Recenzja Hostingera

Logo Hostingera


Ogólna ocena

Najtańszy plan
0,99 USD / mc, 0,80 GBP / mc

W pośpiechu? Oto nasze krótkie podsumowanie!

Krótko mówiąc, zdecydowanie zalecamy Hostingera! Oferują hosting wysokiej jakości za ułamek ceny w porównaniu do swoich konkurentów. Mają też globalną sieć serwerów, świetne wsparcie i najlepszy proces wdrażania, jaki widzieliśmy do tej pory na hoście!

Oto krótki przegląd ich najlepszych funkcji:

�� Bardzo przystępne: Ich najtańszy plan hostingowy jest naprawdę tani, i faktycznie ma wystarczającą moc i funkcje, abyś mógł hostować swój zwykły blog lub witrynę biznesową bez problemów, jest dość imponujący!

�� Świetne wsparcie: Jest dostępny 24/7/365, a opinie użytkowników o jego wsparciu są naprawdę bardzo dobre w porównaniu z tym, co zwykle widzimy… dobre rzeczy! Aha, a ich wsparcie jest wielojęzyczne (ponad 20 języków !!)

�� Globalny zasięg: Posiadają centra danych na całym świecie dla maksymalnej wydajności.

�� 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy: Całkiem zrozumiałe, na wszelki wypadek ��

Szczerze mówiąc, naprawdę je lubimy, nie mają nic przeciwko!

Badania nad Hostingerem

Recenzja Hostingera

Podróż firmy rozpoczęła się w 2004 roku w Kownie na Litwie. Zaczęli od nazwy Hosting Media. W 2011 r. Hosting Media przemianowano na Hostinger. Ich akredytacja ICANN została przyznana w 2014 r.

Do stycznia 2017 r. Hostinger obsługuje 29 milionów klientów w 178 krajach. Według firmy, otrzymują oni około 15 000 rejestracji dziennie, co stanowi około 1 klienta co 5 sekund.

Zapewniają różne produkty i usługi, w tym hosting, hosting biznesowy, hosting VPS i rejestrację domen. Ich serwery znajdują się w USA, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Holandii, Litwie, Brazylii i Indonezji.

cennik

Chociaż oferują wiele rodzajów hostingu, skupimy się na ich wspólnych planach hostingu, ponieważ tego właśnie potrzebuje większość ludzi.

Hostinger udostępnił plany

Powyższe ceny podano w USD, ale mają one zlokalizowane struktury cenowe w zależności od kraju, w którym się znajdujesz. Jak widać, ich najtańszy plan jest niesamowicie przystępny i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić witrynę. Następnie, jeśli chcesz się rozwinąć, możesz po prostu zwiększyć skalę i kupić kolejną warstwę, która pozwala na nieograniczoną liczbę witryn, obejmuje bezpłatną domenę, więcej zasobów serwera i cotygodniowe kopie zapasowe.

Im wyższy poziom, tym więcej zasobów zdobędziesz, tym więcej mocy możesz wykorzystać na swoich stronach. Ich rozwiązanie chmurowe w cenie 7,45 USD to jednak wyzwanie, z 48-krotnie przydzielonymi zasobami, dedykowanym adresem IP i zasilanym przez infrastrukturę Google Cloud! To niesamowicie wydajny hosting w przystępnej cenie.

Oferują również hosting serwerów Minecraft, na wypadek, gdybyś chciał zorganizować swój własny świat!

Wszystkie plany są dostarczane z pamięcią podręczną LiteSpeed, akceleracją WordPress (LSCWP), serwerami nazw chronionymi Cloudflare, integracją z Github, wsparciem 24/7/365, łatwym narzędziem do budowania stron internetowych i oczywiście 99,9% gwarancją bezawaryjności.

I oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy jeśli nie jesteś zadowolony z jakiegokolwiek powodu.

Opcje pomocy technicznej

Hostinger zapewnia różne opcje obsługi klienta. Należą do nich:

 • Baza wiedzy
 • Poradniki
 • Czat na żywo

Ich baza wiedzy i samouczki zawierają różnorodne informacje, których możesz użyć do zarządzania ich produktami i / lub usługami. Możesz ich również użyć do rozwiązywania prostych problemów, które możesz napotkać.

Czat na żywo jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i jest bardzo dobrze zintegrowany z całą platformą, jest to bardzo dobry interfejs użytkownika, a odpowiedzi przychodzą bardzo szybko. To, co naprawdę podoba nam się w ich wsparciu, to to, że oferują wielojęzyczne wsparcie w ponad 20 językach!

Recenzje systemu obsługi klienta były pozytywne. Wielu klientów było bardzo zadowolonych z ich usług. Szybko odpowiedzieli na pytania i potrafią rozwiązać nawet skomplikowane problemy. Uznanie dla Hostingera!

Hosting WordPress

Postanowiliśmy dodać do tej recenzji tę indywidualną sekcję dotyczącą hostingu WP, ponieważ większość osób korzysta obecnie z WordPress do prowadzenia swoich witryn. Jeśli chodzi o hosting WordPress, Hostinger dodał kilka dodatkowych funkcji, aby upewnić się, że każda instalacja WP przebiega bezproblemowo. Obejmuje to obsługę klienta specjalizującą się w WordPress, zwiększone bezpieczeństwo dzięki współpracy z BitNinja, oczywiście najnowszą wersję PHP, a nawet niestandardową wtyczkę buforującą WordPress w celu maksymalizacji wydajności.

Dla programistów uwzględniono także integrację WP – CLI i GIT.

Plany Hostinger WP

Oprócz hostingu WordPress, Hostinger ma również narzędzie do tworzenia stron internetowych, które niedawno uruchomili. Nazywa się Zyro i ma na celu uczynienie tworzenia stron internetowych wyjątkowo łatwym i prostym. To, co naprawdę imponuje w Zyro, to to, że jest narzędziem do tworzenia witryn z funkcjami AI.

Istnieje AI Writer, który może natychmiast generować tekst dla nowej witryny. A potem jest AI Heatmap, która przewiduje, gdzie będą przyciągać oczy użytkowników, umożliwiając w ten sposób optymalizację witryny pod kątem konwersji w trakcie jej tworzenia.

Powiedzielibyśmy, że udało im się stworzyć bardzo intuicyjną i przyjazną dla użytkownika platformę, a do wyboru jest też kilka pięknych szablonów.

Ich proces wdrażania

Kolejną rzeczą, o której naprawdę musimy wspomnieć, jest proces wdrażania, jest on absolutnie bezproblemowy i super gładki. I to też jest ładne. Każdy krok przechodzi do następnego, dopóki nie zorientujesz się, że masz witrynę na żywo z zainstalowanym WordPress i gotową na przesłanie treści i zdjęć.

To bardzo imponujące! Wkleiliśmy poniżej kilka zrzutów ekranu.

Wybór motywuWybór motywu

Wybierz konfigurację domenyWybór nazwy domeny

Quiz instalacyjny - poziom hostinguSuper przemyślane

Quiz konfiguracyjny - celeSpersonalizowane procesy instalacji

Konfiguracja - zakończonaAaaaa i gotowe!

Plusy

Aby ponownie wykorzystać główne zalety korzystania z Hostingera:

 • Bardzo przystępne
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Doskonała obsługa klienta
 • Szybkie serwery
 • Doskonały czas pracy
 • Bardzo łatwy proces konfiguracji

Wniosek

Firma jest doskonałym graczem w branży hostingowej, jeśli chodzi o szybkość, wsparcie, niezawodność i wydajność… w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz od dostawcy hostingu, mają naszą pieczęć zatwierdzenia!

Podsumowanie Przegląd Matthew Rogers Data przeglądu 2018-08-22 Przeglądany artykuł HostingerAutor Ocena 51 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaNazwa produktu HostingerCena
0,99 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map