Recenzja TSOHost: Wady i zalety po 12 miesiącach monitorowania.

Recenzja TsoHostStrona domowa TsoHost


Tsohost został założony w 2003 roku przez Paragon Internet Group.

Dziś hostują ponad 500 000 stron internetowych ze swojej brytyjskiej bazy.

W przeciwieństwie do niektórych firm, które osiągnęły tę samą skalę i wyprzedały się, Tsohost jest w dużej mierze kierowany przez ten sam zespół założycielski, który zarządzał nim od jego powstania przez prawie 14 lat.

Tsohost może nie być jednym z największych lub znanych dostawców hostingu. Ale ten stały wzrost i stabilne przywództwo wskazują na firmę, która wie, co robi.

Ta recenzja, którą czytasz, trwa prawie rok.

W listopadzie 2018 r. Zapisaliśmy się na ich plan hostingowy w chmurze i od tego czasu ściśle monitorujemy statystyki wydajności, takie jak czas działania i prędkości ładowania strony.

Naszym celem jest zebranie rzetelnej, bezstronnej oceny i pozwolenie, aby dane Tsohost mówiły same za siebie w oparciu o wydajność naszej witryny testowej na żywo.

Zobaczmy, jak radził sobie Tsohost w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Zalety korzystania z TsoHost Hosting

Firma Tsohost (firma) stale się rozwijała i utrzymała swój zespół założycielski w nienaruszonym stanie. Wskazuje to na dobrze zarządzaną organizację, która (powinna) zapewniać najważniejsze aspekty, takie jak czas pracy i szybkość.

1. Ładne funkcje planu „bonusowego”

Porównanie cennika TsoHostPorównanie cennika TsoHost

Podobnie jak wiele najlepszych hostów internetowych, Tsohost oferuje prostą instalację ulubionych aplikacji, takich jak WordPress, Drupal i ZenCart jednym kliknięciem. Oznacza to, że możesz założyć nową witrynę w ciągu kilku minut i być może sprzedać do końca dnia.

Każdy wspólny plan hostingowy obejmuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. (I w przeciwieństwie do wielu innych hostów, ta gwarancja zwrotu pieniędzy jest naprawdę dobrą ofertą, bez ukrytych opłat lub innych trików.)

Ich plany – nawet te najtańsze i podstawowe – zawierają wiele dodatkowych funkcji, które nie są zbyt częste w przypadku innych hostów. Na przykład wszystkie ich plany oferują bezpłatną migrację nazw domen i witryn.

2. Przejrzyste ceny

Wielu dostawców hostingu ma mnóstwo wyprzedaży przy kasie w ostatniej chwili. Kiedy wybierasz ich wybrane plany, często wiąże się to z 2 lub 3-letnim zaangażowaniem i wyższymi cenami odnowienia.

Podobały nam się plany cenowe Tsohost, ponieważ w ich planach cenowych znajdziesz WSZYSTKIE FUNKCJE, a także pokazują różne ceny zobowiązań cenowych.

Ceny programów są przez 12 miesięcy (około 4 $ / mc w przypadku planu start-up), a za miesięczną płatność będziesz oczekiwać wzrostu ceny o 1 $ – około 5 $ / mc.

3. Szybkie, elastyczne wsparcie

Tsohost oferuje obsługę klienta we wszystkich głównych kanałach. Jak wiele dzisiejszych firm, lubią mieszane recenzje.

Doceniamy jednak ich szybki czas reakcji i przejrzystą komunikację w głównych sieciach społecznościowych, takich jak Twitter.

Wsparcie TsoHost w mediach społecznościowychWsparcie TsoHost na Twitterze

Byliśmy również pod wrażeniem ich opcji czatu na żywo. Połączyli się natychmiast, byli responsywni i profesjonalni, a także wykazywali szczere zainteresowanie naszymi potrzebami. Połączyliśmy się również w sobotę, co było przyjemną zaletą Tsohost.

Tsohost również niedawno przedłużył godziny obsługi telefonicznej kilka miesięcy temu, od 7 rano do północy czasu GMT. To jest dobre i złe, jak zobaczymy za sekundę …

Wady korzystania z hostingu TsoHost

Podsumowując, Tsohost ma wiele rzeczy do polubienia.

Ich dostępność i szybkość są solidne. Ich plany, nawet te najtańsze, zawierają kilka ciekawych funkcji, takich jak codzienne tworzenie kopii zapasowych i instalacje jednym kliknięciem.

Ich obsługa klienta, choć nie jest doskonała, przynajmniej szybko reaguje, próbując rozwiązać wszelkie nierozwiązane problemy.

Istnieje jednak kilka wad ich usług, o których powinieneś wiedzieć.

1. 99,45% Uptime – Gorzej niż średnia w branży

Uptime jest prawdopodobnie najważniejszym kryterium, za które odpowiada firma hostingowa.

Powodem jest to, że nawet najmniejsze przestoje – na przykład 99% – mogą przyczynić się do tego, że Twoja witryna jest offline przez prawie cały dzień każdego miesiąca.

Tsohost opublikował słabe liczby przestojów w okresie, w którym je monitorowaliśmy.

Ostatnie 12 miesięcy monitorowania: czas sprawności

 • Średni czas pracy w styczniu 2020 r .: 99,85%
 • Średni czas pracy w grudniu 2019 r .: 99,83%
 • Średni czas pracy w listopadzie 2019: 99,63%
 • Średni czas pracy w październiku 2019: 99,69%
 • Średni czas pracy we wrześniu 2019: 98,33%
 • Średni czas pracy w sierpniu 2019: 99,61%
 • Średni czas pracy w lipcu 2019: 99,45%
 • Średni czas pracy w czerwcu 2019 r .: 99,94%
 • Średni czas pracy w maju 2019: 99,91%
 • Średni czas pracy w kwietniu 2019: 99,60%
 • Średni czas pracy w marcu 2019: 98,28%
 • Średni czas pracy w lutym 2019: 99,28%

TsoHost z ostatnich 12 miesięcyŚredni czas pracy TsoHost | Zobacz statystyki

Ich średni czas sprawności jest poniżej średniej branżowej.

Jest po prostu zbyt wiele wyłączeń, a wiele przestojów oznacza utratę ruchu i potencjalnie dużo utraconych dochodów.

Lepiej skorzystasz z usług innych dostawców (w tym naszego wyboru nr 1, planu WordPress zarządzanego przez HostGator).

2. Czas ładowania strony wolniejszy niż konkurencja

Drugim ważnym kryterium decyzyjnym, którego należy użyć przy ocenie nowej firmy hostingowej, jest szybkość.

Powód? Trzy czwarte ruchu w Twojej witrynie odejdzie, jeśli załadowanie strony zajmie więcej niż pięć sekund.

Ostatnie 12 miesięcy monitorowania: CZAS OBCIĄŻENIA

TsoHost z ostatnich 12 miesięcy szczegółowych statystykŚrednia prędkość TsoHost | Zobacz statystyki

Bardzo martwimy się o pierwsze miesiące, kiedy zaczęliśmy je monitorować. Czas ładowania wynosi 2 sekundy, co oznacza, że ​​prawie połowa ruchu opuści witrynę i odwiedzi kogoś innego, kto ma znacznie lepszy czas ładowania, co najmniej poniżej 1 sekundy.

Jednak w ostatnich miesiącach wykazali lepszy czas ładowania, więc mamy nadzieję, że będą nadal poprawiać prędkość.

Na razie nie są wystarczająco dobrzy ze swoimi średnimi 813 ms, aby uzyskać od nas kciuki.

3. Serwery z siedzibą w Wielkiej Brytanii

To niekoniecznie jest zła rzecz. Jeśli jednak Twoja witryna jest przeznaczona głównie na rynek amerykański i bazę klientów, lepiej byłoby, gdyby twoje serwery znajdowały się w USA, a nie za granicą.

Serwery zagraniczne często spowalniają witrynę, ponieważ przesyłanie danych trwa dłużej.

4. Surowe warunki płatności

Długie i strasznie nudne Warunki świadczenia usług są zwykle miejscem, w którym pochowane są wszystkie ciała.

Warunki Tsohosta nie były wyjątkiem.

Po pierwsze, są to ich surowe warunki dotyczące sposobu i terminu opłacenia przedłużenia.

Oto problem: jak często dostajesz nową kartę kredytową lub debetową przez cały rok, tylko w przypadku, gdy stara karta nadal jest połączona z wieloma kontami online (np. Dostawcami hostingu)?

Jeśli zaległe faktury nie zostaną załatwione w ciągu kilku dni, Tsohost automatycznie zawiesi twoje konto (co oznacza, że ​​Twoja strona się zawiesza). Uważaj więc na te e-maile z przypomnieniami!

Kiedy inne produkty zakupione za ich pośrednictwem, takie jak nazwa domeny, wygasają (ponownie, niestety, często, gdy próbują uruchomić kartę ze starym numerem, a płatność nie przechodzi – nawet jeśli zakładasz, że tak jest), ten produkt wygaśnie natychmiast następnego dnia.

Po dokonaniu prawidłowej płatności nadal będziesz musiał przesłać im wiadomość e-mail, aby w ciągu 24 godzin odzyskać domenę lub witrynę. Możesz więc nieumyślnie patrzeć na długi okres przestoju, jeśli zdarzy się coś wspólnego, na przykład zmiana danych karty, a płatność nie przejdzie.

