Przegląd WebHostingHub: 24-miesięczna wydajność (szybkość i niezawodność)

strona główna webhostinghub


Web Hosting Hub ma na celu zapewnienie niedrogiego współdzielonego hostingu dla małych firm.

Założone w 2010 r. Są własnością konglomeratu InMotion Hosting. Web Hosting Hub ma siedzibę w Virginia Beach w stanie Wirginia i mają dwa amerykańskie centra danych – na zachodnim i wschodnim wybrzeżu.

Ich ponad 200 amerykańskich zespołów obsługuje ponad 40 000 klientów, zapewniając prostą platformę, która pomoże Ci założyć, uruchomić i rozwijać nową stronę internetową.

Web Hosting Hub używa również dysków półprzewodnikowych we wszystkich planach, które (jak twierdzono) mogą dostarczać do 20 razy szybciej niż bardziej tradycyjne mechaniczne dyski twarde używane przez konkurencję.

20x to odważna obietnica. Czy oni to popierają??

Aby się tego dowiedzieć, w czerwcu 2015 r. Utworzyliśmy nową podstawową witrynę WordPress w internetowym centrum hostingowym „Osobisty plan hostingu”. Szczegółowe statystyki wydajności, w tym czas działania i szybkość można zobaczyć tutaj (kliknij „Historia”, aby głębiej sięgnąć).

Aby zapewnić bezstronną ocenę, odsyłamy również do kilku innych źródeł, aby przeprowadzić pełne „sprawdzenie przeszłości” tego, co myślą inni użytkownicy.

Zalety korzystania z hostingu Hub Hosting

Web Hosting Hub oferuje niezwykle szybkie prędkości dzięki najnowocześniejszej technologii w przystępnej cenie.

Czy dane są zgodne z szumem?

Rzućmy okiem na to, gdzie działają znakomicie.

1. ~ 7/10 Wsparcie

Szybkie ładowanie strony i czas działania są równie ważne, ponieważ odwiedzający witrynę odejdą w tłumie, jeśli witryna ładuje się dłużej niż kilka sekund lub w ogóle nie odpowiada.

Jednak obsługa klienta może zabić wielu klientów, jeśli problemy nie zostaną szybko rozwiązane lub rozwiązane.

Web Hosting Hub zapewnił całkiem dobrą obsługę klienta, łącząc się z nami w niecałe trzy minuty (plus dodatkowe pięć, aby zweryfikować nasze konto).

Między odpowiedziami było trochę przestoju i opóźnień, więc nie było tak szybkie ani zwięzłe, jak wiele innych, których doświadczyliśmy.

Ogólnie rzecz biorąc – pozytywne doświadczenie. Nasze kontrole przeszłości również potwierdziły, co pokazuje, że większość innych klientów jest również zadowolona z obsługi klienta przez Web Hosting Hub.

Obsługa centrum hostingowegoSzybki czat z obsługą klienta Web Hosting Hub

2. NIEZWYKLE Łatwa konfiguracja strony internetowej / bloga

Web Hosting Hub oferuje uproszczony, szybki proces rejestracji, który może być najlepszym, jaki widzieliśmy po sprawdzeniu prawie 30 innych hostów internetowych.

To takie proste, że nawet NAJMNIEJSZA osoba techniczna może to zrozumieć.

Na stronie rejestracji możesz wybrać, aby zainstalować WordPress jako system zarządzania treścią witryny / bloga lub Prestashop dla eCommerce. Po jednym kliknięciu zajmą się ciężkim podnoszeniem i skonfigurują wszystko dla Ciebie.

Łatwa konfiguracja Web Hosting Hub

3. Darmowa nazwa domeny & Migracja witryny

Czy masz witrynę hostowaną gdzie indziej?

Nie ma problemu! Web Hosting Hub przeniesie dla Ciebie maksymalnie trzy witryny i bazy danych (zakładając, że nie przekraczają one 5 koncertów). Kolejna dodatkowa premia obejmuje obietnicę „zerowego przestoju” podczas tego procesu.

Zaczynasz nową stronę? Dodadzą darmową nazwę domeny, aby osłodzić ofertę.

4. Dyski twarde półprzewodnikowe

Ostrzeżenie: maniacy technologiczni będą mieli nerwowość!

Web Hosting Hub lubi chwalić się tym, że każda witryna, którą hostuje, korzysta z nowych półprzewodnikowych dysków twardych. Te „dyski SSD”, według ekspertów PCMag, mogą zapewnić 20 razy szybsze wyniki niż normalne (mechaniczne) dyski twarde używane przez niektóre firmy konkurencyjne.

