Przegląd MDDHosting: szybki (358 ms) przy średnim czasie sprawności wynoszącym tylko 99,90%

Przegląd MDDHosting


MDDHosting to mała, prywatna firma hostingowa założona dość niedawno w 2007 roku.

Ich roszczenia do sławy?

Szybkość i obsługa. „Mięso i ziemniaki” hostingu. Ich proste podejście wydaje się odświeżająco uczciwe w branży, która może – cóż – mniej.

Odzwierciedla także ich przyziemne, środkowo-zachodnie korzenie (założone i mające siedzibę w Indianie, z centrami danych w Denver, Kolorado).

Zawsze szukamy nieoszlifowanego diamentu; nowe firmy hostingowe, które oferują inne lub lepsze podejście niż stare stalwarts przemysłu.

MDDHosting wygląda na idealnego kandydata.

Kupiliśmy „Podstawowy plan” MDDHosting w czerwcu 2015 r. I założyliśmy podstawową witrynę WordPress, aby rozpocząć testy ewentualnej obiektywnej opinii, którą właśnie czytasz. Możesz znaleźć wszystkie nasze szczegółowe statystyki wydajności, takie jak czas działania i prędkość, klikając „Historia”, aby uzyskać więcej.

Zalety korzystania z MDDHosting

Większość firm hostingowych sprzedaje tę samą usługę (mniej więcej). Niektórzy dodają kilka dodatków, ale duża trójka czas pracy, prędkość, i wsparcie serwisowe są przede wszystkim tym, co kupujesz.

Jeśli firma hostingowa nie spełnia któregokolwiek z tych obszarów, występuje problem. Dwa lub więcej – uruchom!

Na szczęście MDDHosting przechodzi dwa z trzech z latającymi kolorami.

1. Bardzo szybki czas ładowania strony (358ms)

Pierwsze zwiększenie prędkości. To właśnie tam MDDHosting był całkiem dobry przez ostatnie 24 miesiące.

Podczas miesięcy testowych wydali niesamowity czas ładowania strony wynoszący 358ms, co czyni je naszym 3. najszybszym gospodarzem.

Szybka kontrola tła z innymi źródłami potwierdziła, że ​​prędkość jest jednym z największych powodów tak wielu zadowolonych klientów MDDHosting.

Średni czas ładowania w ciągu ostatnich 12 miesięcy:

MDDHosting ostatnie 12-miesięczne szczegółowe statystykiMDD Średnia prędkość postoju 2019-2020 | Zobacz statystyki

Zauważyliśmy również, że używają serwerów LiteSpeed, co wydaje się im załatwić:

MDDHosting LiteSpeed

2. Szybkie, wydajne wsparcie

MDDHosting zapewnia standardową obsługę klienta 24/7/365 przez telefon, e-mail i system biletowy. Na razie brak czatu na żywo.

W trakcie procesu sprawdzania zareagowali na nasze zgłoszenia w mniej niż trzy minuty (który jest wystarczająco szybki, aby uznać go za wolny czat na żywo).

Po raz kolejny osiągają dobre wyniki w jednej z „wielkiej trójki”, zapewniając szybkie, wydajne wsparcie, które wystarczy na co najmniej 8/10.

Wsparcie MDDHosting

Szybki czat z agentem wsparcia MDDHosting

3. Prosty hosting

WYSIWYG.

To był kiepski techniczny żart, który oznacza, że ​​to, co widzisz, dostajesz z MDDHosting.

Żadnych ukrytych opłat. Żadnych sztuczek cenowych, w których musisz się podpisać przez następne 35 lat swojego życia za niską reklamowaną cenę witryny. Żadnych gier z ograniczonymi standardowymi funkcjami, które zmusiłyby cię do zaakceptowania droższych planów.

Pewnie, istnieją mniejsze ograniczenia dotyczące miejsca i przestrzeni dyskowej dla mniejszych planów. W przeciwnym razie otrzymasz te same funkcje, które oferują droższe.

Na przykład, nawet z ich podstawowym planem, dostaniesz bez limitu:

 • Domeny
 • Subdomeny
 • Bazy danych
 • E-maile
 • Konta FTP

Chcesz zapłacić tylko za jeden miesiąc, a nie za cały rok (lub dłużej)? Jasne, możesz to zrobić. Roczna zniżka też nie jest duża; dlatego nie tracisz dużo.

4. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

MDDHosting oferuje bezwarunkową, bezproblemową 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy przy większości swoich planów. Nic specjalnego, jak 90, a nawet 97 dni, ale też nie jest źle.

mddhosting zwrot pieniędzy

5. Bezpłatne migracje dla stron cPanel

Niektóre hosty internetowe, które sprawdziliśmy, będą pobierać opłaty za każdą migrację witryny. Zgadza się: w zasadzie naliczają dodatkowe opłaty za doprowadzenie firmy do nich.

Inni zaoferują bezpłatne przeniesienie jednej witryny na swoje serwery. Ale jeśli chcesz przywieźć jakieś dodatkowe? Zgadza się: będą pobierać dodatkową opłatę.

Z przyjemnością informujemy, że MDDHosting nie spełnia tych wymagań. Zgodnie z ich warunkami pomogą one bezpłatnie przenieść dowolne witryny do ich centrów danych. Nie ma również limitu, więc możesz poruszyć się o dwa, pięć lub dziesięć, bez dodatkowych opłat.

Istnieją tylko dwa zastrzeżenia.

Po pierwsze, musisz zapytać w ciągu pierwszych 60 dni. Wydaje się to jednak dość oczywiste, więc nic wielkiego. Potem będzie kosztować 10 USD za witrynę.

Innym potencjalnym problemem jest to, że te bezpłatne migracje stron są dostępne tylko dla kont z cPanel. Jeśli próbujesz przenieść witryny bez dostępu do cPanel, kosztuje to 25 USD za witrynę lub konto.

Srebrna podszewka jest taka, że ​​te zasady są dość powszechne. Większość hostów obsługujących cPanel może przenosić te pliki szybciej i łatwiej niż inne niestandardowe konfiguracje, które nie są zgodne z ich własną konfiguracją serwera.

6. Brak podwyżek cen za odnowienie

MDDHosting przynosi kolejną popularną sztuczkę cenową w branży, która ostatecznie zaskakuje klientów.

Wielu hostów reklamuje na swojej stronie szokująco niską stawkę.

Oczywiście ludzie są wciągani w coś, co wygląda jak niesamowita wartość. I to jest, jeśli zarejestrujesz się na co najmniej trzy lata, aby zablokować tę niską stawkę.

Innym powszechnym problemem jest jednak to, że po wygaśnięciu tego planu wprowadzającego często pozostaje Ci „stopa odnowienia”, która może wynosić od 2-3x ceny początkowej, którą zapłaciłeś.

Na szczęście MDDHosting tego nie robi. Niezależnie od tego, jaką cenę zapłacisz za przeniesienie się do nich, to cena, którą zapłacisz, gdy wygaśnie Twój wstępny plan. Nie ma zaskakującego wzrostu cen w ciągu dwóch do trzech lat.

7. Gwarancja „1000%” bezawaryjności

MDDHosting posiada w swoich Warunkach „Gwarancję 1000% bezawaryjności”.

Co to dokładnie znaczy?

Oznacza to, że dla każdej godziny przestoju „możesz zażądać 10-krotności (1000%) rzeczywistej ilości przestoju”.

Innymi słowy, jedna godzina przestoju daje dziesięć godzin kredytu.
gwarancja uptime mddhosting
Problem polega na tym, że musisz wysłać wiadomość e-mail do ich działu rozliczeniowego ([chroniony przez e-mail]) w ciągu siedmiu dni od przestoju.

Podobnie jak w przypadku innych gwarancji dostępności, dotyczy to tylko faktycznego czasu przestoju z powodu problemów wewnętrznych lub błędów.

Nie uwzględniono nadzwyczajnych okoliczności lub regularnych przestojów w konserwacji.

A ta gwarancja dotyczy tylko ich współdzielonych i sprzedawanych kont hostingowych.

Wady korzystania z MDDHosting

Wszystko, co dobre, ma swoją cenę. W przypadku MDDhosting jednym z ich „minusów” jest właśnie to.

1. Poniżej standardowego czasu pracy

W ciągu 24 miesięcy śledziliśmy czas działania MDDHosting dla naszej witryny, aby upewnić się, że wszystko działa płynnie (i że nie było żadnych problemów).

Standard branżowy zapewnia około 99,93% czasu sprawności, a MDDHosting 24-miesięczny ogólnie był niestety poniżej tego poziomu – 99,90%.

Były naprawdę dobre miesiące ze 100% dyspozycyjnością, ale niestety to nie wystarczyło, aby podnieść ich średnią.

Ogólnie rzecz biorąc, to nie jest okropne, ale też nie świetne. Zwłaszcza gdy zobaczysz, ile kosztują…

Średni czas nieprzerwanej pracy z ostatnich 12 miesięcy:

 • Średni czas pracy w styczniu 2020 r .: 100%
 • Średni czas pracy w grudniu 2019 r .: 99,99%
 • Średni czas pracy w listopadzie 2019: 99,99%
 • Średni czas pracy w październiku 2019: 99,99%
 • Średni czas pracy we wrześniu 2019: 99,98%
 • Średni czas pracy w sierpniu 2019: 99,81%
 • Średni czas pracy w lipcu 2019: 99,95%
 • Średni czas pracy w czerwcu 2019 r .: 99,99%
 • Średni czas pracy w maju 2019: 99,99%
 • Średni czas pracy w kwietniu 2019: 99,89%
 • Średni czas pracy w marcu 2019: 100%
 • Średni czas pracy w lutym 2019: 100%

MDDHosting średni 24-miesięczny czas pracy i szybkośćMDDHosting średni czas pracy | Zobacz statystyki

2. Dodatkowe koszty dodatkowych usług

Podstawowe plany MDDHosting mają całkiem dobrą wartość. Jednak wszystko, co wykracza poza zwykłe funkcje planu hostingowego, będzie cię nieco kosztować.

Na przykład MDDHosting nie dodaje bezpłatnej nazwy domeny przez pierwszy rok. Zamiast tego kosztuje 14,95 USD rocznie, jeśli potrzebujesz nowego.

Istnieją również niewielkie podwyżki cen, jeśli zapiszesz się na krótszą roczną lub dwuletnią umowę. Tak więc przedpłata za dodatkowy rok lub dwa może często zaoszczędzić kilka dolarów każdego miesiąca (co może zsumować do stu dolarów ogólnej ceny planu).

Wzrost cen hostingu MDD

Chociaż MDDHosting oferuje wiele pomocnych dodatkowych funkcji bezpieczeństwa, one również będą cię dodatkowo kosztować. Obejmuje to wszystko, od zabezpieczeń poczty e-mail SpamExperts po zabezpieczenia witryn SiteLock.

Koszty też nie są tanie. Patrzysz gdzieś od 62,99 USD za trzy lata niższej warstwy usługi SiteLock Znajdź do 799,99 USD za trzy lata w pełni wyposażonej oferty obrony.

Przy takim kursie zapłacisz tyle samo (lub więcej) za te dodatkowe funkcje, ile za rozpoczęcie podstawowego planu hostingowego.

Chociaż dobrze, że je oferują, gdy zaczynasz sumować wszystko, wartość za dolara nie wygląda tak dobrze. Być może lepiej będzie płacić trochę więcej każdego miesiąca za coś, co obejmuje wszystkie te funkcje od samego początku.

MDD Ceny hostingu, plany hostingowe & Szybkie fakty

Oto krótki przegląd różnych planów hostingowych oferowanych przez MDDHosting:

Shared Hosting: Oferują dwa główne wspólne plany hostingowe:

 • Plan startowy w chmurze: Ten plan kosztuje 4,00 USD miesięcznie. Dostarcza 10 GB miejsca na dysku, nieograniczoną liczbę domen, nieograniczoną przepustowość, nieograniczoną liczbę baz danych i kont e-mail.
 • Plan Cloud1: Z 7,00 $ miesięcznie zyskujesz nieograniczone miejsce na dysku, domeny, transfer danych, bazy danych i więcej.
 • Plan Cloud2: 14,00 $ miesięcznie. Zapewnia nieograniczone miejsce na dysku, nieograniczoną liczbę domen, nieograniczoną przepustowość, nieograniczoną liczbę baz danych i kont e-mail.

MDDHosting ceny i plany

 • Łatwość rejestracji: Bardzo długi proces rejestracji.
 • Metody Płatności: Karta kredytowa, Paypal.
 • Ukryte opłaty i klauzule: Rejestrując się, wyrażasz zgodę na zmianę miesięcznej kwoty płatności i innych opłat w dowolnym momencie. Nie wolno zużywać więcej niż 25 procent zasobów systemowych przez czas dłuższy niż 120 sekund lub ryzykować zamknięcie konta (rodzaj standardu w branży). Nadużywanie personelu w jakimkolwiek medium lub formacie spowoduje zamknięcie konta bez zwrotu pieniędzy (co jest również dość godne szacunku).
 • Upsells: Kilka dodatków.
 • Aktywacja konta: Szybka aktywacja.
 • Panel sterowania i pulpit nawigacyjny: cPanel.
 • Instalacja aplikacji i CMS-ów (WordPress, Joomla itp.): Szybka i łatwa instalacja popularnych aplikacji i CMSów za pomocą Softaculous.

Czy zalecamy MDDHosting?

MDDHosting jest stosunkowo nowy w grze hostingowej. Do tej pory podawali wątpliwe numery czasu pracy, krótkie czasy ładowania strony i doskonałą obsługę klienta.

Ich podejście bez BS jest również powiewem świeżego powietrza.

Tak, zalecamy je (ale są lepsze opcje).

Mimo że obniżyli swoją cenę, wciąż istnieje wiele tańszych opcji, jeśli szukasz tylko hobby lub osobistej witryny.

W przeciwnym razie, mimo że jest to jedna z najdroższych dostępnych opcji hostingu współdzielonego, prawdopodobnie zyskasz pieniądze, jeśli skorzystasz ze wszystkich opcji „nieograniczonych”, które są w pełni obciążone nawet ich podstawowym, ograniczonym planem.

P.S. Jeśli chcesz zobaczyć dostawców hostingu, którzy znaleźli się wyżej niż MDDHosting, sprawdź nasze porównanie hostingu tutaj.

Czy korzystałeś z MDDHosting? Chcielibyśmy usłyszeć o Twoim doświadczeniu – dobrym lub złym – pod warunkiem, że jest ono uczciwe i przejrzyste. Możesz zostawić swoją recenzję MDDHosting poniżej:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map