Innym potencjalnym minusem jest to, że wszystkie otrzymywane płatności muszą być w funtach szterlingach brytyjskich. Oznacza to, że oczekujesz ewentualnych opłat kursowych.

Wreszcie, zastrzegają sobie prawo do zmiany lub dostosowania cen w dowolnym momencie. Oznacza to, że chociaż Twój następny okres odnowienia nie będzie Cię teraz więcej kosztować … to nie znaczy, że tak będzie w najbliższej przyszłości.

5. Ograniczona pomoc telefoniczna

Mała końcowa krytyka.

Tak, to wspaniale, że wsparcie telefoniczne Tsohost zostało przedłużone do 7 rano do północy czasu GMT.

Jeśli jednak mieszkasz w Stanach Zjednoczonych (lub w innym miejscu niż w Wielkiej Brytanii i Europie Zachodniej), może to oznaczać kilka problemów.

Na przykład, jeśli siedzisz w Kalifornii o 17:30, a Twoja witryna ma problemy? Szkoda, ponieważ północ GMT jest 17:00 czasu PST, co oznacza, że ​​nie będziesz w stanie skontaktować się z nikim przez telefon przez kolejne sześć lub siedem godzin.

To, w połączeniu z faktem, że masz ochotę na kursy walut, może utrudnić radzenie sobie na zewnątrz, jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią.

Ceny TsoHost, plany hostingowe & Szybkie fakty

TsoHost oferuje cztery różne wspólne plany hostingowe. Wszystkie podane ceny dotyczą 12 miesięcy. Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Oto, co zawiera:

 • Gospodarka: Ten plan kosztuje 3,99 £ miesięcznie i zapewnia 100 GB przestrzeni dyskowej, nieograniczoną przepustowość i skrzynki pocztowe 100 x 200 MB, szyfrujmy obsługę SSL + bezpłatna nazwa domeny.
 • Deluxe: Ten plan kosztuje 5,99 GBP miesięcznie, nieograniczone miejsce na dane, NIEOGRANICZONA przepustowość, skrzynki pocztowe 500 x 1 GB, Let’s Encrypt SSL Support, Free Standard SSL + Free Domain Name
 • Ostateczny: Ten abonament kosztuje 8,99 £ miesięcznie, zapewniając nieograniczoną przestrzeń dyskową, NIEOGRANICZONĄ przepustowość, nieograniczoną liczbę skrzynek pocztowych x 10 GB, szyfrujmy obsługę SSL, bezpłatny standardowy SSL, 2 migracje eCommerce + bezpłatna nazwa domeny.
 • Maksymalny: Ten abonament kosztuje 14,99 £ miesięcznie, zapewniając nieograniczoną przestrzeń dyskową, NIEOGRANICZONĄ przepustowość, Let’s Encrypt SSL Support + Darmowa nazwa domeny, 3 migracje eCommerce.

Plan cenowy TsoHostCeny i plany TsoHost

 • Łatwość rejestracji: Proces rejestracji jest stosunkowo szybki i bezbolesny
 • Metody Płatności: Możesz zapłacić kartą kredytową lub PayPal.
 • Ukryte opłaty i klauzule: Brak nazw domen w niektórych planach. Uważaj na odnowienia.
 • Upsells: Po drodze jest kilka dodatków.
 • Aktywacja konta: Zwykle natychmiastowa może jednak w niektórych przypadkach potrwać do jednego dnia.
 • Panel sterowania i pulpit nawigacyjny: cPanel.
 • Instalacja aplikacji i CMS-ów (WordPress, Joomla itp.): Niezwykle łatwy proces instalacji najpopularniejszych dostępnych aplikacji jednym kliknięciem.

Czy zalecamy Tsohost?

Niestety nie.

Podoba nam się ich stosunkowo niedrogi plan, który oferuje wspaniałe funkcje. Rozumiemy również, że ich ceny, mimo że są ściśle określone, są przejrzyste i uczciwe na ich stronie internetowej. Ceny są jednak wyświetlane bez podatku VAT, który określa kraj w celu uzyskania szczegółowych informacji rozliczeniowych.

Nie jesteśmy pod wrażeniem ich czasu pracy i zbyt średnich prędkości.

Jesteśmy zadowoleni z ich wsparcia. Jednak gdy inne ważne funkcje są tak złe, powinieneś naprawdę zarejestrować się z kimś innym.

Lepiej byłoby u niektórych z naszych najlepszych dostawców hostingu.

Czy masz jakieś doświadczenie z TsoHost? Jeśli tak, chcielibyśmy usłyszeć poniżej przejrzystą i uczciwą recenzję – pozytywną lub negatywną!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector