Przegląd hostingu InMotion

W ruchu to firma świadcząca usługi w chmurze, która rozpoczęła działalność w 2001 roku i zawsze koncentrowała się na klientach biznesowych.


To, co odróżnia ich od reszty dużych firm hostingowych, to fakt, że nie są one własnością Endurance International. Ten gigant biznesowy jest już właścicielem wielu głównych platform hostingowych, w tym zarówno Bluehost, jak i HostGator.

Dlaczego to takie ważne, możesz zapytać?

InMotion Hosting stara się ustalić swoją markę na podstawie faktu, że są słabsze, co nie jest zgodne z tymi samymi zasadami, które obowiązują dużych facetów. Robią to dość dobrze, aw świecie hostingu znani są jako „geek-choice”.

Oferują one szereg pakietów i planów, które obejmują różne dodatki i funkcje usprawniające Twoją witrynę. Ale czy InMotion może konkurować z najlepszymi kanadyjskimi firmami hostingowymi na rynku?

Dowiemy się.

TLDR;

InMotion to duża firma, która zapewnia to, co obiecuje. Jeśli szukasz wyjątkowo długiego okresu testowania, to InMotion to świetny wybór z 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Osoby szukające bezpłatnych kopii zapasowych i transferów danych również znalazły dobry wybór, ponieważ oferują zarówno doskonałe czasy działania, jak i dużą szybkość.

Jednym z głównych powodów, dla których nie warto korzystać z InMotion, jest ich wyższa niż średnia cena wstępna.

The Hard Science

Nasze testy hostingu w chmurze można uprościć za pomocą dwóch kluczowych wskaźników: czasu działania i średniego czasu ładowania. Najlepsze firmy są silne w obu kategoriach, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz na świecie.

Statystyki InMotion Uptime w Kanadzie

Aby pomóc naszym kanadyjskim czytelnikom, przeprowadziliśmy testy z całego kraju. Oto, co zebraliśmy na InMotion:

 • Montreal

  Czas działania – 99,1%
  Czas ładowania – 2312 mln

 • Toronto

  Czas działania – 99,0%
  Czas ładowania – 2232 mln

 • Vancouver

  Czas działania – 98,9%
  Czas ładowania – 2485 mln

 • Winnipeg

  Czas działania – 98,9%
  Czas ładowania – 2 358 mln

Co oznacza dyspozycyjność?
 • Uptime – Procent wskazujący całkowity czas, w którym dostawca usług hostingowych jest online i działa normalnie.
 • Czas dostępności 99,1% w Montrealu – usługi InMotion były niedostępne tylko 0,9% procent czasu dla użytkowników w Montrealu. Matematyka jest równa około 78 godzin przestoju w ciągu roku.
 • Co to oznacza dostępność – ułamek punktu procentowego może znacząco wpłynąć na dostępność Twojej witryny

Dobre czasy dostępności – bierzemy pod uwagę czas dostępności mocne wskaźniki ponad 98%.

Czasy ładowania InMotion w Kanadzie

Co oznacza czas ładowania?
 • Czas ładowania – rzeczywiste pomiary prędkości.
 • Jednostka miary – podane powyżej czasy są mierzone w milisekundach i obejmują długość pełnego żądania i odpowiedzi do serwera sieci w chmurze.
 • Jak to jest testowane – Skompilowane liczby są średnią z miesięcy testów na platformie iPage w różnych przeglądarkach, takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox i Microsoft Internet Explorer.
 • Inne zmienne – Użytkownicy końcowi Twojej witryny mogą wydawać się zmienni w czasach reakcji z powodu różnych czynników, w tym szybkości sieci lokalnej, zachowania przeglądarki i ruchu na serwerze.
 • Dobre czasy ładowania – czasy ładowania, które wynoszą średnio 2000 milisekund lub mniej, są uważane za wysoką wydajność.

znaczenie czasu ładowania

Korzystanie z usług hostingowych z wolniejszym czasem reakcji jest ryzykowne, ponieważ czytelnicy i klienci mogą zirytować się opóźnieniami i zamiast tego wybrać przeglądanie innych witryn. Głębsze zanurzenie się w naszych badaniach pokaże, że dostawcy hostingu są na całej mapie.

Wyniki testów InMotion dotyczące czasu ładowania były zbliżone do średniej, a ich wyniki działania były powyżej średniej. Tak więc pytanie się pojawia, są ich stawki i funkcje wystarczająco dobre, aby uczynić je intrygującym wyborem dla hostingu?

Ceny InMotion

Jak widać z góry, InMotion oferuje stosunkowo solidną wydajność, jeśli chodzi o wskaźniki czasu działania i średni czas ładowania strony. Powiedziawszy to, firma ma również reputacja jednego z droższych dostawców na rynku.

Oto rzut oka na to, jak InMotion przedstawia swoje pakiety i plany:

Shared Business Hosting z darmowymi dyskami SSD InMotion Hosting

InMotion dzieli swoje usługi na trzy wyraźne kategorie. Pierwszym z nich jest plan uruchomienia, który jest przeznaczony dla nowych projektantów stron internetowych i prostych blogów. W przypadku witryny z recenzjami narciarskimi lub witryny z recenzjami hokeja na lodzie – byłoby to możliwe więcej niż wystarczające – ponieważ zawiera bezpłatną nazwę domeny i nieograniczoną przepustowość.

Środkowy plan InMotion nazywa się Moc i jest to najbardziej popularna opcja dla małych firm, które chcą migrować dane sieciowe na nową platformę. Umożliwia hosting sześciu oddzielnych stron internetowych i wydajność, która podobno jest dwa razy większa niż plan uruchomienia.

Wreszcie, InMotion ma wysokiej klasy opcję zwaną planem Pro, która byłaby zainteresowana tylko dużą, dojrzałą firmą. Obejmuje ona nieograniczoną liczbę hostów witryn, podwójną wydajność w porównaniu z planem zasilania oraz specjalny pakiet wsparcia technicznego.

Ceny długoterminowe w InMotion są względnie porównywalne ze wszystkimi innymi popularnymi platformami hostingowymi dostępnymi obecnie. Najważniejsze jest to, że ich wstępne ceny są stosunkowo słabe.

W przypadku wielu najpopularniejszych platform hostingowych możesz zacząć od trzyletniej subskrypcji za 2 do 4 USD miesięcznie. Jest to oczywiście ogromna wartość dodana i uwielbiamy mówić ludziom, aby korzystali z tych modeli cenowych.

Jeśli policzysz wstępne ceny – InMotion jest przy tym z obecnymi trendami cenowymi.

funkcje

Na pierwszy rzut oka trzy opcje planu InMotion mogą wyglądać dość podobnie. Ale gdy zagłębisz się w szczegóły, zobaczysz, co mają do zaoferowania.

Na początek – InMotion oferuje garść funkcji dla wszystkich swoich planów:

 • Darmowe dyski SSD
 • Darmowa domena
 • 90-dniowa gwarancja
 • Darmowe kopie zapasowe danych
 • Darmowy instalator 1-Click
 • Wiele opcji kodowania
 • Bezpieczny adres e-mail IMAP
 • Strefa prędkości maksymalnej
 • Dostęp SSH
 • Integracja z Google Apps
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Obsługa klienta 24/7

Jedynym aspektem, który naprawdę wyskakuje, jest 90-dniowa gwarancja. Większość platform hostingowych oferuje jedynie 30-dniowe gwarancje zwrotu pieniędzy. Testowanie platformy hostingowej przez trzy miesiące zamiast jednego może mieć ogromną różnicę.

Jeśli chodzi o różnice między planami, istnieje kilka aspektów, które mogą przesunąć igłę w zależności od potrzeb hostingowych.

Pozytywy

Pozytywne strony dla InMotion są fantastyczne i mogą sprawić, że pomyślisz, że od razu zarejestrujesz się w usłudze hostingowej. Szczegóły są ważne, jeśli chodzi o odważne roszczenia oferowane przez usługę hostingową.

Obsługa klienta

Obsługa klienta w InMotion naprawdę rekompensuje brak intuicyjnej bazy wiedzy. Dzięki 24/7/365 obsłudze klienta oferowanej na ich stronie internetowej musieliśmy oczywiście przetestować system.

Otworzyłem bilet i zaoferowano mi odpowiedź w ciągu pięciu minut. Nasuwa się pytanie – dlaczego w ogóle oferują priorytetowe wsparcie? To sprawia, że ​​myślę, że po prostu reklamują tę opcję jako dodatek do aktualizacji.

Wsparcie InMotion

90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wszyscy powinni kochać, gdy firmy oferują gwarancje wrażliwe na czas. Myślę, że są bardzo wymowni.

Średnia w branży wynosi 30-dniowe gwarancje, co pokazuje, że InMotion nie boi się oferować długiego czasu testowania. Oni naprawdę myślą, że będziesz zadowolony z tego, co oferują.

Bezpłatne transfery witryn i kopie zapasowe danych

Nie są to codziennie bezpłatne funkcje, które oferują usługi hostingowe. To prawda, że ​​dobry host zawsze oferuje bezpłatny transfer witryny.

Ale – świetna usługa hostingowa oferuje bezpłatne kopie zapasowe danych. Wiele usług hostingowych próbuje zmusić Cię do płacenia za kopie zapasowe, co moim zdaniem jest głupie. Należy uwzględnić bezpłatne kopie zapasowe danych.

Negatywne

Wysokie ceny wstępne

Porównanie stawek wprowadzających z innymi liderami branży pozostawia ceny dla InMotion na obrzeżach bycia „tańszą” opcją hostingową.

Skorzystanie ze wstępnych stawek to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na początku.

Ceny oferowane przez InMotion nie są wygórowane i faktycznie są na poziomie średniej branżowej w przypadku cen długoterminowych. Jednak zdecydowanie upuść piłkę, jeśli chodzi o ceny wstępne.

Średnie czasy ładowania

To nie jest negatywne, ale raczej nie wyróżnia. Osobiście wolę szybkie czasy ładowania. Większość ludzi będzie tego chciała za hosting. Jeśli to nie jest dla Ciebie ważne lub średni czas ładowania jest w porządku, to InMotion nie ma dla Ciebie ujemnego punktu w tej kategorii.

Konfiguracja bazy wiedzy

To naprawdę dziwne, jak zła baza wiedzy InMotion jest porównywana z zespołem obsługi klienta.

centrum obsługi hostingu

Nie wiem o tobie, ale wolę swoją bazę wiedzy nieco lepiej zorganizowaną i nowoczesną.

To się czasem zdarza firma priorytetowo traktuje wsparcie na żądanie zamiast mieć przydatne zaległe informacje dla swoich klientów. Nie oznacza to, że nie mają dostępnych informacji – konfiguracja jest trochę niezręczna i nie mają aż kilku konkurentów.

Nie ma w tym nic złego, ale wiele osób woli czytać artykuł niż rozmawiać z obsługą klienta.

Podsumowując

Oferta planów hostingowych InMotion przyzwoita wydajność i solidna niezawodność i jest pełen funkcji.

InMotion to fantastyczny wybór, jeśli priorytetem są kopie zapasowe danych i transfery, a także szukasz dłuższych gwarancji zwrotu pieniędzy. Głównym problemem związanym z InMotion jest ich niezbyt idealna cena wstępna.

FAQ

Jaki jest najlepszy hosting dla WordPress?

Aby uzyskać najlepszą relację jakości do wydajności, wybraliśmy SiteGround jako nasz najlepszy wybór.

Który hosting jest lepszy Linux lub Windows?

Wszystko to oznacza, który system operacyjny działa na serwerach, z których korzysta firma. Linux jest najpopularniejszy na serwerach, więc ma więcej funkcji, a większość projektantów stron internetowych woli hosting oparty na systemie Linux. Jedynym momentem, w którym system Windows miałby sens, jest skorzystanie z określonych aplikacji systemu Windows.

Może Ci się spodobać:

 • Najlepszy kreator stron internetowych

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map