Bluehost pārskats (2020. gads)

Tas nav pārsteigums, kāpēc tik daudzi cilvēki mums jautā par Bluehost.


Jebkurā laikā, kad WordPress.org ir skaidri ieteicis mitināšanas uzņēmumu, jūs droši vien varat pieņemt, ka ir vērts to pārbaudīt.

It īpaši, ja ņemat vērā, ka WordPress pilnvaras pārsniedz, ohhh puse no vietnēm internetā …

bluehost logo

Lai gan Bluehost apstiprinātais WordPress apstiprinājums norāda uz pakalpojuma popularitāti, starp mums ir tādi, kuri vēlas uzzināt, vai šī popularitāte tiešām ir pelnījusi vai nē.

Vai Bluehost vienkārši izmanto Kardashian Effect (lielisks mārketings ar gandrīz nulles reālo vērtību), lai pārdotu Subpar hostinga pakalpojumu?

… Vai arī viņi faktiski ir vieni no trim galvenajiem saimniekiem šodien tirgū?

Nu…

Lai uzzinātu, jums būs tikai jāturpina lasīt. ��

Īsa visa vēsture – Bluehost Edition

1996. gadā iezvanītā interneta laikmetā (kad dinozauri klejoja zemes un radio jūs joprojām varēja atrast labu mūziku) neliela lietpratēju izstrādātāju un tehniķu komanda nodibināja Bluehost Provo, Jūtas štatā..

Viņi tolaik nezināja, bet 2 gadu desmitu laikā viņu mazā palaišana pārtaps par vienu no lielākais hostings Behemoths uz planētas, nodarbina vairāk nekā 750 cilvēkus un ir atbildīgs par vairāk nekā 2 000 000 vietņu nodrošināšanu visā pasaulē.

Iesaka visi, sākot no paša WordPress un beidzot ar Pat Flynn par viedo pasīvo ienākumu, Džons Lī Dumas no Entrepreneur on Fire (un gandrīz visi citi tiešsaistes uzņēmēji, kas tur darbojas), Bluehost ir kļuvis par tīmekļa mitināšanas sinonīmu un faktiski ir kļuvis pasaules mēroga tīmekļa mitināšanas pakalpojums.

… Kas uzņēmumam patiešām ir devis negodīgas priekšrocības.

Lieta, kas patiešām padara Bluehost atšķirīgu no otra top web hostinga uzņēmumiem mēs esam pārbaudījuši, ka vietne nav tikai pakalpojums (tas ir gandrīz vienāds ar HostGator un SiteGround). Drīzāk tas ir fakts, ka uzņēmuma lielums un nepieredzētā izaugsme ļāva viņiem piedāvāt savus pakalpojumus par tik neticami zemu cenu.

Apskatīsim dažus viņu piedāvātos plānus, lai jūs varētu redzēt, ko es domāju…

Plāna funkcijas: tas, ko jūs varat sagaidīt

1. IT’S Dirt Cheap

Ļaujiet mums to izdarīt tikai tagad … Bluehost ir lēts. Tāpat kā netīrumi – lēti.

Ar plāni sākot no USD 2,95 mēnesī, Bluehost ļauj jums mitināt mazas vietnes (kurās apmeklē mazāk nekā 20 000 apmeklētāju mēnesī) par – diezgan burtiski – par tādu pašu cenu kā Venti Iced Coffee for Starbucks.

Nē tiešām

2. Daudz plānu, no kuriem izvēlēties

Neatkarīgi no tā, kas jums vai jūsu biznesam vajadzīgs, Bluehost ir nodrošinājis jūs. Varat izvēlēties no koplietojamajiem, VPS, speciālajiem, mākoņa serveriem un WordPress mitināšanas, lai izpildītu visas prasības, ar kurām jums jāsaskaras.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties palielināt nākamo astoņciparu e-komercijas veikalu ar tūkstošiem produktu, dalīties savās pārdomās par dzimumu politiku un Jordānu Pētersonu vai pārvaldīt milzu korporatīvo vietni, kas mēnesī rada miljoniem skatījumu, Bluehost ir vismaz viens plāns, kas iegūs jūs tieši to, kas jums nepieciešams.

