Labākā bezmaksas mākonis krātuvei 2020. gadā

Mākonis krātuves vektora attēluNav tādas lietas kā bezmaksas pusdienas, jo teiciens notiek…


Bet tur ir bezmaksas paraugi, ja zināt, kur meklēt. Un kad runa ir par labākais bezmaksas mākonis uzglabāšanas pakalpojums, tos var atrast gandrīz visur.

Mūsdienu labākie mākoņu krātuves pakalpojumu sniedzēji vairāk nekā vēlas dot jums mazliet mākoņu krātuves – pilnīgi bez maksas – cerot, ka pēc izmēģinājuma pabeigšanas jūs kļūsit par lojālu un maksājošu klientu..

Patiesība aiz “bezmaksas” izmēģinājumiem

Vēl vairāk, daudzi no šiem bezmaksas izmēģinājumiem ir patiešām noderīgi, ļaujot “izmēģināt braucienu” gandrīz visām funkcijām, kuras pilnībā iegūstat klientam… Tomēr ir svarīgi norādīt, ka vairums bezmaksas mākoņa krātuves iespēju – neatkarīgi no tā, vai tās ir izmēģinājuma vai pretējā gadījumā – vienkārši “nav pietiekami daudz vietas lielākajai daļai uzņēmumu, ieskaitot jebkuru biznesu, kurā savus failus glabā un augšupielādē vairāk nekā daži klienti.

Tomēr to var pietikt personīgai lietošanai, un, kā minēts, joprojām ir vērts mēģināt izjust pakalpojumu un lietotāja saskarni..

Labākie bezmaksas mākoņa krātuves pakalpojumi 2020. gadā

Novērtējot pakalpojumus, mēs kā galveno vērtēšanas faktoru apskatījām kopējo bezmaksas glabāšanas vietu (par brīvu, ja visas šeit iekļautās iespējas ir cieši aizslēgts no drošības viedokļa).

Turklāt mēs gandrīz tikpat lielu nozīmi piešķīrām specifikācijām. Papildus funkcijām, mēs ņēmām vērā arī lietotāja pieredzi, kurai ir svarīga loma, nosakot, kurš komplekts ir labākais bezmaksas pakalpojums.

Katram pakalpojumam ir savi augstie un zemākie rādītāji, tāpēc mūsu saraksts nav īsti objektīvs. Sagatavojot sarakstu, mēs koncentrējāmies uz vairākām lietām, tāpēc, paplašinoties katram pakalpojumam, mēs tos paplašināsim. Tādā veidā jūs varēsit izvēlēties abonementu, kas ir vērts mūža garumā, kad jūs beidzot nolemjat to iegādāties.

Tātad, šeit ir mūsu saraksts ar labākajām bezmaksas mākoņa krātuves iespējām 2020. gadā:

# 1 Google disks: valdošais čempions

Galvenās specifikācijas
 • Google konts
 • Nav nepieciešami jauninājumi
 • Ir vērts atjaunināt plānus

Pros

 Jūs varat izmantot 15 GB bezmaksas krātuves
Jūs arī bez maksas varēsit izmantot Google dokumentus
 Google programmatūras piedāvājumi trešo pušu lietotnes par brīvu

CONS

 Faili tiek pārvaldīti ar šifrēšanu
Pastāv potenciālas privātuma problēmas
Nav Linux klienta

Google disks dod jums bez maksas 15 GB no brīža, kad reģistrējaties Google kontā. Ikviens, kuram ir Android vai Gmail, to iegūst automātiski.

Lai gan jums ir jādalās ar iesūtni un Google fotoattēliem, tas joprojām ir pietiekami, lai nebūtu nepieciešams jauninājums uz apmaksātu programmu.

Kad jums būs jāveic jaunināšana, Google pieauga līdz jaunākajai versijai, piedāvājot 100 GB iespēju. Par 2 ASV dolāriem mēnesī jūsu rīcībā var būt 100 GB. Google disks kļūst nedaudz dārgāks, ja vēlaties vairāk datu nekā 100 GB.

Google disks sniedz jums visu, izmantojot bezmaksas pakalpojumu, ko saņemat kā maksas abonents. Tas nozīmē, ka jums ir bez maksas jāizmanto Google dokumenti. Jūs arī lietosit Google Drive milzīgo programmatūras ekosistēmu lieliskas trešo personu lietotnes un integrācija, bez papildu maksas.

Failu glabāšanas Google diskā trūkums ir tāds, ka platforma ir zināma jūsu failu skenēšanai kas rada milzīgas bažas par privātumu. Google skeneri aizsargā jūs pret vīrusiem, surogātpastu un bīstamu saturu, kas var būt slikts, ja citādi parastais fails tiek ievietots karantīnā un bojāts pēc tam, kad tas ir atzīmēts kā bīstams. Tomēr viņi arī analizē saturu, lai lietotājiem reklamētu atbilstošus produktus, kas ir nopietns privātās dzīves aizskārums, vismaz manās acīs.

Ja tas jums kaut ko traucē, labāk izvēlēties citu bezmaksas mākoņa krātuves iespēju, pat ja Google disks piedāvā visu pārējo.

Vēl viens negatīvs ir tas, ka Google disks nenodrošina novirzīšanas iespēju. Tas nozīmē, ka jums ir tikai 15 GB, ja vien jūs nolemjat maksāt. Ja tas tā ir, ņemot vērā, ka apmaksātajiem Google diska lietotājiem šīs funkcijas ir vienādas, mēs iesakām saglabāt bezmaksas Google disku un izmantot citu programmu, lai jau pievienoto 15 GB pievienotu.

# 2 pCloud: labākā mākoņa krātuves šifrēšana

Galvenās specifikācijas
 • 2 GB krātuves sākums
 • Ērta lietotāja pieredze
 • Multivide

Pros

 Jūs varat izmantot 10 GB bezmaksas krātuves
Komplekts piedāvā labu lietotāja pieredzi
 Jūs varēsit izmantot arī video un audio atskaņošanu ar iespēju izveidot atskaņošanas sarakstus

CONS

 Bez zināšanām ir dārgāk
Jūs saņemat mazāk koplietošanas funkciju

pCloud nodrošina lietotājus ar krātuves plāniem, kas sākas ar 2 GB bezmaksas mākoņa krātuvi, vienkārši reģistrējoties kontā.

Tas ir lielisks darījums nevis standarta krātuves vietas dēļ, bet gan tāpēc, ka funkciju kopa ir vienāda ar viņu sākuma līmeņa maksas plāniem. Turklāt, tāpat kā citi pakalpojumu sniedzēji, jūs varat iegūt papildu vietu – 8 GB vērtībā -, veicot dažus vienkāršus uzdevumus, piemēram, novirzot citus cilvēkus uz platformu.

Bezmaksas pCloud pakalpojuma saņemšanai trūkst divu svarīgu funkciju: paroļu un saišu koplietošanas beigu datumiem. Lai izvairītos no problēmas, jums būs jāpārslēdzas uz 500 GB vai 2 TB paketi. Kaut arī abām šīm cenām ir pieņemama cena, salīdzinot ar daudzām, kuras pašlaik tiek tirgotas tirgū, tas ir liels trūkums kad bezmaksas konts nenodrošina šīs funkcijas.

Papildus iztrūkstošajām funkcijām joprojām izceļas pCloud pakalpojums bezmaksas dalībniekiem. Mani pārsteidza tā iebūvētais audio un video atskaņotājs – kas būtībā ļauj straumēt mūziku un skatīties filmas no mākoņa -, kā arī pCloud konta noderīgā funkcija, kas ļauj pārvaldīt HD straumēšanu.

Mākoņu glabāšanas izdevumi laika gaitā patiešām palielinās. Kaitīga ir maksāt katru mēnesi. Tas ir līdz brīdim, kad vienreizējas maksas samaksa par fizisko cieto disku ir labāka ekonomiskā izvēle.

Par laimi pCloud ļauj maksāt vienreizēju maksu par viņu mākoņu krātuvi. Jūs varat saņemt viņu 500 GB paku uz visiem laikiem par 175 USD. Tas nozīmē, ka jums ir garantēts cietais disks, kas darbosies visu mūžu. Ja jūs to izmantojat 10 gadus, jums būs jāmaksā apmēram 1,50 ASV dolāri mēnesī par krātuves izmaksām.

Daudzi cilvēki, ieskaitot sevi, mīl pCloud nulles līmeņa drošības pakalpojumus. Skumjākais ir tas, ka jums nav jābauda pieredze bez zināšanām, pat ja jums ir pCloud Premium konts. Jums būs jāmaksā vairāk par pCloud Crypto. Pat ja jūs kā bezmaksas pakalpojums reģistrējaties kriptovalūtā, jums nav jāpiešķir nauda Premium.

Neskatoties uz dažiem nelieliem trūkumiem, ar lielu lietotāja pieredzi un daudz bezmaksas krātuves, pCloud ir mūsu saraksta augšgalā.

# 3 MediaFire: daudz bezmaksas

Galvenās specifikācijas
 • 10 GB krātuve sākumā
 • Lēti un uzticami
 • Apbalvošanas nodošanas sistēma
 • Iespēja palielināt krātuvi

Pros

 Jūs varat izmantot līdz 10 GB bezmaksas krātuves
Jūs varat arī iegūt līdz pat 50 GB papildu krātuves
 Platforma piedāvā lētu cenu plānus

CONS

 Jūs nevarat izmantot failu sinhronizāciju
Jums jātiek galā ar sliktu drošību

Ja iesakāt MediaFire vairāk cilvēku, tā nav jūsu tējas tase, neuztraucieties. Jūs varat iegūt 2 GB papildu krātuves, vienkārši instalējot viedtālruņa lietotni MediaFire. Jums ir arī iespēja iegūt vairāk gigabaitu, saistot savu Facebook vai Twitter ar pakalpojumu.

MediaFire piedāvā arī pieejamu cenu plānus, piemēram, viena terabaita (1 TB) nodrošināšana tikai USD 5 mēnesī. Tomēr platformu ir grūti ieteikt, izņemot tās bezmaksas pakalpojumu, pat ja tā ir viena no nedaudzajiem Linux atbalstītajiem pakalpojumiem..

Galvenā problēma ir tā, ka MediaFire nesinhronizēs failus starp jebkuru ierīci. Tas nozīmē, ka jums ir augšupielādēt vai lejupielādēt dokumentus, izmantojot mākoņa darbu.

Turklāt platformas drošības informācija nav ideāla, ar sliktiem šifrēšanas pakalpojumiem un bez paroles nodrošināšanas. Tomēr MediaFire izdodas dot daudz krātuves bez maksas, tāpēc tai ir jāizveido mūsu saraksts.

Galvenais iemesls, kāpēc MediaFire ir sarakstā, ir tas, ka tas bez maksas piedāvā labu daļu datu.

# 4 Sync.com: Iegūstiet krātuvi, izmantojot novirzīšanu

Galvenās specifikācijas
 • 5 GB krātuve sākšanai
 • Līnijas novirzīšanas sistēmas augšdaļa
 • Daudz pieejamo funkciju
 • Labi novietots glabāšanas pakalpojums

Pros

 Jūs saņemat 1 GB krātuvi katram novirzīšanai ar nulles ierobežojumiem
Nāk ar nulles zināšanu šifrēšanu
 Jūs varat izmantot 5 GB bezmaksas krātuves

CONS

 Derīguma termiņus nevar izmantot
Saitēm nav lejupielādes ierobežojumu
Nav Linux klienta

Sync.com nāk kā mūsu otrajā vietā esošais mākoņu krātuves pakalpojums šajā sarakstā.

Kad jūs reģistrējaties, jūs saņemat 5 GB brīvu ietilpību platformā. Daudzi lietotāji dzied slavas par sinhronizāciju, taču platformu tik populāru padara bezmaksas pakalpojums, ka tai ir novirzīšanas programma ar absolūti nulles robežām. Līdzīgi kā pCloud, jūs izmantojat 1 GB ar katru jauno pierakstīšanos, taču varat to koplietot tik daudz ielūgumu, cik bieži vien vēlaties. ��

Platformai ir 20 GB ierobežojums novirzīšanai, taču patiesībā ir vienkārši vienkārši sazināties ar uzņēmumu tieši pa e-pastu vai tiešajā tērzēšanā, lai varētu atspējot vāciņu. Sinhronizācijas atbalsta pārstāvji pārbaudīs jūsu nosūtījumus, lai pārliecinātos, ka tie ir īsti cilvēki, taču, kamēr viss tiks pasūtīts, viņi paplašinās jūsu novirzīšanas bonusu.

Kā neierobežots novirzīšanas pakalpojums teorētiski ar šo platformu jūs varat iegūt gandrīz neierobežotu krātuvi mākoņos, nekā jums ir atļauts ar jebkuru citu mūsu uzskaitīto pakalpojumu. Daudzi lietotāji izmanto savus sociālos medijus, lai iegūtu pēc iespējas vairāk krātuves.

Turklāt Sync.com no sava bezmaksas pakalpojuma neizslēdz daudzas maksas apmaksātu plānu iespējas. Piemēram, jūs varat saņemt nulles zināšanu šifrēšanu visos plānos – bez maksas un par samaksu. Tas ļauj izvērsties līdz failu koplietošanai. Turklāt programmai ir līdz šim vislabākais nulles zināšanu pakalpojums gan lietotājiem, kas nemaksā.

Jūs arī iegūstat iespēju ar paroli aizsargāt failu koplietošanu, izmantojot bezmaksas kontu, bet nepievienot derīguma termiņus vai lejupielādes ierobežojumus. Lai to izdarītu, jums būs jāpārslēdzas uz Sync.com Pro programmu. Tātad, ja rodas dažas problēmas, izvēloties starp Sync.com vai pCloud, tas ir jēga. Viņi abi ir gandrīz vienmērīgi saskaņoti. Katrā ziņā jūs saņemat izdevīgu darījumu.

Kad esat izsmēlis draugus un paziņas, jums būs jāmaksā par pakalpojumu. Sinhronizācijai ir fantastiska maksājumu struktūra, kurā 1 TB krātuves ir vienāds ar 5 ASV dolāriem mēnesī. Tas paliek vienkārši.

Mūsu godātie piemin

Mēs uzskatām, ka dažas citas bezmaksas mākoņu glabāšanas iespējas ir vērts pieminēt. Lai arī viņiem neizdodas iekļūt mūsu saraksta augšgalā, tie nav slikti varianti:

# 5 Amazon Cloud Drive

Reģistrējoties jūs vienkārši iegūstat 5 GB bez maksas, bet, ja jūs esat pašreizējais Amazon Prime lietotājs, jums patiks neierobežota fotoattēlu glabāšana. Trūkums ir tāds, ka Amazon Drive nevar šifrēt failus, tāpēc bažas rada drošība.

# 6 Degoo

Vēl viens krātuves vietas nodrošinātājs, kas ir diezgan populārs. Viena reģistrēšanās Degoo nodrošina 100 GB bezmaksas krātuves. Kaut arī tas ir daudz vairāk nekā tas, ko piedāvā citi pakalpojumi, Degoo nodrošina tiešsaistes dublēšanu, nevis mākoņa krātuvi. Faktiski tas nav pat tik lielisks tiešsaistes dublēšanas pakalpojums, bet vismaz tas ļauj paveikt darbu.

# 7 Microsoft OneDrive

Visbeidzot, lai iegūtu visvienkāršākās iespējas, jums jāmeklē tikai 1TB, ko nodrošina Microsoft OneDrive. Piekļūstat bezmaksas krātuves vietnei, vienkārši izmantojot derīgu institūta e-pasta ID. Jūs varat saņemt Office 365, kas nāk arī ar Microsoft Word, Excel, PowerPoint un OneNote galddatoru versijām. Vislabākā ir tā, ka tas viss ir bez maksas.

Bezmaksas mākoņa krātuves pirkšanas rokasgrāmata

Kādas funkcijas jums vajadzētu meklēt bezmaksas mākoņa krātuves pakalpojumā? Pirmkārt un galvenokārt: drošība.

Iegādājoties labākos bezmaksas mākoņu krātuves plānus, kiberdrošībai vajadzētu būt jūsu galvenajām rūpēm. Cienījamākie mākoņu krātuvju uzņēmumi nekad neredzēs un neierakstīs vairāk kā tikai jūsu datu apskatu – viņi tos glabā šifrētus, pasargātus no hakeriem, kā arī pašu darbinieku ziņkārīgo acis..

Otrkārt, labākajos “bezmaksas” plānos jāiekļauj tik daudz funkciju kā pamata apmaksātajos ekvivalentos, jo tie sniegs jums reālāku priekšstatu par to, par ko jūs faktiski maksātu. Pēc kāda būtu bezmaksas parauga jēga, ja viņi izlaistu galvenās sastāvdaļas?

Visbeidzot, pakalpojumam jābūt viegli lietojamam, tāpat kā vienkāršā veidā, ko var izmantot jūsu vecmāmiņa. ���� Tam jābūt vienmērīgi integrētam ar visām jūsu ierīcēm, neatkarīgi no tā, vai tās ir viedtālrunī, planšetdatorā vai galddatorā.

Lielākā daļa šeit ieteikto bezmaksas mākoņu krātuves lietotņu ir savstarpēji savietojamas visās minētajās ierīcēs un darbojas visās lielākajās operētājsistēmās. Tādā veidā jūs varat piekļūt vajadzīgajiem failiem, kad vien vēlaties, neatkarīgi no atrašanās vietas (kamēr esat izveidojis savienojumu ar internetu).

Kā jūs izvēlaties ideālu bezmaksas mākoņa krātuvi?

Lai arī visi pakalpojumi, kurus mēs šeit iesakām, ir bezmaksas, ne visi tie tiek nodrošināti vienādi vērtību. Mēs izlaidām visus pakalpojumu sniedzējus kas ir mazāks par perfektu drošību, tā kā būtu pieminēt tos pieminēt laika tērēšanu.

Vienīgās divas atlikušās salīdzināmās kategorijas ir 1) bezmaksas krātuves plānā iekļautais gigabaitu (GB) skaits un 2) funkcijas, kuras varēsit izmantot.

Bezmaksas par dārgu

Lielākajai daļai cilvēku ar vārdu “bezmaksas” pietiek, lai viņus vilinātu un pat samierinātos ar viduvēju glabāšanas paketi. Neuztraucieties! Kā minēts, katra bezmaksas mākoņa krātuves iespēja atšķiras.

Šeit ir darījums, nē labi opcijas piedāvā vairāk nekā 50 GB par brīvu plānu. Tas ir visaugstākajā galā. Lielākā daļa ir pieejama 15–16 GB apjomā. Ja plānojat izmantot mākoņa krātuves pakalpojumu kādu laiku, jūs kādā brīdī maksāsit.

Vissvarīgākais, uz ko jākoncentrējas, ir tas, ka neviens uzņēmums jums faktiski nedod tik daudz krātuves. Dropbox, viens no vispazīstamākajiem mākoņu krātuvju pakalpojumu sniedzējiem, ir arī viens no vismazāk dāsnajiem krājumiem viena dolāra ziņā, tiklīdz jūs pārsniegsit viņu 2 GB bezmaksas datu limitu..

Kā darbojas mākoņu krātuve

Jums tiek piedāvāti tikai 2 GB, izmantojot Dropbox ar bezmaksas plānu, oficiāli pazīstams kā Dropbox Basic. Pēc tam cenas labākajā gadījumā ir divtik lielas, salīdzinot ar citiem mākoņu krātuves plāniem. Sliktākajā gadījumā tas ir vairākas reizes vairāk nekā citas iespējas.

Dropbox piedāvā zemāko piemaksu plānu ar 1 TB krātuvi. Daudziem cilvēkiem pat tik daudz krātuves nav vajadzīgas. Tas jums izmaksās 10 USD mēnesī, un, ja vēlaties dubultot datus, jums būs jāmaksā 20 USD mēnesī.

Dropbox piedāvā darījumu, lai iegūtu bezmaksas 16 GB krātuves, pierakstoties draugiem, taču tā ne vienmēr ir iespēja – arī uzņēmumiem nav profesionāli lūgt citus parakstīties. Arī citi pakalpojumi piedāvā to pašu funkciju. Tāpēc mēs iesakām plašākus plānus, piemēram, pCloud vai Sync.com (vairāk par šīm iespējām minūtē).

Funkciju skaits un tips

Papildus krātuves vietas (GB) ierobežošanai daudz bezmaksas mākoņu krātuves plānu ierobežo arī jūsu nodrošināto funkciju skaitu. Atkal izmantojot Dropbox kā piemēru, tās pamatprogrammai trūkst tādu svarīgu iespēju kā paroles un divu faktoru autentifikācija, lai aizsargātu mapes, kā arī failu apmaiņa un piekļuve mobilajai ierīcei bezsaistē. Tāpēc mūsu saraksta iespējas vairāk izceļas ar daudzām funkcijām, no kurām izvēlēties.

Noslēguma domas

Tas ir lieliski, ja uzņēmums ir tik pārliecināts par savu pakalpojumu, ka vēlas to sniegt bez maksas, cerot, ka kādu dienu jūs kļūsit par maksājošu klientu.

Bet tikai jūs precīzi zināt, kuras funkcijas jums vai jūsu uzņēmumam sniegtu vislabāko labumu pēc tam, kad sniegsit pakalpojumu koledžas izmēģinājumam. Atgādināsim mūsu galvenās izvēles:

 1. Google disks
 2. pCloud
 3. MediaFire
 4. Sync.com

Labākie bezmaksas mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzēji, piemēram, pCould, piešķirs jums līdz 10 GB lielu krātuvi ar vairākām uzlabotajām funkcijām, cerot, ka jūs priekšroku dosit viņu sistēmai, nevis kā kaut kam, kas jau ir pieejams visiem Gmail lietotājiem, piemēram, Google diskam..

Rezultātā jums ir jānosaka, cik daudz bezmaksas mākoņa krātuves jums ir nepieciešams, un kurš no pakalpojumiem ir vispiemērotākais darbam. Par laimi nekas neliedz jums izmēģināt tos visus un vienkārši pieturēties pie tā, kas jums patīk visvairāk viņi visi ir bez maksas!

Nodrošiniet savu informāciju, ņemiet vērā, kā jūs kopīgojat savus datus, un izmantojiet šīs bezmaksas mākoņa krātuves iespējas (kamēr varat!). Galu galā nav teikts, kad bezmaksas paraugi beigsies … ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector