69 Підручники з WordPress, щоб розкрити всі секрети CMS

Я, як правило, почав би сказати кілька слів про WordPress і як це чудово, але я відчуваю, що це буде ніби безглуздо тут.


Якщо ви перебуваєте на цій сторінці, ви, напевно, вже знаєте, наскільки дивовижним може бути WP.

Вам потрібна додаткова допомога та рекомендації щодо створення чудового веб-сайту за допомогою WordPress. Знаєте, ті практичні поради та підказки, які допоможуть вам краще зрозуміти, з чим ви маєте справу та як це зробити правильно.

У мене є все це і мішок чіпсів!

У цій статті ви знайдете широкий перелік навчальних посібників WordPress як для новачків, так і для досвідчених користувачів. Ми будемо висвітлювати кожен крок шляху від вашої першої зустрічі з WP до завершальних деталей вашого новоствореного веб-сайту. Ви дізнаєтесь більше про теми, різні плагіни, SEO, безпеку веб-сайтів тощо.

Тоді ви можете зайти на форуми підтримки кращих постачальників послуг хостингу WordPress і змусити всіх соромитися там.

Звучить добре, правда? Зануримось прямо!

Почнемо з найкращих загальних навчальних посібників в Інтернеті. Кожен із цих обширних посібників заслуговує окремої статті, оскільки він охоплює майже все, що ви можете думати щодо WordPress.

Якщо ви абсолютно новачок у веб-будівництві – саме тут починається ваша подорож…

Contents

Починаємо

1. Словник WordPress

Словник WordPress

Попереду у нас багато роботи над вивченням світу WP, тож найкраще ви познайомитеся з лінгвом. Якщо ви не знайомі із терміном, якого немає в списку, ви завжди можете додати його як пропозицію.

2. WordPress.com проти WordPress.org

WordPress.com проти WordPress.org

Початківців користувачів WP можна легко сплутати з начебто подібними сервісами на WordPress.com та WordPress.org. Дві платформи насправді досить чіткі і передбачають абсолютно різні налаштування, обмеження та рівні підтримки. Сьогодні ми зупинимося на самонаведеній версії з відкритим кодом, доступною на WP.org, тому важливо ви можете сказати різницю.

3. Кінцевий посібник з WordPress

Кінцевий посібник WordPress

Перші кроки в WordPress ніколи не були такими простими. WPBegginer – одна з найбільших спільнот WP, і її редакційна група часто випускає вичерпні посібники щодо програмного забезпечення. Вони прекрасно знають, наскільки заплутаним може бути перший сайт для створення веб-сайту. Отже, цей посібник окреслює логічний покроковий процес і обережно знайомить вас з WordPress та його тонкощами.

4. Як вибрати найкращого господаря

Виберіть хост WordPress

Існує безліч хостинг-провайдерів, і майже всі заявляють, що вони підходять для розміщення проектів WordPress. Однак реальність не може бути далі від істини, тому переконайтесь, що ви ретельно досліджуєте, перш ніж перейти головою до свого нового інтернет-підприємства. Я підсолодимо угоду, додавши наші обширні відгуки про деяких найкращих претендентів – SiteGround і Bluehost.

5. Як встановити WordPress (вручну)

Ручна установка WordPress

Встановлення програмного забезпечення вручну може бути дещо складним, але, на щастя, розробники WP легко поділяються інформацією безпосередньо з джерела. Вони проводять вас через процес встановлення CMS на різних платформах і пропонують рішення можливих невдач, які можуть зіткнутися на шляху. Посібник особливо корисний, якщо вам потрібно встановити WP на локальному комп’ютері та налаштувати його в автономному режимі.

6. Як встановити WordPress (через Softaculous)

WordPress Softaculous установка

PHP і MySQL лежать в основі WordPress, тому програма найкраще працює на серверах Linux. Частіше за все, хостинг-провайдери Linux оснащують своїх клієнтів cPanel, який містить Softaculous Autoinstaller. Цей потужний інструмент економить ваш час та зусилля, пов’язані з ручними установками, та пропонує налаштування в декілька кліків понад 450 програм для веб-побудови. Встановити WP за допомогою Softaculous досить просто 1-2-3, як ви помітите в цьому посібнику для початківців WordPress.

7. Як встановити WordPress (через WAMP)

Встановлення WordPress WAMP

WAMP – це в основному стек Apache, PHP та MySQL, який працює на серверах Windows. Цей варіант призначений для всіх користувачів Windows, які хочуть поспілкуватися з WordPress, не переходячи на Linux. Підручник часто оновлюється, завдяки чому контент завжди оновлюється.

8. Як встановити теми

Установка теми WordPress

Свідомо чи ні, люди судять книгу за її обкладинками. Ваш веб-сайт не відрізняється. Якщо ви не змусили відвідувачів прямо з початку роботи, ви ризикуєте їх безповоротно втратити. Установка тем WP – це досить легке завдання, тому ви можете зосередитися на пошуку ідеального макета, який підходить для вашого веб-сайту, як рукавичка..

9. Як встановити плагіни

Встановлення WordPress із плагінами

Далі ми маємо плагіни. Надзвичайно корисні додатки дозволяють вам налаштувати WordPress так, як вважаєте за потрібне – кошики для покупок, піктограми соціальних медіа, контактні форми – ви їх називаєте. Вивчення ABC плагінів WP виявиться дуже корисним в дорозі, тому переконайтеся, що ви перевіряєте ці безкоштовні навчальні посібники WordPress.

10. Розуміння віджетів

Розуміння віджетів WordPress

Віджети – це частина архітектури WP, яка забезпечує практичний набір методів для спрощення веб-дизайну та управління. Є тонна віджетів за замовчуванням, які постачаються з кожною свіжою установкою WordPress, включаючи категорії, панель пошуку, хмари тегів та багато іншого. Багато тем і плагінів містять власні віджети, тому розуміння їх основ може допомогти вам зробити їх найкраще.

11. Як налаштувати Google Analytics

Налаштування WordPress Google Analytics

Знайомі з Google Analytics? Так, інструмент, який дозволяє вам знати все про своїх відвідувачів – звідки вони приїхали, що натиснули та як довго вони залишилися. Більше 50 мільйонів веб-сайтів у всьому світі знаходять широке використання Google Analytics, і ваша сторінка не має значення, якщо ви хочете залишатися на зв’язку зі своєю аудиторією.

12. Як пришвидшити WordPress

Прискорити WordPress

Наша команда вже визначила, наскільки важлива швидкість для вашого веб-сайту ця набита статтями стаття. Коли речі в нашій цифровій епосі рухаються настільки стрімко, вам доведеться випереджати тенденції або ризикувати швидко відстати. Забезпечення швидкого завантаження сторінок із кожного місця та на будь-якому пристрої – це те, що вам слід зробити раніше, ніж пізніше.

13. Як убезпечити WordPress

Безпечний WordPress

WordPress – єдиний найпопулярніший додаток для веб-побудови. Таким чином, найчастіше націлюються саме хакерські програми в усьому світі. Захист веб-сайту WP – це тривалий процес, який починається, як тільки ви вперше встановите платформу. Він зупиняється лише тоді, коли… ну, насправді, він ніколи не зупиняється. Це невблаганна битва, але ви все одно можете вийти на вершину, якщо будете досить обережні.

Тепер, коли ми готові розпочати з WordPress, давайте подивимося, що ми можемо з цим зробити.

Робота з WordPress

14. Як налаштувати панель приладів

Налаштувати панель інструментів

Зміна того, як виглядає ваш сервер WP, стосується не лише зручності. Часто на нашому веб-сайті працює багато людей, і вони вимагають різного рівня доступу. Ми можемо налаштувати побачене та відредагувати до найдрібніших деталей, аж до стилю та кольорової гами вашої сторінки входу.

15. Як створити публікацію

WordPress Створити публікацію

Гаразд, ви завершили налаштування WordPress і можете почати додавати вміст. Одна справа, перш ніж робити. Можливо, ви чули, що розробники WP випустили абсолютно новий редактор у 2018 році під назвою Gutenberg. Це сколихнуло багатьох авторів і суттєво змінило спосіб створення контенту. На щастя, є чудові підручники WordPress для початківців, які досить добре висвітлюють тему Гутенберга.

16. Як використовувати редактор Гутенберга

Використовуйте WordPress Gutenberg

Шануючи винахідника друкарського верстата, останній редактор WordPress пообіцяв змінити спосіб створення та розповсюдження нашого контенту. Початковий реліз зазнав різкого старту, і досвідчені користувачі були справедливо скептичні. З того часу справи повертаються назад, і цей сучасний редактор на основі блоків дивиться на світле майбутнє.

17. Як створити категорії

WordPress Створення категорій

Категорії складають всю структуру вашого веб-сайту WP. Вони представляють меню вашого веб-сайту та допомагають користувачам переходити до потрібної сторінки. Класифікація вмісту встановлює структуру, яка буде всеосяжною для відвідувачів та роботів пошукової системи. Додавання та змінення меню – це дитяча гра з редактором перетягування WP, тому продовжуйте і перевіряйте це.

18. Як створити цільову сторінку

WordPress Створення цільової сторінки

Добре розроблена цільова сторінка може творити чудеса для ваших маркетингових кампаній або зусиль для покоління. Власники бізнесу та маркетологи часто використовують створені на замовлення сторінки, оскільки вони можуть привернути увагу, призвести до заздалегідь визначених дій та збирати необхідні дані про трафік. Незалежно від того, чи хочете ви продати товар, накопичувати підписки або рекламувати відео – цінність сторінки!

19. Як створити фотогалерею

WordPress Створіть фотогалерею

Візуальний контент сьогодні є навколо нас. Ми схильні ділитися фотографіями всього, що нам здається крутим – людей, їжі, домашніх тварин, природи. Зрештою, “картина коштує тисячі слів”, правда? WordPress стосується естетики, і це, безумовно, показує широкими можливостями та можливостями налаштування в цьому відділі.

20. Як створити веб-сайт електронної комерції

WordPress Створіть веб-сайт електронної комерції

Понад 22% населення світу вже здійснює покупки в Інтернеті. Ми звикли просто вводити веб-адресу і замовляти продукт за дві хвилини, це ніби ми ніколи не знали іншого. Ви можете використовувати різні плагіни для створення інтернет-магазину, але WooCommerce, безсумнівно, є найбільш відомим. WooCommerce вже приймає штормовий сектор онлайн-торгівлі, навіть перевершуючи ринкових конкурентів, які суворо фокусуються на електронній комерції.

21. Як створити партнерський веб-сайт Amazon

WordPress Створити магазин Amazon

Партнерський магазин Amazon дозволяє вам продавати свою продукцію на найбільшому світовому ринку. Інтеграція різних платформ, таких як WordPress та Amazon, здається великою справою, але насправді це не так. Цей підручник проведе вас через весь процес запуску магазину WP, переміщення вашої продукції на нову ринок, і, звичайно, найсолодша частина – збір вашого заробітку.

22. Як додати мультимедійні файли

WordPress Додати мультимедіа

Додавання зображень, аудіо- та відеофайлів до публікацій – це непростий WP. Цей обширний підручник з WordPress для початківців проливає трохи світла на те, як працює вбудований редактор WISYWIG та як інтегрувати мультимедіа, щоб зробити ваш вміст захоплюючим. Як бонус, є кілька поважних порад щодо вирівнювання та оптимізації розмірів.

23. Як завантажувати файли через FTP

WordPress Завантажте файли FTP

Більшість панелей управління містять вбудовану систему управління файлами, яка дозволяє легко завантажувати дані. Ви також можете досягти цього через панель інструментів адміністратора WP. Однак обидва способи обмежуються кількістю та розміром файлів, які ви можете одночасно завантажувати. FTP, з іншого боку, часто швидше, безпечніше і усуває всі такі обмеження.

24. Як додати фавікон

WordPress Додати Favicon

Ви коли-небудь помічали, як більшість веб-сайтів мають мінімізоване зображення, яке з’являється перед їх іменем на вкладці вашого браузера? Це називається фавікон. Він пропонує чудову можливість вдосконалити свій бренд і зробити його більш незабутнім. Плюс, якщо ти схожий на мене і постійно триваєш відкритими тони вікон, фавікони виявляють величезну допомогу, коли потрібно швидко знайти певну вкладку.

25. Як додати граватар

WordPress Додати Gravatar

Gravatar, який означає глобально визнаний аватар, представляє ваше візуальне зображення в Інтернеті. Замість створення різних профілів на кількох веб-сайтах ви можете мати один обліковий запис, використовуючи попередньо визначену інформацію. Це рішення особливо корисне для активних блогерів, які просто будують собі ім’я.

26. Кінцевий посібник для WordPress Multisite

WordPress Multisite

WordPress пропонує чудовий варіант запуску декількох веб-сайтів під час однієї установки. Чим це корисно? У яких випадках слід застосувати цей метод? Як це працює? Дотримуйтесь цього чудового підручника від фактичних розробників багатосайтової функції та з’ясуйте переваги роботи цілої мережі сайтів під одним капелюхом.

27. Як додати кілька мов

WordPress багатомовний

Який найкращий спосіб задовольнити міжнародну аудиторію, ніж розмовляти з ними рідною мовою? Додавання нових мов до існуючого веб-сайту WordPress прекрасно працює без додаткових інсталяцій WP.

Щодо якості, я настійно пропоную вам скористатися ручним перекладом вмісту, щоб переконатися в уточненні навіть найдрібніших деталей. Тим не менш, мовні плагіни з кожним днем ​​покращуються завдяки еволюції машинного навчання, тому вони все ще є прекрасним варіантом розгляду, чи потрібно економити час.

28. Як користуватися API REST WordPress

API відпочинку WP

Інтерфейси програмування прикладних програм (або просто API) дозволяють двом різним програмам з’єднуватися та обмінюватися даними. Наприклад, ви можете використовувати API Карт Google, щоб розмістити на своєму веб-сайті карту, яка отримуватиме відповідну інформацію безпосередньо від Google. Застосовуючи ту ж логіку до WordPress, ми можемо значно покращити користувацький досвід та покращити можливості нашого сайту, все за допомогою API REST.

29. Календар технічного обслуговування сайту WordPress

Обслуговування сайту WordPress

Обслуговування веб-сайтів – це постійний процес. Навіть якщо ви створили ідеальний WP-сайт, вам все одно слідкувати за ним і переконатися, що він завжди оновлений. Є багато речей, які слід враховувати, але не бійтеся – вам не потрібно пам’ятати їх напам’ять. Цей список зробить це за вас.

Тепер, коли ми закінчилися з основами, настав час подумати над тим, як виглядає і почувається наш веб-сайт.

Теми WordPress

30. Як вибрати тему

Виберіть тему WordPress

Вибір правильної теми для вашого веб-сайту має вирішальне значення, і я не просто кажу про гарний вигляд. Ваш візуальний макет може значно підвищити навички відвідування навігації та навіть посилити загальну безпеку сайту. Існує багато корисних навчальних посібників з WordPress з цього питання, але цей великий посібник охоплює все це.

31. Як налаштувати теми

Налаштуйте тему WordPress

Як і у всіх інших платформах з відкритим кодом, кожен аспект інфраструктури WordPress можна налаштувати. Маючи потрібні знання та трохи досвіду, ви незабаром дізнаєтесь, що зміна теми WP призначена не лише для дизайнерів та розробників. Як тільки ви повісите його, небо стає межею!

32. Як створити тему для дитини

Тема дитини WordPress

Уявіть дочірні теми, як тестове середовище для будь-яких перетворень та поворотів, які ви хочете спробувати на своєму веб-сайті, не порушуючи його доступності в Інтернеті. Дитяча тема копіює свого “батьківського” і все інше залишає вашій уяві. Якщо будь-які функції відсутні після того, як ви змінили новий макет, батьківська тема заповнить прогалини.

33. Як додати спеціальні шрифти

WordPress Додати спеціальні шрифти

Ваш змістовий шрифт є важливим елементом візуального брендингу, який може додати цю необхідну омфу вашому новому бізнесу. Настільки стильно, як і деякі вбудовані варіанти, ви завжди повинні шукати унікальність. Шрифт вашого веб-сайту – це ідеальний спосіб зробити це.

34. Розуміння кольорової психології

Кольорова психологія WordPress

Згідно з останніми дослідженнями, колосальні 85% інтернет-покупців відзначають колір як основну причину того, що їм подобається чи не подобається той чи інший продукт. Незалежно від того, робимо ми це на свідомому рівні, чи ні, кольори можуть викликати емоції, і прогресивний бізнес вже використовує цей факт.

35. Як проводити тестування A / B

WordPress виконайте тестування A-B

Маркетологи люблять застосовувати методологію тестування а / б, оскільки це може знайти значне практичне використання. В основному, коли ви стикаєтесь з рішенням, ви можете розділити його на два (або більше) варіантів. Скажімо, вам цікаво, чи повинен ваш сайт приймати зелену або синю кольорову схему. Ви можете подавати кожному новому відвідувачу іншу версію, і зібрані показники дадуть вам знати, який колір найкраще працює. Адже цифри не брешуть, правда?

Після того, як ви будете задоволені новим стильним виглядом вашого веб-сайту, можете розглянути можливість додавання деяких функціональних можливостей. Наступний список підручників для плагінів WordPress ми класифікували за значенням для різних професіоналів.

WordPress плагіни

36. Потрібно мати плагіни WordPress

Обов’язково плагіни WordPress

Маючи понад 50 000 плагінів у бібліотеці WP, загубитися досить легко. На щастя, ви можете знайти безліч корисних підручників для плагінів WordPress, в яких викладені основні інструменти для початку та для чого вони потрібні. Відтепер все залежить від вашої фантазії. Просто переконайтеся, що ви додаєте лише те, що вам потрібно, і регулярно його оновлюйте, щоб уникнути будь-яких ризиків для безпеки.

37. Плагіни WordPress для дизайнерів

WordPress плагіни для дизайнерів

Дизайнери можуть реалізувати свій повний творчий потенціал за допомогою WordPress. Кожен маленький аспект візуального світогляду веб-сайту WP повністю настроюється, і є безліч інструментів, які допоможуть вам допомогти. Перегляньте підбірку найкращих доповнень, які дизайнери люблять спростити.

38. Плагіни WordPress для розробників

Плагіни WordPress для розробників

Цей для всіх вас майстрів веб-майстрів, розробників та кодових наркотиків. ElegantThemes зробили собі ім’я в WP-спільноті завдяки своїй широкій бібліотеці доповнень та деяких найкращих навчальних посібників WordPress. його посібник покаже вам найбільш бажані плагіни розробників та чому вони такі популярні.

39. Плагіни WordPress для маркетологів

Плагіни WordPress для маркетологів

Ніл Патель не потребує вступу, якщо ви віддалено зацікавлені в цифровому маркетингу. Я не можу придумати кращої людини, якій довірятимуть маркетингові поради, ніж одному з найкращих впливових у цій галузі та засновника надзвичайно успішного цифрового агентства. Він радий поділитися деякими своїми ноу-хау та вказати на свої улюблені плагіни.

40. Плагіни WordPress для авторів

WordPress плагіни для авторів

Первісна мета WordPress полягала в популяризації блогів, тому не забуваймо всіх авторів, які все ще в основному використовують WP для керування своїми блогами. Від інструментів, які допомагають вдосконалити навички письма, до пропозицій щодо захисту вашого веб-сайту – у цьому підручнику є все. Крім того, посібник часто оновлюється, тому ви можете бути впевнені, що інформація всередині є позачасовою.

41. Плагіни WordPress для власників магазинів

Плагіни WordPress для власників магазинів

Мати інтернет-магазин сьогодні так просто, як пиріг. Ми вже взяли детальніше подивіться на кращих розробників сайтів електронної комерції, а тепер саме час дізнатися більше про різні додатки, які можна використовувати для підвищення продуктивності вашого магазину. Підберіть правильний набір інструментів для свого бізнесу, і незабаром настане успіх.

Після того, як ви закінчите з плагінами, наступний набір безкоштовних навчальних посібників WordPress навчить вас усьому, що вам потрібно знати про підвищення швидкості та продуктивності вашого сайту..

Прискорення WordPress

42. Як перевірити швидкість вашого веб-сайту

WordPress Перевірте швидкість веб-сайту

Швидкість сайту не може звестись до єдиного числа, оскільки на її ефективність впливає багато факторів. Хороша річ, що там є різні інструменти, які не лише дозволяють оцінити ваш зв’язок з усього світу, але й включають акуратні поради щодо оптимізації. Моєю порадою було б вибрати декілька та порівняти результати, які вони дають з одного місця.

43. Як оптимізувати свої зображення

WordPress Оптимізуйте зображення

Дозвольте зрозуміти одне – ваші зображення є одними з найважливіших факторів, на які слід зосередитись, покращуючи швидкість роботи вашого сайту. Оптимізація зображень – це ретельний процес, який починається до того, як ви завантажуєте візуальні зображення на свій веб-сайт. Цей посібник з оптимізації підходить для початківців WordPress, але досвідчені користувачі також можуть знайти кілька акуратних порад.

44. Як увімкнути стиснення Gzip

Стиснення WordPress GZIP

Стиснення ваших зображень є абсолютно необхідною умовою WordPress. Фотографії з високою роздільною здатністю можуть приголомшити наших відвідувачів, але вони також потребують неабиякої частки системних ресурсів. Забезпечення оптимального часу завантаження ваших фотографій полегшує завантаження, і ви можете отримувати задоволення від задоволених клієнтів.

45. Як користуватися CDN

WordPress CDN

CDN або мережа доставки вмісту – це мережа серверів у всьому світі, яка містить кешовані копії вашого веб-сайту. Щоразу, коли відвідувач прибуває на вашу сторінку, найближчий до їх місцезнаходження сервер відображає вміст. Таким чином можна уникнути будь-яких уповільнень, спричинених великими відстанями. Ваш постачальник послуг хостингу WordPress часто може рекомендувати рішення CDN і навіть допомогти встановити його.

46. ​​Як використовувати кешування браузера

Керівництво керування браузером WordPress

Цей швидкий злом дозволяє браузеру кешувати певні частини вашої сторінки, тому вони не завантажуються щоразу, коли хтось на неї приземляється. Акуратний фокус вимагає деяких змін у вашому файлі .htaccess, але цей підручник навчить вас використовувати кешування браузера WordPress з максимальною перевагою.

47. Як користуватися асинхронним завантаженням

Асинхронне завантаження WordPress

Javascript є основою більшості веб-сайтів сьогодні. Кнопки соціальних медіа, плагіни для SEO, теми – кожен маленький елемент сайту виконує сценарії, і ці сценарії потребують справедливої ​​частки ресурсів. Не забудьте оптимізувати процеси Javascript, і це негайно відобразиться на вашій загальній швидкості.

Швидкість є важливою – і ви можете скористатися деякими поглибленими порадами щодо того, як змусити вас летіти на сайті WP – але це безпека. Наступний набір навчальних посібників WordPress навчить вас будувати стіну навколо свого веб-сайту (а Мексиці не потрібно платити за це).

42. Як перевірити швидкість вашого веб-сайту

WordPress Перевірте швидкість веб-сайту

Швидкість сайту не може звестись до єдиного числа, оскільки на її ефективність впливає багато факторів. Хороша річ, що там є різні інструменти, які не лише дозволяють оцінити ваш зв’язок з усього світу, але й включають акуратні поради щодо оптимізації. Моєю порадою було б вибрати декілька та порівняти результати, які вони дають з одного місця.

43. Як оптимізувати свої зображення

WordPress Оптимізуйте зображення

Дозвольте зрозуміти одне – ваші зображення є одними з найважливіших факторів, на які слід зосередитись, покращуючи швидкість роботи вашого сайту. Оптимізація зображень – це ретельний процес, який починається до того, як ви завантажуєте візуальні зображення на свій веб-сайт. Цей посібник з оптимізації підходить для початківців WordPress, але досвідчені користувачі також можуть знайти кілька акуратних порад.

44. Як увімкнути стиснення Gzip

Стиснення WordPress GZIP

Стиснення ваших зображень є абсолютно необхідною умовою WordPress. Фотографії з високою роздільною здатністю можуть приголомшити наших відвідувачів, але вони також потребують неабиякої частки системних ресурсів. Забезпечення оптимального часу завантаження ваших фотографій полегшує завантаження, і ви можете отримувати задоволення від задоволених клієнтів.

45. Як користуватися CDN

WordPress CDN

CDN або мережа доставки вмісту – це мережа серверів у всьому світі, яка містить кешовані копії вашого веб-сайту. Щоразу, коли відвідувач прибуває на вашу сторінку, найближчий до їх місцезнаходження сервер відображає вміст. Таким чином можна уникнути будь-яких уповільнень, спричинених великими відстанями. Ваш постачальник послуг хостингу WordPress часто може рекомендувати рішення CDN і навіть допомогти встановити його.

46. ​​Як використовувати кешування браузера

Керівництво керування браузером WordPress

Цей швидкий злом дозволяє браузеру кешувати певні частини вашої сторінки, тому вони не завантажуються щоразу, коли хтось на неї приземляється. Акуратний фокус вимагає деяких змін у вашому файлі .htaccess, але цей підручник навчить вас використовувати кешування браузера WordPress з максимальною перевагою.

47. Як користуватися асинхронним завантаженням

Асинхронне завантаження WordPress

Javascript є основою більшості веб-сайтів сьогодні. Кнопки соціальних медіа, плагіни для SEO, теми – кожен маленький елемент сайту виконує сценарії, і ці сценарії потребують справедливої ​​частки ресурсів. Не забудьте оптимізувати процеси Javascript, і це негайно відобразиться на вашій загальній швидкості.

Швидкість є важливою – і ви можете скористатися деякими поглибленими порадами щодо того, як змусити вас летіти на сайті WP – але це безпека. Наступний набір навчальних посібників WordPress навчить вас будувати стіну навколо свого веб-сайту (а Мексиці не потрібно платити за це).

Забезпечення WordPress

48. Як оновити WordPress

Оновлення WordPress

Оновлення програм – це велика річ. Чому? Для початку вони вносять у таблицю багато нових функцій, містять виправлення помилок та покращують загальну ефективність сайту. Це одне повинно бути досить переконливим. Але ось справжній кікер: оновлення виправляють уразливі місця безпеки, які хакери часто використовують. Фактично, кібер-атаки WP становлять 31,5% усіх порушень безпеки в WordPress. Краще безпечніше, ніж шкода, правда?

49. Як створити резервну копію WordPress

Резервне копіювання WordPress

Наскільки ви довіряєте своєму господареві та заходам безпеки, у вас завжди повинен бути план резервного копіювання. У цьому випадку – цілком буквально. Несподівані збої трапляються, і ви не можете ризикувати втратою даних, оскільки вас зняли зненацька. Отже, будьте активні та забезпечуйте плавне плавання вашого бізнесу, використовуючи регулярну резервну стратегію.

50. Як приховати сторінку входу адміністратора

WordPress приховати сторінку адміністратора

Ви чули про жорстокі напади? Хакери запускають їх для отримання несанкціонованого доступу до веб-сайтів. Брутські сили атакують на вашій сторінці адміністратора (яка за замовчуванням знаходиться в / wp-admin) та виконати алгоритм, який імітує спроби входу. Вони запускають мільйони комбінацій користувачів / передачі, поки вони нарешті не з’являться. Тепер уявіть, чи перенесете ви сторінку адміністратора в інше, більш безпечне місце. Звучить просто, але це неймовірно ефективно.

51. Як обмежити спроби входу

WordPress Обмеження спроб входу

Ще один спосіб убезпечити себе від цих неприємних нападів жорстокої сили – обмежити спроби входу на вашу сторінку адміністратора. Таким чином, навіть якщо хакер знайде своє місцезнаходження, запуск зловмисного алгоритму просто потрапить на кам’яну стіну після кількох спроб. Зрештою, додавання додаткового рівня безпеки на ваш сайт може працювати лише на вашу користь.

