7 найкращих безкоштовних сайтів для ведення блогів – розпочніть роботу, не витрачаючи жодного $

Так ти хочеш вести блог, так? Я відчуваю тебе. Повідомлення світу вашими думками та потенційно заробляти додаткові грошові кошти збоку здається гарною ідеєю.


лося голова виникає гіфі

Сподіваємось, хтось, крім вашої мами, цікавиться вашими думками про те, чому лоси впливають на світову інтелігенцію і справді ведуть тут справи. Я не був би здивований, якщо ви розвинете велику кількість наступних.

Цей хлопець щось приховує.

Перший крок, щоб повідомити світові про ваші свідчення та дослідження, – це почати вести блоги. Ви не хочете платити гроші, щоб почати вести блоги. Дослідження маніпуляцій лосом – це невелике поле і платить погано.

Відмінна новина полягає в тому, що існує багато безкоштовних варіантів для починаючого блогера. Найкращі безкоштовні платформи для ведення блогів доступні для всіх, і ми хотіли б допомогти вам вирішити, яку саме використовувати.

TLDR;

Якщо ви серйозно ставитесь до безкоштовного ведення блогів, то це стосується двох варіантів.

 • Варіант 1 – WordPress призначений для людей, які хочуть знати все про свій веб-сайт. Це люди, які хочуть щось створити з нуля і мають найкращі можливості SEO.
 • Варіант 2 – З іншого боку, якщо ви хочете створити веб-сайт із функцією перетягування, де хостинг береться, тоді Wix – це вибір для вас.

7 кращих безкоштовних сайтів для ведення блогів

Ми звузили його до 7 унікальних варіантів безкоштовного ведення блогів. Усі ці варіанти мають безкоштовну версію своїх послуг, але вони також дозволяють платити за покращення досвіду.

Якщо ви все ще хочете отримати додаткову інформацію, ознайомтесь із порівнянням нашої платформи для блогів.

1. WordPress – більша крива навчання, повна свобода

WordPress – це все, що стосується блогів. Ціна ціна приходить до здорових нульових доларів і нульових центів. Якщо вам цікаво чому, це тому, що WordPress – це система управління вмістом з відкритим кодом.

Це рішення для тих, хто хоче серйозно поставитися до гри в блогах. WordPress – це платформа, яка дозволяє остаточно налаштувати, найкращі методи SEO та інструменти, що дозволяють вам робити що завгодно.

WordPress використовує 30% Інтернету, як ми його знаємо сьогодні.

Причина, що WordPress володіє великою часткою ринку в Інтернеті, полягає в тому, що це може допомогти вам створити дивовижний власний веб-сайт..

Єдина проблема WordPress полягає в тому, що існує відносно велика крива навчання. Я зазвичай не рекомендую WordPress людям, які нічого не знають про створення веб-сайту, оскільки це може заплутати.

Сам WordPress абсолютно безкоштовний у використанні. Однак є витрати, які можуть скласти. Перший крок – знайти десь розмістити ваш веб-сайт. Є безкоштовні послуги хостингу, але вони, як правило, не дуже хороші. Ми рекомендуємо різноманітні веб-сервіси хостингу для WordPress з великою кількістю досліджень для підтвердження нашого вибору, чи WordPress справді ваш вибір блогів.

Якщо вам не подобається жодна з безкоштовних тем, що пропонує WordPress, вам також доведеться заплатити за тему. Є чудові теми для ведення блогів, які тривають близько 35 доларів, але найпоширеніші теми преміум класу – близько 100 доларів.

теми WordPress

Як початківець розробляти веб-сайт на WordPress може бути трохи непосильним, і багато людей здаються незабаром після їх запуску. Вони вирішують, що все ще хочуть веб-сайт, тому шукають дизайнера, який найнять. Дизайнери дивно варіюються в ціні, але хороший буде в чотирьох цифрах.

Отже, якщо ви хочете створити сайт довго в майбутньому і хочете навчитися користуватися WordPress, ніж це, безумовно, вибір для вас.

Кроки для налаштування хостингу WordPress:

 1. Зареєструйте свій домен – прочитайте наш посібник тут
 2. Налаштування хостингу – Дешевий хостинг або безкоштовні веб-сайти.
 3. Встановіть WP через cPanel або Managed Host

2. Wix – найкращий простий у користуванні безкоштовний блог

WordPress – найкращий спосіб створити свій веб-сайт, якщо у вас є знання, час та ресурси. З урахуванням сказаного – Wix є приголомшливим.

Wix – це перетягувальне програмне забезпечення, яке дозволяє користувачеві створювати справді красиві веб-сайти без масивної кривої навчання. Він призначений для тих, хто хоче заздалегідь створені шаблони та простий у користуванні інтуїтивний досвід користувача.

Послуга оснащена цілою низкою функцій, що дозволяє легко будувати, не заглиблюючись у заднім число, розбиратися в хостингу чи намагатися знайти потрібну тему.

