Огляд WebHostingHub: продуктивність за 24 місяці (швидкість та надійність)

домашня сторінка webhostinghub


Центр веб-хостингу має на меті забезпечити доступний спільний хостинг для малого бізнесу.

Заснований у 2010 році, їм належить конгломерат InMotion Hosting. Центр веб-хостингу знаходиться у штаті Вірджинія Біч, штат Вірджинія, і у них є два американські центри обробки даних – на західному та східному узбережжі.

Їх команда на базі 200+ США обслуговує понад 40 000 клієнтів, надаючи просту платформу, яка допоможе вам запустити, запустити та виростити новий веб-сайт.

Веб-хостинг-центр також використовує твердотільні накопичувачі у всіх планах, які (як стверджується) можуть доставити до 20 разів швидше, ніж більш традиційні механічні жорсткі диски, що використовуються конкуренцією.

20x – сміливе обіцяння. Чи підкріплять вони це??

Щоб дізнатися це, ми створили новий базовий веб-сайт WordPress на веб-центрі хостингу “Персональний план веб-хостингу” в червні 2015 року. Тут можна переглянути глибокі статистичні показники, включаючи час роботи та швидкість (натисніть “Історія”, щоб копати глибше).

Щоб забезпечити неупереджений огляд, ми також перехресне посилання на кілька інших джерел, щоб зробити повну “перевірку” того, що думають інші користувачі..

Плюси використання хостингу веб-хостингу

Веб-хостинг-хаб може похвалитися неймовірно високою швидкістю завдяки сучасній технології за прийнятною ціною.

Чи реалізуються дані до ажіотажу?

Давайте подивимось, де вони чудово виступають.

1. ~ 7/10 Підтримка

Швидке завантаження сторінок та тривалість тривалості роботи однаково важливі, тому що відвідувачі сайту залишатимуться без проблем, якщо на ваш сайт потрібно більше декількох секунд, або він взагалі не відповідає.

Але підтримка клієнтів може бути вбивцею угоди, якщо проблеми не вирішуються або вирішуються швидко.

Веб-хостинг-центр надав досить гарну підтримку клієнтів, підключившись до нас за три хвилини (плюс ще п’ять, щоб підтвердити наш рахунок).

Було небагато простоїв та відставання між відповідями, тому це було не так швидко чи стисло, як багато інших, що ми відчували.

Загалом – позитивний досвід. Наші перевірки підтвердили, що більшість інших клієнтів також задоволені підтримкою клієнтів веб-хостингу.

Підтримка веб-хостингуШвидкий чат із службою підтримки клієнтів веб-хостингу

2. Надзвичайно легко налаштування веб-сайту / блогу

Веб-хостинг-центр має спрощений і швидкий процес реєстрації, який може бути найкращим, що ми побачили, переглянувши майже 30 інших веб-хостів.

Це так просто, що навіть найменший технічний персонал, якого ви знаєте, міг це зрозуміти.

На їхній сторінці реєстрації ви можете встановити WordPress як систему управління вмістом свого веб-сайту / блогу або Prestashop для електронної комерції. Після простого клацання вони подбають про всі важкі підйоми і налаштують все для вас.

Просте налаштування веб-хостинг-концентратора

3. Безкоштовне доменне ім’я & Міграція сайту

У вас є веб-сайт, розміщений десь в іншому місці?

Нема проблем! Веб-хостинг-центр перенесе до трьох веб-сайтів і баз даних (якщо вони не перевищують 5 концертів). Ще один додатковий бонус включає їх обіцянку “нульового простою” під час цього процесу.

Створюєте новий сайт? Вони підкинуть безкоштовне доменне ім’я, щоб підсолодити угоду.

4. Твердотілі жорсткі диски

Попередження: у технічних вундеркінджів ось-ось виникне нервовість!

Веб-хостинг-центр любить похвалитися тим, що кожен веб-сайт, який розміщується, користується новими твердотільними жорсткими дисками. На думку експертів PCMag, ці SSD-накопичувачі можуть забезпечити в 20 разів швидші результати, ніж звичайні (механічні) жорсткі диски, використовувані деякими конкурентами.

Так, це так.

(Особисто ми не зазнали значного підвищення продуктивності під час нашого огляду. Однак вони були швидшими, ніж середні веб-хости, які ми переглядали протягом цього шестимісячного періоду.)

5. Гарантія повернення грошей на 90 днів

Ви завжди можете сказати, які компанії стоять за їх послугами, переглянувши їх політику повернення коштів.

Веб-хостинг-центр – це велика людина, яка пропонує повну гарантію повернення грошей на 90 днів (одна з небагатьох пропозицій із продовженим терміном).

Це означає, що якщо ви розглядаєте можливість надати їм шанс, у вас є майже безризиковий шанс «перевірити їхні послуги» цілі три місяці.

Або приблизно стільки, скільки часу потрібно, щоб повністю забути, де ви розмістили свій сайт. ��

Це чудова новина, якщо ви турбуєтесь про те, щоб перейти на веб-хостинг, щоб потім дізнатись, що ви не любите їхні послуги та функції.

Відповідно до Умов надання послуги веб-хостингу, можливо, може стягуватися кілька неповернених комісій.

Комісії, сплачені абонентом, наприклад придбання сертифікатів SSL, конфіденційність домену або доменні імена, не підлягають поверненню.

Якщо абонент зареєструє доменне ім’я через веб-хостинг-центр у рамках акції “Безкоштовне доменне ім’я”, йому доведеться платити $ 11,99 на рік за домен, плюс адміністративний збір у розмірі 5,00 доларів.

Це означає, що вони відрахують загальну суму 16,99 дол. США від вашої суми повернення, що є досить стандартним порівняно з більшістю конкурентів.

Однак ви збережете повне право власності на свої доменні імена та можете передати їх альтернативному хосту після скасування підписки на веб-хостинг-концентраторі.

6. Вони екологічні

Хоча ми не змогли знайти жодних сертифікатів для веб-хостингового центру з EPA, які б підтвердили, що це зелений веб-хостинг, у них є кілька екологічних правил.

З 2010 року компанія заявляє, що докладе зусиль для зменшення відходів, переробляє якомога частіше та використовує менше паперових виробів.

Веб-хостинг-центр має енергоефективний центр обробки даних, і вони вважають, що зменшити споживання енергії краще, ніж просто компенсувати її.

Компанія відкрила перший (коли-небудь!) Зелений центр обробки даних в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, використовуючи передові технології зовнішнього охолодження.

Вони зменшили свої витрати на охолодження на 70%, перейшовши на цей метод охолодження, і вони також стверджують, що вони скоротили випуск вуглецю понад 2000 тонн на рік.

Відповідно до будівельної енергетичної стійкості, лише одна тонна CO2 заповнила б 1 250 квадратний фут, одноповерховий ранчовий будинок (середня висота 13 футів), повний вуглекислого газу, так що це величезне зниження!

Зовнішнє повітряне охолодження випускає гаряче повітря з будівлі, щоб надходити прохолодніше повітря, готуючи його лише через блоки CRAC, коли це необхідно через високі температури або вологість.

У традиційних центрах обробки даних працюють кондиціонери комп’ютерних кімнат, також відомі як CRAC, 24/7. Цей метод дозволяє охолоджувати гаряче повітря і потім рециркулювати, але він спалює більше енергії, ніж потрібно.

Якщо ви стурбовані зменшенням викидів вуглецю або хочете працювати з брендами, які дбають про навколишнє середовище, розгляньте веб-хостинг-концентратор.

Вони можуть бути не такими зеленими, як інші сайти, наприклад, Green Geeks, але вони все ще роблять інноваційні хвилі, коли мова йде про енергоефективність.

7. Галузевий стандарт часу

Наш 24-місячний процес тестування показав, що веб-хостинг-центр має середній час роботи біля 99,94% що є галузевим результатом.

Це гаразд!

Хоча вони майже з самого початку боролися за те, щоб послідовно забезпечувати хороший час роботи. Деякі місяці чудові, а інші борються за стабільність. Ніби змішаний мішок, якщо чесно.

Середнє тривалість тривалості за 12 місяців:

 • Середня тривалість тривалості січня 2020 року: 99,88%
 • Середня тривалість тривалості грудня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості листопада 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості жовтня 2019 року: 99,83%
 • Середня тривалість тривалості вересня 2019 року: 99,92%
 • Середня тривалість тривалості серпня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості липня 2019 року: 99,89%
 • Середня тривалість тривалості червня 2019 року: 99,72%
 • Середня тривалість роботи у травні 2019 року: 99,97%
 • Середня тривалість тривалості квітня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості березня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості лютого 2019 року: 99,99%

Статистика за останні 24 місяці WebHostingHubСередній час роботи веб-хостингу Hub | Дивіться статистику

Мінуси використання хостингу веб-хостингу

Веб-хостинг-центр надає гідний список позитивів. Підтримка була адекватною та корисна для роботи.

Це кілька основних способів оцінити хоста, і веб-хостинг-центр доставив товар.

На жаль, є і кілька потенційних недоліків.

1. Пропозиція лише для спільного хостингу

Веб-хостинг-центр любить робити все просто, пропонуючи ТІЛЬКИ спільний варіант хостингу. Це дає кілька переваг, як-от швидкий процес реєстрації.

Якщо все піде добре і ваш веб-сайт знімається, це може створити кілька проблем.

Більші веб-сайти (і кмітливіші користувачі) люблять використовувати спеціалізовані варіанти хостингу для великих сайтів, для запуску яких потрібно більше ресурсів. І якщо ви потрапили на цю підказову точку, можливо, ви будете змушені запустити процес хостингу-огляду заново, переглянувши більше варіантів преміум-класу в іншому місці.

Вигляд клопоту, якщо ви знаєте, що це може бути варіантом у не надто віддаленому майбутньому.

2. Занадто середній час завантаження сторінки

Веб-хостинг-хаб пишається швидкістю, згадуючи (багато разів) факт, що їх твердотілі жорсткі диски можуть бути до 20 разів швидшими.

(Ми згадали, що вони мають твердотілі жорсткі диски?)

Однак наш досвід не виявився в 20 разів швидше, але їх швидкість досягла 767 мс, що, на жаль, є занадто середнім для нас результатом.

Середній час завантаження за останні 12 місяців:

WebHostingHub за 12-місячну детальну статистикуСередня швидкість веб-хостингу-концентратора 2019-2020 | Дивіться статистику

Хоча це не найгірший результат від веб-хостингу-концентратора, все ж є хости, які набагато швидше.

3. Вікові цінові фокуси на хостинг

Впевнені, що низьке ціноутворення в $ 5,99 щомісячно здається великою справою. Але ви повинні зареєструватися протягом трьох років, щоб отримати його.

Хочете тільки почати з місяця в місяць? Ви не можете. Дванадцять місяців – це найнижча ціна, яка вискочить до 7,99 дол. США щомісячно (оплачується заздалегідь).

Адже не така велика справа.

На жаль, цей фокус із ціноутворенням є досить поширеним в хостинговій індустрії, оскільки багато хто намагається здійснити той же трюк. Покупець, будьте обачні.

Ціноутворення на веб-хостингу

4. Додаткові збори за резервні копії & Безпека – Недобра …

Щоденні резервні копії неймовірно корисні з різних причин.

Наприклад, іноді плагіни не грають разом. Ви завантажуєте нову та натискаєте Активувати негайно, не перевіряючи, для яких версій WordPress (або вашої теми) вона перевірена. Раптом… нічого. Сайт йде до побачення.

Принаймні, ви легко можете оговтатися від цієї помилки. Не дай Бог хакерам використовувати порушення безпеки та вводити шкідливий код. Успіхів, чистивши це!

Резервні копії можуть допомогти вам у кожному випадку, дозволяючи в основному натиснути кнопку перемотування назад, щоб просто повернутись до попередньої версії.

Але вони хороші лише в тому випадку, якщо ви (1) не забудьте робити їх, (2) робити це послідовно і (3) тримати їх “поза межами”, щоб вони не були пошкоджені.

Веб-хостинг-центр пропонує щоденне резервне копіювання та навіть автоматизує процес, але це коштуватиме вам додаткових доларів щомісяця.

Більшість інших веб-хостів безкоштовно включатимуть функції безпеки як частину основної пропозиції. Але знову ж таки – веб-хостинг-хаб вам нікель і копійки для захисту від вірусів та захисту від спаму та багато іншого.

Ціни самі по собі не такі страшні. Це принцип розчаровує.

5. Можлива затримка активації

Веб-хостинг-хаб (подібно до материнської компанії InMotion Hosting) може зажадати додаткових даних (наприклад, навіть дзвінок в режимі реального часу), щоб повністю підтвердити ваш обліковий запис.

Теоретично це позитивно, оскільки це для безпеки. Однак, це все ще може бути неприємно, якщо ви намагаєтеся все покращити, і ви знаходитесь за кордоном.

Ціни на веб-хостингу, плани хостингу & Швидкі факти

На відміну від інших веб-хостів, Web Hosting Hub пропонує лише спільний хостинг. Ось короткий огляд їх спільних планів хостингу:

 • План іскри: Цей план коштує $ 5,99 на місяць. Він підтримує 2 веб-сайти, 10 баз даних MySQL та 25 субдоменів.
 • План нітро: Цей план коштує $ 7,99 на місяць. Він підтримує необмежену кількість веб-сайтів, необмежену кількість субдоменів та необмежену базу даних MySQL
 • План “Динамо”: Цей план коштує 9,99 дол. США на місяць. Він підтримує необмежену кількість веб-сайтів, необмежену кількість субдоменів та необмежену базу даних MySQL.

Усі плани хостингу мають безкоштовне доменне ім’я, фантазійний значок, що працює на SSD і має доступ із SSH.

Ціноутворення та плани веб-хостингу

  • Безкоштовний домен: Так.
  • Простота реєстрації: Дуже простий процес реєстрації на одній сторінці. Один з найкращих.
  • методи оплати: Кредитна картка.
  • Приховані збори та положення: Існує обмеження 75000 файлів та 10 000 повідомлень (або 2 ГБ) для своїх користувачів. Облікові записи, що перевищують 10 ГБ або 75 000 файлів, автоматично виключаються із їх резервної системи. Відновлення резервної копії може коштувати до 50 доларів.
  • Довершені продажі: Кілька розпродажів.
 • Активація облікового запису: Швидка активація. Остерігайтеся підтвердження облікового запису, особливо якщо ви перебуваєте за межами США.
 • Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі: cPanel.
 • Встановлення програм та CMS (WordPress, Joomla тощо): Швидка та проста установка популярних додатків та CMS через Softaculous.

Ми рекомендуємо веб-хостинг-хаб?

На жаль, ми не можемо рекомендувати Центр веб-хостингу.

Їх тривалість роботи та підтримка клієнтів досить хороша. Але їх швидкість повсюдно, а ціна не настільки хороша, як рекламована. Підтвердження вашого облікового запису може затриматись на 24 години – якщо ви знаходитесь за межами США. І загалом, їх продуктивність є трохи надто середньою.

Вам краще зареєструватися з їх сестринським брендом: InMotion hosting або вибрати щось із наших найкращих оглядів веб-хостингу.

Ви використовували Центр веб-хостингу? Якщо так, будь ласка, залиште чесний та прозорий огляд веб-хостингу нижче. Ми вітаємо весь позитивний та негативний досвід.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map