Кращі безкоштовні будівельники веб-сайтів

пиріг гіфіПошук безкоштовного конструктора веб-сайтів – розумне рішення для багатьох людей.


Затопити гроші в те, що ви не зовсім знаєте, з чим робите, – це не найкраща ідея. Більшість людей люблять керувати автомобілем, перш ніж купувати його, чому б не заїхати на розробник веб-сайту перед покупкою?

Немає дилерів для веб-розробників, на які можна було б звернутися. З якого чорта ви починаєте створювати веб-сайт? Якщо у вас немає попереднього досвіду, це може бути дуже заплутаним.

Що означає хостинг? Як зменшити витрати на розробку веб-сайту? Чому існують WordPress.com та WordPress.org? Це досить заплутано, тому почати безкоштовно – це зовсім не погана ідея.

Чудова новина – є кілька приголомшливих варіантів для створення безкоштовних розробників веб-сайтів, і це так просто, як пиріг. Я навіть не знаю, як легкий пиріг – це може бути простіше.

Contents

Наш найкращий вибір найкращих безкоштовних будівельників веб-сайтів

Перше місце, яке вам слід зайняти, щоб скористатися безкоштовним конструктором веб-сайтів – це постійний контакт. Дивовижною справою постійного контакту є те, що це також наш вибір як найкращий сервіс електронного маркетингу. Те, що вони пропонують безкоштовну версію свого сервісу, – це просто глазур на торті (я не знаю, чому десерти мають стільки спільного з розробниками веб-сайтів).

Використання постійного контакту – це найпростіший спосіб безкоштовно створити веб-сайт без додаткових ускладнень..

1. Постійний контакт – кращий будівельник для Канади (включає безкоштовний хостинг)

Постійний контакт не вдавався в гру з розробниками веб-сайтів. Вони відомі як найкраще програмне забезпечення для електронного маркетингу на ринку.
Вони поспішали на цільових сторінках і, ймовірно, дійшли висновку, що людям потрібен справді хороший безкоштовний веб-сайт. Потім вони його збудували.

Констант Контакт зробив фантастичну роботу зі створення свого веб-сайту, і його безкоштовна версія надає вам набагато далі, ніж будь-який інший безкоштовний веб-сайт.

Безкоштовна версія

Існує обмеження щодо безкоштовної версії сервісу, але це допоможе розпочати роботу зі створення вашого веб-сайту. Не потрібно платити жодних грошей, щоб зрозуміти, що ви робите, це величезна добавка.

Що стосується безкоштовних планів на постійному контакті – ви отримуєте майже все, що отримуєте в платному плані. Ви принаймні отримаєте його спробувати. Ось деякі інші речі, які ви отримуєте у вільному плані, який більшість інших розробників веб-сайтів не включає:

 • Соціальний обмін
 • Інтеграція у Facebook
 • Управління контактами
 • Форми захоплення свинцю
 • LogoMaker
 • Продаж 3 товарів
 • Онлайн-платежі
 • Інвентаризація, порядок та податковий менеджмент
 • Купони та знижки
 • Трансакційні електронні листи
 • Управління доставкою

Для деяких таких функцій, як знижка, вам потрібно перейти на другий або третій платні рівні на послуги електронної комерції. Факт, що ти можеш просто використовувати ці функції безкоштовно, божевільний.

Простота використання

Я щойно перестрибнув на сторінку маркетингу для розробників веб-сайтів постійних контактів. Я встановив таймер правильно, коли натиснув “Створити свій безкоштовний сайт”.

Постійний контакт

Я вирішив зробити веб-сайт туристичної агенції, де хтось може зв’язатися зі мною електронною поштою або зателефонувавши. 

Я використовував фотографії та просто зберігав логотип як слова “Турагентство”.

Я навіть не жартую, у мене був створений веб-сайт за 4 хвилини та 37 секунд. Я навіть не поспішав, і це виглядало дуже добре.

Якби я провів ще десять хвилин, граючи з більшою кількістю фотографій або змінюючи кольори навколо, я думаю, що цей веб-сайт буде виглядати так само добре, як інші веб-сайти, побудовані на замовлення для туристичних агентів.

Якщо ви хочете створити найпростіший веб-сайт, який насправді виглядає добре, я не бачу сенсу використовувати нічого, крім їхнього розробника. 

Як це можливо?

Не починаючи з нуля

Постійний контакт створив їх швидкий і простий конструктор веб-сайтів за допомогою штучного інтелекту. Програмне забезпечення задає вам кілька питань щодо типу веб-сайту, який ви хочете, а потім пропонує вам конкретні фотографії та шаблони.

У вас немає мільйона варіантів, але у вас є надзвичайно велика сума для безкоштовного створення веб-сайту. Ви навіть можете завантажити власні фотографії та логотип, якщо хочете. 

Розробник веб-сайтів пропонує кольорові макети, за допомогою яких можна перемикатися вперед і назад, що доповнюють один одного. Потім він запитує, які шрифти ви бажаєте, і використовує кілька, які також доповнюють один одного правильним розміром. Вам ні про що не потрібно хвилюватися.

Ви можете отримати шалену кількість виборів із сотнями шаблонів – це не те, що ви виходите із розробника веб-сайту постійних контактів. Ви отримуєте найпростіший розробник веб-сайтів, який виглядає найкраще. Ви не можете налаштувати його саме на те, чого прагне ваша душа, але якщо це саме те, що вам потрібно, ви, мабуть, наймете веб-розробника і сидите поруч, коли він формує ваше бачення.

2. Wix – швидкий, простий та функціональний (Включає безкоштовний хостинг)

Wix – це не безкоштовне програмне забезпечення, яке працює наполовину так, як платять розробники веб-сайтів.

Wix – лідер галузі в галузі розробників веб-сайтів. Вони також просто так трапляються, щоб запропонувати безкоштовну версію свого сервісу.

Безкоштовна версія

Існує обмеження щодо безкоштовної версії сервісу, але це допоможе розпочати роботу зі створення вашого веб-сайту. Не потрібно платити жодних грошей, щоб зрозуміти, що ви робите, це величезна добавка.

Жоден з аспектів безкоштовного плану не повинен вас відвертати від його використання. Якщо ви вирішите, що вам потрібні преміум-функції в майбутньому, ви б зрозуміли, чи веб-сайт – це те, що ви насправді хочете.

Простота використання

Насправді простіші у використанні розробники веб-сайтів. З урахуванням сказаного – Wix все ще досить простий у використанні.

Ви можете створити веб-сайт з масовим налаштуванням, без кодування та без зайвих головних болів. Є способи ігнорувати масове налаштування та просто створити веб-сайт професійного вигляду, не роблячи занадто багато.

Існує чимало служб розробки веб-сайтів, які мають функцію перетягування та перетягування. Все це означає, що ви перетягуєте щось, що хочете використовувати, а потім кидаєте його. Це так просто, як це стає.

wix-move-елемент - куди завгодно

Це ідеально підходить для редагування, що надає пріоритет швидкості та простоті використання.

Не починаючи з нуля

У Wix є ця дивовижна функціональність під назвою Artificial Design Intelligence. В основному те, що робить ADI – це задавати вам різні запитання і застосовувати їх до алгоритму, який створює сайт для вас. Він приймає всі варіанти елементів, тем і макетів з ваших рук і захоплює кожну комбінацію.

Замість того, щоб витрачати час на розгляд усіх тем та макетів, програмне забезпечення вибирається для вас, виходячи з уподобань та заданих питань. Це можливість зменшення часу та прийняття рішень.

Wix призначений для людей, які хочуть створити унікальний для них веб-сайт, не маючи справу з усіма додатковими речами, які поставляються із запуском веб-сайту.

Для отримання додаткової інформації читайте наш докладний огляд Wix.

3. WordPress – більша крива навчання, загальна настройка (потрібен платний хостинг)

WordPress – ще один чудовий варіант, якщо ви шукаєте найкращого безкоштовного розробника веб-сайтів. Це не так інтуїтивно та легко для початківців, як Wix, але дозволяє значно більше налаштувати (вартістю).

Якщо ви хочете створити сайт на тривалий термін і можете дозволити собі 10-15 годин навчання, як користуватися WordPress, напевно, це, безумовно, кращий вибір.

Перш ніж перейти до переваг WordPress, ми повинні уточнити, у чому різниця між WordPress.com та WordPress.org.

Dot Com

WordPress.com схожий на Wix. Ви переходите на веб-сайт, реєструєтесь і починаєте робити свій веб-сайт. Це дуже просто.

Під час використання Wix – Wix сам розміщує ваш веб-сайт. Це означає, що Wix насправді надає технології та послуги, необхідні для перегляду веб-сторінки в Інтернеті.

WordPress.com робить те саме. Він розміщує ваш веб-сайт для вас, а також надає вам безкоштовне створення веб-сайтів. Він також пропонує преміум-версії свого веб-розробника веб-сайтів та купу преміальних варіантів.

Ви можете просто перейти на веб-сайт і почати безкоштовно сьогодні, щоб перевірити його.

Точка Орг

Це WordPress, про який говорять більшість людей, коли вони говорять про WordPress.

Ця версія повністю безкоштовна у використанні з преміум-опціями, такими як теми та програми. Він також працює інакше, ніж версії WordPress.com та Wix.

Замість того, щоб WordPress розмістив ваш сайт, ви повинні вийти у широку мережу та знайти власну службу хостингу. Це просто, але це додає додаткового кроку та рівня складності процесу. Будь-який хороший сервіс хостингу коштує грошей, але є кілька безкоштовних версій, які можна використовувати.

Як працює WordPress

Всупереч тому, що думає багато людей – вам не потрібно знати, як кодувати, щоб користуватися WordPress. Багато тем дозволяють отримати багато функціональних можливостей, які пропонує Wix із можливістю подальшого налаштування за допомогою коду.

wordpress-приладова панель

Теми відрізняються від Wix. У WordPress ви повинні вибрати тему для створення свого веб-сайту. Теми – це те, що Wix вже вбудований у програмне забезпечення. Вони є кістками вашого веб-сайту. Кожна тема має певні обмеження щодо того, як буде виглядати ваш веб-сайт, але ви можете вибрати, де всі ваші елементи переходять на веб-сторінку, а також кольорову схему.

Кожна тема матиме власну функціональність і обмежує налаштування – особливо безкоштовні. Безкоштовні теми обмежують, але вони все ще можуть дозволити вам створити прекрасний веб-сайт.

Безкоштовна версія WordPress.com

Варто пам’ятати, що версія WordPress.org завжди безкоштовна. Єдине, за що ви хочете заплатити, крім хостингу, – це будь-які преміальні теми та додатки, які вам можуть захотіти.

Для простоти просто більше сенсу використовувати Wix, якщо ви шукаєте безкоштовну версію розробника веб-сайту.

4. Zyro Website Builder – найпростіший спосіб створення веб-сайту

Безкоштовна версія

Безкоштовна версія Zyro має багато чого сподобатися. Безкоштовні користувачі та користувачі, які платять, отримують безкоштовну сертифікацію SSL та SEO-оптимізацію веб-сайтів прямо з коробки, а також деякі інструменти AI, інтеграцію незаплескань та оптимізацію веб-сайтів для мобільних користувачів.

Однак безкоштовна версія трохи страждає, оскільки вам заборонено підключати Google Analytics, що є величезним мінусом для серйозних власників онлайн-бізнесу. Вам також доведеться мати справу з рекламою.

Шаблони

Zyro надає десятки шаблонів, якщо ви платите за один з інших планів, з яких є два: Basic та Unleashed. До них додаються додаткові смаколики, як видалення оголошень, підключення до вашого основного домену та Менеджер тегів Google. Ви також отримуєте набагато більше пропускної здатності в 10 Гб для Basic або необмежену кількість для Unleashed.

Шаблони, з яких ви можете вибрати, різноманітні та продумані, хоча ви не можете їх змінювати так, як часто дозволяють інші розробники веб-сайтів. Наприклад, ви не можете змінити шрифти в жодному з шаблонів.

Тим не менше, наявні шаблони добре розроблені для декількох ніш або тем, наприклад, мистецтва чи моди.

Інструменти AI

Ми також зазначили, що включені інструменти AI корисні та доступні для всіх. AI Writer може допомогти вам наповнити свій веб-сайт вмістом до того, як ви встигнете найняти реального копірайтера, а AI Heatmap допоможе вам зрозуміти, які сторінки найкращі для відвідувачів, так що ви можете підвищити показник конверсії.

Grid Builder

Інтерфейс для розробників, включений до Zyro, використовує попередньо заданий формат сітки, який є досить простим у використанні та інтуїтивно зрозумілим. Мінус полягає в тому, що ви можете змінити макет або розмір сіток, так що ви обмежуєтесь тим, що Zyro найкраще. Таким чином, цей розробник веб-сайтів, безумовно, оптимізований для нових користувачів, а не досвідчених розробників веб-сайтів, які хочуть трохи більше налаштувати або контролювати під рукою..

Почесні згадки для інших безкоштовних будівельників веб-сайтів Канади

Wix і WordPress – це наш перший вибір для безкоштовних розробників веб-сайтів, і ви можете сміливо ознайомитися з нашим довшим та детальнішим порівнянням двох варіантів..

Вони не єдині безкоштовні варіанти. Насправді існує купа безкоштовних розробників веб-сайтів. Більшість не великі. Важко запропонувати фантастичну послугу безкоштовно. Однак є й інші варіанти, які варто згадати: Weebly, Pixpa та Droopal.

Weebly простий у використанні, простий і простий з простим інтерфейсом. Це майже не стало рекомендацією, але це лише гірша версія Wix. Все-таки, якщо ви хочете альтернативи Wix. Не помиляйтесь, ми все ще вважаємо, що Weebly є чудовим будівельником, але йому не вистачає повної функціональності Wix.

Pixpa – це щось інше. Почнемо з цього:

Pixpa: Кращий веб-сайт для фотографів

Pixpa – це фантастичний варіант, якщо ви спеціально прагнете створити веб-сайт із портфоліо, щоб продемонструвати та продати свої останні та найкращі творчі роботи.

Якщо ви поспішаєте розпочати свою кар’єру, і у вас немає часу навчитися користуватися веб-майстром, Pixpa – це правильний вибір.

Це серйозно повинно бути одним із найпростіших та найдоступніших розробників веб-сайтів із перетягуванням, створених спеціально для дизайнерів та фотографів. Вони також мають 15-денну безкоштовну пробну версію, тому ви можете вільно протестувати Pixpa без додавання рядків.

Плани Pixpa

На відміну від багатьох інших розробників веб-сайтів на ринку, Pixpa не пропонує безкоштовного плану. Як наслідок, вам доведеться вибирати між невеликим діапазоном щомісячних планів, доступних після закінчення 15-денної безкоштовної пробної версії.

Сказавши це, базовий план є надзвичайно доступним і насправді не так багато обмежень, коли справа стосується створення вашого сайту. Власне кажучи, ви отримуєте майже все, що ви отримаєте з преміум-планом, крім необмеженого зберігання фотографій та кількох розширених функцій.

теми портфоліо pixpa

Після того, як ваша безкоштовна пробна версія нарешті закінчиться, ви можете вибрати з трьох планів, що відповідають вашим конкретним вимогам як творця. Ці плани вказані на сторінці “Ціни” як “для фотографів”, “для творців” та “клієнтські галереї”. Важливо зауважити, що останній не має веб-сайту.

Pixpa для фотографів

Плани фотографів підходять для тих, хто хоче створити портфоліо-сайт для демонстрації та продажу зображень у вигляді цифрових завантажень або відбитків за допомогою електронної комерційної галереї, а не фізичних продуктів. Чотири плани складають від 6 до 32 доларів на місяць залежно від того, чи бажаєте ви рахувати щорічно чи щомісяця.

Pixpa для творців

Плани творців орієнтовані на тих, хто хоче створити веб-сайт, а також магазин, який дозволяє продавати фізичні та цифрові продукти та послуги. Придумайте електронні книги, футболки та майстер-класи. На відміну від планів фотографа, творці можуть вибирати з трьох планів, які варіюються від 6 до 20 доларів на місяць.

Галереї клієнтів Pixpa

План клієнтських галерей – це незалежний продукт, який дозволяє вам безпосередньо працювати зі своїми клієнтами, редагуючи, викладаючи, обмінюючись та продаючи зображення. Після публікації ви також можете отримувати обрані клієнта та відгуки про свої фотографії. Зважаючи на це, важливо зазначити, що цей тип плану не включає веб-сайт із портфелем.

Кожен план включає веб-хостинг через веб-сервіс Amazon (AWS). Ви навіть отримуєте один рік безкоштовної реєстрації домену під час підписки на річний план.

Перш ніж вибирати план, слід врахувати, що ви не можете додавати як Галереї електронної комерції, так і Інтернет-магазин разом на одному веб-сайті. Крім того, всі плани мають 30-денну гарантію повернення грошей на додаток до цілодобової підтримки клієнтів, тож якщо ви не раді, вам не доведеться ризикувати скиданням грошей на каналізацію.

Як користуватися Pixpa

Хоча для фотографів і творців існує багато зручних для веб-служб розробок, ніщо не перемагає Pixpa. Коротше кажучи, Pixpa – це проста платформа для веб-дизайну, яка робиться сама, орієнтована на онлайн-портфелі. Найкраща частина про це? Вам навіть не потрібен досвід кодування, щоб створити приголомшливе портфоліо завдяки простому конструктору веб-сайтів Pixpa.

pixpa web builder, призначений для користувача

Після підписки на безкоштовну пробну версію, вам пропонують ряд простих питань, пов’язаних із типом веб-сайту, який ви плануєте створити, і плануєте ви чи ні продавати продукти та послуги. Після цього вас попросять вибрати просту тему.

Якщо вам це не подобається, не бійтеся; ви можете змінити його згодом. Що стосується панелі приладів Pixpa Home, то вам не потрібно бути ракетним вченим, щоб це зрозуміти: це просто, мінімалістично і дуже легко орієнтуватися..

Як і майже у кожного розробника веб-сайтів, усі елементи управління розташовані зліва, тому якщо ви використовували його раніше, Pixpa не буде відчувати себе занадто чужим. Щоб полегшити ситуацію, базовий веб-сайт містить попередньо створені сторінки, які ви можете зберігати, змінювати чи навіть видаляти.

Додавання сторінок просте; Вам потрібно буде лише натиснути кнопку, щоб Ви надіслали візуальному дизайнеру, де Ви можете редагувати сторінки більш детально. Як хтось із малопомітними знаннями веб-дизайну, я спробував це на собі і був досить здивований, що мені вдалося створити невеликий професійний веб-сайт із портфоліо за такий короткий період.

Weebly – ще один великий безкоштовний веб-сайт

Weebly дуже добре працює як Wix, і, ймовірно, це третій чи четвертий кращий розробник веб-сайтів на ринку.

Що стосується безкоштовних розробників веб-сайтів, то це другий чи третій кращий веб-сайт, залежно від того, що ви вважаєте WordPress категоричним..

Чим він відрізняється від Wix

Weebly простий у використанні – все має сенс. Проблеми з програмістом полягають у тому, що кінцевий продукт завжди виглядає трохи відключеним. Коли ви закінчили роботу з веб-сайтом Wix, ви впевнено можете сказати, що він виглядає добре, або внести зміни, щоб він виглядав добре.

елементи, що тягнуться до в’ялості

У Weebly існує велика ймовірність подивитися на кінцевий продукт і відчути себе подібним мех про це. Це буде просто гаразд.

Налаштування теми в Weebly досить обмежене, особливо в порівнянні з чистим редактором полотна типу Wix. Незважаючи на те, що це легко використовувати просто не так вже й багато варіантів.

Одне, що Weebly робить краще, ніж Wix, – це тримати все акуратно та охайно. Wix може бути трохи переборливим з незліченною кількістю варіантів перетягування. Weebly відчуває себе більш організованою, що може багато допомогти при стресі та тривозі навколо створення вашого веб-сайту.

Для отримання додаткової інформації читайте наш огляд Weebly.

Безкоштовна версія

Безкоштовна версія Weebly пропонує достатньо для початку роботи. Оновлення легко, як тільки ви зрозуміли, чи подобається вам платформа. Змочувати ноги, безумовно, варто, щоб зайняти малий час.

WebSelf – найкращий французький веб-сайт

WebSelf – найкращий французький розробник веб-сайтів на ринку. Він вписується прямо у форму інших конструкторів веб-сайтів із перетягуванням, згаданих у цьому списку.

Цей французький розробник веб-сайтів дозволяє зробити багато з його безкоштовною версією, і дозволяє вам точно бачити, про що йдеться, не платячи жодного відсотка.

Чим він відрізняється від Weebly

Ми щойно згадували Weebly як найпростішого розробника веб-сайтів, який все ще може зробити дуже хороший веб-сайт дуже швидко.

Ось шокер, WebSelf насправді навіть простіший у використанні. Метою засновників WebSelf було зробити веб-розробки доступними для всіх.

Це буквально просто за кілька кліків. Ви можете змінити те, як виглядає фон, додати свої власні фотографії та написати кілька дотепних копій за лічені хвилини.

За допомогою WebSelf ви отримуєте доступ до конструкцій, які компанія вже створила. Вони навіть постійно додають нові, щоб ви могли знайти шаблон, який відповідає тому, що ви шукаєте.

Приклад WebSelf

За допомогою WebSelf високий рівень налаштування – це не те, що ви отримуєте. Ви отримуєте досить відшліфований продукт, не роблячи багато чого. Також важливо зазначити, що WebSelf значно спрощує дотримання канадських інструкцій щодо доступності веб-сайтів.

Налаштування теми в WebSelf досить обмежене так само, як і Weebly, і зміна її аспектів досить схожа. Великим диференціатором тут є вже побудовані конструкції, які пропонує WebSelf. 

WebSelf дійсно підтримує речі в чистоті, це робить Weebly схожим на безлад. Перетягування та відкидання доступних елементів може бути найпростішим способом сказати, що ви створили веб-сайт коли-небудь. Це майже не вимагає зусиль.

Безкоштовна версія

Безкоштовна версія WebSelf пропонує достатньо для початку роботи. Оновлення легко, як тільки ви зрозуміли, чи подобається вам платформа. Змочувати ноги, безумовно, варто, щоб зайняти малий час.

Інші

Я не обов’язково рекомендую ці варіанти, але вони, безумовно, є альтернативними варіантами.

ucraft логотипUcraft: Безкоштовні плани дозволяють створити користувацький домен. Дизайн веб-сайту на основі блоків є обмежувальним. Деяким це подобається, але я вважаю, що будівельники перетягування трохи зручніші для користувачів.

разюче логотипВражаюче: Вражаюче є плюси. Наприклад, ви можете продати один особливий товар на своїй веб-сторінці. Вони спеціалізуються на створенні веб-сайтів на одній сторінці, тому теми та дизайн не є настільки важливими.

site123 логотипСАЙТ123: Чудовий варіант для найменш підкованих із нас. SITE123 має систему шаблонів під назвою допомога в розробці. Це робить майже автоматичним зробити веб-сайт, який виглядає досить непогано. Якщо ви хочете мати будь-який творчий внесок у свій веб-сайт, SITE123 – це не найкращий вибір.

логотип jimdoДжимдо: Безкоштовні плани на Jimdo оснащені такими цікавими функціями, як можливості електронної комерції та вбудовування відео. Інтерфейс дизайну не найкращий, але ви можете створити веб-сайт середнього вигляду.

Висновок

Якщо справа доходить до цього – якщо ви шукаєте безкоштовного конструктора веб-сайтів, ви, ймовірно, не хочете надто ускладнювати рішення.

Спробуйте випробувати кожен варіант вище, оскільки ви можете безкоштовно зареєструватися та спробувати будь-який із них. Це був би найкращий спосіб зрозуміти, який із них вам подобається найкраще.

Якщо вам це не подобається, просто використовуйте Постійний контакт. Це спрощує речі, просто зайшовши туди і розпочавши роботу. Початківцю потрібно розчарувати постійного контакту. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з нашою гігантською статтею про кращих розробників веб-сайтів.

Безкоштовні запитання щодо безкоштовного веб-сайту

Чи є хороші безкоштовні розробники веб-сайтів?

Так! Wix та WordPress – це чудові варіанти для безкоштовних розробників веб-сайтів.

Який найпростіший безкоштовний конструктор веб-сайтів?

Найпростіший у використанні безкоштовний конструктор веб-сайтів – SITE123. Але найлегше – це не завжди найкраще. Wix пропонує більшість функцій, в той же час відносно простий.

Чи краще Wix, ніж WordPress?

Коротка відповідь – ні. Більш довга відповідь – це може бути. Якщо ви хочете дуже налаштувати свій веб-сайт без міцної кривої навчання, то Wix для вас краще, ніж WordPress. WordPress – це глибоке занурення в будівництво веб-сайтів, тоді як Wix схожий на проникнення в мілководді та флірт з ідеєю запливати в глибокий кінець.

Вікс дійсно безкоштовний?

У Wix є безкоштовна версія, але ваше доменне ім’я матиме такий формат: username.wixsite.com/siteaddress. Для використання користувацького домену та розблокування багатьох функцій вам доведеться вибрати платний план

Як отримати безкоштовне доменне ім’я від Wix?

Безкоштовне доменне ім’я доступне після вибору платного плану. Вам все одно доведеться платити за план Wix, але вони закидають доменне ім’я безкоштовно – протягом року

Який найкращий безкоштовний конструктор веб-сайтів для малого бізнесу?

Ми рекомендуємо WordPress для малого бізнесу, оскільки це більше можливостей для платежів, аналітики та відстеження. Прочитайте наш огляд малого бізнесу.

Посилання та кредитні зображення:

 • MageeWP.com
 • WebsiteSetup.org

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map