Вікс елементи

Wix також дозволяє створити веб-сайт з їх інтелектуальним дизайном.

Замість того, щоб витрачати час на розгляд усіх тем та макетів, програмне забезпечення вибирається для вас, виходячи з уподобань та заданих питань. Це функція, що зменшує економію часу та рішення, що забирає близько 75% переваги, що виникає при створенні веб-сайту.

Зареєструватися в блозі на Wix також надзвичайно просто. Просто перейдіть на веб-сайт і виберіть безкоштовний варіант, щоб розпочати роботу. Чудова річ у Wix, що вам не потрібно нічого платити, щоб справді перевірити свій новий блог. Якщо ви вирішите ненавидіти його та хочете перевірити іншу послугу, нічого не заважає вам це робити.

У Wix є прості у використанні шаблони для блогів, які роблять написання вашого першого повідомлення легким та безболісним, і якщо вам потрібна допомога, база знань та підтримка клієнтів чудові. Параметри SEO не на такому рівні, як WordPress, але вони справні та настільки ж хороші, як і для розробника веб-сайтів..

Одне важливе враження – Якщо ви хочете використовувати своє власне доменне ім’я, вам доведеться заплатити за використання Wix, але безкоштовна версія буде чудовою, якщо ви не переймаєтесь цим чи хочете перевірити його, перш ніж присвоїти ім’я домену..

Якщо ви хочете дізнатися більше, сміливо перегляньте наш огляд Wix.

3. Середній – найкращий офсетний блог

Швидше за все, якщо ви за останні кілька років завантажили Інтернет ol, ви щось прочитали на Medium.

У 2016 році середня кількість написаних історій щотижня на Середній був 140 000. Це багато інформації, що летить навколо на Середній.

Середній застосував інший підхід до створення служби блогів. Весь ваш вміст, який ви будете писати, знаходитиметься на “Середньому”, а не на власному веб-сайті. У цьому є плюси і мінуси, але для того, щоб хтось відвідував ваш веб-сайт (якщо у вас є) їм доведеться натиснути на це з вашої публікації блогу на “Середній”.

середня редакція статті

Класна річ про медіа полягає в тому, що вам ніколи не доведеться платити, незважаючи ні на що, користуватися ним просто, як і чорт, і що вбудована аудиторія з усіма людьми, які вже відвідують Середній.

Погано в тому, що якщо після SEO-експозиції Середній примушує когось зробити додатковий крок для пошуку вашого веб-сайту.

Середній – одне з найкращих місць для початку ведення блогів. Якщо у вас є якісь ідеї, які ви хочете опублікувати, щоб побачити світ – все, що вам потрібно зробити, це стрибати на “Середній”, підписуйтесь і нехай ці думки зриваються.

Якщо ви коли-небудь вирішите, що хочете створити свій власний простір, ви можете просто скопіювати та вставити будь-які середні публікації, які ви створили, на свій власний веб-сайт та опублікувати їх там.

Якщо ви не впевнені в створенні свого власного блогу, ми настійно рекомендуємо почати із програми “Середній”, звикнути писати в Інтернеті, а потім піти звідти.

4. Weebly – як Wix з меншим дизайном

Weebly – це відомий розробник веб-сайтів, схожий на Wix тим, що ви можете перетягувати всі потрібні елементи на сторінку.

Я б рекомендував Weebly, якщо ви відповідаєте двом критеріям. Перший: Ви абсолютно не хочете платити за свій блог. Двоє: Ви переповнені Wix і хочете чогось ще простішого.

Важко переповнитися Wix, якщо у вас є досвід використання програмного забезпечення та розігрування в Інтернеті. Якщо ви є – Weebly має безкоштовний план, який дозволяє створити простий веб-сайт, на якому розміщуються їхні оголошення.

елементи, що тягнуться до в’ялості

Багато людей використовують Weebly, а інтерфейс настільки ж простий, як і у нього. Ви не створите такий гарний веб-сайт, як два найкращих розробника веб-сайтів – Squarespace та Wix.

Однак Weebly все ще дозволяє створити приємний веб-сайт, який має всі функції блогу, які вам знадобляться разом із деякою допомогою SEO.

Weebly пропонує аналітику, щоб показати, скільки людей приходить на ваш веб-сайт, і вам потрібно буде використовувати платний план, якщо ви хочете використовувати свій власний домен.

Повний огляд Weebly тут.

5. Блогер – класна школа

Якщо ви читали блоги ще під час першого запуску, ви читали блог, який був у Blogger. Запущений у 1999 році перед бульбашкою крапки, Blogger був побудований для того, щоб кожен і кожен мали можливість почути свій голос.

Зараз належить Google, Blogger все ще дозволяє прагне авторам почути свій голос в Інтернеті.

Все, що вам потрібно зробити – це зареєструватись, щоб послуга почалася. Інтерфейс платформи схожий майже на все, що працює в Google, але дозволяє налаштувати свій блог під різні теми.

create-a-blogger-blog

Доступні для вас варіанти дозволяють вам створити особистий блог, який виглядає так, що він справді ваш.