Tak, oto jest.

(Osobiście nie doświadczyliśmy ogromnego wzrostu wydajności podczas naszego procesu sprawdzania. Były one jednak szybsze niż przeciętny hosting, którego sprawdziliśmy w tym sześciomiesięcznym okresie).

5. 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Zawsze możesz stwierdzić, które firmy stoją za ich usługą, sprawdzając swoje zasady zwrotu pieniędzy.

Web Hosting Hub jest wielkim zwolennikiem, oferując pełną 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (jedna z niewielu ofert z przedłużonym terminem).

Oznacza to, że jeśli zastanawiasz się, czy dać im szansę, masz prawie pozbawioną ryzyka szansę na „przetestowanie” ich usług przez pełne trzy miesiące.

Lub prawie tyle czasu, ile potrzeba, aby całkowicie zapomnieć, gdzie hostujesz swoją witrynę. ��

To świetna wiadomość, jeśli martwisz się, że zdecydujesz się na hosting, aby dowiedzieć się później, że nie podoba Ci się jego usługi i funkcje.

Zgodnie z Warunkami korzystania z usługi Web Hosting Hub istnieje jednak kilka niepodlegających zwrotowi opłat.

Opłaty uiszczane przez subskrybenta, takie jak zakup certyfikatów SSL, prywatności domeny lub nazw domen, nie podlegają zwrotowi.

Jeśli subskrybent zarejestruje nazwę domeny za pośrednictwem Web Hosting Hub w ramach promocji „Free Domain Name”, będzie musiał zapłacić za domenę 11,99 USD rocznie, plus 5,00 USD opłaty administracyjnej.

Oznacza to, że odejmą one 16,99 USD od całkowitej kwoty zwrotu, co jest dość standardem w porównaniu z większością konkurentów.

Zachowujesz jednak pełną własność swoich nazw domen i możesz przenieść je na alternatywny host po anulowaniu subskrypcji w Web Hosting Hub.

6. Są przyjazne dla środowiska

Chociaż nie byliśmy w stanie znaleźć żadnych certyfikatów dla Web Hosting Hub z EPA, które dowodzą, że jest to zielony hosting, mają kilka przyjaznych dla środowiska zasad.

Od 2010 r. Firma twierdzi, że stara się redukować odpady, jak najczęściej poddawać recyklingowi i zużywać mniej produktów z papieru.

Web Hosting Hub ma energooszczędne centrum danych i wierzą, że zmniejszenie zużycia energii jest lepsze niż zwykłe równoważenie.

Firma otworzyła pierwsze (kiedykolwiek!) Zielone centrum danych w Los Angeles, Kalifornia, wykorzystując zaawansowaną technologię chłodzenia zewnętrznego powietrza.

Obniżyli koszty chłodzenia o 70%, przechodząc na tę metodę chłodzenia, a także twierdzą, że zmniejszyli swoją produkcję węgla o ponad 2000 ton rocznie.

Według Building Energy Resilience zaledwie jedna tona CO2 wystarczyłaby na 1 250-metrowy, parterowy dom na ranczo (o średniej wysokości 13 stóp) pełen dwutlenku węgla, co stanowi ogromną redukcję!

Chłodzenie powietrzem na zewnątrz odprowadza gorące powietrze z budynku, aby wprowadzić chłodniejsze powietrze, gotując je tylko przez urządzenia CRAC, gdy jest to konieczne ze względu na wysoką temperaturę lub wilgotność.

Tradycyjne centra danych obsługują klimatyzatory do pomieszczeń komputerowych, znane również jako CRAC, 24/7. Ta metoda pozwala na schłodzenie, a następnie recyrkulację gorącego powietrza, ale zużywa więcej energii niż to konieczne.

Jeśli obawiasz się zmniejszenia śladu węglowego lub chcesz współpracować z markami dbającymi o środowisko, rozważ Web Hosting Hub.

Mogą nie być tak zielone jak inne witryny, takie jak Green Geeks, ale wciąż wytwarzają innowacyjne fale, jeśli chodzi o efektywność energetyczną.

7. Standardowy czas pracy w branży

Nasz 24-miesięczny proces testowania wykazał, że Web Hosting Hub ma średni czas sprawności około 99,94% co jest wynikiem standardowym w branży.

W porządku!

