud jde o e-mail, startovací plány Bluehostu zahrnují neuvěřitelných 100 účtů (což by mělo stačit pro všechny, kteří ukládají velké společnosti) a můžete upgradovat na neomezený počet účtů pomocí plánu Plus nebo Business Pro.

Naproti tomu většina dalších levných hostitelů nabízí někde v rozsahu nula až tři e-mailové účty zdarma.

4. Velká rychlost provozu a zatížení

Ačkoli Bluehost není nutně  nejrychlejší nebo nejspolehlivější hostingová služba na trhu (záleží však na tom, koho se zeptáte), je to hned u nejlepších psů.

A za cenu, kterou zaplatíte, bude těžké najít jakoukoli hostingovou službu, která by tato čísla porazila.

Bluehost-Up-time-History

5. Marketingové „bonusy“ společnosti Bluehost

Podívejte se, 99,99% z „bonusů zdarma“, které získáte s čímkoli, co si koupíte na internetu, je to všechno je zaručeno, že se jedná o marketingový trik navrženy tak, aby vás posunuly přes okraj, abyste si koupili hlavní produkt.

Ale musím říct, bezplatné reklamní kredity ve výši 200 $ (pro Google, Bing a Twitter) nabízené společností Bluehost není nic, na co by bylo možné se zaměřit. Pokud jste důvtipný obchodník, stačí vám počáteční rozpočet, abyste dosáhli rychlého zisku a znovu jej investovali zpět do růstu svého publika.

6. Skvělý cPanel

Podle našeho týmu zkušených webhostingových know-it-alls je přesně 99,87% cPanelů implementovaných vaší průměrnou hostingovou společností úplně stejné. ��

Ale Bluehost udělal pár šikovných drobných vylepšení a upgradů, aby jejich verze ještě jednodušší pro nováčky na webu.

A to je skutečný prodejní bod Bluehostu. Umožňují úplným nováčkům rychle a efektivně vytvářet skutečné webové stránky (které mohou generovat skutečné zisky) pro haléře na dolaru.

Vaše babička by pravděpodobně mohla použít tento cPanel…

Čas do členění Ceny a plány společnosti Bluehost

Než budu pokračovat v této recenzi, je důležité, abyste tomu rozuměli který hostingová služba je pro vás ta pravá.

Nechcete utrácet peníze za služby, které nebudete používat, ale také nechcete procházet problémy spojené s migrací a upgradem služby, pokud zjistíte, že existuje kritická funkce (nebo 10), že vaše současná úroveň hostingu nenabízí.

SHARED HOSTING (Pravděpodobně to pravé pro vás)

Přemýšlejte o sdíleném hostingu, jako je pronájem nového sladkého padu s několika přáteli. Až na to, že v tomto případě pronajímáte serverový prostor spolu s desítkami (možná i stovkami) cizinců na internetu. �� ��

Ale nenechte se to vyděsit … Stejně jako jste si pravděpodobně pronajali byt se spolubydlícím, abyste ušetřili peníze, sdílený hosting umožňuje společnosti Bluehost udržet náklady na váš hosting neuvěřitelně nízké.

Tento styl sdílení zdrojů je ideální pro jednotlivce, kteří právě začínají ve světě vlastnictví webových stránek, a je ideálním místem, kde začít, pokud hledáte spuštění malé firmy, blogu nebo elektronického obchodu..

Nevýhodou tohoto plánu hostování je, že dopravní špička z JAKÉKOLI hostovaných webů může ztěžovat přístup k dalším webům na serveru..

Stejně jako byste se jen těžko dostali do kuchyně, pokud váš spolubydlící pozval přes 50 jeho nejlepších přátel, budete mít těžký přístup vaše pokud na kterémkoli z ostatních serverů na vašem serveru dochází k neočekávaným skokům v jejich provozu.

Bluehost nabízí tyto tři různé plány pod sdíleným hostitelským deštníkem:

  • Startér: 7,99 $ / měsíc
  • Plus: 10,49 $ / měsíc (Starter + neomezený prostor a šířka pásma)
  • Podnikání Pro: 23,99 $ / měsíc (Starter + neomezený prostor a šířka pásma + pokročilé bezpečnostní funkce)

My testováno všechny tři úrovně před napsáním této recenze, a všichni vystupují zhruba na stejné úrovni. Pokud neočekáváte, že váš web bude v blízké budoucnosti vystaven jakémukoli vážnému napětí, je to určitě hostingový balíček pro vás.

VPS HOSTING

Pokud je sdílený hosting jako pronájem místa s několika přáteli, je hosting VPS jako upgrade na svůj vlastní byt.

Tento styl webhostingu, i když je stále umístěn na stejném fyzickém serveru, rozděluje serverový prostor mezi zákazníky, aby se zajistilo, že se již nemusíte starat o své otravné „spolubydlící“, kteří ukradnou veškerou vaši skvělou šířku pásma.

Ceny za tuto službu se liší od 30 do 120 $ / měsíc v závislosti na rychlosti zpracování a potřebném úložišti.

Pokud se váš web začíná rozrůstat a píšete občasný virový článek (nebo píseň), jedná se o službu, která je pro vás ta pravá.

DEDICATOVANÉ HOSTING

Pokud jste úspěšně vystudovali Little Leagues a nyní hrajete ve frigging MLB, pak budete potřebovat dedikovaný hosting..

Použití specializovaného hostitele je jako nákup vlastního domu. Budete mít svůj vlastní fyzicky samostatný server, který budete používat vy a jen vy. Tohle je pouze pokud máte extrémně vysoký provoz každý měsíc (jako 100 000 a více návštěvníků) nebo nesčetné množství funkcí a pokročilé průvodce webem, které přesahuje rámec toho, co může zvládnout služba VPS.

Počínaje $ 149,99 / měsíc, dedikovaný hosting společnosti Bluehost je rozhodně nejlepší možností na stole … Ale je to stále levnější než nákup specializované hostingové služby prostřednictvím jejich konkurenty.

HORSKÉ HOSTING

Bohužel, Bluehostova vláda jako nejdostupnější vysoce kvalitní hostingová služba skončila …

Zatímco všechny výše uvedené služby na seznamu jsou, zdaleka, nejlepší třesk pro vaše peníze, Bluehost vážně upustil míč, pokud jde o jejich WordPress hosting.

Při neuvěřitelných 25 $ / měsíc je Bluehost více než dvakrát tak drahý jako jejich nejbližší konkurent, SiteGround (který za srovnatelný hosting WordPress účtuje pouze 10 $ / měsíc).

Pokud chcete pouze hosting WordPress, určitě si budete chtít vybrat jiného poskytovatele než Bluehost. (Důrazně doporučit SiteGround.)

MODRÉ FUNKCE & Další bonusy:

ECOMMERCE

eCommerce: Kdykoli uslyším slovo „eCommerce“, Bluehost není úplně první společností, na kterou bych se obrátil o pomoc.

To však neznamená, že nejsou schopny zvládnout všechny vaše potřeby elektronického obchodu, pokud se rozhodnete jim důvěřovat svému sponzorství.

S balíčky elektronického obchodování společnosti Bluehost, získáte neomezenou šířku pásma a spoustu nákupních vozíků, ze kterých si můžete vybrat spolu s desítkami dalších funkcí, které zefektivní vaše online prodejní úsilí.

Jak již bylo řečeno, určitě najdete další společnosti, které vás mohou uvést do provozu hodně jednodušší než Bluehost (například… Shopify). Nicméně… Mnoho z vyšších hostitelů webového obchodu eCommerce vás může provozovat více než 30 $ / měsíc, a pokud jste právě na začátku, může to vypadat jako hodně.

Pokud tedy potřebujete jednoduchého a snadno použitelného hostitele eCommerce a stavitele stránek, Bluehost je ideální pro vaše potřeby.

BEZPEČNOSTNÍ

Se společnostmi všech velikostí, které trpí MASIVNÍMI narušením dat a hackováním Jurassic proporcí (Target a Equifax někdo?), Byste měli být nechtěni nechat bezpečnost vašeho webu na náhodě.

Naštěstí, Bluehost bere zabezpečení velmi vážně a nabízí i svým nejzákladnějším uživatelům tři vrstvy ochrany proti spamu, blokování funkcí IP adres a integraci CloudFlare jedním kliknutím.

(Poznámka: CloudFlare se může jevit jako neobvyklý marketingový bonus … Ale není to tak. To nebude moc. Díky rychlému a účinnému vypnutí všech příchozích útoků DDoS však bude váš web mnohem rychlejší a bezpečnější).

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

podpora chatu BluehostPokud jste si již někdy zakoupili webhosting, pak víte stejně dobře jako já, že se webhostingové odvětví drží naprosto směšného standardu zákaznických služeb … To znamená, že pro většinu webhostingů neexistuje žádný standard..

Ačkoli se to v posledních letech zlepšilo (myslím, že několik vedoucích pracovníků na úrovni C se konečně podívalo na účty společnosti na Twitteru), drtivá většina webhostingů na trhu míří v oblasti zákaznického servisu a tvrdě to klesají.

Jak se tedy Bluehost hromadí? K mému překvapení … Opravdu sakra dobře. Bluehost nabízí fantastický 24/7 živá podpora s call centry nacházejícími se v USA a obsluhovanými jednotlivci, kteří mohou mluvit soudržnou angličtinou! (Jaký nový nápad).

Většina zástupců je navíc přátelská, zdvořilá a efektivní. V jednu chvíli byla zástupce služby tak milá, že jsem předpokládal, že HAD pocházela z Kanady a ne z USA (soorry sousedy) ��)

Shrnutí této recenze: Bluehost = PERFECT FOR NEWBIES

Celkově vzato, Bluehost je perfektní webhostingová služba pro každého, kdo začíná svůj první web nebo blog.

Jsou to skvělá „startovací“ společnost pro ty z vás, kteří nemají rozpočet, aby investovali do dražších služeb, jako je SiteGround, a nabízejí velkou hodnotu za cenu, kterou platíte.

Bude těžké najít další přátelský, spolehlivý a efektivní webhosting pro začátečníky na trhu za cenu, kterou účtují, a Bluehost určitě získal naši pečeť schválení. ��

Mohlo by se vám také líbit:

  • Nejlepší webový tvůrce

Reference a obrazové kredity:

  • CriticThoughts.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector