Огляд WebHostingBuzz: Хороший господар Великобританії чи ні? (2020)

Огляд WebHostingBuzz


WebHostingBuzz працює понад 250 000 веб-сайтів у 140+ країнах.

Це не дивно, враховуючи, що їх тривалість роботи була надійною (99,96%), а час завантаження сторінки був швидким (405 мс) протягом останніх 24 місяців.

Блогерам сподобається доступ до понад 450 популярних додатків, таких як WordPress, тоді як передові веб-майстри отримають доступ до найновіших мов програмування.

WebHostingBuzz має прозору та просту 45-денну гарантію повернення грошей, тому вам не доведеться стрибати через обручі, якщо ви вирішите скасувати підписку. Це хороша новина, враховуючи, що не існує спеціальних цін на нових клієнтів та дивного застереження про припинення, яке могло б підманути вас перед поновленням.

Давайте копаємось.

Плюси використання WebHostingBuzz

За останні кілька років WebHostingBuzz опублікував швидкий час завантаження та надійний час роботи. Їх плани забезпечують доступ до понад 450+ додатків, які можна встановити лише за кілька кліків. І вони мають 45-денну політику повернення коштів для тих, хто не повністю проданий за їх послугу.

Ось глибокий погляд на їх ефективність за останні 24 місяці:

1. Швидкий час завантаження сторінки (405 мс)

Час завантаження веб-хостингу Buzz

Швидкість важлива при виборі хоста, оскільки це має прямий вплив на досвід відвідувачів. Огромні 79% покупців не купують знову з сайту, який має погані показники.

І якщо ваш хост повільний, для початку він стане лише повільніше, коли ви почнете створювати нові сторінки, безпосередньо потрапляючи на вас, де болить – ваш гаманець.

Програма WebHostingBuzz протягом останніх кількох років постійно зростає. Протягом останніх 24 місяців вони зберігали середній час завантаження сторінки в 405 мс, що легко їх входить в топ-10 найшвидших хостів, про які ми розглядали. З 2019 року вони показали ще кращу швидкість менше 300 мс – нам доведеться почекати і подивитися, чи зможуть вони підтримувати цю швидкість вперед.

Середня швидкість за останні 12 місяців:

WebHostingBuzz детальна статистика за останні 12 місяцівСередня швидкість WebHostingBuzz 2019-2020 | Дивіться статистику

2. 45-денна гарантія повернення грошей

WebHostingBuzz має 45-денну гарантію повернення грошей на всі спільні, ділові та торговельні рахунки. З іншого боку, рахунки VPS мають право на відшкодування протягом 30 днів після покупки.

Інші додаткові послуги, від виділених серверів до IP-адрес, сертифікатів SSL та доменних імен, не будуть повернені. Як і інші хости, які ми перевірили, плата за доменне ім’я буде відраховуватися з будь-яких відшкодувань.

Однак, на відміну від стандартного діапазону ~ 15 доларів, який ми бачили з доменними іменами, WebHostingBuzz стягне з вас лише 10,99 дол. США за .com або .net.

3. Більше 450 додатків та безкоштовної міграції в один клік

WebHostingBuzz оснащений понад 450 популярними додатками. Більшість може бути встановлена ​​автоматично протягом декількох хвилин і декількох клацань. Без брудного коду, щоб забруднити руки.

Якщо у вас вже є веб-сайт, який ви хочете перенести, команда WebHostingBuzz перенесе його безкоштовно.

А якщо ви розробник, який хоче отримати доступ до більш вдосконалених функцій, вам також пощастить. Їх сервери повністю підтримують все, від HTML5 та JavaScript до PHP 5, MySQL 5, Perl тощо.

4. Пробіг майже настільки ж хороший, як і рекламоване

тривалість роботи

WebHostingBuzz повідомив про 99,96% часу роботи за останні 24 місяці.

Останні кілька 12 місяців були особливо сильними, коливаючись від 99,98% до 100% (крім червня 2019 року). Однак поверніться до весни 2018 року і WebHostingBuzz боровся з послідовністю. Один місяць був би бездоганним на 100%, а інші – незадовільними 99,83%.

Ми бачили подібні звіти про непослідовну тривалість роботи протягом того ж періоду часу від інших клієнтів.

Середнє тривалість тривалості за 12 місяців:

 • Середня тривалість тривалості січня 2020 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості грудня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості листопада 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість тривалості жовтня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості вересня 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість тривалості серпня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості липня 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість тривалості червня 2019 року: 99,31%
 • Середня тривалість роботи у травні 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість тривалості квітня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості березня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості лютого 2019 року: 100%

Статистика за останні 24 місяці WebHostingBuzzСередній час роботи WebHostingBuzz | Дивіться статистику

5. Зелений веб-хостинг

WebHostingBuzz взяв на себе зобов’язання з охорони навколишнього середовища та спонсорство та партнерство з The Woodland Trust.

Мета полягає в тому, щоб компенсувати попит на енергію з їхніх серверів і зберегти всі їхні хостинг-сервіси.

6. Щорічна знижка на передоплату з однаковою ціною оновлення

Початкова ціна наклейки для WebHostingBuzz не така дешева в порівнянні з іншими хостами (докладніше про це нижче).

Але є дві переваги щодо ціноутворення, які дійсно падають на вашу користь.

Перший – це щорічна знижка на передоплату. Тож якщо ви заплатили за рік, ви можете отримати два місяці безкоштовно за всіма планами. Отже, розбиття виглядає приблизно так:

• Особисті: $ 49,99
• розробник: 99,99 дол
• Бізнес: 249,99 дол

Зверху – щомісячна ціна кожного плану, щорічна опція під ним:

Щорічна знижка WebHostingBuzz порівняно з місячною

Друга перевага полягає в тому, що показники оновлення не збільшуються.

Багато інших хостів подвоїть вашу щомісячну ціну, коли ваш план автоматично поновиться. Однак, згідно з поширеними запитаннями щодо виставлення рахунків WebHostingBuzz, ціна, яку ви платите, в основному «заморожується» і також застосовується до всіх майбутніх оновлень. Тож вам не доведеться турбуватися про дорогий сюрприз, який з’являється у виписці з вашої кредитної картки через рік.

Мінуси використання WebHostingBuzz

WebHostingBuzz чудово працював на всій основі. Перебіг часу та завантаження сторінок був чудовим. Безкоштовні міграції – це приємна вигода, і політика повернення коштів також є більш ніж справедливою.

На жаль, було кілька категорій, які все-таки їх підвели наприкінці дня.

Ось короткий підсумок найбільших проблем, які ми відчули:

1. Немає нових знижок для клієнтів

Деякі з найдешевших веб-хостів на ринку можуть коштувати вам лише доларів або двох щомісяця.

Як вони можуть дозволити собі бути таким дешевим?

Нові клієнти отримують спеціальні ціни, щоб допомогти підсолодити угоду. Тож плани згодом поновлюються більш високими темпами. Це в поєднанні з передоплатою до трьох років може допомогти вам зафіксувати дійсно низьку ставку за допомогою нового хоста.

Схоже, що майже всі 30+ веб-хостів, про яких ми розглядали, дотримуються цієї ж тенденції. За винятком WebHostingBuzz.

Для початківців немає довгострокової знижки. Ви платите $ 4,99 / місяць за найдешевший особистий план. Це постачається з єдиним веб-сайтом, 20 ГБ пам’яті SSD, 1 Гб пам’яті, необмежена пропускна здатність та безкоштовна SSL. Це досить добре на поверхні, але обсяг зберігання досить низький. (Для порівняння, деякі інші хости, як-от iPage, дають вам необмежену кількість пам’яті). Цей базовий план також не містить безкоштовного доменного імені або щоденного резервного копіювання.

Якщо ви хочете перейти до одного з їх великих планів отримати ці функції, план розробника коштує $ 9,99 / місяць, а варіант для бізнесу становить $ 24,99 / місяць. Ви можете передоплатити за рік, як обговорювалося вище, щоб трохи знизити вартість. І ваші ціни на оновлення також не підскочать.

Але ви також втрачаєте можливість насолоджуватися новою знижкою клієнтів і заощаджуєте купу протягом трьох років або більше, ніж у більшості інших хостів.

2. Обмежена підтримка (~ 6 годин затримки)

Майже кожен хост, який ми розглянули, пропонує цілодобову підтримку чату, щоб клієнти могли отримати порівняно миттєві відповіді.

Ще раз WebHostingBuzz знижує тенденцію.

Вони мають звичну базу знань та квитки на підтримку. Але вони не пропонують телефонну підтримку чи спілкування в реальному часі.

У правому нижньому куті є невелика піктограма, яка схожа на чат у прямому ефірі. Однак ми перевіряли це в два різні дні дня (ввечері в понеділок та вранці вівторок), і обидва рази ми отримували однакову відповідь:

WebHostingBuzz Live Chat Подання повідомлення

Тож чат на живо в основному служив прославленою системою на основі квитків, де ми поставили запитання і довелося чекати відповіді електронною поштою приблизно через шість годин. (Вони вибачились за затримку часу на відповідь, що, здається, говорить про те, що вони знають про проблему.)

Служба підтримки клієнтів WebHostingBuzz Відповідь електронною поштою

Відповідь була прямою, але не повною. Ми запитали про ціну за міграцію сайту, оскільки, хоча одна безкоштовна міграція включена, зазвичай все, що вище, ніж за неї, платить.

Оскільки ми працюємо через електронну пошту замість прямого чату, ми змушені надіслати ще одну відповідь, щоб отримати необхідні деталі, і це може зайняти деякий час, щоб приїхати.

Це неприємно повільно порівняно з майже всіма іншими господарями там.

3. Застереження про непарне припинення

Коли ви підписуєтесь на нового хоста, ви зазвичай раді отримати новий проект. Ви, мабуть, не замислюєтесь про те, що може статися в дорозі, якщо виникне проблема чи проблема.

Ми розглянули тонкий шрифт, який зазвичай закопується глибоко в Умовах надання послуг хоста.

Це місце, де зазвичай ви можете знайти щось, що може завадити вам повернути гроші чи послугу, як ви вважаєте, що має бути.

У WebHostingBuzz теж є своя варіація щодо цього. Існує дивна умова про припинення, яка диктує, як поновити плани та як можна скасувати, щоб не стягувати плату автоматично за наступний термін.

Ось що сказано: “Повідомлення про ваш намір припинити потрібно надавати WebHostingBuzz не раніше ніж за 10 днів до дати платежу, але не пізніше ніж за три дні до дати платежу”.

Два ключових моменти там:

1. Ви не можете сказати їм, що хочете скасувати занадто рано – не раніше ніж за десять днів до дати платежів, і
2. Ви також не можете скасувати пізніше, ніж за три дні до дати платежів.

Звучить дивно, правда? У вас є це крихітне вікно часу, щоб повідомити їх, що хочете скасувати; в іншому випадку це здається, що вони в основному можуть просто сказати “ні”.

Нам це звучить так, що вони просто намагаються побудувати в задньому куточку, щоб не прийняти більшість скасувань, хоча б не намагаючись змусити вас заплатити ціну поновлення на наступний термін, спочатку.

Ціни на WebHostingBuzz, плани хостингу & Швидкі факти

Ось огляд їх спільних планів хостингу та ціни:

Ціни та плани WebHostingBuzz

Спільний хостинг: WebHostingBuzz має три спільні плани хостингу:

 1. Особистий план: Цей план коштує $ 4,99 на місяць. Ви отримуєте достатньо місця для одного невеликого сайту з 20 Гб дискового простору, 100% швидкістю процесора, 1 Гб пам’яті, безкоштовним сертифікатом SSL та необмеженою пропускною здатністю.
 2. План розробника: Цей план коштує 9,99 дол. США на місяць. Ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів до 100 Гб пам’яті, необмежену пропускну здатність, безкоштовне доменне ім’я та сертифікат SSL, 2 Гб пам’яті та 200% швидкості процесора.
 3. Бізнес-план: Цей план коштує $ 24,99 на місяць. Ви також можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів і отримувати необмежену кількість пам’яті SSD. Він також постачається з 300% швидкістю процесора, 3 Гб пам’яті, безкоштовним доменом та сертифікатом SSL, а також доступ до щоденних резервних копій..

Усі їх спільні плани хостингу постачаються разом із cPanel, і ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я після реєстрації нового акаунта у них..

 • Безкоштовний домен: Так.
 • Простота реєстрації: Дуже простий процес реєстрації.
 • методи оплати: Кредитна картка, PayPal, WebMoney, Dwolla.
 • Приховані збори та положення: Припинення дії облікового запису не може відбутися за десять днів або за три дні до дати поновлення. Ви також не можете використовувати більше 25% їхніх ресурсів протягом хвилини або відкрити 5000+ файлів одночасно або надсилати понад 200 електронних листів протягом години.
 • Довершені продажі: Мало розпродажів.
 • Активація облікового запису: Швидка активація.
 • Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі: cPanel.
 • Встановлення програм та CMS (WordPress, Joomla тощо): Швидка установка популярних додатків та CMS через Softaculous.

Ми рекомендуємо WebHostingBuzz?

Так ми робимо.

WebHostingBuzz в наших тестах виступив досить добре. Пробіг та час завантаження сторінки обоє були вище середнього.

Вони мають доступ до сотень додатків для початківців, а також до найновіших та чудових технологічних стеків для споживачів енергії. Їх політика на повернення коштів на 45 днів теж є законною.

На жаль, наш досвід обслуговування клієнтів був повільним і несподіваним. На відповідь нам довелося чекати годинами, і навіть не отримали повної відповіді.

Політика щодо їх припинення написана таким чином, щоб запропонувати вам лише крихітне вікно, щоб насправді скасувати, перш ніж ваша картка знову буде стягнута. І хоча щорічна ціна платежів хороша, немає нових знижок клієнта, щоб заблокувати надзвичайно низьку ставку протягом перших трьох років.

Загалом, вони не дуже хороші, щоб скласти ТОП-5, але все-таки хороший вибір.

P.S. Якщо ви хочете побачити хостинг-провайдерів, які посіли вище WebHostingBuzz, ознайомтеся з нашими головними хостами тут.

Чи маєте ви досвід роботи з WebHostingBuzz? Якщо так, будь ласка, залиште огляд нижче. Ми вітаємо всі чесні та прозорі відгуки – хороші чи погані!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map