Chociaż od samego początku zmagali się z trudnościami, aby konsekwentnie zapewniać dobry czas pracy. Niektóre miesiące są świetne, podczas gdy inne walczą o stabilność. Szczerze mówiąc, to trochę mieszana torba.

Średni czas nieprzerwanej pracy z ostatnich 12 miesięcy:

 • Średni czas pracy w styczniu 2020 r .: 99,88%
 • Średni czas pracy w grudniu 2019 r .: 100%
 • Średni czas pracy w listopadzie 2019: 99,99%
 • Średni czas pracy w październiku 2019: 99,83%
 • Średni czas pracy we wrześniu 2019: 99,92%
 • Średni czas pracy w sierpniu 2019: 100%
 • Średni czas pracy w lipcu 2019: 99,89%
 • Średni czas pracy w czerwcu 2019 r .: 99,72%
 • Średni czas pracy w maju 2019: 99,97%
 • Średni czas pracy w kwietniu 2019: 99,99%
 • Średni czas pracy w marcu 2019: 100%
 • Średni czas pracy w lutym 2019: 99,99%

WebHostingHub ostatnie 24-miesięczne statystykiŚredni czas pracy Centrum Hostingu | Zobacz statystyki

Wady korzystania z hostingu Hub Hosting

Web Hosting Hub zapewnia przyzwoitą listę pozytywów. Wsparcie było odpowiednie, a czas dostępności dobry.

To tylko niektóre z głównych metod oceny hosta, a Web Hosting Hub dostarczył towary.

Niestety istnieje również kilka potencjalnych wad.

1. Oferowanie hostingu „Shared”

Web Hosting Hub lubi prostotę, oferując TYLKO współdzielone opcje hostingu. Zapewnia to kilka korzyści, takich jak szybki proces rejestracji.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze i Twoja strona wystartuje, może to powodować kilka problemów.

Większe witryny (i bardziej doświadczeni użytkownicy) lubią korzystać z dedykowanych opcji hostingu w przypadku większych witryn, które wymagają więcej zasobów do działania. Jeśli osiągniesz ten punkt krytyczny, być może będziesz zmuszony ponownie rozpocząć proces sprawdzania hostingu, szukając innych opcji premium gdzie indziej.

Trochę kłopotów, jeśli wiesz, że może to być opcja w niezbyt odległej przyszłości.

2. Zbyt średni czas ładowania strony

Web Hosting Hub szczyci się szybkością, odnosząc się (wielokrotnie) do faktu, że półprzewodnikowe dyski twarde mogą być nawet 20 razy szybsze.

(Czy wspominaliśmy, że mają dyski półprzewodnikowe?)

Nasze doświadczenie nie okazało się 20-krotnie szybsze, ale ich prędkość osiągnęła 767 ms, co niestety jest dla nas nieco zbyt przeciętnym wynikiem.

Średni czas ładowania w ciągu ostatnich 12 miesięcy:

WebHostingHub z ostatnich 12 miesięcy szczegółowych statystykŚrednia prędkość Centrum hostingowego 2019-2020 | Zobacz statystyki

Chociaż nie jest to najgorszy wynik z Web Hosting Hub, nadal istnieją hosty, które są znacznie szybsze.

3. Odwieczne sztuczki cenowe hostingu

Jasne, że niskie ceny 5,99 USD miesięcznie wydają się świetną okazją. Ale musisz się zarejestrować przez pełne trzy lata, aby go zdobyć.

Chcesz zacząć od miesiąca do miesiąca? Nie możesz Dwanaście miesięcy to najniższy czas, który upłyną, a cena ta wzrośnie do 7,99 USD miesięcznie (płatna z góry).

W końcu niezbyt dobra oferta.

Niestety ta sztuczka cenowa jest dość rozpowszechniona w branży hostingowej, ponieważ wiele osób próbuje wykonać ten sam wyczyn. Kupujący uważaj, tak sądzimy.

Cennik usługi Web Hosting Hub

4. Dodatkowe opłaty za kopie zapasowe & Bezpieczeństwo – niezbyt…

Codzienne kopie zapasowe są niezwykle pomocne z różnych powodów.

Na przykład czasami wtyczki nie działają dobrze razem. Przesyłasz nowy i naciskasz Aktywuj natychmiast, nie sprawdzając, dla jakich wersji WordPress (lub motywu) jest przetestowany. Nagle… nic. Strona idzie pa pa.

Przynajmniej możesz łatwo dojść do siebie po tym błędzie. Bóg zabrania hakerom wykorzystywania naruszeń bezpieczeństwa i wstrzykiwania złośliwego kodu. Powodzenia w czyszczeniu tego!

Kopie zapasowe mogą pomóc w każdym przypadku, pozwalając w zasadzie nacisnąć przycisk przewijania do tyłu, aby po prostu przywrócić poprzednią wersję.

ALE są dobre tylko wtedy, gdy (1) pamiętasz, aby je wykonać, (2) konsekwentnie i (3) trzymaj je „poza siedzibą”, aby nie zostały zepsute.

Web Hosting Hub oferuje codzienne tworzenie kopii zapasowych, a nawet zautomatyzuje ten proces, ale będzie Cię to dodatkowo kosztowało każdego dolara każdego miesiąca.

Większość innych hostów internetowych oferuje funkcje bezpieczeństwa za darmo, jako część swojej podstawowej oferty. Ale znowu – Web Hosting Hub nikogo i nikogo za ochronę antywirusową i antyspamową i wiele więcej.

Same ceny nie są takie straszne. To jest frustrujące.

5. Możliwa opóźniona aktywacja

Centrum hostingowe (podobnie jak InMotion Hosting firmy macierzystej) może wymagać dodatkowych informacji (takich jak nawet rozmowa telefoniczna na żywo), aby całkowicie zweryfikować konto.

Teoretycznie jest to pozytywne, ponieważ dotyczy bezpieczeństwa. Może to jednak być frustrujące, jeśli próbujesz uruchomić system i znajdujesz się za granicą.

Cennik centrum hostingowego, plany hostingowe & Szybkie fakty

W przeciwieństwie do innych hostów internetowych, Web Hosting Hub oferuje tylko hosting dzielony. Oto krótki przegląd ich wspólnych planów hostingowych:

 • Plan Spark: Ten plan kosztuje 5,99 USD miesięcznie. Obsługuje 2 strony internetowe, 10 baz danych MySQL i 25 subdomen.
 • Plan Nitro: Ten plan kosztuje 7,99 USD miesięcznie. Obsługuje nieograniczoną liczbę stron internetowych, nieograniczoną liczbę subdomen i nieograniczoną liczbę baz danych MySQL
 • Plan dynamo: Ten plan kosztuje 9,99 USD miesięcznie. Obsługuje nieograniczoną liczbę stron internetowych, nieograniczoną liczbę subdomen i nieograniczoną liczbę baz danych MySQL.

Wszystkie ich plany hostingowe mają bezpłatną nazwę domeny, fantazyjną ikonę, są zasilane przez SSD i mają dostęp do SSH.

Cennik i plany Web Hosting Hub

  • Darmowa domena: Tak.
  • Łatwość rejestracji: Bardzo prosty, jednostronicowy proces rejestracji. Jeden z najlepszych.
  • Metody Płatności: Karta kredytowa.
  • Ukryte opłaty i klauzule: Istnieje limit 75 000 plików i 10 000 wiadomości (lub 2 GB) dla ich użytkowników. Konta, które przekraczają 10 GB lub 75 000 plików, są automatycznie wykluczane z systemu tworzenia kopii zapasowych. Przywrócenie kopii zapasowej może kosztować nawet 50 USD.
  • Upsells: Kilka dodatków.
 • Aktywacja konta: Szybka aktywacja. Uważaj na weryfikację konta, zwłaszcza jeśli jesteś poza USA.
 • Panel sterowania i pulpit nawigacyjny: cPanel.
 • Instalacja aplikacji i CMS-ów (WordPress, Joomla itp.): Szybka i łatwa instalacja popularnych aplikacji i CMSów za pośrednictwem Softaculous.

Czy zalecamy Web Hosting Hub?

Niestety nie możemy polecić Centrum hostingowego.

Ich dostępność i obsługa klienta są całkiem dobre. Ale ich prędkość jest wszędzie, a ceny nie są tak dobre, jak reklamowane. Weryfikacja Twojego konta może zostać opóźniona o 24 godziny – jeśli mieszkasz poza USA. Ogólnie rzecz biorąc, ich wydajność jest nieco zbyt przeciętna.

Lepiej zarejestruj się w ich siostrzanej marce: hosting InMotion lub wybierz coś z naszych najlepszych recenzji hostingu.

Czy korzystałeś z Web Hosting Hub? Jeśli tak, zostaw poniżej rzetelną i przejrzystą recenzję Centrum hostingu. Czekamy na wszystkie pozytywne i negatywne doświadczenia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map