Єдина проблема в Blogger полягає в тому, що він виглядає трохи застарілим. Якщо ви порівнюєте свій власний веб-сайт із Blogger або навіть середнім, це може виглядати як ваш блог з 2006 року.

Як і в середньому – Blogger – це чудове місце для початку роботи, оскільки він безкоштовний. Якщо ви хочете спробувати блог, а потім створити веб-сайт, просто перенесіть свої попередні публікації на свій веб-сайт.

6. Квадратний простір – вільний, але лише на 14 днів

Використання Squarespace надзвичайно схоже на використання Wix. Вони обидва розробники веб-сайтів, вони обоє мають майже однакові можливості ведення блогів та SEO, і вони мають чудову підтримку клієнтів, щоб допомогти, якщо ви застрягли. Вони обидва варіанти для початківців.

Яка тоді різниця між ними? Wix простий у використанні, але Squarespace ще простіше. Погана річ (або гарна річ залежно від того, як ви на неї дивитесь) про Squarespace полягає в тому, що його важче налаштувати.

Квадратний простір – це як жити в прекрасному районі заздалегідь побудованих будинків. По всьому мікрорайону є десять різних заздалегідь побудованих будинків, але є десятки тих самих попередньо побудованих будинків, у яких ви живете по всій околиці.

Інші люди, що живуть у тій самій версії будинку, що і ви переїхали у свої меблі та внесли кілька змін в оздоблення, але сусідська асоціація не дасть вам зробити великих змін.

У просторі квадрата є прекрасні шаблони, які ви також можете вносити невеликі зміни, але ви дійсно обмежені шаблоном. Wix з іншого боку дозволяє повністю налаштувати все, що завгодно.

квадрат-простір-тема1

Чудова річ у Squarespace полягає в тому, що дуже важко зробити погано виглядає веб-сайт. Шаблони чисті, і функціональність блогів це відображає. Квадратний простір дійсно піддається таким творцям, як фотографам та художникам, які також хочуть вести щоденник.

Квадратний простір був би вищим у списку, якби він був довше вільним. Сервіс пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб побачити, чи хочете ви дотримуватися програмного забезпечення.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Squarespace, прочитайте наш докладний огляд Squarespace. 

7. Tumblr – рішення мультимедіа / соціальних медіа

Tumblr був створений у 2007 році як платформа для ведення блогів, яка також виступає як веб-сайт у соціальних мережах.

Оскільки Tumblr був створений для ведення блогів, він має багато функціональних можливостей для написання та завантаження будь-якого медіа-контенту, який ви можете використовувати.

Tumblr пропонує варіанти налаштування, але налаштування набагато більше нагадує профіль соціальних медіа, а не веб-сайт для ведення блогів.

Одна чудова річ про Tumblr – це простий у використанні та їх проста у використанні приладова панель.

панель приладів tumblr

Це – Tumblr – він був створений як платформа для блогів, але більшість користувачів Tumblr використовують його як соціальний медіа більше, ніж платформу для блогів. Багато компаній насправді використовують Tumblr для поповнення трафіку на своєму блозі.

Якщо ви хочете, щоб соціально інтегрований блог не мав клопоту володіти власним, то Tumblr може стати вибором для вас.

Підбиваючи підсумки

Коли справа доходить до цього, насправді є два варіанти, які ведуть шлях у просторі блогів. Якщо ви справді не хочете мати власний веб-сайт, розгляньте WordPress та Wix як два основні варіанти. Якщо вам не подобається Wix, є дві альтернативи, схожі в Weebly і Squarespace.

Якщо ви цінуєте налаштування та справді володієте своїм веб-сайтом, тоді використовуйте WordPress.

Якщо ви цінуєте простоту, зручність у використанні та не турбуєтесь про це, тоді зверніться до розробника веб-сайтів, таких як Wix.

FAQ – Найпопулярніші сайти для ведення блогів

Як блоги-початківці заробляють гроші?

Існує кілька способів заробити гроші блогів. Партнерський дохід – це найпростіший спосіб розпочати, але ви також можете продавати цифрові продукти, електронні книги та курси. Існує також позаштатна написання та реклама.

Як запустити безкоштовний блог у Канаді?

Найшвидший і найпростіший спосіб запустити безкоштовний блог в Канаді – це використання такої послуги, як Medium. Все, що вам потрібно зробити – це зареєструватися і почати писати.

Назвіть найпопулярніші сайти блогів?

Найпопулярніші веб-сайти: WordPress, Wix, Squarespace, Medium, Weebly, Blogger та Tumblr.

Чи справді заробляють блогери?

В усьому Інтернеті є незліченна кількість блогерів, які вирізали живі блоги. Є навіть блогери, які заможні за допомогою свого блогу та запустили книги, подкасти тощо.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map