3. Neierobežots joslas platums & 100 EMAIL konti

Jā. Neierobežots joslas platums. Vairs nav jāuztraucas par jūsu vietnes avāriju pēc nesen publicētā vīrusu raksta. Jums būs labi iet uz mūžīgiem laikiem.

Kas attiecas uz e-pastu, Bluehost sākuma plānos ir iekļauts pēriens 100 konti (ar ko vajadzētu pietikt ikvienam, izņemot lielās korporācijas) un izmantojot Plus vai Business Pro plānu, jūs varat jaunināt uz neierobežotu kontu skaitu..

Turpretī vairums citu lētu saimnieku piedāvā diapazonā no nulles līdz trim bezmaksas e-pasta kontiem.

4. Lielisks darba laika un slodzes ātrums

Lai gan Bluehost tas nav obligāti  ātrākais vai visuzticamākais hostinga pakalpojums tirgū (lai gan tas ir atkarīgs no tā, kam jūs jautājat), tas ir tieši turpat ar labākajiem suņiem.

Un par jūsu maksāto cenu jums būs grūti atrast jebkuru hostinga pakalpojumu, kas varētu pārspēt šos numurus.

Bluehost-Up-laika vēsture

5. Bluehost mārketinga “bonusi”

Skatieties, ka 99,99% no “bezmaksas bonusiem”, ko saņemat ar jebko, ko iegādājaties internetā, ir viss, izņemot garantētu, būs mārketinga triks kas paredzēts, lai jūs nospiestu pāri malai, lai jūs nopirktu galveno produktu.

Bet, man jāsaka, $ 200 bezmaksas reklāmas kredītos (Google, Bing un Twitter), ko piedāvā Bluehost, nav nekas, par ko būtu jācieš. Ja esat lietpratīgs tirgotājs, ar to pietiek ar sākuma budžetu, lai gūtu ātru peļņu un atkārtoti ieguldītu to auditorijas izaugsmē..

6. Lielisks cPanel

Saskaņā ar mūsu pieredzējušo tīmekļa mitināšanas speciālistu komandas teikto, precīzi vienādi ir 99,87% no cPaneliem, kurus ieviesusi jūsu vidējā mitināšanas kompānija. ��

Bet Bluehost ir veicis dažus modīgus mazus uzlabojumus un uzlabojumus, lai padarītu to versiju vēl vienkāršāku, lai tīmekļa vietnes iesācējs varētu to izmantot..

Tas ir īstais Bluehost pārdošanas punkts. Tie ļauj pilnīgi iesācējiem ātri un efektīvi izveidot reālas vietnes (kas var radīt reālu peļņu) par penss par dolāru.

Jūsu vecmāmiņa, iespējams, varētu izmantot šo cPanel …

Laiks sadalīt Bluehost cenu noteikšanu un plānus

Pirms turpināt šo pārskatu, ir svarīgi to saprast kas hostinga pakalpojums ir piemērots tieši jums.

Jūs nevēlaties tērēt naudu pakalpojumiem, kurus neizmantojat, bet arī nevēlaties pārcelt problēmu, veicot migrēšanu un pakalpojumu jaunināšanu, ja uzzinājāt, ka ir kāda kritiska funkcija (vai 10), kas atbilst jūsu pašreizējam līmenim. hostingu nepiedāvā.

KOPĪGĀ UZGLABĀŠANA (iespējams, tieši jums)

Padomājiet par kopīgu mitināšanu, piemēram, jauna salda padoma iznomāšanu ar dažiem draugiem. Izņemot šajā gadījumā, jūs īrējat servera vietas kopā ar desmitiem (varbūt pat simtiem) svešinieku internetā. �� ��

Bet neļaujiet tam jūs nobiedēt… Tādā pašā veidā, kā jūs, iespējams, noīrējāt dzīvokli kopā ar istabas biedru, lai palīdzētu ietaupīt naudu, dalīta mitināšana ļauj Bluehost saglabāt neticami zemas jūsu mitināšanas izmaksas.

Šis resursu koplietošanas stils ir lieliski piemērots personām, kas tikai sāk darbu tīmekļa vietņu īpašumtiesību pasaulē, un ir ideāla vieta, kur sākt, ja vēlaties sākt nelielu biznesu, emuāru vai e-komercijas veikalu.

Šī mitināšanas plāna negatīvie ir tas, ka trafika pieaugums no JEBKĀDĀM mitinātajām vietnēm var apgrūtināt piekļuvi citām servera vietnēm..

Gluži tāpat, kā jums būtu grūti izstaigāt virtuvi, ja istabas biedrs uzaicina vairāk nekā 50 labāko draugu, jums būs grūti piekļūt tavs ja kāda no citām jūsu servera vietnēm piedzīvo negaidītus vietnes trafika pieaugumus.

Bluehost piedāvā šos trīs dažādos plānus zem kopīga mitināšanas jumta:

  • Starteris: 7,99 USD / mēnesī
  • Plus: 10,49 USD / mēnesī (Starteris + neierobežota vieta un joslas platums)
  • Bizness Pro: 23,99 USD / mēnesī (Starteris + neierobežota vieta un joslas platums + uzlabotas drošības funkcijas)

Mēs pārbaudīts pirms šī pārskata rakstīšanas visi trīs līmeņi ir izpildīti aptuveni vienā līmenī ar otru. Ja jūs negaidāt, ka tuvākajā nākotnē jūsu vietne tiks pakļauta nopietnām grūtībām, tas noteikti ir jums mitināšanas komplekts.

VPS UZGLABĀŠANA

Ja dalīta mitināšana ir kā vietas īre ar dažiem draugiem, VPS mitināšana ir kā jaunināšana uz jūsu pašu dzīvokli.

Šis tīmekļa mitināšanas stils, lai arī joprojām atrodas tajā pašā fiziskajā serverī, sadala servera telpu starp klientiem, lai nodrošinātu, ka jums vairs nav jāuztraucas par nepatīkamajiem “istabas biedriem”, kuri zog visu krāšņo joslas platumu..

Šī pakalpojuma cenas svārstās no USD 30 līdz USD 120 mēnesī, atkarībā no nepieciešamā apstrādes ātruma un atmiņas apjoma.

Ja jūsu vietne sāk augt un jūs rakstāt neregulāru rakstu par vīrusu (vai dziesmu), tas būs jums piemērots pakalpojums.

PAREDZĒTS MĀJOKLIS

Ja esat veiksmīgi pabeidzis Mazo līgu spēli un tagad spēlējat uzmācīgajā MLB, tad nepieciešamais hostings ir tas, kas jums būs nepieciešams.

Izmantot īpašu saimnieku ir tāpat kā iegādāties savu māju. Jums būs savs fiziski atsevišķs serveris, kuru izmantos tikai jūs. Tas ir nepieciešams tikai tad, ja ir ārkārtīgi liels trafiks katru mēnesi (piemēram, vairāk nekā 100 000 apmeklētāju) vai neskaitāmas funkcijas un uzlabota vietņu burvība, kas pārsniedz to, ko var apstrādāt VPS pakalpojums.

Sākot no USD 149,99 mēnesī, Bluehost veltītais mitināšana noteikti ir visdārgākā iespēja uz galda … Bet tas joprojām ir lētāk nekā speciāla hostinga pakalpojuma pirkšana, izmantojot viņu konkurenti.

PASAULES PASTIPRINĀŠANA

Diemžēl Bluehost valda, jo ir beidzies vispieejamākais augstas kvalitātes hostinga pakalpojums …

Lai gan visi iepriekš minētie pakalpojumi sarakstā ir neapšaubāmi vislabākais sprādziens jūsu naudai, Bluehost ir nopietni nometis bumbu attiecībā uz viņu WordPress mitināšanu.

Par milzīgu 25 ASV dolāru mēnesī Bluehost ir vairāk nekā divas reizes dārgāks nekā tuvākais konkurents SiteGround (kurš maksā tikai 10 USD mēnesī par salīdzināmu WordPress mitināšanu)..

Ja vēlaties tikai WordPress mitināšanu, noteikti vēlēsities izvēlēties citu pakalpojumu sniedzēju, nevis Bluehost. (Mēs stingri ieteikt vietni SiteGround.)

ZILĀKĀS ĪPAŠĪBAS & Citi bonusi:

EKOMERCIJA

e-komercija: Ikreiz, kad dzirdu vārdu “e-komercija”, Bluehost nav īsts uzņēmums, pie kura es vēršos pēc palīdzības.

Tomēr tas nenozīmē, ka tie nav aprīkoti ar visām jūsu e-komercijas vajadzībām, ja izvēlaties uzticēties viņiem ar savu patronāžu.

Ar Bluehost e-komercijas pakotnēm, jūs iegūsit neierobežotu joslas platumu un iepirkšanās grozu pārpilnību kā arī desmitiem citu funkciju, kas pilnveidos jūsu tiešsaistes pārdošanas centienus.

Tomēr, protams, jūs varat atrast citus uzņēmumus, kas var jūs izveidot un vadīt daudz vieglāk nekā Bluehost (piemēram,… Shopify). Tomēr… Daudzi augstāka līmeņa e-komercijas tīmekļa mitinātāji var jums novirzīt vairāk nekā USD 30 mēnesī, un, ja jūs tikko sākat darbu, tas var justies daudz.

Tātad, ja jums ir nepieciešams vienkāršs un ērti lietojams e-komercijas resursdators un vietņu veidotājs, tad Bluehost ir lieliski piemērots jūsu vajadzībām.

DROŠĪBA

Jebkura lieluma uzņēmumiem, kas cieš no MASSIVE datu pārkāpumiem un haura lieluma hakeriem (Target un Equifax kāds?), Jūs neatļautos atstāt savas vietnes drošību nejaušības pēc..

Par laimi, Bluehost uzņemas drošību ļoti nopietni un piedāvā pat visvienkāršākajiem lietotājiem trīs slāņu aizsardzību pret surogātpastu, IP adreses funkciju bloķēšanu un viena klikšķa CloudFlare integrāciju.

(Piezīme: CloudFlare varētu šķist viltīgs mārketinga bonuss … Bet tā nav. Tas nedarīs daudz. Bet tas padarīs jūsu vietni daudz ātrāku un drošāku, ātri un efektīvi izslēdzot visus ienākošos DDoS uzbrukumus).

KLIENTU APKALPOŠANA

bluehost tērzēšanas atbalstsJa jūs kādreiz esat iegādājies tīmekļa mitināšanu, tad, tāpat kā es, jūs zināt, ka vietņu mitināšanas nozare ievēro absolūti smieklīgus klientu apkalpošanas standartus … Tas ir, lielākajai daļai tīmekļa mitinātāju vispār nav nekādu standartu..

Lai gan pēdējos gados tas uzlabojas (es domāju, ka daži C līmeņa vadītāji beidzot apskatīja sava uzņēmuma Twitter kontus), vairums tīmekļa mitinātāju tirgū nomet bumbu klientu apkalpošanas jomā, un viņi to smagi atmet.

Tātad, kā Bluehost sakraujas? Daudz par manu pārsteigumu… Tiešām sasodīti labi. Bluehost piedāvā fantastisku 24/7 dzīvs atbalsts ar zvanu centriem, kas atrodas ASV un kurus vada cilvēki, kuri faktiski prot sakarīgu angļu valodu! (Kāda jauna ideja).

Turklāt vairums pārstāvju ir draudzīgi, pieklājīgi un efektīvi. Vienā brīdī dienesta pārstāve bija tik mīļa, ka es pieņemu, ka viņai ir jābūt no Kanādas, nevis no ASV (veikli kaimiņi ��)

Šī pārskata kopsavilkums: Bluehost = PERFECT NEWBIES

Visā visumā, Bluehost ir ideāls tīmekļa mitināšanas pakalpojums ikvienam, kurš sāk savu pirmo vietni vai emuāru.

Viņi ir lielisks “iesācēju” uzņēmums tiem no jums, kuriem nav budžeta, lai veiktu ieguldījumus dārgākā pakalpojumā, piemēram, SiteGround, un tie piedāvā lielisku cenu par jūsu maksāto cenu.

Jums būs grūti nospiest, lai atrastu vairāk iesācējiem draudzīga, uzticama un efektīva tīmekļa mitinātāja tirgū par cenu, ko viņi iekasē, un Bluehost noteikti ir ieguvis mūsu apstiprinājuma zīmogu. ��

Jums var patikt arī:

  • Labākais vietņu veidotājs

Atsauces un attēla kredītpunkti:

  • CriticThoughts.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector