Пантурський огляд

Пантур

Місцевий, досвідчений, чудовий показник, але…


ПантурЛого

Загальний рейтинг

Найдешевший план
$ 5 / міс

Пантур: Швидкий підсумок для людей, які не мають часу (майже всіх нас)

Незважаючи на те, що Пантур є добрим господарем за австралійськими стандартами, їх підтримка чутлива (у них була жорстка лампа, коли їх придбали Hostopia, але, схоже, це нормально), ціни на них досить конкурентоспроможні, а продуктивність межує з вражаючими.

Але, якщо порівнювати їх з нашим поточним улюбленим веб-хостом SiteGround, ви помітите кілька відмінностей, основними з яких є відсутність глобальних центрів обробки даних (у Сіднея є лише 1 основний, SiteGround – це досить багато у всьому світі, що дає вам глобальне охоплення), і відсутність планів хостингу, орієнтованих на WordPress (понад 25% всього Інтернету працює на WordPress, і ваш сайт, мабуть, теж буде, тому це дуже важливо).

Отже, коротко, наша рекомендація все-таки стосується SiteGround, а не Panthur, оскільки SiteGround пропонує 10 Гб дискового простору в їхньому базовому плані, безкоштовний SSL, безкоштовний CDN, безкоштовні міграції, у них є кілька центрів обробки даних по всьому світу (глобальний обсяг), і вони офіційно рекомендовані WordPress (дуже мало господарів можуть претендувати на це, це дуже вражає), ознайомтеся з нашим оглядом SiteGround тут!

Це було сказано, якщо ви хочете залишатися місцевими, Пантур дешевше в довгостроковій перспективі і пропонує більш ніж достатню ефективність навіть у своїх основних планах, щоб забезпечити безперебійність роботи вашого сайту!

Дослідження Пантура

Пантурський огляд

Пантур фактично заснував як некомерційна організація, яка пропонувала безпечні та швидкі послуги веб-хостингу. Коли їх репутація зростала в галузі, і вони отримували все більше визнання, Пантур почав комерційно створювати рішення для розміщення хостингу.

З 2009 року багато австралійських підприємств стрибнуло & користуються надійними австралійськими веб-хостинговими послугами Panthur (і з поважною причиною).

Послуги хостингу

По суті, Пантур пропонує такі плани:

  • Економічний веб-хостинг (бюджетний варіант)
  • Бізнес-хостинг для бізнесу (рекомендовані плани)
  • Стелс-хостинг (для епічної вистави!)
  • Хостинг для торговельних посередників (якщо ви веб-розробник / дизайнер і хочете забезпечити хостинг для своїх клієнтів)

Всередині кожного плану є додаткові плани, які дозволяють вибрати найбільш відповідний хостинг для ваших потреб та бюджету. Всі вони оснащені автоматичними резервними копіями та безкоштовною послугою відновлення diy у випадку, якщо щось піде не так, резервні копії тривають ще 90 днів! Як і більшість хостів, вони мають встановлення в один клік для більшості популярних CMS, що робить, наприклад, створення WordPress сайту досить простим!

Що стосується цінової політики, то Пантур є досить гнучким. За всі послуги хостингу ви зможете платити щомісяця, кожні 6 місяців, щороку, кожні 2 роки чи кожні 3 роки. Якщо ви вирішили пройти відстань з Panthur і підписатися на більш тривалий проміжок часу, вони пропонують знижки до 20%.

Економічний веб-хостинг

Це найпростіша пропозиція, підходить для невеликих та середніх веб-сайтів, які можуть обробляти пристойну кількість трафіку. Це порівняно дешево, особисто я не хотів би розміщувати форуми чи сайти електронної комерції в цьому плані, але він ідеально підходить для сайтів малого бізнесу. Ви можете вибрати з трьох підпланів: Mini, Advanced та Professional.

Їх план Mini пропонує 2 000 МБ пам’яті та пропускну здатність 100 000 МБ, тоді як Професійний план отримує 10 000 МБ пам’яті та пропускну здатність 500 000 МБ. Розширений план Пантура є щось середнє. Вартість веб-хостингу Економ починається від 5 доларів на місяць.

Бізнес-хостинг для бізнесу (наша рекомендація!)

Діловий веб-хостинг – це їхнє друге рішення – все ще доступне – яке забезпечує більші ресурси в порівнянні з економікою хостингу. Це я зазвичай рекомендую для будь-якого бізнесу, він може обробляти багато трафіку!

Бізнес-веб-хостинг також має 3 варіанти: бронза (починаючи з 20 доларів на місяць), срібло (30 доларів на місяць) та золото (60 доларів на місяць). Цікавою річчю цих планів є те, що вони відрізняються лише місцями для зберігання, а все інше, включаючи пропускну здатність, необмежене. Це звужує ваш вибір до одного фактора, розумно як вони це структурували, робить процес легким навіть для менш ощадливих серед нас технологій.

Стелс-хостинг

Стелс-хостинг – це форма спеціального хостингу, призначена для ресурсомістких веб-сайтів і платформ, які отримують багато трафіку (я говорю про масивні сайти електронної комерції, форуми, сайти спільноти тощо). У сховищі це рішення мало чим відрізняється від бізнес-рішень. Але це виділяється у виконанні. Ось 3 плани:

  • Puma, 25 000 МБ чистого накопичувача SSD, 4 ГБ оперативної пам’яті та 4 ядра процесора. ($ 50 / місяць)
  • Leopard, 50000 МБ SSD HDD, 6 ГБ оперативної пам’яті та 6 процесорних ядер ($ 100 на місяць)
  • Panthur, 75 000 МБ жорсткого диска з твердим диском, 8 ГБ оперативної пам’яті та 8 процесорних ядер (150 доларів на місяць)

Це кілька вражаючих специфікацій для сервера, правда? Це показує, наскільки серйозний Пантур з їх хостинг-рішеннями. У них також є щось, що називається “пріоритетна підтримка квитків”, що стосується лише веб-хостингу Stealth. Це означає, що якщо у вас є питання або проблема, ви зможете зв’язатися з експертом протягом декількох хвилин. Щоб забезпечити швидке та надійне обслуговування цього плану хостингу, Panthur розміщує максимум 50 акаунтів на одному сервері.

Хостинг для торговельних посередників (для веб-агентств)

Цей план дозволяє керувати набором облікових записів з одного cPanel. Якщо ви не новачок у цьому, хостинг реселлерів ідеально підходить, якщо ви веб-дизайнер / розробник і вам потрібно місце для розміщення веб-сайтів своїх клієнтів. Цей хостинг-сервіс починається від 30 доларів на місяць. Це дуже схоже на Economy Web Hosting. Єдина істотна відмінність – це те, що ви зможете керувати речами та створювати нові облікові записи у своєму cPanel.

Висновок

Як згадується в резюме, нам дуже подобається потужність, яку вони пропонують, і наскільки конкурентоспроможними є їх ціни … але відсутність глобальних центрів обробки даних, плани WordPress та кілька інших функцій стримують їх. Тож наша рекомендація все ще стосується SiteGround.

Переглядач резюме Matthew RogersReview Date 2019-11-25Reviewed Item PanthurAuthor Рейтинг 31зірка1зірка1зіркасірийсірийНазва продукту PanthurPrice
5 AUD AUD Наявність товару Є в наявності

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector