Огляд WestHost – 8 з 30 хостів (статистика після 40+ місяців …

Домашня сторінка Westhost


WestHost був заснований у 1998 році Chis Russell, вони об’єдналися з UK2 Group у 2008 році. WestHost – один із найстаріших веб-хостів. Варто також зазначити, що UK2 Group також володіє MidPhase, який є дуже сильним топ-5 хостом на hostingfacts.com.

Вони стверджують, що пропонують надійний веб-хостинг, який є доступним. Ми ретельно дослідили їх, скориставшись їх сервісом та зробивши попередню перевірку, щоб з’ясувати, що думають інші користувачі. Наш неупереджений огляд дає змогу дізнатися, чи варто це WestHost чи ні.

Щоб наш огляд був точним, ми придбали WestHost «Особистий план» ще в червні 2015 року та створили базовий веб-сайт WordPress. Тут можна ознайомитись на нашому тестовому майданчику та поглиблені статистичні показники роботи & швидкість) тут. Клацніть “Історія”, щоб копати глибше.

Загальна інформація & Огляд хостингу

НАШ ВЕРДИКТ:Найбільший необмежений хостинг
ШВИДКІСТЬ:881 мс (лютий 2018 року до середнього січня 2020 року)
НАДНЯТТЯ:99,98% (Середній показник лютого 2018 року до січня 2020 року)
ПІДТРИМКА:24/7 Live Chat
APPS:WordPress, AbanteCart, Joomla, PrestaShop
ОСОБЛИВОСТІ:Необмежена кількість облікових записів електронної пошти, 50 Гб місця на диску & Пропускна здатність 1000 ГБ
Плани розміщення:Спільні, WordPress, VPS та виділені сервери
ПЕРЕВІР САЙТА:Безкоштовна міграція веб-сайтів
ЦІНА:Починаючи від $ 1,99 / місяць (поновлення на $ 4,99 / місяць)

Плюси використання хостингу WestHost

WestHost пропонує безкоштовне доменне ім’я на все життя, а також кілька інших корисних “допоміжних”.

1. Безкоштовне доменне ім’я на все життя

Ви правильно це почули. Якщо ви будете дотримуватися WestHost, вони не стягуватимуть плату з вас за оновлення доменних імен (що зазвичай становить від 10 до 15 доларів на рік). Вони гарантують, що ви користуєтесь безкоштовним доменним ім’ям до тих пір, поки хостите з ними. (Безкоштовний домен постачається лише з бажаними та бізнес-планами на рівні)

2. Час перевищення середнього рівня по галузі

За останні 24 місяці середній час роботи у них становив 99,98 відсотків. Вони були досить хорошими за останні 24 місяці, і за останні 12 місяців вони показали неабиякі результати – вражаючи 100% часу роботи протягом декількох місяців.

Останній 12-місячний середній час роботи:

 • Середня тривалість тривалості січня 2020 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості грудня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості листопада 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості жовтня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості вересня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості серпня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості липня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості червня 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість роботи у травні 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості квітня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості березня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості лютого 2019 року: 100%

westhost-вистава-24місяцяЖивий тестовий сайт: hostingfacts-wh.com | Сер. тривалість роботи та швидкість: 24 місяці+

2. Безкоштовна міграція та 30-денна гарантія повернення грошей

WestHost допоможе вам перенести свої файли та веб-сайт із поточного веб-хоста на їх сервер. Вони також пропонують повне повернення коштів, підкріплене 30-денною політикою повернення грошей. Якщо з будь-якої причини ви вирішите, що їх послуга не для вас протягом 30 днів після реєстрації, вони повернуть вам у повному обсязі. Це стосується лише їх спільних планів хостингу.

3. Миттєва активація

На відміну від більшості веб-хостів (особливо хостингу InMotion) & Веб-хостинг-центр), вам не потрібно чекати годинами чи днями для активації вашого акаунта. З WestHost ваш рахунок буде активовано миттєво.

4. Підвищена безпека за допомогою нічних резервних копій

Завдяки регулярним нічним резервним копіям більшості планів веб-хостингу, підтримці Cloudflare CDN та автоматичному видаленню зловмисного програмного забезпечення для своїх планів WestHost, здається, є дуже безпечним хостом.

5. Програми в один клік і Builder веб-сайтів

WestHost пропонує встановлення в один клік для багатьох найпопулярніших додатків в Інтернеті через Softaculous. Це включає в себе все, від WordPress до Joomla, Drupal та Magento.

Однак, хоча ці програми створені спеціально для кмітливих веб-майстрів, початківцям блогерам може знадобитися трохи більше допомоги.

На щастя, WestHost також пропонує розробник веб-сайтів “Смайлик” та варіанти інтернет-магазину.

Конструктор веб-сайтів включає понад 165 тем, що перетягуються, плюс план “все в одному”, що включає доменне ім’я, хостинг та адреси електронної пошти. В основному, все, що потрібно для запуску першого сайту під одним дахом.

І лише з 3,71 дол. / Місяць стартовою ціною, це все ще доступний, зручний варіант, тому вам не потрібно налаштовувати або підключати всі ці речі вручну.

6. Відносно прозорий список цін

Веб-хости відомі тим, що ховають кошти в місцях, де ви їх найменше очікуєте.

Зазвичай вам доведеться перерахувати їх умови надання послуг, щоб знайти найбільші. І навіть тоді в процесі оформлення каси на вас чекають тонни розпродажів, як міна.

Багато з цих «прихованих» витрат обертаються навколо підвищення рівня оновлення. Ось чому ми були раді (і, чесно кажучи, здивовані), коли WestHost має великий прайс-лист цих деталей на всі їх продукти. Все буквально все є відкритим для вас для перегляду – жодних хитрих легалій для розшифровки.

Єдине виснажливе, що вам доведеться розібратися в десятках, якщо не в сотнях, варіацій продуктів, щоб знайти конкретні відповіді (наприклад, різниці в швидкості оновлення між доменними іменами з .coms vs. .org).

Але в будь-якому випадку ми аплодуємо їхнім зусиллям принаймні бути відкритими щодо всіх способів, яким їхня продукція може коштувати вам дорожче найближчим часом.

Мінуси використання хостингу WestHost

На жаль, повідомлення WestHost в середньому (або трохи нижче середнього), де вони враховуються.

1. Повільніше, ніж ідеальний час завантаження

Наш тест показав, що їх середній час завантаження сторінки склав 881 мс за останні 24 місяці, що не найгірше, що ми бачили, але все-таки повільніше, ніж хости з найвищим рейтингом.

Середній час завантаження WestHost:

WestHost-2019-2020-статистикаСередня швидкість WestHost 2019-2020 | Дивіться статистику

2. 40+ хвилин, щоб зв’язатися з їх підтримкою

Не впевнений, чи це підступ, але потрібно зв’язатися зі службою підтримки клієнтів 40 хвилин. Сказавши це, помічник підтримки був привітним та корисним. Ми також вражені тим, що вони пропонують безкоштовний номер для людей, які хочуть зв’язатися з ними з США.

Ми також зробили попередню перевірку, щоб дізнатись, що думають інші клієнти про WestHost, і виявили, що їхні клієнти мали неоднозначні відгуки про підтримку.

Підтримка WestHost

Скотт був корисним, але потрібно було багато часу, щоб зв’язатися

3. Не “Воістину” Безлімітно

Хоча деякі плани спільного розміщення WestHost обіцяють необмежену кількість файлів, пропускну здатність та бази даних, важливо відзначити, що їх тонкий шрифт говорить інакше. Ось пряма цитата зі сторінки Загальних положень та умов:

«Наш необмежений спільний хостинг створений для задоволення потреб більшості малих підприємств та персональних веб-сайтів; він не розроблений для задоволення потреб великих підприємств або клієнтських служб, що виходять за рамки середнього рівня використання для спільного хостингу, і, можливо, краще підходять для планів хостингу, які надають розширені можливості. Облікові записи з великою кількістю файлів (кількість inode перевищує 200 000), бази даних розміром понад 5 ГБ або сукупний розмір всіх баз даних понад 10 ГБ можуть мати значний вплив на продуктивність сервера. Ми залишаємо за собою право вимагати зменшення кількості вкладень (файлів і каталогів) та / або розмірів баз даних, щоб забезпечити ефективність роботи сервера. Невиконання цих запитів може призвести до припинення вашого облікового запису. “

По суті, незважаючи на те, що вони обіцяли безлімітний хостинг, ваш обліковий запис, як правило, не повинен мати баз даних, що перевищують накопичувальні 10 Гб. Якщо вони вважають ваших файлів занадто великими, а ваші бази даних занадто великими, вони можуть просити вас зменшити свої файли або оновити до кращого плану. Якщо цього не зробити, це може призвести до припинення дії вашого акаунта.

Ми не раді, що вони сховали те, що дійсно дозволяє їх “необмежений” хостинг на сторінці “Загальні положення та умови”.

Зважаючи на це, ми вважаємо, що нічого не називають “необмеженим хостингом” і WestHost досить щедрий на ціни, які вони пропонують.

4. Дешевші плани приходять з 3-річним зобов’язанням

У більшості їхніх планів, особливо у спільних хостинг-планах, ціни є занадто дорогими і не повідомляються належним чином: наприклад, Персональний план рекламується як 1,99 долара щомісяця, але ви зможете отримати цю ціну лише якщо заплатите за один-три роки в один раз. Фактична ціна становить 8 доларів на місяць, а мінімальний термін, за який можна заплатити, становить 3 місяці за 9,00 доларів на місяць.

5. Деякі обмеження …

Деякі їх плани занадто обмежуючі. Наприклад, їх плани хостингу WordPress дозволяють використовувати лише 1 доменне ім’я на сервері. Ми вважаємо, що вони можуть зробити краще, ніж це.

6. Період введення цін занадто короткий

Всі веб-господарі зможуть вам придбати неймовірно низьку стартову ціну. Це часто виглядає занадто добре, щоб бути правдою, тому що це: після першого терміну ціна підскакує до нормальних рівнів (часто в два-три рази перевищує початкову ставку).

Срібна підкладка полягає в тому, що більшість господарів дозволять вам зафіксувати цю низьку ставку до трьох років. Таким чином, ви заощаджуєте тонну грошей за цей період часу.

Проблема WestHost полягає в тому, що, хоча вони спочатку мають дійсно прийнятну ціну (1,99 дол. / Місяць), ви можете придбати її лише протягом одного року. Після цього ціна підскакує до $ 8 / міс.

12-місячний термін ціноутворення WestHost

Порівняйте те, що “втрачено” ~ 6 дол. / Міс протягом двох років порівняно, і ви в основному переплачуєте приблизно 144 долари за перші три роки.

Але це не єдине питання.

Найдешевший варіант спільного хостингу WestHost (Особистий план) не пропонує безкоштовне доменне ім’я, виділений IP-адресу або сертифікат SSL. Тільки їх більш дорогі плани включають ці речі. Тож раптом те, що виглядало доволі доступним у 1,99 дол. / Місяць, тепер виглядає дуже дорого, якщо враховувати всі ці “приховані” витрати.

Ціни на WestHost, плани хостингу & Швидкі факти

Ось короткий огляд різних планів хостингу, пропонованих WestHost:

Спільний хостинг: Їх спільний хостинг – вони називають це “веб-хостингом малого бізнесу” – має три основні плани:

 • Особистий план: Цей план коштує $ 1,99 на місяць. Він оснащений дисковим простором 50 Гб, пропускною здатністю 1000 ГБ, 1 базою даних, 1 веб-сайтом, необмеженими обліковими записами електронної пошти та 10 субдоменами.
 • Бажаний план: Цей план коштує 5,20 доларів на місяць. Він оснащений дисковим простором 200 ГБ, пропускною здатністю 2500 ГБ, необмеженими базами даних, необмеженим веб-сайтами, необмеженим субдоменом та необмеженими обліковими записами електронної пошти. Він також постачається з безкоштовним доменним іменем.
 • Бізнес-план: Цей план коштує $ 6,40 на місяць. Він поставляється з необмеженим дисковим простором, необмеженою пропускною здатністю, необмеженою базою даних, необмеженими обліковими записами електронної пошти, необмеженими веб-сайтами та необмеженими субдоменами. Він також постачається з безкоштовним доменним іменем та виділеним IP-адресою.

Ціни та плани WestHost

  • Безкоштовний домен: Тільки в бізнес + бажані плани
 • Простота реєстрації: Швидкий процес реєстрації.
 • методи оплати: Кредитна картка, Paypal.
 • Приховані збори та положення: Спільні облікові записи хостингу не повинні перевищувати 200 000 вводів або 10 ГБ загального розміру бази даних.
 • Довершені продажі: Без розпродажів.
 • Активація облікового запису: Миттєва активація.
 • Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі: cPanel.
 • Встановлення програм та CMS (WordPress, Joomla тощо): Швидка установка популярних додатків та CMS через Softaculous.

Чи рекомендуємо ми WestHost?

Ні, ми не.

WestHost – середній господар. Вони мають середній час роботи, середню швидкість завантаження сторінки та справді середню підтримку. Єдина причина, чому вона все ще входить до топ-10, – їх низькі ціни.

Вам буде краще знайти іншого хоста на нашому сайті.

P.S. Якщо ви хочете побачити хостинг-провайдерів, які посіли вище WestHost, ознайомтеся з нашими кращими веб-хостами тут.

Якщо ви використовували WestHost, будь ласка, залиште огляд нижче. Добре чи погано – насправді не має значення, оскільки ми намагаємось робити наші огляди прозорими та чесними.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map