7 labākās bezmaksas emuāru vietnes – sāciet darbu, netērējot nevienu dolāru

Tātad jūs vēlaties blogot, eh? ES jūtu tevi. Paziņot pasaulei savas domas un, iespējams, nopelnīt papildus naudu, izklausās laba ideja.


aļņu galva parādās gifija

Cerams, ka kāds, kas nav jūsu mamma, ir ieinteresēts jūsu domās par to, kāpēc aļņi ietekmē pasaules inteliģenci un vai šeit patiešām notiek lietas. Es nebūtu pārsteigts, ja jūs izstrādātu lielu sekotāju.

Šis puisis kaut ko slēpj.

Pirmais solis, lai pasaule uzzinātu par saviem pierādījumiem un pētījumiem, ir blogošanas sākšana. Nav tā, ka vēlaties maksāt naudu, lai sāktu blogošanu. Pētījumi par aļņu manipulācijām ir mazs lauks un maksā slikti.

Lieliskās ziņas ir tas, ka topošajam emuāru meklētājam ir daudz bezmaksas iespēju. Visas ir pieejamas labākās bezmaksas emuāru veidošanas platformas, un mēs labprāt jums palīdzētu izlemt, kuru izmantot.

TLDR;

Ja nopietni domājat par bezmaksas emuāru veidošanu, pastāv divas izvēles iespējas.

 • 1. variants – WordPress ir domāts cilvēkiem, kuri vēlas uzzināt visu par viņu vietni. Tie ir cilvēki, kuri vēlas kaut ko izveidot no nulles un kuriem ir vislabākās SEO iespējas.
 • 2. variants – No otras puses, ja jūs vēlaties izveidot vietni ar vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, kurā parūpējas mitināšana, tad Wix ir jūsu izvēle.

7 labākās bezmaksas emuāru vietnes

Mēs to sašaurinājām līdz 7 unikālām bezmaksas emuāru veidošanas iespējām. Visām šīm iespējām ir sava pakalpojuma bezmaksas versija, taču tās arī ļauj maksāt, lai uzlabotu pieredzi.

Ja joprojām vēlaties iegūt vairāk informācijas, pārbaudiet mūsu emuāru veidošanas platformas salīdzinājumu.

1. WordPress – lielāka mācību līkne, pilnīga brīvība

Emuāru veidošana ir viss, kas beidzas ar WordPress. Cena ir pareiza, nonākot dūšīgā nulle dolāru un nulle centu. Ja rodas jautājums, kāpēc, WordPress ir atvērtā koda satura pārvaldības sistēma.

Šis ir risinājums ikvienam, kurš vēlas nopietni uztvert blogošanas spēli. WordPress ir platforma, kas ļauj veikt pilnīgu pielāgošanu, labāko SEO praksi un rīkus, kas ļauj jums izdarīt jebko.

WordPress pārvalda 30% interneta, kā mēs to šodien zinām.

Iemesls, kāpēc WordPress pieder tik liela interneta tirgus daļa, ka tas var palīdzēt jums izveidot pārsteidzošu savas vietnes vietni.

Vienīgā WordPress problēma ir tā, ka ir salīdzinoši liela mācīšanās līkne. Es parasti neiesaku WordPress cilvēkiem, kuri neko nezina par vietnes izveidošanu, jo tas var radīt mulsinošu informāciju.

Pati WordPress ir pilnīgi brīvi lietojama. Tomēr ir izmaksas, kas var saskaitīt. Pirmais solis ir atrast vietu, kur mitināt jūsu vietni. Ir bezmaksas mitināšanas pakalpojumi, taču tie parasti nav īpaši labi. Mēs iesakām dažādus WordPress tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, veicot daudz pētījumu, lai atbalstītu mūsu izvēli, ja WordPress patiešām ir jūsu emuāru veidošanas izvēle.

Ja jums nepatīk kāda no WordPress piedāvātajām bezmaksas tēmām, jums būs jāmaksā arī par tēmu. Ir lieliskas emuāru veidošanas tēmas, kuru cena ir aptuveni 35 USD, bet visbiežāk izmantotās premium tēmas ir aptuveni 100 USD.

WordPress tēmas

Kā iesācējs, izstrādājot vietni vietnē WordPress, var būt nedaudz satriecošs, un daudzi cilvēki atsakās drīz pēc sākuma. Viņi nolemj, ka joprojām vēlas vietni, tāpēc viņi meklē dizaineru, kuru nolīgt. Dizaineri cenu diapazonā ir mežonīgi, bet labs būs četros skaitļos.

Tātad, ja jūs nākotnē plānojat izveidot vietni un esat apņēmies iemācīties izmantot WordPress, nekā tas noteikti ir jums.

WordPress mitināšanas iestatīšanas darbības:

 1. Reģistrējiet savu domēnu – izlasiet mūsu ceļvedi šeit
 2. Iestatīšanas mitināšana – lēta mitināšana vai bezmaksas vietņu veidotāji.
 3. Instalējiet WP, izmantojot cPanel vai Pārvaldīto resursdatoru

2. Wix – labākais viegli lietojams bezmaksas emuārs

WordPress ir labākais veids, kā izveidot savu vietni, ja jums ir zināšanas, laiks un resursi. Ar to teikto – Wix ir satriecošs.

Wix ir velciet un nometiet programmatūra, kas ļauj lietotājam izveidot patiesi skaistas vietnes bez apjomīgas mācīšanās līknes. Tas ir domāts kādam, kurš vēlas iepriekš sagatavotas veidnes un viegli lietojamu, intuitīvu lietotāja pieredzi.

Pakalpojumam ir vesela virkne funkciju, kas ļauj to viegli izveidot, neiedziļinoties aizmugures fonā, izdomājot mitināt vai nemēģinot atrast pareizo motīvu..

Wix elementi

Wix arī ļauj jums izveidot vietni ar viņu mākslīgā dizaina inteliģenci.

Tā vietā, lai veltītu laiku visu motīvu un izkārtojumu izskatīšanai, programmatūru jums izvēlas, pamatojoties uz vēlmēm un uzdotajiem jautājumiem. Tā ir laika taupīšanas un lēmumu atvieglošanas funkcija, kas atņem apmēram 75% no liekām, kas rodas, izveidojot vietni.

Arī reģistrēšanās emuārā vietnē Wix ir ārkārtīgi vienkārša. Lai sāktu, vienkārši dodieties uz vietni un atlasiet bezmaksas iespēju. Lieliski, ka Wix ir tas, ka jums nav jāmaksā nekas, lai patiešām pārbaudītu savu jauno emuāru. Ja jūs nolemjat ienīst to un vēlaties pārbaudīt citu pakalpojumu, nekas neliedz jums to darīt.

Wix ir viegli izmantot emuāru veidošanas veidnes, kas atvieglo jūsu pirmās ziņas rakstīšanu un padara tās bez sāpēm, un, ja jums nepieciešama palīdzība, lieliska ir zināšanu bāze un klientu atbalsts.. SEO opcijas nav vienā līmenī ar WordPress, taču tās ir izmantojamas un tikpat labas kā vietņu veidotājam..

Viens svarīgs apsvērums – Ja vēlaties izmantot savu domēna vārdu, jums būs jāmaksā, lai izmantotu Wix, taču bezmaksas versiju var lieliski izmantot, ja jums tas nerūp vai vēlaties to izmēģināt pirms apņemšanās domēna vārdam.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, lūdzu, pārbaudiet mūsu Wix pārskatu.

3. Vidējs – labākais blogošana izbraukumā

Iespējams, ka tad, ja pēdējos gados esat aktivizējis internetu, jūs kaut ko esat lasījis vietnē Medium.

2016. gadā – vidējais uzrakstīto stāstu skaits iknedēļas uz Medium bija 140 000. Tas ir ļoti daudz informācijas, kas skraidīja pa Mediju.

Medijs izvēlējās atšķirīgu pieeju emuāru veidošanas pakalpojuma izveidošanai. Viss jūsu rakstītais saturs būs pieejams vidējā vidē, nevis jūsu vietnē. Tam ir plusi un mīnusi, bet, lai kāds apmeklētu jūsu vietni (ja jums tāds ir) viņiem tas būs jānoklikšķina uz jūsu emuāra ziņas Medium.

vidēja raksta rediģēšana

Foršas lietas, kas saistītas ar vidēju, ir tas, ka jums nekad nebūs jāmaksā neatkarīgi no tā, to ir ērti izmantot, tāpat kā visiem lietotājiem, kuri jau apmeklē mediju, ir iebūvēta auditorija.

Slikti ir tas, ka pēc SEO ekspozīcijas Medium piespiež kādu veikt papildu pasākumus, lai atrastu jūsu vietni.

Vide ir viena no labākajām vietām emuāru veidošanas sākšanai. Ja jums ir kādas idejas, kuras vēlaties publicēt, lai tās redzētu pasaule, jums atliek tikai pāriet uz Medium, reģistrēties un ļaut šīm domām izvilkt.

Ja jūs kādreiz nolemjat izveidot savu vietu, varat vienkārši nokopēt un ielīmēt visus jūsu izveidotos vidējos ierakstus savā vietnē un ievietot tos tur..

Ja neesat pārliecināts par sava emuāra izveidi, mēs ļoti iesakām sākt ar Medium, pierast pie tiešsaistes rakstīšanas un pēc tam doties no turienes.

4. Weebly – tāpat kā Wix ar mazāku dizainu

Weebly ir plaši pazīstams vietņu veidotājs, kas ir līdzīgs Wix ar to, ka jūs varat vilkt un nomest lapā visus vajadzīgos elementus..

Es ieteiktu Weebly, ja jūs atbilstat diviem kritērijiem. Viens: jūs absolūti nevēlaties maksāt par savu emuāru. Divi: jūs esat satriecis Wix un vēlaties kaut ko vēl vienkāršāku.

Wix ir grūti apbēdināt, ja jums ir pieredze programmatūras lietošanā un spēlēšanā internetā. Ja jūs esat – Weebly ir bezmaksas plāns, kas ļauj jums izveidot vienkāršu vietni, kurā ir viņu reklāmas.

audumu vilkšanas elementi

Daudzi cilvēki izmanto Weebly, un interfeiss ir tik vienkāršs, cik tas kļūst. Jūs neradīsit tik skaistu vietni kā divi labākie vietņu veidotāji – Squarespace un Wix.

Tomēr Weebly joprojām ļauj jums izveidot jauku tīmekļa vietni, kurā ir visas emuāru veidošanas funkcijas, kas jums būtu nepieciešamas kopā ar kādu SEO palīdzību.

Weebly piedāvā analīzi, lai parādītu, cik cilvēku apmeklē jūsu vietni, un, ja vēlaties izmantot savu domēnu, jums būs jāizmanto apmaksāts plāns.

Pilns Weebly pārskats šeit.

5. Emuārs – Old School Cool

Ja jūs lasījāt emuārus atpakaļ, kad viņi pirmo reizi sāka parādīties, vai esat lasījis emuāru, kas bija vietnē Blogger. Blogger tika izveidots 1999. gadā pirms dot com burbuļa, un Blogger tika izveidots, lai ikvienam un ikvienam būtu iespēja dzirdēt savu balsi.

Tagad Blogger, kas pieder uzņēmumam Google, joprojām ļauj jaunajiem rakstniekiem dzirdēt viņu balsi internetā.

Viss, kas jums jādara, ir jāreģistrējas pakalpojumam, lai sāktu darbu. Platformas interfeiss izskatās gandrīz viss pārējais, ko pārvalda Google, taču tas ļauj pielāgot emuāru dažādām tēmām.

izveidot emuāru veidotāju-emuāru

Jums pieejamās iespējas ļauj jums izveidot personīgu emuāru, kas izskatās kā patiesi jūsu.

Vienīgā Blogger problēma ir tā, ka tas izskatās mazliet novecojis. Ja jūs salīdzināt savu vietni ar Blogger vai pat Medium, tas varētu izskatīties kā jūsu emuāri no 2006. gada.

Gluži tāpat kā ar vidēju, Blogger ir lieliska vieta, kur sākt, jo tas ir bezmaksas. Ja vēlaties izmēģināt emuāru veidošanu un pēc tam izveidot vietni vēlāk, ir viegli vienkārši pārvietot iepriekšējās ziņas uz savu vietni.

6. Kvadrāts – bez maksas, bet tikai 14 dienas

Squarespace izmantošana ir ārkārtīgi līdzīga Wix lietošanai. Viņi abi ir vietņu veidotāji, viņiem abiem ir gandrīz identiskas emuāru veidošanas un SEO iespējas, un viņiem abiem ir satriecošs klientu atbalsts, kas palīdzēs iestrēgt. Tās ir gan iesācēju iespējas.

Kāda tad ir atšķirība starp viņiem? Wix ir viegli izmantot, bet Squarespace ir vēl vienkāršāks. Squarespace sliktā lieta (vai laba lieta atkarībā no tā, kā jūs uz to skatāties) ir tā, ka to ir grūtāk pielāgot.

Laukums līdzinās dzīvošanai skaistā iepriekš uzbūvētu māju apkārtnē. Visā apkārtnē ir apmēram desmit dažādas iepriekš uzceltas mājas, bet ir desmitiem vienas un tās pašas iepriekš uzceltas mājas, kurā jūs dzīvojat visā apkārtnē.

Pārējie cilvēki, kas dzīvo tajā pašā mājas versijā, kurā jūs pārvietojāties viņu mēbelēs un veica dažas dekorēšanas izmaiņas, bet apkārtnes apvienība neļaus jums veikt lielas izmaiņas.

Kvadrātā ir skaistas veidnes, kurās varat veikt arī nelielas izmaiņas, taču jūs patiešām esat tikai veidnes. No otras puses, Wix ļauj pilnībā pielāgot visu, ko vēlaties.

kvadrāta-tēma1

Lieliska lieta par Squarespace ir tā, ka ir ļoti grūti izveidot slikti izskatītu vietni. Veidnes ir tīras, un emuāru veidošanas funkcionalitāte to atspoguļo. Squarespace patiešām ir piemērots radošumam, piemēram, fotogrāfiem un māksliniekiem, kuri arī vēlas blogot.

Laukuma laukums būtu lielāks sarakstā, ja tas ilgāk būtu brīvs. Pakalpojums piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai redzētu, vai vēlaties pieturēties pie programmatūras.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Squarespace, izlasiet mūsu detalizēto Squarespace pārskatu. 

7. Tumblr – multivides / sociālo mediju risinājums

Tumblr tika izveidots 2007. gadā kā emuāru veidošanas platforma, kas darbojas arī kā sociālā tīkla vietne.

Tā kā Tumblr tika izveidots emuāru veidošanai, tam ir liela funkcionalitāte, kas ir iebūvēta rakstīšanai un jebkura multivides satura augšupielādei, kuru jūs varētu vēlēties izmantot.

Tumblr piedāvā pielāgošanas iespējas, taču pielāgošana daudz vairāk atgādina sociālo mediju profilu, nevis emuāru veidošanas vietni.

Viena lieliska lieta par Tumblr ir tas, cik viegli to izmantot, un to ērti lietojamais informācijas panelis.

tumblr informācijas panelis

Tas gan ir Tumblr – tā tika veidota kā emuāru veidošanas platforma, bet lielākā daļa Tumblr lietotāju to izmanto kā sociālo mediju, nevis emuāru veidošanas platformu. Daudzi uzņēmumi faktiski izmanto Tumblr, lai papildinātu datplūsmu savā emuārā.

Ja vēlaties sociāli integrētu emuāru bez jebkādām grūtībām iegūt savu, tad Tumblr varētu būt jūsu izvēle.

Apkopojot to

Runājot par to, tiešām ir divas iespējas, kas uzskatāmas par nozīmīgu emuāru veidošanas telpā. Ja vien jūs patiešām nevēlaties iegūt savu vietni, meklējiet WordPress un Wix kā divas galvenās izvēles. Ja jums nepatīk Wix, ir divas alternatīvas, kas ir līdzīgas arī Weebly un Squarespace.

Ja jūs augstu vērtējat pielāgošanu un patiesu vietnes piederību, tad izmantojiet WordPress.

Ja jūs novērtējat vienkāršību, lietošanas ērtumu un jums nav tik daudz jāuztraucas, dodieties pie tādu vietņu veidotāju kā Wix.

Bieži uzdotie jautājumi – populārākās bezmaksas emuāru vietnes

Kā iesācēju emuāri pelna naudu?

Ir vairāki veidi, kā nopelnīt naudas blogošanu. Filiāļu ienākumi ir vieglākais veids, kā sākt, taču varat pārdot arī digitālus produktus, e-grāmatas un kursus. Ir arī ārštata rakstīšana un reklāma.

Kā es varu sākt bezmaksas emuāru Kanādā?

Ātrākais un vienkāršākais veids, kā Kanādā sākt bezmaksas emuāru, ir izmantot tādu pakalpojumu kā Medium. Viss, kas jums jādara, ir reģistrēties un sākt rakstīt.

Kādas ir populārākās emuāru vietnes?

Populārākās vietnes ir WordPress, Wix, Squarespace, Medium, Weebly, Blogger un Tumblr..

Vai emuāru autori tiešām pelna naudu??

Visā internetā ir neskaitāmi emuāru autori, kas veidoja dzīvus emuārus. Ir pat emuāru autori, kuri ir kļuvuši turīgi, izmantojot savu emuāru, un ir izlaiduši grāmatas, Podcast epizodes utt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map