Najlepsze bezpłatne kreatory stron internetowych

ciasto gyphyZnalezienie darmowego narzędzia do tworzenia stron internetowych to mądra decyzja dla wielu osób.


Wrzucanie pieniędzy w coś, czego jeszcze nie znasz, nie jest najlepszym pomysłem. Większość ludzi lubi prowadzić samochód przed jego zakupem, więc dlaczego nie skorzystać z kreatora stron internetowych przed zakupem?

Nie ma dealera konstruktorów stron internetowych, do którego można by się udać. Gdzie do cholery zaczynasz budować stronę internetową? Jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia, może to być bardzo mylące.

Co oznacza hosting? Jak obniżyć koszty rozwoju mojej witryny? Dlaczego istnieje WordPress.com i WordPress.org? Jest to dość mylące, dlatego rozpoczynanie za darmo nie jest wcale złym pomysłem.

Wspaniałą wiadomością jest to, że istnieje kilka niesamowitych opcji dla darmowych twórców stron internetowych i jest to tak proste, jak ciasto. Nie wiem nawet, jak łatwe jest ciasto – to może być łatwiejsze.

Contents

Nasze najlepsze wybory dla najlepszych darmowych twórców stron internetowych

Pierwszym miejscem, w którym powinieneś skorzystać z bezpłatnego narzędzia do tworzenia witryn, jest Stały kontakt. Niesamowitą rzeczą w Constant Contact jest to, że jest to również nasz wybór jako najlepszej usługi e-mail marketingu. To, że oferują bezpłatną wersję swoich usług, jest po prostu wisienką na torcie (nie wiem, dlaczego desery mają tak wiele wspólnego z twórcami witryn).

Korzystanie z Constant Contact to najprostszy sposób na uruchomienie strony internetowej za darmo, bez dodatkowych komplikacji, a zarazem od razu zajmuje się marketingiem e-mail.

1. Stały kontakt – Best Builder for Canada (obejmuje bezpłatny hosting)

Stały kontakt nie wszedł do gry z twórcami stron internetowych. Są znane jako najlepsze oprogramowanie do e-mail marketingu na rynku.
Zajęli się stronami docelowymi i prawdopodobnie doszli do wniosku, że ludzie potrzebują naprawdę dobrego, bezpłatnego narzędzia do tworzenia stron internetowych. Potem go zbudowali.

Constant Contact wykonał fantastyczną robotę, budując swój program do tworzenia stron internetowych, a jego darmowa wersja zapewnia znacznie więcej niż jakikolwiek inny darmowy program do tworzenia stron internetowych.

Darmowa wersja

Darmowa wersja usługi jest ograniczona, ale pomoże Ci zacząć budować swoją stronę internetową. Nie trzeba płacić żadnych pieniędzy, aby dowiedzieć się, co robisz, to ogromna wartość dodana.

W darmowych planach w Constant Contact masz prawie wszystko, co dostajesz w abonamencie płatnym. Przynajmniej możesz to wypróbować. Oto kilka innych rzeczy, które otrzymujesz w ramach bezpłatnego abonamentu, których większość innych twórców witryn nie obejmuje:

 • Udostępnianie społecznościowe
 • Integracja z Facebookiem
 • Zarządzanie kontaktami
 • Lead Capture Forms
 • LogoMaker
 • Sprzedaż 3 produktów
 • Płatności online
 • Zarządzanie zapasami, zamówieniami i podatkami
 • Kupony i zniżki
 • Transakcyjne wiadomości e-mail
 • Zarządzanie wysyłkami

W przypadku niektórych z tych funkcji, takich jak zniżka, musisz przejść do drugiej lub trzeciej kategorii płatnych usług eCommerce. To, że możesz po prostu korzystać z tych funkcji za darmo, jest szalone.

Łatwość użycia

Właśnie wskoczyłem na stronę marketingową kreatora stron Constant Contact. Ustawiłem stoper tuż po kliknięciu „Utwórz bezpłatną witrynę”.

Stały kontakt

Postanowiłem stworzyć witrynę biura podróży, w której ktoś może się ze mną skontaktować przez e-mail lub telefonicznie. 

Użyłem zdjęć stockowych i zachowałem logo jako słowa „Biuro podróży”.

Nawet nie żartuję, miałem stronę internetową zbudowaną w 4 minuty i 37 sekund. Nawet się nie spieszyłem i wyglądało to całkiem dobrze.

Gdybym spędził kolejne dziesięć minut, grając z większą ilością zdjęć lub zmieniając kolory wokół, myślę, że ta strona wyglądałaby tak samo dobrze, jak inne strony internetowe dla biur podróży przygotowane na zamówienie.

Jeśli chcesz, aby najłatwiej zbudować witrynę, która faktycznie wygląda dobrze, nie widzę sensu w używaniu niczego oprócz ich narzędzia do budowania. 

Jak to jest możliwe?

Nie zaczynając od zera

Constant Contact stworzył szybki i łatwy w obsłudze kreator stron internetowych, wykorzystując sztuczną inteligencję. Oprogramowanie zadaje kilka pytań na temat rodzaju witryny, którą chcesz, a następnie oferuje konkretne zdjęcia i szablony.

Nie masz miliona wyborów, ale masz bardzo dużą kwotę na darmowego kreatora witryn. Możesz nawet wgrać własne zdjęcia i logo, jeśli chcesz. 

Kreator stron internetowych oferuje układy kolorów, które można przełączać między nimi, które się uzupełniają. Następnie pyta cię, jakie czcionki chcesz, i używa wielu, które również uzupełniają się nawzajem o prawidłowej wielkości. Naprawdę nie musisz się o nic martwić.

Szalony wybór z setkami szablonów nie jest tym, co dostajesz od twórcy witryny Constant Contact. Otrzymujesz najprostszy kreator witryn, który wygląda najlepiej. Nie możesz go dostosować tak, aby był dokładnie tym, czego pragnie twoja dusza, ale jeśli tego właśnie potrzebujesz, prawdopodobnie powinieneś zatrudnić programistę i siedzieć obok niego, gdy buduje on twoją wizję.

2. Wix – szybki, łatwy i funkcjonalny (Obejmuje bezpłatny hosting)

Wix nie jest wolnym oprogramowaniem, które działa w połowie tak dobrze, jak twórcy witryn, za które ludzie płacą.

Wix jest liderem w branży, jeśli chodzi o twórców stron internetowych. Tak się składa, że ​​oferują bezpłatną wersję swojej usługi.

Darmowa wersja

Darmowa wersja usługi jest ograniczona, ale pomoże Ci zacząć budować swoją stronę internetową. Nie trzeba płacić żadnych pieniędzy, aby dowiedzieć się, co robisz, to ogromna wartość dodana.

Żaden z aspektów bezpłatnego planu nie powinien zniechęcać do korzystania z niego. Jeśli zdecydujesz, że potrzebujesz funkcji premium w przyszłości, doszedłbyś do wniosku, że witryna jest tym, czego naprawdę chcesz.

Łatwość użycia

W rzeczywistości są łatwiejsze w użyciu kreatory stron internetowych. Biorąc to pod uwagę – Wix jest nadal dość łatwy w użyciu.

Możesz zbudować stronę internetową z możliwością masowego dostosowywania, bez kodowania i bez dodatkowych problemów. Istnieją sposoby, aby zignorować masowe dostosowywanie i po prostu zbudować profesjonalnie wyglądającą stronę internetową, nie robiąc też zbyt wiele.

Istnieje wiele usług programistycznych, które mają funkcję przeciągania i upuszczania. Wszystko to oznacza, że ​​przeciągasz coś, czego chcesz użyć, a następnie upuszczasz. To jest tak proste, jak to możliwe.

wix-move-element-wszędzie

Jest to idealne rozwiązanie do edycji, w której priorytetem jest szybkość i łatwość użycia.

Nie zaczynając od zera

Wix ma niesamowitą funkcjonalność o nazwie Artificial Design Intelligence. Zasadniczo to, co robi ADI, to zadawanie różnych pytań i zastosowanie go do algorytmu, który tworzy dla ciebie witrynę. Zabiera wszystkie opcje elementu, motywów i układów z twoich rąk i chwyta z każdej kombinacji.

Zamiast poświęcać czas na przeglądanie wszystkich motywów i układów, oprogramowanie wybiera dla Ciebie na podstawie preferencji i zadawanych pytań. Jest to funkcja oszczędzająca czas i łagodząca decyzje.

Wix jest dla osób, które chcą stworzyć unikalną dla nich stronę internetową bez konieczności zajmowania się wszystkimi dodatkowymi rzeczami związanymi z prowadzeniem strony internetowej.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą szczegółową recenzję Wix.

3. WordPress – Większa krzywa uczenia się, całkowita personalizacja (wymaga płatnego hostingu)

WordPress to kolejna świetna opcja, jeśli szukasz najlepszego darmowego narzędzia do tworzenia witryn. Nie jest tak intuicyjny i łatwy dla początkujących jak Wix, ale pozwala na znacznie więcej dostosowań (za cenę).

Jeśli szukasz długoterminowej witryny i możesz sobie pozwolić na 10-15 godzin nauki korzystania z WordPress, prawdopodobnie jest to zdecydowanie lepszy wybór.

Przed skorzystaniem z zalet WordPress powinniśmy wyjaśnić, jaka jest różnica między WordPress.com a WordPress.org.

Dot Com

WordPress.com jest podobny do Wix. Idziesz na stronę, rejestrujesz się i zaczynasz tworzyć swoją stronę. To jest bardzo proste.

Podczas korzystania z Wix – sam Wix hostuje twoją stronę. Oznacza to, że Wix faktycznie zapewnia technologie i usługi potrzebne do przeglądania strony internetowej w Internecie.

WordPress.com robi to samo. Hostuje twoją stronę dla ciebie, a także zapewnia bezpłatne budowanie strony. Oferuje również wersje premium swojego narzędzia do tworzenia stron internetowych oraz szereg opcji premium.

Możesz po prostu wskoczyć na stronę i zacząć już dziś za darmo, aby to sprawdzić.

Dot Org

To jest WordPress, o którym większość ludzi mówi, gdy mówi o WordPress.

Ta wersja jest całkowicie darmowa z opcjami premium, takimi jak motywy i aplikacje. Działa również inaczej niż wersja WordPress.com i Wix.

Zamiast WordPress hostującego Twoją witrynę, musisz wyjść do wielkiej sieci i znaleźć własną usługę hostingową. Jest to proste, ale dodaje dodatkowy krok i poziom komplikacji procesowi. Każda dobra usługa hostingowa kosztuje, ale istnieje kilka bezpłatnych wersji, z których można korzystać.

Jak działa WordPress

W przeciwieństwie do tego, co myśli wiele osób – nie musisz wiedzieć, jak kodować, aby korzystać z WordPress. Wiele motywów pozwala na wiele funkcji, które oferuje Wix z możliwością dalszego dostosowywania za pomocą kodu.

pulpit WordPress

Tematy różnią się od Wix. W WordPress musisz wybrać motyw do zbudowania swojej witryny. Motywy są w zasadzie tym, co Wix już wbudował w oprogramowanie. To są kości twojej witryny. Każdy motyw ma pewne ograniczenia dotyczące wyglądu Twojej witryny, ale możesz wybrać, gdzie będą się znajdować wszystkie elementy na stronie internetowej, a także schemat kolorów.

Każdy motyw będzie miał swoją własną funkcjonalność i ograniczy dostosowywanie – zwłaszcza te bezpłatne. Darmowe motywy są ograniczające, ale nadal mogą pozwolić Ci zbudować piękną stronę internetową.

Darmowa wersja WordPress.com

Należy pamiętać, że wersja WordPress.org jest zawsze darmowa. Jedyną rzeczą, za którą musisz zapłacić oprócz hostingu, są wszelkie motywy premium i aplikacje, które możesz chcieć.

Dla uproszczenia bardziej sensowne jest używanie Wix, jeśli szukasz darmowej wersji narzędzia do tworzenia witryn.

4. Zyro Website Builder – Najprostszy sposób na zbudowanie strony internetowej

Darmowa wersja

Darmowa wersja Zyro ma wiele do polubienia. Bezpłatni użytkownicy i płatni użytkownicy otrzymują od razu bezpłatny certyfikat SSL i optymalizację SEO witryny, a także niektóre narzędzia AI, integrację Unsplash i optymalizację witryny dla użytkowników mobilnych.

Jednak darmowa wersja cierpi nieco, ponieważ nie możesz podłączyć Google Analytics, co jest ogromnym minusem dla poważnych właścicieli firm internetowych. Masz również do czynienia z reklamami.

Szablony

Zyro zapewnia dziesiątki szablonów, jeśli płacisz za jeden z pozostałych planów, z których dwa są podstawowe: podstawowy i uwolniony. Są one wyposażone w dodatkowe korzyści, takie jak usuwanie reklam, łączność z główną domeną i Menedżer tagów Google. Zyskujesz również znacznie większą przepustowość przy 10 GB dla wersji Basic lub bez ograniczeń dla Unleashed.

Szablony, które masz do wyboru, są różnorodne i przemyślane, chociaż nie możesz ich zmieniać tak często, jak pozwalają na to inni twórcy witryn. Na przykład nie możesz zmienić czcionek w żadnym z szablonów.

Dostępne szablony są jednak dobrze zaprojektowane dla kilku nisz lub tematów, takich jak sztuka czy moda.

Narzędzia AI

Wspominamy również, że dołączone narzędzia AI są przydatne i dostępne dla wszystkich. AI Writer może pomóc w wypełnieniu witryny treściami, zanim zdążysz wynająć prawdziwego copywriter, a AI Heatmap może pomóc Ci dowiedzieć się, które strony najlepiej sobie radzą z odwiedzającymi, dzięki czemu możesz zwiększyć współczynnik konwersji.

Kreator sieci

Interfejs konstruktora dołączony do Zyro wykorzystuje wstępnie ustawiony format siatki, który jest dość łatwy w obsłudze i intuicyjny w obsłudze. Minusem jest to, że możesz zmienić układ lub rozmiar siatek, więc jesteś ograniczony do tego, co Zyro jest najlepsze. Dlatego ten program do tworzenia witryn jest zdecydowanie zoptymalizowany pod kątem nowych użytkowników, a nie doświadczonych twórców witryn, którzy chcą nieco więcej dostosowywania lub kontroli na wyciągnięcie ręki..

Wyróżnienia dla innych bezpłatnych twórców stron internetowych w Kanadzie

Wix i WordPress to nasze pierwsze wybory do tworzenia darmowych stron internetowych i możesz swobodnie sprawdzić nasze dłuższe i bardziej szczegółowe porównanie tych dwóch opcji.

Nie są to jedyne darmowe opcje. W rzeczywistości istnieje mnóstwo darmowych kreatorów stron internetowych. Większość nie jest świetna. Trudno jest zaoferować fantastyczną usługę za darmo. Warto jednak wspomnieć o kilku innych opcjach: Weebly, Pixpa i Droopal.

Weebly jest łatwy w użyciu, prosty i prosty z prostym interfejsem. Prawie przestał być zaleceniem, ale jest to po prostu gorsza wersja Wix. Mimo to, jeśli chcesz alternatywę dla Wix. Nie zrozumcie nas źle, nadal uważamy, że Weebly jest świetnym konstruktorem, ale brakuje mu pełnej funkcjonalności Wix.

Pixpa to coś innego. Zacznijmy od tego:

Pixpa: najlepszy kreator stron internetowych dla fotografów

Pixpa to fantastyczna opcja, jeśli chcesz stworzyć portfolio witryny, aby zaprezentować i sprzedać swoje najnowsze i najlepsze dzieła twórcze.

Jeśli spieszysz się z rozpoczęciem kariery i nie masz czasu na naukę korzystania z narzędzia do tworzenia witryn, Pixpa jest właściwym wyborem.

Poważnie musi to być jeden z najłatwiejszych i najtańszych narzędzi do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść” stworzony specjalnie dla projektantów i fotografów. Zdarza się, że mają 15-dniowy bezpłatny okres próbny, więc możesz swobodnie przetestować Pixpę bez żadnych zobowiązań.

Plany Pixpa

W przeciwieństwie do wielu innych twórców stron internetowych na rynku, Pixpa nie oferuje bezpłatnego abonamentu. W związku z tym po wygaśnięciu 15-dniowego bezpłatnego okresu próbnego będziesz musiał wybierać spośród niewielkiej oferty abonamentów miesięcznych.

