Огляд середньої фази

Логотип Midphase


Загальний рейтинг

Найдешевший план
2,78 дол. / Міс

Midphase: Швидкий підсумок для людей, які не мають часу (майже всі ми)

Коротше кажучи, ми не радимо Midphase (якщо ви не маєте занадто маленький бюджет) з кількох причин, основними з яких є безпека та швидкість завантаження. Вони дешеві, що добре, але якщо ви хочете керувати будь-яким законним бізнесом, який потребує швидкого сайту, є багато кращих альтернатив там.

Безпека: Мати сертифікат SSL (https, захищений сайт) є обов’язковим у ці дні, безумовно, Google віддає перевагу https-сайтам, а Chrome активно маркує незахищені сайти як “незахищені” … Основні сертифікати SSL справді безкоштовні в наші дні, оскільки вони ” ти такий важливий. Більшість господарів пропонують це також безкоштовно, оскільки їх легко інтегрувати. З програмою Midphase вам потрібно буде зареєструватися для “бізнес-плану”, щоб отримати безкоштовний сертифікат SSL …

Швидкість завантаження: Тут, безумовно, не оптимально, хоча більшість відгуків користувачів здаються нейтральними / позитивними сторонами… Що особливо виділяється, це акцент на повільних веб-сайтах…, але це супроводжує надто дешевий хостинг, тому ви не можете очікувати багато.

Тож, що ми говоримо насправді, є… є багато веб-хостів, які краще майже в усьому (від безпеки, до підтримки та продуктивності). Ми пропонуємо перевірити наше найкраще порівняння хостингу.

Якщо ви все ще цікавитеся Midphase, читайте нижче.

Дослідження середньої фази

Огляд хостингу на MidPhase

Вступ до MidPhase

MidPhase була заснована ще в 1998 році Даніелем Л. Ушманом, Захарі Д. та Заком Бокою. Штаб-квартира компанії знаходиться в Солт-Лейк-Сіті, штат Юта. У них є команди у багатьох регіонах світу, такі як США, Великобританія, Україна та Індія.

У 2007 році MidPhase була придбана UK2 Group. Остання – компанія, яка надає послуги в Інтернеті та базується у Великобританії, а також є власником інших хостинг-компаній, таких як WestHost та VI.net. MidPhase був номінований на премію вибору читачів HostReview у 2010 році.

Ціноутворення

MidPhase пропонує три різні типи пакунків для веб-хостингу. Вони називаються персональними, професійними та діловими. Зазначені плани можна побачити нижче:

Найдешевший план називається базовим і коштує 3,48 долара на місяць, якщо ви виберете контракт на 1, 2, 3 роки або 3 роки. Хоча зазначена ціна є лише акційною ціною. План коштуватиме вам 7,95 дол. США та 6,95 дол. США на місяць, якщо ви отримуєте щомісячні та тримісячні контракти відповідно.

Один домен можливий лише за допомогою базового плану. Субдомени обмежені лише одним на кожен обліковий запис хостингу. Хоча за вказаним планом ви можете мати необмежений веб-простір. Це особливо корисно, якщо вам потрібно розмістити зображення та відео з високою роздільною здатністю на своєму веб-сайті. Ви не обмежені кількістю наявного у вас простору, ви можете вільно розмістити будь-який файл, який ви хочете, у своєму хостинг-акаунті.

Вам також надається необмежена пропускна здатність. Це стосується необмеженої передачі даних між сервером та пристроєм, що запитує вміст веб-сайту. Це означає, що ви можете мати необмежену кількість трафіку, і вам не доведеться доплачувати, якщо ви перевищуєте звичайний обсяг трафіку, який ви відчуваєте.

Якщо ви вибрали річний план, ви можете отримати безкоштовний домен. Це стосується лише основного домену. Реєстрація домену також обмежена розширеннями .com, .org, .net, .us, .biz та .org. Вам надається універсальна панель управління, яка дозволяє керувати обліковими записами хостингу, електронними адресами та платіжною інформацією.

Налаштування вашого акаунта безкоштовне. Це може заощадити близько 10,00 USD. Непогано, правда? У комплекті постачається Softaculous, програма встановлення програм, яка дозволяє встановити сотні програм лише за кілька кліків.

Рахунки електронної пошти необмежені. Це означає, що кожна особа, відповідальна за інший відділ вашого веб-сайту, може мати свій власний рахунок. Економте кілька доларів на оплаті іншого постачальника хостингу електронної пошти. Він оснащений такими функціями, як псевдонім електронної пошти, пересилання електронної пошти та автоматичний відповідь. Він також постачається з анти-спамом та антивірусним захистом для захисту від шкідливих атак.

Ви можете отримати додаткову інформацію про свій веб-сайт за допомогою їх функцій онлайн-статистики. Webalizer, програмне забезпечення для аналізу веб-журналів, доступний з найдешевшим пакетом. Цей інструмент повідомляє про статистику, наприклад, хіти, відвідування, реферати та країну походження відвідувача. Ще один засіб звітування з веб-аналітики – AWStats.

PHP 7, Python, Perl-CGI і Ruby On Rails підтримуються згаданим планом. ImageMagick 5+ також підтримується. Вони мають 99,99% гарантії тривалості роботи. Це означає, що ваш веб-сайт працює більшу частину часу, а простої трапляються “рідко”.

Нарешті, вони мають 30-денну гарантію повернення грошей. Хоча це виключає доменні імена та застосовується лише в тому випадку, якщо скасування відбудеться протягом 30 днів з дня продажу. Якщо ви просто випробовуєте їхні продукти та послуги, ви можете отримати повне повернення коштів, доки не будете дотримуватися строку та умов зазначеної гарантії.

Параметри підтримки

Існують різні варіанти, за допомогою яких можна отримати необхідну допомогу. Нижче наведено такі варіанти:

 • Сторінка статусу послуги
 • База знань
 • Подання квитка
 • Онлайн чат
 • Підтримка телефону

Сторінка статусу послуги надає інформацію в режимі реального часу про стан їхніх послуг. Сюди входить інформація про їх основні системи, панелі управління та хостинг-сервери. Тут також включені минулі випадки. Тут також буде розміщено заплановане технічне обслуговування.

База знань містить різні теми, які ви можете перевірити, щоб налаштувати та керувати продуктами та послугами, якими ви користувалися в MidPhase. Якщо ви вважаєте, що ваша проблема проста, ви можете просто перевірити Базу знань для інформації. Хоча, якщо вашу проблему не вдасться вирішити Базою знань, вам потрібно вибрати їх чат, підтримку по телефону та функції подання квитків..

Їх команда технічної підтримки працює цілодобово 7 днів на тиждень. Ви також можете подати квиток, який також доступний 24/7. Їх функція чату в основному використовується для продажів і доступна з понеділка по п’ятницю, з 8 ранку до 17 вечора, гірський час.

Плюси

Є деякі переваги роботи з MidPhase. Вони включені нижче:

Необмежений простір на диску

Вам надається необмежена кількість веб-простору. Це може бути дуже корисно, якщо вам потрібно розмістити великі файли на вашому веб-сайті. Зображення та відео можна розмістити без вагань. Вам не потрібно складати дорожчий план просто для того, щоб отримати додатковий простір в Інтернеті. Кожне необхідне вам місце є доступним.

Безкоштовний домен

Якщо ви вибрали річний план, ви отримаєте безкоштовний домен. Це заощаджує ваш гаманець у кілька баксів. Дуже зручно, якщо ви тільки починаєте і ще не маєте доменного імені. Розширення домену обмежені .com, .org, .net, .us, .biz та .org. Якщо ви думаєте про інше розширення, ви можете просто отримати його від іншого постачальника.

Мінуси

Повільне завантаження швидкостей

Швидкість завантаження веб-сайтів MidPhase повільна порівняно з середньою. Це насправді очевидно. Вони не рекламують SSD або кешування технологій. Вони не рекламують на серверах LiteSpeed. Все, що стосується підвищення швидкості, не можна побачити на їхньому веб-сайті.

Погана швидкість завантаження веб-сайту призводить до поганого досвіду роботи користувачів. Це, у свою чергу, призводить до зниження конверсій. Повільна швидкість завантаження також означає нижчий рейтинг у пошукових системах. Google надає перевагу сайтам, які завантажуються швидше, ніж тих, які завантажуються повільніше.

Немає безкоштовного сертифіката SSL

Вам не надають безкоштовний сертифікат SSL з найдешевшим планом. Сертифікат SSL важливий для захисту конфіденційної інформації (наприклад, реквізитів кредитної картки), яку містить ваш веб-сайт. Крім того, це бонус у підвищенні рейтингу вашої пошукової системи, оскільки Google надає перевагу сайтам у HTTPS над сайтами на HTTP.

Безкоштовний сертифікат SSL доступний лише в тому випадку, якщо ви вибрали річний пакет Бізнес-плану. Це коштуватиме вам 4,38 доларів США на місяць. При однорічному контракті ви повинні сплатити 52,56 доларів США наперед. Зазначені ціни є лише поточними акційними цінами. Переконайтеся, що ви читаєте їх умови та умови, щоб бути в курсі того, що ви маєте намір.

Висновок

Як вже було сказано у вступі, якщо ви плануєте бюджет і вам просто потрібно завести блог, Midphase напевно може працювати для вас… але якщо вам потрібне щось більше, ніж https, швидкість швидкості завантаження тощо…, ми настійно рекомендуємо шукати альтернативні хостинг-провайдери.

SummaryReviewer Matthew RogersДата перегляду 2018-08-31Переглянутий предмет MidphaseAuthor Rating 31зірка1зірка1зіркасірийсірийНазва продукту MidphasePrice
2,78 дол. США

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map