52. Як захистити паролем WordPress

Захист паролем WordPress

Можливо, є багато причин, чому ви хочете, щоб частина (або весь) вашого вмісту була прихована від сторонніх очей. На щастя, WordPress дозволяє вам ввімкнути захищений вхід у будь-яку частину вашого веб-сайту – сторінку, продукт, завантажуваний файл – ви його називаєте. Дотримуйтесь цього корисного підручника, щоб дізнатися, як це зробити.

53. Як додати двофакторну аутентифікацію

Налаштування WordPress двофакторної автентифікації

Одним із способів подальшого зміцнення програми WP є додавання двофакторної аутентифікації після входу. Ви знаєте, ті кілька додаткових речей, які нам іноді потрібно зробити, крім того, щоб ввести користувача та пройти, як-от натиснути на фотографію або набрати комбо-лист / цифру. Сьогодні ви дізнаєтеся ще кілька креативних способів щодо забезпечення безпеки своєї сторінки входу.

Тепер наша безпека суттєва – якщо ви все ще відчуваєте, що чогось не вистачає, навчіться робити її справді неприступною – і ми можемо більше зосередитися на оптимізації нашого сайту. Наступний набір навчальних посібників WordPress зробить це завдання максимально легким.

Оптимізація WordPress

54. Кінцевий посібник з SEO

Кінцевий SEO-посібник WordPress

Оптимізація пошукової системи (або коротко SEO) означає, наскільки далеко випереджає ваш веб-сайт у результатах пошуку. Google, абсолютний лідер ринку, враховує понад 200 факторів під час показу результатів, і ви маєте вплив на більшість із них. Те, як ви їх використовуєте, може зробити різницю між гучним бізнесом або розбитим бізнесом.

55. Як знайти та виправити непрацюючі посилання

Знайти та виправити непрацюючі посилання WordPress

Перенесення веб-сайту WordPress або зміна його домену неминуче означає, що ви повинні переконатися, що ваші посилання належним чином переспрямовуються на нове місце. В іншому випадку вони приведуть як відвідувачів, так і сканерів пошукових систем на неіснуючі сторінки, що відкриє цілу нову банку черв’яків.

56. Як зупинити пошукові системи від індексації вашого сайту

WordPress Зупиніть пошукові системи від індексування

Веб-сайти не просто з’являються протягом ночі. Вони вимагають багато ретельного планування, спроб та помилок та численних редакцій, поки не досягнуть досконалості. Хоча ви можете дозволити собі вносити зміни безпосередньо на веб-сайті в реальному часі на його ранніх етапах, краще не пускати роботів пошуку, перш ніж закінчити основні завдання з оптимізації..

57. Як уточнити свої постійні посилання

WordPress Уточнити постійні посилання

Ідеальна структура URL-адрес чиста, читабельна і якомога коротша. WordPress розуміє, наскільки важливі постійні посилання для вашої загальної стратегії SEO, і пропонує деякі вбудовані варіанти вдосконалення. Цей обширний посібник охоплює все це і доповнює його відповідями на часто задані питання з цього питання.

58. Чит-лист для розробників

WordPress шпаргалка

Цей призначений для більш просунутих користувачів. Якщо у вас є якісь навички кодування і ви хочете застосувати їх на своєму сайті WordPress – цей список виявиться незамінним помічником. Чит-лист починає вас з основ WordPress, а потім висвітлює основні елементи, які допоможуть покращити ваші навички розвитку.

59. Як налаштувати Яндекс на WordPress

Налаштування WordPress Яндекс

Google на сьогоднішній день є найпопулярнішою пошуковою системою … але не обов’язково в кожній країні. Якщо ваша аудиторія приходить переважно з Росії, то вам слід розглянути можливість оптимізації для місцевої пошукової системи, Яндекс. Компанія справедлива понад 50% російського ринку пошукових систем, що робить країну одним з небагатьох місць у світі, де Google не претендує на перше місце.

До цього моменту WP повинен звучати досить чудово, щоб змусити вас перейти з існуючої платформи (і, зрозуміло, що так). Ці наступні підручники WordPress проведуть вас через процес.

Міграція WordPress

60. Як перемістити сайт Blogger до WordPress

Перемістіть Blogger до WordPress

Blogger – одна з найпопулярніших платформ для блогів, і для цього є маса вагомих причин. Безкоштовна реєстрація, проста навігація, чіткі меню – все це основні переваги, які сподобалися новим користувачам. Зростання вашого сайту, однак, ви неминуче наштовхуєтесь на обмеження, тому перехід до WordPress – це більш ніж логічне рішення.

61. Як перемістити сайт Wix до WordPress

Перемістіть Wix на WordPress

Ще одне популярне рішення для створення веб-сайтів – Wix. Настільки ж привабливий, як сам по собі, коли ти порівнюєш його з WordPress, його просто немає там. WP – найкращий вибір з точки зору універсальності та творчої свободи, тому неприродно бажати зробити перемикання.

62. Як перетворити сайт Joomla в WordPress

Перемістіть Joomla на WordPress

Joomla роками займав перше місце на ринку CMS. Тоді WordPress злетів на скачок і змітав конкуренцію. Тож не було сюрпризом, коли користувачі Joomla почали перебиратися на нову платформу. Дві програми для побудови веб-сторінок по суті відрізняються, і процес не зовсім простий. На щастя, ми знайшли щось, щоб провести вас через весь процес.

63. Як перетворити HTML в WordPress

HTML в WordPress

Перетворення статичної сторінки HTML у WordPress може бути непростим завданням. На щастя, існує декілька способів надати шкіру HTML-коту, тому виберіть свій метод, який вам найбільше підходить. Щойно ви закінчите, ви можете насолоджуватися частиною однієї з найбільших інтернет-спільнот та використовувати всі її ресурси.

64. Як перемістити WP з локального сервера на живий сайт

Перемістіть WordPress з локального живого

Колись так часто, розробники вважають за краще створювати та змінювати WordPress локально, а не застосовувати зміни безпосередньо до живого середовища. Цей метод приносить очевидні переваги роботи в режимі офлайн і тестування налаштувань без додаткового ризику, коли ваш веб-сайт бананів. Тепер ви можете навчитися робити це самостійно за кілька простих кроків.

65. Як перенести WordPress на нового хоста

Перемістіть WordPress на новий хост

Найчастіше під час переміщення веб-сайту на новий хост вони дбають про перенесення сайту. Але це не дано, тому завжди корисно бути готовим перевірити власні навички. Ось один великий підручник, який допоможе вам перемістити WordPress і тим часом не втратити жодних даних.

Зараз ми висвітлили всі основні аспекти створення веб-сайту за допомогою WordPress, і ви маєте багато читати. Перш ніж я дозволю вам розкопатись у цьому багатстві інформації, я отримав трохи-щось для тих із вас, хто вважає за краще навчатися з аудіовізуальних посібників..

Відео уроки WordPress

66. Як запустити сайт WordPress за 10 хвилин

YouTube - запуск сайту WordPress

Інструктивне відео WPBeginner веде нас до швидкої екскурсії з перших кроків вибору хоста, аж до запуску прямого WP-сайту. Якщо стільки інформації може вміститися за 10 хвилин, просто уявіть, як швидко потрапити в гру WordPress.

67. Як розробити тему з нуля

YouTube - розробка теми WordPress

Цей підручник заглиблюється в тонкощі, що стоять за темами WP, і дозволяє вам самим стати розробником WordPress. Переглянувши відео, ви зможете краще зрозуміти CSS та JS та застосувати ці навички у створенні візуально приголомшливого веб-сайту.

68. Як створити Інтернет-магазин

Youtube - Створити магазин WordPress

Почати новий веб-сайт для бізнесу з WordPress – це не так вже й складно, але слід врахувати деякі важливі деталі. Отже, я вирішив показати вам один із найширших навчальних посібників YouTube WordPress, щоб переконатися, що ви нічого не пропускаєте. Незалежно від того, чи потрібна вам допомога в кошику для покупок, реалізації продукту чи платіжному шлюзі – це відео охопило вас.

69. Як використовувати Docker Compose з WordPress

WordPress Docker Compose

Docker Compose – це інструмент, який дозволяє підняти WordPress на наступний рівень, використовуючи технологію, що містить багато контейнерів. Це не зовсім підходить для початківців користувачів, але якщо ви знаєте свій шлях навколо подібних фреймворків та мов сценаріїв, Docker може допомогти вам зробити чудеса з WP.

Згортаючи його

Там у вас є, люди!

На цьому завершується перелік навчальних посібників WordPress HostingTribunal. Навіть якщо ви починали як повний новичок WP, до цього часу ви вже повинні відчувати себе так само впевнено, як досвідчений користувач. Як бачите, найпопулярніша CMS не є такою складною в експлуатації. Отже, трохи практикуючи, ви незабаром створите сайт своєї мрії.

Подумайте, що я щось пропустив, або шукайте додаткову інформацію по темі WordPress?

Повідомте мене, і я з радістю додамо його. До побачення, і…

… Ти думаєш, ми забули про твій мішок чіпсів? Якщо ви досягли цього пункту, то ви дуже добре заслуговуєте на це.

Мішок з чіпсами

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map