To powiedziawszy, podstawowy plan jest niezwykle przystępny i naprawdę nie ma zbyt wielu ograniczeń, jeśli chodzi o budowę witryny. W rzeczywistości otrzymujesz prawie wszystko, co otrzymasz z abonamentem premium, oprócz nieograniczonej ilości miejsca na zdjęcia i kilku zaawansowanych funkcji.

tematy portfolio pixpa

Po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego jako twórca możesz wybrać jeden z trzech planów dostosowanych do konkretnych wymagań. Plany te są wymienione na stronie Cennik jako „dla fotografów”, „dla twórców” i „galerii klientów”. Należy zauważyć, że ostatni nie ma strony internetowej.

Pixpa dla fotografów

Plany dla fotografów są odpowiednie dla tych, którzy chcą stworzyć witrynę portfolio, aby prezentować i sprzedawać zdjęcia w postaci cyfrowych plików do pobrania lub wydruków za pomocą galerii eCommerce, a nie produktów fizycznych. Cztery plany wahają się od 6 do 32 USD miesięcznie, w zależności od tego, czy chcesz rozliczać się co roku czy co miesiąc.

Pixpa dla twórców

Plany dla twórców są skierowane do osób, które chcą stworzyć stronę internetową, a także sklep, który umożliwia sprzedaż fizycznych i cyfrowych produktów i usług. Pomyśl o e-bookach, koszulkach i warsztatach. W przeciwieństwie do planów fotografa, twórcy mogą wybierać spośród trzech planów w przedziale od 6 do 20 USD miesięcznie.

Galerie klientów Pixpa

Plan Galerii Klientów to niezależny produkt, który umożliwia bezpośrednią współpracę z klientami poprzez edycję, sprawdzanie, udostępnianie i sprzedaż zdjęć. Po opublikowaniu możesz także otrzymywać ulubione klienty i opinie na temat swoich zdjęć. Biorąc to pod uwagę, należy zauważyć, że ten typ planu nie obejmuje strony internetowej z portfolio.

Każdy plan obejmuje hosting za pośrednictwem Amazon Web Service (AWS). Otrzymujesz nawet rok bezpłatnej rejestracji domeny, gdy rejestrujesz się w abonamencie rocznym.

Jedną rzeczą do rozważenia przed wyborem planu jest to, że nie można dodać Galerii eCommerce i Sklepu internetowego razem na jednej stronie internetowej. Co więcej, wszystkie plany mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy oprócz obsługi klienta 24/7, więc jeśli nie jesteś zadowolony, nie musisz ryzykować wyrzucania pieniędzy w błoto.

Jak korzystać z Pixpa

Chociaż istnieje wiele przyjaznych dla użytkownika usług programistycznych dla fotografów i twórców, nic nie przebije Pixpy. Krótko mówiąc, Pixpa to prosta platforma do samodzielnego projektowania stron internetowych zorientowana na portfolio online. Najlepsza część tego? Nie potrzebujesz nawet doświadczenia w programowaniu, aby stworzyć oszałamiające portfolio dzięki prostemu narzędziu Pixpa do tworzenia witryn.

interfejs użytkownika narzędzia do tworzenia witryn pixpa

Po zarejestrowaniu się w bezpłatnej wersji próbnej zadaje się szereg prostych pytań związanych z rodzajem witryny internetowej, którą planujesz utworzyć, oraz czy planujesz sprzedaż produktów i usług. Następnie zostaniesz poproszony o wybranie prostego motywu.

Jeśli ci się nie podoba, nie bój się; możesz to później zmienić. Jeśli chodzi o pulpit nawigacyjny Pixpa Home, nie musisz być naukowcem rakietowym, aby to rozgryźć: jest prosty, minimalistyczny i bardzo łatwy w nawigacji.

Jak w przypadku prawie każdego narzędzia do tworzenia witryn, wszystkie elementy sterujące znajdują się po lewej stronie, więc jeśli używałeś go w przeszłości, Pixpa nie będzie zbyt obca. Aby ułatwić, podstawowa strona internetowa zawiera gotowe strony, które można przechowywać, zmieniać, a nawet usuwać.

Dodawanie stron jest proste; wystarczy jedno kliknięcie przycisku, aby zostać wysłanym do projektanta wizualnego, gdzie możesz edytować strony bardziej szczegółowo. Jako osoba mająca niewielką wiedzę na temat projektowania stron internetowych, wypróbowałam ją sama i byłam dość zaskoczona, że ​​udało mi się stworzyć małą, profesjonalnie wyglądającą stronę internetową w tak krótkim czasie..

Weebly – kolejny świetny darmowy program do tworzenia stron internetowych

Weebly działa podobnie jak Wix i jest prawdopodobnie trzecim lub czwartym najlepszym producentem stron internetowych na rynku.

Jeśli chodzi o bezpłatne narzędzia do tworzenia witryn, jest to drugi lub trzeci najlepszy program do tworzenia stron internetowych, w zależności od tego, co uważasz za WordPress kategorycznie.

Czym różni się od Wix

Weebly jest łatwy w użyciu – wszystko ma sens. Problemy z konstruktorem polegają na tym, że produkt końcowy zawsze wygląda trochę źle. Gdy skończysz pracę ze stroną Wix, możesz śmiało powiedzieć, że wygląda dobrze lub wprowadzić zmiany, aby wyglądało dobrze.

elementy przeciągające się weebly

Weebly ma duże prawdopodobieństwo spojrzenia na produkt końcowy i odczucia meh o tym. Wszystko będzie dobrze.

Dostosowywanie motywów w Weebly jest raczej ograniczone, zwłaszcza w porównaniu z pustym edytorem typu canvas, takim jak Wix. Chociaż jest łatwy w użyciu, nie ma zbyt wielu opcji do wyboru.

Jedną rzeczą, którą Weebly robi lepiej niż Wix, jest utrzymanie porządku i porządku. Wix może być nieco przytłaczający z niezliczonymi opcjami przeciągania. Weebly czuje się lepiej zorganizowany, co może bardzo pomóc w stresie i obawach związanych z budowaniem witryny.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą recenzję Weebly.

Darmowa wersja

Darmowa wersja Weebly oferuje wystarczająco dużo, aby zacząć. Aktualizacja jest łatwa, gdy zorientujesz się, czy podoba Ci się platforma. Zwilżenie stóp jest zdecydowanie warte poświęcenia małego czasu.

WebSelf – najlepszy francuski kreator stron internetowych

WebSelf to najlepszy francuski kreator stron internetowych na rynku. Pasuje do formy innych twórców witryn typu „przeciągnij i upuść” wymienionych na tej liście.

Ten francuski konstruktor stron internetowych pozwala dużo zrobić dzięki swojej darmowej wersji i pozwala zobaczyć dokładnie, o co chodzi, nie płacąc ani grosza.

Czym różni się od Weebly

Wspomnieliśmy właśnie o Weebly, jako najłatwiejszym narzędziu do tworzenia witryn, który wciąż może bardzo szybko stworzyć całkiem dobrą stronę.

Oto szokujący, WebSelf jest jeszcze łatwiejszy w użyciu. Celem założycieli WebSelf było uczynienie tworzenia stron internetowych dostępnym dla wszystkich.

Dosłownie wystarczy kilka kliknięć. Możesz zmienić wygląd tła, dodać własne zdjęcia i napisać dowcipną kopię w kilka minut.

Dzięki WebSelf masz dostęp do projektów, które firma już stworzyła. Cały czas dodają nawet nowe, więc możesz znaleźć szablon, który pasuje do tego, czego szukasz.

Przykład WebSelf

Dzięki WebSelf wysoki poziom dostosowania nie jest tym, co dostajesz. Otrzymujesz całkiem dopracowany produkt, nie robiąc wiele. Należy również wspomnieć, że WebSelf znacznie ułatwia przestrzeganie kanadyjskich wytycznych dotyczących dostępności stron internetowych.

Dostosowywanie motywów w WebSelf jest raczej ograniczone, podobnie jak Weebly, a zmiana jego aspektów jest dość podobna. Dużym wyróżnikiem są tutaj już zbudowane projekty oferowane przez WebSelf. 

WebSelf naprawdę utrzymuje wszystko w czystości, sprawia, że ​​Weebly wygląda jak bałagan. Przeciąganie i upuszczanie dostępnych elementów może być najłatwiejszym sposobem na stwierdzenie, że zbudowałeś witrynę internetową. Prawie nie wymaga wysiłku.

Darmowa wersja

Darmowa wersja WebSelf oferuje wystarczająco dużo, aby zacząć. Aktualizacja jest łatwa, gdy zorientujesz się, czy podoba Ci się platforma. Zwilżenie stóp jest zdecydowanie warte poświęcenia małego czasu.

Inne

Niekoniecznie polecam te opcje, ale zdecydowanie są to opcje alternatywne.

logo ucraftUcraft: Darmowe plany pozwalają na stworzenie niestandardowej domeny. Blokowanie stron internetowych jest swego rodzaju ograniczeniem. Niektórzy ludzie to uwielbiają, ale uważam, że budowanie metodą przeciągania i upuszczania jest nieco bardziej przyjazne dla użytkownika.

efektownie logoUderzająco: Uderzająco ma zalety. Na przykład możesz sprzedać jeden pojedynczy produkt na swojej stronie internetowej. Specjalizują się w tworzeniu stron internetowych z jedną stroną, więc motywy i wygląd nie są tak ważne.

logo witryny123SITE123: Świetna opcja dla najmniej znających się na technologii. SITE123 ma system szablonów o nazwie pomoc przy projektowaniu. Sprawia, że ​​tworzenie strony internetowej wygląda całkiem dobrze. Jeśli chcesz mieć twórczy wkład w swoją stronę, SITE123 nie jest najlepszym wyborem.

logo jimdoJimdo: Darmowe plany na Jimdo zawierają kilka ciekawych funkcji, takich jak możliwości eCommerce i osadzanie filmów. Interfejs projektowy nie jest najlepszy, ale możesz z nim stworzyć średnio wyglądającą stronę internetową.

Wniosek

Jeśli chodzi o to – jeśli szukasz darmowego narzędzia do tworzenia witryn, prawdopodobnie nie chcesz zbytnio komplikować decyzji.

Wypróbuj każdą z powyższych opcji, ponieważ możesz się zarejestrować i wypróbować dowolną z nich. To byłby najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, który najbardziej Ci się podoba.

Jeśli nie masz ochoty, skorzystaj ze stałego kontaktu. Upraszcza to, po prostu tam i zaczynając. Niezadowolenie początkującego wymaga stałego kontaktu. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym gigantycznym artykułem na temat najlepszych twórców stron internetowych.

Bezpłatne narzędzie do tworzenia stron WWW

Czy są jakieś dobre bezpłatne narzędzia do tworzenia witryn internetowych??

Tak! Wix i WordPress to świetne opcje dla darmowych kreatorów stron internetowych.

Jaki jest najłatwiejszy darmowy kreator stron internetowych?

Najłatwiejszym w użyciu darmowym narzędziem do tworzenia witryn jest SITE123. Najłatwiejsze nie zawsze jest najlepsze. Wix oferuje większość funkcji, a jednocześnie jest stosunkowo prosty.

Czy Wix jest lepszy niż WordPress?

Krótka odpowiedź brzmi: nie. Dłuższą odpowiedzią jest to, że może być. Jeśli chcesz wysoce spersonalizować swoją stronę internetową bez solidnej krzywej uczenia się, Wix jest dla Ciebie lepszy niż WordPress. WordPress jest głębokim zanurzeniem się w tworzenie stron internetowych, podczas gdy Wix przypomina brodzenie w płytkim końcu i flirtowanie z pomysłem pływania w głębokim końcu.

Czy Wix jest naprawdę darmowy??

Wix ma darmową wersję, ale twoja nazwa domeny będzie miała następujący format: nazwa_użytkownika.wixsite.com/siteaddress. Aby użyć niestandardowej domeny i odblokować wiele funkcji, musisz wybrać płatny abonament

Jak uzyskać bezpłatną nazwę domeny od Wix?

Darmowa nazwa domeny jest dostępna po wybraniu płatnego abonamentu. Nadal musisz zapłacić za plan Wix, ale dodają nazwę domeny za darmo – przez rok

Jaki jest najlepszy darmowy program do tworzenia witryn dla małych firm?

Polecamy WordPress dla małych firm, ponieważ są to dodatkowe funkcje płatności, analiz i śledzenia. Przeczytaj naszą recenzję dla małych firm.

Referencje i zdjęcia:

 • MageeWP.com
 • WebsiteSetup.org

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map